DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 233

Ważne 3 pkt, choć gra różna dziś jest :) FCB!

24.01.2014 22:07

Po pierwszej połowie gra Bawarczyków na razie dupy nie urywa :) FCB!

24.01.2014 21:18

Hajto zapomniał, że oprócz Robercika przyjdzie Rode, choć nie jest oficjalnie "jeszcze" potwierdzone, ale to kwestia i wyłącznie czasu... FCB!

24.01.2014 21:15

Haha, ale Hajto się popisał co do Mandżu "Uważaj, bo przychodzi Lewandowski..." normalnie tylko się aż bać ;p FCB!

24.01.2014 21:02

Pecz01 -> Może Moyes potrzebuje mocnego napędu dla MU i myśli o dobrym motorze hehe ;p FCB!

24.01.2014 20:51

Tonik -> Media już snują sensacja, a Franz jest znany z takich wypowiedzi... FCB!

24.01.2014 20:46

Jupp dziś na meczu :) FCB!

24.01.2014 20:43

I Marioooooo i dobrze się zaczęło :) FCB!

24.01.2014 20:39

Aj Mario... FCB!

24.01.2014 20:37

Może Guardiola dał coś do zrozumienia Mario tak jak to było z Gomezem, ale można gdybać, choć dziwne, że nawet nie ma go na ławie... FCB!

24.01.2014 20:30

Jeśli to bym być początek końca Mandżu w Bayernie to ja podziękuje... FCB!

24.01.2014 20:04

Jessa -> Tak na ES 2 od 20:00 :) FCB!

24.01.2014 14:42

No jak brać przykład to od najlepszych i Moyes ma rację ;p hehe a tak serio to o Tonim może pomarzyć i niech się przygląda Hermannowi :) FCB!

24.01.2014 13:48

Trudno będzie, ale Bawarczycy mam nadzieję dadzą rade :) FCB!

24.01.2014 12:25

Wszystko jest możliwe :) FCB!

24.01.2014 12:24

Ta wiadomość już była :) FCB!

24.01.2014 12:23

Toni musi zostać i władze Bayernu dobrze o tym wiedzą :) FCB!

23.01.2014 14:13

Luiz czy Ginter (nie wiadomo co z Holgerem, a DvB może odejść, chyba, że dostanie jeszcze roczną umowę) ? Kto trafi do Bayernu, bo pewnie środkowy jakiś przejdzie (większe plany są do Gintera) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fc-bayern-zweifel-bei-luiz-plane-mit-ginter_42390

23.01.2014 11:56

Bawarczyksm -> No były może rozmowy, ale jak napisane jest poniżej jakieś dwa lata temu :) FCB!

21.01.2014 20:08

Josh1982 -> Zgadzam się z tym, że do wiezienia nie trafi, bo w końcu każdy uczy się na błędach i nikt nie jest nieomylny :) FCB!

21.01.2014 19:39

Bez komentarza :) FCB!

21.01.2014 19:30

Czas pokaże, co będzie z nim i DvB :) FCB!

21.01.2014 19:29

I bardzo dobrze :) FCB!

21.01.2014 19:27

Każdy klub może pozazdrościć takiego stylu zarządzania jakim jest prowadzony Bayern :) FCB!

20.01.2014 21:26

Każdy jest i teraz wiadomo jaki był cel przedłużenia głosowania :) FCB!

20.01.2014 13:57

Pożyjemy, zobaczymy :) FCB!

20.01.2014 13:07

Nadal nie czaje czego Martinez nie gra (kosztem gra Rafinha), a się robi eksperymenty z Lahmem... FCB!

20.01.2014 13:06

Niech sobie sklep Real kupi Rasiaka czy Olisadebe :) FCB!

20.01.2014 13:04

Każdy trener chce dać coś swojego od siebie, więc nie rozumiem po co miałby kopiować Juppa, a pózniej komentarze, że przyszedł na gotowe :) FCB!

19.01.2014 11:44

Przegrali, wyciągną pewnie wnioski i nie ma co płakać :) FCB!

