I jeszcze jedno w temacie Legii cały sztab szkoleniowy powinien zostać zdymisjonowany... FCB!
08.08.2014 12:39
Dajcie spokój z tym, że Uefa to mafia, bo tak nie jest, a raczej Fifa jeśli coś. Powiem tyle to jest po raz kolejny kompromitacja polskiej piłki (wczoraj jak i dziś)... FCB!
08.08.2014 12:28
A tak poza tematem wiadomo kiedy zawita do Monachium Reina, bo się cisza znów zrobiła :) ? FCB!
07.08.2014 11:39
Afera na skale światową, że Guardiola nie podał ręki większa niż sankcje nałożone przez Putina, nie przesadzajmy :) FCB!
07.08.2014 11:23
Zdarza się i nie ma coś się spinać :) FCB!
07.08.2014 11:21
Po czasie wyjścia talentu Mullera i Holgera to teraz czas na Duńczyka :) FCB!
06.08.2014 23:15
Jak się gra z BVB od kilku lat to nie ma nie ważnych meczy... FCB!
06.08.2014 23:12
W meczu o SPN dałbym ponownie szanse Hojbjergowi, a Rafinha na ławę :) FCB!
06.08.2014 22:28
Karl1985 -> Trafna uwaga, a prawdziwy kibic Bayernu szacunek musi mieć do swoich :) FCB!
06.08.2014 15:02
Krótka piłka Karla na temat sklepu Real heh :) FCB!
06.08.2014 12:56
Dobra decyzja :) FCB!
06.08.2014 12:53
I to mi się podoba :) FCB!
06.08.2014 12:53
Adi -> Podobna wypowiedz była jak Guardiola przejmował Bayern :) FCB!
05.08.2014 23:14
Kolejne zaskoczenie, bo kto by przypuszczał :) FCB!
05.08.2014 22:18
Ciekawe ile w tym prawdy :) FCB!
05.08.2014 20:57
Ja tylko podałem przykład, że mega transfery nic nie dają, a Bayern ma taką filozofię i to mi się m.in podoba :) FCB!
05.08.2014 13:22
Jaka kpina ? My nie sklep Real (nakupowali a grają padaczkę jak na razie i co z tych ich transferów, ja wiem, że to tylko mecze towarzyskie, ale od tego się zaczyna) czy inny kluby i na tym zbudowana jest wielkość tego klubu... FCB!
05.08.2014 13:16
Za Juppa też końcówka w BL była taka sobie z oczywistych powodów, ale czy Bayern będzie miał godnego rywala w nadchodzącym sezonie w postaci BVB to już od Bawarczyków to nie zależy :) FCB!
05.08.2014 12:52
Odnośnie sklepu Real niby takie transfery porobili w tym okienku, a na turnieju w Ameryce dostali łomot, a MU co nie przypominam sobie by ktoś ich wzmocnił znacząco prezentują się bardzo dobrze, czyli wniosek jest prosty :) FCB!
05.08.2014 12:49
Dobrze dla Bayernu była by walka o mistrza toczyła się do samego końca, bo w poprzednim sezonie było widać pod koniec totalną olewkę :) FCB!
05.08.2014 11:24
Wszystko jest możliwe :) FCB!
04.08.2014 22:43
Bo to rzeczywiście śmieszne jak nie potrafią nawet wyłożyć za Cuadrado tyle ile włoski klub chce to z czym do ludzi :) FCB!
04.08.2014 21:49
Adi -> Trafiłeś w sedno sprawy :) FCB!
04.08.2014 20:43
Nic nie stoi na przeszkodzie... FCB!
04.08.2014 19:14
O to, że przedłuży kontrakt to jestem spokojny :) FCB!
04.08.2014 19:12
Patryk233 -> W nadchodzącym sezonie pierwsza jak i druga BL będzie pokazywana w ES2 i z tego co słyszałem SPN też ma być pokazany :) FCB1
03.08.2014 12:45
I tak Manuel będzie bronił przez prawie cały sezon, więc nie wiem po co sprowadzać bramkarza. Można wkalkulować kontuzje, ale to gdybanie :) FCB!
