Tak jak wielu wspomniało to jest pewnie tylko i wyłącznie przeciąganie transferu w czasie, a i tak odejdzie (bardziej wierze Bildowi, bo nie ma jeszcze oficjalnego info, ale i tak pewnie wiedzą, że odejdzie i pewnie dlatego niemiecka gazeta dementuje na razie)... FCB!
04.07.2014 14:38
Sklep Real się bawi hehe ;p FCB!
04.07.2014 14:05
Będzie się działo, a co do transferów to Mandżu prawdopodobnie zagra w Atletico, a przyjście Cuadrado coraz bliżej z tego co tak zrozumiałem (chyba, że nie ktoś poprawi) :) FCB!
04.07.2014 12:29
A na cholerę Vidal, żeby taki gracz typu Hojbjerg znów się zmarnował ? FCB!
03.07.2014 22:44
Skończą się MŚ to skończy się szopka odnośnie Mandżu i Toniego oraz "może" ewentualnych transferów do Bayernu... FCB!
03.07.2014 22:05
Jak to Real podniecają się każdym, a jak przyjdzie co do czego to jest wielka jedna klapa :) FCB!
03.07.2014 19:28
Jak woli sklep Real to już jego sprawa... FCB!
03.07.2014 18:55
I oby przyszły sezon w jego wykonaniu był identyczny :) FCB!
03.07.2014 18:53
Jeśli Guardiola nadal słynie z tego, że lubi wypromować młodych piłkarzy to teraz ma idealną szanse w Bayernie, bo Julian i Pierre czekają, a nie tylko puste słowa ze strony Hiszpana... FCB!
03.07.2014 13:22
Chorwat i Toni na wylocie i nadal nie wiadomo co ze Szwajcarem i Contento, a co do transferów do Bayernu to należy czekać, bo są sprzeczne informacje i nieraz wyssane z palca :) FCB!
03.07.2014 13:19
Kalo -> To oczywiste :) FCB!
02.07.2014 23:59
Lepsze 20 mln niż oddać go za frajer... FCB!
02.07.2014 22:05
Lukowaty -> Pełna zgoda jeśli Guardiola ma plan wobec Duńczyka to lepiej nie kupować nikogo (mam tu na myśli żadnego pomocnika), bo to tylko zmniejsza szanse by Duńczyk grał częściej i się skończy jak z Emre :) FCB!
02.07.2014 21:22
Pele -> Toni i Mandzu na 100 % odejdą co do Contento to tu znak zapytania, a oby Xerdan nie odchodził (tak poza tematem to już DvB nie jest już piłkarzem Bayernu, ktoś wie ?) FCB!
02.07.2014 21:01
Zamiast wydawać zbędną kasę na jakiegoś Vidala to lepiej dać szanse Hojbjergowi, bo Vidal młody już nie będzie, a tym samym Bastian i to samo tyczy się Juliana, bo Franek ma swoje lata i Robben to samo :) FCB!
02.07.2014 19:33
Hojbjerg i Julian to muszą być przyszłe gwiazdy Bayernu i Guardiola musi im dawać więcej szans, bo ile razy Bayern może oddawać dobry piłkarzy za friko prawie, a co do Amerykanina to wczoraj dał świetną zmianę i rozruszał zespół Amerykanów, a kupno obrońcy to wątpię by Bayern wyciągnął Godina z Atletico, a transfer obrońcy coś mi się wydaje, że będzie się ciągnął do końca okienka... FCB!
02.07.2014 13:03
To się wie i teraz będzie musiał dać jeszcze więcej z siebie niż w poprzednim klubie :) FCB!
01.07.2014 21:29
Nadal przeczuwam, że chodzi o Laporte z Bilbao :) FCB!
01.07.2014 10:59
Bardzo podobny mecz jak do Francuzów kilka godzin temu... FCB!
30.06.2014 22:45
Nie ma już łatwych rywali na tym poziomie :) FCB!
30.06.2014 22:19
Adi -> Na FB Sport-Bildu, ale nie wiadomo ile w tym prawdy :) FCB!
30.06.2014 20:54
Adi -> Na FB wyczytałem, że SportBild ma ujawnić :) FCB!
30.06.2014 20:46
Ciekawe co za obrońca "niby" ma zostać ogłoszony w środę :) FCB!
30.06.2014 20:21
Adi -> Tak czy inaczej będzie to jego ostatni sezon i pewnie zdaje sobie z tego sprawę :) FCB!
29.06.2014 12:44
Banderas900 -> Dla Starke przyszły sezon będzie pewnie ostatnim sezonem w barwach Bayernu wraz z upływającym kontraktem, więc się nie dziwie, że szukają nr 2, ale jak już zakupią nr 2 to powinien grać, a nie od święta (np. regularnie w PN już nie mówiąc o kontuzji Manuela by nie było, ale różnie to bywa, albo nieraz odpoczynek dla niego przyda się na pewno)... FCB!
