Ja bym go przedwcześnie nie skreślał i dałbym mu rok na pokazanie się, a okazje będzie miał na pewno :) FCB!
17.04.2014 13:06
Trudno ocenić czy dobry jest czy nie, ale ten transfer może być podobny do transferu Martineza z wiadomych przyczyn (problemy)... FCB!
17.04.2014 13:05
Ze wczorajszą grą z FCK to na pewno, ale jakoś też Real nie grał na maksimum z Barcą... FCB!
17.04.2014 13:03
Na Real nabiorą moc, bo to LM :) FCB!
16.04.2014 22:19
Mandzuuuuuuuuuuuuu :) FCB!
16.04.2014 22:07
Nic dziwnego, że Guardiola jest wkurzony jak obrona traci takie głupie bramki... FCB!
16.04.2014 21:54
Nie potrzebna bramka... FCB!
16.04.2014 21:50
Ale Franek spudłował... FCB!
16.04.2014 21:44
Mulleeeeeeeeeeeeeer (idzie na króla strzelców PN) :) FCB!
16.04.2014 21:40
Heat -> Gra do jednej bramki jak to w stylu Bayernu, więc czego się więcej spodziewać ze strony rywala :) FCB!
16.04.2014 21:20
Powoli się rozkręcają, oby tak dalej :) FCB!
16.04.2014 21:06
Bo jak widać to nie jest nadal to co było :) FCB!
16.04.2014 21:02
Brama jest, ale gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia... FCB!
16.04.2014 20:59
Adi -> Jeśli tak to się zgadza :) FCB!
16.04.2014 20:39
Eryk -> Raczej 3 :) FCB!
16.04.2014 20:29
Sam Toni na razie nie wie czego chce... FCB!
16.04.2014 18:46
Quebo -> No to się wie :) FCB!
16.04.2014 18:44
Cayman -> Chyba, że tak :) FCB!
16.04.2014 14:17
Adi -> Jak mu tak źle to nie odchodzi i będzie z nim tak samo jak z Kagawą... FCB!
16.04.2014 13:08
MU zaczyna się powoli robić jak Psg, Chelsea czy City (duża kasa dla zawodników, a wyników żadnych)... FCB!
16.04.2014 12:21
I bardzo dobrze, bo Manuel sobie odpocznie do meczu z Realem, a Reader sobie pogra przed dwa mecze (jak będzie stabilna obrona to nie będzie miał roboty w bramce)... FCB!
16.04.2014 12:09
Myślę, że jeszcze w tym sezonie dostanie szansę na grę :) FCB!
16.04.2014 12:07
Do wypełnienia kontraktu jeszcze dużo czasu, więc się może jemu sto razy odmienić co do odejścia z Bayernu :) FCB!
16.04.2014 12:06
Niech druga drużyna się wzmacnia w miarę możliwości, bo przy awansie i graniu o klasę wyżej pewnie będzie ciężko... FCB!
16.04.2014 12:04
josh1982 -> Moim zdaniem Starke wypełni swój kontrakt i odejdzie z Bayernu i wtedy o miało nr 2 będą walczyć Reader i właśnie Lucic :) FCB!
16.04.2014 12:03
Guardiola tak szybko nie odejdzie, a to na pewno nie leży w gestii zarządu by tak było :) FCB!
15.04.2014 23:09
Dla mnie było by zaskoczenie, gdyby zagrali najmocniejszym składem, ale chyba Guardiola nie chce ryzykować i byle by odbyło się bez jakichkolwiek kontuzji :) FCB!
15.04.2014 18:56
Bayern chce go zatrzymać, ale jeśli on nie chce to jego sprawa i będzie widać jaki z niego naprawdę jest Bawarczyk... FCB!
15.04.2014 18:54
Trudno się dziwić :) FCB!
14.04.2014 20:55
Lybbard -> Jeśli do tej pory się zastanawiali czy go zaklepać to pewnie Guardiola w tej sprawie miał głos... FCB!
14.04.2014 15:27
Mm -> Jeszcze się nawet nie sprawdził w Bayernie i już go sprzedawać ? Dajmy mu rok to wtedy się okaże... FCB!
