DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 235

Pięknie się zaczęło :) FCB!

21.12.2013 20:40

Najlepszym prezentem dla kibica Bayernu w okresie świątecznym będzie wygranie oczywiście trofeum na koniec roku i oby tak się stało :) FCB!

21.12.2013 17:32

Guardiola pokazuje wielki szacunek w stronę Juppa :) FCB!

21.12.2013 17:31

Lepszego zastępcy dla Lahma się nie znajdzie :) FCB!

19.12.2013 20:54

Nie spodziewałem się, że zespół z Casablanki wygra i to dla mnie mega niespodzianka turnieju i to dla nich pewnie będzie zaszczyt grać z Bayernem. Strach myśleć, bo każdy kto oglądał wczorajszy meczy widział co robili z Ronaldinho to ciekawe z czym zostaną po meczu Bawarczycy ;p hehe :) FCB!

19.12.2013 12:42

Zarobki Guardioli to są całkowite pewnie, a nie to co ile dostaje na rękę, bo to wychodzi bardzo dużo, a Bayern nigdy by tyle nie płacił, bo to jest Bayern :) FCB!

19.12.2013 12:38

Taką wypowiedzią nie wiem czy dobrze zrobił, Bayern jest najlepszy w tym roku więc żadne uzasadnienie, że starczy, ale pewnie by się lepiej sprzedało to Franek nie dostanie, bo słaba marka, a nie to co pompowanie Ronaldo czy Leo... FCB!

19.12.2013 12:36

Oprócz niego niech wypożyczą Hojbjera i Juliana by się ogrywali :) FCB!

19.12.2013 12:32

Adi -> Myślę, że paru piłkarzy przydało by się wypożyczyć jak Jan, Hojbjerg czy nawet Weiser, bo za bardzo Guardiola nie daje im szans... FCB!

18.12.2013 18:51

LahmFANBayern19 -> Też chciałbym Raje w finale, ale Atletico moim zdaniem zje ich na kolacje dziś :) FCB!

18.12.2013 17:22

No jak to komentatorzy we wczorajszym meczu podsumowali, Bayern zrobił sobie trening taktyczny, ale pewnie już w finale tak łatwo nie będzie :) FCB!

18.12.2013 16:01

Gotze co za strzał i teraz na prawdę już po meczu i dawać młodych na plac :) FCB!

17.12.2013 21:36

Teraz niech Guardiola daje na plac Juliana i Hojbjerga :) FCB!

17.12.2013 21:14

Mandzu i po meczu :) FCB!

17.12.2013 21:13

Franek przełamał "Mur Chiński" :) FCB!

17.12.2013 21:10

Toni ale huknął :) FCB!

17.12.2013 20:54

No to jazda :) FCB!

17.12.2013 20:15

Myślałem, że inni dostaną szanse, a nie Ci sami cały czas jak poprzednik napisał, bo pózniej graczom podstawowym może nie starczyć sił, a to dopiero połowa sezonu... FCB!

17.12.2013 19:33

Ostatnio dużo wiadomości pojawiło się odnośnie kupna nowego obrońcy, czyli w mniejszym czy większym stopniu coś jest na rzeczy pewnie... FCB!

17.12.2013 13:58

Zgadza się dałbym szansę w dzisiejszym meczu Starke, Julianowi i Hojbjergowi, bo niby kiedy mają grać jak Guardiola nie daję im szans... FCB!

17.12.2013 13:12

Nie wyobrażam sobie zakończenia roku w wykonaniu Bayernu bez trofeum KMŚ :) FCB!

16.12.2013 22:32

Jakby tak wszedł z ławki wtedy gdy Bayernowi by się nie układało i by ich skarcił to czego nie, ale wiadomo lepiej by się dwumecz z Arsenalem dobrze ułożył :) FCB!

16.12.2013 22:17

Kiedy raz się wejdzie do Bayernu to trudno to uczynić tak samo jest z piłkarzami jak i z prawdziwymi kibicami :) FCB!

16.12.2013 22:15

Jeśli w tym samym dniu nie będzie BVB to na TVP powinni pokazać Bayern z Arsenalem... FCB!

16.12.2013 13:42

Zgadzam się z poprzednikami Bayern wylosował bardzo trudnego rywala spośród drugich miejsc, a co do BVB jak zwykle mają szczęście, a Bayer i Schalke czeka trudna rywalizacja... FCB!