29.06.2014 12:08
Dobrze by było gdyby Toni został i Xerdan (Mandżu odejdzie) i sprowadzić Kolumbijczyka i szafa gra, ale pewnie tak ładnie nie będzie i coś za coś... FCB!
29.06.2014 11:12
Po Mundialu na pewno będzie ciekawie jeśli chodzi o transfery... FCB!
29.06.2014 11:09
Będzie to kolejny błąd Bayernu jeśli Szwajcar odejdzie... FCB!
26.06.2014 11:20
Koła się zamyka jeśli chodzi o kupno obrońce, bo teraz niby kto ? Chyba, że wychaczą jakiegoś obrońce z Chile, Meksyku czy Kostaryki... FCB!
26.06.2014 11:19
Będzie to głupota zarządu jeśli pozwolą Xerdanowi odejść i nawet za 20 mln bym nie sprzedawał... FCB!
25.06.2014 22:32
Dla kogo trudny dla tego trudny :) FCB!
24.06.2014 13:57
Mou jak zawsze ma jakieś, ale... FCB!
21.06.2014 17:26
Można było po cichu się tego spodziewać... FCB!
21.06.2014 17:25
Byłby to ciekawy transfer na pewno tylko teraz pytanie ile w tym prawdy :) FCB!
21.06.2014 17:24
Vfl Wolfsburg wzmacnia się przed LE i dobrze to dla BL :) FCB!
20.06.2014 23:14
I tak i nie dla tego transferu. Dla Starke to pewnie będzie ostatni sezon w barwach Bayernu, a następca Manuela musi być, a z drugiej strony dla młodszych piłkarzy to problem, bo za duża w Bayernie nie pograją i to przede wszystkim powinno się zmienić... FCB!
19.06.2014 11:02
Przy takiej sytuacji to i nie tylko obrońca zasilił by Bayern... FCB!
19.06.2014 10:58
Co do Robbena to samo to, że MU tyle da za niego, a młody to on już nie jest (kogo LvG nie chciał z Bayernu i wszystkie pogłoski zostały zdementowane)... FCB!
18.06.2014 21:52
Po łomocie z Holendrami to dzisiaj Hiszpanie pożegnają się z turniejem... FCB!
18.06.2014 21:20
Już wielka afera, a co on w celibacie żyje ? Wszystko dla ludzi, a tym samym dla piłkarzy... FCB!
18.06.2014 19:56
Albo podpisze nowy kontrakt z Bayernem, albo odejdzie za rok dopiero, ale za free, bo innej opcji nie widzę... FCB!
17.06.2014 15:09
Bayern zainteresowany jest 21-letnim (talentem) bramkarzem z Genoi -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/wildes-gerucht-aus-italien-fc-bayern-will-torwart-talent_45594
17.06.2014 15:06
Jeden komentarz po skończonym meczu, że piłkarze Bayernu stanowią i będą stanowić o sile reprezentacji Niemiec :) FCB!
16.06.2014 20:02
Torpedo w tyłku :) FCB!
15.06.2014 20:25
Jak chce się mieć jakość w zespole to trzeba się postarać i wyłożyć (nic za darmo)... FCB!
14.06.2014 20:54
Zobaczymy po MŚ kogo działacze Bayernu wypatrzą, może ktoś nowy tak jak ten Cuardado :) FCB!
14.06.2014 20:04
Jeśli transfer Garaya nie jest zaklepany przez włodarzy Bayernu jak piszą to może zwrócą uwagę na holenderskich obrońców :) FCB!
13.06.2014 22:43
Jaja jak berety normalnie (po cichu liczyłem na zwycięstwo Holendrów, ale taka masakra w ich wykonaniu, szacunek). Arjen druga młodość :) FCB!
13.06.2014 22:39
Jakiś cyrk na kółkach. Ciekawe czego zawsze większość piłkarzy powraca kontuzjowani właśnie z reprezentacji... FCB!
13.06.2014 13:50
Wyczytałem na stronie konkurencyjnej, że transfer Garaya jest "niby" zaklepany, a ogłoszenie jego po MŚ (ciekawe ile w tym prawdy)... FCB!
13.06.2014 10:37
Wielkie zasługi dla takich piłkarzy jak oni ;) FCB!
11.06.2014 11:17
W Bayernie są już takie praktyki, że dobrych piłkarzy puszcza się za free, ale co poradzić. Co do obrońcy to szybko nazwisko nowego nie poznamy i pewnie to będzie dopiero po MŚ lub pod koniec okienka transferowego... FCB!
10.06.2014 11:04
Brak awansu robi swoje, niestety... FCB!
09.06.2014 12:34
Zgadzam się z poprzednikami, że to główna wina Guardioli, że Chorwat chce odejść i tak jest prawda, a nie, że Mandzu nie pasuje do stylu gry Hiszpana, a po prostu brak dobrej komunikacji między nimi (w głównej mierze wyszło to od Guardioli). I tak na koniec obok Mandzu, to i Toni odejdzie z Bayernu już nie liczać DvB czy Contento (?) i jeszcze nie wiadomo co z Xerdanem, bo są różne pogłoski... FCB!