02.08.2014 20:42
Adi -> No tak, ale drugi bramkarz w poprzednim sezonie, w tym przypadku Starke jakoś nie pograł w PN to dlaczego ma się to zmienić teraz :) ? FCB!
02.08.2014 20:29
Z drugiej strony sprowadzenie bramkarza to kompletny brak zaufania dla Starke, który wybronił m.in. turniej Telecom niedawno... FCB!
02.08.2014 19:55
Ciekawa sprawa :) FCB!
02.08.2014 19:44
Wątpię by to się udało :) FCB!
02.08.2014 17:47
Claudio EWENEMENT :) FCB!
01.08.2014 11:07
Co do zarobków to na pewno nie może liczyć na jakieś z kosmosu, bo Bayern na takie gierki się nie zgodzi (przekonał się o tym Toni)... FCB!
29.07.2014 20:53
Starke w meczu z BMG pokazał, że nie jest jakimś najgorszym bramkarzem, bez przesady... FCB!
29.07.2014 20:17
Warto zatrzymać Szwajcara :) FCB!
29.07.2014 19:45
Zobaczym co z tego będzie :) FCB!
29.07.2014 19:37
I oby Guardiola dotrzymał słowa, bo jak na razie to tylko mówi, a planów nie wciela w życie, a ten sezon pokaże, bo niby słynął w Barcelonie z tego, że stawiał na młodzież, ale LvG co do tego to pewnie żaden trener nie przebije :) FCB!
29.07.2014 14:24
Ja nie piszę, żeby na siłę trzymać np. Juliana jeśli będzie prezentował przeciętny poziom, ale przynajmniej dać jemu z rok szansy by pokazał na co go stać, a jak ewentualnie nie on to ktoś inny, to tak samo jak było z Mullerem czy Holgerem, a LvG się odważył i dał im szansę i teraz są tego efekty, że można jeśli się nieraz zaryzykuje :) FCB!
29.07.2014 14:17
Quebo -> Czyli, że co te szkółki można powiedzieć to pic na wodę tylko na papierze. Co sezon 1 lub 2 wg mnie wskazane, ale teraz się tak porobiło, że lepiej kupić niż wychować, bo co tam wychowanek (swego czasu to Barcelona jak Guardiola jeszcze był trenerem)... FCB!
29.07.2014 14:08
Można kupować oczywiście, ale takim tropem to Bayern system szkolenia może odłożyć na najbliższe 100 lat :) FCB!
29.07.2014 14:03
I jak taki Julian czy ewentualnie sprowadzony Kurt z BMG ma się rozwinąć jak się będzie właśnie dokładało im takich konkurentów jak Reus :) ? FCB!
29.07.2014 13:54
Fakt zrobi co zechce i to będzie jego decyzja, ale nie wiem czy kibice Bayernu byli by zadowoleni gdyby np. BVB podebrało: Lahma, Bastiana i Mullera, ale Bayern jest o tyle mądry, że nigdy nie dawał klauzul, a dlaczego ? Bo nigdy Bawarczycy nie byli w złej sytuacji finansowej i to jest taka różnica, a za tym też idzie renoma wyrobiona przez lata :) FCB!
29.07.2014 13:28
To już nie chodzi o słowa, ale jeśli BVB znów się osłabi może i na własne życzenie, bo poważny klub klauzul nie daję, ale to chodzi o rywalizacje w BL, bo jak Bayern zdobędzie mistrz znów kilka kolejek przed końcem niby to dobrze, ale na końcu sezonu widać, że zawsze coś nie tak i brak chęci do gry... FCB!
29.07.2014 13:13
Ja wiem, że w dzisiejszych czasach można wszystko, ale jeśli Bayern chce mieć poważnego konkurenta to już lepiej niech go nie osłabia (wtedy BL stanie się nudna jak liga szkocka) :) FCB!
29.07.2014 12:57
Jeśli Chorwat by został to nie wiadomo co to by było :) FCB!
27.07.2014 23:26
Pozytywna odmiana przez następnymi przygotowaniami do sezonu :) FCB!
