DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 223

Grupa, w której Bayern się znalazł bardzo ciężka, ale to i dobrze to jak grać to tylko z wymagającymi rywalami. A co do wyboru UEFA kolejny raz kompromitacja i skandal z ich strony i mam taki apel niech więcej nie nominują graczy Bayernu, bo jak w grupie nominowanych jest płaczek to zawsze wygra, więc niech jego tylko nominują. Jeśli indywidualne nagrody trzymają się jego to tak sobie myślę, że w tym roku Bayern wygra LM jako cały zespół... FCB!

28.08.2014 19:45

Spór o Kurta ciąg dalszy oraz Starke prawdopodobnie będzie chciał opuścić Bayern -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/streit-um-kurt-jetzt-meldet-sich-der-youngster-zu-wort_47380, http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-starke-drangt-auf-abschied_47370

28.08.2014 19:38

Spór o Kurta ciąg dalszy oraz Starke prawdopodobnie będzie chciał opuścić Bayern -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/streit-um-kurt-jetzt-meldet-sich-der-youngster-zu-wort_47380, http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-starke-drangt-auf-abschied_47370

28.08.2014 19:36

Grupa, w której Bayern się znalazł bardzo ciężka, ale to i dobrze to jak grać to tylko z wymagającymi rywalami. A co do wyboru Uefa kolejny raz kompromitacja i skandal z ich strony i mam taki apel niech więcej nie nominują graczy Bayernu, bo jak w grupie nominowanych jest płaczek to zawsze wygra, więc niech jego tylko nominują. Jeśli indywidualne nagrody trzymają się jego to tak sobie myślę, że w tym roku Bayern wygra LM jako cały zespół... FCB!

28.08.2014 19:28

Davout -> nie tylko Rode, ale pewnie tez Gaudino i Hojbjerg... FCB!

28.08.2014 17:37

Thiago -> ale żeby o Alabie zapomnieć to nie ładnie :p FCB!

28.08.2014 17:14

Ze Alaba jako rezerwowy heh śmieszne to i tyle. A ktoś pewnie zostanie wypożyczony tylko pytanie kto ? FCB!

28.08.2014 16:59

Thiago -> zapomniales o Alabie... FCB!

28.08.2014 16:44

Riberyy 007 -> wierzysz, ze wymienieni przez Ciebie piłkarze dostaną jakakolwiek szanse (lepiej ich wypożyczyć by się nie marnowali)? Bo ja nie... FCB!

28.08.2014 16:27

Na drugim planie non stop krąży transfer Kurta do Bayernu (ciekawe czy teraz czy za rok)... FCB!

28.08.2014 15:35

Czekać tylko na prezentacje Hiszpana, która do piątku powinna nastąpić i myślę, że przejmie numer po Tonim... FCB!

28.08.2014 14:49

I teraz życzyć mu by omijały go kontuzje szerokim łukiem i wierzę w to, że obok Lahma stanie się filarem obrony Bayernu :) FCB!

28.08.2014 14:45

Nie ważne z kim w grupie, ważne by wyjść z pierwszego miejsca i pokazać swoją siłę. A co do najlepszego piłkarza poprzedniego sezonu w Europie to jestem pewny, że będzie to ktoś z dwójki Bawarczyków :) FCB!

28.08.2014 14:43

A miało być takie pięknie i Guardiola miał wdrażać młodych do zespołu, a na słowach się pewnie tylko skończy, bo nie przekonuje mnie jeden czy dwa mecze Hojbjerga, Juliana czy nawet Guadino i to, że są młodzi i nie mają doświadczenia też mnie nie przekonuje, bo właśnie jak najwcześniej muszą zacząć grać o najwyższe cele, ale zawsze jest jakieś, ale :) FCB!

28.08.2014 11:58

Ciekawe jaki numer dostanie Alonso i tak poza tym to pewnie posiedzi dwa lata i out. Real myśli, że jak nakupi gwiazdorków to wygra LM, śmiech na sali jak nie mogą Atletico przejść to o czym mu tu mówimy :) FCB!

