DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 224

Patryk223 -> Jeśli Khedira zasili Bayern to ktoś z piłkarzy: Hojbjerg, Julian, Weiser lub Gaudino pójdzie na wypożyczenie... FCB!

22.08.2014 22:56

Pecz01 -> Pisałem już o tym :) FCB!

22.08.2014 22:48

Toni w sklepie Real i prawdopodobnie zamiana i Khedira zasili Bayern :) FCB!

22.08.2014 22:42

Jeśli prawdą jest co piszą w Hiszpanii to w przyszłym tygodniu Sami zostanie pewnie zaprezentowany jako piłkarz Bayernu :) FCB!

22.08.2014 22:34

Odchodząc od meczu, który trwa (wg strony Realu Madryt - nieoficjalnie) to Sami Khedira jest obecnie w Niemczech, a jutro ma negocjować transfer do Bayernu -> http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=54252

22.08.2014 22:31

Odchodząc od meczu, który trwa (wg strony Realu Madryt - nieoficjalnie) to Sami Khedira jest obecnie w Niemczech, a jutro ma negocjować transfer do Bayernu -> http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=54252

22.08.2014 22:27

Ważne 3 pkt by dobrze zacząć sezon, a styl przyjdzie sam :) FCB!

22.08.2014 19:46

I jest niespodzianka w składzie w postaci młodego Gaudino hmm ciekawe. Liczę przede wszystkim na udaną inaugurację, a wiadomo co to oznacza :) FCB!

22.08.2014 19:44

Sytuacja z Benatią trochę przypomina mi to co się działo z transferem Martineza. Czuję, że zaklepanie Marokańczyka czy może jeszcze innego piłkarza będzie last minute... FCB!

22.08.2014 11:59

Wg serwisu Tz i wypowiedzi Karla nie do końca dosłownej to w sferze zainteresowań Bayernu jest Benatia, Castro i Iturraspe (jakby co to nie poprawić, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem) -> https://www.tz.de/sport/fc-bayern/bayern-muenchen-iturraspe-castro-benatia-sagt-rummenigge-tz-3798267.html

21.08.2014 20:19

Ciąg dalszy zamieszania z Marokańczykiem i nie tylko... FCB!

21.08.2014 14:14

W dzisiejszych czasach kasa to jednak nie wszystko, ale nie wielu tak myśli :) FCB!

20.08.2014 20:53

Zobaczymy co z tego wyjdzie :) FCB!

20.08.2014 20:46

Czekam na oficjalnie info :) FCB!

20.08.2014 20:44

Niech biorą tego Khedire jeśli faktycznie środkowy pomocnik ma zostać kupiony, a nie jakieś wynalazki z Hiszpanii :) FCB!

20.08.2014 11:42

Marokańczyk bardzo blisko Monachium, a ciekawe co będzie z drugim transferem :) FCB!

20.08.2014 11:33

Jestem ciekaw czy faktycznie ktoś przyjdzie jeszcze oprócz Benatii :) FCB!

20.08.2014 11:31

Niby Guardiola tak lubi promować młodych, a ja tego nadal w Bayernie nie widzę i się pewnie nie doczekam... FCB!

19.08.2014 21:52

Khedira jest do wyciągnięcia za mniej, ale zobaczymy jak to się wszystko rozwinie :) FCB!

19.08.2014 21:39

Ale fakt faktem Bayern to niemiecki klub i kolejny Hiszpan w Bayernie, a do tego kosztował by pewnie trochę i za tym idą problemy... FCB!

19.08.2014 21:36

Muszę się ponownie zgodzić, że za dużo tych Hiszpanów w Bayernie i już lepszy byłby Khedira, bo wiemy jaka była sprawa z Martinezem, a Hiszpan to pewnie kolejny wymysł Guardioli i nikogo innego... FCB!