09.06.2014 12:33
A no fakt przykład Martineza to pokazuje :) FCB!
06.06.2014 22:54
Pele - Wg mnie i tak i nie, albo może to być podbijanie ceny :) FCB!
06.06.2014 20:12
Zobaczymy co zrobią włodarze Bayernu, bo zostało wspomniane, że po transferze Martineza droższego transferu nie będzie jak zakup wtedy Hiszpana i padnie nowy rekord za obrońce (pomijając zakup Luiza do Psg) ? Nieraz trudno przewidzieć co zrobią, ale moim zdaniem pół na pół, że sprowadzą Francuza, a przy takiej cenie chyba temat Garaya powróci... FCB!
06.06.2014 20:09
Wątpię by Sammer opuścił Bayern w najbliższych latach, ale też nic jakoś nie słychać by przedłużył kontrakt, na pewno będzie chciał to zrobić tak jak kiedyś o tym wspomniał, a zawsze jakaś osoba do pomocy zawsze się przyda, a co dwie głowy to nie jedna :) FCB!
05.06.2014 22:28
Karl1985 -> pewnie, że Can mógł przyjść w zamian za Rode, ale Bayern zauważyłem strasznie zaniedbuje młodych wychowanków (od czasu Mullera i Badstubera i to kuleje bardzo), a teraz jak Ci nie awansowali z drugą drużyną to pewnie będą chcieli spróbować w innych zespołach, bo tak może być... FCB!
05.06.2014 11:38
Ciekawe kto teraz następny będzie z młodych graczy Bayernu do odstrzału... FCB!
05.06.2014 11:35
To pokazuje ile Guardiola ma do gadania w Bayernie i w sumie dobrze, bo są od niego ważniejsi :) FCB!
04.06.2014 22:09
To już powoli staje się denerwujące, że prawie każdy w Bayernie teraz jest niezadowolony (za Juppa też była rotacja i tego nie było)... FCB!
04.06.2014 21:50
To tylko czekać jak odejdzie Hojbjerg, Julian lub Schopf na wypożyczenie i włodarze Bayernu zrobią z nimi tak samo jak Canem i pisanie, że są za słabi na Bayern to mnie nie przekonuje, bo w przeciągu kilku lat takim sposobem Bayern żadnego piłkarza nie wychowa, a kupowanie non stop kogoś nie za bardzo mnie też przekonuje, bo to nie to samo jak się wychowa swojego... FCB!
04.06.2014 21:13
Can odejdzie i do tego Xerdan to nie ma co (widać jak włodarze Bayernu myślą o przyszłości) i do tego problem z kupnem obrońcy, bo tak czekać po mistrzostwach co się wydarzy to wielka nie wiadoma, a no i Muller jeszcze niezadowolony... FCB!
04.06.2014 19:33
Będzie powtórka z rozrywki tak jak było z Martinezem co do kupna obrońcy i mam tu na myśli Francuza :) FCB!
03.06.2014 21:28
Wszystko zależy teraz od Bayernu czy wyłoży taką sumę za Francuza, a myślę, że dało by się go przekonać do zmiany kraju i kilka piłkarzy w Bayernie pewnie by pomogło jemu... FCB!
03.06.2014 20:41
Coś czuję, że Bayern wyłoży tą sumę i się bawić nie będzie i zgadzam się z poprzednikiem, że będzie taka sama z nim historia jak z Martinezem, a wszystko na to wskazuje :) FCB!
03.06.2014 12:33
Coś znów zaczęło się mówić o Laporte i nadal jestem zdania, że mimo przeszkód Bayern go wyciągnie, bo spełnia można powiedzieć wszystkie wymogi obrońcy jakiego Bayern chcę mieć, a transfer może jeszcze trochę potrwać (możliwe, że Martinez i Thiago go zachęci oraz osoba Guardioli)... FCB!
03.06.2014 11:22
Dobrze w sumie, że ten Ginter idzie do BVB i się wzmacniają, bo żeby znów płaczu nie było w BL (im są silniejsi tym Bayern lepszy na krajowym podwórku, a zdobycie wcześnie mistrzostwa nie zawsze popłaca)... FCB!
02.06.2014 20:43
Bo tylko jeden obrońca zawita i na tym koniec transferów w letnim okienku i dobrze wg mnie, bo trzeba korzystać z Hojbjerga czy Juliana, a nie kupować tylko :) FCB!
02.06.2014 20:26
Czyli taki obrońca można powiedzieć 2 w 1 i środkowy i zastępstwo za Alabe w razie czego... FCB!
02.06.2014 20:22
I cały sezon poszedł się marnować... FCB!
01.06.2014 15:54
Papier, papierem, a tak naprawdę boisko zweryfikuje :) FCB!