28.08.2014 11:32

Jeszcze się będzie działo w tym okienku :) FCB!

28.08.2014 11:24

Pecz01 -> przeczuwam, że jeszcze Kurt zasili w tym okienku Bayern, chyba, że BMG jest takie głupie i puści go za rok tak czy inaczej za friko. Wg mnie to kilku piłkarzy może pójść na wypożyczenie w tym Xerdan, bo kadra się trochę za duża zrobiła niczym kiedyś Wolfsburga... FCB!

28.08.2014 11:20

To się porobiło. Ciekawe czy włodarze jeszcze czymś zaskoczą. Chyba teraz czas niestety by ktoś opuścił Bayern, bo się tłoczno zrobiło i ktoś może zacząć mieć muchy w nosie... FCB!

28.08.2014 11:08

W najbliższych godzinach się wyjaśni czy to wypożyczenie czy transfer definitywny... FCB!

28.08.2014 00:44

A na transfermarkt prawie juz 60 %... FCB!

28.08.2014 00:36

Anonim -> jedynie do Bayernu może trafić jeszcze Kurt, bo BMG wie, ze jak teraz go nie sprzeda to za rok i tak trafi do Bayernu... FCB!

28.08.2014 00:27

Jutro pewnie przy prezentacji Benatii włodarze Bayernu potwierdza wypożyczenie Alonso... FCB!

28.08.2014 00:24

Lascah -> mam na myśli transfery oczywiście :p a na transfermarkt juz 53 %... FCB!

28.08.2014 00:10

Lokus -> wszystko jest możliwe jak widać... FCB!

28.08.2014 00:05

Weiser i ktoś z dwójki Gaudino - Hojbjerg w takim przypadku na wypożyczenie i wcale mnie nie zdziwi juz odejście Xerdana... FCB!

28.08.2014 00:01

Jedna kontuzja wywołała tyle zamieszania, ale czuje, ze to nie koniec... FCB!

27.08.2014 23:57

Nikt nie ma chyba wątpliwości, ze Bayern to najlepiej zarządzany klub na świecie, ale to unikatowy klub :) FCB!

27.08.2014 23:51

Ten transfer pokazuje trochę panikę Guardioli przed tym sezonem. Dojdzie do takiej sytuacji, ze kilku dobrych graczy nie będzie się mieściło w 18... FCB!

27.08.2014 23:47

Tylko ze za 2 lata kończy się jemu kontrakt to pewnie jak w przypadku Claudio było by przedłużanie o rok lub Hiszpan zakończył by karierę... FCB!

27.08.2014 23:42

A jutro kolejna sensacja Xerdan na wypożyczenie lub transfer do Juve za 20 mln i ściągnięcie Itturaspe :p FCB!

27.08.2014 23:34

Lybbard -> Bayern w tym temacie to majstersztyk, by w taki sposób przeprowadzać transfery bez zamieszania w mediach...FCB!

27.08.2014 23:30

Pewnie będzie to opcja wypożyczenia z późniejszym wykupem... FCB!

27.08.2014 23:27

I pisze się jeszcze, ale nie wiem ile w tym prawdy, ze ma być to wypożyczenie na 2 lata... FCB!

27.08.2014 23:23

Prawdopodobnie Bayern zapłaci za Hiszpana 10 mln... FCB!

27.08.2014 23:21

Teraz ciekawe kto odejdzie z Bayernu hmmm obstawiam, ze ktoś z młodych i Xerdan na wypożyczenie... FCB!

27.08.2014 23:18

Nie wiadomo co o tym myśleć. W takim wypadku ktoś z młodych musi iść na wypożyczenie i Szwajcar widząc za duża rywalizacje ucieknie w ostatnich dniach z Bayernu, oby nie, ale nie nadazy się ze wszystkim... FCB!

27.08.2014 23:13

Jeśli transfer dojdzie do skutku to: Weiser, Julian, Guadino i Hojbjerg jeden z nich pójdzie na wypożyczenie oraz nie zdziwie się jak transferu zażyczy sobie Xerdan, bo to wszystko się szybko zmienia... FCB!

