Hans1986 -> I niech tyle mu starczy, bo nie ma mowy, że zarabiał tyle co Lahm, Bastian czy nawet Franek..bez jaj... FCB!
05.01.2014 16:18
Wyczytałem, na konkurencyjnej stronie, że Schalke posiada opcję zakupu Jana z Bayernu i tak jak ktoś pisał, że długo nie zadomowi w Bayernie... FCB!
05.01.2014 15:57
To się okaże w praniu czy będzie pasował do Bayernu :) FCB!
05.01.2014 15:51
I chwała, że to już koniec (jeszcze pewnie parę dni popiszą i się cisza zrobi)... FCB!
05.01.2014 15:39
Za jakiś czas to się wszystko uspokoi pewnie :) FCB!
05.01.2014 14:24
Heat -> Odkąd przyszedł Guardiola zastanawia mnie jedno czego właśnie nie za bardzo stawia na Martineza i to mnie dziwi, bo każdy rodak stawiał by na swego... FCB!
05.01.2014 12:26
DieRoten -> Otóż to, bo gdzie jest tak napisane, że Lewandowski będzie miał pierwszy skład i wskoczy od razu do jedenastki ? Nigdzie, a na to trzeba ciężko zapracować tym bardziej u Guardioli :) FCB!
05.01.2014 11:38
DvB odejdzie na bank, czyli transfer obrońcy będzie tylko nadal pytanie kto nie mówiąc już o odejściu Claudio, a co do Mandzu trzeba wierzyć co mówi Karl :) FCB!
05.01.2014 11:23
Pele -> No teraz to wielbią Bayern pod niebiosa, a wcześniej to Bayern był be... FCB!
04.01.2014 22:40
A tu przykład jak kibice BVB najeżdżają na Robercika -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/403571-qjudaszq-i-qmoneydowskiq-w-dortmundzie-zawrzao.html
04.01.2014 22:33
MMandzu -> Spokojnie jeszcze z tym nadrobią pewnie ;p FCB!
04.01.2014 22:31
Ja tam bym nie chciał by osłabiać BVB, bo nie chcę by Bayern na krajowym podwórku siadł na laurach, a nic samo się nie wygra, a tak jest mocny rywal :) FCB!
04.01.2014 21:52
Pele -> Właśnie ciekawie jak będzie z tym Rode, bo parę dni temu coś wspomniałem o tym :) FCB!
04.01.2014 21:38
Korsarz -> Pewnie zarząd przekonał tym Guardiole, że Lewandowski przychodzi za free... FCB!
04.01.2014 20:52
Krombacher1 -> Żeby było jak piszesz odnośnie Mandzu :) FCB!
04.01.2014 20:47
RL9 -> Pomaż sobie :) FCB!
04.01.2014 20:41
Pewne jest to, że Lewandowski nie będzie w Bayernie taką gwiazdą jaka jest teraz w BVB :) FCB!
04.01.2014 20:38
Jastrzab123 -> Masz rację, ale nazywanie Lewandowskiego najlepszym napastnikiem na świecie to przesada, bo jest jednym z wielu w Europie :) FCB!
04.01.2014 20:22
Lewandowski wg polskich sportowych mediów to najlepszy napastnik na świecie ? Chyba nie wiedzą co to znaczy klasa światowa...FCB!
04.01.2014 20:15
Dzień cudów jak można przez tyle lat kibicować Bayernowi i nie zauważyć tej strony :) FCB!
04.01.2014 20:07
Po przerwie jak wróci Cafe Futbol w Polsacie Sport to ta strona może stać się sławna ;p :) FCB!
04.01.2014 19:56
Czuję się trochę jakbyśmy wybrali nowego Papieża :) FCB1
04.01.2014 19:37
Witam ze swojej strony i żeby grał dobrze w barwach Bayernu, bo rywalizacja jest duża :) FCB!
04.01.2014 19:32
Czyli się wypełniło :) FCB!
04.01.2014 19:30
Jastrzab123 -> Jakie zródło jeśli wiedzieć można :) FCB! ?
04.01.2014 19:24
DieRoten -> I pewnie taki transfer środkowego obrońcy będzie tylko pytanie kto :) FCB!
04.01.2014 19:15
Myślę, że każdy z Nas ma po części rację. Jak po przerwie wróci Cafe Futbol to będzie się działo heh ;p :) FCB!
04.01.2014 19:11
Jastrzad123 -> Bez komentarza i jeszcze pewnie zaraz będzie, że każdy od dziecka kibicował Bayernowi ;p :) FCB!
04.01.2014 15:37
Josh1982 -> Takie życie piłkarza jest nie amatora, a profesjonalisty, który podchodzi do swojego zawodu poważnie :) FCB!
04.01.2014 15:11
Korsarz -> To fakt Bayern zrobił niezły interes pod tym względem, że nie da ani jednego euro za niego :) FCB!
