Każdy przy Guardioli na treningach będzie dawał z siebie 100 % żeby się tylko pokazać więc nie ma obawy... FCB!
29.03.2013 13:08
Jeśli obok Kirchhoffa Bayern zakupi kolejnego obrońce to obok Tymo na bank odejdzie DvB... FCB!
29.03.2013 12:23
Transfery mogą być dogadane już w maju czy nawet w czerwcu, bo Guardiola od razu będzie pewnie chciał zacząć pracę z pełnym składem... FCB!
29.03.2013 11:27
I drogi Bayernu i Martineza połączyły się :) FCB!
28.03.2013 21:39
Zgadzam się z poprzednikiem Mertens w tym sezonie ligi holenderskiej ma nadzwyczajnie dobry sezon :) FCB!
28.03.2013 20:41
Jupp da pograć więcej innym graczom jak Bayern oficjalnie zdobędzie mistrzostwo także niech stawia do tej chwili na pierwszy skład :) FCB!
28.03.2013 20:38
Zgadza się, w każdym mocnym klubie miałby ciężko, ale trzeba zdawać sobie też sprawę ile można stracić za parę lat... FCB!
26.03.2013 20:30
Niech się Sammer stara o Leona, bo pewnie warto :) FCB!
26.03.2013 20:16
Ta Lewandowski strzeli parę bramek z San Marino i znów będzie piłkarzem klasy światowej heh... bez komentarza... FCB!
26.03.2013 19:44
Mecz towarzyski do lat 19 Niemcy 1-0 Ukraina: gol Pledl'a... FCB!
25.03.2013 20:09
Na Eurosporcie rozpoczął się mecz towarzyski do lat 19 Niemcy-Ukraina, a w wyjściowym składzie dwóch piłkarzy Bayernu: Leopold i Emre :) FCB!
25.03.2013 18:49
Zobaczymy co będzie jeszcze z Contento i Rafinha :) FCB!
25.03.2013 13:08
Nacjonalizm -> Przy tym scenariuszu co napisałeś to może jakby został Jupp to możliwe, że żadnych transferów by nie było, choć w to wątpię, ale będzie nowy trener także transferów można się spodziewać (Guardiola dla mnie jest największym transferem i wątpię, że jakiś nowy zawodnik z najwyższej półki by to przebił)... FCB!
25.03.2013 13:06
To pewnie Rode w przyszłości może zasilić BVB, a Bayern ma Cana, Hojbjerg'a i jak się rozwiną pod okiem Guardioli to żadna strata :) FCB!
25.03.2013 13:02
Najlepszym przeciwnikiem dla Bayern w finale byłaby Barcelona i wtedy można byłoby porównać, która drużyna jest najsilniejsza, ale to jeszcze długa droga... FCB!
25.03.2013 12:59
Nacjonalizm -> Zgadza się, że Bayern ma bardzo mocną kadrę, ale wątpię, że jak trenerem będzie już Guardiola to w Bayernie pozostanie Tymo, DvB czy Claudio i prędzej będzie szukał młodszych na ich miejsce i mam nadzieję, że to będą tacy gracze jak Can, Hojbjerg czy inni ale i też istnieje możliwość, że przyjdą nowi... FCB!
25.03.2013 12:56
Pożyjemy, zobaczymy :) FCB!
25.03.2013 12:21
Jeśli to prawda to dobrze i oznacza to, że tylko nieliczni już wiekiem odejdą (Tymo, DvB, Claudio i Rafinha oraz Contento, ale prędzej pierwsza trójka piłkarzy) i zasilą Bayern nowi max. 3 lub 4 piłkarzy wg mnie... FCB!
25.03.2013 12:20
SkyBundesliga -> No możliwe, że jest tak jak piszesz (nie przeczytałem dokładnie) :) FCB!
23.03.2013 15:54
Jeśli Diego by odszedł to i tak Bayern musiałby kupić zastępce dla Alaby (tak czy siak każdy zmiennik w Bayernie nie pogra sobie za dużo w ciągu sezonu)... FCB!
23.03.2013 15:26
Ciekawostka: Ac Fiorentina jest w kontakcie z Contento ws. ewentualnego transferu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/bankdrucker-contento-florenz-nimmt-kontakt-zu-den-bayern-auf_35480
23.03.2013 15:15
Śmieszny ten Lewandowski heh -> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/eliminacje-ms/robert-lewandowski-ukraina-nie-grala-lepiej-od-nas,1,5451699,wiadomosc.html (tak poza tematem oczywiście)... FCB!
