Najlepszym prezentem dla kibica Bayernu w okresie świątecznym będzie wygranie oczywiście trofeum na koniec roku i oby tak się stało :) FCB!
21.12.2013 17:32
Guardiola pokazuje wielki szacunek w stronę Juppa :) FCB!
21.12.2013 17:31
Lepszego zastępcy dla Lahma się nie znajdzie :) FCB!
19.12.2013 20:54
Nie spodziewałem się, że zespół z Casablanki wygra i to dla mnie mega niespodzianka turnieju i to dla nich pewnie będzie zaszczyt grać z Bayernem. Strach myśleć, bo każdy kto oglądał wczorajszy meczy widział co robili z Ronaldinho to ciekawe z czym zostaną po meczu Bawarczycy ;p hehe :) FCB!
19.12.2013 12:42
Zarobki Guardioli to są całkowite pewnie, a nie to co ile dostaje na rękę, bo to wychodzi bardzo dużo, a Bayern nigdy by tyle nie płacił, bo to jest Bayern :) FCB!
19.12.2013 12:38
Taką wypowiedzią nie wiem czy dobrze zrobił, Bayern jest najlepszy w tym roku więc żadne uzasadnienie, że starczy, ale pewnie by się lepiej sprzedało to Franek nie dostanie, bo słaba marka, a nie to co pompowanie Ronaldo czy Leo... FCB!
19.12.2013 12:36
Oprócz niego niech wypożyczą Hojbjera i Juliana by się ogrywali :) FCB!
19.12.2013 12:32
Adi -> Myślę, że paru piłkarzy przydało by się wypożyczyć jak Jan, Hojbjerg czy nawet Weiser, bo za bardzo Guardiola nie daje im szans... FCB!
18.12.2013 18:51
LahmFANBayern19 -> Też chciałbym Raje w finale, ale Atletico moim zdaniem zje ich na kolacje dziś :) FCB!
18.12.2013 17:22
No jak to komentatorzy we wczorajszym meczu podsumowali, Bayern zrobił sobie trening taktyczny, ale pewnie już w finale tak łatwo nie będzie :) FCB!
18.12.2013 16:01
Gotze co za strzał i teraz na prawdę już po meczu i dawać młodych na plac :) FCB!
17.12.2013 21:36
Teraz niech Guardiola daje na plac Juliana i Hojbjerga :) FCB!
17.12.2013 21:14
Mandzu i po meczu :) FCB!
17.12.2013 21:13
Franek przełamał "Mur Chiński" :) FCB!
17.12.2013 21:10
Toni ale huknął :) FCB!
17.12.2013 20:54
No to jazda :) FCB!
17.12.2013 20:15
Myślałem, że inni dostaną szanse, a nie Ci sami cały czas jak poprzednik napisał, bo pózniej graczom podstawowym może nie starczyć sił, a to dopiero połowa sezonu... FCB!
17.12.2013 19:33
Ostatnio dużo wiadomości pojawiło się odnośnie kupna nowego obrońcy, czyli w mniejszym czy większym stopniu coś jest na rzeczy pewnie... FCB!
17.12.2013 13:58
Zgadza się dałbym szansę w dzisiejszym meczu Starke, Julianowi i Hojbjergowi, bo niby kiedy mają grać jak Guardiola nie daję im szans... FCB!
17.12.2013 13:12
Nie wyobrażam sobie zakończenia roku w wykonaniu Bayernu bez trofeum KMŚ :) FCB!
16.12.2013 22:32
Jakby tak wszedł z ławki wtedy gdy Bayernowi by się nie układało i by ich skarcił to czego nie, ale wiadomo lepiej by się dwumecz z Arsenalem dobrze ułożył :) FCB!
16.12.2013 22:17
Kiedy raz się wejdzie do Bayernu to trudno to uczynić tak samo jest z piłkarzami jak i z prawdziwymi kibicami :) FCB!
16.12.2013 22:15
Jeśli w tym samym dniu nie będzie BVB to na TVP powinni pokazać Bayern z Arsenalem... FCB!
16.12.2013 13:42
Zgadzam się z poprzednikami Bayern wylosował bardzo trudnego rywala spośród drugich miejsc, a co do BVB jak zwykle mają szczęście, a Bayer i Schalke czeka trudna rywalizacja... FCB!
