Bayern14 -> Jeśli tego nie wiesz to Zarząd Bayernu planuje przedłużenie z nim kontraktu i pewnie go przedłuży, a na ligę angielska przyjdzie czas, bo to młody trener... FCB!
02.05.2014 13:08
Bayern14 -> No tak Messi pokazał z Bayernem rok temu jak się wygrywa mecze w pojedynkę lub w tym sezonie z Atletico no takie sztuczki to tylko w lidze hiszpańskiej... FCB!
02.05.2014 13:06
Wg mnie przez 4 lub 5 najbliższych lat nie będzie żadnej zmiany trenera, chyba, że będzie koniec świata lub taki sezon jak MU (przytaczam taki przykład by pokazać, że ten sezon jest dobry w wykonaniu Bawarczyków)... FCB!
02.05.2014 13:03
Czy tak do końca nie pasuje do Bayernu nie byłbym taki pewny, gdyby nie ta porażka z Realem nie było by takiego tematu nawet :) FCB!
02.05.2014 13:01
Jeden człowiek nie zmieni całego klubu, więc bez jaj (oczywiście mogą mu pozwolić na małe co nieco, ale co za dużo to nie zdrowo, a przykład został już napisany)... FCB!
02.05.2014 12:56
Bayern14 -> To możesz pomarzyć tylko, że Jesus czy inni przytoczeni przez Ciebie trenerzy czy piłkarze zagrają w Bayernie... FCB!
02.05.2014 12:54
Bayern -> Zagraj w FM to na pewno Jorge Jesus będzie trenerem Bayernu na długie lata, więc sobie możesz pisać ile chcesz i tak Cie w Monachium nie wysłuchają :) FCB!
02.05.2014 12:51
Z wychowanków nie można nigdy rezygnować i mam nadzieję, że Weiser, Hojbjerg czy nawet Julian będą coś znaczyć w przyszłym sezonie dla pierwszej drużyny choć trochę... FCB!
02.05.2014 12:49
Eryk -> Pełna racja, nawet nie myślę co to by było jakby Bayern miał sezon taki jak MU, więc koniec narzekania :) FCB!
02.05.2014 12:24
No tak gdyby był to Real czy Barcelona to by nawet tematu nie było co nieraz było widać lub sytuacja (poza tematem) np. w związku z zakazem transferowym dla Barcelony, która została umorzona to jakiś skandal najpierw się egzekwuje coś, a później się umarza, bo to Barca, a jakby to był Bayern to kara by musiała być... FCB!
02.05.2014 12:18
Pecz01 -> Kupować zawodnika za 40 mln, żeby później go sprzedać to coś nie tak ? Żadne Busquetsy nie zasilą Bayernu, a co do Claudio to może zostać na kolejny sezon, bo nigdzie nie ma napisane, że chcę odejść (było by już wiadome i może jeszcze nie podjął decyzji, albo Bayern czeka na ostatnią chwile by przedłużyć z nim kontrakt) niż w przypadku Contento, DvB i Toni, ale tu znak zapytania... FCB!
02.05.2014 12:05
Trener Benficy w Bayernie heh śmiech na sali ? To podobny przykład Moyesa w MU (są trenerzy, którzy nie ogarną nigdy wielkich klubów)... FCB!
02.05.2014 12:01
Na pewno DvB i Contento, ale że Xerdan i Martinez nie wydaję mi się już nie piszę o Tonim... FCB!
02.05.2014 11:57
Jaka recydywa ? Były gorsze sytuacje, bez przesady... FCB!
02.05.2014 11:53
Jedno jest pewne Holger będzie miał w przyszłym sezonie ciężką rywalizacje w obronie, bo szykują się wzmocnienia tej formacji... FCB!
01.05.2014 22:37
Na tą chwile odejdzie na pewno DvB i Contento czyli ktoś za nich, a co dalej to się okaże (możliwe, że szykują jakąś bombę) :) FCB!
30.04.2014 19:08
Czuje, że szykuję się gruba impreza transferowa w wykonaniu Bayernu, ale mam nadzieję, że totalnie nie zwariują na tym punkcie tylko drobne korekty w składzie :) FCB!
30.04.2014 18:56
Mistrz Niemiec, Półfinał LM i Finał PN z szansą na puchar = dobry sezon i ktoś musi być "ślepy" by tego nie zauważyć chyba, że sam nie chce. Jestem ciekaw co by było gdyby przytrafił się taki sezon Bawarczykom jak MU w tym sezonie, zgroza by była na tej stronie i aż strach by było wchodzić (nie zawsze się wygrywa co chce, a Bayern nigdy nie zejdzie ze swojego poziomu, a takie mecze mogłą się po prostu przytrafić, życie)... FCB!