04.01.2014 14:48
Pecz01 -> Co nie zmienia faktu, że przyszedł do Bayernu dla kasy, a przede wszystkim wie, że to stabilny klub pod względem finansowym i nigdy tak prowadzony nie będzie miał problemu z kasą, a po drugie pewnie Guardiola, bo na pewno nie, że Bayern ma wielką tradycję i historie nie uwierzę w to , bo też mógł wybrać Real lub Chelsea i pewnie dali by dwa razy więcej... FCB!
04.01.2014 14:45
Właśnie w tym rzecz, że jeśli posiedzi parę meczy na ławie to wtedy się zacznie pisanie, że Guardiola robi mu krzywdę i jaki on biedny :) FCB!
04.01.2014 14:17
Heat -> Dlatego piszę, że nie można w to wierzyć na 100 % :) FCB!
04.01.2014 14:15
Na stronie piłka nożna.pl piszę, że Lewandowski oficjalnie piłkarzem Bayernu (choć lepiej czekać na info ze strony oficjalnej Bayernu) -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/403311-qlewyq-ju-na-testach-w-monachium.html
04.01.2014 14:11
Bawarczyksm -> Robercik nigdy nie dorówna legendom Bayernu, więc można o tym zapomnieć :) FCB!
04.01.2014 14:06
Mam tylko jedną małą nadzieję, że nie będzie zarabiał tyle ile ikony Bayernu, bo na to trzeba sobie po prostu zasłużyć (Lahm, Bastian, Franek)... FCB!
04.01.2014 13:54
I tak nawet jakby władze Bayernu chciały to ta wiadomość o jego transferze długo się w tajemnicy nie utrzyma (mam na myśli o potwierdzenie transferu, bo jak wspomnieli nie chcą zrobić błędu jak to było z Gotze)... FCB!
04.01.2014 13:45
Heat -> Zgadza się, Lewandowski już prawdopodobnie jest po testach medycznych... FCB!
04.01.2014 13:33
Witam w ciężkich czasach jak to było napisane na stronie :) FCB!
04.01.2014 13:24
Koniec tej szopki, a w Niemczech to by się śmiali (może i to robią) co się dzieje w polskich mediach jeśli chodzi o transfer Lewandowskiego i nie tylko... FCB!
04.01.2014 13:22
Pecz01 -> Z Javim to było hardkorowo jak w nocy robił badania, a następnego dnia latał samolotem w tą i spowrotem :) FCB!
04.01.2014 13:13
Profesjonaliści jednym słowem :) FCB!
04.01.2014 13:01
Pecz01 -> Właśnie miałem o tym pisać :) FCB!
04.01.2014 13:00
Cebula -> Gdyby nie polskie sportowe media, ale i nie tylko to byłoby dobrze, a wiadomo jak jest i nieraz nie da się tego słuchać i czytać i przerasta to po prostu, bo ile można podniecać się jednym zawodnikiem (tylko w BVB pokazuje swoją klasę, a w reprezentacji nic, a przecież to najlepszy zawodnik w reprezentacji i to w dodatku, gdzie nie ma aż nad to dobrych graczy)... FCB!
03.01.2014 22:11
Fcbayerniak -> Nie porównuj, bo 10 lat temu to była inna piłka... FCB!
03.01.2014 17:01
Fcbayerniak -> Jest jeden problem taki, że polska piłka jest biedna jeśli chodzi o polskich graczy, jakby było 10 takich Lewandowskich nikt by jakoś za bardzo nie zwracał uwagi na Robercika, ale co zrobić takie czasy i trudno wierzyć, że się polepszy jeśli chodzi o polską piłkę i dlatego media polskie się tym tak podniecają... FCB!
03.01.2014 16:48
Lewandowski może czyścić buty Gio :) FCB!
03.01.2014 15:58
W jakim czasach żyjemy, żeby piłkarze bali się konkurencji, przecież do Bayernu nie przychodzi napastnik klasy światowej, a jedynie europejskiej, a jest ich XXX... FCB!
03.01.2014 12:33
Adi -> No oprócz DVB i Claudio może po sezonie odejść też Diego i w zamian niego przyszedłby Bernat... FCB!
03.01.2014 12:25
Moim zdaniem to wypełni kontrakt i wtedy ewentualnie odejdzie, ale czas pokaże może zostanie na dłużej, oby :) FCB!
03.01.2014 12:24
Aż się nie chce komentować co to będzie za kilka miesięcy... FCB!
02.01.2014 22:10
Varajin -> Coś w tym jest co piszesz, bo polska piłka jest uboga jeśli chodzi o dobrych graczy i dlatego to wszystko :) FCB!
02.01.2014 14:49
Otwarty -> Obyś nie miał racji i mam nadzieję, że ktoś to wybije Guardioli z głowy, bo Bayern i tak stracił Gustavo i Luiza wolną ręką... FCB!
02.01.2014 14:39
MMandzu -> Prędzej to Guardiola zrobi tak jak to było z Mario, ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, bo Claudio odejdzie po sezonie i jeszcze Mandzu i ze wspaniałym Robercikiem zostaniemy wątpię... FCB!