23.03.2013 11:01
Burak strzela gola na 2-0 w meczu z Andorrą... FCB!
22.03.2013 20:06
Nie ma co porównywać, bo Arjen gra na innej pozycji niż Burak także komuś ta wymiana by się nie opłaciła... FCB!
22.03.2013 18:46
To Mandzukic z Oliciem się zamienili i 2-0 dla Chorwatów :) FCB!
22.03.2013 18:41
Strzelenie 8 goli w LM to nie byle co, ale wątpię, że go zatrzymają, bo Galatasaray to jest top najlepszych klubów, a piłkarze chcą zazwyczaj grać dla najlepszych drużyn... FCB!
22.03.2013 18:39
Ciekawe słowa Uliego :) FCB!
22.03.2013 18:17
Na boisku obok Bastiana i Lahma oraz Franka niewątpliwie takim jest :) FCB!
22.03.2013 13:48
No fakt, zgadza się, miałem co innego na myśli, ale i tak dla mnie są małe szanse, że obaj odejdą i tyle w temacie :) FCB!
22.03.2013 13:28
Arjen jak i Gomez mają długie kontrakty także wątpię, że przez widzi mi się Guardioli miałby z nich zrezygnować, bo wtedy Bayern musiałby płacić za zerwanie umów... FCB!
22.03.2013 12:40
I przy nowym środkowym obrońcy to pewnie też DvB odejdzie, a jeszcze bym zostawił go na rok tak samo jak Claudio... FCB!
21.03.2013 14:00
Moim zdaniem większe szanse na odejście mają Tymo, DvB, Claudio i Rafinha niż Arjen oraz Gomez, a dlaczego ? Bo pierwszym trzem zawodnikom kończy się powoli kontrakt, a Rafinha jeszcze rok, a Holender i Mario mają dłuższe kontrakty... FCB!
21.03.2013 13:48
Już wcześniej słyszałem o Tym zainteresowaniu, ale obok Guardioli i jego współpracowników oraz Martineza to można się spodziewać jeszcze jakiegoś Hiszpana... FCB!
21.03.2013 11:35
Jeśli Liverpool nie zagra w przyszłym sezonie na europejskich pucharach to odejdzie na pewno, a czy to będzie Bayern czy inny klub to się okaże... FCB!
21.03.2013 11:33
Bayern środki ma tylko pytanie czy znów wydadzą nawet więcej niż 40 mln, a w to wątpię... FCB!
20.03.2013 20:40
Mam nadzieję, że ktoś z Bayernu obserwuje mecze reprezentacji młodzieżowej (do lat 18 jeśli się nie mylę), a dziś Niemcy grają z Hiszpanią i na razie 1-0 gra m.in. gracz Bayernu Can i Leon Goretzka... FCB!
20.03.2013 20:38
Ja bym wolał żeby więcej szans na grę za Guardioli dostawali Can, Hojbjerg czy nawet Weiser jeśli wróci z wypożyczenia (pewnie niczego im nie brakuje jak ogrania w przeciwieństwie do swoich rówieśników z innych krajów)... FCB!
20.03.2013 17:19
Ciekawe z jakim transferem trafią media ;p FCB!
20.03.2013 17:10
Coś Jupp wspominał, że jeśli Bayern na 100 % będzie miał zaklepane mistrzostwo to pograją sobie piłkarza spoza pierwszej jedenastki... FCB!
20.03.2013 16:54
Pod tym linkiem jest coś wspomniane o piłkarzu Atletico -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/spanien-bayern-hat-zwei-innenverteidiger-im-fokus_35393 i tak jeśli miałby dołączyć jeszcze jeden środkowy obrońca to obok Kirchhoffa z Bayern pożegna się Tymo (niemal pewne) i spotka to raczej DvB wg mnie (mimo, że zalicza dobry sezon jak do tej pory)... FCB!
20.03.2013 16:52
Jak nie Benat to teraz Botia i Godin, ciekawe ile będzie prawdy w tych doniesieniach... FCB!
20.03.2013 14:11
Zgadzam się z Ulim nie można cały czas chwalić piłkarzy, bo to zle wpływa (mecz z Arsenalem i z "Wieśniakami" to pokazały)... FCB!
18.03.2013 10:38
Martinez jeszcze się pokaże w reprezentacji :) FCB!