30.04.2014 00:10
To jest właśnie dobry sezon i wiele klubów by chciało taki, a co by było gdyby Bayern miał taki sezon jak MU ? Wtedy by się działo i żadnej dymisji Guardioli nie będzie już bez jaj...
29.04.2014 22:41
Bayern1985BBW -> Nie tylko Ciebie płaczek denerwuje... FCB!
29.04.2014 22:39
Bayern14 -> Jak jesteś taki mądry człowiecze to sam obejmij Bayern, bo pisać jest łatwo... FCB!
29.04.2014 22:35
Mourinho i Bayern heh się uśmiałem. Taki sam oszołom jak Klopp... FCB!
29.04.2014 22:29
Sami się co niektórzy podajcie do dymisji to będzie spokój na tej stronie... FCB!
29.04.2014 22:22
Powtórze po raz kolejny Bayern wygrywa wszystko to jest świetnie, a jak dostaje baty to zwolnić wszystkich nawet, że sprzątaczką, brak słów i jak można być wiernym kibicem w dzisiejszych czasach, chyba żadnym jak się tak myśli... FCB!
29.04.2014 22:13
Ta, bo każdy wie jakby Jupp grał w tym sezonie, bo możliwe, żeby się też wypalił... FCB!
29.04.2014 22:09
Nie ma pewności, że Jupp zdobył by w tym sezonie wszystko jak w poprzednim... FCB!
29.04.2014 22:06
Pele -> I jestem pewny, że Guardiola zostanie na długie lata w Bayernie... FCB!
29.04.2014 21:37
Lukowaty -> Zgadzam się w sport wpisane są porażki, a tylko nieliczni zostają do końca prawdziwymi kibicami... FCB!
29.04.2014 21:34
Śmieszne są komentarze co niektórych, że Guardiola ma odejść heh, napiszę więcej Bayern jeszcze przedłuży z nim kontrakt, no ale tak najlepiej zwalniać, bo to takie łatwe, a to nie leży w gestii Bayernu... FCB!
29.04.2014 21:26
No niestety nic dwa razy się nie zdarza... FCB!
29.04.2014 21:21
Może lepiej jak teraz Bawarczycy odpadną, bo w finale bolało by gorzej... FCB!
29.04.2014 21:16
No to po meczu... FCB!
29.04.2014 21:08
Być albo nie być o to jest pytanie :) FCB!
29.04.2014 20:41
Już nie odwołując się do słów Kloppa to większość stawia na Real, a i dobrze to plus dla Bayernu i dużo osób się dziś na tym przejedzie :) FCB!
29.04.2014 19:13
Mobilizacja sił i środków :) FCB!
28.04.2014 22:17
W swojej najlepszej formie Javi to jeden z najlepszych def. pomocników na świecie, więc niech szukają dalej... FCB!
28.04.2014 09:51
Piłkarza Realu są pewni awansu, więc zgubi ich to w rewanżu i to bardzo nawet nie myślą jak :) FCB!
26.04.2014 23:46
Tak poza tematem to dziś zmarł były asystent i przyjaciel Guardioli, Tito Vilanova [*] R.I.P... FCB!
25.04.2014 19:00
Lewandowski, Rode, Lucic i na pewno przyjdzie ktoś w jego miejsce, tylko teraz kto (czas pokaże) :) FCB!
25.04.2014 15:11
Neuer - Lahm, Boa, Dante, Alaba - Javi - Muller, Gotze, Basti, Robben - Mandzu -> taki skład bym widział w rewanż i już tym składem, który ma zagrać Bayern grałbym przyszły mecz w BL... FCB!
24.04.2014 10:36
Adi -> Rafinha na pewno wyleci i go nie zobaczymy w składzie, a Lahm zagra na swojej pozycji, a Javi w środku... FCB!
24.04.2014 10:22
Zauważcie, że Bayern lubi grać pod presją i w Monachium wierzę, że zagrają jeszcze lepiej :) FCB!
24.04.2014 10:18
Grzesiunio -> Czuję, że odrobimy straty, a co dalej będzie to mecz w Monachium pokaże, a wczorajsze błędy w ustawieniu na pewno zauważył Guardiola :) FCB!
24.04.2014 10:14
Jeśli Guardiola zobaczy, że coś nie tak było w personaliach na wczorajszy mecz to wyciągnie wnioski, a ja przed rewanżem jestem spokojny (śmieszy mnie to, że Real jest w świetnych humorach przed rewanżem heh jakby było wczoraj trzy czy cztery zero dla nich to mogliby być, a tak to jest dla nich duży problem, a raczej ciężar)... FCB!
