Teraz pytanie czy Bayern nie zmarnuje kolejnego talentu... FCB!
24.05.2014 16:21
Nie zrozumiem takiego posunięcia... FCB!
24.05.2014 16:21
Dziwi mnie jedno UEFA ukarała City oraz Psg za brak Finansowego Fair Play, ale teraz o Paryżanach mowa, a oni robią taki transfer i to właśnie pokazuje, gdzie te kluby mają takie kary... FCB!
24.05.2014 12:16
Nikt nie upadł na głowę w Monachium by tylu piłkarzy odeszło do MU, a ewentualnie będzie to tylko jeden albo aż jeden... FCB!
24.05.2014 12:13
Dużo plotek, a włodarze Bayernu już powoli prowadzą pewnie z jakimś piłkarzem negocjacje :) FCB!
24.05.2014 12:12
Nie ma nic za darmo i będzie musiał jeszcze ciężej pracować niż w BVB... FCB!
24.05.2014 12:11
Życzyć tylko powodzenia :) FCB!
24.05.2014 12:10
Obstawiam, że Bayern zasili Laporte, a kto drugi to znak zapytania :) FCB!
23.05.2014 22:48
Przeczuwam, że Bayern zasili Laporte z Bilbao i będzie taka sama akcja jak z Martinezem :) FCB!
23.05.2014 19:07
I tak to teraz będzie... FCB!
23.05.2014 14:08
Co do młodych napastników to czytałem, że Benfica zaklepała transfer napastnika z drugiej drużyny Bayernu - Kevina (najpierw Dawidowicz z Lechii, a teraz napastnik z drugiej drużyny Bayernu hmm ciekawe)... FCB!
22.05.2014 22:15
Nie zdziwię się jakby Bayern uparł się na tego Laporte tak jak to było z Martinezem i transfer last minute mimo oporów Basków :) FCB!
22.05.2014 19:20
Wszystko się okaże prędzej czy później :) FCB!
22.05.2014 19:18
Z tego wynika, że Hojbjerg będzie brany pod uwagę jeśli chodzi o szeroką kadrę Bayernu na przyszły sezon, DvB na pewno odejdzie, a Claudio zostanie i trzy nie wiadome czy Toni i Mandzu zostaną oraz Diego, bo się coś pisało o nim, że może odejść i wzmocnienie obrony bardzo prawdopodobne :) FCB!
22.05.2014 19:16
Miałem taką nadzieję, że się tak stanie :) FCB!
22.05.2014 13:22
Ja bym szedł w tym kierunku by dać szansę Hojbjergowi, Weiserowi czy Julianowi niż kogoś nowego kupować chyba, że Hojbjerg czy Weiser zastąpią Diego w obronie i Bayern zakupi kogoś za Krossa. Podsumowując odejdzie Toni, Mandzu, Diego i DvB... FCB!
22.05.2014 11:16
Pele -> I niestety tak będzie, no cóż trudno się mówi, bo tylko to można napisać i mam nadzieję, że w wyniku tego ktoś z młodszych piłkarzy się wypromuje tak jak to było kilka lat temu... FCB!
22.05.2014 11:11
Może skończyć jak Owen przechodząc z Bayernu do MU, ale nie życzę mu tego (Bayern sobie poradzi i bez niego)... FCB!
22.05.2014 11:09
Za Kroosa widziałbym Hojbjerga, bo trzeba dać w końcu szanse Duńczykowi, a już minęło jakiś czas, gdy zawodnik wybił się z dobrej młodzieży Bayernu (Muller, Badstuber)... FCB!
22.05.2014 10:59
Wg niemieckich (sportowych) mediów Claudio ma pozostać w Bayernie na kolejny sezon :) FCB!
22.05.2014 10:51
MU w tym roku bez pucharów, więc nawet się tam nie rozwinie, ale jego decyzja... FCB!
22.05.2014 10:50
Mam nadzieję, że zostanie chociaż w zimowego okienka i zobaczy jak to będzie, a nie ucieknie jak Gomez, bo się przestraszył rywalizacji i trenera :) FCB!
21.05.2014 14:01
Dużo nazwisk, a czas pokaże kto zawita do Monachium :) FCB!
21.05.2014 12:32
Pele -> chodziło mi, że z Bayernem nie wygra LE, bo Bayern jeszcze tak nisko nie upadł, a co do transferów to pewnie będą robione w tajemnicy i na koniec sfinalizowania będzie dopiero wiadomo :) FCB!
20.05.2014 19:44
Z BVB zdobył wszystko w Niemczech, więc pozostaje tylko LM, SPE, KMŚ i LE, którego nigdy z Bayernem nie wygra z wiadomych przyczyn, bo co można więcej... FCB!