15.03.2013 15:52
W półfinale dopiero zaczną się mocne hiciory, bo patrząc na pary ćwierćfinałowe to tylko wg mnie Bayern-Juve to mocna para... FCB!
15.03.2013 14:12
Trzeba z Juve zagrać dwa takie mecze jak z Arsenalem w Londynie i tyle :) FCB!
15.03.2013 14:03
Byle by w Monachium nie stracić bramek, bo wynik 0-0 byłby dobry, a w Turynie można zagrać bardzo ofensywnie :) FCB!
15.03.2013 14:02
I dobrze, bo Bayern może sobie na to pozwolić niech inni się pokażą z dobrej strony :) FCB!
15.03.2013 13:59
Czy BVB tak łatwo sobie poradzi z Malagą tego nie byłbym pewien... FCB!
15.03.2013 13:02
Dobry wynik byłby 0-0 (byle by bramy nie stracić) przed rewanżem w Turynie... FCB!
15.03.2013 12:29
Ciekawe jak mecz w TVP pokażą czy Bayern-Juve czy Psg-Barca... FCB!
15.03.2013 12:23
Na pewno Juventus jest lepszy od Arsenalu także łatwo nie będzie :) FCB!
15.03.2013 12:20
Bayern z Juve... FCB!
15.03.2013 12:17
PSG z Barca... FCB!
15.03.2013 12:16
Real z Galatasaray... FCB!
15.03.2013 12:15
Każdy zespół jest na swój sposób mocny nawet Galatasaray czy Malaga i to nie znaczyło by, że po wylosowaniu ich Bayern byłby w półfinale i lepiej moim zdaniem trafić na mocny zespół, bo będzie większa chęć do gry, Turków czy Hiszpanów piłkarze mogliby zlekceważyć po prostu... FCB!
15.03.2013 11:52
I bardzo dobrze, że tak mówi, bo krytyka mobilizuje jeszcze bardziej do lepszej gry (nie tylko laury), a od meczu z "Wieśniakami" coś zaczęło się psuć... FCB!
15.03.2013 11:49
Koreańczyk w Bayernie ? Byłoby niezle, ale to by chyba musiało być kosztem Gomeza czy Claudio... FCB!
15.03.2013 11:46
Kto by to nie był to Bayern ma się nie pieścić jak wczoraj... FCB!
14.03.2013 16:41
Ja myślę, że to będzie jedna z trzech drużyn na którą trafi Bayern w ćwierćfinale: Fc Barcelona, Real Madryt lub BVB, bo to będzie świetna okazja by pokazać, że mecz rewanżowy z Arsenalem to jedno wielkie nieporozumienie... FCB!
14.03.2013 16:32
Kto by to nie był taki mecz jak wczoraj z Arsenalem nie ma prawa się powtórzyć w tej edycji... FCB!
14.03.2013 11:19
Mimo awansu nie ma się z czego cieszyć, bo wstyd i jutro się piłkarzom oberwie mocno... FCB!
13.03.2013 22:36
Będzie grom od najważniejszych w Bayernie za ten wynik... FCB!
13.03.2013 22:32
Normalnie jaja... FCB!
13.03.2013 22:27
I Martinez nie zagra w ćwierćfinale... FCB!
13.03.2013 22:24
I obrona wyniku, wchodzi Tymo... FCB!
13.03.2013 22:22
A Malaga tymczasem 2-0... FCB!
13.03.2013 22:18
Arjen coś za bardzo denerwuję dziś Juppa i Sammer'a... FCB!
13.03.2013 22:16
Claudio i Xerdan niech wejdą... FCB!
13.03.2013 22:12
Trzeba jakieś zmiany... FCB!
13.03.2013 22:01
Sammer powie im kilka słów... FCB!
13.03.2013 21:28
Nie dobrze to wygląda... FCB!
13.03.2013 21:26
Bastian to serce i mózg Bayernu... FCB!
13.03.2013 21:21
No właśnie Ci bramkowi po co są, żeby oglądać mecz z boiska ? FCB!
13.03.2013 21:18
Aj Arjen... FCB!
13.03.2013 21:12
Co to było ?
13.03.2013 20:48
To zaraz mecz :) FCB!
13.03.2013 20:37
Chyba powoli lepiej szukać jakiegoś linka do meczu... FCB!