16.12.2013 13:34
Mecz bez historii, Bayern zrobił swoje i wygrał na koniec roku w BL, a teraz czas na KMŚ ;) FCB!
14.12.2013 17:48
Dla Juliana będzie to świetna okazja by się pokazać :) FCB!
12.12.2013 14:49
Co do przedłużania kontraktów wszystko idzie po myśli Bayernu i elegancko :) FCB!
11.12.2013 16:58
No cóż remprymenda od czasu odo czasu się przyda :) FCB!
10.12.2013 22:35
Co to się dzieje... FCB!
10.12.2013 22:05
Może po meczu być "suszarka" Guardioli i Sammera :) FCB!
10.12.2013 22:04
Ajć nie za dobrze coś Bawarczycy odpuścili... FCB!
10.12.2013 22:02
A pogromca BVB wygrywa w San Sebastian 0-1 :) FCB!
10.12.2013 21:59
Ciśnie Bayern w końcówce :) FCB!
10.12.2013 21:31
I mała wpadka :) FCB!
10.12.2013 21:14
Coś genialnego, aż brak słów co Bawarczycy z nimi robią :) FCB!
10.12.2013 20:57
Co za zagranie, perfecto :) FCB!
10.12.2013 20:52
Ciekawe jak będzie wyglądał ten mecz, bo jak piszą poprzednicy City gra z Arsenalem, a awans już mają czyli do końca mogą nie zagrać na 100 %, a Bayern pewnie zagra na luzie i w najgorszym przypadku remis nie byłby zły :) FCB!
10.12.2013 12:32
I bardzo dobre decyzje przedłużając z nimi kontrakty, a szczególnie z Holendrem. Jeśli chodzi o Rahinhe no to i tak kto by nie przyszedł za Brazylijczyka to byłby tylko zmiennikiem, bo Lahm jest nie do zastąpienia i zastępcy jego na tej pozycji muszą się z tym pogodzić :) FCB!
10.12.2013 12:30
I takiej odpowiedzi od Guardioli się spodziewałem :) FCB!
10.12.2013 12:26
Duży wpływ jakby nie było przenosin Thiago do Bayernu miał Guardiola to oczywiste, bo wie, że przy nim ma duże szanse grania :) FCB!
10.12.2013 12:25
Gomez333 -> Mecze KMŚ będą pokazane na ES2 w porze wieczornej (20 coś takiego) :) FCB!
10.12.2013 12:24
Franek i Jupp i tyle w temacie :) FCB!
09.12.2013 16:48
To było wiadome, że taka będzie trójka teraz pytanie kto wygra, bo jeśli nie zawodnik co daje dużo reprezentacji, a w klubie wygrał wszystko to po co takiego zawodnika nominować do pierwszej trójki :) FCB!
09.12.2013 15:56
Atmosfera wprost domowa jak to zawsze było w Bayernie, a najlepszym prezentem na święta będzie zdobycie KMŚ :) FCB!
09.12.2013 11:15
Władze Bayernu nie są takie głupie by go sprzedawać, więc nie ma tematu :) FCB!
08.12.2013 14:43
Ah te marzenia nic w sumie nie kosztują. Manuel jest dla Bayernu bezcenny, czyli nie ma takich pieniędzy by go kupić :) FCB!
08.12.2013 14:32
Futbol totalny dziś w wykonaniu Bayernu i po raz kolejny Franek nie daje o sobie zapomnieć. Terminarz układa się pod Bayern i cóż można powiedzieć, że Bawarczyków nikt nie dogoni mimo, że Bayern dziś wygrywał i pokazał dobrą piłkę, ale też i komentatorzy mówili, że tak będzie. Byle by jak szybko zdobyć BL. Co do meczu BVB - Bayern to nigdy nie pamiętał by jedna drużyna miała tyle kontuzji, ale w tym tkwi siła Bayernu, że ma mocną ławkę rezerwowych i jeszcze zwróciłem na jedną uwagę jak gra Can jeśli będzie prezentował tak dobrą formą to go odkupić i może być zmiennikiem Alaby chyba, że Guardiola dla Alaby znalazł by nową pozycję :) FCB!
07.12.2013 21:30
Jeśli to jest klauzula na 30 mln to można dać, bo cholera wie ile by chcieli za niego może i nawet ponad 30 :) FCB!