19.08.2014 21:31

A pisali, że już żadnych zawodników nie ma na tym rynku transferowym (wszystko wskazuje na to, że dwóch graczy zasili Bayern i to nie wynika tylko z powyższej informacji) ;p FCB!

19.08.2014 21:23

Jedno jest pewnie nie mógł by liczyć na taką pensję jak w sklepie Real... FCB!

19.08.2014 21:08

Ale Bayer strzelił bramkę na wyjeździe to już dobrze :) FCB!

19.08.2014 20:57

Rezerwy Bayernu do pierwszej połowy remisują z FC Schweinfurt 0-0... FCB!

19.08.2014 20:54

Napiszę jeszcze raz co za dużo to nie zdrowo, a włodarze teraz myślą i wyłącznie o zakontraktowaniu obrońcy i to jest cel nr jeden, a nie Sami... FCB!

19.08.2014 20:38

Oczywiście można jeśli chce się zmarnować talent Hojbjerga, nic na siłę... FCB!

19.08.2014 20:34

Lukowaty -> Z jednym się z Tobą zgadzam, że Guardiola mówił, że to ma być młody zawodnik, a wg mnie to było dla zmyłki, albo i nie zresztą okaże się :) FCB!

19.08.2014 20:30

Cayman -> To jest cała specyfika przeprowadzania transferów przez Bayern :) FCB!

19.08.2014 20:23

O godzinie 20 rezerwy Bayernu rozpoczęły swój ligowy mecz. Na wyjedzie grają z FC Schweinfurt :) FCB!

19.08.2014 20:05

Niech zostanie jeszcze ten rok w BMG, a jak ma trafić do Bayernu to trafi :) FCB!

19.08.2014 19:56

Trzeba czekać i nic innego, a szybko się to rozstrzygnie, bo okienko powoli będzie się zamykało... FCB!

19.08.2014 19:54

Zgadzam się co za dużo to nie zdrowo, a gdy każdy wróci do zdrowia to Guardiola będzie musiał losować kto ma się załapać do meczowej 18-stki. I jeszcze jedno to by oznaczało koniec Hojbjerga w Bayernie, bo na mniej doświadczonym by się do odbiło... FCB!

19.08.2014 19:51

Jak nie teraz to za friko za rok przejdzie do Bayernu, bo trzymanie go na siłę co im da :) ? FCB!

19.08.2014 13:29

Barcelona jak i Real mają absurdalne te klauzule, aż chce się śmiać... FCB!

19.08.2014 12:53

Czyli bardzo możliwe jest zakupienie kogoś z dwójki Godin/Benatia plus do tego Savic :) FCB!

19.08.2014 12:48

Adi -> Wszystko się szybko zmienia :) FCB!

19.08.2014 12:45

Strzala -> No na pewno Varane i Hummels zasilą Bayern nie ma co heh... FCB!

19.08.2014 12:16

Ja bym jednak wolał, żeby już żaden piłkarz BVB nie przechodził do Bayernu, bo nudna już jest krytyka włodarzy z Dortmundu w stronę Bawarczyków... FCB!

19.08.2014 11:22

Jeśli ten Sinan Kurt to drugi Reus to wg mnie dać szansę młodszemu :) FCB!

19.08.2014 11:08

Lukowaty -> Sam sobie zaprzeczasz człowieku i lepiej poczytaj swoje komentarze...bez komentarza... FCB!

18.08.2014 22:10

Ta Barcelona silna, Real, City, Chelsea, a jak przyjdzie co do czego to kto inny gra w finale LM :) FCB!

18.08.2014 21:47

Lukowaty -> Wygrali po 12 latach o ile się nie mylę to takie osiągnięcie, że ja nie mogę, a Bayern w ciągu trzech lat był dwa razy w finale i co ? FCB!

18.08.2014 21:18

Lukowaty -> Jak wolisz sklep Real to zmień klub, bo widzę kadra robi wrażenie i bez odbioru... FCB!