16.12.2013 13:34

Mecz bez historii, Bayern zrobił swoje i wygrał na koniec roku w BL, a teraz czas na KMŚ ;) FCB!

14.12.2013 17:48

Dla Juliana będzie to świetna okazja by się pokazać :) FCB!

12.12.2013 14:49

Co do przedłużania kontraktów wszystko idzie po myśli Bayernu i elegancko :) FCB!

11.12.2013 16:58

No cóż remprymenda od czasu odo czasu się przyda :) FCB!

10.12.2013 22:35

Co to się dzieje... FCB!

10.12.2013 22:05

Może po meczu być "suszarka" Guardioli i Sammera :) FCB!

10.12.2013 22:04

Ajć nie za dobrze coś Bawarczycy odpuścili... FCB!

10.12.2013 22:02

A pogromca BVB wygrywa w San Sebastian 0-1 :) FCB!

10.12.2013 21:59

Ciśnie Bayern w końcówce :) FCB!

10.12.2013 21:31

I mała wpadka :) FCB!

10.12.2013 21:14

Coś genialnego, aż brak słów co Bawarczycy z nimi robią :) FCB!

10.12.2013 20:57

Co za zagranie, perfecto :) FCB!

10.12.2013 20:52

Ciekawe jak będzie wyglądał ten mecz, bo jak piszą poprzednicy City gra z Arsenalem, a awans już mają czyli do końca mogą nie zagrać na 100 %, a Bayern pewnie zagra na luzie i w najgorszym przypadku remis nie byłby zły :) FCB!

10.12.2013 12:32

I bardzo dobre decyzje przedłużając z nimi kontrakty, a szczególnie z Holendrem. Jeśli chodzi o Rahinhe no to i tak kto by nie przyszedł za Brazylijczyka to byłby tylko zmiennikiem, bo Lahm jest nie do zastąpienia i zastępcy jego na tej pozycji muszą się z tym pogodzić :) FCB!

10.12.2013 12:30

I takiej odpowiedzi od Guardioli się spodziewałem :) FCB!

10.12.2013 12:26

Duży wpływ jakby nie było przenosin Thiago do Bayernu miał Guardiola to oczywiste, bo wie, że przy nim ma duże szanse grania :) FCB!

10.12.2013 12:25

Gomez333 -> Mecze KMŚ będą pokazane na ES2 w porze wieczornej (20 coś takiego) :) FCB!

10.12.2013 12:24

Franek i Jupp i tyle w temacie :) FCB!

09.12.2013 16:48

To było wiadome, że taka będzie trójka teraz pytanie kto wygra, bo jeśli nie zawodnik co daje dużo reprezentacji, a w klubie wygrał wszystko to po co takiego zawodnika nominować do pierwszej trójki :) FCB!

09.12.2013 15:56

Atmosfera wprost domowa jak to zawsze było w Bayernie, a najlepszym prezentem na święta będzie zdobycie KMŚ :) FCB!

09.12.2013 11:15

Władze Bayernu nie są takie głupie by go sprzedawać, więc nie ma tematu :) FCB!

08.12.2013 14:43

Ah te marzenia nic w sumie nie kosztują. Manuel jest dla Bayernu bezcenny, czyli nie ma takich pieniędzy by go kupić :) FCB!

08.12.2013 14:32

Futbol totalny dziś w wykonaniu Bayernu i po raz kolejny Franek nie daje o sobie zapomnieć. Terminarz układa się pod Bayern i cóż można powiedzieć, że Bawarczyków nikt nie dogoni mimo, że Bayern dziś wygrywał i pokazał dobrą piłkę, ale też i komentatorzy mówili, że tak będzie. Byle by jak szybko zdobyć BL. Co do meczu BVB - Bayern to nigdy nie pamiętał by jedna drużyna miała tyle kontuzji, ale w tym tkwi siła Bayernu, że ma mocną ławkę rezerwowych i jeszcze zwróciłem na jedną uwagę jak gra Can jeśli będzie prezentował tak dobrą formą to go odkupić i może być zmiennikiem Alaby chyba, że Guardiola dla Alaby znalazł by nową pozycję :) FCB!