20.05.2014 19:27
Dziwi mnie, że Karl tak spokojnie mówi, że jak chce to może odchodzić (ja tak to zrozumiałem)... FCB!
20.05.2014 19:25
Wątpię, że wina leży po jednej stronie, bo Guardiola pewnie też od siebie coś dodał... FCB!
19.05.2014 11:16
Ciekawe dlaczego Jupp się mógł z nim dogadać, a Guardiola pokazuje, że jest ważniejszy od piłkarzy i tak nie miało być (jeśli Claudio ma rywalizować z Lewandowskim to tego nie widzę, bo Peruwiańczyk ma swoje lata już)...FCB!
19.05.2014 11:05
Hojbjerg, Martinez, Arjen i wchodzący Claudio pokazali klasę we wczorajszym meczu :) FCB!
18.05.2014 20:39
Najpierw nie zabiera go do Berlina, a a teraz chwali ? Dziwne... FCB!
18.05.2014 20:37
Nie można go nigdzie puścić :) FCB!
18.05.2014 20:36
Jak się sypie to widzę wszystko... FCB!
17.05.2014 18:37
Jakaś dziwna atmosfera toczy się wokół Bayernu przed dzisiejszym finałem i to martwi... FCB!
17.05.2014 18:29
Karl chyba nie wie co mówi, że Lewandowski to napastnik klasy "światowej" heh dobre mi żarty (są na pewno lepsi od niego)... FCB!
17.05.2014 18:27
Nacjonalizm78 -> przykład Franka i Bastiana (pojechali mu i tyle)... FCB!
16.05.2014 18:10
Czy rozbija totalnie to nie wiem, ale musi się ogarnąć trochę, bo tak daleko to nie zajedzie... FCB!
16.05.2014 18:06
Pele -> jak coś jemu nie pasuje to nikt nie trzyma go na siłę w Monachium (coś ostatnio nawet ucichło, że zarząd chce z nim przedłużyć kontrakt, bo chyba zauważyli, że jest coś nie tak)... FCB!
16.05.2014 18:05
Nacjonalizm78 -> Niech dalej tak kombinuje, a najlepszym przykładem jest krytyka piłkarzy w jego stronę, więc wszystko jest ok wg Ciebie człowiecze ? FCB!
16.05.2014 18:02
DieRoten -> nie tylko Ciebie denerwują takie sytuacje, bo Hiszpan pozjadał wszystkie rozumy ostatnio myśląc, że tylko on się liczy, a powinno być odwrotnie (krytyka piłkarzy w jego stronę to pokazuje)... FCB!
16.05.2014 17:59
Chyba powiedzenie Guardioli przed tym jak obejmował Bayern, że on jest dla piłkarzy czy, że piłkarze się liczy bardziej od niego lub podobnie straciło na wartości (biada Ci będzie Hiszpanie jak Bayern przegra w sobotę przez Twoje decyzje, ale oby tak nie było, ale coraz bardziej wieje pesymizmem jak się czyta, że Toni out i teraz z Mandzu)... FCB!
16.05.2014 17:55
Nie wiadomo czy się cieszyć czy płakać... FCB!
16.05.2014 17:51
Tak czytam i czytam o sytuacji Mandzu w Bayernie i tak nasunęła mi się myśl, że Guardiola robi to specjalnie. Ciekawe kogo jeszcze nie lubi i kto następny, bo on tworzy takie właśnie sytuacje (biada Ci Hiszpanie jeśli BVB wygra z Bayernem)... FCB!
16.05.2014 17:50
Trzeba to wygrać i tyle w temacie już styl w tym meczu ważny nie jest :) FCB!
16.05.2014 13:17
Nie widzi mi się ten transfer, a tak wogle to jest przecież "dogadany" z Barceloną... FCB!
16.05.2014 13:14
Bayern jest w stanie wydać na wzmocnienie obrony 30 mln -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/30-millionen-bayern-bieten-fur-wunschverteidiger_44809
15.05.2014 14:31
Młody piłkarz, więc pojedzie jeszcze na nie jedne mistrzostwa, a ważne jest by wrócił teraz do 100 % zdrowia :) FCB!
15.05.2014 11:39
Obrona zostanie wzmocniona na bank :) FCB!
15.05.2014 11:06
Strzala -> Ogarnij się człowiecze... FCB!
14.05.2014 16:58
Mandzu ma ciężki charakter, więc tak szybko rywalizacji z Lewandowskim nie odpuści :) FCB!
14.05.2014 11:28
I bardzo dobrze, że odmówił po co taki piłkarz i to w takim wieku nawet za 1 mln bym nie brał (ostatnio coraz bardziej w temacie jest obrońca Romy)... FCB!
