DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 226

Barcelona trochę wydała na Suareza, ale się nie zdziwie jakby mieli wykombinować kasę z kosmosu i dać za Kolumbijczyka te 42 mln :) FCB!

20.07.2014 13:09

Nic dodać, nic ująć, a takiego wiernego kapitana każdy klub może pozazdrościć Bayernowi :) FCB!

20.07.2014 13:07

Kurt może być następcą Franka to tak samo jak Hojbjerg Bastiana, ale co z tego wyjdzie to się okaże w praniu :) FCB!

20.07.2014 12:59

Pecz01 -> W tym przypadku możesz mieć rację, niestety... FCB!

20.07.2014 12:20

Czyżby kolejny talent, który za parę lat pójdzie do odstrzału ? Oby nie :) FCB!

20.07.2014 12:07

DarthSmd -> No niby fajnie, pięknie tylko teraz pytanie co z Hojbjergiem, a tym samym Julianem (wiem, że się ich uczepiłem, ale Bayern ma znów stracić i do tego nie wiadomo co by było przy tym transferze z Xerdanem)... FCB!

20.07.2014 12:00

No ciekawe co będzie z tym Kolumbijczykiem, bo Bayern przebił by tym samym ofertę za Martineza, Cuadrado to można powiedzieć też obrońca i nowy rekord BL, ale i też klubu (pewnie nie w tym rzecz) no zobaczymy. Dodając, że wtedy pewnie o środkowym obrońcy można by zapomnieć i byłby to ostatni transfer w tym okienku... FCB!

20.07.2014 11:47

Dziś rezerwy wygrały ligowy mecz z SV Heimstetten 2-1 po bramkach Wegkampa i Tobiasa :) FCB!

19.07.2014 19:07

Przejście ofensywnego gracza zamyka drogę Julianowi na jakąkolwiek grę w pierwszym zespole (kupić tylko jeśli Szwajcar miałby odejść i tyle)... FCB!

19.07.2014 13:25

Nie ma szans by jakiś zawodnik Bayernu wygrał z wiadomych przyczyn... FCB!

19.07.2014 11:41

I to jest prawdziwy Bawarczyk :) FCB!

19.07.2014 11:40

Jeśli Xerdan by odszedł to w jego miejsce kupić Griezmann'a z Realu Sociedad :) FCB!

19.07.2014 11:38

No najlepiej tylko krytykować...bez komentarza... FCB!

18.07.2014 23:16

Nie ma co płakać co po niektóre płaczki i dajcie spokój z tym Guardiola, bo już takie to nudne :) FCB!

18.07.2014 23:06

Z drugiej strony to i dobrze, bo Hojbjerg czy Julian lub może ktoś inny wykorzysta swoją okazje i to będzie jeszcze większe wzmocnienie niż by ktoś nowy zasilił Bayern (potencjał na pewno jest) :) FCB!

18.07.2014 23:00

Ja po cichu tak myślałem, bo ostatnio cisza zupełna (możliwe, że pod koniec okienka transferowego jeszcze ktoś wzmocni Bayern, a to będzie zależało jak się piłkarze będą spisywać w meczach kontrolnych)... FCB!

18.07.2014 22:56

Holgera nie można tak szybko skreślać i trzeba dać mu szanse o stawkę :) FCB!

18.07.2014 21:18

Cieszy powrót na boisko i gra w meczu Holgera oraz nowych piłkarzy :) FCB!

18.07.2014 21:15

Alaba gra w reprezentacji jako ofensywny pomocnik, więc czego miało by to w Bayernie nie wyjść (wiadomo z Lahmem to już był wymysł Guardioli) ? FCB!

18.07.2014 14:54

"Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt" - motto tego klubu i tak było, jest i będzie :) FCB!

18.07.2014 14:42

Zaskakująca wiadomość, ale widać, że Lahm zakończył karierę reprezentacyjną w najlepszym dla niego momencie co nie oznacza, że nie wróci do reprezentacji jeszcze, bo i takie sytuacje się już w piłce zdarzały (najwyraźniej chce teraz odpocząć i skupić się na grze w Bayernie)... FCB!

18.07.2014 14:29

Zgadzam się z poprzednikami, że sprowadzenie Francuza w zamian za odejście Szwajcara i nie inaczej (bardziej media wypychają Xerdana z Bayernu niż pewnie sam chcę odejść). Gracz Real Sociedad to trochę taki Ribery 2.0 :) FCB!

18.07.2014 14:25

Trochę się Toni skompromitował swoją wypowiedzią, ale koniec tematu... FCB!

