Po pierwszej połowie gra Bawarczyków na razie dupy nie urywa :) FCB!
24.01.2014 21:18
Hajto zapomniał, że oprócz Robercika przyjdzie Rode, choć nie jest oficjalnie "jeszcze" potwierdzone, ale to kwestia i wyłącznie czasu... FCB!
24.01.2014 21:15
Haha, ale Hajto się popisał co do Mandżu "Uważaj, bo przychodzi Lewandowski..." normalnie tylko się aż bać ;p FCB!
24.01.2014 21:02
Pecz01 -> Może Moyes potrzebuje mocnego napędu dla MU i myśli o dobrym motorze hehe ;p FCB!
24.01.2014 20:51
Tonik -> Media już snują sensacja, a Franz jest znany z takich wypowiedzi... FCB!
24.01.2014 20:46
Jupp dziś na meczu :) FCB!
24.01.2014 20:43
I Marioooooo i dobrze się zaczęło :) FCB!
24.01.2014 20:39
Aj Mario... FCB!
24.01.2014 20:37
Może Guardiola dał coś do zrozumienia Mario tak jak to było z Gomezem, ale można gdybać, choć dziwne, że nawet nie ma go na ławie... FCB!
24.01.2014 20:30
Jeśli to bym być początek końca Mandżu w Bayernie to ja podziękuje... FCB!
24.01.2014 20:04
Jessa -> Tak na ES 2 od 20:00 :) FCB!
24.01.2014 14:42
No jak brać przykład to od najlepszych i Moyes ma rację ;p hehe a tak serio to o Tonim może pomarzyć i niech się przygląda Hermannowi :) FCB!
24.01.2014 13:48
Trudno będzie, ale Bawarczycy mam nadzieję dadzą rade :) FCB!
24.01.2014 12:25
Wszystko jest możliwe :) FCB!
24.01.2014 12:24
Ta wiadomość już była :) FCB!
24.01.2014 12:23
Toni musi zostać i władze Bayernu dobrze o tym wiedzą :) FCB!
23.01.2014 14:13
Luiz czy Ginter (nie wiadomo co z Holgerem, a DvB może odejść, chyba, że dostanie jeszcze roczną umowę) ? Kto trafi do Bayernu, bo pewnie środkowy jakiś przejdzie (większe plany są do Gintera) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fc-bayern-zweifel-bei-luiz-plane-mit-ginter_42390
23.01.2014 11:56
Bawarczyksm -> No były może rozmowy, ale jak napisane jest poniżej jakieś dwa lata temu :) FCB!
21.01.2014 20:08
Josh1982 -> Zgadzam się z tym, że do wiezienia nie trafi, bo w końcu każdy uczy się na błędach i nikt nie jest nieomylny :) FCB!
21.01.2014 19:39
Bez komentarza :) FCB!
21.01.2014 19:30
Czas pokaże, co będzie z nim i DvB :) FCB!
21.01.2014 19:29
I bardzo dobrze :) FCB!
21.01.2014 19:27
Każdy klub może pozazdrościć takiego stylu zarządzania jakim jest prowadzony Bayern :) FCB!
20.01.2014 21:26
Każdy jest i teraz wiadomo jaki był cel przedłużenia głosowania :) FCB!
20.01.2014 13:57
Pożyjemy, zobaczymy :) FCB!
20.01.2014 13:07
Nadal nie czaje czego Martinez nie gra (kosztem gra Rafinha), a się robi eksperymenty z Lahmem... FCB!
20.01.2014 13:06
Niech sobie sklep Real kupi Rasiaka czy Olisadebe :) FCB!
20.01.2014 13:04
Każdy trener chce dać coś swojego od siebie, więc nie rozumiem po co miałby kopiować Juppa, a pózniej komentarze, że przyszedł na gotowe :) FCB!
19.01.2014 11:44
Przegrali, wyciągną pewnie wnioski i nie ma co płakać :) FCB!
19.01.2014 11:40
To tylko mało znaczący mecz towarzyski, a tu taka spina heh :) FCB!