14.04.2014 14:52
Karl1985 -> Polityka Bayernu jest właśnie inna i to metoda prób i błędów sprowadzanie piłkarzy za free :) FCB!
14.04.2014 14:34
Pożyjemy, zobaczymy :) FCB!
14.04.2014 13:56
Znając kombinacje Guardioli to Rode może być za DvB... FCB!
14.04.2014 13:50
AllianzA -> Nic nic stoi na przeszkodzie przecież, a chce jeszcze pograć częściej i to jest dobre rozwiązanie dla niego :) FCB!
14.04.2014 13:44
DvB odejdzie, Claudio prawdopodobnie też i możliwe, że Contento. Mandzukic zostanie jak zapewnia Karl oraz Sammer i zobaczymy co będzie z tym Tonim... FCB!
14.04.2014 13:42
To było wiadomo od jakiegoś czasu jak transfer Lewandowskiego. Jest możliwość, że Rode zostanie od razy wypożyczony do Eintrachtu, pogra i wróci :) FCB!
14.04.2014 13:39
Na stare lata myślę, że jeszcze pogra regularnie (ciekawe jak z Claudio jeszcze będzie i Contento) :) FCB!
14.04.2014 12:20
Dobrze zrozumiałem, że z FCK Bayern zagra w eksperymentalnym składzie :) FCB! ?
13.04.2014 14:47
Nawet jak Bayern nie wystąpi w najmocniejszym składzie to pozostali rezerwowi piłkarze przy 100 % koncentracji zagrają dobrze i to jest jedna opcja by zagrać w finale :) FCB!
13.04.2014 14:16
Oby szybko to nastąpiło :) FCB!
13.04.2014 14:07
Na pewno inaczej by to wyglądało gdyby przegrali po zaciętym i dobrym meczu... FCB!
13.04.2014 12:58
Adi -> Zgadzam się krytyka się przyda, bo to zawsze motywuje zespół i teraz wychodzi, że w słowach Cesarza było dużo racji... FCB!
13.04.2014 12:54
Sam dobrze wiedział, że coś nie tak zrobił i tu wg mnie nie chodzi o rotację, bo dobrze że są ale o koncentracje przede wszystkim całej drużyny (może to źle, że mistrzostwo zostało tak szybko zdobyte, bo może było by inaczej jeśli chodzi o samą grę)... FCB!
13.04.2014 12:52
Na pewno jakiś błąd został popełniony. Granie non stop by mieć jak największą przewagę w posiadaniu piłki nie przejdzie na dłuższą metę, bo w konsekwencji nic to nie będzie dawało... FCB!
13.04.2014 12:35
Muszą się ogarnąć póki jest czas :) FCB!
12.04.2014 22:46
LukasFan -> Spokojnie dadzą radę go wyleczyć do meczu z Realem :) FCB!
12.04.2014 22:30
Jastrab123 -> Kryzys Barcy w porównaniu z Bayernem to nic :) FCB!
12.04.2014 22:12
Cayman -> Bardzo wątpię w to, że zaryzykują i zagra Manu w bramce tak samo jak Rafinha to co dziś pokazał... FCB!
12.04.2014 21:16
Lybbard -> Właśnie Borek z Hajto takie podobne pierdoły wygadywali... FCB!
12.04.2014 21:12
W meczu z FCK dać zagrać takim piłkarzom jak: Reader (to pewnie na pewno), Weiser (pewnie też), Hojbjerg i Claudio... FCB!
12.04.2014 21:07
Kryzys dopiero ma Barca, bo odpadli z LM i teraz przegrywają z Granadą, a mistrza nie wiadomo czy zdobędą ;p FCB!
12.04.2014 20:33
Jastrząb123 -> Komentarz kompromitacyjny i ich strony mówiąc, że sezon jest dla BVB, bo wygrali z Bayernem 2 razy heh... zresztą szkoda pisać po raz kolejny... FCB!
12.04.2014 20:28
A Borek razem z Hajto pieprzą głupoty jak nie, Mandzy odejdzie, bo Lewandowski przychodzi to sezon BL ze wskazaniem na BVB...śmiech... FCB!