13.03.2013 20:22
To powinni wtedy to przenieść na TVP Sport, bo znów się popiszą no ja wiem, że niby skąd mogli wiedzieć, że to dziś wybiorą, ale na takie sytuacje powinni się przygotować... FCB!
13.03.2013 20:09
Już na TVP powinno lecieć wiadomości sportowe i nadal nic... FCB!
13.03.2013 20:02
No tego się obawiam, że TVP może zmienić program związku z wyborem... FCB!
13.03.2013 19:57
No mam nadzieję, że TVP pokaże mecz Bayernu, bo rozumiem, że wybór Papieża ważna sprawa, ale Bayern szczęścia do transmisji ostatnio nie miał... FCB!
13.03.2013 19:40
Może być tak, że do Monachium razem z Guardiola zawita jakiś kreatywny ofensywny pomocnik :) FCB!
13.03.2013 18:46
Bayern z Tymo nie przedłuży kontraktu :) FCB!
13.03.2013 15:28
Ma rację, Bayern nie potrzebuje takich nazwisk tylko solidnych zmienników, bo pierwszy skład jest bardzo dobry :) FCB!
13.03.2013 11:28
Być może to Bayern stanie na drodze Barcelony i tak łatwo im nie będzie jak teraz... FCB!
12.03.2013 22:02
Czy Barcelona wygra LM w tym sezonie to się okaże (po prostu Milan jest taki słaby) i nie trzeba zapominać o Bayernie... FCB!
12.03.2013 22:00
Milan normalnie brak słów i wygląda to tak jakby przyjechali na wycieczkę... FCB!
12.03.2013 21:56
No to raczej po Schalke... FCB!
12.03.2013 21:30
Milan po prostu pozwala Barcelonie na taką grę, bo w jakoś w pierwszym meczu mogli się im przeciwstawić... FCB!
12.03.2013 21:27
No właśnie nie wykorzystał Niang a skarcił ich Messi heh... FCB!
12.03.2013 21:25
I niech Schalke tak trzyma :) FCB!
12.03.2013 21:06
Jak Milan wyniku z pierwszego meczu nie wykorzysta dziś to się zachowają po frajersku, ale w sumie strzelą 1 bramkę i po Barcelonie (oby!)... FCB!
12.03.2013 20:53
Ja bym obstawiał albo 2-1 lub 3-2 dla Barcelony, dużo tracą w tym sezonie goli, a Schalke 2-0 lub 1-0 :) FCB!
12.03.2013 20:47
Kibice Arsenalu myślą, że jak Bayern wygrał w Londynie 3-1 to u siebie zagrają trzecią jedenastką hehe :) FCB!
11.03.2013 17:00
No właśnie, ale gdy brakuje skuteczności to doświadczenie takiego napastnika jest bezcenne :) FCB!
11.03.2013 13:56
To co zrobił w meczu z Fortuną to jak najbardziej tak, przynajmniej na rok :) FCB!
11.03.2013 12:02
Po wczorajszym meczu warto moim zdaniem przedłużyć o rok jeszcze kontrakt z Claudio, bo taki zmiennik w meczu, gdzie zespołowi do końca brak skuteczności jest bezcenny :) FCB!
10.03.2013 15:59
W środę trzeba zagrać inaczej niż w dwóch ostatnich meczach w BL... FCB!
09.03.2013 19:12
No takiego meczu to jeszcze nie było w tym sezonie, a co cieszy na pewno 3 pkt, bo przy wpadkach BVB i Bayeru, Bayern jest w znakomitej sytuacji, a przede wszystkim trzeba poprawić grę (dzisiaj jak i tydzień temu to dobrze nie wygląda) i byle by teraz do przodu głównie w LM ale to nie znaczy, że jak Bayern oficjalnie zapewni sobie mistrzostwo ma przegrywać, bo to by nie najlepiej wyglądało i od meczy z Arsenalem zagrać tak jak na początku sezonu :) FCB!
09.03.2013 19:05
No takiego meczu to jeszcze nie było w tym sezonie, a co cieszy na pewno 3 pkt, bo przy wpadkach BVB i Bayeru, Bayern jest w znakomitej sytuacji, a przede wszystkim trzeba poprawić grę (dzisiaj jak i tydzień temu to dobrze nie wygląda) i byle by teraz do przodu głównie w LM ale to nie znaczy, że jak Bayern oficjalnie zapewni sobie mistrzostwo ma przegrywać, bo to by nie najlepiej wyglądało... FCB!