01.06.2014 12:32
Dajmy czas Holgerowi przepracować okres przygotowawczy i w razie czego jeszcze będzie trochę czasu na kupno przez Bayern środkowego obrońcy, ale wg mnie na jednym zakupie się skończy... FCB!
01.06.2014 12:30
Czy powinien się wstrzymać to i tak i nie, bo po MŚ przykładowo może być już zaklepany przez inny klub jeśli mowa o Garayu, a też nie ma pewności, że na MŚ pokaże się jakiś obrońca i wystrzeli z formą, a prędzej czołowego klubu, który będzie nie na sprzedaż... FCB!
31.05.2014 22:37
Jeśli to pomoże w awansie to tylko skorzystać z tego :) FCB!
31.05.2014 21:55
Mówi się trudno... FCB!
31.05.2014 18:31
Jakby to podał Bild to wg mnie byłby już transfer zaklepany, a nie jakieś argentyńskie media (trzeba poczekać)... FCB!
31.05.2014 18:19
Czy nikt nie chce przyjść to nie byłbym taki tego pewny (wiele spekulacji jest i nie wiadomo, które to prawda), ale Bayern to nie City czy Psg, gdzie kasa dla nich jest jak woda... FCB!
30.05.2014 13:47
Nie ma jeszcze oficjalnej wiadomości, że Ginter w BVB dlatego może warto spróbować go ściągnąć :) FCB!
30.05.2014 13:29
Pożyjemy, zobaczymy. Zauważyłem, że po tym jak ogłoszono jego przejście do Bayernu zaczyna być zbyt pewny siebie tak jakby osiągnął wszystko (nie wiem czy to dobrze w jego przypadku, a pewność nieraz się gubi)... FCB!
29.05.2014 19:25
Jak widać Guardiola nie jest najważniejszy w klubie, bo są jeszcze ludzie o wiele ważniejsi :) FCB!
29.05.2014 19:23
Trudno się widzę Bayernowi rozstać z nim i odwrotnie ;p FCB!
29.05.2014 19:19
Elegancja :) FCB!
29.05.2014 19:18
Wg mnie bardzo dobre posunięcie :) FCB!
29.05.2014 14:38
Oby cały sezon nie poszedł na marne. I tak poza tematem BMG oprócz sprowadzeniem Schopfa jest też zainteresowana Hojbjergiem... FCB!
29.05.2014 14:24
Ale pierdoły heh śmiech na sali jakiś miesiąc temu sam mówił, że chce zostać na kolejny sezon, bo czuje się dobrze w Monachium, a teraz nagle niezadowolony chyba wg mediów... FCB!
28.05.2014 11:09
O sprowadzenie obrońcy jestem całkowicie obrońcy :) FCB!
27.05.2014 22:38
Spokojnie Bayern znajdzie obrońce, albo już znalazł tylko o tym się o tym nie piszę za bardzo i ja nadal jestem przy tym, że Bawarczycy w ostatniej chwili zakupią Laporte... FCB!
27.05.2014 16:12
Od jakiegoś czasu było wg mnie wiadomo, że nie dostanie nowego kontraktu, a gra RB Lipsk lub w Kolonii była by dla niego ciekawą opcją na powolne zakończenie kariery :) FCB!
27.05.2014 16:07
Bayern najlepiej zarządzany klub na świecie i Reale i inne gady nie dorównują nawet jak piszą inaczej i tyle w temacie :) FCB!
27.05.2014 13:32
Guardiola to tylko chwali młodych piłkarzy Bayernu, ale niech w końcu da im szansę, bo gadać to sobie można, a talenty z Monachium szybko uciekną i wtedy będzie po ptokoch... FCB!
27.05.2014 13:25
Przy tak dobrym sezonie w jego wykonaniu to była formalność i nic dodać, nic ująć :) FCB!
27.05.2014 13:23
Mam nadzieję, że mimo wszystko dadzą rade :) FCB!
26.05.2014 22:13
Co do Xerdana to się wypowiedział, że nie chce opuszczać Monachium, więc klub z Hiszpanii może składać sobie do woli oferty no chyba, że coś Szwajcarowi się odmieni... FCB!
26.05.2014 15:39
Tak szczerze to Toni musi kilka lat pograć na wysokim poziomie by mieć takie zarobki jak w/w piłkarze :) FCB!
26.05.2014 15:36
Główna przyczyna porażki z Realem wg mnie było szybkie zdobycie mistrzostwa, bo mówi się, że rotacje, ale one i tak musiały być prędzej czy później... FCB!
26.05.2014 11:03
Przecież to było wiadome, że zostaje i śmieszą mnie to plotki transferowe co niektóre :) FCB!
26.05.2014 10:46
Can, Julian i Hojberg to przyszłość Bayernu ! A później nic dziwnego, że młody talent nie chce grać w Monachium, bo nie dostaje szans i niech się Guardiola w końcu wykaże i wypromuje kogoś z tej trójki tak jak słynął z tego w Barcelonie... FCB!
Ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma :) FCB!