27.07.2014 23:10
Rode zaskakuje i oby tak dalej, a Bernat niech się powoli oswaja :) FCB!
27.07.2014 22:06
Ustawienie będzie wg mnie zależne od tego z kim gramy :) FCB!
27.07.2014 22:01
Myślę, że z tego turnieju wyciągnie się pozytywne plusy, bo jak widać nawet bez najmocniejszych graczy Bayern potrafi wygrywać i w przeciągu sezonu to dobrze prognozuje, bo jakby nie było trzeba będzie rotować składem i oby tak dalej :) FCB!
27.07.2014 21:10
Po pierwsze to nawet nie będą mieli okazji się zgrac ale to problem sklepu Real a mnie interesuje Bayern... FCB!
27.07.2014 17:04
Hades82 -> spokojna Twoja głowa bo sklep Real nie wygra LM w tym roku bo jeśli wyznacznikiem ma być to kogo kupili to złudne myślenie... FCB!
27.07.2014 16:55
Pfff Real to wygra LM, ale za kolejnych 12 lat jak im się uda. Jeśli myślą, że jak zrobili nie wiadomo jakie transfery i wygrają LM to powodzenia heh (nie tędy droga)... FCB!
27.07.2014 15:12
Trudno się dziwić gdyby mieli go zwolnić :) FCB!
27.07.2014 11:23
Myślę, że Bayernowi bardziej nie przystoi doprowadzić do remisu na własne życzenie wygrywając dwoma bramkami :) FCB!
26.07.2014 22:25
Przy wyniku 2-0 nie powinno dojść nawet do tych karnych, ale to jest piłka chwila nie uwagi i klops :) FCB!
26.07.2014 22:06
Mimo finału to i tak jest jeszcze wiele do poprawy :) FCB!
26.07.2014 22:01
Starke jednak pokazał swoje :) FCB!
26.07.2014 21:59
To po finale... FCB!
26.07.2014 21:57
Trudno będzie by Starke coś wybronił... FCB!
26.07.2014 21:55
Jak na razie Lewandowski daje radę... FCB!
26.07.2014 21:53
Guardiola teraz ich karci ;p FCB!
26.07.2014 21:51
Ale sobie narobili... FCB!
26.07.2014 21:46
Aj karny... FCB!
26.07.2014 21:29
Hojbjerg za Claudio :) FCB!
26.07.2014 21:23
Stary, dobry Franek :) FCB!
26.07.2014 21:21
Ciekawe czy po tym meczu dojdą do porozumienia ws. transferu Kurta do Bayernu :) FCB!
26.07.2014 21:17
Ładna bramka :) FCB!
26.07.2014 21:02
Jednej jak i drugiej stronie widać widocznie się nie chce dziś grać ;p FCB!
26.07.2014 20:55
Franek brodacza zapuścił :) FCB!
26.07.2014 20:31
Nie wiem po co ściągać bramkarza jak poprzedni sezon pokazywał, że nawet Starke mało grał... FCB!
26.07.2014 19:43
Zobaczymy :) FCB!
26.07.2014 19:27
Jeśli miałby odejść to pewnie by kogoś sprowadzili na jego miejsce... FCB!
26.07.2014 11:52
Dziś druga drużyna Bayernu zremisowała w ligowym meczu na wyjeździe 1-1 z TSV Buchbach, a bramkę strzelił Wegkamp w 83'... FCB!
25.07.2014 22:45
Z taką kadrą to Bayern spokojnie może wygrać ten turniej :) FCB!
25.07.2014 12:00
Jeszcze do zakończenia okienka sto razy się zmieni, ale czas pokaże... FCB!
25.07.2014 11:55
Bayern chciał, ale widać Toni miał to daleko gdzieś... FCB!
24.07.2014 20:41
Po odejściu tylu piłkarzy z poprzedniego sezonu to Tobias jest teraz można powiedzieć filarem drugiej drużyny :) FCB!
24.07.2014 19:59
Jeśli będzie coś nie tak z obroną to pewnie kupią kogoś w zimowym okienku, a na razie trzeba dać szansę Holgerowi, bo niby kiedy ma się pokazać :) ? FCB!