Każdy przy Guardioli na treningach będzie dawał z siebie 100 % żeby się tylko pokazać więc nie ma obawy... FCB!
29.03.2013 13:08
Jeśli obok Kirchhoffa Bayern zakupi kolejnego obrońce to obok Tymo na bank odejdzie DvB... FCB!
29.03.2013 12:23
Transfery mogą być dogadane już w maju czy nawet w czerwcu, bo Guardiola od razu będzie pewnie chciał zacząć pracę z pełnym składem... FCB!
29.03.2013 11:27
I drogi Bayernu i Martineza połączyły się :) FCB!
28.03.2013 21:39
Zgadzam się z poprzednikiem Mertens w tym sezonie ligi holenderskiej ma nadzwyczajnie dobry sezon :) FCB!
28.03.2013 20:41
Jupp da pograć więcej innym graczom jak Bayern oficjalnie zdobędzie mistrzostwo także niech stawia do tej chwili na pierwszy skład :) FCB!
28.03.2013 20:38
Zgadza się, w każdym mocnym klubie miałby ciężko, ale trzeba zdawać sobie też sprawę ile można stracić za parę lat... FCB!
26.03.2013 20:30
Niech się Sammer stara o Leona, bo pewnie warto :) FCB!
26.03.2013 20:16
Ta Lewandowski strzeli parę bramek z San Marino i znów będzie piłkarzem klasy światowej heh... bez komentarza... FCB!
26.03.2013 19:44
Mecz towarzyski do lat 19 Niemcy 1-0 Ukraina: gol Pledl'a... FCB!
25.03.2013 20:09
Na Eurosporcie rozpoczął się mecz towarzyski do lat 19 Niemcy-Ukraina, a w wyjściowym składzie dwóch piłkarzy Bayernu: Leopold i Emre :) FCB!
25.03.2013 18:49
Zobaczymy co będzie jeszcze z Contento i Rafinha :) FCB!
25.03.2013 13:08
Nacjonalizm -> Przy tym scenariuszu co napisałeś to może jakby został Jupp to możliwe, że żadnych transferów by nie było, choć w to wątpię, ale będzie nowy trener także transferów można się spodziewać (Guardiola dla mnie jest największym transferem i wątpię, że jakiś nowy zawodnik z najwyższej półki by to przebił)... FCB!
25.03.2013 13:06
To pewnie Rode w przyszłości może zasilić BVB, a Bayern ma Cana, Hojbjerg'a i jak się rozwiną pod okiem Guardioli to żadna strata :) FCB!
25.03.2013 13:02
Najlepszym przeciwnikiem dla Bayern w finale byłaby Barcelona i wtedy można byłoby porównać, która drużyna jest najsilniejsza, ale to jeszcze długa droga... FCB!
25.03.2013 12:59
Nacjonalizm -> Zgadza się, że Bayern ma bardzo mocną kadrę, ale wątpię, że jak trenerem będzie już Guardiola to w Bayernie pozostanie Tymo, DvB czy Claudio i prędzej będzie szukał młodszych na ich miejsce i mam nadzieję, że to będą tacy gracze jak Can, Hojbjerg czy inni ale i też istnieje możliwość, że przyjdą nowi... FCB!
25.03.2013 12:56
Pożyjemy, zobaczymy :) FCB!
25.03.2013 12:21
Jeśli to prawda to dobrze i oznacza to, że tylko nieliczni już wiekiem odejdą (Tymo, DvB, Claudio i Rafinha oraz Contento, ale prędzej pierwsza trójka piłkarzy) i zasilą Bayern nowi max. 3 lub 4 piłkarzy wg mnie... FCB!
25.03.2013 12:20
SkyBundesliga -> No możliwe, że jest tak jak piszesz (nie przeczytałem dokładnie) :) FCB!
23.03.2013 15:54
Jeśli Diego by odszedł to i tak Bayern musiałby kupić zastępce dla Alaby (tak czy siak każdy zmiennik w Bayernie nie pogra sobie za dużo w ciągu sezonu)... FCB!
23.03.2013 15:26
Ciekawostka: Ac Fiorentina jest w kontakcie z Contento ws. ewentualnego transferu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/bankdrucker-contento-florenz-nimmt-kontakt-zu-den-bayern-auf_35480
23.03.2013 15:15
Śmieszny ten Lewandowski heh -> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/eliminacje-ms/robert-lewandowski-ukraina-nie-grala-lepiej-od-nas,1,5451699,wiadomosc.html (tak poza tematem oczywiście)... FCB!