12.04.2014 20:19
Ciekawa jak zagrają w PN... FCB!
12.04.2014 20:12
Kompromitacja jakaś dziś... FCB!
12.04.2014 19:44
I po ptokoch... FCB!
12.04.2014 19:38
Fakt jakaś kontuzja Manuela, ale do meczu z Realem jeszcze czas, więc w meczu PN zagra pewnie młody Niemiec... FCB!
12.04.2014 19:37
To jak Reader gra to i pewnie zagra Hojbjerg i Claudio :) FCB!
12.04.2014 19:36
Piłkarze Bayernu traktują ten mecz widzę jak nic innego jak mecz towarzyski :) FCB!
12.04.2014 19:33
Chyba Manuel zejdzie... FCB!
12.04.2014 19:32
Zgadzam się z prawie wszystkimi, że na pewno nie są do końca zmotywowani, bo mistrz jest, ale w końcu to BVB i trzeba to wygrać lub przynajmniej zremisować... FCB!
12.04.2014 19:29
A co do Toniego jeszcze to jakoś to wszystko idzie w kierunku opuszczenia Monachium, bo nie za bardzo to mi się podoba (obym się mylił)... FCB!
12.04.2014 19:24
Tak jakby piłkarze Bayernu po tym jak zdobyli mistrzostwo to trochę odpuścili... FCB!
12.04.2014 19:18
Ktoś musi wstrząsnąć piłkarzami Bayernu w przerwie, bo taką grę widzi się już od kilku spotkań, a to nie dobrze... FCB!
12.04.2014 19:15
Miła niespodzianka przed transmisją Bayern - BVB (Eurosport 2 gratuluję Bawarczykom tytułu mistrzowskiego) :) FCB!
12.04.2014 18:23
Koke ciekawy piłkarz, ale lepiej by Toni został :) FCB!
12.04.2014 18:14
Skład najmocniejszy, więc gicior :) FCB!
12.04.2014 18:12
Piłkarze Bayernu pewnie powoli odczuwają sezon, ale dziś nie można odpuścić z wiadomych powodów :) FCB!
12.04.2014 14:20
Quebo -> To jeśli Bayern zagra w najsilniejszym składzie to BVB nie będzie miało co zbierać po meczu :) FCB!
11.04.2014 21:16
BvB gra nadal o drugie miejsce, więc wątpię w taki skład jak podaje Kicker... FCB!
11.04.2014 20:29
Lukowaty -> I tak i nie, ale nie neguje, że LvG dał to coś od siebie :) FCB!
11.04.2014 20:27
Od niego zaczęła się era dominacji Bayernu :) FCB!
11.04.2014 20:22
Trzeba wygrać nawet jak Bayern ma już mistrza, bo to coś więcej niż mecz :) FCB!
11.04.2014 20:20
Tylko najmocniejszy skład z BVB i nie ma innej opcji :) FCB!
11.04.2014 20:01
To dobrze, że Bawarczycy znają swoją wartość :) FCB!
11.04.2014 19:45
Jupp wie co mówi :) FCB!
11.04.2014 19:44
Trzeba zacząć znów wygrywać w BL :) FCB!
11.04.2014 19:34
Lukowaty -> Na pewno tak :) FCB!
11.04.2014 13:35
Dla mnie bez znaczenia czy zagra "żelik" czy nie jak Bayern chce zagrać w finale to trzeba przejść sklep Real... FCB!
11.04.2014 13:08
Dobre jest to, że pierwszy mecz na wyjeździe więc Bawarczycy muszą coś strzelić :) FCB!
11.04.2014 12:45
Trudno powiedzieć czy Real to trudniejszy rywal niż MU, bo BVB mogła im pyknąć dwie bramki :) FCB!
11.04.2014 12:37
Będzie się działo... FCB!
11.04.2014 12:36
Ktoś odejdzie po sezonie i na pewno ktoś przyjdzie :) FCB!
10.04.2014 12:28
I był to bardzo ciężki mecz, ale dało radę :) FCB!
10.04.2014 12:24
Moim zdaniem Bayern trafi na Atletico, a były zespół Mourinho na jego obecny :) FCB!