18.07.2014 14:23

I taka jest różnica między Bayernem, a Realem, że Bawarczycy rozsądnie płacą pensje zawodnikom, a jak już duża kasa to tylko i wyłącznie za lata pracy, a nie już teraz, bo ktoś ma taki kaprys, a w sklepie Real to jak idzie ważne by zmieniać co sezon prawie pół składu, ale to jest już ich ból. Bayern to klub zarządzany z głową i krok po kroku silniejszy finansowo i przede wszystkim piłkarsko :) FCB!

17.07.2014 22:12

Wg mnie to solidny obrońca zasili Bayern i koniec transferów, ale się zobaczy :) FCB!

17.07.2014 21:23

Cisza Bayernu co do dalszych transferów może oznaczać jakąś niespodziankę albo i koniec transferów, ale w 90 % coś się szykuje... FCB!

17.07.2014 21:20

Dziwnie brzmią takie słowa w ustach Toniego, a jakoś Mandzu się tak nie spoufalał jak prezentowano go w Atletico... FCB!

17.07.2014 19:39

Dług sięga prawdopodobnie na około 500 mln... FCB

17.07.2014 16:20

Tragedii nie ma, bo Starke przez sezon jeszcze spokojnie starczy jako drugi bramkarz... FCB!

17.07.2014 15:13

Karl1985 -> Ginter od dziś oficjalnie piłkarzem BVB... FCB!

17.07.2014 15:11

Dołączył do Bayernu w wieku 10 l to jest to wychowanek wg mnie :) FCB!

17.07.2014 14:55

Pewnie, że muszą, ale w praktyce nie wiem jak to będzie, bo tylko się dużo mówi... FCB!

17.07.2014 14:48

Takich piłkarzy jak on jest bardzo mało i trzeba się cieszyć z takiego wychowanka :) FCB!

17.07.2014 14:46

I po części to trochę wina Bayernu, bo zamiast stawiać na młode talenty typu np. Can to się sprzedaje takiego zawodnika, a sam piłkarz widzi, że w Bayernie grać nie będzie... FCB!

17.07.2014 14:42

Nie ma stanowiska Bayernu co do dalszych transferów, więc pozostaje tylko czekać na rozwój sytuacji... FCB!

17.07.2014 14:25

Klub nadal istnieje i ma się bardzo dobrze pod każdym względem no ale niektórym nie przetłumaczy :) FCB!

17.07.2014 14:21

Na stronie fussballtransfers piszę się o zainteresowaniu przez Bayern, Francuzem Antoine Griezmann z Real Sociedad (pewnie plota) oraz o kupnie dwóch młodych talentów (Kurt z BMG i Laursen z Broenby)... FCB!

17.07.2014 13:17

Ciekawe co wyjdzie z transferu Kurta z BMG :) FCB!

16.07.2014 20:51

Dajcie spokój już z Guardiolą, bo to nudne się staje (chciał do Realu to poszedł i koniec tematu) :) FCB!

16.07.2014 20:23

Dać szanse przede wszystkim Hojbjergowi i Julianowi, bo za niedługo Bayern będzie mistrzem w marnowaniu talentów :) FCB!

16.07.2014 19:46

Bayern zasili tylko obrońca wg mnie, bo tylko taki zawodnik jest potrzebny :) FCB!

16.07.2014 19:41

Myślę, że władze Bayernu czekali na moment odejścia Toniego by zacząć szukać klasowego obrońcy (albo już mają kogoś na oku, zaczną się negocjacje), a wg mnie z tych dwóch transferów to gdzieś koło 30 mln pójdzie na obrońce choć mogę się mylić :) FCB!

16.07.2014 19:33

Odnośnie transferu Navasa do Bayernu to piszę się, że Kostarykańczyk przejdzie do sklepu Real (źródło m.in. transfermarkt)... FCB!

16.07.2014 09:43

Jeśli Karl potwierdza, że Toni odchodzi to można też i powiedzieć, że bramkarzem Bayernu jest Navas, bo vice-prezydent klubu Levante też potwierdził :) FCB!

15.07.2014 18:35

Franek musi się wziąść do roboty, bo inni też są spragnieni gry w pierwszym składzie :) FCB!

15.07.2014 14:53

Kostarykańczyk na urlopie jeszcze jest i niby na dniach ma podjąć decyzje. Niby prezes czy ktoś inny z klubu oznajmił, że odejdzie do Bayernu, ale z drugiej strony jest się tak silnym jak silną ma się ławkę rezerwowych, bo meczy w trakcie sezonu jest dużo, więc mocna ławka wskazana :) FCB!

15.07.2014 14:51

Nic na siłę :) FCB!