24.07.2014 19:58
Wolałbym dać szanse Duńczykowi niż kupować jakieś wynalazki za 40 mln :) FCB!
24.07.2014 19:47
Akurat BVB robi takie transfery na ich miarę, więc nie wiem czy jakiś kupiony zawodnik w tym okienku przez nich nadawał by się do kadry Bayernu... FCB!
24.07.2014 19:26
Możliwe, że tak jest ale jakoś i tak z tego strony nie widzę jakoś chęci, ale to pewnie chwilowe z jego strony. I co do jeszcze transferów BAYERN TO NIE REAL CZY INNE PIŁKARSKIE ZABAWKI :) FCB!
24.07.2014 19:22
Kasa na boisku nie gra, a tak poza tematem zauważyłem, że Guardiola stracił chęć do pracy, albo mi się wydaje, a wyrazem tego jest kilka artykułów na stronach, że jeśli Hiszpan nie zdobędzie żadnych pucharów to odejdzie (niby jego deklaracja)... FCB!
24.07.2014 19:15
To widać takie dawał, że zarząd się na nie kategorycznie nie zgodził i prosta logika :) FCB!
24.07.2014 19:08
A co Guardiola rządzi klubem ? On ma tyle do gadania co kibice na tej stronie (już nieraz jego pomysły zostały zablokowane) :) FCB!
24.07.2014 19:04
Nie podoba się w Bayernie to wyjazd i po problemie... FCB!
23.07.2014 12:43
Zawsze się znajdzie jakaś garstka piłkarzy co mają muchy w nosie i łaskę robią, że reprezentują Bayern (mógł zostać w Basel to by grał regularnie)... FCB!
23.07.2014 12:27
Było minęło i nad czym tu płakać to ja nie wiem (widać tak miało być) idzie nowy sezon to kto o tym będzie pamiętał jak się zaczną rozgrywki :) FCB!
22.07.2014 22:01
Jeśli nie da szansy Amerykanowi i Duńczykowi to jego słowa tak naprawdę są nic nie warte :) FCB!
22.07.2014 19:22
Ciekawe czy Xerdan zostanie czy odejdzie... FCB!
22.07.2014 13:28
Święta prawa jeśli Real myśli, że obronią LM to są w grubym błędzie, bo przez kilka lat nikt tego nie dokona, a dlaczego ? Sprawa jest prosta teraz tyle się meczy gra w sezonie i tak to jest wszystko wyrównane, że nie da rady nawet jakby się w składzie miało nie wiadomo kogo to i tak się nie uda :) FCB!
22.07.2014 12:36
Ważne by w meczach o stawkę pokazali 100 % swoich umiejętności :) FCB!
21.07.2014 21:40
To jest w typie Bayernu, że coś dementują, a później wychodzi jak wychodzi :) FCB!
21.07.2014 20:45
Przy zakupie Cuadrado to na pewno, bo jeśli chodzi o obrońce to na nim się pewnie skończy :) FCB!
21.07.2014 20:35
Zobaczym co z tym Cuadrado będzie :) FCB!
21.07.2014 16:50
No najlepiej cała winę zgonić teraz na Bayern... FCB!
21.07.2014 16:25
Pecz01 -> Też tak sądzę, bo Bayern zarobił około 50 mln także mogą sobie pozwolić :) FCB!
20.07.2014 22:44
Nawet jak Guardiola chce to i tak sam piłkarz nie trafi do Bayernu z wiadomych przyczyn :) FCB!
20.07.2014 22:09
Jeśli faktycznie Bayern chce dać 42 mln za Cuadrado to jakoś w to wątpię by Barcelona przebiła ofertę Bawarczyków choć mogę się mylić ;) FCB!
20.07.2014 20:44
Wg mnie i tak nie ma czego zazdrościć i niech Bayern dalej podąża tą drogą :) FCB!
20.07.2014 15:17
Real, Barcelona, Chelsea, City, Psg to zabawki w rękach właścicieli :) FCB!
