DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 229

Bayern14 -> Jeśli tego nie wiesz to Zarząd Bayernu planuje przedłużenie z nim kontraktu i pewnie go przedłuży, a na ligę angielska przyjdzie czas, bo to młody trener... FCB!

02.05.2014 13:08

Bayern14 -> No tak Messi pokazał z Bayernem rok temu jak się wygrywa mecze w pojedynkę lub w tym sezonie z Atletico no takie sztuczki to tylko w lidze hiszpańskiej... FCB!

02.05.2014 13:06

Wg mnie przez 4 lub 5 najbliższych lat nie będzie żadnej zmiany trenera, chyba, że będzie koniec świata lub taki sezon jak MU (przytaczam taki przykład by pokazać, że ten sezon jest dobry w wykonaniu Bawarczyków)... FCB!

02.05.2014 13:03

Czy tak do końca nie pasuje do Bayernu nie byłbym taki pewny, gdyby nie ta porażka z Realem nie było by takiego tematu nawet :) FCB!

02.05.2014 13:01

Jeden człowiek nie zmieni całego klubu, więc bez jaj (oczywiście mogą mu pozwolić na małe co nieco, ale co za dużo to nie zdrowo, a przykład został już napisany)... FCB!

02.05.2014 12:56

Bayern14 -> To możesz pomarzyć tylko, że Jesus czy inni przytoczeni przez Ciebie trenerzy czy piłkarze zagrają w Bayernie... FCB!

02.05.2014 12:54

Bayern -> Zagraj w FM to na pewno Jorge Jesus będzie trenerem Bayernu na długie lata, więc sobie możesz pisać ile chcesz i tak Cie w Monachium nie wysłuchają :) FCB!

02.05.2014 12:51

Z wychowanków nie można nigdy rezygnować i mam nadzieję, że Weiser, Hojbjerg czy nawet Julian będą coś znaczyć w przyszłym sezonie dla pierwszej drużyny choć trochę... FCB!

02.05.2014 12:49

Eryk -> Pełna racja, nawet nie myślę co to by było jakby Bayern miał sezon taki jak MU, więc koniec narzekania :) FCB!

02.05.2014 12:24

No tak gdyby był to Real czy Barcelona to by nawet tematu nie było co nieraz było widać lub sytuacja (poza tematem) np. w związku z zakazem transferowym dla Barcelony, która została umorzona to jakiś skandal najpierw się egzekwuje coś, a później się umarza, bo to Barca, a jakby to był Bayern to kara by musiała być... FCB!

02.05.2014 12:18

Pecz01 -> Kupować zawodnika za 40 mln, żeby później go sprzedać to coś nie tak ? Żadne Busquetsy nie zasilą Bayernu, a co do Claudio to może zostać na kolejny sezon, bo nigdzie nie ma napisane, że chcę odejść (było by już wiadome i może jeszcze nie podjął decyzji, albo Bayern czeka na ostatnią chwile by przedłużyć z nim kontrakt) niż w przypadku Contento, DvB i Toni, ale tu znak zapytania... FCB!

02.05.2014 12:05

Trener Benficy w Bayernie heh śmiech na sali ? To podobny przykład Moyesa w MU (są trenerzy, którzy nie ogarną nigdy wielkich klubów)... FCB!

02.05.2014 12:01

Na pewno DvB i Contento, ale że Xerdan i Martinez nie wydaję mi się już nie piszę o Tonim... FCB!

02.05.2014 11:57

Jaka recydywa ? Były gorsze sytuacje, bez przesady... FCB!

02.05.2014 11:53

Jedno jest pewne Holger będzie miał w przyszłym sezonie ciężką rywalizacje w obronie, bo szykują się wzmocnienia tej formacji... FCB!

01.05.2014 22:37

Na tą chwile odejdzie na pewno DvB i Contento czyli ktoś za nich, a co dalej to się okaże (możliwe, że szykują jakąś bombę) :) FCB!

30.04.2014 19:08

Czuje, że szykuję się gruba impreza transferowa w wykonaniu Bayernu, ale mam nadzieję, że totalnie nie zwariują na tym punkcie tylko drobne korekty w składzie :) FCB!

30.04.2014 18:56

Mistrz Niemiec, Półfinał LM i Finał PN z szansą na puchar = dobry sezon i ktoś musi być "ślepy" by tego nie zauważyć chyba, że sam nie chce. Jestem ciekaw co by było gdyby przytrafił się taki sezon Bawarczykom jak MU w tym sezonie, zgroza by była na tej stronie i aż strach by było wchodzić (nie zawsze się wygrywa co chce, a Bayern nigdy nie zejdzie ze swojego poziomu, a takie mecze mogłą się po prostu przytrafić, życie)... FCB!