02.01.2014 14:35
LukasFan -> Barcelona na gwałt szuka obrońcy i podobno chcą wyłożyć za niego 30 mln, więc Bayern na pewno nie da tyle za obrońce i brać tego Gintera, ale kogoś innego, ale nie jego... FCB!
02.01.2014 14:33
Nie mają sobie równych Bawarczycy :) FCB!
02.01.2014 14:23
Pecz01 -> Też jestem ciekaw z jakim numerem by zagrał, ale nie chcę mi się wierzyć nawet nie dopuszczam do tego myśli, że jak przejdzie Robercik do Mandzu zwieje z Bayernu, bo się przestraszy jakby było jeszcze czego :) FCB!
02.01.2014 14:22
To ja już wole tego Gintera :) FCB!
02.01.2014 14:20
Wszystko jest możliwe :) FCB!
01.01.2014 22:45
Kogoś na środkowego obrońce trzeba będzie kupić tak czy tak jak wspomniali poprzednicy (Holger nie wiadomo czy będzie grał na takim poziomie co ostatnimi czasy, Dante już młodszy nie będzie, a DVB po sezonie pewnie odejdzie z Bayernu)... FCB!
01.01.2014 22:42
Jestem ciekaw też co z Rode będzie, bo kończy się jemu kontrakt i ciekawe czy już jest jak było pisane ugadany z Bayernem... FCB!
01.01.2014 22:21
Pożyjemy, zobaczymy, ale trzeba powoli o obsadzie środkowego obrońcy myśleć ;) FCB!
01.01.2014 22:16
Pele -> Jeśli jest tak jak piszesz no to pewnie wybierze BVB... FCB!
01.01.2014 22:03
Dążenie do perfekcji to jest właśnie to i jeden z czynników by się starać mimo, że zdobyło się wszystko jeśli chodzi o klubowe rozgrywki i to jest najtrudniejsze nieraz i tylko profesjonaliści radzą sobie z tym, a Bayern na pewno do takich należy i oby tak było w tym roku :) FCB!
01.01.2014 20:14
Jeśli to ma być piłkarz w zamian DVB, który pewnie odejdzie po sezonie to oczywiście kupować i dawać mu szansę częściej i żeby nie podzielił losu Jana, bo wtedy szkoda takiego piłkarza ściągać do Bayernu, a w innej drużynie miałby na pewno więcej szans do grania, ale wiadomo nazwa Fc Bayern kusi... FCB!
01.01.2014 20:10
Pele -> No właśnie wyczytałem to dziś na jednej ze stron, a oprócz Bayernu jeszcze BVB ma włączyć się o pozyskanie tego zawodnika, który byłby moim zdaniem idealnym następcą DvB, ale zawsze jest ale czy taki zawodnik z jednej strony na pewno kusi takiego piłkarza gra w Bayernie tylko czy będzie grał, bo w innym klubie na pewno by tak było. Jeśli rzeczywiście miałby zastąpić Belga to było by to dobre rozwiązanie, bo tylko to wchodzi w grę... FCB!
01.01.2014 18:05
Myślę, że żaden kibic Bayernu tak samo jak Lahm nie umie ubrać w swojego szczęścia w słowa jakie w tym roku spotkało Bayern :) FCB!
30.12.2013 20:02
Jeśli David nie jest w klasie światowej to ja nie wiem kogo oni by tam umieścili... żart jakiś... FCB!
30.12.2013 20:00
Nic dziwnego sylwester się zbliża to i głupoty napisali :) FCB!
30.12.2013 19:58
To tylko jakaś nagroda i dla każdego prawdziwego kibica Franek już jest wygranym :) FCB!
30.12.2013 17:04
Żeby bać się rywalizacji z kimkolwiek i uciekać ? Nie najlepsze rozwiązanie, a tym bardziej dla sportowca, gdzie rywalizacja powinna być dla niego jak odnośnikiem by stawać się lepszym. Oby nie uciekł jak poprzednicy piszą, bo zacznę powoli myśleć, że w Bayernie nie ma prawdziwych piłkarzy, a za przeproszeniem "dupy miękkie" bo uciekają przed rywalizacją, a tym samym nikt nie powiedział, że Lewandowski będzie miał od razu pierwszy skład (na wszystko trzeba w tym klubie sobie zapracować)... FCB!
30.12.2013 17:02
Co prawda to prawda :) FCB!
30.12.2013 16:58
Jestem ciekaw tylko jednego czy Guardiola chce Lewandowskiego, bo coś czuję, że nie, a pózniej, żeby nie było płaczu, że nie gra... FCB!
30.12.2013 11:19
No tak każdy ma uciekać, bo przychodzi postrach w postaci Lewandowskiego ? Bez jaj i co może jeszcze Guardiola ma uciec. Piłkarze Bayernu to muszą być twardziele i rywalizować ze sobą w normalny sposób, bo bez tego nie było by sukcesów :) FCB!
30.12.2013 11:15
I pewnie "niestety" tak się stanie... FCB!