I jeszcze jedno w temacie Legii cały sztab szkoleniowy powinien zostać zdymisjonowany... FCB!
08.08.2014 12:39
Dajcie spokój z tym, że Uefa to mafia, bo tak nie jest, a raczej Fifa jeśli coś. Powiem tyle to jest po raz kolejny kompromitacja polskiej piłki (wczoraj jak i dziś)... FCB!
08.08.2014 12:28
A tak poza tematem wiadomo kiedy zawita do Monachium Reina, bo się cisza znów zrobiła :) ? FCB!
07.08.2014 11:39
Afera na skale światową, że Guardiola nie podał ręki większa niż sankcje nałożone przez Putina, nie przesadzajmy :) FCB!
07.08.2014 11:23
Zdarza się i nie ma coś się spinać :) FCB!
07.08.2014 11:21
Po czasie wyjścia talentu Mullera i Holgera to teraz czas na Duńczyka :) FCB!
06.08.2014 23:15
Jak się gra z BVB od kilku lat to nie ma nie ważnych meczy... FCB!
06.08.2014 23:12
W meczu o SPN dałbym ponownie szanse Hojbjergowi, a Rafinha na ławę :) FCB!
06.08.2014 22:28
Karl1985 -> Trafna uwaga, a prawdziwy kibic Bayernu szacunek musi mieć do swoich :) FCB!
06.08.2014 15:02
Krótka piłka Karla na temat sklepu Real heh :) FCB!
06.08.2014 12:56
Dobra decyzja :) FCB!
06.08.2014 12:53
I to mi się podoba :) FCB!
06.08.2014 12:53
Adi -> Podobna wypowiedz była jak Guardiola przejmował Bayern :) FCB!
05.08.2014 23:14
Kolejne zaskoczenie, bo kto by przypuszczał :) FCB!
05.08.2014 22:18
Ciekawe ile w tym prawdy :) FCB!
05.08.2014 20:57
Ja tylko podałem przykład, że mega transfery nic nie dają, a Bayern ma taką filozofię i to mi się m.in podoba :) FCB!
05.08.2014 13:22
Jaka kpina ? My nie sklep Real (nakupowali a grają padaczkę jak na razie i co z tych ich transferów, ja wiem, że to tylko mecze towarzyskie, ale od tego się zaczyna) czy inny kluby i na tym zbudowana jest wielkość tego klubu... FCB!
05.08.2014 13:16
Za Juppa też końcówka w BL była taka sobie z oczywistych powodów, ale czy Bayern będzie miał godnego rywala w nadchodzącym sezonie w postaci BVB to już od Bawarczyków to nie zależy :) FCB!
05.08.2014 12:52
Odnośnie sklepu Real niby takie transfery porobili w tym okienku, a na turnieju w Ameryce dostali łomot, a MU co nie przypominam sobie by ktoś ich wzmocnił znacząco prezentują się bardzo dobrze, czyli wniosek jest prosty :) FCB!
05.08.2014 12:49
Dobrze dla Bayernu była by walka o mistrza toczyła się do samego końca, bo w poprzednim sezonie było widać pod koniec totalną olewkę :) FCB!
05.08.2014 11:24
Wszystko jest możliwe :) FCB!
04.08.2014 22:43
Bo to rzeczywiście śmieszne jak nie potrafią nawet wyłożyć za Cuadrado tyle ile włoski klub chce to z czym do ludzi :) FCB!
04.08.2014 21:49
Adi -> Trafiłeś w sedno sprawy :) FCB!
04.08.2014 20:43
Nic nie stoi na przeszkodzie... FCB!
04.08.2014 19:14
O to, że przedłuży kontrakt to jestem spokojny :) FCB!
04.08.2014 19:12
Patryk233 -> W nadchodzącym sezonie pierwsza jak i druga BL będzie pokazywana w ES2 i z tego co słyszałem SPN też ma być pokazany :) FCB1
03.08.2014 12:45
I tak Manuel będzie bronił przez prawie cały sezon, więc nie wiem po co sprowadzać bramkarza. Można wkalkulować kontuzje, ale to gdybanie :) FCB!