30.04.2014 00:10

To jest właśnie dobry sezon i wiele klubów by chciało taki, a co by było gdyby Bayern miał taki sezon jak MU ? Wtedy by się działo i żadnej dymisji Guardioli nie będzie już bez jaj...

29.04.2014 22:41

Bayern1985BBW -> Nie tylko Ciebie płaczek denerwuje... FCB!

29.04.2014 22:39

Bayern14 -> Jak jesteś taki mądry człowiecze to sam obejmij Bayern, bo pisać jest łatwo... FCB!

29.04.2014 22:35

Mourinho i Bayern heh się uśmiałem. Taki sam oszołom jak Klopp... FCB!

29.04.2014 22:29

Sami się co niektórzy podajcie do dymisji to będzie spokój na tej stronie... FCB!

29.04.2014 22:22

Powtórze po raz kolejny Bayern wygrywa wszystko to jest świetnie, a jak dostaje baty to zwolnić wszystkich nawet, że sprzątaczką, brak słów i jak można być wiernym kibicem w dzisiejszych czasach, chyba żadnym jak się tak myśli... FCB!

29.04.2014 22:13

Ta, bo każdy wie jakby Jupp grał w tym sezonie, bo możliwe, żeby się też wypalił... FCB!

29.04.2014 22:09

Nie ma pewności, że Jupp zdobył by w tym sezonie wszystko jak w poprzednim... FCB!

29.04.2014 22:06

Pele -> I jestem pewny, że Guardiola zostanie na długie lata w Bayernie... FCB!

29.04.2014 21:37

Lukowaty -> Zgadzam się w sport wpisane są porażki, a tylko nieliczni zostają do końca prawdziwymi kibicami... FCB!

29.04.2014 21:34

Śmieszne są komentarze co niektórych, że Guardiola ma odejść heh, napiszę więcej Bayern jeszcze przedłuży z nim kontrakt, no ale tak najlepiej zwalniać, bo to takie łatwe, a to nie leży w gestii Bayernu... FCB!

29.04.2014 21:26

No niestety nic dwa razy się nie zdarza... FCB!

29.04.2014 21:21

Może lepiej jak teraz Bawarczycy odpadną, bo w finale bolało by gorzej... FCB!

29.04.2014 21:16

No to po meczu... FCB!

29.04.2014 21:08

Być albo nie być o to jest pytanie :) FCB!

29.04.2014 20:41

Już nie odwołując się do słów Kloppa to większość stawia na Real, a i dobrze to plus dla Bayernu i dużo osób się dziś na tym przejedzie :) FCB!

29.04.2014 19:13

Mobilizacja sił i środków :) FCB!

28.04.2014 22:17

W swojej najlepszej formie Javi to jeden z najlepszych def. pomocników na świecie, więc niech szukają dalej... FCB!

28.04.2014 09:51

Piłkarza Realu są pewni awansu, więc zgubi ich to w rewanżu i to bardzo nawet nie myślą jak :) FCB!

26.04.2014 23:46

Tak poza tematem to dziś zmarł były asystent i przyjaciel Guardioli, Tito Vilanova [*] R.I.P... FCB!

25.04.2014 19:00

Lewandowski, Rode, Lucic i na pewno przyjdzie ktoś w jego miejsce, tylko teraz kto (czas pokaże) :) FCB!

25.04.2014 15:11

Neuer - Lahm, Boa, Dante, Alaba - Javi - Muller, Gotze, Basti, Robben - Mandzu -> taki skład bym widział w rewanż i już tym składem, który ma zagrać Bayern grałbym przyszły mecz w BL... FCB!

24.04.2014 10:36

Adi -> Rafinha na pewno wyleci i go nie zobaczymy w składzie, a Lahm zagra na swojej pozycji, a Javi w środku... FCB!

24.04.2014 10:22

Zauważcie, że Bayern lubi grać pod presją i w Monachium wierzę, że zagrają jeszcze lepiej :) FCB!

24.04.2014 10:18

Grzesiunio -> Czuję, że odrobimy straty, a co dalej będzie to mecz w Monachium pokaże, a wczorajsze błędy w ustawieniu na pewno zauważył Guardiola :) FCB!

24.04.2014 10:14

Jeśli Guardiola zobaczy, że coś nie tak było w personaliach na wczorajszy mecz to wyciągnie wnioski, a ja przed rewanżem jestem spokojny (śmieszy mnie to, że Real jest w świetnych humorach przed rewanżem heh jakby było wczoraj trzy czy cztery zero dla nich to mogliby być, a tak to jest dla nich duży problem, a raczej ciężar)... FCB!