04.07.2014 14:40
Tak jak wielu wspomniało to jest pewnie tylko i wyłącznie przeciąganie transferu w czasie, a i tak odejdzie (bardziej wierze Bildowi, bo nie ma jeszcze oficjalnego info, ale i tak pewnie wiedzą, że odejdzie i pewnie dlatego niemiecka gazeta dementuje na razie)... FCB!
04.07.2014 14:38
Sklep Real się bawi hehe ;p FCB!
04.07.2014 14:05
Będzie się działo, a co do transferów to Mandżu prawdopodobnie zagra w Atletico, a przyjście Cuadrado coraz bliżej z tego co tak zrozumiałem (chyba, że nie ktoś poprawi) :) FCB!
04.07.2014 12:29
A na cholerę Vidal, żeby taki gracz typu Hojbjerg znów się zmarnował ? FCB!
03.07.2014 22:44
Skończą się MŚ to skończy się szopka odnośnie Mandżu i Toniego oraz "może" ewentualnych transferów do Bayernu... FCB!
03.07.2014 22:05
Jak to Real podniecają się każdym, a jak przyjdzie co do czego to jest wielka jedna klapa :) FCB!
03.07.2014 19:28
Jak woli sklep Real to już jego sprawa... FCB!
03.07.2014 18:55
I oby przyszły sezon w jego wykonaniu był identyczny :) FCB!
03.07.2014 18:53
Jeśli Guardiola nadal słynie z tego, że lubi wypromować młodych piłkarzy to teraz ma idealną szanse w Bayernie, bo Julian i Pierre czekają, a nie tylko puste słowa ze strony Hiszpana... FCB!
03.07.2014 13:22
Chorwat i Toni na wylocie i nadal nie wiadomo co ze Szwajcarem i Contento, a co do transferów do Bayernu to należy czekać, bo są sprzeczne informacje i nieraz wyssane z palca :) FCB!
03.07.2014 13:19
Kalo -> To oczywiste :) FCB!
02.07.2014 23:59
Lepsze 20 mln niż oddać go za frajer... FCB!
02.07.2014 22:05
Lukowaty -> Pełna zgoda jeśli Guardiola ma plan wobec Duńczyka to lepiej nie kupować nikogo (mam tu na myśli żadnego pomocnika), bo to tylko zmniejsza szanse by Duńczyk grał częściej i się skończy jak z Emre :) FCB!
02.07.2014 21:22
Pele -> Toni i Mandzu na 100 % odejdą co do Contento to tu znak zapytania, a oby Xerdan nie odchodził (tak poza tematem to już DvB nie jest już piłkarzem Bayernu, ktoś wie ?) FCB!
02.07.2014 21:01
Zamiast wydawać zbędną kasę na jakiegoś Vidala to lepiej dać szanse Hojbjergowi, bo Vidal młody już nie będzie, a tym samym Bastian i to samo tyczy się Juliana, bo Franek ma swoje lata i Robben to samo :) FCB!
02.07.2014 19:33
Hojbjerg i Julian to muszą być przyszłe gwiazdy Bayernu i Guardiola musi im dawać więcej szans, bo ile razy Bayern może oddawać dobry piłkarzy za friko prawie, a co do Amerykanina to wczoraj dał świetną zmianę i rozruszał zespół Amerykanów, a kupno obrońcy to wątpię by Bayern wyciągnął Godina z Atletico, a transfer obrońcy coś mi się wydaje, że będzie się ciągnął do końca okienka... FCB!
02.07.2014 13:03
To się wie i teraz będzie musiał dać jeszcze więcej z siebie niż w poprzednim klubie :) FCB!
01.07.2014 21:29
Nadal przeczuwam, że chodzi o Laporte z Bilbao :) FCB!
01.07.2014 10:59
Bardzo podobny mecz jak do Francuzów kilka godzin temu... FCB!
30.06.2014 22:45
Nie ma już łatwych rywali na tym poziomie :) FCB!
30.06.2014 22:19
Adi -> Na FB Sport-Bildu, ale nie wiadomo ile w tym prawdy :) FCB!
30.06.2014 20:54
Adi -> Na FB wyczytałem, że SportBild ma ujawnić :) FCB!
30.06.2014 20:46
Ciekawe co za obrońca "niby" ma zostać ogłoszony w środę :) FCB!
30.06.2014 20:21
Adi -> Tak czy inaczej będzie to jego ostatni sezon i pewnie zdaje sobie z tego sprawę :) FCB!
29.06.2014 12:44
Banderas900 -> Dla Starke przyszły sezon będzie pewnie ostatnim sezonem w barwach Bayernu wraz z upływającym kontraktem, więc się nie dziwie, że szukają nr 2, ale jak już zakupią nr 2 to powinien grać, a nie od święta (np. regularnie w PN już nie mówiąc o kontuzji Manuela by nie było, ale różnie to bywa, albo nieraz odpoczynek dla niego przyda się na pewno)... FCB!