02.08.2014 20:42
Adi -> No tak, ale drugi bramkarz w poprzednim sezonie, w tym przypadku Starke jakoś nie pograł w PN to dlaczego ma się to zmienić teraz :) ? FCB!
02.08.2014 20:29
Z drugiej strony sprowadzenie bramkarza to kompletny brak zaufania dla Starke, który wybronił m.in. turniej Telecom niedawno... FCB!
02.08.2014 19:55
Ciekawa sprawa :) FCB!
02.08.2014 19:44
Wątpię by to się udało :) FCB!
02.08.2014 17:47
Claudio EWENEMENT :) FCB!
01.08.2014 11:07
Co do zarobków to na pewno nie może liczyć na jakieś z kosmosu, bo Bayern na takie gierki się nie zgodzi (przekonał się o tym Toni)... FCB!
29.07.2014 20:53
Starke w meczu z BMG pokazał, że nie jest jakimś najgorszym bramkarzem, bez przesady... FCB!
29.07.2014 20:17
Warto zatrzymać Szwajcara :) FCB!
29.07.2014 19:45
Zobaczym co z tego będzie :) FCB!
29.07.2014 19:37
I oby Guardiola dotrzymał słowa, bo jak na razie to tylko mówi, a planów nie wciela w życie, a ten sezon pokaże, bo niby słynął w Barcelonie z tego, że stawiał na młodzież, ale LvG co do tego to pewnie żaden trener nie przebije :) FCB!
29.07.2014 14:24
Ja nie piszę, żeby na siłę trzymać np. Juliana jeśli będzie prezentował przeciętny poziom, ale przynajmniej dać jemu z rok szansy by pokazał na co go stać, a jak ewentualnie nie on to ktoś inny, to tak samo jak było z Mullerem czy Holgerem, a LvG się odważył i dał im szansę i teraz są tego efekty, że można jeśli się nieraz zaryzykuje :) FCB!
29.07.2014 14:17
Quebo -> Czyli, że co te szkółki można powiedzieć to pic na wodę tylko na papierze. Co sezon 1 lub 2 wg mnie wskazane, ale teraz się tak porobiło, że lepiej kupić niż wychować, bo co tam wychowanek (swego czasu to Barcelona jak Guardiola jeszcze był trenerem)... FCB!
29.07.2014 14:08
Można kupować oczywiście, ale takim tropem to Bayern system szkolenia może odłożyć na najbliższe 100 lat :) FCB!
29.07.2014 14:03
I jak taki Julian czy ewentualnie sprowadzony Kurt z BMG ma się rozwinąć jak się będzie właśnie dokładało im takich konkurentów jak Reus :) ? FCB!
29.07.2014 13:54
Fakt zrobi co zechce i to będzie jego decyzja, ale nie wiem czy kibice Bayernu byli by zadowoleni gdyby np. BVB podebrało: Lahma, Bastiana i Mullera, ale Bayern jest o tyle mądry, że nigdy nie dawał klauzul, a dlaczego ? Bo nigdy Bawarczycy nie byli w złej sytuacji finansowej i to jest taka różnica, a za tym też idzie renoma wyrobiona przez lata :) FCB!
29.07.2014 13:28
To już nie chodzi o słowa, ale jeśli BVB znów się osłabi może i na własne życzenie, bo poważny klub klauzul nie daję, ale to chodzi o rywalizacje w BL, bo jak Bayern zdobędzie mistrz znów kilka kolejek przed końcem niby to dobrze, ale na końcu sezonu widać, że zawsze coś nie tak i brak chęci do gry... FCB!
29.07.2014 13:13
Ja wiem, że w dzisiejszych czasach można wszystko, ale jeśli Bayern chce mieć poważnego konkurenta to już lepiej niech go nie osłabia (wtedy BL stanie się nudna jak liga szkocka) :) FCB!
29.07.2014 12:57
Jeśli Chorwat by został to nie wiadomo co to by było :) FCB!
27.07.2014 23:26
Pozytywna odmiana przez następnymi przygotowaniami do sezonu :) FCB!