14.05.2014 11:25
Zgadzam się z poprzednikami i przynajmniej w przyszłym sezonie powinien powalczyć z Lewandowskim, a wcale nie jest na straconej pozycji wręcz przeciwnie :) FCB!
13.05.2014 22:19
Jeśli tak jest to trzeba wierzyć na słowo :) FCB!
13.05.2014 21:58
W sumie się nie dziwie :) FCB!
13.05.2014 21:57
Ziom -> Bayern ma opcje pierwokupu Cana w każdej chwili :) FCB!
13.05.2014 14:57
Julian, Hojbjerg i Can to przyszłość Bayernu :) FCB!
13.05.2014 14:30
Del Bosque powołał 30 osobową kadrę, więc, gdzie jest napisane, że Martinez nie jedzie poza Thiago i innymi ? FCB!
13.05.2014 13:58
Can i Hojbjerg to bez wątpienia przyszłość i Bayern musi to odpowiednio wykorzystać :) FCB!
12.05.2014 23:23
Koncentracja w 100 % :) FCB!
12.05.2014 23:22
Zgadzam się z poprzednikiem i mam nadzieję, że z BVB pokażą to co najlepsze z początku sezonu :) FCB!
11.05.2014 20:36
Moim zdaniem pożegnanie DvB czy Contento nastąpi w Berlinie przed meczem z BVB... FCB!
11.05.2014 12:37
Mandzu -> W końcu jakieś mądre słowa dziś na tej stronie, popieram w 100 % :) FCB!
10.05.2014 22:24
Mistrzem pierwsza drużyna i druga :) FCB!
10.05.2014 19:39
Hugo82 -> No niestety nic na to nie poradzimy :) FCB!
10.05.2014 19:35
Nie róbmy jaj przecież Guardiola specjalnie nie opuścił patery każdemu się może zdarzyć i już nie czepiajcie się Hiszpana, a co do Lewandowskiego to teraz zobaczy co to jest presja w większym klubie... FCB!
10.05.2014 19:30
Bayern dziś zagrał taki mecz od niechcenia, a formą znów zaimponował Claudio (geniusz!). Mam nadzieję, że poprawią grę już z tydzień, bo jak nie to cienko to widzę, ale trzeba wierzyć (fajnie było oglądać dziś uśmiechnięte twarze zawodników i samego Guardioli, który nie uciekał przed wylaniem na niego piwa) :) FCB!
10.05.2014 19:21
Czyżby Guardiola zrozumiał coś przed tym spotkaniem ? Zobaczymy i przede wszystkim dobra gra :) FCB!
10.05.2014 15:32
Bajerniak1986 -> Gdyby Bayern był w rękach Arabów uwierzył bym w to, ale w tym klubie myślą racjonalnie i na głowę nie upadli jeszcze... FCB!
10.05.2014 12:45
Zarząd go popiera to sam na pewno nie odejdzie (można sobie pisać tylko, a co do dzisiejszego świętowania to nie wiem czego, ale czuje jakiś niedosyt przez to, że emocje w BL skończyły się ponad miesiąc temu i od tego wszystko co złe się zaczęło, ale byle by teraz skupili się na PN) :) FCB!
10.05.2014 12:42
Nie wiem czy ktoś pisał o tym, ale drugi zespół Bayernu został mistrzem w swojej grupie i teraz czas na baraże o ligę wyżej :) FCB!
10.05.2014 12:29
Adi -> A dlatego, że HSV by musiał zaciskać pasa i trudno im by było go zatrzymać (takie moje zdanie)... FCB!
09.05.2014 22:50
Jakby Hamburg spadł do 2 ligi to klub nie będzie miał nic do gadania i jak się pojawi oferta będą go musieli sprzedać... FCB!
09.05.2014 22:37
Bayern zawsze prezentował eleganckie koszulki i tym razem też tak jest :) FCB!
09.05.2014 15:55
Karl1985 -> Nie tylko ja ale i wielu na tej stronie pewnie chce by BVB w przyszłym sezonie poważnie zagroziła Bayernowi, bo Bawarczykom wyjdzie to tylko na dobre (wczesne zdobycie mistrzostwa nie zawsze musi oznaczać coś dobrego) :) FCB!
09.05.2014 12:10
Moim zdaniem będzie dwóch królów strzelców, ale jak na BL to i tak marna ta zdobycz bramkowa... FCB!
09.05.2014 11:45
Jeśli Bayern go chce to pewnie będą go mieć, ale też to może być zasłona dymna na chwile by odwrócić uwagę od tego co się dzieje w bawarskim klubie, czyli niezadowolenie niektórych piłkarzy (jeśli faktycznie Hakan zasili Bayern to już na 100 % Toni odejdzie)... FCB!