23.03.2013 11:01
Burak strzela gola na 2-0 w meczu z Andorrą... FCB!
22.03.2013 20:06
Nie ma co porównywać, bo Arjen gra na innej pozycji niż Burak także komuś ta wymiana by się nie opłaciła... FCB!
22.03.2013 18:46
To Mandzukic z Oliciem się zamienili i 2-0 dla Chorwatów :) FCB!
22.03.2013 18:41
Strzelenie 8 goli w LM to nie byle co, ale wątpię, że go zatrzymają, bo Galatasaray to jest top najlepszych klubów, a piłkarze chcą zazwyczaj grać dla najlepszych drużyn... FCB!
22.03.2013 18:39
Ciekawe słowa Uliego :) FCB!
22.03.2013 18:17
Na boisku obok Bastiana i Lahma oraz Franka niewątpliwie takim jest :) FCB!
22.03.2013 13:48
No fakt, zgadza się, miałem co innego na myśli, ale i tak dla mnie są małe szanse, że obaj odejdą i tyle w temacie :) FCB!
22.03.2013 13:28
Arjen jak i Gomez mają długie kontrakty także wątpię, że przez widzi mi się Guardioli miałby z nich zrezygnować, bo wtedy Bayern musiałby płacić za zerwanie umów... FCB!
22.03.2013 12:40
I przy nowym środkowym obrońcy to pewnie też DvB odejdzie, a jeszcze bym zostawił go na rok tak samo jak Claudio... FCB!
21.03.2013 14:00
Moim zdaniem większe szanse na odejście mają Tymo, DvB, Claudio i Rafinha niż Arjen oraz Gomez, a dlaczego ? Bo pierwszym trzem zawodnikom kończy się powoli kontrakt, a Rafinha jeszcze rok, a Holender i Mario mają dłuższe kontrakty... FCB!
21.03.2013 13:48
Już wcześniej słyszałem o Tym zainteresowaniu, ale obok Guardioli i jego współpracowników oraz Martineza to można się spodziewać jeszcze jakiegoś Hiszpana... FCB!
21.03.2013 11:35
Jeśli Liverpool nie zagra w przyszłym sezonie na europejskich pucharach to odejdzie na pewno, a czy to będzie Bayern czy inny klub to się okaże... FCB!
21.03.2013 11:33
Bayern środki ma tylko pytanie czy znów wydadzą nawet więcej niż 40 mln, a w to wątpię... FCB!
20.03.2013 20:40
Mam nadzieję, że ktoś z Bayernu obserwuje mecze reprezentacji młodzieżowej (do lat 18 jeśli się nie mylę), a dziś Niemcy grają z Hiszpanią i na razie 1-0 gra m.in. gracz Bayernu Can i Leon Goretzka... FCB!
20.03.2013 20:38
Ja bym wolał żeby więcej szans na grę za Guardioli dostawali Can, Hojbjerg czy nawet Weiser jeśli wróci z wypożyczenia (pewnie niczego im nie brakuje jak ogrania w przeciwieństwie do swoich rówieśników z innych krajów)... FCB!
20.03.2013 17:19
Ciekawe z jakim transferem trafią media ;p FCB!
20.03.2013 17:10
Coś Jupp wspominał, że jeśli Bayern na 100 % będzie miał zaklepane mistrzostwo to pograją sobie piłkarza spoza pierwszej jedenastki... FCB!
20.03.2013 16:54
Pod tym linkiem jest coś wspomniane o piłkarzu Atletico -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/spanien-bayern-hat-zwei-innenverteidiger-im-fokus_35393 i tak jeśli miałby dołączyć jeszcze jeden środkowy obrońca to obok Kirchhoffa z Bayern pożegna się Tymo (niemal pewne) i spotka to raczej DvB wg mnie (mimo, że zalicza dobry sezon jak do tej pory)... FCB!
20.03.2013 16:52
Jak nie Benat to teraz Botia i Godin, ciekawe ile będzie prawdy w tych doniesieniach... FCB!
20.03.2013 14:11
Zgadzam się z Ulim nie można cały czas chwalić piłkarzy, bo to zle wpływa (mecz z Arsenalem i z "Wieśniakami" to pokazały)... FCB!
18.03.2013 10:38
Martinez jeszcze się pokaże w reprezentacji :) FCB!