29.12.2013 18:30
Moim zdaniem w Bayernie to i może dostanie 11 mln, ale po opodatkowaniu to będą pieniądze jakiś milion lub dwa max. więcej jakie dostaje teraz w BVB... FCB!
29.12.2013 12:41
Po dzisiejszym Cafe Futbol można być w 100 % przekonanym, że Lewandowski zasili od nowego sezonu Bayern i trzeba się z tym pogodzić (nie może mówić kto będzie jego przyszłym klubem, ale powiedzenie przez niego to formalność)... FCB!
29.12.2013 12:25
Nic dodać, nic ująć :) FCB!
28.12.2013 21:28
Plus w tym jeden jest taki, że Bayern takich piłkarzy jak Jan pozyskiwał w większości za darmo, czyli żadne ryzyko, ale zobaczymy, bo w styczniu może być już zaklepany na przyszły sezon Rode i nadal nie wiadomo co z DVB i Claudio, ale jak cisza to pewnie to ich ostatni sezon w Bayernie... FCB!
28.12.2013 20:50
Niech się w końcu skończy z nim ta cała szopka, która trwa już nie wiem ile, aż się nie chce liczyć z tego zamieszania jego osobą. Niech się określi albo tak albo tak, bo trzeba by się powoli psychicznie przygotować... FCB!
28.12.2013 15:53
Będzie to zapamiętanie przez kibiców Bayernu na lata :) FCB!
27.12.2013 20:08
Im bliżej otwarcia zimowego okienka tym więcej plot :) FCB!
27.12.2013 19:13
LukasFan -> Solidny zmiennik na miarę Bayernu po zdobyciu większego doświadczenia może z niego być. Interesuje mnie sytuacja Emre, bo wg mnie to może być gracz na miarę pierwszej jedenastki w Bayernie... FCB!
27.12.2013 19:01
Ale co racja to racja, bo jak można nie korzystać z takiego piłkarza jak Martinez, a za to gra Rafinha... FCB!
27.12.2013 18:50
Pele -> Święte słowa, bo siła Bayernu polega na tym, że ma mocną ławkę rezerwowych :) FCB!
27.12.2013 18:02
Myślę, że go grona wypożyczonych w tym okienku zimowym dołączą: Weiser i Hojbjerg... FCB!
27.12.2013 15:29
Bez przesady, bo zaraz się okaże, że całą ławkę rezerwowych trzeba wypożyczyć lub sprzedać. Co do Martineza to plota samo to, że Bayern by go sprzedał, bo by się zupełnie to nie opłacało, a tym samym jakby miał odejść... FCB!
27.12.2013 15:24
Bardzo dobre rozwiązanie i na pewno wróci mocniejszy. Tak samo zrobić z Hojbjergiem i Weiserem :) FCB!
27.12.2013 11:57
Bardzo dobre rozwiązanie i na pewni wróci mocniejszy. Tak samo zrobić z Hojbjergiem oraz Weiserem :) FCB!
27.12.2013 11:55
Ten rok zapiszę się grubymi kreskami w historii klubu :) FCB!
24.12.2013 18:10
Jupp przy Sammerze był spokojny i dlatego Matthias często krytykował, ale teraz gdy jest Guardiola to jest inaczej, bo to pełen profesjonalista i nieraz reaguje impulsywnie, w porównaniu z Juppem i teraz Sammer siedzi cicho :) FCB!
24.12.2013 18:07
Nawzajem :) FCB!
24.12.2013 10:56
Mądre słowa Karla :) FCB!
23.12.2013 19:36
To nie wina Bayernu, że inne drużyny nie dorównują Bawarczykom, bo jako zespół od czegoś ten klub zaczynał by teraz być w tym miejscu w jakim jest Bayern. Sami piłkarze mogą tylko i wyłącznie sobie zagrozić, a BL bez Bayernu straciła by bardzo, ale to bardzo dużo :) FCB!
23.12.2013 19:00
Wolą wybrać przereklamowanego Ronaldo lub Leo, bo na nich więcej zarobią... FCB!
23.12.2013 11:31
Wypożyczenie będzie najlepsza opcją :) FCB!
22.12.2013 15:54
Oglądając wczorajszy finał w wykonaniu Bayernu to można było zobaczyć, że Bayern chce wygrać KMŚ na luzie i najmniejszym nakładem sił, bo co innego było w półfinale, ale pewnie nikt nie ma o to pretensji, że tak to się skończyło. Dało się zauważyć po raz kolejny , że Guardiola to pełen profesjonalista, bo piłkarze z Rajy często dochodzili do sytuacji, a trener nie mógł na to patrzeć. Bardzo udany rok i cóż oby więcej takich okresów :) FCB!
22.12.2013 11:15
ES2 jak zwykle nie lubi Bayernu bo nawet nie pokażą jak wręczają puchar... bez komentarza... FCB1
21.12.2013 22:27
Mam nadzieję, że po meczu na ES2 pokażą ukoronowanie :) FCB!
21.12.2013 22:18
I Thiago no coś pięknego, co robią Bawarczycy dziś :) FCB!