24.04.2014 10:06

To było wiadome, że mecz w Madrycie nie rozstrzygnie awansu, a jeden do zera dla Realu to co to jest nic, BVB straciła trzy, a odrobiła dwa, więc wszystko możliwe, bo to jest piłka :) FCB!

24.04.2014 10:03

Ja jestem jakoś dziwnie spokojny przed rewanżem w Monachium :) FCB!

24.04.2014 10:00

Przed rewanżem Pep musi zmienić personalia... FCB!

23.04.2014 23:56

Powiem w skrócie to tylko jeden do zera do pierwszej połowy, a Bawarczycy nie powiedzieli ostatniego słowa :) FCB!

23.04.2014 23:41

Borussia mogła im strzelić dwie bramy w wyjezdzie to czego my nie, a mieli wynik dużo gorszy... FCB!

23.04.2014 22:38

Karny.................... FCB!

23.04.2014 22:34

Ja pierdziu Gotze... FCB!

23.04.2014 22:26

Muszą wyrównać po tych zmianach, a Bayern zawsze gra do końca :) FCB!

23.04.2014 22:18

Oczekuje Mullera na boisku, bo to taki piłkarz co potrafi zrobić coś z niczego i to jest to :) FCB!

23.04.2014 21:45

Elektrowstrząsy się przydadzą niektórym piłkarzom Bayernu w szatni... FCB!

23.04.2014 21:40

To Franek i Rafinha do zmiany... FCB!

23.04.2014 21:33

Mogło by być już do przerwy przynajmniej trzy do jajka dla Realu i Bawarczycy mają szczęście, więc do trzeba dziś wykorzystać... FCB!

23.04.2014 21:31

Wszystko obrona Realu blokuje... FCB!

23.04.2014 21:24

Muszą coś strzelić w Madrycie, bo będzie lipa... FCB!

23.04.2014 21:16

Co Boateng wyprawia w tej obronie ? FCB!

23.04.2014 21:11

I się zaczęło... FCB!

23.04.2014 21:03

Bayern gra swoje i to się zaczyna podobać :) FCB!

23.04.2014 20:58

No to jedziem :) FCB!

23.04.2014 20:44

Pecz01 -> Niech się Real prędzej boi, bo jak wejdzie Muller z ławki zrobi swoje zamieszanie i wtedy będzie ciekawie dla nich heh :) FCB!

23.04.2014 20:37

Nie podoba mi się tylko, że Muller będzie w ataku, a reszta git :) FCB!

23.04.2014 19:31

Z niecierpliwością czekam na "odrodzenie" Bayernu w dzisiejszym meczu i pokazanie siły. Co do składu jaki miałby wystąpić to podany wg mnie nie pasuje wg mnie, bo Muller w ataku, a mam nadzieję, że to będzie Mandzu, a Muller za nim :) FCB!

23.04.2014 11:00

Na wyjezdzie bronić wyniku heh normalnie cyrk na kółkach to co wyprawia Chelsea, ale się nie dziwie jak jak z jakimiś "plackami" dostają w lidze angielskiej... FCB!

22.04.2014 22:46

Irytuje mnie gra Chelsea -> antyfutbol (mam nadzieję, że nie zagrają w finale)... FCB!

22.04.2014 22:33

Adi -> Moim zdaniem nie, bo Bawarczycy muszą tak czy siak strzelić coś na wyjeździe, a im więcej tym lepiej dla nich :) FCB!

22.04.2014 12:15

Adi -> Jeśli tak wynika z analizy to mam nadzieję, że jutro i Mandzu i Muller zagrają od pierwszej minuty :) FCB!

22.04.2014 12:09

Bramkowy remis np. 2-2 w Madrycie byłby na plus, bo w Monachium i tak trzeba będzie wygrać by awansować :) FCB!

22.04.2014 11:56

Messi nie dał z Barceloną rady rok temu to teraz niby czemu Ronaldo z Realem miałby dać (dopóki będą trafiać na Bayern nigdy Real nie zagra w finale, taki "mały" pech) :) FCB!

21.04.2014 20:08

Lukowaty -> Mam nadzieję, że Guardiola nie będzie już świrował z Martinezem na obronie i ciekawe kiedy jemu ten pomysł wyleci z głowy... FCB!

21.04.2014 17:32

Lukowaty -> Racja, niech Real gra najmocniejszym składem... FCB!

21.04.2014 16:10

Potwierdzam, H. Webb poprowadzi mecz Realu z Bayernem :) FCB!

21.04.2014 12:44

Kayl -> No tak taki kosmos grają, że aż strach się bać heh... FCB!

21.04.2014 11:46

Elegancko :) FCB!