07.12.2013 14:25
Guardiola widzi więcej niż my więc trzeba mu zaufać, bo to pozostaje i na pewno wie co robi :) FCB!
07.12.2013 12:28
No oczywiste, że trzeba będzie szukać kogoś za DvB, a dlatego, że Holger nie wiadomo w jakiej będzie formie, gdyby nie jego kontuzja to nie było by mowy o obrońcy... FCB!
07.12.2013 12:13
Gola -> Trudno się piłkarzowi z innego kraju przyswoić za granicą i raz idzie to szybko, a raz nie... FCB!
07.12.2013 12:00
W przypadku Thiago trzeba dać czas tak jak to było z Javim :) FCB!
07.12.2013 11:56
Sprzedadzą Draxlera i zrobią na nim interes, a kolejny do sprzedaży będzie Meyer i też nie za małe pieniądze... FCB!
07.12.2013 11:49
Polaczekbasa -> Muller to specyficzny zawodnik i każdy klub by chciał mieć takiego piłkarza, a dlaczego ? Bo z czegoś potrafi zrobić coś i jak nie idzie to walnie bramę z byle czego. Już wolę mniej znanego Martineza niż Mate... FCB!
07.12.2013 11:26
Najlepszy napastnik przecież przejdzie do Bayernu po sezonie, więc po co Suarez ;p :) FCB!
07.12.2013 11:14
Tylko 3 pkt :) FCB!
07.12.2013 11:02
Rafinha to największy wygrany ze składu Bayernu w tym sezonie i pewnie zostanie na max. 2 lata :) FCB!
07.12.2013 11:02
Kto wie, bo DvB ma swoje lata i pewnie odejdzie po sezonie z Bayernu, a nie wiadomo w jakiej formie będzie Holger jak wróci... FCB!
07.12.2013 11:00
Mimo kontuzji Arjena siła Bayern tkwi w mocnej ławce. Bayern da radę bez niego, musi :) FCB!
05.12.2013 11:57
Myślę, że powoli z upływem czasu będzie dostawał szansę od Guardioli :) FCB!
04.12.2013 22:40
Po ciężkim meczu, mam na myśli ostre koszenie graczy z FCA to gra jak najbardziej dla Bayernu mimo, że różnie to w meczy było, ale ważny na koniec jak zawsze awans :) FCB!
04.12.2013 22:30
Sędzia w tym meczu nie ma jaj, żenada... FCB!
04.12.2013 22:09
I po meczu :) FCB!
04.12.2013 22:06
Wchodzi Franek i rozprawi się z nimi :) FCB!
04.12.2013 21:55
Wpuścić Franka na ostatnie 20 minut lub 15 to może by rozkręcił grę Bayernu :) FCB!
04.12.2013 21:47
Mam nadzieję, że to nic poważnego :) FCB!
04.12.2013 21:29
No nie fajnie to wygląda szczęście w nieszczęściu, bo wraca Franek... FCB!
04.12.2013 20:51
Augsburg skończy za niedługo i będą grać w 8... FCB!
04.12.2013 20:48
Kurde byle by nie jakaś kontuzja Arjena... FCB!
04.12.2013 20:47
I co z tego :) FCB!
04.12.2013 20:46
Nikogo na tej stronie nie obchodzi mecz City z kimś tam :) FCB!
04.12.2013 20:42
Były a zarazem można i powiedzieć nadal Bayernu piłkarz Emre Can daje prowadzenie Bayerowi :) FCB!
04.12.2013 20:38
Jak nie ma Franka ktoś musi ciągnąć grę Bayernu, a jak są razem to jest istna bomba w wykonaniu Bayernu :) FCB!
04.12.2013 20:36
Cały Arjennn i pięknie się zaczyna :) FCB!
04.12.2013 20:35
Heat -> Transmisja z ARD -> http://nutjob.eu/njtvx34.html
04.12.2013 20:30
Czas zacząć i po kolejne zwycięstwo oczywiście :) FCB!
04.12.2013 20:29
Miałem nadzieję, że wystąpi Starke i inni co mało grają, a sezon w tym sezonie jest wyjątkowo długi, a piłkarze z pierwszego składu to nie maszyny :) FCB!