14.07.2014 19:20

I po co ta cała szopka jak wiadomo, że i tak odejdzie i tak ? Jeśli jego marzeniem jest gra w sklepie Real to niech spełnia to i koniec... FCB!

14.07.2014 19:19

Umiejętności na pewno ma tylko musi dostawać więcej szans na grę :) FCB!

14.07.2014 19:17

Jakby tylko chciał to by pewnie się dogadał z władzami Bayernu, ale jeśli woli iść do zadłużonego sklepu Real to już jego decyzja i koniec zamieszania... FCB!

14.07.2014 12:15

Jastrzad123 -> Bardzo dobre podsumowanie :) FCB!

14.07.2014 11:58

Kto miał odejść z Bayernu w tym okienku to odszedł... FCB!

14.07.2014 11:51

Jego miejsce zajmie Alaba, więc płaczu nie będzie :) FCB!

14.07.2014 11:50

Messi i nagroda za najlepszego piłkarza turnieju pfff ? Jakaś kpina, a układy widać się nigdy nie skończą... FCB!

14.07.2014 11:18

Bawarczycy spełnili swe jedynie pewnie marzenie i MŚ jest. Teraz czas na ostatnie transfery w tym okienku transferowym i czas zacząć nowy sezon :) FCB!

14.07.2014 11:16

Czyli sprawa jasna Hiszpan zajmuje miejsce Alaby, a Alaba wędruje do środka pola :) FCB!

14.07.2014 11:14

Adi -> W przypadku Bayernu to wszystko jest możliwe :) FCB!

13.07.2014 14:27

Wzorowa postawa Arjena i jeszcze będzie pewnie wybrany do jedenastki MŚ :) FCB!

13.07.2014 11:08

W takim razie na pewno jeszcze nie koniec z transferami :) FCB!

12.07.2014 12:42

W tym sezonie może być ciężej o awans niż w poprzednim... FCB!

11.07.2014 21:39

Argentyna prezentuje się tak samo jak Brazylia i tyle w temacie (szału nie ma)... FCB!

11.07.2014 20:17

Przy przyjściu Guardioli to każdy prawie piłkarz tak się wypowiada, że przyszedł ze względu na Hiszpana, a nie że Bayern to wielki klub i to trochę jest nie tak wg mnie albo się tylko czepiam... FCB!

11.07.2014 19:33

Bayern jak zwykle zaprzecza, czyli negocjacje są pewnie zakończone lub w trakcie :) FCB!

11.07.2014 15:35

Lukowaty -> Zgadza się Bayern jest bardzo zainteresowany kupnem talentu z BMG i suma transferu ma wynieść 3 mln, a na transfermarkt szanse na sprowadzenie Niemca doszły aż do 70 % :) FCB!

11.07.2014 15:32

Właśnie jest info na konkurencyjnej stronie, że bramkarz Levante dołączy do Bayernu, a koszt transferu to 10 mln :) FCB!

11.07.2014 11:00

FlyingManu -> Zobaczymy :) FCB!

10.07.2014 22:09

Pele -> Sadząc po niespodziewanym transferze Hiszpana myślę, że mogło by być to prawdą :) FCB!

10.07.2014 22:07

Pecz01 -> Też coś czytałem o tym Iturbe i właśnie tak jak w przypadku Bernata cisza była i bardzo możliwe, że Argentyńczyk zasili Bayern... FCB!

10.07.2014 21:56

Wszystko wskazuje na to, że Bernat będzie grał na pozycji Alaby, a Austriak pójdzie do przodu :) FCB!

10.07.2014 19:11

Gratulacje dla Realu, a przede wszystkim dla Barcelony, bo niby kasy nie ma na transfery, a robi takie zakupy i przez ich cierpi cała LH (podwyższają wskaźnik zadłużenia ligi)... FCB!

10.07.2014 13:34

Na jednych z portali wyczytałem, że Bayern na razie powstrzyma się od kupna Navasa z Levante... FCB!

09.07.2014 22:19

Szkoda, że odchodzi, ale jest jeden plus przeciwko Realowi w barwach Atletico pewnie nieraz skarci sklep Real :) FCB!

09.07.2014 18:55

Moim zdaniem Lewandowski i Bernat to jedyni w tym okienku transferowym piłkarze ofensywni, którzy zasilą siłę ataku Bayernu plus Alaba zostanie przesunięty też pewnie do przodu i dołączyć do tego Juliana i mi się to podoba. Jeszcze dwa transfery, czyli bramkarz i solidny obrońca i nie ma co się więcej spodziewać, bo po co (nie zapominając o Duńczyku, który ma dostać więcej szans) :) FCB!