29.06.2014 12:08
Dobrze by było gdyby Toni został i Xerdan (Mandżu odejdzie) i sprowadzić Kolumbijczyka i szafa gra, ale pewnie tak ładnie nie będzie i coś za coś... FCB!
29.06.2014 11:12
Po Mundialu na pewno będzie ciekawie jeśli chodzi o transfery... FCB!
29.06.2014 11:09
Będzie to kolejny błąd Bayernu jeśli Szwajcar odejdzie... FCB!
26.06.2014 11:20
Koła się zamyka jeśli chodzi o kupno obrońce, bo teraz niby kto ? Chyba, że wychaczą jakiegoś obrońce z Chile, Meksyku czy Kostaryki... FCB!
26.06.2014 11:19
Będzie to głupota zarządu jeśli pozwolą Xerdanowi odejść i nawet za 20 mln bym nie sprzedawał... FCB!
25.06.2014 22:32
Dla kogo trudny dla tego trudny :) FCB!
24.06.2014 13:57
Mou jak zawsze ma jakieś, ale... FCB!
21.06.2014 17:26
Można było po cichu się tego spodziewać... FCB!
21.06.2014 17:25
Byłby to ciekawy transfer na pewno tylko teraz pytanie ile w tym prawdy :) FCB!
21.06.2014 17:24
Vfl Wolfsburg wzmacnia się przed LE i dobrze to dla BL :) FCB!
20.06.2014 23:14
I tak i nie dla tego transferu. Dla Starke to pewnie będzie ostatni sezon w barwach Bayernu, a następca Manuela musi być, a z drugiej strony dla młodszych piłkarzy to problem, bo za duża w Bayernie nie pograją i to przede wszystkim powinno się zmienić... FCB!
19.06.2014 11:02
Przy takiej sytuacji to i nie tylko obrońca zasilił by Bayern... FCB!
19.06.2014 10:58
Co do Robbena to samo to, że MU tyle da za niego, a młody to on już nie jest (kogo LvG nie chciał z Bayernu i wszystkie pogłoski zostały zdementowane)... FCB!
18.06.2014 21:52
Po łomocie z Holendrami to dzisiaj Hiszpanie pożegnają się z turniejem... FCB!
18.06.2014 21:20
Już wielka afera, a co on w celibacie żyje ? Wszystko dla ludzi, a tym samym dla piłkarzy... FCB!
18.06.2014 19:56
Albo podpisze nowy kontrakt z Bayernem, albo odejdzie za rok dopiero, ale za free, bo innej opcji nie widzę... FCB!
17.06.2014 15:09
Bayern zainteresowany jest 21-letnim (talentem) bramkarzem z Genoi -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/wildes-gerucht-aus-italien-fc-bayern-will-torwart-talent_45594
17.06.2014 15:06
Jeden komentarz po skończonym meczu, że piłkarze Bayernu stanowią i będą stanowić o sile reprezentacji Niemiec :) FCB!
16.06.2014 20:02
Torpedo w tyłku :) FCB!
15.06.2014 20:25
Jak chce się mieć jakość w zespole to trzeba się postarać i wyłożyć (nic za darmo)... FCB!
14.06.2014 20:54
Zobaczymy po MŚ kogo działacze Bayernu wypatrzą, może ktoś nowy tak jak ten Cuardado :) FCB!
14.06.2014 20:04
Jeśli transfer Garaya nie jest zaklepany przez włodarzy Bayernu jak piszą to może zwrócą uwagę na holenderskich obrońców :) FCB!
13.06.2014 22:43
Jaja jak berety normalnie (po cichu liczyłem na zwycięstwo Holendrów, ale taka masakra w ich wykonaniu, szacunek). Arjen druga młodość :) FCB!
13.06.2014 22:39
Jakiś cyrk na kółkach. Ciekawe czego zawsze większość piłkarzy powraca kontuzjowani właśnie z reprezentacji... FCB!
13.06.2014 13:50
Wyczytałem na stronie konkurencyjnej, że transfer Garaya jest "niby" zaklepany, a ogłoszenie jego po MŚ (ciekawe ile w tym prawdy)... FCB!
13.06.2014 10:37
Wielkie zasługi dla takich piłkarzy jak oni ;) FCB!
11.06.2014 11:17
W Bayernie są już takie praktyki, że dobrych piłkarzy puszcza się za free, ale co poradzić. Co do obrońcy to szybko nazwisko nowego nie poznamy i pewnie to będzie dopiero po MŚ lub pod koniec okienka transferowego... FCB!
10.06.2014 11:04
Brak awansu robi swoje, niestety... FCB!
09.06.2014 12:34
Zgadzam się z poprzednikami, że to główna wina Guardioli, że Chorwat chce odejść i tak jest prawda, a nie, że Mandzu nie pasuje do stylu gry Hiszpana, a po prostu brak dobrej komunikacji między nimi (w głównej mierze wyszło to od Guardioli). I tak na koniec obok Mandzu, to i Toni odejdzie z Bayernu już nie liczać DvB czy Contento (?) i jeszcze nie wiadomo co z Xerdanem, bo są różne pogłoski... FCB!