10.04.2014 10:01
Przed tym meczem niektórzy pisali, że to będzie "bułka z masłem" a jak widać nie było tak do końca i było naprawdę ciężko. Ważne, że do przodu i trzeba poprawić grę i po raz kolejny okazuje się, że trzeba grać z Mandzu w ataku, nie Muller czy Gotze. I już tak na koniec cieszy też ze Barca za burtą :) FCB!
09.04.2014 22:49
Koniec nerwów :) FCB!
09.04.2014 22:36
Arjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen :) FCB!
09.04.2014 22:17
Kolejny gol teraz lub bronić konsekwetnie... FCB!
09.04.2014 22:11
Mulleeeeeeeeeeeeeeer :) FCB!
09.04.2014 22:09
Ja pierdziu co za mecz... FCB!
09.04.2014 22:00
No to jazda z koksem :) FCB!
09.04.2014 20:41
No innej ławki nie można było się spodziewać, a pierwszy skład najmocniejszy na tą chwile :) FCB!
09.04.2014 19:45
Takie finały jak MU z Bayernem czy np. Milanu z Liverpoolem się już nie powtórzą... FCB!
09.04.2014 11:34
Gomez333 -> Wg mnie będzie dziś remis... FCB!
08.04.2014 19:59
Nie dla Mullera w napadzie, a pozostały skład ok ;) FCB!
08.04.2014 19:53
No fakt w zbliżającym się meczu to ławka rezerwowych nie będzie mocna... FCB!
08.04.2014 14:39
Pierwszy raz od jakiegoś czasu Bayern nie jest pewny czegoś (każdy się przyzwyczaił do tego, że problemów nie było) ale ważne by do przodu... FCB!
08.04.2014 14:07
Zdominować tak, ale nie bez przerwy klepać 1000 podań, bo nic to nie da znów jak MU się będzie dobrze broniło, no ale pewnie tak to jutro będzie wyglądało ze strony Bawarczyków i mam nadzieję, że skutecznie chociaż... FCB!
Ja bym go przedwcześnie nie skreślał i dałbym mu rok na pokazanie się, a okazje będzie miał na pewno :) FCB!
17.04.2014 13:06
Trudno ocenić czy dobry jest czy nie, ale ten transfer może być podobny do transferu Martineza z wiadomych przyczyn (problemy)... FCB!
17.04.2014 13:05
Ze wczorajszą grą z FCK to na pewno, ale jakoś też Real nie grał na maksimum z Barcą... FCB!
17.04.2014 13:03
Na Real nabiorą moc, bo to LM :) FCB!
16.04.2014 22:19
Mandzuuuuuuuuuuuuu :) FCB!
16.04.2014 22:07
Nic dziwnego, że Guardiola jest wkurzony jak obrona traci takie głupie bramki... FCB!
16.04.2014 21:54
Nie potrzebna bramka... FCB!
16.04.2014 21:50
Ale Franek spudłował... FCB!
16.04.2014 21:44
Mulleeeeeeeeeeeeeer (idzie na króla strzelców PN) :) FCB!
16.04.2014 21:40
Heat -> Gra do jednej bramki jak to w stylu Bayernu, więc czego się więcej spodziewać ze strony rywala :) FCB!
16.04.2014 21:20
Powoli się rozkręcają, oby tak dalej :) FCB!
16.04.2014 21:06
Bo jak widać to nie jest nadal to co było :) FCB!
16.04.2014 21:02
Brama jest, ale gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia... FCB!
16.04.2014 20:59
Adi -> Jeśli tak to się zgadza :) FCB!
16.04.2014 20:39
Eryk -> Raczej 3 :) FCB!
16.04.2014 20:29
Sam Toni na razie nie wie czego chce... FCB!
16.04.2014 18:46
Quebo -> No to się wie :) FCB!
16.04.2014 18:44
Cayman -> Chyba, że tak :) FCB!
16.04.2014 14:17
Adi -> Jak mu tak źle to nie odchodzi i będzie z nim tak samo jak z Kagawą... FCB!