18.08.2014 20:57

Lukowaty -> A Bayern ma najmocniejszą kadrę w BL, a nie ma 100 % gwarancji, że Bawarczycy będą zdobywać mistrza co roku (wiadomo, że każdy kibic bardzo chce tego), bo nikt tego nie zagwarantuje, a jak Real myśli, że jak na papierze ma mocny skład i wygra wszystko w tym sezonie to pogratulować myślenia (wróżenie z fusów)... FCB!

18.08.2014 20:51

VonBaron -> Jak się żyje całe życie na kredytach to tak jest, a wcale nie ma czego zazdrościć, bo niby czego :) ? FCB!

18.08.2014 20:43

Anonim -> To miałem właśnie na myśli, nie dopisałem :) FCB!

18.08.2014 20:38

Wg serwisu transfermarkt Bayern wyceniany jest na 532 mln... FCB!

18.08.2014 20:34

Pecz01 -> Typowa zagrywka Bayernu odnośnie transferów i zawsze cisza :) FCB!

18.08.2014 20:08

Ktd7 -> Za dużo meczy jest w sezonie by grać tą samą jedenastką... FCB!

18.08.2014 20:02

DarthSmd -> Chyba idzie to w tym kierunku... FCB!

18.08.2014 19:54

Czarnogórzanin na pewno jest młodszy niż Benatia i może grać i na środku obrony jak i na boku :) FCB!

18.08.2014 19:49

Karuzela transferowa hula, a zakup Godina wg mnie możliwy nie jest :) FCB!

18.08.2014 19:45

Problem za problemem najpierw Thiago potem Martinez, a teraz Bastian. Właśnie co do tego kupna obrońcy to Guardiola mówił, że ma być to młody zawodnik, a Marokańczyk przecież to takich nie należy (uwielbiam te gierki Bayernu co to transferów ah, a może nie jeden, a drugi obrońca zasili Bawarczyków, bo też to zostało wspomniane ?) :) FCB!

18.08.2014 19:23

Wierzyć doniesieniom Bilda to Benatia na 95 % piłkarzem Bayernu :) FCB!

17.08.2014 21:33

Lukowaty -> A to można gdybać tylko, a nikt nie każe dostosowywać taktyki do swojej myśli... FCB!

17.08.2014 21:10

Lukowaty -> Duży wpływ na to co się teraz dzieje z rezerwami Bayernu jest to, że nie awansowali ligę wyżej i teraz to się obija... FCB!

17.08.2014 21:05

Adi -> Jednak Karl pośpieszył się ze słowami, że kadra jest kompletna. Nie zawsze jest kompletna dopóki wszyscy nie będą zdrowi i dopóki trwa okienko transferowe :) FCB!

17.08.2014 20:31

Meczu nie oglądałem, ale brawa dla Bawarczyków, że wygrali i awansowali do następnej rundy, a co transferu Benati to hmm zawsze trzeba być przygotowanym na wypadek kontuzji podstawowego zawodnika, a ciekawe ile jeszcze w tym prawdy, że jeszcze jeden obrońca tylko, że prawy zasili Bayern :) FCB!

17.08.2014 20:07

Marokańczyk blisko i daleko zasilenia Bayernu, ale to już wiemy, a ciekawe ile prawdy w tym, że jeszcze jeden obrońca trafi do Monachium... FCB!

17.08.2014 20:05

Z tym Rudigerem jakby Bayern sypnął 20 mln, a piłkarz Vfb chciałby odejść to wątpię by włodarze klubu robili mu jakieś problemy, a przykładowo takiej sumy jak podałem nie wiadomo czy kiedykolwiek by dostali... FCB!

16.08.2014 19:22

W przyszłym tygodniu można się spodziewać ogłoszenia nowego obrońcy, bo wątpię by czekali z tym do ostatniego dnia, a stoperów na rynku nadal nie brakuje :) FCB!