19.01.2014 11:36
Lepsza przegrana dzisiaj niż w najbliższy piątek w BL :) FCB!
18.01.2014 21:00
Tylko się cieszyć, że tak jest :) FCB!
18.01.2014 13:16
Hilario -> Zgadzam się, bo aż brak słów, a tak poza tym ciekawe ile lat naprawdę Pep będzie trenerem Bayernu :) FCB!
18.01.2014 13:15
Ciekawe, gdzie by mieli go wypożyczyć jeśli już :) FCB!
17.01.2014 20:17
PrzemQs -> Rode jest już zaklepany (trzeba czekać na potwierdzenie ze strony Bayernu, ale to kwestia czasu), a on bardziej jak defensywny niż środkowy, więc ewentualnie może też być Ginter, ale się zastanawiam po co środkowy jak wraca Holger, a poza tym co z Martinezem, a jak dojdzie taki Luiz to ktoś z dwójki Dante-Boa usiądzie na ławie i po co ? FCB!
17.01.2014 12:21
Z wyżej wymienionych to jakoś nikt mi się nie widzi w Bayernie, a jedynie wspomniany przez poprzedników młody Serb :) FCB!
17.01.2014 10:56
Martinez musi grać, a kombinowanie z kapitanem Bayernu w pomocy to przesada wg mnie... FCB!
16.01.2014 13:54
Taka właśnie polityka Bayernu i laury dla władz, że za friko bierze się Lewandowskiego czy Rode... FCB!
16.01.2014 12:28
Jeśli BL ma być silniejsza to ciekawe co z Rode, bo cicho się zrobiło, a na TM jest 94 %, a oficjalnie nikt nie potwierdza... FCB!
16.01.2014 11:35
Wiadomo co z tym Rode, bo się cisza zrobiła jakby transfer w "zawieszeniu.. ? FCB!
15.01.2014 21:23
LukasFan -> Niestety, ale wątpię by coś to załatwiło, bo zawsze ktoś by znalazł drugie dno :) FCB!
14.01.2014 19:38
To przedłużenie głosowania było grubymi nićmi szyte i to specjalnie by Franek nie wygrał, bo komuś nie pasuję...żal... FCB!
14.01.2014 17:09
Walić tą cała nagrodę FIFA, patrząc to Franek osiągnął w poprzednim sezonie wszystko, a żeluś i Leo tak naprawdę nic, a że na Franku mało by zarobili to musieli wybrać żelka... FCB!
14.01.2014 14:57
Fcrobbery - Właśnie o tym wcześniej napisałem :) FCB!
14.01.2014 13:56
To co wczoraj się działo na gali, a szczególnie wybór co niektórych to cyrk na kółkach... FCB!
14.01.2014 13:28
Z tego co mi wiadomo to Starke ma kontrakt do czerwca 2015 r. a nie 2014 :) FCB!
14.01.2014 11:54
Darek120694 -> Powodzenia z takim myśleniem i widać, że jesteś albo kibicem sklepu Real lub Barcelonki, więc wyjazd ze strony, bo nie wiesz co piszesz... FCB!
13.01.2014 22:53
Hourdeau -> Platini prosto z mostu to ocenił i ma rację w 100 %... FCB!
13.01.2014 22:38
PanZbVA -> A Real coś wygra w tym roku ? Nic. Nagroda lalusia to będzie pierwsza i ostatnia jakaś wygrana pod szyldem sklepu Real... FCB!
13.01.2014 20:35
Co tam robi Alves, Iniesta czy Xavi to ja nie wiem... FCB!
13.01.2014 20:29
Ta jedenastka to też jakaś parodia, jakim cudem tam się znalazł Dani Alves, Xavi czy Iniesta, szkoda słów... FCB!
13.01.2014 20:21
Laluś wygrał, bo jest bardziej medialny, pfff :) FCB!