16.04.2014 13:08
MU zaczyna się powoli robić jak Psg, Chelsea czy City (duża kasa dla zawodników, a wyników żadnych)... FCB!
16.04.2014 12:21
I bardzo dobrze, bo Manuel sobie odpocznie do meczu z Realem, a Reader sobie pogra przed dwa mecze (jak będzie stabilna obrona to nie będzie miał roboty w bramce)... FCB!
16.04.2014 12:09
Myślę, że jeszcze w tym sezonie dostanie szansę na grę :) FCB!
16.04.2014 12:07
Do wypełnienia kontraktu jeszcze dużo czasu, więc się może jemu sto razy odmienić co do odejścia z Bayernu :) FCB!
16.04.2014 12:06
Niech druga drużyna się wzmacnia w miarę możliwości, bo przy awansie i graniu o klasę wyżej pewnie będzie ciężko... FCB!
16.04.2014 12:04
josh1982 -> Moim zdaniem Starke wypełni swój kontrakt i odejdzie z Bayernu i wtedy o miało nr 2 będą walczyć Reader i właśnie Lucic :) FCB!
16.04.2014 12:03
Guardiola tak szybko nie odejdzie, a to na pewno nie leży w gestii zarządu by tak było :) FCB!
15.04.2014 23:09
Dla mnie było by zaskoczenie, gdyby zagrali najmocniejszym składem, ale chyba Guardiola nie chce ryzykować i byle by odbyło się bez jakichkolwiek kontuzji :) FCB!
15.04.2014 18:56
Bayern chce go zatrzymać, ale jeśli on nie chce to jego sprawa i będzie widać jaki z niego naprawdę jest Bawarczyk... FCB!
15.04.2014 18:54
Trudno się dziwić :) FCB!
14.04.2014 20:55
Lybbard -> Jeśli do tej pory się zastanawiali czy go zaklepać to pewnie Guardiola w tej sprawie miał głos... FCB!
14.04.2014 15:27
Mm -> Jeszcze się nawet nie sprawdził w Bayernie i już go sprzedawać ? Dajmy mu rok to wtedy się okaże... FCB!
14.04.2014 14:52
Karl1985 -> Polityka Bayernu jest właśnie inna i to metoda prób i błędów sprowadzanie piłkarzy za free :) FCB!
14.04.2014 14:34
Pożyjemy, zobaczymy :) FCB!
14.04.2014 13:56
Znając kombinacje Guardioli to Rode może być za DvB... FCB!
14.04.2014 13:50
AllianzA -> Nic nic stoi na przeszkodzie przecież, a chce jeszcze pograć częściej i to jest dobre rozwiązanie dla niego :) FCB!
14.04.2014 13:44
DvB odejdzie, Claudio prawdopodobnie też i możliwe, że Contento. Mandzukic zostanie jak zapewnia Karl oraz Sammer i zobaczymy co będzie z tym Tonim... FCB!
14.04.2014 13:42
To było wiadomo od jakiegoś czasu jak transfer Lewandowskiego. Jest możliwość, że Rode zostanie od razy wypożyczony do Eintrachtu, pogra i wróci :) FCB!
14.04.2014 13:39
Na stare lata myślę, że jeszcze pogra regularnie (ciekawe jak z Claudio jeszcze będzie i Contento) :) FCB!
14.04.2014 12:20
Dobrze zrozumiałem, że z FCK Bayern zagra w eksperymentalnym składzie :) FCB! ?
13.04.2014 14:47
Nawet jak Bayern nie wystąpi w najmocniejszym składzie to pozostali rezerwowi piłkarze przy 100 % koncentracji zagrają dobrze i to jest jedna opcja by zagrać w finale :) FCB!
13.04.2014 14:16
Oby szybko to nastąpiło :) FCB!
13.04.2014 14:07
Na pewno inaczej by to wyglądało gdyby przegrali po zaciętym i dobrym meczu... FCB!
13.04.2014 12:58
Adi -> Zgadzam się krytyka się przyda, bo to zawsze motywuje zespół i teraz wychodzi, że w słowach Cesarza było dużo racji... FCB!