16.08.2014 19:15

Wg mnie żaden z wymienionych piłkarzy nie zasili Bayernu, a pewnie ktoś zupełnie inny :) FCB!

16.08.2014 11:30

Adi -> Nie spodziewajmy się przy zakupie obrońcy, że to będzie z najlepszej półki, a ja wole piłkarza, który będzie się rozwijał niż kolejnego Hiszpana. Jeszcze biorę pod uwagę Manolasa... FCB!

15.08.2014 20:43

Moe -> Co prawda to prawda, ja osobiście stawiam, że jeśli miałby jakiś obrońca zasilić Bayern to będzie to Grek Manolas lub młody Rudiger :) FCB!

15.08.2014 19:20

Jeśli miałbym wybierać kolejnego Hiszpana w Bayernie to już lepiej gdyby Bayern zasilił Rudiger i wcale się nie zdziwię jak tak będzie lub jak Rode zostanie środkowym obrońca i transferu żadnego nie będzie :) FCB!

15.08.2014 15:02

Spokojnie Sammer jak i jego nowy współpracownik od tego sezonu na pewno mają kilku piłkarzy na oku, a przede wszystkim argumenty by przekonać do danego wyboru Guardiole :) FCB!

15.08.2014 14:55

Bardziej szedł bym w tym kierunku jak transfer Bernata kiedyś się przewinęło to nazwisko, ale nikt nie zwracał uwagi i teraz na myśl mi przyszedł Grek Manolas (zauważyłem, że Bayern kupuje mniej medialnych zawodników, których nikt by nie wytypował, że zasilą klub z Monachium) :) FCB!

14.08.2014 19:21

Teraz pytanie co będzie zaskoczeniem czy to, że Bayern kupi zawodnika, który nie był brany pod uwagę mediów (jak to Bawarczycy robią po cichu), czy to, że żaden nowy obrońca nie zasili Bayernu... FCB!

14.08.2014 19:12

Jak podał Adi rynek nie jest wyczyszczony z dobrych obrońców i ja brałbym pod uwagę z tej listy tylko dwóch, a to są Laporte (raczej mała szansa) i Rudiger (śmiało by go można wyciągnąć - do 20 mln i Vfb spokojnie by go puściło), ale to zależy od decyzji klubu :) FCB!

14.08.2014 19:03

Nie mógł znaleźć odpowiedniego klubu i stąd pewnie taka decyzja :) FCB!

14.08.2014 18:59

Mam nadzieję, że płaczek nie wygra, bo to będzie tragedia dla tego sportu... FCB!

14.08.2014 18:58

Pożyjemy, zobaczymy co się wydarzy do końca okienka i nie przeżywajmy tego jak ciotka w Czechach ;p FCB!

14.08.2014 14:12

Znając Guardiole to pewnie kierunek szukania Hiszpania :) FCB!

14.08.2014 14:05

W sytuacji awaryjnej jaka ma miejsce to Bawarczycy mogą i nawet za 40 mln kupić obrońce i mnie to nie zdziwi (raczej to musi być uniwersalny zawodnik) :) FCB!

14.08.2014 13:59

Co do kupna obrońcy to nie spodziewał bym się w tym temacie nowego zawodnika, ale mogę się mylić (jeśli Guardiola będzie grał trójką w obronie)... FCB!

14.08.2014 13:02

Ivan -> To już ich problem :) FCB!

13.08.2014 21:56

Jeśli BVB takie silne to czego drugi sezon ma stratę ponad 10 pkt nad Bayernem w BL :) ? FCB!

13.08.2014 21:43

Można usprawiedliwić tą przegraną w jeden sposób. To zawodnicy Bayernu przyczynili się do zdobycia MŚ przez Niemców i w większości byli najliczniejszą grupą na brazylijskim turnieju, a z meczu na mecz będzie widać poprawę :) FCB!