04.12.2013 19:31
Jeśli chodzi o Rafinha to ewentualnym następcą jego mógłby być rozgrywający bardzo dobry sezon we włoskiej Fiorentinie Juan Cuardado, który jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem i o nim tu mowa -> http://www.tz.de/sport/fc-bayern/35-mio-star-bayern-wird-angeblich-konkret-juan-cuadrado-meta-3254938.html
04.12.2013 15:44
Polaczekbasa -> Chodziło o to, że Bayern nie zakupi już piłkarza o takiej kwocie jak za Martineza lub większej i nieraz to mówił Uli, Karl i Sammer :) FCB!
04.12.2013 15:37
To oczywiste, że kilku piłkarzy Bayernu będzie w tej jedenastce :) FCB!
04.12.2013 12:16
Ten Salah to ciekawy piłkarz i ogólnie Fc Basel ma ciekawych piłkarzy, a on się wypowiadał chyba, że wolałbym BVB, ale kto wie. Jeśli chodzi o drugi zespół to kilku piłkarzu może odejść lub mogą zostać zostać wypożyczeni po awansie do lepszych zespołów :) FCB!
04.12.2013 12:14
W Bayernie już nie będzie transferów za ponad 40 mln, więc to plota :) FCB!
04.12.2013 12:10
Przy awansie drugiej drużyny klasę wyżej to paru piłkarzy może odejść do mocniejszych drużyn... FCB!
03.12.2013 22:29
Ja bym dał pograć w tym meczu m.in. Starke i innym co mało grają :) FCB!
03.12.2013 22:10
A ja wróżę, że BVB nie zdobędzie w tym sezonie nic :) FCB!
03.12.2013 22:09
Zgadzam się z poprzednikiem trójkę wypożyczyć niech się ogrywają w lepszym klubie, bo to przyszłość Bayernu, ale jest ale by drugi zespół na tym nie stracił, a głównie awans... FCB!
03.12.2013 10:28
Pecz01 -> A po co Vidal byłby potrzebny Bayernowi, któremu teraz tak znakomicie idzie :) FCB!
02.12.2013 20:52
Pele -> Jeśli chodzi o Arjena to gdzieś czytałem, że w swoim czasie i z nim przedłużą kontrakt :) FCB!
02.12.2013 17:15
Myślę, że każdy związany z Bayernem jest zadowolony, że to wszystko tak się zakończyło :) FCB!
02.12.2013 17:11
Jeśli chodzi o bramkarzy to Manuel i nikt inny mu nie dorównał w tym roku :) FCB!
02.12.2013 16:59
Z takimi zawodnikami to można powiedzieć, że rok 2013 rozpoczął erę Bayernu i nie boję się tego napisać :) FCB!
02.12.2013 16:53
Kto wszedł do Bayernu ten nikt nie zostanie sam :) FCB!
02.12.2013 16:12
Michui -> Ważne, że doszli do porozumienia :) FCB!
02.12.2013 15:22
Michui -> Właśnie miałem o tym pisać, a wiadomo ile będzie zarabiał :) FCB!
02.12.2013 15:18
Niech Bayern korzysta z takich piłkarzy jak: Hojbjerg, Weiser, Julian, Schopf, bo trzeba czerpać, że swoich, a i Guardiola jakoś nie korzysta za bardzo z młodych to tylko szkoda by było takiego młodego kupować :) FCB!
02.12.2013 12:40
Ten rok jest dla niego przełomowy w karierze :) FCB!
01.12.2013 21:35
Nie zgodził bym się z tym ponieważ już nie pisząc o Bayernie to BVB nie ma nie wiadomo jakiej przewagi nad Bayerem wręcz przeciwnie, a co do jeszcze Bayeru to pewnie awansują z drugiego miejsca :) FCB!
01.12.2013 21:34
Bayern takiego zawodnika nie powinien stracić jak już coś to wypożyczyć by się gdzieś ograł w lepszym zespole niż drugi zespoł, a pózniej niech wraca. Na razie nie widać by Guardiola stawiał na młodzież jak to było w Barcelonie... FCB!
01.12.2013 18:09
Ja bym mimo to dodał jeszcze Bayer jako trzecia siła BL :) FCB!
Pięknie się zaczęło :) FCB!