09.05.2014 11:43
A BVB "szaleje" na rynku transferowym przed przyszłym sezonem i bardzo dobrze przede wszystkim dla Bayernu... FCB!
08.05.2014 22:34
Irytuje mnie już ta cała sprawa z odejściami...niech się dzieje co chce... FCB!
08.05.2014 22:28
Irytuje mnie już ta cała sprawa z odejściami...niech się dzieje co chce... FCB!
08.05.2014 22:27
Mam nadzieję, że zarząd nie został "uśpiony" i czuwa nad tym co się dzieje, bo takiej sytuacji nie było nawet za Juppa jak przegrał na wszystkich frontach, że połowa piłkarzy chce odejść, a jak nie połowa to przynajmniej dwóch zawodników Bayernu (musi im dać do myślenia ta sytuacja)... FCB!
07.05.2014 11:06
Nie podoba mi się to wszystko i mam nadzieję, że zarząd stanowczo to wbije do głowy Guardioli, bo jak mam wybierać odejście Martineza czy Toniego a Guardioli to już wolę by Pep odszedł (jakieś granice tego wszystkiego są)... FCB!
06.05.2014 19:39
Z dnia na dzień czytam jakieś niepokojące info o tym, że jakiś piłkarz jest niezadowolony to co się dzieje teraz w Bayernie no fakt nie wiadomo ile też w tym prawdy, ale jeśli tak policzyć to wyjdzie z pół składu... FCB!
06.05.2014 12:08
I całe to zamieszanie przez słabą grę Bayernu ostatnio, a media szukają dziury w całym :) FCB!
05.05.2014 19:46
Pele -> Nie wierzę, że tak spokojnie władze Bayernu na to by patrzyli... FCB!
05.05.2014 19:33
Toni, Gotze, Muller i teraz piszą o Mandzu, że ma odejść i jest ten sam sens odejścia, że nie pasuje do stylu Guardioli heh parodia jakaś... FCB!
05.05.2014 19:20
Albo on albo Benatia :) FCB!
05.05.2014 11:22
Bayern złapał słaby okres i już nikt nie pasuje... FCB!
05.05.2014 11:21
Zastanawiająca jest forma Claudio i to w tym wieku jak na piłkarza, co wchodzi to brama i zawsze inna i wyjątkowa. Ja bym go zostawił na kolejny sezon w Bayernie jeśli mu nie przeszkadza to, że jest rezerwowym, a tym samym zarobki się pewnie zgadzają :) FCB!
03.05.2014 20:56
Adi -> Zgadzam się i trafiłeś w sedno sprawy wszystko szło dobrze przecież i nagle bum, ale i też trudno grać tymi samymi zawodnikami przez cały sezon, a kadra jest wyrównana no ale od właśnie zmian zaczęło się psuć to fakt... FCB!
03.05.2014 13:39
Będzie ciężko, ale tylko wygrana i nic innego :) FCB!
03.05.2014 12:03
Wybór Karla to była tylko czysta formalność :) FCB!
02.05.2014 21:36
Też tak myślę i to raczej jest pewnie w 100 % :) FCB!
02.05.2014 21:34
I oby tak było :) FCB!
02.05.2014 21:29
Zajebiaszcza wiadomość :) FCB!
02.05.2014 21:09
Karl Hopfner nowym prezydentem Bayernu ! -> http://www.fcbayern.de/de/news/news/2014/karl-hopfner-neuer-praesident-vize-rudolf-schels-020514.php... FCB!
02.05.2014 20:26
Karl Hopfner nowym prezydentem Bayernu ! -> http://www.bild.de/sport/fussball/bayern-muenchen/uli-hoeness-verabschiedet-sich-auf-hauptversammlung-35795640.bild.html... FCB!
02.05.2014 20:22
Dobrze, że w Bayernie jest dobrze myślący zarząd, więc potrafią przemówić do rozsądku, nawet wybrednemu człowiekowi :) FCB!
02.05.2014 13:25
Już wymyślają tematy jak tu dogryźć Bawarczykom po porażce (pewnie zaraz napiszą, że klubowa sprzątaczka też nie jest szczęśliwa)... FCB!
02.05.2014 13:19
Lukowaty -> Zgadza się, a ile w tym prawdy to się przekonamy... FCB!
02.05.2014 13:12
Bayern14 -> Szkoda mi czasu z Tobą dyskutować i oglądam mecze już od kilku dobrych lat, ale takiemu człowiekowi jak Ty nie przetłumaczy nigdy i dalej miej swoje "wspaniałe" teorie, powodzenia...bez odbioru...FCB!
Po takim sezonie awans rezerw musi być :) FCB!