27.07.2014 23:10
Rode zaskakuje i oby tak dalej, a Bernat niech się powoli oswaja :) FCB!
27.07.2014 22:06
Ustawienie będzie wg mnie zależne od tego z kim gramy :) FCB!
27.07.2014 22:01
Myślę, że z tego turnieju wyciągnie się pozytywne plusy, bo jak widać nawet bez najmocniejszych graczy Bayern potrafi wygrywać i w przeciągu sezonu to dobrze prognozuje, bo jakby nie było trzeba będzie rotować składem i oby tak dalej :) FCB!
27.07.2014 21:10
Po pierwsze to nawet nie będą mieli okazji się zgrac ale to problem sklepu Real a mnie interesuje Bayern... FCB!
27.07.2014 17:04
Hades82 -> spokojna Twoja głowa bo sklep Real nie wygra LM w tym roku bo jeśli wyznacznikiem ma być to kogo kupili to złudne myślenie... FCB!
27.07.2014 16:55
Pfff Real to wygra LM, ale za kolejnych 12 lat jak im się uda. Jeśli myślą, że jak zrobili nie wiadomo jakie transfery i wygrają LM to powodzenia heh (nie tędy droga)... FCB!
27.07.2014 15:12
Trudno się dziwić gdyby mieli go zwolnić :) FCB!
27.07.2014 11:23
Myślę, że Bayernowi bardziej nie przystoi doprowadzić do remisu na własne życzenie wygrywając dwoma bramkami :) FCB!
26.07.2014 22:25
Przy wyniku 2-0 nie powinno dojść nawet do tych karnych, ale to jest piłka chwila nie uwagi i klops :) FCB!
26.07.2014 22:06
Mimo finału to i tak jest jeszcze wiele do poprawy :) FCB!
26.07.2014 22:01
Starke jednak pokazał swoje :) FCB!
26.07.2014 21:59
To po finale... FCB!
26.07.2014 21:57
Trudno będzie by Starke coś wybronił... FCB!
26.07.2014 21:55
Jak na razie Lewandowski daje radę... FCB!
26.07.2014 21:53
Guardiola teraz ich karci ;p FCB!
26.07.2014 21:51
Ale sobie narobili... FCB!
26.07.2014 21:46
Aj karny... FCB!
26.07.2014 21:29
Hojbjerg za Claudio :) FCB!
26.07.2014 21:23
Stary, dobry Franek :) FCB!
26.07.2014 21:21
Ciekawe czy po tym meczu dojdą do porozumienia ws. transferu Kurta do Bayernu :) FCB!
26.07.2014 21:17
Ładna bramka :) FCB!
26.07.2014 21:02
Jednej jak i drugiej stronie widać widocznie się nie chce dziś grać ;p FCB!
26.07.2014 20:55
Franek brodacza zapuścił :) FCB!
26.07.2014 20:31
Nie wiem po co ściągać bramkarza jak poprzedni sezon pokazywał, że nawet Starke mało grał... FCB!
26.07.2014 19:43
Zobaczymy :) FCB!
26.07.2014 19:27
Jeśli miałby odejść to pewnie by kogoś sprowadzili na jego miejsce... FCB!
26.07.2014 11:52
Dziś druga drużyna Bayernu zremisowała w ligowym meczu na wyjeździe 1-1 z TSV Buchbach, a bramkę strzelił Wegkamp w 83'... FCB!
25.07.2014 22:45
Z taką kadrą to Bayern spokojnie może wygrać ten turniej :) FCB!
25.07.2014 12:00
Jeszcze do zakończenia okienka sto razy się zmieni, ale czas pokaże... FCB!
25.07.2014 11:55
Bayern chciał, ale widać Toni miał to daleko gdzieś... FCB!
24.07.2014 20:41
Po odejściu tylu piłkarzy z poprzedniego sezonu to Tobias jest teraz można powiedzieć filarem drugiej drużyny :) FCB!
24.07.2014 19:59
Jeśli będzie coś nie tak z obroną to pewnie kupią kogoś w zimowym okienku, a na razie trzeba dać szansę Holgerowi, bo niby kiedy ma się pokazać :) ? FCB!