13.01.2014 20:15
Wg dyrektora sportowego Eintrachtu transfer Rode do Bayernu jest nie zrozumiały dla niego, dlatego, że Bawarczycy grają jednym def. pomocnikiem i dla samego piłkarza będzie trudno o grę, ale mimo to oferta taka przychodzi tylko raz, a Bayernowi się nie odmawia -> http://www.tz.de/sport/fc-bayern/bruno-huebner-rode-wechsel-bayern-nicht-nachvollziehbar-meta-3311321.html
13.01.2014 14:27
Najpierw Rode (o ile oficjalnie ogłoszą ten transfer) i teraz Ginter (raczej prędzej wybierze BVB), ciekawie. Przy takich transferach zapowiadało by się odświeżenie kadry po sezonie... FCB!
13.01.2014 11:51
Jeszcze tak pół piłkarzy z Europy i będzie git heh :) FCB!
12.01.2014 21:20
Pele -> I niech Bayern się określi w końcu co z tym Rode :) FCB!
12.01.2014 19:40
Ciekawe czy po powrocie oficjalnie odniosą się do transferu Rode do Bayernu czy nie :) FCB!
12.01.2014 18:34
Pazeroty z tego Realu :) FCB!
10.01.2014 20:23
Oprócz Lewandowskiego i prawdopodobnie Rode do Bayernu może przejść środkowy obrońca, bo nie wiadomo co nadal będzie z DVB i Holgerem -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-sammer-kundigt-weitere-neuzugange-an_42087
10.01.2014 17:06
I oby Matthias miał rację :) FCB!
10.01.2014 16:31
Na transfermarkt transfer Rode 94 %, czyli nieoficjalnie jest w Bayernie i pewnie jak Bayern z władzami wróci z Kataru to oficjalnie potwierdzą, a co do DvB i Claudio i ich kontraktów to będzie trzeba poczekać z decyzją co dalej z nimi w Bayernie -> http://www.transfermarkt.de/de/sammer-mauert-bei-rode--pizarro-amp-van-buyten-muessen-warten/news/anzeigen_145595.html
10.01.2014 13:17
Fajnie, że zagrał: Hojbjerg, Weiser, Schopf i Sallahi :) FCB!
10.01.2014 12:50
Nie mogło być inaczej, a co do tych dwóch zainteresowań co napisał poprzednik, to nic innego wg mnie jak ploty, ale cóż się dziwić okienko zimowe się zaczęło :) FCB!
10.01.2014 12:47
Wg mnie najlepszy transfer Bayernu od lat :) FCB!
10.01.2014 12:45
Ploty wyssane z palca :) FCB!
10.01.2014 12:44
Nie wiem czy ktoś wspomniał o tym, ale Sammer prawdopodobnie przedłuży kontrakt z Bayernem do 2018 r., bo kończy się jemu w 2015 r. z tego co zrozumiałem (wg mnie to najlepszy transfer ostatnich lat) -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-sammer-vor-vertragsverlangerung_42055
09.01.2014 15:46
Mm -> Z ust mi to wyjąłeś. Na tym polega transferowa, ale i też finansowa filozofia Bayernu, jeśli jest okazja to brać, a pózniej jak nie wypali to sprzedać po dobrej cenie i tak się kręci :) FCB!
09.01.2014 15:43
Pożyjemy, zobaczymy to tak samo jak miało być z niektórymi zawodnikami, którzy przechodzili za jakieś tam pieniądze i mieli niby być tylko rezerwowymi -> przykład Dante :) FCB!
09.01.2014 11:30
Nieoficjalnie to było jakiś czasu i tak jak w przypadku Lewandowskiego jak ktoś tu napisał tak sami z Rode będzie (wcześniej uzgodnione jakieś warunki). Bayern nic nie traci więc nie widzę jakiegoś ryzyka, bo kto wie może on być w miejsce DvB :) FCB!
09.01.2014 11:24
Lewandowski1rob -> Nie wiesz co nawet piszesz człowieku :) FCB!
08.01.2014 21:36
Tak poza tematem to Schalke zaczyna się zbroić, oprócz Jana do zespołu dołączy Sam z Bayeru... FCB!
08.01.2014 12:02
Widać zaangażowanie Guardioli w to co robi i elegancko tak ma być :) FCB!