09.06.2014 12:33
A no fakt przykład Martineza to pokazuje :) FCB!
06.06.2014 22:54
Pele - Wg mnie i tak i nie, albo może to być podbijanie ceny :) FCB!
06.06.2014 20:12
Zobaczymy co zrobią włodarze Bayernu, bo zostało wspomniane, że po transferze Martineza droższego transferu nie będzie jak zakup wtedy Hiszpana i padnie nowy rekord za obrońce (pomijając zakup Luiza do Psg) ? Nieraz trudno przewidzieć co zrobią, ale moim zdaniem pół na pół, że sprowadzą Francuza, a przy takiej cenie chyba temat Garaya powróci... FCB!
06.06.2014 20:09
Wątpię by Sammer opuścił Bayern w najbliższych latach, ale też nic jakoś nie słychać by przedłużył kontrakt, na pewno będzie chciał to zrobić tak jak kiedyś o tym wspomniał, a zawsze jakaś osoba do pomocy zawsze się przyda, a co dwie głowy to nie jedna :) FCB!
05.06.2014 22:28
Karl1985 -> pewnie, że Can mógł przyjść w zamian za Rode, ale Bayern zauważyłem strasznie zaniedbuje młodych wychowanków (od czasu Mullera i Badstubera i to kuleje bardzo), a teraz jak Ci nie awansowali z drugą drużyną to pewnie będą chcieli spróbować w innych zespołach, bo tak może być... FCB!
05.06.2014 11:38
Ciekawe kto teraz następny będzie z młodych graczy Bayernu do odstrzału... FCB!
05.06.2014 11:35
To pokazuje ile Guardiola ma do gadania w Bayernie i w sumie dobrze, bo są od niego ważniejsi :) FCB!
04.06.2014 22:09
To już powoli staje się denerwujące, że prawie każdy w Bayernie teraz jest niezadowolony (za Juppa też była rotacja i tego nie było)... FCB!
04.06.2014 21:50
To tylko czekać jak odejdzie Hojbjerg, Julian lub Schopf na wypożyczenie i włodarze Bayernu zrobią z nimi tak samo jak Canem i pisanie, że są za słabi na Bayern to mnie nie przekonuje, bo w przeciągu kilku lat takim sposobem Bayern żadnego piłkarza nie wychowa, a kupowanie non stop kogoś nie za bardzo mnie też przekonuje, bo to nie to samo jak się wychowa swojego... FCB!
04.06.2014 21:13
Can odejdzie i do tego Xerdan to nie ma co (widać jak włodarze Bayernu myślą o przyszłości) i do tego problem z kupnem obrońcy, bo tak czekać po mistrzostwach co się wydarzy to wielka nie wiadoma, a no i Muller jeszcze niezadowolony... FCB!
04.06.2014 19:33
Będzie powtórka z rozrywki tak jak było z Martinezem co do kupna obrońcy i mam tu na myśli Francuza :) FCB!
03.06.2014 21:28
Wszystko zależy teraz od Bayernu czy wyłoży taką sumę za Francuza, a myślę, że dało by się go przekonać do zmiany kraju i kilka piłkarzy w Bayernie pewnie by pomogło jemu... FCB!
03.06.2014 20:41
Coś czuję, że Bayern wyłoży tą sumę i się bawić nie będzie i zgadzam się z poprzednikiem, że będzie taka sama z nim historia jak z Martinezem, a wszystko na to wskazuje :) FCB!
03.06.2014 12:33
Coś znów zaczęło się mówić o Laporte i nadal jestem zdania, że mimo przeszkód Bayern go wyciągnie, bo spełnia można powiedzieć wszystkie wymogi obrońcy jakiego Bayern chcę mieć, a transfer może jeszcze trochę potrwać (możliwe, że Martinez i Thiago go zachęci oraz osoba Guardioli)... FCB!
03.06.2014 11:22
Dobrze w sumie, że ten Ginter idzie do BVB i się wzmacniają, bo żeby znów płaczu nie było w BL (im są silniejsi tym Bayern lepszy na krajowym podwórku, a zdobycie wcześnie mistrzostwa nie zawsze popłaca)... FCB!
02.06.2014 20:43
Bo tylko jeden obrońca zawita i na tym koniec transferów w letnim okienku i dobrze wg mnie, bo trzeba korzystać z Hojbjerga czy Juliana, a nie kupować tylko :) FCB!
02.06.2014 20:26
Czyli taki obrońca można powiedzieć 2 w 1 i środkowy i zastępstwo za Alabe w razie czego... FCB!
02.06.2014 20:22
I cały sezon poszedł się marnować... FCB!
01.06.2014 15:54
Papier, papierem, a tak naprawdę boisko zweryfikuje :) FCB!