24.07.2014 19:58
Wolałbym dać szanse Duńczykowi niż kupować jakieś wynalazki za 40 mln :) FCB!
24.07.2014 19:47
Akurat BVB robi takie transfery na ich miarę, więc nie wiem czy jakiś kupiony zawodnik w tym okienku przez nich nadawał by się do kadry Bayernu... FCB!
24.07.2014 19:26
Możliwe, że tak jest ale jakoś i tak z tego strony nie widzę jakoś chęci, ale to pewnie chwilowe z jego strony. I co do jeszcze transferów BAYERN TO NIE REAL CZY INNE PIŁKARSKIE ZABAWKI :) FCB!
24.07.2014 19:22
Kasa na boisku nie gra, a tak poza tematem zauważyłem, że Guardiola stracił chęć do pracy, albo mi się wydaje, a wyrazem tego jest kilka artykułów na stronach, że jeśli Hiszpan nie zdobędzie żadnych pucharów to odejdzie (niby jego deklaracja)... FCB!
24.07.2014 19:15
To widać takie dawał, że zarząd się na nie kategorycznie nie zgodził i prosta logika :) FCB!
24.07.2014 19:08
A co Guardiola rządzi klubem ? On ma tyle do gadania co kibice na tej stronie (już nieraz jego pomysły zostały zablokowane) :) FCB!
24.07.2014 19:04
Nie podoba się w Bayernie to wyjazd i po problemie... FCB!
23.07.2014 12:43
Zawsze się znajdzie jakaś garstka piłkarzy co mają muchy w nosie i łaskę robią, że reprezentują Bayern (mógł zostać w Basel to by grał regularnie)... FCB!
23.07.2014 12:27
Było minęło i nad czym tu płakać to ja nie wiem (widać tak miało być) idzie nowy sezon to kto o tym będzie pamiętał jak się zaczną rozgrywki :) FCB!
22.07.2014 22:01
Jeśli nie da szansy Amerykanowi i Duńczykowi to jego słowa tak naprawdę są nic nie warte :) FCB!
22.07.2014 19:22
Ciekawe czy Xerdan zostanie czy odejdzie... FCB!
22.07.2014 13:28
Święta prawa jeśli Real myśli, że obronią LM to są w grubym błędzie, bo przez kilka lat nikt tego nie dokona, a dlaczego ? Sprawa jest prosta teraz tyle się meczy gra w sezonie i tak to jest wszystko wyrównane, że nie da rady nawet jakby się w składzie miało nie wiadomo kogo to i tak się nie uda :) FCB!
22.07.2014 12:36
Ważne by w meczach o stawkę pokazali 100 % swoich umiejętności :) FCB!
21.07.2014 21:40
To jest w typie Bayernu, że coś dementują, a później wychodzi jak wychodzi :) FCB!
21.07.2014 20:45
Przy zakupie Cuadrado to na pewno, bo jeśli chodzi o obrońce to na nim się pewnie skończy :) FCB!
21.07.2014 20:35
Zobaczym co z tym Cuadrado będzie :) FCB!
21.07.2014 16:50
No najlepiej cała winę zgonić teraz na Bayern... FCB!
21.07.2014 16:25
Pecz01 -> Też tak sądzę, bo Bayern zarobił około 50 mln także mogą sobie pozwolić :) FCB!
20.07.2014 22:44
Nawet jak Guardiola chce to i tak sam piłkarz nie trafi do Bayernu z wiadomych przyczyn :) FCB!
20.07.2014 22:09
Jeśli faktycznie Bayern chce dać 42 mln za Cuadrado to jakoś w to wątpię by Barcelona przebiła ofertę Bawarczyków choć mogę się mylić ;) FCB!
20.07.2014 20:44
Wg mnie i tak nie ma czego zazdrościć i niech Bayern dalej podąża tą drogą :) FCB!
20.07.2014 15:17
Real, Barcelona, Chelsea, City, Psg to zabawki w rękach właścicieli :) FCB!
20.07.2014 14:44