21.12.2013 20:40
Najlepszym prezentem dla kibica Bayernu w okresie świątecznym będzie wygranie oczywiście trofeum na koniec roku i oby tak się stało :) FCB!
21.12.2013 17:32
Guardiola pokazuje wielki szacunek w stronę Juppa :) FCB!
21.12.2013 17:31
Lepszego zastępcy dla Lahma się nie znajdzie :) FCB!
19.12.2013 20:54
Nie spodziewałem się, że zespół z Casablanki wygra i to dla mnie mega niespodzianka turnieju i to dla nich pewnie będzie zaszczyt grać z Bayernem. Strach myśleć, bo każdy kto oglądał wczorajszy meczy widział co robili z Ronaldinho to ciekawe z czym zostaną po meczu Bawarczycy ;p hehe :) FCB!
19.12.2013 12:42
Zarobki Guardioli to są całkowite pewnie, a nie to co ile dostaje na rękę, bo to wychodzi bardzo dużo, a Bayern nigdy by tyle nie płacił, bo to jest Bayern :) FCB!
19.12.2013 12:38
Taką wypowiedzią nie wiem czy dobrze zrobił, Bayern jest najlepszy w tym roku więc żadne uzasadnienie, że starczy, ale pewnie by się lepiej sprzedało to Franek nie dostanie, bo słaba marka, a nie to co pompowanie Ronaldo czy Leo... FCB!
19.12.2013 12:36
Oprócz niego niech wypożyczą Hojbjera i Juliana by się ogrywali :) FCB!
19.12.2013 12:32
Adi -> Myślę, że paru piłkarzy przydało by się wypożyczyć jak Jan, Hojbjerg czy nawet Weiser, bo za bardzo Guardiola nie daje im szans... FCB!
18.12.2013 18:51
LahmFANBayern19 -> Też chciałbym Raje w finale, ale Atletico moim zdaniem zje ich na kolacje dziś :) FCB!
18.12.2013 17:22
No jak to komentatorzy we wczorajszym meczu podsumowali, Bayern zrobił sobie trening taktyczny, ale pewnie już w finale tak łatwo nie będzie :) FCB!
18.12.2013 16:01
Gotze co za strzał i teraz na prawdę już po meczu i dawać młodych na plac :) FCB!
17.12.2013 21:36
Teraz niech Guardiola daje na plac Juliana i Hojbjerga :) FCB!
17.12.2013 21:14
Mandzu i po meczu :) FCB!
17.12.2013 21:13
Franek przełamał "Mur Chiński" :) FCB!
17.12.2013 21:10
Toni ale huknął :) FCB!
17.12.2013 20:54
No to jazda :) FCB!
17.12.2013 20:15
Myślałem, że inni dostaną szanse, a nie Ci sami cały czas jak poprzednik napisał, bo pózniej graczom podstawowym może nie starczyć sił, a to dopiero połowa sezonu... FCB!
17.12.2013 19:33
Ostatnio dużo wiadomości pojawiło się odnośnie kupna nowego obrońcy, czyli w mniejszym czy większym stopniu coś jest na rzeczy pewnie... FCB!
17.12.2013 13:58
Zgadza się dałbym szansę w dzisiejszym meczu Starke, Julianowi i Hojbjergowi, bo niby kiedy mają grać jak Guardiola nie daję im szans... FCB!
17.12.2013 13:12
Nie wyobrażam sobie zakończenia roku w wykonaniu Bayernu bez trofeum KMŚ :) FCB!
16.12.2013 22:32
Jakby tak wszedł z ławki wtedy gdy Bayernowi by się nie układało i by ich skarcił to czego nie, ale wiadomo lepiej by się dwumecz z Arsenalem dobrze ułożył :) FCB!
16.12.2013 22:17
Kiedy raz się wejdzie do Bayernu to trudno to uczynić tak samo jest z piłkarzami jak i z prawdziwymi kibicami :) FCB!
16.12.2013 22:15
Jeśli w tym samym dniu nie będzie BVB to na TVP powinni pokazać Bayern z Arsenalem... FCB!
16.12.2013 13:42
Zgadzam się z poprzednikami Bayern wylosował bardzo trudnego rywala spośród drugich miejsc, a co do BVB jak zwykle mają szczęście, a Bayer i Schalke czeka trudna rywalizacja... FCB!