13.08.2014 21:37

Zobaczymy jaka będzie oficjalna diagnoza i chyba będzie poszukiwanie obrońcy w trybie awaryjnym w takiej sytuacji (jeśli się sprawdzi, oby nie)... FCB!

13.08.2014 20:28

Patrząc na jutrzejszy skład to Bayern spokojnie jak będzie tylko chciał i się zepnie wygra z BVB (jeśli skład Bawarczyków się potwierdzi to jest to duża szansa dla Hojbjerga i Gaudino by się pokazać) :) FCB!

12.08.2014 22:43

Przy lekko rezerwowym składzie myślę, że Bayern powinien dać radę z BVB :) FCB!

12.08.2014 14:16

Należało mu się :) FCB!

10.08.2014 13:40

Bayern też przegrał ostatni swój mecz towarzyski przed SPN, więc to, że BVB przegrywa nie brałbym na poważnie przed środowym meczem :) FCB!

10.08.2014 13:39

Lahm na swojej pozycji, a Hojbjerg w środku pola i w meczu z BVB dałbym szansę gry Julianowi :) FCB!

10.08.2014 12:30

Jak Franek w formie to zawsze to jest strata, ale Bawarczycy dadzą radę :) FCB!

09.08.2014 19:29

Ja bym to nazwał, że raczej osłabienie ;p :) FCB!

09.08.2014 15:24

Adi -> Brak Contento wiadomo co oznacza :) FCB!

09.08.2014 15:09

Zastanawiające jest co to znaczy, że prawie :) FCB!

09.08.2014 14:57

Na oficjalnym zdjęciu drużyny brakuje Contento, czyli na 100 % odejdzie z Bayernu... FCB!

09.08.2014 13:39

Karl1985 -> A niech nawet będzie i z chińskiej niedopatrzenie z jego strony i sztabu... FCB!

08.08.2014 16:06

Karl1985 -> W zachodnich klubach normalny trener przed meczem zawsze przegląda kadrę, a w Polsce jak będzie... FCB!

08.08.2014 15:54

Czyli w jego miejsce na stałe wejdzie Hojbjerg, gdzie w meczu PN z BVB dobrze sobie poczynał na tej pozycji :) FCB!

08.08.2014 15:52

Karl1985 -> A to ma do tego, że jest odpowiedzialny za tą sytuację i na trenera to spada... FCB!

08.08.2014 15:46

Dla Berga to praca jak inna i co go naprawdę to obchodzi, nie wyjdzie mu w Legii pójdzie, gdzie indziej. Na miejscu Leśniadorskiego to zakończył bym współprace z Norwegiem... FCB!

08.08.2014 15:13

Tak to jest w Polsce, bo zawsze się przymykało oczy i mówiono "jakoś to będzie". Niby przepisy dostosowane do prawa europejskiego, ale widać nie wszędzie i nie każdy to akceptuje. Jak dla mnie Berg i jego asystenci nie powinni być w tym klubie... FCB!

08.08.2014 15:02

Rażące zaniedbanie Legii, bo pomijając to, że go wpuścili to piłkarza nie powinno być w ogóle na ławce rezerwowych, czyli tak czy siak walkower byłby przyznany... FCB!

08.08.2014 14:53

Całą tą sytuację można podsumować jako tekst z jednego utworu "Co się stało to się nie odstanie, za złe zachowanie lanie, za złe zachowanie kara..." :) FCB!

08.08.2014 14:41

Rizzitelli -> No właśnie ja jestem za tym, żeby polski zespół nie zagrał w LM jeśli miałby się tylko kompromitować, bo to nie te umiejętności: ) FCB!

08.08.2014 14:19

Karl1985 -> Nawet jak Legia awansowała by do fazy LM i miała by tylko zgarnąć grubą kasę i grać tylko bo grać, a przy tym dostawać baty to lepiej, żeby tego uniknąć... FCB!

08.08.2014 14:08