24.05.2014 19:39
Teraz pytanie czy Bayern nie zmarnuje kolejnego talentu... FCB!
24.05.2014 16:21
Nie zrozumiem takiego posunięcia... FCB!
24.05.2014 16:21
Dziwi mnie jedno UEFA ukarała City oraz Psg za brak Finansowego Fair Play, ale teraz o Paryżanach mowa, a oni robią taki transfer i to właśnie pokazuje, gdzie te kluby mają takie kary... FCB!
24.05.2014 12:16
Nikt nie upadł na głowę w Monachium by tylu piłkarzy odeszło do MU, a ewentualnie będzie to tylko jeden albo aż jeden... FCB!
24.05.2014 12:13
Dużo plotek, a włodarze Bayernu już powoli prowadzą pewnie z jakimś piłkarzem negocjacje :) FCB!
24.05.2014 12:12
Nie ma nic za darmo i będzie musiał jeszcze ciężej pracować niż w BVB... FCB!
24.05.2014 12:11
Życzyć tylko powodzenia :) FCB!
24.05.2014 12:10
Obstawiam, że Bayern zasili Laporte, a kto drugi to znak zapytania :) FCB!
23.05.2014 22:48
Przeczuwam, że Bayern zasili Laporte z Bilbao i będzie taka sama akcja jak z Martinezem :) FCB!
23.05.2014 19:07
I tak to teraz będzie... FCB!
23.05.2014 14:08
Co do młodych napastników to czytałem, że Benfica zaklepała transfer napastnika z drugiej drużyny Bayernu - Kevina (najpierw Dawidowicz z Lechii, a teraz napastnik z drugiej drużyny Bayernu hmm ciekawe)... FCB!
22.05.2014 22:15
Nie zdziwię się jakby Bayern uparł się na tego Laporte tak jak to było z Martinezem i transfer last minute mimo oporów Basków :) FCB!
22.05.2014 19:20
Wszystko się okaże prędzej czy później :) FCB!
22.05.2014 19:18
Z tego wynika, że Hojbjerg będzie brany pod uwagę jeśli chodzi o szeroką kadrę Bayernu na przyszły sezon, DvB na pewno odejdzie, a Claudio zostanie i trzy nie wiadome czy Toni i Mandzu zostaną oraz Diego, bo się coś pisało o nim, że może odejść i wzmocnienie obrony bardzo prawdopodobne :) FCB!
22.05.2014 19:16
Miałem taką nadzieję, że się tak stanie :) FCB!
22.05.2014 13:22
Ja bym szedł w tym kierunku by dać szansę Hojbjergowi, Weiserowi czy Julianowi niż kogoś nowego kupować chyba, że Hojbjerg czy Weiser zastąpią Diego w obronie i Bayern zakupi kogoś za Krossa. Podsumowując odejdzie Toni, Mandzu, Diego i DvB... FCB!
22.05.2014 11:16
Pele -> I niestety tak będzie, no cóż trudno się mówi, bo tylko to można napisać i mam nadzieję, że w wyniku tego ktoś z młodszych piłkarzy się wypromuje tak jak to było kilka lat temu... FCB!
22.05.2014 11:11
Może skończyć jak Owen przechodząc z Bayernu do MU, ale nie życzę mu tego (Bayern sobie poradzi i bez niego)... FCB!
22.05.2014 11:09
Za Kroosa widziałbym Hojbjerga, bo trzeba dać w końcu szanse Duńczykowi, a już minęło jakiś czas, gdy zawodnik wybił się z dobrej młodzieży Bayernu (Muller, Badstuber)... FCB!
22.05.2014 10:59
Wg niemieckich (sportowych) mediów Claudio ma pozostać w Bayernie na kolejny sezon :) FCB!
22.05.2014 10:51
MU w tym roku bez pucharów, więc nawet się tam nie rozwinie, ale jego decyzja... FCB!
22.05.2014 10:50
Mam nadzieję, że zostanie chociaż w zimowego okienka i zobaczy jak to będzie, a nie ucieknie jak Gomez, bo się przestraszył rywalizacji i trenera :) FCB!
21.05.2014 14:01
Dużo nazwisk, a czas pokaże kto zawita do Monachium :) FCB!
21.05.2014 12:32
Pele -> chodziło mi, że z Bayernem nie wygra LE, bo Bayern jeszcze tak nisko nie upadł, a co do transferów to pewnie będą robione w tajemnicy i na koniec sfinalizowania będzie dopiero wiadomo :) FCB!
20.05.2014 19:44
Z BVB zdobył wszystko w Niemczech, więc pozostaje tylko LM, SPE, KMŚ i LE, którego nigdy z Bayernem nie wygra z wiadomych przyczyn, bo co można więcej... FCB!