16.12.2013 13:34
Mecz bez historii, Bayern zrobił swoje i wygrał na koniec roku w BL, a teraz czas na KMŚ ;) FCB!
14.12.2013 17:48
Dla Juliana będzie to świetna okazja by się pokazać :) FCB!
12.12.2013 14:49
Co do przedłużania kontraktów wszystko idzie po myśli Bayernu i elegancko :) FCB!
11.12.2013 16:58
No cóż remprymenda od czasu odo czasu się przyda :) FCB!
10.12.2013 22:35
Co to się dzieje... FCB!
10.12.2013 22:05
Może po meczu być "suszarka" Guardioli i Sammera :) FCB!
10.12.2013 22:04
Ajć nie za dobrze coś Bawarczycy odpuścili... FCB!
10.12.2013 22:02
A pogromca BVB wygrywa w San Sebastian 0-1 :) FCB!
10.12.2013 21:59
Ciśnie Bayern w końcówce :) FCB!
10.12.2013 21:31
I mała wpadka :) FCB!
10.12.2013 21:14
Coś genialnego, aż brak słów co Bawarczycy z nimi robią :) FCB!
10.12.2013 20:57
Co za zagranie, perfecto :) FCB!
10.12.2013 20:52
Ciekawe jak będzie wyglądał ten mecz, bo jak piszą poprzednicy City gra z Arsenalem, a awans już mają czyli do końca mogą nie zagrać na 100 %, a Bayern pewnie zagra na luzie i w najgorszym przypadku remis nie byłby zły :) FCB!
10.12.2013 12:32
I bardzo dobre decyzje przedłużając z nimi kontrakty, a szczególnie z Holendrem. Jeśli chodzi o Rahinhe no to i tak kto by nie przyszedł za Brazylijczyka to byłby tylko zmiennikiem, bo Lahm jest nie do zastąpienia i zastępcy jego na tej pozycji muszą się z tym pogodzić :) FCB!
10.12.2013 12:30
I takiej odpowiedzi od Guardioli się spodziewałem :) FCB!
10.12.2013 12:26
Duży wpływ jakby nie było przenosin Thiago do Bayernu miał Guardiola to oczywiste, bo wie, że przy nim ma duże szanse grania :) FCB!
10.12.2013 12:25
Gomez333 -> Mecze KMŚ będą pokazane na ES2 w porze wieczornej (20 coś takiego) :) FCB!
10.12.2013 12:24
Franek i Jupp i tyle w temacie :) FCB!
09.12.2013 16:48
To było wiadome, że taka będzie trójka teraz pytanie kto wygra, bo jeśli nie zawodnik co daje dużo reprezentacji, a w klubie wygrał wszystko to po co takiego zawodnika nominować do pierwszej trójki :) FCB!
09.12.2013 15:56
Atmosfera wprost domowa jak to zawsze było w Bayernie, a najlepszym prezentem na święta będzie zdobycie KMŚ :) FCB!
09.12.2013 11:15
Władze Bayernu nie są takie głupie by go sprzedawać, więc nie ma tematu :) FCB!
08.12.2013 14:43
Ah te marzenia nic w sumie nie kosztują. Manuel jest dla Bayernu bezcenny, czyli nie ma takich pieniędzy by go kupić :) FCB!
08.12.2013 14:32
Futbol totalny dziś w wykonaniu Bayernu i po raz kolejny Franek nie daje o sobie zapomnieć. Terminarz układa się pod Bayern i cóż można powiedzieć, że Bawarczyków nikt nie dogoni mimo, że Bayern dziś wygrywał i pokazał dobrą piłkę, ale też i komentatorzy mówili, że tak będzie. Byle by jak szybko zdobyć BL. Co do meczu BVB - Bayern to nigdy nie pamiętał by jedna drużyna miała tyle kontuzji, ale w tym tkwi siła Bayernu, że ma mocną ławkę rezerwowych i jeszcze zwróciłem na jedną uwagę jak gra Can jeśli będzie prezentował tak dobrą formą to go odkupić i może być zmiennikiem Alaby chyba, że Guardiola dla Alaby znalazł by nową pozycję :) FCB!