13.04.2014 12:54
Sam dobrze wiedział, że coś nie tak zrobił i tu wg mnie nie chodzi o rotację, bo dobrze że są ale o koncentracje przede wszystkim całej drużyny (może to źle, że mistrzostwo zostało tak szybko zdobyte, bo może było by inaczej jeśli chodzi o samą grę)... FCB!
13.04.2014 12:52
Na pewno jakiś błąd został popełniony. Granie non stop by mieć jak największą przewagę w posiadaniu piłki nie przejdzie na dłuższą metę, bo w konsekwencji nic to nie będzie dawało... FCB!
13.04.2014 12:35
Muszą się ogarnąć póki jest czas :) FCB!
12.04.2014 22:46
LukasFan -> Spokojnie dadzą radę go wyleczyć do meczu z Realem :) FCB!
12.04.2014 22:30
Jastrab123 -> Kryzys Barcy w porównaniu z Bayernem to nic :) FCB!
12.04.2014 22:12
Cayman -> Bardzo wątpię w to, że zaryzykują i zagra Manu w bramce tak samo jak Rafinha to co dziś pokazał... FCB!
12.04.2014 21:16
Lybbard -> Właśnie Borek z Hajto takie podobne pierdoły wygadywali... FCB!
12.04.2014 21:12
W meczu z FCK dać zagrać takim piłkarzom jak: Reader (to pewnie na pewno), Weiser (pewnie też), Hojbjerg i Claudio... FCB!
12.04.2014 21:07
Kryzys dopiero ma Barca, bo odpadli z LM i teraz przegrywają z Granadą, a mistrza nie wiadomo czy zdobędą ;p FCB!
12.04.2014 20:33
Jastrząb123 -> Komentarz kompromitacyjny i ich strony mówiąc, że sezon jest dla BVB, bo wygrali z Bayernem 2 razy heh... zresztą szkoda pisać po raz kolejny... FCB!
12.04.2014 20:28
A Borek razem z Hajto pieprzą głupoty jak nie, Mandzy odejdzie, bo Lewandowski przychodzi to sezon BL ze wskazaniem na BVB...śmiech... FCB!
12.04.2014 20:19
Ciekawa jak zagrają w PN... FCB!
12.04.2014 20:12
Kompromitacja jakaś dziś... FCB!
12.04.2014 19:44
I po ptokoch... FCB!
12.04.2014 19:38
Fakt jakaś kontuzja Manuela, ale do meczu z Realem jeszcze czas, więc w meczu PN zagra pewnie młody Niemiec... FCB!
12.04.2014 19:37
To jak Reader gra to i pewnie zagra Hojbjerg i Claudio :) FCB!
12.04.2014 19:36
Piłkarze Bayernu traktują ten mecz widzę jak nic innego jak mecz towarzyski :) FCB!
12.04.2014 19:33
Chyba Manuel zejdzie... FCB!
12.04.2014 19:32
Zgadzam się z prawie wszystkimi, że na pewno nie są do końca zmotywowani, bo mistrz jest, ale w końcu to BVB i trzeba to wygrać lub przynajmniej zremisować... FCB!
12.04.2014 19:29
A co do Toniego jeszcze to jakoś to wszystko idzie w kierunku opuszczenia Monachium, bo nie za bardzo to mi się podoba (obym się mylił)... FCB!
12.04.2014 19:24
Tak jakby piłkarze Bayernu po tym jak zdobyli mistrzostwo to trochę odpuścili... FCB!
12.04.2014 19:18
Ktoś musi wstrząsnąć piłkarzami Bayernu w przerwie, bo taką grę widzi się już od kilku spotkań, a to nie dobrze... FCB!
12.04.2014 19:15
Miła niespodzianka przed transmisją Bayern - BVB (Eurosport 2 gratuluję Bawarczykom tytułu mistrzowskiego) :) FCB!
12.04.2014 18:23
Koke ciekawy piłkarz, ale lepiej by Toni został :) FCB!
12.04.2014 18:14
Skład najmocniejszy, więc gicior :) FCB!
12.04.2014 18:12
Piłkarze Bayernu pewnie powoli odczuwają sezon, ale dziś nie można odpuścić z wiadomych powodów :) FCB!