24.04.2014 10:06
To było wiadome, że mecz w Madrycie nie rozstrzygnie awansu, a jeden do zera dla Realu to co to jest nic, BVB straciła trzy, a odrobiła dwa, więc wszystko możliwe, bo to jest piłka :) FCB!
24.04.2014 10:03
Ja jestem jakoś dziwnie spokojny przed rewanżem w Monachium :) FCB!
24.04.2014 10:00
Przed rewanżem Pep musi zmienić personalia... FCB!
23.04.2014 23:56
Powiem w skrócie to tylko jeden do zera do pierwszej połowy, a Bawarczycy nie powiedzieli ostatniego słowa :) FCB!
23.04.2014 23:41
Borussia mogła im strzelić dwie bramy w wyjezdzie to czego my nie, a mieli wynik dużo gorszy... FCB!
23.04.2014 22:38
Karny.................... FCB!
23.04.2014 22:34
Ja pierdziu Gotze... FCB!
23.04.2014 22:26
Muszą wyrównać po tych zmianach, a Bayern zawsze gra do końca :) FCB!
23.04.2014 22:18
Oczekuje Mullera na boisku, bo to taki piłkarz co potrafi zrobić coś z niczego i to jest to :) FCB!
23.04.2014 21:45
Elektrowstrząsy się przydadzą niektórym piłkarzom Bayernu w szatni... FCB!
23.04.2014 21:40
To Franek i Rafinha do zmiany... FCB!
23.04.2014 21:33
Mogło by być już do przerwy przynajmniej trzy do jajka dla Realu i Bawarczycy mają szczęście, więc do trzeba dziś wykorzystać... FCB!
23.04.2014 21:31
Wszystko obrona Realu blokuje... FCB!
23.04.2014 21:24
Muszą coś strzelić w Madrycie, bo będzie lipa... FCB!
23.04.2014 21:16
Co Boateng wyprawia w tej obronie ? FCB!
23.04.2014 21:11
I się zaczęło... FCB!
23.04.2014 21:03
Bayern gra swoje i to się zaczyna podobać :) FCB!
23.04.2014 20:58
No to jedziem :) FCB!
23.04.2014 20:44
Pecz01 -> Niech się Real prędzej boi, bo jak wejdzie Muller z ławki zrobi swoje zamieszanie i wtedy będzie ciekawie dla nich heh :) FCB!
23.04.2014 20:37
Nie podoba mi się tylko, że Muller będzie w ataku, a reszta git :) FCB!
23.04.2014 19:31
Z niecierpliwością czekam na "odrodzenie" Bayernu w dzisiejszym meczu i pokazanie siły. Co do składu jaki miałby wystąpić to podany wg mnie nie pasuje wg mnie, bo Muller w ataku, a mam nadzieję, że to będzie Mandzu, a Muller za nim :) FCB!
23.04.2014 11:00
Na wyjezdzie bronić wyniku heh normalnie cyrk na kółkach to co wyprawia Chelsea, ale się nie dziwie jak jak z jakimiś "plackami" dostają w lidze angielskiej... FCB!
22.04.2014 22:46
Irytuje mnie gra Chelsea -> antyfutbol (mam nadzieję, że nie zagrają w finale)... FCB!
22.04.2014 22:33
Adi -> Moim zdaniem nie, bo Bawarczycy muszą tak czy siak strzelić coś na wyjeździe, a im więcej tym lepiej dla nich :) FCB!
22.04.2014 12:15
Adi -> Jeśli tak wynika z analizy to mam nadzieję, że jutro i Mandzu i Muller zagrają od pierwszej minuty :) FCB!
22.04.2014 12:09
Bramkowy remis np. 2-2 w Madrycie byłby na plus, bo w Monachium i tak trzeba będzie wygrać by awansować :) FCB!
22.04.2014 11:56
Messi nie dał z Barceloną rady rok temu to teraz niby czemu Ronaldo z Realem miałby dać (dopóki będą trafiać na Bayern nigdy Real nie zagra w finale, taki "mały" pech) :) FCB!
21.04.2014 20:08
Lukowaty -> Mam nadzieję, że Guardiola nie będzie już świrował z Martinezem na obronie i ciekawe kiedy jemu ten pomysł wyleci z głowy... FCB!
21.04.2014 17:32
Lukowaty -> Racja, niech Real gra najmocniejszym składem... FCB!
21.04.2014 16:10
Potwierdzam, H. Webb poprowadzi mecz Realu z Bayernem :) FCB!
21.04.2014 12:44
Kayl -> No tak taki kosmos grają, że aż strach się bać heh... FCB!
21.04.2014 11:46
Elegancko :) FCB!