Hans1986 -> I niech tyle mu starczy, bo nie ma mowy, że zarabiał tyle co Lahm, Bastian czy nawet Franek..bez jaj... FCB!
05.01.2014 16:18
Wyczytałem, na konkurencyjnej stronie, że Schalke posiada opcję zakupu Jana z Bayernu i tak jak ktoś pisał, że długo nie zadomowi w Bayernie... FCB!
05.01.2014 15:57
To się okaże w praniu czy będzie pasował do Bayernu :) FCB!
05.01.2014 15:51
I chwała, że to już koniec (jeszcze pewnie parę dni popiszą i się cisza zrobi)... FCB!
05.01.2014 15:39
Za jakiś czas to się wszystko uspokoi pewnie :) FCB!
05.01.2014 14:24
Heat -> Odkąd przyszedł Guardiola zastanawia mnie jedno czego właśnie nie za bardzo stawia na Martineza i to mnie dziwi, bo każdy rodak stawiał by na swego... FCB!
05.01.2014 12:26
DieRoten -> Otóż to, bo gdzie jest tak napisane, że Lewandowski będzie miał pierwszy skład i wskoczy od razu do jedenastki ? Nigdzie, a na to trzeba ciężko zapracować tym bardziej u Guardioli :) FCB!
05.01.2014 11:38
DvB odejdzie na bank, czyli transfer obrońcy będzie tylko nadal pytanie kto nie mówiąc już o odejściu Claudio, a co do Mandzu trzeba wierzyć co mówi Karl :) FCB!
05.01.2014 11:23
Pele -> No teraz to wielbią Bayern pod niebiosa, a wcześniej to Bayern był be... FCB!
04.01.2014 22:40
A tu przykład jak kibice BVB najeżdżają na Robercika -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/403571-qjudaszq-i-qmoneydowskiq-w-dortmundzie-zawrzao.html
04.01.2014 22:33
MMandzu -> Spokojnie jeszcze z tym nadrobią pewnie ;p FCB!
04.01.2014 22:31
Ja tam bym nie chciał by osłabiać BVB, bo nie chcę by Bayern na krajowym podwórku siadł na laurach, a nic samo się nie wygra, a tak jest mocny rywal :) FCB!
04.01.2014 21:52
Pele -> Właśnie ciekawie jak będzie z tym Rode, bo parę dni temu coś wspomniałem o tym :) FCB!
04.01.2014 21:38
Korsarz -> Pewnie zarząd przekonał tym Guardiole, że Lewandowski przychodzi za free... FCB!
04.01.2014 20:52
Krombacher1 -> Żeby było jak piszesz odnośnie Mandzu :) FCB!
04.01.2014 20:47
RL9 -> Pomaż sobie :) FCB!
04.01.2014 20:41
Pewne jest to, że Lewandowski nie będzie w Bayernie taką gwiazdą jaka jest teraz w BVB :) FCB!
04.01.2014 20:38
Jastrzab123 -> Masz rację, ale nazywanie Lewandowskiego najlepszym napastnikiem na świecie to przesada, bo jest jednym z wielu w Europie :) FCB!
04.01.2014 20:22
Lewandowski wg polskich sportowych mediów to najlepszy napastnik na świecie ? Chyba nie wiedzą co to znaczy klasa światowa...FCB!
04.01.2014 20:15
Dzień cudów jak można przez tyle lat kibicować Bayernowi i nie zauważyć tej strony :) FCB!
04.01.2014 20:07
Po przerwie jak wróci Cafe Futbol w Polsacie Sport to ta strona może stać się sławna ;p :) FCB!
04.01.2014 19:56
Czuję się trochę jakbyśmy wybrali nowego Papieża :) FCB1
04.01.2014 19:37
Witam ze swojej strony i żeby grał dobrze w barwach Bayernu, bo rywalizacja jest duża :) FCB!
04.01.2014 19:32
Czyli się wypełniło :) FCB!
04.01.2014 19:30
Jastrzab123 -> Jakie zródło jeśli wiedzieć można :) FCB! ?
04.01.2014 19:24
DieRoten -> I pewnie taki transfer środkowego obrońcy będzie tylko pytanie kto :) FCB!
04.01.2014 19:15
Myślę, że każdy z Nas ma po części rację. Jak po przerwie wróci Cafe Futbol to będzie się działo heh ;p :) FCB!
04.01.2014 19:11
Jastrzad123 -> Bez komentarza i jeszcze pewnie zaraz będzie, że każdy od dziecka kibicował Bayernowi ;p :) FCB!
04.01.2014 15:37
Josh1982 -> Takie życie piłkarza jest nie amatora, a profesjonalisty, który podchodzi do swojego zawodu poważnie :) FCB!
04.01.2014 15:11
Korsarz -> To fakt Bayern zrobił niezły interes pod tym względem, że nie da ani jednego euro za niego :) FCB!