20.05.2014 19:27
Dziwi mnie, że Karl tak spokojnie mówi, że jak chce to może odchodzić (ja tak to zrozumiałem)... FCB!
20.05.2014 19:25
Wątpię, że wina leży po jednej stronie, bo Guardiola pewnie też od siebie coś dodał... FCB!
19.05.2014 11:16
Ciekawe dlaczego Jupp się mógł z nim dogadać, a Guardiola pokazuje, że jest ważniejszy od piłkarzy i tak nie miało być (jeśli Claudio ma rywalizować z Lewandowskim to tego nie widzę, bo Peruwiańczyk ma swoje lata już)...FCB!
19.05.2014 11:05
Hojbjerg, Martinez, Arjen i wchodzący Claudio pokazali klasę we wczorajszym meczu :) FCB!
18.05.2014 20:39
Najpierw nie zabiera go do Berlina, a a teraz chwali ? Dziwne... FCB!
18.05.2014 20:37
Nie można go nigdzie puścić :) FCB!
18.05.2014 20:36
Jak się sypie to widzę wszystko... FCB!
17.05.2014 18:37
Jakaś dziwna atmosfera toczy się wokół Bayernu przed dzisiejszym finałem i to martwi... FCB!
17.05.2014 18:29
Karl chyba nie wie co mówi, że Lewandowski to napastnik klasy "światowej" heh dobre mi żarty (są na pewno lepsi od niego)... FCB!
17.05.2014 18:27
Nacjonalizm78 -> przykład Franka i Bastiana (pojechali mu i tyle)... FCB!
16.05.2014 18:10
Czy rozbija totalnie to nie wiem, ale musi się ogarnąć trochę, bo tak daleko to nie zajedzie... FCB!
16.05.2014 18:06
Pele -> jak coś jemu nie pasuje to nikt nie trzyma go na siłę w Monachium (coś ostatnio nawet ucichło, że zarząd chce z nim przedłużyć kontrakt, bo chyba zauważyli, że jest coś nie tak)... FCB!
16.05.2014 18:05
Nacjonalizm78 -> Niech dalej tak kombinuje, a najlepszym przykładem jest krytyka piłkarzy w jego stronę, więc wszystko jest ok wg Ciebie człowiecze ? FCB!
16.05.2014 18:02
DieRoten -> nie tylko Ciebie denerwują takie sytuacje, bo Hiszpan pozjadał wszystkie rozumy ostatnio myśląc, że tylko on się liczy, a powinno być odwrotnie (krytyka piłkarzy w jego stronę to pokazuje)... FCB!
16.05.2014 17:59
Chyba powiedzenie Guardioli przed tym jak obejmował Bayern, że on jest dla piłkarzy czy, że piłkarze się liczy bardziej od niego lub podobnie straciło na wartości (biada Ci będzie Hiszpanie jak Bayern przegra w sobotę przez Twoje decyzje, ale oby tak nie było, ale coraz bardziej wieje pesymizmem jak się czyta, że Toni out i teraz z Mandzu)... FCB!
16.05.2014 17:55
Nie wiadomo czy się cieszyć czy płakać... FCB!
16.05.2014 17:51
Tak czytam i czytam o sytuacji Mandzu w Bayernie i tak nasunęła mi się myśl, że Guardiola robi to specjalnie. Ciekawe kogo jeszcze nie lubi i kto następny, bo on tworzy takie właśnie sytuacje (biada Ci Hiszpanie jeśli BVB wygra z Bayernem)... FCB!
16.05.2014 17:50
Trzeba to wygrać i tyle w temacie już styl w tym meczu ważny nie jest :) FCB!
16.05.2014 13:17
Nie widzi mi się ten transfer, a tak wogle to jest przecież "dogadany" z Barceloną... FCB!
16.05.2014 13:14
Bayern jest w stanie wydać na wzmocnienie obrony 30 mln -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/30-millionen-bayern-bieten-fur-wunschverteidiger_44809
15.05.2014 14:31
Młody piłkarz, więc pojedzie jeszcze na nie jedne mistrzostwa, a ważne jest by wrócił teraz do 100 % zdrowia :) FCB!
15.05.2014 11:39
Obrona zostanie wzmocniona na bank :) FCB!
15.05.2014 11:06
Strzala -> Ogarnij się człowiecze... FCB!
14.05.2014 16:58
Mandzu ma ciężki charakter, więc tak szybko rywalizacji z Lewandowskim nie odpuści :) FCB!
14.05.2014 11:28
I bardzo dobrze, że odmówił po co taki piłkarz i to w takim wieku nawet za 1 mln bym nie brał (ostatnio coraz bardziej w temacie jest obrońca Romy)... FCB!