20.04.2014 14:47
Kayl -> Szanse są 50 na 50, a jako prawdziwy kibic Bayernu trzeba wierzyć, że dadzą rade :) FCB!
20.04.2014 14:32
Cayman -> Oby tak było :) FCB!
20.04.2014 14:29
Karl ma rację nie ważne czy zagra Ronaldo czy nie czy nawet Bale, ważne by Bayern zagrał swoje :) FCB!
20.04.2014 14:26
Eryk -> Ale jakiś poziom mimo to powinni trzymać wg mnie :) FCB!
20.04.2014 14:15
Na pewno wystąpi z Realem :) FCB!
20.04.2014 14:10
Eryk -> W BL nie muszą wygrywać, ale jak przegrywają to chociaż po naprawdę dobrym meczu w ich wykonaniu, a nie tak jak to było z BVB (nie ma co wracać do tego i czeka mecz środowy w LM i liczę bardzo, że będą grać tak jak na jesieni)... FCB!
20.04.2014 13:56
Drużyna "Wieśniaków" jest zainteresowana pozyskaniem Włocha... FCB!
20.04.2014 13:19
Bawarczyk95 -> Tu nie chodzi o wygrywanie przez Bayern po 5 czy 6 zero, ale o to że od czasu jak Bawarczycy zdobyli mistrzostwo jakość gry się obniżyła i tyle i to przede wszystkim wzbudziło niepokój :) FCB!
20.04.2014 13:10
Jastrzab123 -> Mam nadzieję i wierzę w to, że o Holgerze będziemy słyszeć same pozytywne rzeczy po powrocie ;) FCB!
19.04.2014 22:08
Bajerniak1987 -> Wina Guardioli może i jest, ale grać przez cały sezon tą samą jedenastką nie wiem czy by tak wyszło na dobre z upływem czasu, ale wyszło jak wyszło i wierzę, że w środę Bawarczycy pokażą swoją klasę, bo jakby nie było szansa na dwa trofea jest :) FCB!
19.04.2014 19:55
Okaże się tak na prawdę w przyszłą środę czy Bayern wychodzi rzeczywiście na prostą po wpadkach, oby tak było i wierzę w to :) FCB!
19.04.2014 18:50
Zgadzam się, że szału nie było, ale wygrali i to do zera (dobre wg mnie ostatnie 15 minut meczu w wykonaniu Bayernu)... FCB!
19.04.2014 18:46
Thiago -> Będzie mógł tak samo jak Martinez :) FCB!
19.04.2014 13:17
Lybbard -> Zgadzam się, ale nie mogą przegrywać wszystkim meczów w BL do końca już, bo to coś by było nie tak :) FCB!
18.04.2014 22:14
Strzala -> Ja bym na to nie liczył (to jest gorsze niż sprowadzenie Gotze i Lewandowskiego do Bayernu) :) FCB!
18.04.2014 22:02
Wygrać bez utraty bramki po dobrym meczu :) FCB!
18.04.2014 21:58
Odchodzi DvB to się zaczyna lista nazwisk nowego obrońcy, a co do Koscielnego to po raz kolejny jestem na nie to już wolę wspomnianych zawodników, chociaż z tym Laporte będzie ciężko jak to było z Martinezem :) FCB!
18.04.2014 20:59
Bajerniak1987 -> Znając politykę Bayernu to bardziej chcieliby od niego by wypełnił kontrakt niż wcześniej go sprzedawać... FCB!
18.04.2014 20:25
Jutro liczę na podobny wynik jak z FCK w PN :) FCB!
18.04.2014 20:18
Jeśli faktycznie obejrzał go Guardiola to na pewno znajdzie mu odpowiednią pozycję na boisku i wykrzesa z niego wszystko co najlepsze :) FCB!
18.04.2014 20:17
Wiadomo jak każdy może mieć jeden lub dwa mecze słabsze :) FCB!
17.04.2014 14:07
Teraz pytanie jakim składem zagrać w meczu z Eintrachtem czy najsilniejszy (jest ryzyko kontuzji, bo beniaminek o coś nadal walczy i nie będą pewnie przebierać w środkach) czy taki jak z Augsburgiem... FCB!
17.04.2014 13:14
Krytyka Sammera po wczorajszym meczu myślę, że wskazana i tylko pomoże piłkarzom :) FCB!
17.04.2014 13:09
Moim zdaniem Franek ma rację, a z drugiej strony to wina też pozostałych rywali jak BVB, bo jeśli mieli by w miarę dobrą ławkę to by pewnie do tej pory podtrzymywali kroku Bawarczykom (im silniejszy rywal tym silniejszy Bayern)... FCB!