07.12.2013 21:30

Jeśli to jest klauzula na 30 mln to można dać, bo cholera wie ile by chcieli za niego może i nawet ponad 30 :) FCB!

07.12.2013 14:25

Guardiola widzi więcej niż my więc trzeba mu zaufać, bo to pozostaje i na pewno wie co robi :) FCB!

07.12.2013 12:28

No oczywiste, że trzeba będzie szukać kogoś za DvB, a dlatego, że Holger nie wiadomo w jakiej będzie formie, gdyby nie jego kontuzja to nie było by mowy o obrońcy... FCB!

07.12.2013 12:13

Gola -> Trudno się piłkarzowi z innego kraju przyswoić za granicą i raz idzie to szybko, a raz nie... FCB!

07.12.2013 12:00

W przypadku Thiago trzeba dać czas tak jak to było z Javim :) FCB!

07.12.2013 11:56

Sprzedadzą Draxlera i zrobią na nim interes, a kolejny do sprzedaży będzie Meyer i też nie za małe pieniądze... FCB!

07.12.2013 11:49

Polaczekbasa -> Muller to specyficzny zawodnik i każdy klub by chciał mieć takiego piłkarza, a dlaczego ? Bo z czegoś potrafi zrobić coś i jak nie idzie to walnie bramę z byle czego. Już wolę mniej znanego Martineza niż Mate... FCB!

07.12.2013 11:26

Najlepszy napastnik przecież przejdzie do Bayernu po sezonie, więc po co Suarez ;p :) FCB!

07.12.2013 11:14

Tylko 3 pkt :) FCB!

07.12.2013 11:02

Rafinha to największy wygrany ze składu Bayernu w tym sezonie i pewnie zostanie na max. 2 lata :) FCB!

07.12.2013 11:02

Kto wie, bo DvB ma swoje lata i pewnie odejdzie po sezonie z Bayernu, a nie wiadomo w jakiej formie będzie Holger jak wróci... FCB!

07.12.2013 11:00

Mimo kontuzji Arjena siła Bayern tkwi w mocnej ławce. Bayern da radę bez niego, musi :) FCB!

05.12.2013 11:57

Myślę, że powoli z upływem czasu będzie dostawał szansę od Guardioli :) FCB!

04.12.2013 22:40

Po ciężkim meczu, mam na myśli ostre koszenie graczy z FCA to gra jak najbardziej dla Bayernu mimo, że różnie to w meczy było, ale ważny na koniec jak zawsze awans :) FCB!

04.12.2013 22:30

Sędzia w tym meczu nie ma jaj, żenada... FCB!

04.12.2013 22:09

I po meczu :) FCB!

04.12.2013 22:06

Wchodzi Franek i rozprawi się z nimi :) FCB!

04.12.2013 21:55

Wpuścić Franka na ostatnie 20 minut lub 15 to może by rozkręcił grę Bayernu :) FCB!

04.12.2013 21:47

Mam nadzieję, że to nic poważnego :) FCB!

04.12.2013 21:29

No nie fajnie to wygląda szczęście w nieszczęściu, bo wraca Franek... FCB!

04.12.2013 20:51

Augsburg skończy za niedługo i będą grać w 8... FCB!

04.12.2013 20:48

Kurde byle by nie jakaś kontuzja Arjena... FCB!

04.12.2013 20:47

I co z tego :) FCB!

04.12.2013 20:46

Nikogo na tej stronie nie obchodzi mecz City z kimś tam :) FCB!

04.12.2013 20:42

Były a zarazem można i powiedzieć nadal Bayernu piłkarz Emre Can daje prowadzenie Bayerowi :) FCB!

04.12.2013 20:38

Jak nie ma Franka ktoś musi ciągnąć grę Bayernu, a jak są razem to jest istna bomba w wykonaniu Bayernu :) FCB!

04.12.2013 20:36

Cały Arjennn i pięknie się zaczyna :) FCB!

04.12.2013 20:35

Heat -> Transmisja z ARD -> http://nutjob.eu/njtvx34.html

04.12.2013 20:30

Czas zacząć i po kolejne zwycięstwo oczywiście :) FCB!

04.12.2013 20:29

Miałem nadzieję, że wystąpi Starke i inni co mało grają, a sezon w tym sezonie jest wyjątkowo długi, a piłkarze z pierwszego składu to nie maszyny :) FCB!