15.03.2013 15:52
W półfinale dopiero zaczną się mocne hiciory, bo patrząc na pary ćwierćfinałowe to tylko wg mnie Bayern-Juve to mocna para... FCB!
15.03.2013 14:12
Trzeba z Juve zagrać dwa takie mecze jak z Arsenalem w Londynie i tyle :) FCB!
15.03.2013 14:03
Byle by w Monachium nie stracić bramek, bo wynik 0-0 byłby dobry, a w Turynie można zagrać bardzo ofensywnie :) FCB!
15.03.2013 14:02
I dobrze, bo Bayern może sobie na to pozwolić niech inni się pokażą z dobrej strony :) FCB!
15.03.2013 13:59
Czy BVB tak łatwo sobie poradzi z Malagą tego nie byłbym pewien... FCB!
15.03.2013 13:02
Dobry wynik byłby 0-0 (byle by bramy nie stracić) przed rewanżem w Turynie... FCB!
15.03.2013 12:29
Ciekawe jak mecz w TVP pokażą czy Bayern-Juve czy Psg-Barca... FCB!
15.03.2013 12:23
Na pewno Juventus jest lepszy od Arsenalu także łatwo nie będzie :) FCB!
15.03.2013 12:20
Bayern z Juve... FCB!
15.03.2013 12:17
PSG z Barca... FCB!
15.03.2013 12:16
Real z Galatasaray... FCB!
15.03.2013 12:15
Każdy zespół jest na swój sposób mocny nawet Galatasaray czy Malaga i to nie znaczyło by, że po wylosowaniu ich Bayern byłby w półfinale i lepiej moim zdaniem trafić na mocny zespół, bo będzie większa chęć do gry, Turków czy Hiszpanów piłkarze mogliby zlekceważyć po prostu... FCB!
15.03.2013 11:52
I bardzo dobrze, że tak mówi, bo krytyka mobilizuje jeszcze bardziej do lepszej gry (nie tylko laury), a od meczu z "Wieśniakami" coś zaczęło się psuć... FCB!
15.03.2013 11:49
Koreańczyk w Bayernie ? Byłoby niezle, ale to by chyba musiało być kosztem Gomeza czy Claudio... FCB!
15.03.2013 11:46
Kto by to nie był to Bayern ma się nie pieścić jak wczoraj... FCB!
14.03.2013 16:41
Ja myślę, że to będzie jedna z trzech drużyn na którą trafi Bayern w ćwierćfinale: Fc Barcelona, Real Madryt lub BVB, bo to będzie świetna okazja by pokazać, że mecz rewanżowy z Arsenalem to jedno wielkie nieporozumienie... FCB!
14.03.2013 16:32
Kto by to nie był taki mecz jak wczoraj z Arsenalem nie ma prawa się powtórzyć w tej edycji... FCB!
14.03.2013 11:19
Mimo awansu nie ma się z czego cieszyć, bo wstyd i jutro się piłkarzom oberwie mocno... FCB!
13.03.2013 22:36
Będzie grom od najważniejszych w Bayernie za ten wynik... FCB!
13.03.2013 22:32
Normalnie jaja... FCB!
13.03.2013 22:27
I Martinez nie zagra w ćwierćfinale... FCB!
13.03.2013 22:24
I obrona wyniku, wchodzi Tymo... FCB!
13.03.2013 22:22
A Malaga tymczasem 2-0... FCB!
13.03.2013 22:18
Arjen coś za bardzo denerwuję dziś Juppa i Sammer'a... FCB!
13.03.2013 22:16
Claudio i Xerdan niech wejdą... FCB!
13.03.2013 22:12
Trzeba jakieś zmiany... FCB!
13.03.2013 22:01
Sammer powie im kilka słów... FCB!
13.03.2013 21:28
Nie dobrze to wygląda... FCB!
13.03.2013 21:26
Bastian to serce i mózg Bayernu... FCB!
13.03.2013 21:21
No właśnie Ci bramkowi po co są, żeby oglądać mecz z boiska ? FCB!
13.03.2013 21:18
Aj Arjen... FCB!
13.03.2013 21:12
Co to było ?
13.03.2013 20:48
To zaraz mecz :) FCB!
13.03.2013 20:37
Chyba powoli lepiej szukać jakiegoś linka do meczu... FCB!