08.01.2014 11:58
Czyżby Dante coś sugerował ;p ;) FCB!
08.01.2014 11:45
Zgadzam się z poprzednikami, ale to wszystko teraz będzie zależało od Mandżu i mam nadzieję, że nie ucieknie jak Gomez... FCB!
08.01.2014 11:44
Kiedyś musiało to nastąpić :) FCB!
07.01.2014 18:51
Ktoś może posiada info dotyczące co z tym Rode ? Czy podpiszę kontrakt z Bayernem :) ? FCB!
07.01.2014 14:59
Adi -> Wątpię by Bayern od tak puścił Mandzu, bo nie widzi mi się gra przez cały sezon z jednym napastnikiem... FCB!
07.01.2014 14:29
Nie tylko Franek, ale i cała drużyna :) FCB!
06.01.2014 22:20
O masz Ci wyznanie (widać dobrą atmosferę w zespole, to dobrze) :) FCB!
06.01.2014 22:09
Pele -> Może i to być właśnie kupno Luiza z Chelsea, bo to że jakiś obrońca trafi latem do Bayernu to raczej pewne :) FCB!
06.01.2014 21:51
Lewandowski1rob -> No tak może jeszcze powinni zabrać nr 7 Frankowi i dać Robercikowi. Dostanie jaki dostanie i będzie musiał z takim grać... FCB!
06.01.2014 21:16
Lewandowski może dostać 14 po Claudio, albo właśnie nr 33 :) FCB!
06.01.2014 21:02
Lascah -> Bayern na nim nie stracił, a przy wykupie go przez Schalke jeszcze zyska :) FCB!
06.01.2014 20:24
Ryko -> To się okaże, a co jesteś Guardiolą, że wiesz :) FCB! ?
06.01.2014 15:20
Matrioszek -> Pełna zgoda, bo siła Bayernu polega na tym, że ma silną ławkę rezerwowych :) FCB!
06.01.2014 14:43
Dla mnie jest pewne, że na pewno zostanie do końca kontraktu, a co dalej będzie czas pokaże :) FCB!
06.01.2014 14:17
Fakt faktem, że DvB i Claudio odejdą :) FCB!
06.01.2014 13:34
Przy awansie drugiej drużyny o klasę wyżej to jakiś trzon drużyny będzie musiał zostać, by nie spadli znów :) FCB!
06.01.2014 13:10
Zduns -> Zgodzę się z Tobą wg mnie po sezonie odejdzie właśnie Diego, a za nim DvB i Claudio :) FCB!
06.01.2014 13:04
Jestem ciekaw czy Bayern kupi Luiza z Chelsea, bo podobno Bawarczycy mają stoczyć bój o niego z Barceloną :) FCB!
06.01.2014 11:56
Bayern989 -> Czyli można powiedzieć, że nie wróci już do Bayernu i Schalke pózniej go wykupi :) FCB!
06.01.2014 11:49
Gdzieś wyczytałem, że władze Bayernu będą chcieli przedłużyć kontrakt z Mandzu, a to dobrze robi dla rywalizacji w drużynie :)
06.01.2014 11:15
Prosty przykład sezonowca :) FCB!
05.01.2014 18:13
Coś w tym jest :) FCB!
05.01.2014 18:06
Bayern zawsze gra o najwyższe cele, więc rotacja musi być :) FCB!
05.01.2014 17:09
Popieram :) FCB!
05.01.2014 16:54
Zgadza się to znaczy, że trzymają rękę ma pulsie to dobrze i chwali się to, bo szacunek do ikon Bayernu trzeba mieć i nie chodzi tylko o kasę :) FCB!
05.01.2014 16:40
Można napisać, że od Sammera zaczęła się era Bayernu, bo to była zmiana na lepsze :) FCB!
05.01.2014 16:33
Hans1986 -> I niech tyle mu starczy, bo nie ma mowy, że zarabiał tyle co Lahm, Bastian czy nawet Franek..bez jaj... FCB!
Ważne 3 pkt, choć gra różna dziś jest :) FCB!