14.05.2014 11:25
Zgadzam się z poprzednikami i przynajmniej w przyszłym sezonie powinien powalczyć z Lewandowskim, a wcale nie jest na straconej pozycji wręcz przeciwnie :) FCB!
13.05.2014 22:19
Jeśli tak jest to trzeba wierzyć na słowo :) FCB!
13.05.2014 21:58
W sumie się nie dziwie :) FCB!
13.05.2014 21:57
Ziom -> Bayern ma opcje pierwokupu Cana w każdej chwili :) FCB!
13.05.2014 14:57
Julian, Hojbjerg i Can to przyszłość Bayernu :) FCB!
13.05.2014 14:30
Del Bosque powołał 30 osobową kadrę, więc, gdzie jest napisane, że Martinez nie jedzie poza Thiago i innymi ? FCB!
13.05.2014 13:58
Can i Hojbjerg to bez wątpienia przyszłość i Bayern musi to odpowiednio wykorzystać :) FCB!
12.05.2014 23:23
Koncentracja w 100 % :) FCB!
12.05.2014 23:22
Zgadzam się z poprzednikiem i mam nadzieję, że z BVB pokażą to co najlepsze z początku sezonu :) FCB!
11.05.2014 20:36
Moim zdaniem pożegnanie DvB czy Contento nastąpi w Berlinie przed meczem z BVB... FCB!
11.05.2014 12:37
Mandzu -> W końcu jakieś mądre słowa dziś na tej stronie, popieram w 100 % :) FCB!
10.05.2014 22:24
Mistrzem pierwsza drużyna i druga :) FCB!
10.05.2014 19:39
Hugo82 -> No niestety nic na to nie poradzimy :) FCB!
10.05.2014 19:35
Nie róbmy jaj przecież Guardiola specjalnie nie opuścił patery każdemu się może zdarzyć i już nie czepiajcie się Hiszpana, a co do Lewandowskiego to teraz zobaczy co to jest presja w większym klubie... FCB!
10.05.2014 19:30
Bayern dziś zagrał taki mecz od niechcenia, a formą znów zaimponował Claudio (geniusz!). Mam nadzieję, że poprawią grę już z tydzień, bo jak nie to cienko to widzę, ale trzeba wierzyć (fajnie było oglądać dziś uśmiechnięte twarze zawodników i samego Guardioli, który nie uciekał przed wylaniem na niego piwa) :) FCB!
10.05.2014 19:21
Czyżby Guardiola zrozumiał coś przed tym spotkaniem ? Zobaczymy i przede wszystkim dobra gra :) FCB!
10.05.2014 15:32
Bajerniak1986 -> Gdyby Bayern był w rękach Arabów uwierzył bym w to, ale w tym klubie myślą racjonalnie i na głowę nie upadli jeszcze... FCB!
10.05.2014 12:45
Zarząd go popiera to sam na pewno nie odejdzie (można sobie pisać tylko, a co do dzisiejszego świętowania to nie wiem czego, ale czuje jakiś niedosyt przez to, że emocje w BL skończyły się ponad miesiąc temu i od tego wszystko co złe się zaczęło, ale byle by teraz skupili się na PN) :) FCB!
10.05.2014 12:42
Nie wiem czy ktoś pisał o tym, ale drugi zespół Bayernu został mistrzem w swojej grupie i teraz czas na baraże o ligę wyżej :) FCB!
10.05.2014 12:29
Adi -> A dlatego, że HSV by musiał zaciskać pasa i trudno im by było go zatrzymać (takie moje zdanie)... FCB!
09.05.2014 22:50
Jakby Hamburg spadł do 2 ligi to klub nie będzie miał nic do gadania i jak się pojawi oferta będą go musieli sprzedać... FCB!
09.05.2014 22:37
Bayern zawsze prezentował eleganckie koszulki i tym razem też tak jest :) FCB!
09.05.2014 15:55
Karl1985 -> Nie tylko ja ale i wielu na tej stronie pewnie chce by BVB w przyszłym sezonie poważnie zagroziła Bayernowi, bo Bawarczykom wyjdzie to tylko na dobre (wczesne zdobycie mistrzostwa nie zawsze musi oznaczać coś dobrego) :) FCB!
09.05.2014 12:10
Moim zdaniem będzie dwóch królów strzelców, ale jak na BL to i tak marna ta zdobycz bramkowa... FCB!
09.05.2014 11:45
Jeśli Bayern go chce to pewnie będą go mieć, ale też to może być zasłona dymna na chwile by odwrócić uwagę od tego co się dzieje w bawarskim klubie, czyli niezadowolenie niektórych piłkarzy (jeśli faktycznie Hakan zasili Bayern to już na 100 % Toni odejdzie)... FCB!