07.12.2013 21:30
Jeśli to jest klauzula na 30 mln to można dać, bo cholera wie ile by chcieli za niego może i nawet ponad 30 :) FCB!
07.12.2013 14:25
Guardiola widzi więcej niż my więc trzeba mu zaufać, bo to pozostaje i na pewno wie co robi :) FCB!
07.12.2013 12:28
No oczywiste, że trzeba będzie szukać kogoś za DvB, a dlatego, że Holger nie wiadomo w jakiej będzie formie, gdyby nie jego kontuzja to nie było by mowy o obrońcy... FCB!
07.12.2013 12:13
Gola -> Trudno się piłkarzowi z innego kraju przyswoić za granicą i raz idzie to szybko, a raz nie... FCB!
07.12.2013 12:00
W przypadku Thiago trzeba dać czas tak jak to było z Javim :) FCB!
07.12.2013 11:56
Sprzedadzą Draxlera i zrobią na nim interes, a kolejny do sprzedaży będzie Meyer i też nie za małe pieniądze... FCB!
07.12.2013 11:49
Polaczekbasa -> Muller to specyficzny zawodnik i każdy klub by chciał mieć takiego piłkarza, a dlaczego ? Bo z czegoś potrafi zrobić coś i jak nie idzie to walnie bramę z byle czego. Już wolę mniej znanego Martineza niż Mate... FCB!
07.12.2013 11:26
Najlepszy napastnik przecież przejdzie do Bayernu po sezonie, więc po co Suarez ;p :) FCB!
07.12.2013 11:14
Tylko 3 pkt :) FCB!
07.12.2013 11:02
Rafinha to największy wygrany ze składu Bayernu w tym sezonie i pewnie zostanie na max. 2 lata :) FCB!
07.12.2013 11:02
Kto wie, bo DvB ma swoje lata i pewnie odejdzie po sezonie z Bayernu, a nie wiadomo w jakiej formie będzie Holger jak wróci... FCB!
07.12.2013 11:00
Mimo kontuzji Arjena siła Bayern tkwi w mocnej ławce. Bayern da radę bez niego, musi :) FCB!
05.12.2013 11:57
Myślę, że powoli z upływem czasu będzie dostawał szansę od Guardioli :) FCB!
04.12.2013 22:40
Po ciężkim meczu, mam na myśli ostre koszenie graczy z FCA to gra jak najbardziej dla Bayernu mimo, że różnie to w meczy było, ale ważny na koniec jak zawsze awans :) FCB!
04.12.2013 22:30
Sędzia w tym meczu nie ma jaj, żenada... FCB!
04.12.2013 22:09
I po meczu :) FCB!
04.12.2013 22:06
Wchodzi Franek i rozprawi się z nimi :) FCB!
04.12.2013 21:55
Wpuścić Franka na ostatnie 20 minut lub 15 to może by rozkręcił grę Bayernu :) FCB!
04.12.2013 21:47
Mam nadzieję, że to nic poważnego :) FCB!
04.12.2013 21:29
No nie fajnie to wygląda szczęście w nieszczęściu, bo wraca Franek... FCB!
04.12.2013 20:51
Augsburg skończy za niedługo i będą grać w 8... FCB!
04.12.2013 20:48
Kurde byle by nie jakaś kontuzja Arjena... FCB!
04.12.2013 20:47
I co z tego :) FCB!
04.12.2013 20:46
Nikogo na tej stronie nie obchodzi mecz City z kimś tam :) FCB!
04.12.2013 20:42
Były a zarazem można i powiedzieć nadal Bayernu piłkarz Emre Can daje prowadzenie Bayerowi :) FCB!
04.12.2013 20:38
Jak nie ma Franka ktoś musi ciągnąć grę Bayernu, a jak są razem to jest istna bomba w wykonaniu Bayernu :) FCB!
04.12.2013 20:36
Cały Arjennn i pięknie się zaczyna :) FCB!
04.12.2013 20:35
Heat -> Transmisja z ARD -> http://nutjob.eu/njtvx34.html
04.12.2013 20:30
Czas zacząć i po kolejne zwycięstwo oczywiście :) FCB!
04.12.2013 20:29
Miałem nadzieję, że wystąpi Starke i inni co mało grają, a sezon w tym sezonie jest wyjątkowo długi, a piłkarze z pierwszego składu to nie maszyny :) FCB!