Bayern14 -> Jeśli tego nie wiesz to Zarząd Bayernu planuje przedłużenie z nim kontraktu i pewnie go przedłuży, a na ligę angielska przyjdzie czas, bo to młody trener... FCB!
02.05.2014 13:08
Bayern14 -> No tak Messi pokazał z Bayernem rok temu jak się wygrywa mecze w pojedynkę lub w tym sezonie z Atletico no takie sztuczki to tylko w lidze hiszpańskiej... FCB!
02.05.2014 13:06
Wg mnie przez 4 lub 5 najbliższych lat nie będzie żadnej zmiany trenera, chyba, że będzie koniec świata lub taki sezon jak MU (przytaczam taki przykład by pokazać, że ten sezon jest dobry w wykonaniu Bawarczyków)... FCB!
02.05.2014 13:03
Czy tak do końca nie pasuje do Bayernu nie byłbym taki pewny, gdyby nie ta porażka z Realem nie było by takiego tematu nawet :) FCB!
02.05.2014 13:01
Jeden człowiek nie zmieni całego klubu, więc bez jaj (oczywiście mogą mu pozwolić na małe co nieco, ale co za dużo to nie zdrowo, a przykład został już napisany)... FCB!
02.05.2014 12:56
Bayern14 -> To możesz pomarzyć tylko, że Jesus czy inni przytoczeni przez Ciebie trenerzy czy piłkarze zagrają w Bayernie... FCB!
02.05.2014 12:54
Bayern -> Zagraj w FM to na pewno Jorge Jesus będzie trenerem Bayernu na długie lata, więc sobie możesz pisać ile chcesz i tak Cie w Monachium nie wysłuchają :) FCB!
02.05.2014 12:51
Z wychowanków nie można nigdy rezygnować i mam nadzieję, że Weiser, Hojbjerg czy nawet Julian będą coś znaczyć w przyszłym sezonie dla pierwszej drużyny choć trochę... FCB!
02.05.2014 12:49
Eryk -> Pełna racja, nawet nie myślę co to by było jakby Bayern miał sezon taki jak MU, więc koniec narzekania :) FCB!
02.05.2014 12:24
No tak gdyby był to Real czy Barcelona to by nawet tematu nie było co nieraz było widać lub sytuacja (poza tematem) np. w związku z zakazem transferowym dla Barcelony, która została umorzona to jakiś skandal najpierw się egzekwuje coś, a później się umarza, bo to Barca, a jakby to był Bayern to kara by musiała być... FCB!
02.05.2014 12:18
Pecz01 -> Kupować zawodnika za 40 mln, żeby później go sprzedać to coś nie tak ? Żadne Busquetsy nie zasilą Bayernu, a co do Claudio to może zostać na kolejny sezon, bo nigdzie nie ma napisane, że chcę odejść (było by już wiadome i może jeszcze nie podjął decyzji, albo Bayern czeka na ostatnią chwile by przedłużyć z nim kontrakt) niż w przypadku Contento, DvB i Toni, ale tu znak zapytania... FCB!
02.05.2014 12:05
Trener Benficy w Bayernie heh śmiech na sali ? To podobny przykład Moyesa w MU (są trenerzy, którzy nie ogarną nigdy wielkich klubów)... FCB!
02.05.2014 12:01
Na pewno DvB i Contento, ale że Xerdan i Martinez nie wydaję mi się już nie piszę o Tonim... FCB!
02.05.2014 11:57
Jaka recydywa ? Były gorsze sytuacje, bez przesady... FCB!
02.05.2014 11:53
Jedno jest pewne Holger będzie miał w przyszłym sezonie ciężką rywalizacje w obronie, bo szykują się wzmocnienia tej formacji... FCB!
01.05.2014 22:37
Na tą chwile odejdzie na pewno DvB i Contento czyli ktoś za nich, a co dalej to się okaże (możliwe, że szykują jakąś bombę) :) FCB!
30.04.2014 19:08
Czuje, że szykuję się gruba impreza transferowa w wykonaniu Bayernu, ale mam nadzieję, że totalnie nie zwariują na tym punkcie tylko drobne korekty w składzie :) FCB!
30.04.2014 18:56
Mistrz Niemiec, Półfinał LM i Finał PN z szansą na puchar = dobry sezon i ktoś musi być "ślepy" by tego nie zauważyć chyba, że sam nie chce. Jestem ciekaw co by było gdyby przytrafił się taki sezon Bawarczykom jak MU w tym sezonie, zgroza by była na tej stronie i aż strach by było wchodzić (nie zawsze się wygrywa co chce, a Bayern nigdy nie zejdzie ze swojego poziomu, a takie mecze mogłą się po prostu przytrafić, życie)... FCB!