27.08.2014 23:09

No właśnie 44 % to przy transferze Mehdiego tak szybko nie szło... FCB!

27.08.2014 22:57

Zastanawia mnie bardzo szybki wzrost na transfermarkt z 0 na 39 %... FCB!

27.08.2014 22:53

FlyingManu -> LM to jest to, bo takiemu Hojbjergowi po co mecze przeciwko słabym klubom z BL, a LM to już inny temat (bardziej chodzi mi o to, że Bayern marnuje ostatnio talenty to i szkoda sprowadzać nawet Kurta jak ma podzielić ich los)... FCB!

27.08.2014 22:41

Flying Manu -> To jest blokowanie rozwoju, bo zamiast Hojbjerga czy Gaudino to wchodził by Alonso, a młodzi muszą grać by nabierać jakiegokolwiek doświadczenia... FCB!

27.08.2014 22:36

Ja bym zmienił tytuł info na: "Guardiola chce Xabiego Alonso"... FCB!

27.08.2014 22:31

Hourdeau -> Ja już nie wierzę, że żaden z wymienionych przeze mnie piłkarzy wogle coś pogra w ciągu sezonu... FCB!

27.08.2014 22:26

Heat -> Weiser, Hojbjerg, Guadino i Julian do wypożyczenia, bo szkoda ich... FCB!

27.08.2014 22:22

A później młodzież w Bayernie to widzi i się zastanawia czy ma szanse jakiekolwiek w przyszłości przebić się do pierwszego składu. Na siłę byłby to transfer i tyle, a dlaczego nie Khedira ? Bo to nie jest Hiszpan i koniec tematu... FCB!

27.08.2014 22:20

Zacznę powoli wątpić, że jakiś talent w Bayernie wypromuje się przy boku Guardioli... FCB!

27.08.2014 22:16

Tylko pytanie co to będzie jak wszyscy wrócą do zdrowia hmm losowanie kto zasiądzie na ławce rezerwowych :) ? FCB!

27.08.2014 22:13

Na siłę byłby to transfer i tyle, a na transfermarkt 28 % szans na transfer (coś szybko idzie do góry) i poza tym jak ma rozwijać Gaudino czy Hojbjerg ? FCB!

27.08.2014 22:08

Nie wiem czy ktoś wspominał, ale Karl mówił, że jeśli BMG chce zarobić na Kurcie to lepiej niech zaakceptuje ofertę Bayernu teraz, bo za rok za młodego gracza nie powąchają żadnego eurasa :) FCB!

27.08.2014 21:34

Lepszy Khedira niż Alonso wg mnie z wiadomych przyczyn :) FCB!

27.08.2014 21:08

Pele -> na siłę Guardiola chce ściągnąć kolejnego Hiszpana... FCB!

27.08.2014 20:55

Przejął numer po DvB :) FCB!

27.08.2014 20:29

Pele -> Wcale się nie zdziwię jak BVB będzie za wszelką cenę blokowała transfer Reusa do Bayernu i będą robić wszystko by nie zasilił Bawarczyków... FCB!

27.08.2014 20:20

Na transfermarkt już podchwycili temat i piszę się o rzekomym zainteresowaniu Alonso i szansę na jego przejście do Bayernu wzrosły nagle do 15 % -> http://www.transfermarkt.de/xabi-alonso-nimmt-abschied-von-nationalelf-ndash-bayern-geruchte/view/news/170873

27.08.2014 20:17

Sam zawodnik pewnie wie o tym, bo Bayern to nie Roma i w Monachium mierzy się o najwyższe cele :) FCB!

27.08.2014 20:13

Nieraz Guardiola potrafi się skompromitować swoimi zachciankami. To już lepiej zaklepać Samiego, ale nie wiem czy obecnie jest taka potrzeba... FCB!

27.08.2014 20:08

Na jednym z portali pisze, ze Bayern w ostatniej chwili moze sprowadzić gracza i chodzi tu o Hiszpana z Realu, a głownie o Alonso. Brany jest tez pod uwagę Khedira, bo nie wiadomo jak to będzie z Bastianem... FCB!