04.12.2013 19:31
Jeśli chodzi o Rafinha to ewentualnym następcą jego mógłby być rozgrywający bardzo dobry sezon we włoskiej Fiorentinie Juan Cuardado, który jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem i o nim tu mowa -> http://www.tz.de/sport/fc-bayern/35-mio-star-bayern-wird-angeblich-konkret-juan-cuadrado-meta-3254938.html
04.12.2013 15:44
Polaczekbasa -> Chodziło o to, że Bayern nie zakupi już piłkarza o takiej kwocie jak za Martineza lub większej i nieraz to mówił Uli, Karl i Sammer :) FCB!
04.12.2013 15:37
To oczywiste, że kilku piłkarzy Bayernu będzie w tej jedenastce :) FCB!
04.12.2013 12:16
Ten Salah to ciekawy piłkarz i ogólnie Fc Basel ma ciekawych piłkarzy, a on się wypowiadał chyba, że wolałbym BVB, ale kto wie. Jeśli chodzi o drugi zespół to kilku piłkarzu może odejść lub mogą zostać zostać wypożyczeni po awansie do lepszych zespołów :) FCB!
04.12.2013 12:14
W Bayernie już nie będzie transferów za ponad 40 mln, więc to plota :) FCB!
04.12.2013 12:10
Przy awansie drugiej drużyny klasę wyżej to paru piłkarzy może odejść do mocniejszych drużyn... FCB!
03.12.2013 22:29
Ja bym dał pograć w tym meczu m.in. Starke i innym co mało grają :) FCB!
03.12.2013 22:10
A ja wróżę, że BVB nie zdobędzie w tym sezonie nic :) FCB!
03.12.2013 22:09
Zgadzam się z poprzednikiem trójkę wypożyczyć niech się ogrywają w lepszym klubie, bo to przyszłość Bayernu, ale jest ale by drugi zespół na tym nie stracił, a głównie awans... FCB!
03.12.2013 10:28
Pecz01 -> A po co Vidal byłby potrzebny Bayernowi, któremu teraz tak znakomicie idzie :) FCB!
02.12.2013 20:52
Pele -> Jeśli chodzi o Arjena to gdzieś czytałem, że w swoim czasie i z nim przedłużą kontrakt :) FCB!
02.12.2013 17:15
Myślę, że każdy związany z Bayernem jest zadowolony, że to wszystko tak się zakończyło :) FCB!
02.12.2013 17:11
Jeśli chodzi o bramkarzy to Manuel i nikt inny mu nie dorównał w tym roku :) FCB!
02.12.2013 16:59
Z takimi zawodnikami to można powiedzieć, że rok 2013 rozpoczął erę Bayernu i nie boję się tego napisać :) FCB!
02.12.2013 16:53
Kto wszedł do Bayernu ten nikt nie zostanie sam :) FCB!
02.12.2013 16:12
Michui -> Ważne, że doszli do porozumienia :) FCB!
02.12.2013 15:22
Michui -> Właśnie miałem o tym pisać, a wiadomo ile będzie zarabiał :) FCB!
02.12.2013 15:18
Niech Bayern korzysta z takich piłkarzy jak: Hojbjerg, Weiser, Julian, Schopf, bo trzeba czerpać, że swoich, a i Guardiola jakoś nie korzysta za bardzo z młodych to tylko szkoda by było takiego młodego kupować :) FCB!
02.12.2013 12:40
Ten rok jest dla niego przełomowy w karierze :) FCB!
01.12.2013 21:35
Nie zgodził bym się z tym ponieważ już nie pisząc o Bayernie to BVB nie ma nie wiadomo jakiej przewagi nad Bayerem wręcz przeciwnie, a co do jeszcze Bayeru to pewnie awansują z drugiego miejsca :) FCB!
01.12.2013 21:34
Bayern takiego zawodnika nie powinien stracić jak już coś to wypożyczyć by się gdzieś ograł w lepszym zespole niż drugi zespoł, a pózniej niech wraca. Na razie nie widać by Guardiola stawiał na młodzież jak to było w Barcelonie... FCB!
01.12.2013 18:09
Ja bym mimo to dodał jeszcze Bayer jako trzecia siła BL :) FCB!
01.12.2013 18:04