04.01.2014 14:48
Pecz01 -> Co nie zmienia faktu, że przyszedł do Bayernu dla kasy, a przede wszystkim wie, że to stabilny klub pod względem finansowym i nigdy tak prowadzony nie będzie miał problemu z kasą, a po drugie pewnie Guardiola, bo na pewno nie, że Bayern ma wielką tradycję i historie nie uwierzę w to , bo też mógł wybrać Real lub Chelsea i pewnie dali by dwa razy więcej... FCB!
04.01.2014 14:45
Właśnie w tym rzecz, że jeśli posiedzi parę meczy na ławie to wtedy się zacznie pisanie, że Guardiola robi mu krzywdę i jaki on biedny :) FCB!
04.01.2014 14:17
Heat -> Dlatego piszę, że nie można w to wierzyć na 100 % :) FCB!
04.01.2014 14:15
Na stronie piłka nożna.pl piszę, że Lewandowski oficjalnie piłkarzem Bayernu (choć lepiej czekać na info ze strony oficjalnej Bayernu) -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/403311-qlewyq-ju-na-testach-w-monachium.html
04.01.2014 14:11
Bawarczyksm -> Robercik nigdy nie dorówna legendom Bayernu, więc można o tym zapomnieć :) FCB!
04.01.2014 14:06
Mam tylko jedną małą nadzieję, że nie będzie zarabiał tyle ile ikony Bayernu, bo na to trzeba sobie po prostu zasłużyć (Lahm, Bastian, Franek)... FCB!
04.01.2014 13:54
I tak nawet jakby władze Bayernu chciały to ta wiadomość o jego transferze długo się w tajemnicy nie utrzyma (mam na myśli o potwierdzenie transferu, bo jak wspomnieli nie chcą zrobić błędu jak to było z Gotze)... FCB!
04.01.2014 13:45
Heat -> Zgadza się, Lewandowski już prawdopodobnie jest po testach medycznych... FCB!
04.01.2014 13:33
Witam w ciężkich czasach jak to było napisane na stronie :) FCB!
04.01.2014 13:24
Koniec tej szopki, a w Niemczech to by się śmiali (może i to robią) co się dzieje w polskich mediach jeśli chodzi o transfer Lewandowskiego i nie tylko... FCB!
04.01.2014 13:22
Pecz01 -> Z Javim to było hardkorowo jak w nocy robił badania, a następnego dnia latał samolotem w tą i spowrotem :) FCB!
04.01.2014 13:13
Profesjonaliści jednym słowem :) FCB!
04.01.2014 13:01
Pecz01 -> Właśnie miałem o tym pisać :) FCB!
04.01.2014 13:00
Cebula -> Gdyby nie polskie sportowe media, ale i nie tylko to byłoby dobrze, a wiadomo jak jest i nieraz nie da się tego słuchać i czytać i przerasta to po prostu, bo ile można podniecać się jednym zawodnikiem (tylko w BVB pokazuje swoją klasę, a w reprezentacji nic, a przecież to najlepszy zawodnik w reprezentacji i to w dodatku, gdzie nie ma aż nad to dobrych graczy)... FCB!
03.01.2014 22:11
Fcbayerniak -> Nie porównuj, bo 10 lat temu to była inna piłka... FCB!
03.01.2014 17:01
Fcbayerniak -> Jest jeden problem taki, że polska piłka jest biedna jeśli chodzi o polskich graczy, jakby było 10 takich Lewandowskich nikt by jakoś za bardzo nie zwracał uwagi na Robercika, ale co zrobić takie czasy i trudno wierzyć, że się polepszy jeśli chodzi o polską piłkę i dlatego media polskie się tym tak podniecają... FCB!
03.01.2014 16:48
Lewandowski może czyścić buty Gio :) FCB!
03.01.2014 15:58
W jakim czasach żyjemy, żeby piłkarze bali się konkurencji, przecież do Bayernu nie przychodzi napastnik klasy światowej, a jedynie europejskiej, a jest ich XXX... FCB!
03.01.2014 12:33
Adi -> No oprócz DVB i Claudio może po sezonie odejść też Diego i w zamian niego przyszedłby Bernat... FCB!
03.01.2014 12:25
Moim zdaniem to wypełni kontrakt i wtedy ewentualnie odejdzie, ale czas pokaże może zostanie na dłużej, oby :) FCB!
03.01.2014 12:24
Aż się nie chce komentować co to będzie za kilka miesięcy... FCB!
02.01.2014 22:10
Varajin -> Coś w tym jest co piszesz, bo polska piłka jest uboga jeśli chodzi o dobrych graczy i dlatego to wszystko :) FCB!
02.01.2014 14:49
Otwarty -> Obyś nie miał racji i mam nadzieję, że ktoś to wybije Guardioli z głowy, bo Bayern i tak stracił Gustavo i Luiza wolną ręką... FCB!
02.01.2014 14:39
MMandzu -> Prędzej to Guardiola zrobi tak jak to było z Mario, ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, bo Claudio odejdzie po sezonie i jeszcze Mandzu i ze wspaniałym Robercikiem zostaniemy wątpię... FCB!