24.01.2014 22:07
Po pierwszej połowie gra Bawarczyków na razie dupy nie urywa :) FCB!
24.01.2014 21:18
Hajto zapomniał, że oprócz Robercika przyjdzie Rode, choć nie jest oficjalnie "jeszcze" potwierdzone, ale to kwestia i wyłącznie czasu... FCB!
24.01.2014 21:15
Haha, ale Hajto się popisał co do Mandżu "Uważaj, bo przychodzi Lewandowski..." normalnie tylko się aż bać ;p FCB!
24.01.2014 21:02
Pecz01 -> Może Moyes potrzebuje mocnego napędu dla MU i myśli o dobrym motorze hehe ;p FCB!
24.01.2014 20:51
Tonik -> Media już snują sensacja, a Franz jest znany z takich wypowiedzi... FCB!
24.01.2014 20:46
Jupp dziś na meczu :) FCB!
24.01.2014 20:43
I Marioooooo i dobrze się zaczęło :) FCB!
24.01.2014 20:39
Aj Mario... FCB!
24.01.2014 20:37
Może Guardiola dał coś do zrozumienia Mario tak jak to było z Gomezem, ale można gdybać, choć dziwne, że nawet nie ma go na ławie... FCB!
24.01.2014 20:30
Jeśli to bym być początek końca Mandżu w Bayernie to ja podziękuje... FCB!
24.01.2014 20:04
Jessa -> Tak na ES 2 od 20:00 :) FCB!
24.01.2014 14:42
No jak brać przykład to od najlepszych i Moyes ma rację ;p hehe a tak serio to o Tonim może pomarzyć i niech się przygląda Hermannowi :) FCB!
24.01.2014 13:48
Trudno będzie, ale Bawarczycy mam nadzieję dadzą rade :) FCB!
24.01.2014 12:25
Wszystko jest możliwe :) FCB!
24.01.2014 12:24
Ta wiadomość już była :) FCB!
24.01.2014 12:23
Toni musi zostać i władze Bayernu dobrze o tym wiedzą :) FCB!
23.01.2014 14:13
Luiz czy Ginter (nie wiadomo co z Holgerem, a DvB może odejść, chyba, że dostanie jeszcze roczną umowę) ? Kto trafi do Bayernu, bo pewnie środkowy jakiś przejdzie (większe plany są do Gintera) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fc-bayern-zweifel-bei-luiz-plane-mit-ginter_42390
23.01.2014 11:56
Bawarczyksm -> No były może rozmowy, ale jak napisane jest poniżej jakieś dwa lata temu :) FCB!
21.01.2014 20:08
Josh1982 -> Zgadzam się z tym, że do wiezienia nie trafi, bo w końcu każdy uczy się na błędach i nikt nie jest nieomylny :) FCB!
21.01.2014 19:39
Bez komentarza :) FCB!
21.01.2014 19:30
Czas pokaże, co będzie z nim i DvB :) FCB!
21.01.2014 19:29
I bardzo dobrze :) FCB!
21.01.2014 19:27
Każdy klub może pozazdrościć takiego stylu zarządzania jakim jest prowadzony Bayern :) FCB!
20.01.2014 21:26
Każdy jest i teraz wiadomo jaki był cel przedłużenia głosowania :) FCB!
20.01.2014 13:57
Pożyjemy, zobaczymy :) FCB!
20.01.2014 13:07
Nadal nie czaje czego Martinez nie gra (kosztem gra Rafinha), a się robi eksperymenty z Lahmem... FCB!
20.01.2014 13:06
Niech sobie sklep Real kupi Rasiaka czy Olisadebe :) FCB!
20.01.2014 13:04
Każdy trener chce dać coś swojego od siebie, więc nie rozumiem po co miałby kopiować Juppa, a pózniej komentarze, że przyszedł na gotowe :) FCB!
19.01.2014 11:44
Przegrali, wyciągną pewnie wnioski i nie ma co płakać :) FCB!
19.01.2014 11:40
To tylko mało znaczący mecz towarzyski, a tu taka spina heh :) FCB!