30.04.2014 00:10
To jest właśnie dobry sezon i wiele klubów by chciało taki, a co by było gdyby Bayern miał taki sezon jak MU ? Wtedy by się działo i żadnej dymisji Guardioli nie będzie już bez jaj...
29.04.2014 22:41
Bayern1985BBW -> Nie tylko Ciebie płaczek denerwuje... FCB!
29.04.2014 22:39
Bayern14 -> Jak jesteś taki mądry człowiecze to sam obejmij Bayern, bo pisać jest łatwo... FCB!
29.04.2014 22:35
Mourinho i Bayern heh się uśmiałem. Taki sam oszołom jak Klopp... FCB!
29.04.2014 22:29
Sami się co niektórzy podajcie do dymisji to będzie spokój na tej stronie... FCB!
29.04.2014 22:22
Powtórze po raz kolejny Bayern wygrywa wszystko to jest świetnie, a jak dostaje baty to zwolnić wszystkich nawet, że sprzątaczką, brak słów i jak można być wiernym kibicem w dzisiejszych czasach, chyba żadnym jak się tak myśli... FCB!
29.04.2014 22:13
Ta, bo każdy wie jakby Jupp grał w tym sezonie, bo możliwe, żeby się też wypalił... FCB!
29.04.2014 22:09
Nie ma pewności, że Jupp zdobył by w tym sezonie wszystko jak w poprzednim... FCB!
29.04.2014 22:06
Pele -> I jestem pewny, że Guardiola zostanie na długie lata w Bayernie... FCB!
29.04.2014 21:37
Lukowaty -> Zgadzam się w sport wpisane są porażki, a tylko nieliczni zostają do końca prawdziwymi kibicami... FCB!
29.04.2014 21:34
Śmieszne są komentarze co niektórych, że Guardiola ma odejść heh, napiszę więcej Bayern jeszcze przedłuży z nim kontrakt, no ale tak najlepiej zwalniać, bo to takie łatwe, a to nie leży w gestii Bayernu... FCB!
29.04.2014 21:26
No niestety nic dwa razy się nie zdarza... FCB!
29.04.2014 21:21
Może lepiej jak teraz Bawarczycy odpadną, bo w finale bolało by gorzej... FCB!
29.04.2014 21:16
No to po meczu... FCB!
29.04.2014 21:08
Być albo nie być o to jest pytanie :) FCB!
29.04.2014 20:41
Już nie odwołując się do słów Kloppa to większość stawia na Real, a i dobrze to plus dla Bayernu i dużo osób się dziś na tym przejedzie :) FCB!
29.04.2014 19:13
Mobilizacja sił i środków :) FCB!
28.04.2014 22:17
W swojej najlepszej formie Javi to jeden z najlepszych def. pomocników na świecie, więc niech szukają dalej... FCB!
28.04.2014 09:51
Piłkarza Realu są pewni awansu, więc zgubi ich to w rewanżu i to bardzo nawet nie myślą jak :) FCB!
26.04.2014 23:46
Tak poza tematem to dziś zmarł były asystent i przyjaciel Guardioli, Tito Vilanova [*] R.I.P... FCB!
25.04.2014 19:00
Lewandowski, Rode, Lucic i na pewno przyjdzie ktoś w jego miejsce, tylko teraz kto (czas pokaże) :) FCB!
25.04.2014 15:11
Neuer - Lahm, Boa, Dante, Alaba - Javi - Muller, Gotze, Basti, Robben - Mandzu -> taki skład bym widział w rewanż i już tym składem, który ma zagrać Bayern grałbym przyszły mecz w BL... FCB!
24.04.2014 10:36
Adi -> Rafinha na pewno wyleci i go nie zobaczymy w składzie, a Lahm zagra na swojej pozycji, a Javi w środku... FCB!
24.04.2014 10:22
Zauważcie, że Bayern lubi grać pod presją i w Monachium wierzę, że zagrają jeszcze lepiej :) FCB!
24.04.2014 10:18
Grzesiunio -> Czuję, że odrobimy straty, a co dalej będzie to mecz w Monachium pokaże, a wczorajsze błędy w ustawieniu na pewno zauważył Guardiola :) FCB!
24.04.2014 10:14
Jeśli Guardiola zobaczy, że coś nie tak było w personaliach na wczorajszy mecz to wyciągnie wnioski, a ja przed rewanżem jestem spokojny (śmieszy mnie to, że Real jest w świetnych humorach przed rewanżem heh jakby było wczoraj trzy czy cztery zero dla nich to mogliby być, a tak to jest dla nich duży problem, a raczej ciężar)... FCB!