02.01.2014 14:35
LukasFan -> Barcelona na gwałt szuka obrońcy i podobno chcą wyłożyć za niego 30 mln, więc Bayern na pewno nie da tyle za obrońce i brać tego Gintera, ale kogoś innego, ale nie jego... FCB!
02.01.2014 14:33
Nie mają sobie równych Bawarczycy :) FCB!
02.01.2014 14:23
Pecz01 -> Też jestem ciekaw z jakim numerem by zagrał, ale nie chcę mi się wierzyć nawet nie dopuszczam do tego myśli, że jak przejdzie Robercik do Mandzu zwieje z Bayernu, bo się przestraszy jakby było jeszcze czego :) FCB!
02.01.2014 14:22
To ja już wole tego Gintera :) FCB!
02.01.2014 14:20
Wszystko jest możliwe :) FCB!
01.01.2014 22:45
Kogoś na środkowego obrońce trzeba będzie kupić tak czy tak jak wspomniali poprzednicy (Holger nie wiadomo czy będzie grał na takim poziomie co ostatnimi czasy, Dante już młodszy nie będzie, a DVB po sezonie pewnie odejdzie z Bayernu)... FCB!
01.01.2014 22:42
Jestem ciekaw też co z Rode będzie, bo kończy się jemu kontrakt i ciekawe czy już jest jak było pisane ugadany z Bayernem... FCB!
01.01.2014 22:21
Pożyjemy, zobaczymy, ale trzeba powoli o obsadzie środkowego obrońcy myśleć ;) FCB!
01.01.2014 22:16
Pele -> Jeśli jest tak jak piszesz no to pewnie wybierze BVB... FCB!
01.01.2014 22:03
Dążenie do perfekcji to jest właśnie to i jeden z czynników by się starać mimo, że zdobyło się wszystko jeśli chodzi o klubowe rozgrywki i to jest najtrudniejsze nieraz i tylko profesjonaliści radzą sobie z tym, a Bayern na pewno do takich należy i oby tak było w tym roku :) FCB!
01.01.2014 20:14
Jeśli to ma być piłkarz w zamian DVB, który pewnie odejdzie po sezonie to oczywiście kupować i dawać mu szansę częściej i żeby nie podzielił losu Jana, bo wtedy szkoda takiego piłkarza ściągać do Bayernu, a w innej drużynie miałby na pewno więcej szans do grania, ale wiadomo nazwa Fc Bayern kusi... FCB!
01.01.2014 20:10
Pele -> No właśnie wyczytałem to dziś na jednej ze stron, a oprócz Bayernu jeszcze BVB ma włączyć się o pozyskanie tego zawodnika, który byłby moim zdaniem idealnym następcą DvB, ale zawsze jest ale czy taki zawodnik z jednej strony na pewno kusi takiego piłkarza gra w Bayernie tylko czy będzie grał, bo w innym klubie na pewno by tak było. Jeśli rzeczywiście miałby zastąpić Belga to było by to dobre rozwiązanie, bo tylko to wchodzi w grę... FCB!
01.01.2014 18:05
Myślę, że żaden kibic Bayernu tak samo jak Lahm nie umie ubrać w swojego szczęścia w słowa jakie w tym roku spotkało Bayern :) FCB!
30.12.2013 20:02
Jeśli David nie jest w klasie światowej to ja nie wiem kogo oni by tam umieścili... żart jakiś... FCB!
30.12.2013 20:00
Nic dziwnego sylwester się zbliża to i głupoty napisali :) FCB!
30.12.2013 19:58
To tylko jakaś nagroda i dla każdego prawdziwego kibica Franek już jest wygranym :) FCB!
30.12.2013 17:04
Żeby bać się rywalizacji z kimkolwiek i uciekać ? Nie najlepsze rozwiązanie, a tym bardziej dla sportowca, gdzie rywalizacja powinna być dla niego jak odnośnikiem by stawać się lepszym. Oby nie uciekł jak poprzednicy piszą, bo zacznę powoli myśleć, że w Bayernie nie ma prawdziwych piłkarzy, a za przeproszeniem "dupy miękkie" bo uciekają przed rywalizacją, a tym samym nikt nie powiedział, że Lewandowski będzie miał od razu pierwszy skład (na wszystko trzeba w tym klubie sobie zapracować)... FCB!
30.12.2013 17:02
Co prawda to prawda :) FCB!
30.12.2013 16:58
Jestem ciekaw tylko jednego czy Guardiola chce Lewandowskiego, bo coś czuję, że nie, a pózniej, żeby nie było płaczu, że nie gra... FCB!
30.12.2013 11:19
No tak każdy ma uciekać, bo przychodzi postrach w postaci Lewandowskiego ? Bez jaj i co może jeszcze Guardiola ma uciec. Piłkarze Bayernu to muszą być twardziele i rywalizować ze sobą w normalny sposób, bo bez tego nie było by sukcesów :) FCB!
30.12.2013 11:15
I pewnie "niestety" tak się stanie... FCB!