19.01.2014 11:40

To tylko mało znaczący mecz towarzyski, a tu taka spina heh :) FCB!

19.01.2014 11:36

Lepsza przegrana dzisiaj niż w najbliższy piątek w BL :) FCB!

18.01.2014 21:00

Tylko się cieszyć, że tak jest :) FCB!

18.01.2014 13:16

Hilario -> Zgadzam się, bo aż brak słów, a tak poza tym ciekawe ile lat naprawdę Pep będzie trenerem Bayernu :) FCB!

18.01.2014 13:15

Ciekawe, gdzie by mieli go wypożyczyć jeśli już :) FCB!

17.01.2014 20:17

PrzemQs -> Rode jest już zaklepany (trzeba czekać na potwierdzenie ze strony Bayernu, ale to kwestia czasu), a on bardziej jak defensywny niż środkowy, więc ewentualnie może też być Ginter, ale się zastanawiam po co środkowy jak wraca Holger, a poza tym co z Martinezem, a jak dojdzie taki Luiz to ktoś z dwójki Dante-Boa usiądzie na ławie i po co ? FCB!

17.01.2014 12:21

Z wyżej wymienionych to jakoś nikt mi się nie widzi w Bayernie, a jedynie wspomniany przez poprzedników młody Serb :) FCB!

17.01.2014 10:56

Martinez musi grać, a kombinowanie z kapitanem Bayernu w pomocy to przesada wg mnie... FCB!

16.01.2014 13:54

Taka właśnie polityka Bayernu i laury dla władz, że za friko bierze się Lewandowskiego czy Rode... FCB!

16.01.2014 12:28

Jeśli BL ma być silniejsza to ciekawe co z Rode, bo cicho się zrobiło, a na TM jest 94 %, a oficjalnie nikt nie potwierdza... FCB!

16.01.2014 11:35

Wiadomo co z tym Rode, bo się cisza zrobiła jakby transfer w "zawieszeniu.. ? FCB!

15.01.2014 21:23

LukasFan -> Niestety, ale wątpię by coś to załatwiło, bo zawsze ktoś by znalazł drugie dno :) FCB!

14.01.2014 19:38

To przedłużenie głosowania było grubymi nićmi szyte i to specjalnie by Franek nie wygrał, bo komuś nie pasuję...żal... FCB!

14.01.2014 17:09

Walić tą cała nagrodę FIFA, patrząc to Franek osiągnął w poprzednim sezonie wszystko, a żeluś i Leo tak naprawdę nic, a że na Franku mało by zarobili to musieli wybrać żelka... FCB!

14.01.2014 14:57

Fcrobbery - Właśnie o tym wcześniej napisałem :) FCB!

14.01.2014 13:56

To co wczoraj się działo na gali, a szczególnie wybór co niektórych to cyrk na kółkach... FCB!

14.01.2014 13:28

Z tego co mi wiadomo to Starke ma kontrakt do czerwca 2015 r. a nie 2014 :) FCB!

14.01.2014 11:54

Darek120694 -> Powodzenia z takim myśleniem i widać, że jesteś albo kibicem sklepu Real lub Barcelonki, więc wyjazd ze strony, bo nie wiesz co piszesz... FCB!

13.01.2014 22:53

Hourdeau -> Platini prosto z mostu to ocenił i ma rację w 100 %... FCB!

13.01.2014 22:38

PanZbVA -> A Real coś wygra w tym roku ? Nic. Nagroda lalusia to będzie pierwsza i ostatnia jakaś wygrana pod szyldem sklepu Real... FCB!

13.01.2014 20:35

Co tam robi Alves, Iniesta czy Xavi to ja nie wiem... FCB!

13.01.2014 20:29

Ta jedenastka to też jakaś parodia, jakim cudem tam się znalazł Dani Alves, Xavi czy Iniesta, szkoda słów... FCB!

13.01.2014 20:21

Laluś wygrał, bo jest bardziej medialny, pfff :) FCB!