01.06.2014 12:32
Dajmy czas Holgerowi przepracować okres przygotowawczy i w razie czego jeszcze będzie trochę czasu na kupno przez Bayern środkowego obrońcy, ale wg mnie na jednym zakupie się skończy... FCB!
01.06.2014 12:30
Czy powinien się wstrzymać to i tak i nie, bo po MŚ przykładowo może być już zaklepany przez inny klub jeśli mowa o Garayu, a też nie ma pewności, że na MŚ pokaże się jakiś obrońca i wystrzeli z formą, a prędzej czołowego klubu, który będzie nie na sprzedaż... FCB!
31.05.2014 22:37
Jeśli to pomoże w awansie to tylko skorzystać z tego :) FCB!
31.05.2014 21:55
Mówi się trudno... FCB!
31.05.2014 18:31
Jakby to podał Bild to wg mnie byłby już transfer zaklepany, a nie jakieś argentyńskie media (trzeba poczekać)... FCB!
31.05.2014 18:19
Czy nikt nie chce przyjść to nie byłbym taki tego pewny (wiele spekulacji jest i nie wiadomo, które to prawda), ale Bayern to nie City czy Psg, gdzie kasa dla nich jest jak woda... FCB!
30.05.2014 13:47
Nie ma jeszcze oficjalnej wiadomości, że Ginter w BVB dlatego może warto spróbować go ściągnąć :) FCB!
30.05.2014 13:29
Pożyjemy, zobaczymy. Zauważyłem, że po tym jak ogłoszono jego przejście do Bayernu zaczyna być zbyt pewny siebie tak jakby osiągnął wszystko (nie wiem czy to dobrze w jego przypadku, a pewność nieraz się gubi)... FCB!
29.05.2014 19:25
Jak widać Guardiola nie jest najważniejszy w klubie, bo są jeszcze ludzie o wiele ważniejsi :) FCB!
29.05.2014 19:23
Trudno się widzę Bayernowi rozstać z nim i odwrotnie ;p FCB!
29.05.2014 19:19
Elegancja :) FCB!
29.05.2014 19:18
Wg mnie bardzo dobre posunięcie :) FCB!
29.05.2014 14:38
Oby cały sezon nie poszedł na marne. I tak poza tematem BMG oprócz sprowadzeniem Schopfa jest też zainteresowana Hojbjergiem... FCB!
29.05.2014 14:24
Ale pierdoły heh śmiech na sali jakiś miesiąc temu sam mówił, że chce zostać na kolejny sezon, bo czuje się dobrze w Monachium, a teraz nagle niezadowolony chyba wg mediów... FCB!
28.05.2014 11:09
O sprowadzenie obrońcy jestem całkowicie obrońcy :) FCB!
27.05.2014 22:38
Spokojnie Bayern znajdzie obrońce, albo już znalazł tylko o tym się o tym nie piszę za bardzo i ja nadal jestem przy tym, że Bawarczycy w ostatniej chwili zakupią Laporte... FCB!
27.05.2014 16:12
Od jakiegoś czasu było wg mnie wiadomo, że nie dostanie nowego kontraktu, a gra RB Lipsk lub w Kolonii była by dla niego ciekawą opcją na powolne zakończenie kariery :) FCB!
27.05.2014 16:07
Bayern najlepiej zarządzany klub na świecie i Reale i inne gady nie dorównują nawet jak piszą inaczej i tyle w temacie :) FCB!
27.05.2014 13:32
Guardiola to tylko chwali młodych piłkarzy Bayernu, ale niech w końcu da im szansę, bo gadać to sobie można, a talenty z Monachium szybko uciekną i wtedy będzie po ptokoch... FCB!
27.05.2014 13:25
Przy tak dobrym sezonie w jego wykonaniu to była formalność i nic dodać, nic ująć :) FCB!
27.05.2014 13:23
Mam nadzieję, że mimo wszystko dadzą rade :) FCB!
26.05.2014 22:13
Co do Xerdana to się wypowiedział, że nie chce opuszczać Monachium, więc klub z Hiszpanii może składać sobie do woli oferty no chyba, że coś Szwajcarowi się odmieni... FCB!
26.05.2014 15:39
Tak szczerze to Toni musi kilka lat pograć na wysokim poziomie by mieć takie zarobki jak w/w piłkarze :) FCB!
26.05.2014 15:36
Główna przyczyna porażki z Realem wg mnie było szybkie zdobycie mistrzostwa, bo mówi się, że rotacje, ale one i tak musiały być prędzej czy później... FCB!
26.05.2014 11:03
Przecież to było wiadome, że zostaje i śmieszą mnie to plotki transferowe co niektóre :) FCB!
26.05.2014 10:46
Can, Julian i Hojberg to przyszłość Bayernu ! A później nic dziwnego, że młody talent nie chce grać w Monachium, bo nie dostaje szans i niech się Guardiola w końcu wykaże i wypromuje kogoś z tej trójki tak jak słynął z tego w Barcelonie... FCB!
26.05.2014 10:45