19.01.2014 11:36
Lepsza przegrana dzisiaj niż w najbliższy piątek w BL :) FCB!
18.01.2014 21:00
Tylko się cieszyć, że tak jest :) FCB!
18.01.2014 13:16
Hilario -> Zgadzam się, bo aż brak słów, a tak poza tym ciekawe ile lat naprawdę Pep będzie trenerem Bayernu :) FCB!
18.01.2014 13:15
Ciekawe, gdzie by mieli go wypożyczyć jeśli już :) FCB!
17.01.2014 20:17
PrzemQs -> Rode jest już zaklepany (trzeba czekać na potwierdzenie ze strony Bayernu, ale to kwestia czasu), a on bardziej jak defensywny niż środkowy, więc ewentualnie może też być Ginter, ale się zastanawiam po co środkowy jak wraca Holger, a poza tym co z Martinezem, a jak dojdzie taki Luiz to ktoś z dwójki Dante-Boa usiądzie na ławie i po co ? FCB!
17.01.2014 12:21
Z wyżej wymienionych to jakoś nikt mi się nie widzi w Bayernie, a jedynie wspomniany przez poprzedników młody Serb :) FCB!
17.01.2014 10:56
Martinez musi grać, a kombinowanie z kapitanem Bayernu w pomocy to przesada wg mnie... FCB!
16.01.2014 13:54
Taka właśnie polityka Bayernu i laury dla władz, że za friko bierze się Lewandowskiego czy Rode... FCB!
16.01.2014 12:28
Jeśli BL ma być silniejsza to ciekawe co z Rode, bo cicho się zrobiło, a na TM jest 94 %, a oficjalnie nikt nie potwierdza... FCB!
16.01.2014 11:35
Wiadomo co z tym Rode, bo się cisza zrobiła jakby transfer w "zawieszeniu.. ? FCB!
15.01.2014 21:23
LukasFan -> Niestety, ale wątpię by coś to załatwiło, bo zawsze ktoś by znalazł drugie dno :) FCB!
14.01.2014 19:38
To przedłużenie głosowania było grubymi nićmi szyte i to specjalnie by Franek nie wygrał, bo komuś nie pasuję...żal... FCB!
14.01.2014 17:09
Walić tą cała nagrodę FIFA, patrząc to Franek osiągnął w poprzednim sezonie wszystko, a żeluś i Leo tak naprawdę nic, a że na Franku mało by zarobili to musieli wybrać żelka... FCB!
14.01.2014 14:57
Fcrobbery - Właśnie o tym wcześniej napisałem :) FCB!
14.01.2014 13:56
To co wczoraj się działo na gali, a szczególnie wybór co niektórych to cyrk na kółkach... FCB!
14.01.2014 13:28
Z tego co mi wiadomo to Starke ma kontrakt do czerwca 2015 r. a nie 2014 :) FCB!
14.01.2014 11:54
Darek120694 -> Powodzenia z takim myśleniem i widać, że jesteś albo kibicem sklepu Real lub Barcelonki, więc wyjazd ze strony, bo nie wiesz co piszesz... FCB!
13.01.2014 22:53
Hourdeau -> Platini prosto z mostu to ocenił i ma rację w 100 %... FCB!
13.01.2014 22:38
PanZbVA -> A Real coś wygra w tym roku ? Nic. Nagroda lalusia to będzie pierwsza i ostatnia jakaś wygrana pod szyldem sklepu Real... FCB!
13.01.2014 20:35
Co tam robi Alves, Iniesta czy Xavi to ja nie wiem... FCB!
13.01.2014 20:29
Ta jedenastka to też jakaś parodia, jakim cudem tam się znalazł Dani Alves, Xavi czy Iniesta, szkoda słów... FCB!
13.01.2014 20:21
Laluś wygrał, bo jest bardziej medialny, pfff :) FCB!