13.01.2014 20:15

Wg dyrektora sportowego Eintrachtu transfer Rode do Bayernu jest nie zrozumiały dla niego, dlatego, że Bawarczycy grają jednym def. pomocnikiem i dla samego piłkarza będzie trudno o grę, ale mimo to oferta taka przychodzi tylko raz, a Bayernowi się nie odmawia -> http://www.tz.de/sport/fc-bayern/bruno-huebner-rode-wechsel-bayern-nicht-nachvollziehbar-meta-3311321.html

13.01.2014 14:27

Najpierw Rode (o ile oficjalnie ogłoszą ten transfer) i teraz Ginter (raczej prędzej wybierze BVB), ciekawie. Przy takich transferach zapowiadało by się odświeżenie kadry po sezonie... FCB!

13.01.2014 11:51

Jeszcze tak pół piłkarzy z Europy i będzie git heh :) FCB!

12.01.2014 21:20

Pele -> I niech Bayern się określi w końcu co z tym Rode :) FCB!

12.01.2014 19:40

Ciekawe czy po powrocie oficjalnie odniosą się do transferu Rode do Bayernu czy nie :) FCB!

12.01.2014 18:34

Pazeroty z tego Realu :) FCB!

10.01.2014 20:23

Oprócz Lewandowskiego i prawdopodobnie Rode do Bayernu może przejść środkowy obrońca, bo nie wiadomo co nadal będzie z DVB i Holgerem -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-sammer-kundigt-weitere-neuzugange-an_42087

10.01.2014 17:06

I oby Matthias miał rację :) FCB!

10.01.2014 16:31

Na transfermarkt transfer Rode 94 %, czyli nieoficjalnie jest w Bayernie i pewnie jak Bayern z władzami wróci z Kataru to oficjalnie potwierdzą, a co do DvB i Claudio i ich kontraktów to będzie trzeba poczekać z decyzją co dalej z nimi w Bayernie -> http://www.transfermarkt.de/de/sammer-mauert-bei-rode--pizarro-amp-van-buyten-muessen-warten/news/anzeigen_145595.html

10.01.2014 13:17

Fajnie, że zagrał: Hojbjerg, Weiser, Schopf i Sallahi :) FCB!

10.01.2014 12:50

Nie mogło być inaczej, a co do tych dwóch zainteresowań co napisał poprzednik, to nic innego wg mnie jak ploty, ale cóż się dziwić okienko zimowe się zaczęło :) FCB!

10.01.2014 12:47

Wg mnie najlepszy transfer Bayernu od lat :) FCB!

10.01.2014 12:45

Ploty wyssane z palca :) FCB!

10.01.2014 12:44

Nie wiem czy ktoś wspomniał o tym, ale Sammer prawdopodobnie przedłuży kontrakt z Bayernem do 2018 r., bo kończy się jemu w 2015 r. z tego co zrozumiałem (wg mnie to najlepszy transfer ostatnich lat) -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-sammer-vor-vertragsverlangerung_42055

09.01.2014 15:46

Mm -> Z ust mi to wyjąłeś. Na tym polega transferowa, ale i też finansowa filozofia Bayernu, jeśli jest okazja to brać, a pózniej jak nie wypali to sprzedać po dobrej cenie i tak się kręci :) FCB!

09.01.2014 15:43

Pożyjemy, zobaczymy to tak samo jak miało być z niektórymi zawodnikami, którzy przechodzili za jakieś tam pieniądze i mieli niby być tylko rezerwowymi -> przykład Dante :) FCB!

09.01.2014 11:30

Nieoficjalnie to było jakiś czasu i tak jak w przypadku Lewandowskiego jak ktoś tu napisał tak sami z Rode będzie (wcześniej uzgodnione jakieś warunki). Bayern nic nie traci więc nie widzę jakiegoś ryzyka, bo kto wie może on być w miejsce DvB :) FCB!

09.01.2014 11:24

Lewandowski1rob -> Nie wiesz co nawet piszesz człowieku :) FCB!

08.01.2014 21:36

Tak poza tematem to Schalke zaczyna się zbroić, oprócz Jana do zespołu dołączy Sam z Bayeru... FCB!