24.04.2014 10:06
To było wiadome, że mecz w Madrycie nie rozstrzygnie awansu, a jeden do zera dla Realu to co to jest nic, BVB straciła trzy, a odrobiła dwa, więc wszystko możliwe, bo to jest piłka :) FCB!
24.04.2014 10:03
Ja jestem jakoś dziwnie spokojny przed rewanżem w Monachium :) FCB!
24.04.2014 10:00
Przed rewanżem Pep musi zmienić personalia... FCB!
23.04.2014 23:56
Powiem w skrócie to tylko jeden do zera do pierwszej połowy, a Bawarczycy nie powiedzieli ostatniego słowa :) FCB!
23.04.2014 23:41
Borussia mogła im strzelić dwie bramy w wyjezdzie to czego my nie, a mieli wynik dużo gorszy... FCB!
23.04.2014 22:38
Karny.................... FCB!
23.04.2014 22:34
Ja pierdziu Gotze... FCB!
23.04.2014 22:26
Muszą wyrównać po tych zmianach, a Bayern zawsze gra do końca :) FCB!
23.04.2014 22:18
Oczekuje Mullera na boisku, bo to taki piłkarz co potrafi zrobić coś z niczego i to jest to :) FCB!
23.04.2014 21:45
Elektrowstrząsy się przydadzą niektórym piłkarzom Bayernu w szatni... FCB!
23.04.2014 21:40
To Franek i Rafinha do zmiany... FCB!
23.04.2014 21:33
Mogło by być już do przerwy przynajmniej trzy do jajka dla Realu i Bawarczycy mają szczęście, więc do trzeba dziś wykorzystać... FCB!
23.04.2014 21:31
Wszystko obrona Realu blokuje... FCB!
23.04.2014 21:24
Muszą coś strzelić w Madrycie, bo będzie lipa... FCB!
23.04.2014 21:16
Co Boateng wyprawia w tej obronie ? FCB!
23.04.2014 21:11
I się zaczęło... FCB!
23.04.2014 21:03
Bayern gra swoje i to się zaczyna podobać :) FCB!
23.04.2014 20:58
No to jedziem :) FCB!
23.04.2014 20:44
Pecz01 -> Niech się Real prędzej boi, bo jak wejdzie Muller z ławki zrobi swoje zamieszanie i wtedy będzie ciekawie dla nich heh :) FCB!
23.04.2014 20:37
Nie podoba mi się tylko, że Muller będzie w ataku, a reszta git :) FCB!
23.04.2014 19:31
Z niecierpliwością czekam na "odrodzenie" Bayernu w dzisiejszym meczu i pokazanie siły. Co do składu jaki miałby wystąpić to podany wg mnie nie pasuje wg mnie, bo Muller w ataku, a mam nadzieję, że to będzie Mandzu, a Muller za nim :) FCB!
23.04.2014 11:00
Na wyjezdzie bronić wyniku heh normalnie cyrk na kółkach to co wyprawia Chelsea, ale się nie dziwie jak jak z jakimiś "plackami" dostają w lidze angielskiej... FCB!
22.04.2014 22:46
Irytuje mnie gra Chelsea -> antyfutbol (mam nadzieję, że nie zagrają w finale)... FCB!
22.04.2014 22:33
Adi -> Moim zdaniem nie, bo Bawarczycy muszą tak czy siak strzelić coś na wyjeździe, a im więcej tym lepiej dla nich :) FCB!
22.04.2014 12:15
Adi -> Jeśli tak wynika z analizy to mam nadzieję, że jutro i Mandzu i Muller zagrają od pierwszej minuty :) FCB!
22.04.2014 12:09
Bramkowy remis np. 2-2 w Madrycie byłby na plus, bo w Monachium i tak trzeba będzie wygrać by awansować :) FCB!
22.04.2014 11:56
Messi nie dał z Barceloną rady rok temu to teraz niby czemu Ronaldo z Realem miałby dać (dopóki będą trafiać na Bayern nigdy Real nie zagra w finale, taki "mały" pech) :) FCB!
21.04.2014 20:08
Lukowaty -> Mam nadzieję, że Guardiola nie będzie już świrował z Martinezem na obronie i ciekawe kiedy jemu ten pomysł wyleci z głowy... FCB!
21.04.2014 17:32
Lukowaty -> Racja, niech Real gra najmocniejszym składem... FCB!
21.04.2014 16:10
Potwierdzam, H. Webb poprowadzi mecz Realu z Bayernem :) FCB!
21.04.2014 12:44
Kayl -> No tak taki kosmos grają, że aż strach się bać heh... FCB!
21.04.2014 11:46
Elegancko :) FCB!