20.04.2014 14:47

Kayl -> Szanse są 50 na 50, a jako prawdziwy kibic Bayernu trzeba wierzyć, że dadzą rade :) FCB!

20.04.2014 14:32

Cayman -> Oby tak było :) FCB!

20.04.2014 14:29

Karl ma rację nie ważne czy zagra Ronaldo czy nie czy nawet Bale, ważne by Bayern zagrał swoje :) FCB!

20.04.2014 14:26

Eryk -> Ale jakiś poziom mimo to powinni trzymać wg mnie :) FCB!

20.04.2014 14:15

Na pewno wystąpi z Realem :) FCB!

20.04.2014 14:10

Eryk -> W BL nie muszą wygrywać, ale jak przegrywają to chociaż po naprawdę dobrym meczu w ich wykonaniu, a nie tak jak to było z BVB (nie ma co wracać do tego i czeka mecz środowy w LM i liczę bardzo, że będą grać tak jak na jesieni)... FCB!

20.04.2014 13:56

Drużyna "Wieśniaków" jest zainteresowana pozyskaniem Włocha... FCB!

20.04.2014 13:19

Bawarczyk95 -> Tu nie chodzi o wygrywanie przez Bayern po 5 czy 6 zero, ale o to że od czasu jak Bawarczycy zdobyli mistrzostwo jakość gry się obniżyła i tyle i to przede wszystkim wzbudziło niepokój :) FCB!

20.04.2014 13:10

Jastrzab123 -> Mam nadzieję i wierzę w to, że o Holgerze będziemy słyszeć same pozytywne rzeczy po powrocie ;) FCB!

19.04.2014 22:08

Bajerniak1987 -> Wina Guardioli może i jest, ale grać przez cały sezon tą samą jedenastką nie wiem czy by tak wyszło na dobre z upływem czasu, ale wyszło jak wyszło i wierzę, że w środę Bawarczycy pokażą swoją klasę, bo jakby nie było szansa na dwa trofea jest :) FCB!

19.04.2014 19:55

Okaże się tak na prawdę w przyszłą środę czy Bayern wychodzi rzeczywiście na prostą po wpadkach, oby tak było i wierzę w to :) FCB!

19.04.2014 18:50

Zgadzam się, że szału nie było, ale wygrali i to do zera (dobre wg mnie ostatnie 15 minut meczu w wykonaniu Bayernu)... FCB!

19.04.2014 18:46

Thiago -> Będzie mógł tak samo jak Martinez :) FCB!

19.04.2014 13:17

Lybbard -> Zgadzam się, ale nie mogą przegrywać wszystkim meczów w BL do końca już, bo to coś by było nie tak :) FCB!

18.04.2014 22:14

Strzala -> Ja bym na to nie liczył (to jest gorsze niż sprowadzenie Gotze i Lewandowskiego do Bayernu) :) FCB!

18.04.2014 22:02

Wygrać bez utraty bramki po dobrym meczu :) FCB!

18.04.2014 21:58

Odchodzi DvB to się zaczyna lista nazwisk nowego obrońcy, a co do Koscielnego to po raz kolejny jestem na nie to już wolę wspomnianych zawodników, chociaż z tym Laporte będzie ciężko jak to było z Martinezem :) FCB!

18.04.2014 20:59

Bajerniak1987 -> Znając politykę Bayernu to bardziej chcieliby od niego by wypełnił kontrakt niż wcześniej go sprzedawać... FCB!

18.04.2014 20:25

Jutro liczę na podobny wynik jak z FCK w PN :) FCB!

18.04.2014 20:18

Jeśli faktycznie obejrzał go Guardiola to na pewno znajdzie mu odpowiednią pozycję na boisku i wykrzesa z niego wszystko co najlepsze :) FCB!

18.04.2014 20:17

Wiadomo jak każdy może mieć jeden lub dwa mecze słabsze :) FCB!

17.04.2014 14:07

Teraz pytanie jakim składem zagrać w meczu z Eintrachtem czy najsilniejszy (jest ryzyko kontuzji, bo beniaminek o coś nadal walczy i nie będą pewnie przebierać w środkach) czy taki jak z Augsburgiem... FCB!

17.04.2014 13:14

Krytyka Sammera po wczorajszym meczu myślę, że wskazana i tylko pomoże piłkarzom :) FCB!

17.04.2014 13:09

Moim zdaniem Franek ma rację, a z drugiej strony to wina też pozostałych rywali jak BVB, bo jeśli mieli by w miarę dobrą ławkę to by pewnie do tej pory podtrzymywali kroku Bawarczykom (im silniejszy rywal tym silniejszy Bayern)... FCB!

17.04.2014 13:08