13.03.2013 20:22
To powinni wtedy to przenieść na TVP Sport, bo znów się popiszą no ja wiem, że niby skąd mogli wiedzieć, że to dziś wybiorą, ale na takie sytuacje powinni się przygotować... FCB!
13.03.2013 20:09
Już na TVP powinno lecieć wiadomości sportowe i nadal nic... FCB!
13.03.2013 20:02
No tego się obawiam, że TVP może zmienić program związku z wyborem... FCB!
13.03.2013 19:57
No mam nadzieję, że TVP pokaże mecz Bayernu, bo rozumiem, że wybór Papieża ważna sprawa, ale Bayern szczęścia do transmisji ostatnio nie miał... FCB!
13.03.2013 19:40
Może być tak, że do Monachium razem z Guardiola zawita jakiś kreatywny ofensywny pomocnik :) FCB!
13.03.2013 18:46
Bayern z Tymo nie przedłuży kontraktu :) FCB!
13.03.2013 15:28
Ma rację, Bayern nie potrzebuje takich nazwisk tylko solidnych zmienników, bo pierwszy skład jest bardzo dobry :) FCB!
13.03.2013 11:28
Być może to Bayern stanie na drodze Barcelony i tak łatwo im nie będzie jak teraz... FCB!
12.03.2013 22:02
Czy Barcelona wygra LM w tym sezonie to się okaże (po prostu Milan jest taki słaby) i nie trzeba zapominać o Bayernie... FCB!
12.03.2013 22:00
Milan normalnie brak słów i wygląda to tak jakby przyjechali na wycieczkę... FCB!
12.03.2013 21:56
No to raczej po Schalke... FCB!
12.03.2013 21:30
Milan po prostu pozwala Barcelonie na taką grę, bo w jakoś w pierwszym meczu mogli się im przeciwstawić... FCB!
12.03.2013 21:27
No właśnie nie wykorzystał Niang a skarcił ich Messi heh... FCB!
12.03.2013 21:25
I niech Schalke tak trzyma :) FCB!
12.03.2013 21:06
Jak Milan wyniku z pierwszego meczu nie wykorzysta dziś to się zachowają po frajersku, ale w sumie strzelą 1 bramkę i po Barcelonie (oby!)... FCB!
12.03.2013 20:53
Ja bym obstawiał albo 2-1 lub 3-2 dla Barcelony, dużo tracą w tym sezonie goli, a Schalke 2-0 lub 1-0 :) FCB!
12.03.2013 20:47
Kibice Arsenalu myślą, że jak Bayern wygrał w Londynie 3-1 to u siebie zagrają trzecią jedenastką hehe :) FCB!
11.03.2013 17:00
No właśnie, ale gdy brakuje skuteczności to doświadczenie takiego napastnika jest bezcenne :) FCB!
11.03.2013 13:56
To co zrobił w meczu z Fortuną to jak najbardziej tak, przynajmniej na rok :) FCB!
11.03.2013 12:02
Po wczorajszym meczu warto moim zdaniem przedłużyć o rok jeszcze kontrakt z Claudio, bo taki zmiennik w meczu, gdzie zespołowi do końca brak skuteczności jest bezcenny :) FCB!
10.03.2013 15:59
W środę trzeba zagrać inaczej niż w dwóch ostatnich meczach w BL... FCB!
09.03.2013 19:12
No takiego meczu to jeszcze nie było w tym sezonie, a co cieszy na pewno 3 pkt, bo przy wpadkach BVB i Bayeru, Bayern jest w znakomitej sytuacji, a przede wszystkim trzeba poprawić grę (dzisiaj jak i tydzień temu to dobrze nie wygląda) i byle by teraz do przodu głównie w LM ale to nie znaczy, że jak Bayern oficjalnie zapewni sobie mistrzostwo ma przegrywać, bo to by nie najlepiej wyglądało i od meczy z Arsenalem zagrać tak jak na początku sezonu :) FCB!
09.03.2013 19:05
No takiego meczu to jeszcze nie było w tym sezonie, a co cieszy na pewno 3 pkt, bo przy wpadkach BVB i Bayeru, Bayern jest w znakomitej sytuacji, a przede wszystkim trzeba poprawić grę (dzisiaj jak i tydzień temu to dobrze nie wygląda) i byle by teraz do przodu głównie w LM ale to nie znaczy, że jak Bayern oficjalnie zapewni sobie mistrzostwo ma przegrywać, bo to by nie najlepiej wyglądało... FCB!
09.03.2013 19:01