20.04.2014 14:47
Kayl -> Szanse są 50 na 50, a jako prawdziwy kibic Bayernu trzeba wierzyć, że dadzą rade :) FCB!
20.04.2014 14:32
Cayman -> Oby tak było :) FCB!
20.04.2014 14:29
Karl ma rację nie ważne czy zagra Ronaldo czy nie czy nawet Bale, ważne by Bayern zagrał swoje :) FCB!
20.04.2014 14:26
Eryk -> Ale jakiś poziom mimo to powinni trzymać wg mnie :) FCB!
20.04.2014 14:15
Na pewno wystąpi z Realem :) FCB!
20.04.2014 14:10
Eryk -> W BL nie muszą wygrywać, ale jak przegrywają to chociaż po naprawdę dobrym meczu w ich wykonaniu, a nie tak jak to było z BVB (nie ma co wracać do tego i czeka mecz środowy w LM i liczę bardzo, że będą grać tak jak na jesieni)... FCB!
20.04.2014 13:56
Drużyna "Wieśniaków" jest zainteresowana pozyskaniem Włocha... FCB!
20.04.2014 13:19
Bawarczyk95 -> Tu nie chodzi o wygrywanie przez Bayern po 5 czy 6 zero, ale o to że od czasu jak Bawarczycy zdobyli mistrzostwo jakość gry się obniżyła i tyle i to przede wszystkim wzbudziło niepokój :) FCB!
20.04.2014 13:10
Jastrzab123 -> Mam nadzieję i wierzę w to, że o Holgerze będziemy słyszeć same pozytywne rzeczy po powrocie ;) FCB!
19.04.2014 22:08
Bajerniak1987 -> Wina Guardioli może i jest, ale grać przez cały sezon tą samą jedenastką nie wiem czy by tak wyszło na dobre z upływem czasu, ale wyszło jak wyszło i wierzę, że w środę Bawarczycy pokażą swoją klasę, bo jakby nie było szansa na dwa trofea jest :) FCB!
19.04.2014 19:55
Okaże się tak na prawdę w przyszłą środę czy Bayern wychodzi rzeczywiście na prostą po wpadkach, oby tak było i wierzę w to :) FCB!
19.04.2014 18:50
Zgadzam się, że szału nie było, ale wygrali i to do zera (dobre wg mnie ostatnie 15 minut meczu w wykonaniu Bayernu)... FCB!
19.04.2014 18:46
Thiago -> Będzie mógł tak samo jak Martinez :) FCB!
19.04.2014 13:17
Lybbard -> Zgadzam się, ale nie mogą przegrywać wszystkim meczów w BL do końca już, bo to coś by było nie tak :) FCB!
18.04.2014 22:14
Strzala -> Ja bym na to nie liczył (to jest gorsze niż sprowadzenie Gotze i Lewandowskiego do Bayernu) :) FCB!
18.04.2014 22:02
Wygrać bez utraty bramki po dobrym meczu :) FCB!
18.04.2014 21:58
Odchodzi DvB to się zaczyna lista nazwisk nowego obrońcy, a co do Koscielnego to po raz kolejny jestem na nie to już wolę wspomnianych zawodników, chociaż z tym Laporte będzie ciężko jak to było z Martinezem :) FCB!
18.04.2014 20:59
Bajerniak1987 -> Znając politykę Bayernu to bardziej chcieliby od niego by wypełnił kontrakt niż wcześniej go sprzedawać... FCB!
18.04.2014 20:25
Jutro liczę na podobny wynik jak z FCK w PN :) FCB!
18.04.2014 20:18
Jeśli faktycznie obejrzał go Guardiola to na pewno znajdzie mu odpowiednią pozycję na boisku i wykrzesa z niego wszystko co najlepsze :) FCB!
18.04.2014 20:17
Wiadomo jak każdy może mieć jeden lub dwa mecze słabsze :) FCB!
17.04.2014 14:07
Teraz pytanie jakim składem zagrać w meczu z Eintrachtem czy najsilniejszy (jest ryzyko kontuzji, bo beniaminek o coś nadal walczy i nie będą pewnie przebierać w środkach) czy taki jak z Augsburgiem... FCB!
17.04.2014 13:14
Krytyka Sammera po wczorajszym meczu myślę, że wskazana i tylko pomoże piłkarzom :) FCB!
17.04.2014 13:09
Moim zdaniem Franek ma rację, a z drugiej strony to wina też pozostałych rywali jak BVB, bo jeśli mieli by w miarę dobrą ławkę to by pewnie do tej pory podtrzymywali kroku Bawarczykom (im silniejszy rywal tym silniejszy Bayern)... FCB!
17.04.2014 13:08