08.01.2014 12:02

Widać zaangażowanie Guardioli w to co robi i elegancko tak ma być :) FCB!

08.01.2014 11:58

Czyżby Dante coś sugerował ;p ;) FCB!

08.01.2014 11:45

Zgadzam się z poprzednikami, ale to wszystko teraz będzie zależało od Mandżu i mam nadzieję, że nie ucieknie jak Gomez... FCB!

08.01.2014 11:44

Kiedyś musiało to nastąpić :) FCB!

07.01.2014 18:51

Ktoś może posiada info dotyczące co z tym Rode ? Czy podpiszę kontrakt z Bayernem :) ? FCB!

07.01.2014 14:59

Adi -> Wątpię by Bayern od tak puścił Mandzu, bo nie widzi mi się gra przez cały sezon z jednym napastnikiem... FCB!

07.01.2014 14:29

Nie tylko Franek, ale i cała drużyna :) FCB!

06.01.2014 22:20

O masz Ci wyznanie (widać dobrą atmosferę w zespole, to dobrze) :) FCB!

06.01.2014 22:09

Pele -> Może i to być właśnie kupno Luiza z Chelsea, bo to że jakiś obrońca trafi latem do Bayernu to raczej pewne :) FCB!

06.01.2014 21:51

Lewandowski1rob -> No tak może jeszcze powinni zabrać nr 7 Frankowi i dać Robercikowi. Dostanie jaki dostanie i będzie musiał z takim grać... FCB!

06.01.2014 21:16

Lewandowski może dostać 14 po Claudio, albo właśnie nr 33 :) FCB!

06.01.2014 21:02

Lascah -> Bayern na nim nie stracił, a przy wykupie go przez Schalke jeszcze zyska :) FCB!

06.01.2014 20:24

Ryko -> To się okaże, a co jesteś Guardiolą, że wiesz :) FCB! ?

06.01.2014 15:20

Matrioszek -> Pełna zgoda, bo siła Bayernu polega na tym, że ma silną ławkę rezerwowych :) FCB!

06.01.2014 14:43

Dla mnie jest pewne, że na pewno zostanie do końca kontraktu, a co dalej będzie czas pokaże :) FCB!

06.01.2014 14:17

Fakt faktem, że DvB i Claudio odejdą :) FCB!

06.01.2014 13:34

Przy awansie drugiej drużyny o klasę wyżej to jakiś trzon drużyny będzie musiał zostać, by nie spadli znów :) FCB!

06.01.2014 13:10

Zduns -> Zgodzę się z Tobą wg mnie po sezonie odejdzie właśnie Diego, a za nim DvB i Claudio :) FCB!

06.01.2014 13:04

Jestem ciekaw czy Bayern kupi Luiza z Chelsea, bo podobno Bawarczycy mają stoczyć bój o niego z Barceloną :) FCB!

06.01.2014 11:56

Bayern989 -> Czyli można powiedzieć, że nie wróci już do Bayernu i Schalke pózniej go wykupi :) FCB!

06.01.2014 11:49

Gdzieś wyczytałem, że władze Bayernu będą chcieli przedłużyć kontrakt z Mandzu, a to dobrze robi dla rywalizacji w drużynie :)

06.01.2014 11:15

Prosty przykład sezonowca :) FCB!

05.01.2014 18:13

Coś w tym jest :) FCB!

05.01.2014 18:06

Bayern zawsze gra o najwyższe cele, więc rotacja musi być :) FCB!

05.01.2014 17:09

Popieram :) FCB!

05.01.2014 16:54

Zgadza się to znaczy, że trzymają rękę ma pulsie to dobrze i chwali się to, bo szacunek do ikon Bayernu trzeba mieć i nie chodzi tylko o kasę :) FCB!

05.01.2014 16:40

Można napisać, że od Sammera zaczęła się era Bayernu, bo to była zmiana na lepsze :) FCB!

05.01.2014 16:33

Hans1986 -> I niech tyle mu starczy, bo nie ma mowy, że zarabiał tyle co Lahm, Bastian czy nawet Franek..bez jaj... FCB!

05.01.2014 16:18