29.12.2013 18:30
Moim zdaniem w Bayernie to i może dostanie 11 mln, ale po opodatkowaniu to będą pieniądze jakiś milion lub dwa max. więcej jakie dostaje teraz w BVB... FCB!
29.12.2013 12:41
Po dzisiejszym Cafe Futbol można być w 100 % przekonanym, że Lewandowski zasili od nowego sezonu Bayern i trzeba się z tym pogodzić (nie może mówić kto będzie jego przyszłym klubem, ale powiedzenie przez niego to formalność)... FCB!
29.12.2013 12:25
Nic dodać, nic ująć :) FCB!
28.12.2013 21:28
Plus w tym jeden jest taki, że Bayern takich piłkarzy jak Jan pozyskiwał w większości za darmo, czyli żadne ryzyko, ale zobaczymy, bo w styczniu może być już zaklepany na przyszły sezon Rode i nadal nie wiadomo co z DVB i Claudio, ale jak cisza to pewnie to ich ostatni sezon w Bayernie... FCB!
28.12.2013 20:50
Niech się w końcu skończy z nim ta cała szopka, która trwa już nie wiem ile, aż się nie chce liczyć z tego zamieszania jego osobą. Niech się określi albo tak albo tak, bo trzeba by się powoli psychicznie przygotować... FCB!
28.12.2013 15:53
Będzie to zapamiętanie przez kibiców Bayernu na lata :) FCB!
27.12.2013 20:08
Im bliżej otwarcia zimowego okienka tym więcej plot :) FCB!
27.12.2013 19:13
LukasFan -> Solidny zmiennik na miarę Bayernu po zdobyciu większego doświadczenia może z niego być. Interesuje mnie sytuacja Emre, bo wg mnie to może być gracz na miarę pierwszej jedenastki w Bayernie... FCB!
27.12.2013 19:01
Ale co racja to racja, bo jak można nie korzystać z takiego piłkarza jak Martinez, a za to gra Rafinha... FCB!
27.12.2013 18:50
Pele -> Święte słowa, bo siła Bayernu polega na tym, że ma mocną ławkę rezerwowych :) FCB!
27.12.2013 18:02
Myślę, że go grona wypożyczonych w tym okienku zimowym dołączą: Weiser i Hojbjerg... FCB!
27.12.2013 15:29
Bez przesady, bo zaraz się okaże, że całą ławkę rezerwowych trzeba wypożyczyć lub sprzedać. Co do Martineza to plota samo to, że Bayern by go sprzedał, bo by się zupełnie to nie opłacało, a tym samym jakby miał odejść... FCB!
27.12.2013 15:24
Bardzo dobre rozwiązanie i na pewno wróci mocniejszy. Tak samo zrobić z Hojbjergiem i Weiserem :) FCB!
27.12.2013 11:57
Bardzo dobre rozwiązanie i na pewni wróci mocniejszy. Tak samo zrobić z Hojbjergiem oraz Weiserem :) FCB!
27.12.2013 11:55
Ten rok zapiszę się grubymi kreskami w historii klubu :) FCB!
24.12.2013 18:10
Jupp przy Sammerze był spokojny i dlatego Matthias często krytykował, ale teraz gdy jest Guardiola to jest inaczej, bo to pełen profesjonalista i nieraz reaguje impulsywnie, w porównaniu z Juppem i teraz Sammer siedzi cicho :) FCB!
24.12.2013 18:07
Nawzajem :) FCB!
24.12.2013 10:56
Mądre słowa Karla :) FCB!
23.12.2013 19:36
To nie wina Bayernu, że inne drużyny nie dorównują Bawarczykom, bo jako zespół od czegoś ten klub zaczynał by teraz być w tym miejscu w jakim jest Bayern. Sami piłkarze mogą tylko i wyłącznie sobie zagrozić, a BL bez Bayernu straciła by bardzo, ale to bardzo dużo :) FCB!
23.12.2013 19:00
Wolą wybrać przereklamowanego Ronaldo lub Leo, bo na nich więcej zarobią... FCB!
23.12.2013 11:31
Wypożyczenie będzie najlepsza opcją :) FCB!
22.12.2013 15:54
Oglądając wczorajszy finał w wykonaniu Bayernu to można było zobaczyć, że Bayern chce wygrać KMŚ na luzie i najmniejszym nakładem sił, bo co innego było w półfinale, ale pewnie nikt nie ma o to pretensji, że tak to się skończyło. Dało się zauważyć po raz kolejny , że Guardiola to pełen profesjonalista, bo piłkarze z Rajy często dochodzili do sytuacji, a trener nie mógł na to patrzeć. Bardzo udany rok i cóż oby więcej takich okresów :) FCB!
22.12.2013 11:15
ES2 jak zwykle nie lubi Bayernu bo nawet nie pokażą jak wręczają puchar... bez komentarza... FCB1
21.12.2013 22:27
Mam nadzieję, że po meczu na ES2 pokażą ukoronowanie :) FCB!
21.12.2013 22:18
I Thiago no coś pięknego, co robią Bawarczycy dziś :) FCB!
21.12.2013 20:53