09.05.2014 11:43
A BVB "szaleje" na rynku transferowym przed przyszłym sezonem i bardzo dobrze przede wszystkim dla Bayernu... FCB!
08.05.2014 22:34
Irytuje mnie już ta cała sprawa z odejściami...niech się dzieje co chce... FCB!
08.05.2014 22:28
Irytuje mnie już ta cała sprawa z odejściami...niech się dzieje co chce... FCB!
08.05.2014 22:27
Mam nadzieję, że zarząd nie został "uśpiony" i czuwa nad tym co się dzieje, bo takiej sytuacji nie było nawet za Juppa jak przegrał na wszystkich frontach, że połowa piłkarzy chce odejść, a jak nie połowa to przynajmniej dwóch zawodników Bayernu (musi im dać do myślenia ta sytuacja)... FCB!
07.05.2014 11:06
Nie podoba mi się to wszystko i mam nadzieję, że zarząd stanowczo to wbije do głowy Guardioli, bo jak mam wybierać odejście Martineza czy Toniego a Guardioli to już wolę by Pep odszedł (jakieś granice tego wszystkiego są)... FCB!
06.05.2014 19:39
Z dnia na dzień czytam jakieś niepokojące info o tym, że jakiś piłkarz jest niezadowolony to co się dzieje teraz w Bayernie no fakt nie wiadomo ile też w tym prawdy, ale jeśli tak policzyć to wyjdzie z pół składu... FCB!
06.05.2014 12:08
I całe to zamieszanie przez słabą grę Bayernu ostatnio, a media szukają dziury w całym :) FCB!
05.05.2014 19:46
Pele -> Nie wierzę, że tak spokojnie władze Bayernu na to by patrzyli... FCB!
05.05.2014 19:33
Toni, Gotze, Muller i teraz piszą o Mandzu, że ma odejść i jest ten sam sens odejścia, że nie pasuje do stylu Guardioli heh parodia jakaś... FCB!
05.05.2014 19:20
Albo on albo Benatia :) FCB!
05.05.2014 11:22
Bayern złapał słaby okres i już nikt nie pasuje... FCB!
05.05.2014 11:21
Zastanawiająca jest forma Claudio i to w tym wieku jak na piłkarza, co wchodzi to brama i zawsze inna i wyjątkowa. Ja bym go zostawił na kolejny sezon w Bayernie jeśli mu nie przeszkadza to, że jest rezerwowym, a tym samym zarobki się pewnie zgadzają :) FCB!
03.05.2014 20:56
Adi -> Zgadzam się i trafiłeś w sedno sprawy wszystko szło dobrze przecież i nagle bum, ale i też trudno grać tymi samymi zawodnikami przez cały sezon, a kadra jest wyrównana no ale od właśnie zmian zaczęło się psuć to fakt... FCB!
03.05.2014 13:39
Będzie ciężko, ale tylko wygrana i nic innego :) FCB!
03.05.2014 12:03
Wybór Karla to była tylko czysta formalność :) FCB!
02.05.2014 21:36
Też tak myślę i to raczej jest pewnie w 100 % :) FCB!
02.05.2014 21:34
I oby tak było :) FCB!
02.05.2014 21:29
Zajebiaszcza wiadomość :) FCB!
02.05.2014 21:09
Karl Hopfner nowym prezydentem Bayernu ! -> http://www.fcbayern.de/de/news/news/2014/karl-hopfner-neuer-praesident-vize-rudolf-schels-020514.php... FCB!
02.05.2014 20:26
Karl Hopfner nowym prezydentem Bayernu ! -> http://www.bild.de/sport/fussball/bayern-muenchen/uli-hoeness-verabschiedet-sich-auf-hauptversammlung-35795640.bild.html... FCB!
02.05.2014 20:22
Dobrze, że w Bayernie jest dobrze myślący zarząd, więc potrafią przemówić do rozsądku, nawet wybrednemu człowiekowi :) FCB!
02.05.2014 13:25
Już wymyślają tematy jak tu dogryźć Bawarczykom po porażce (pewnie zaraz napiszą, że klubowa sprzątaczka też nie jest szczęśliwa)... FCB!
02.05.2014 13:19
Lukowaty -> Zgadza się, a ile w tym prawdy to się przekonamy... FCB!
02.05.2014 13:12
Bayern14 -> Szkoda mi czasu z Tobą dyskutować i oglądam mecze już od kilku dobrych lat, ale takiemu człowiekowi jak Ty nie przetłumaczy nigdy i dalej miej swoje "wspaniałe" teorie, powodzenia...bez odbioru...FCB!
02.05.2014 13:11