04.12.2013 19:31

Jeśli chodzi o Rafinha to ewentualnym następcą jego mógłby być rozgrywający bardzo dobry sezon we włoskiej Fiorentinie Juan Cuardado, który jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem i o nim tu mowa -> http://www.tz.de/sport/fc-bayern/35-mio-star-bayern-wird-angeblich-konkret-juan-cuadrado-meta-3254938.html

04.12.2013 15:44

Polaczekbasa -> Chodziło o to, że Bayern nie zakupi już piłkarza o takiej kwocie jak za Martineza lub większej i nieraz to mówił Uli, Karl i Sammer :) FCB!

04.12.2013 15:37

To oczywiste, że kilku piłkarzy Bayernu będzie w tej jedenastce :) FCB!

04.12.2013 12:16

Ten Salah to ciekawy piłkarz i ogólnie Fc Basel ma ciekawych piłkarzy, a on się wypowiadał chyba, że wolałbym BVB, ale kto wie. Jeśli chodzi o drugi zespół to kilku piłkarzu może odejść lub mogą zostać zostać wypożyczeni po awansie do lepszych zespołów :) FCB!

04.12.2013 12:14

W Bayernie już nie będzie transferów za ponad 40 mln, więc to plota :) FCB!

04.12.2013 12:10

Przy awansie drugiej drużyny klasę wyżej to paru piłkarzy może odejść do mocniejszych drużyn... FCB!

03.12.2013 22:29

Ja bym dał pograć w tym meczu m.in. Starke i innym co mało grają :) FCB!

03.12.2013 22:10

A ja wróżę, że BVB nie zdobędzie w tym sezonie nic :) FCB!

03.12.2013 22:09

Zgadzam się z poprzednikiem trójkę wypożyczyć niech się ogrywają w lepszym klubie, bo to przyszłość Bayernu, ale jest ale by drugi zespół na tym nie stracił, a głównie awans... FCB!

03.12.2013 10:28

Pecz01 -> A po co Vidal byłby potrzebny Bayernowi, któremu teraz tak znakomicie idzie :) FCB!

02.12.2013 20:52

Pele -> Jeśli chodzi o Arjena to gdzieś czytałem, że w swoim czasie i z nim przedłużą kontrakt :) FCB!

02.12.2013 17:15

Myślę, że każdy związany z Bayernem jest zadowolony, że to wszystko tak się zakończyło :) FCB!

02.12.2013 17:11

Jeśli chodzi o bramkarzy to Manuel i nikt inny mu nie dorównał w tym roku :) FCB!

02.12.2013 16:59

Z takimi zawodnikami to można powiedzieć, że rok 2013 rozpoczął erę Bayernu i nie boję się tego napisać :) FCB!

02.12.2013 16:53

Kto wszedł do Bayernu ten nikt nie zostanie sam :) FCB!

02.12.2013 16:12

Michui -> Ważne, że doszli do porozumienia :) FCB!

02.12.2013 15:22

Michui -> Właśnie miałem o tym pisać, a wiadomo ile będzie zarabiał :) FCB!

02.12.2013 15:18

Niech Bayern korzysta z takich piłkarzy jak: Hojbjerg, Weiser, Julian, Schopf, bo trzeba czerpać, że swoich, a i Guardiola jakoś nie korzysta za bardzo z młodych to tylko szkoda by było takiego młodego kupować :) FCB!

02.12.2013 12:40

Ten rok jest dla niego przełomowy w karierze :) FCB!

01.12.2013 21:35

Nie zgodził bym się z tym ponieważ już nie pisząc o Bayernie to BVB nie ma nie wiadomo jakiej przewagi nad Bayerem wręcz przeciwnie, a co do jeszcze Bayeru to pewnie awansują z drugiego miejsca :) FCB!

01.12.2013 21:34

Bayern takiego zawodnika nie powinien stracić jak już coś to wypożyczyć by się gdzieś ograł w lepszym zespole niż drugi zespoł, a pózniej niech wraca. Na razie nie widać by Guardiola stawiał na młodzież jak to było w Barcelonie... FCB!

01.12.2013 18:09

Ja bym mimo to dodał jeszcze Bayer jako trzecia siła BL :) FCB!

01.12.2013 18:04