13.01.2014 20:15
Wg dyrektora sportowego Eintrachtu transfer Rode do Bayernu jest nie zrozumiały dla niego, dlatego, że Bawarczycy grają jednym def. pomocnikiem i dla samego piłkarza będzie trudno o grę, ale mimo to oferta taka przychodzi tylko raz, a Bayernowi się nie odmawia -> http://www.tz.de/sport/fc-bayern/bruno-huebner-rode-wechsel-bayern-nicht-nachvollziehbar-meta-3311321.html
13.01.2014 14:27
Najpierw Rode (o ile oficjalnie ogłoszą ten transfer) i teraz Ginter (raczej prędzej wybierze BVB), ciekawie. Przy takich transferach zapowiadało by się odświeżenie kadry po sezonie... FCB!
13.01.2014 11:51
Jeszcze tak pół piłkarzy z Europy i będzie git heh :) FCB!
12.01.2014 21:20
Pele -> I niech Bayern się określi w końcu co z tym Rode :) FCB!
12.01.2014 19:40
Ciekawe czy po powrocie oficjalnie odniosą się do transferu Rode do Bayernu czy nie :) FCB!
12.01.2014 18:34
Pazeroty z tego Realu :) FCB!
10.01.2014 20:23
Oprócz Lewandowskiego i prawdopodobnie Rode do Bayernu może przejść środkowy obrońca, bo nie wiadomo co nadal będzie z DVB i Holgerem -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-sammer-kundigt-weitere-neuzugange-an_42087
10.01.2014 17:06
I oby Matthias miał rację :) FCB!
10.01.2014 16:31
Na transfermarkt transfer Rode 94 %, czyli nieoficjalnie jest w Bayernie i pewnie jak Bayern z władzami wróci z Kataru to oficjalnie potwierdzą, a co do DvB i Claudio i ich kontraktów to będzie trzeba poczekać z decyzją co dalej z nimi w Bayernie -> http://www.transfermarkt.de/de/sammer-mauert-bei-rode--pizarro-amp-van-buyten-muessen-warten/news/anzeigen_145595.html
10.01.2014 13:17
Fajnie, że zagrał: Hojbjerg, Weiser, Schopf i Sallahi :) FCB!
10.01.2014 12:50
Nie mogło być inaczej, a co do tych dwóch zainteresowań co napisał poprzednik, to nic innego wg mnie jak ploty, ale cóż się dziwić okienko zimowe się zaczęło :) FCB!
10.01.2014 12:47
Wg mnie najlepszy transfer Bayernu od lat :) FCB!
10.01.2014 12:45
Ploty wyssane z palca :) FCB!
10.01.2014 12:44
Nie wiem czy ktoś wspomniał o tym, ale Sammer prawdopodobnie przedłuży kontrakt z Bayernem do 2018 r., bo kończy się jemu w 2015 r. z tego co zrozumiałem (wg mnie to najlepszy transfer ostatnich lat) -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-sammer-vor-vertragsverlangerung_42055
09.01.2014 15:46
Mm -> Z ust mi to wyjąłeś. Na tym polega transferowa, ale i też finansowa filozofia Bayernu, jeśli jest okazja to brać, a pózniej jak nie wypali to sprzedać po dobrej cenie i tak się kręci :) FCB!
09.01.2014 15:43
Pożyjemy, zobaczymy to tak samo jak miało być z niektórymi zawodnikami, którzy przechodzili za jakieś tam pieniądze i mieli niby być tylko rezerwowymi -> przykład Dante :) FCB!
09.01.2014 11:30
Nieoficjalnie to było jakiś czasu i tak jak w przypadku Lewandowskiego jak ktoś tu napisał tak sami z Rode będzie (wcześniej uzgodnione jakieś warunki). Bayern nic nie traci więc nie widzę jakiegoś ryzyka, bo kto wie może on być w miejsce DvB :) FCB!
09.01.2014 11:24
Lewandowski1rob -> Nie wiesz co nawet piszesz człowieku :) FCB!
08.01.2014 21:36
Tak poza tematem to Schalke zaczyna się zbroić, oprócz Jana do zespołu dołączy Sam z Bayeru... FCB!
08.01.2014 12:02
Widać zaangażowanie Guardioli w to co robi i elegancko tak ma być :) FCB!