12.04.2014 14:20
Quebo -> To jeśli Bayern zagra w najsilniejszym składzie to BVB nie będzie miało co zbierać po meczu :) FCB!
11.04.2014 21:16
BvB gra nadal o drugie miejsce, więc wątpię w taki skład jak podaje Kicker... FCB!
11.04.2014 20:29
Lukowaty -> I tak i nie, ale nie neguje, że LvG dał to coś od siebie :) FCB!
11.04.2014 20:27
Od niego zaczęła się era dominacji Bayernu :) FCB!
11.04.2014 20:22
Trzeba wygrać nawet jak Bayern ma już mistrza, bo to coś więcej niż mecz :) FCB!
11.04.2014 20:20
Tylko najmocniejszy skład z BVB i nie ma innej opcji :) FCB!
11.04.2014 20:01
To dobrze, że Bawarczycy znają swoją wartość :) FCB!
11.04.2014 19:45
Jupp wie co mówi :) FCB!
11.04.2014 19:44
Trzeba zacząć znów wygrywać w BL :) FCB!
11.04.2014 19:34
Lukowaty -> Na pewno tak :) FCB!
11.04.2014 13:35
Dla mnie bez znaczenia czy zagra "żelik" czy nie jak Bayern chce zagrać w finale to trzeba przejść sklep Real... FCB!
11.04.2014 13:08
Dobre jest to, że pierwszy mecz na wyjeździe więc Bawarczycy muszą coś strzelić :) FCB!
11.04.2014 12:45
Trudno powiedzieć czy Real to trudniejszy rywal niż MU, bo BVB mogła im pyknąć dwie bramki :) FCB!
11.04.2014 12:37
Będzie się działo... FCB!
11.04.2014 12:36
Ktoś odejdzie po sezonie i na pewno ktoś przyjdzie :) FCB!
10.04.2014 12:28
I był to bardzo ciężki mecz, ale dało radę :) FCB!
10.04.2014 12:24
Moim zdaniem Bayern trafi na Atletico, a były zespół Mourinho na jego obecny :) FCB!
10.04.2014 10:01
Przed tym meczem niektórzy pisali, że to będzie "bułka z masłem" a jak widać nie było tak do końca i było naprawdę ciężko. Ważne, że do przodu i trzeba poprawić grę i po raz kolejny okazuje się, że trzeba grać z Mandzu w ataku, nie Muller czy Gotze. I już tak na koniec cieszy też ze Barca za burtą :) FCB!
09.04.2014 22:49
Koniec nerwów :) FCB!
09.04.2014 22:36
Arjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen :) FCB!
09.04.2014 22:17
Kolejny gol teraz lub bronić konsekwetnie... FCB!
09.04.2014 22:11
Mulleeeeeeeeeeeeeeer :) FCB!
09.04.2014 22:09
Ja pierdziu co za mecz... FCB!
09.04.2014 22:00
No to jazda z koksem :) FCB!
09.04.2014 20:41
No innej ławki nie można było się spodziewać, a pierwszy skład najmocniejszy na tą chwile :) FCB!
09.04.2014 19:45
Takie finały jak MU z Bayernem czy np. Milanu z Liverpoolem się już nie powtórzą... FCB!
09.04.2014 11:34
Gomez333 -> Wg mnie będzie dziś remis... FCB!
08.04.2014 19:59
Nie dla Mullera w napadzie, a pozostały skład ok ;) FCB!
08.04.2014 19:53
No fakt w zbliżającym się meczu to ławka rezerwowych nie będzie mocna... FCB!
08.04.2014 14:39
Pierwszy raz od jakiegoś czasu Bayern nie jest pewny czegoś (każdy się przyzwyczaił do tego, że problemów nie było) ale ważne by do przodu... FCB!
08.04.2014 14:07
Zdominować tak, ale nie bez przerwy klepać 1000 podań, bo nic to nie da znów jak MU się będzie dobrze broniło, no ale pewnie tak to jutro będzie wyglądało ze strony Bawarczyków i mam nadzieję, że skutecznie chociaż... FCB!
08.04.2014 14:05