09.07.2014 18:53

Ja bym słowa Lewandowskiego inaczej ujął, że wielu ludzi w Polsce nie za bardzo lubi Bayern, bo nie jest tak sprzedajny jak inne kluby typu Real, Barca czy MU... FCB!

09.07.2014 15:12

Transfer Chorwata do Atletico na 99 % przesądzony... FCB!

09.07.2014 15:09

Holandia z Niemcami w finale jak nic. Argentyna prezentuje ten sam poziom co Brazylia, bo niczym szczególnym się nie wyróżniła... FCB!

09.07.2014 11:39

Jeszcze jutro Holandia odprawia Argentynę i gitara (byłby taki finał jak obstawiałem przed turniejem) :) FCB!

08.07.2014 22:40

Szkoda tylko Dantego, że musi w tym uczestniczyć... FCB!

08.07.2014 22:32

Nie mogę uwierzyć w to co się dzieje :) FCB!

08.07.2014 22:29

Ale jaja :) FCB!

08.07.2014 22:25

Muller to jednak fenomen :) FCB!

08.07.2014 22:11

Na transfermarkt szanse na transfer Mandzu do Atletico obecnie wzrosły do 67 %, a Toniego do Realu 57 %... FCB!

08.07.2014 21:02

Adi -> Wg mnie tak jak napisałem to Godin nie zasili Bayernu i ta cena nie jest tym spowodowana, bo najpierw się podawało, że Chorwat za 18 mln, a teraz 22 :) FCB!

08.07.2014 20:29

Wątpię by był to Godin, a Bayern zaskoczy co do obrońcy jak to było z Bernatem... FCB!

08.07.2014 19:50

LokosFCB -> Mam nadzieję, że nie kosztem Hojbjerga i Juliana :) FCB!

07.07.2014 23:16

Moim zdaniem żadnego ofensywnego pomocnika Bayern nie zakupi, bo na tej pozycji może też grać właśnie Bernat (bramkarz i obrońca i na tym koniec)... FCB!

07.07.2014 21:49

Po jego ostatnich zachowaniach to wszystko możliwe... FCB!

07.07.2014 21:22

Adi -> Manolas (?) i Navas i można kończyć letnie transfery, bo i takie pewnie będą w postaci obrońcy i bramkarza i tyle :) FCB!

07.07.2014 21:14

To patrząc jeszcze można powiedzieć, że kupno bramkarza i obrońcy czeka Bayern, a Alaba możliwe, że przejdzie do pomocy i nikt nie wspomni już o Tonim... FCB!

07.07.2014 21:00

Pecz01 -> Z tego co mi wiadomo to DvB już nie jest już piłkarzem Bayernu wraz z wygaśnięcięm kontraktu :) FCB!

07.07.2014 20:48

RoyMakkaay10 -> Trudno się dziwić zarządowi, bo jakieś zasady w Bayernie są, a np. Lahm i Bastian od początku pracowali na to by zarabiać tyle ile teraz i mieć taką pozycje w niemieckim futbolu jak obecnie, a Toni chce szybko to osiągnąć, a tak się nie da... FCB!

07.07.2014 20:46

Wg mnie ten transfer pokazuje, że Contento obok Toniego i Mandzu też odejdzie... FCB!

07.07.2014 20:08

Nikt się pewnie nie spodziewał takiego transferu ze strony Bayernu :) FCB!

07.07.2014 20:02

Z tymi transferami to dużo szumu ostatnio, a żadnych konkretów... FCB!

07.07.2014 16:02

Wart na pewno tylko pytanie czy nie zmarnuje się w Bayernie i nie zapomni wtedy jak się właśnie tak broni jak dziś lub w poprzednich meczach :) FCB!

05.07.2014 22:53

Jak na przyszłego bramkarza Bayernu to Kostarykanin dobrze jak na razie spisuje się w meczu z Holendrami :) FCB!

05.07.2014 22:43

Przede wszystkim to błąd Bayernu po raz kolejny, że pozwolił takiemu zawodnikowi odejść... FCB!

04.07.2014 21:40

Czlowiek1977WWA -> Skąd taka informacja o Kolumbijczyku ? FCB!

04.07.2014 20:39

Bild jest bliżej tej sprawy, więc wiedzą pewnie lepiej niż jakaś tam Marca (media swoje, a zawodnik się nie spieszy i tak jak nieraz było wspomniane decyzje podejmie po MŚ)... FCB!

04.07.2014 15:07

Cyrk na kółkach na tych stronach "sklepu" Real co oni piszą odnośnie transfer Toniego heh, a jeden portal napisał, że Bayern zawsze pełen dumy i zawsze stawia opór...bez komentarza... FCB!

04.07.2014 15:05