08.01.2014 11:58
Czyżby Dante coś sugerował ;p ;) FCB!
08.01.2014 11:45
Zgadzam się z poprzednikami, ale to wszystko teraz będzie zależało od Mandżu i mam nadzieję, że nie ucieknie jak Gomez... FCB!
08.01.2014 11:44
Kiedyś musiało to nastąpić :) FCB!
07.01.2014 18:51
Ktoś może posiada info dotyczące co z tym Rode ? Czy podpiszę kontrakt z Bayernem :) ? FCB!
07.01.2014 14:59
Adi -> Wątpię by Bayern od tak puścił Mandzu, bo nie widzi mi się gra przez cały sezon z jednym napastnikiem... FCB!
07.01.2014 14:29
Nie tylko Franek, ale i cała drużyna :) FCB!
06.01.2014 22:20
O masz Ci wyznanie (widać dobrą atmosferę w zespole, to dobrze) :) FCB!
06.01.2014 22:09
Pele -> Może i to być właśnie kupno Luiza z Chelsea, bo to że jakiś obrońca trafi latem do Bayernu to raczej pewne :) FCB!
06.01.2014 21:51
Lewandowski1rob -> No tak może jeszcze powinni zabrać nr 7 Frankowi i dać Robercikowi. Dostanie jaki dostanie i będzie musiał z takim grać... FCB!
06.01.2014 21:16
Lewandowski może dostać 14 po Claudio, albo właśnie nr 33 :) FCB!
06.01.2014 21:02
Lascah -> Bayern na nim nie stracił, a przy wykupie go przez Schalke jeszcze zyska :) FCB!
06.01.2014 20:24
Ryko -> To się okaże, a co jesteś Guardiolą, że wiesz :) FCB! ?
06.01.2014 15:20
Matrioszek -> Pełna zgoda, bo siła Bayernu polega na tym, że ma silną ławkę rezerwowych :) FCB!
06.01.2014 14:43
Dla mnie jest pewne, że na pewno zostanie do końca kontraktu, a co dalej będzie czas pokaże :) FCB!
06.01.2014 14:17
Fakt faktem, że DvB i Claudio odejdą :) FCB!
06.01.2014 13:34
Przy awansie drugiej drużyny o klasę wyżej to jakiś trzon drużyny będzie musiał zostać, by nie spadli znów :) FCB!
06.01.2014 13:10
Zduns -> Zgodzę się z Tobą wg mnie po sezonie odejdzie właśnie Diego, a za nim DvB i Claudio :) FCB!
06.01.2014 13:04
Jestem ciekaw czy Bayern kupi Luiza z Chelsea, bo podobno Bawarczycy mają stoczyć bój o niego z Barceloną :) FCB!
06.01.2014 11:56
Bayern989 -> Czyli można powiedzieć, że nie wróci już do Bayernu i Schalke pózniej go wykupi :) FCB!
06.01.2014 11:49
Gdzieś wyczytałem, że władze Bayernu będą chcieli przedłużyć kontrakt z Mandzu, a to dobrze robi dla rywalizacji w drużynie :)
06.01.2014 11:15
Prosty przykład sezonowca :) FCB!
05.01.2014 18:13
Coś w tym jest :) FCB!
05.01.2014 18:06
Bayern zawsze gra o najwyższe cele, więc rotacja musi być :) FCB!
05.01.2014 17:09
Popieram :) FCB!
05.01.2014 16:54
Zgadza się to znaczy, że trzymają rękę ma pulsie to dobrze i chwali się to, bo szacunek do ikon Bayernu trzeba mieć i nie chodzi tylko o kasę :) FCB!
05.01.2014 16:40
Można napisać, że od Sammera zaczęła się era Bayernu, bo to była zmiana na lepsze :) FCB!
05.01.2014 16:33
Hans1986 -> I niech tyle mu starczy, bo nie ma mowy, że zarabiał tyle co Lahm, Bastian czy nawet Franek..bez jaj... FCB!
05.01.2014 16:18