27.08.2014 16:16

Lepiej pozno niz wcale :) FCB!

27.08.2014 16:06

Jakieś zasady muszą obowiązywać... FCB!

27.08.2014 14:05

ASR -> był kluczowym graczem, wiec się nie dziwie , ze odmówił takiego kontraktu... FCB!

26.08.2014 18:14

Jakby klub go tak szanował to by dal mu podwyżkę i nowy kontrakt... FCB!

26.08.2014 18:05

Pecz01 -> właśnie tez to zauwazylem... FCB!

26.08.2014 17:59

W końcu można by powiedzieć :) FCB!

26.08.2014 17:50

Widać inne kluby maja słabych negocjatorów :p FCB!

26.08.2014 14:25

Myślę, ze to tez w połowie zasługa samego zawodnika, ze Roma uległa Bayernowi :) FCB!

26.08.2014 14:21

Bayern pokazuje, ze umie negocjować i zapłaci mniej niż 30 mln jak oczekiwał tego włoski klub :) FCB!

26.08.2014 12:50

I tradycyjnie na stronie As Romy jadą po Bayernie i Marokańczyku (normalnie patologia)... FCB!

26.08.2014 11:50

To już powinno ruszyć z kopyta i może jeszcze nawet dziś oficjalne info. Obrona zostanie podreperowana i mam nadzieję, że Marokańczyk się sprawdzi. A co do Gaudino to Juve sobie może, bo włodarze Bayernu nie są głupi i pewnie wiedzą, że piłkarz się na pewno rozwinie co powinno cieszyć klub, a kontrakt zostanie mu szybko przedłużony :) FCB!

26.08.2014 11:29

Wygląda na to, że dyrektor BMG nieźle ściemę wali, a piłkarz ma jednak kontrakt do 2015 r. No niestety tak to już jest, że są słabe kluby i te mocne, a zawodnika jakby chcieli to nie zatrzymają niestety... FCB!

26.08.2014 11:24

Ewentualnie najlepsza opcja niż sprzedawać i wtedy dawać szansę Julianowi... FCB!

25.08.2014 22:09

Ivan -> Pomarzyć zawsze można ;p FCB!

25.08.2014 21:50

Czekać na oficjalne potwierdzenie transferu piłkarza As Roma i na tym by się skończyły transfery... FCB!

25.08.2014 20:22

W końcu skończyła by się pozytywnie historia transferu Benati, bo az nie chce się czytać za każdym razem, ze cos nie tak :) FCB!

25.08.2014 19:02

Jeśli faktycznie by tak było to lepiej zapłacic za niego te 4 mln niż później ponad 10 :) FCB!

25.08.2014 18:40

Nawet jak ma do 2016 r to czytałem wypowiedź Karla i wypowiedział sie , ze Kurt przyjdzie do Bayernu w 2015 r. :) FCB!

25.08.2014 18:18

Pierwsze slysze , ze Kurt ma kontrakt do 2016, ale mimo to i tak zostanie graczem Bayernu ;) FCB!

25.08.2014 17:03

Piłkarz BMG Sinan Kurt przejdzie do Bayernu po zakończeniu sezonu 2014/15 :) FCB!

25.08.2014 16:51

Ale co tu mieć do Szwajcara pretensje jak Guardiola woli wystawić Gaudino niż Xerdana, więc nie wiadomo z której sytuacji się cieszyć, a z której nie... FCB!

25.08.2014 12:35

Od czasu transferu Martineza nie było takiego zamieszania. Pewnie transfer Marokańczyka zapadnie w ostatnich godzinach okienka transferowego... FCB!

25.08.2014 12:30

Bayern już w tym okienku transferowym nie powinien się osłabiać... FCB!

24.08.2014 23:59

Zauwazylem, ze Bayern ostatnio ma trudnych rywali w PN, a takie BVB zawsze na tarcie... FCB!

24.08.2014 16:26

Jeśli Draxler faktycznie zasili Bayern za rok to niestety nasuwa mi sie jedno nazwisko do odejścia, a mianowicie osoba Szwajcara... FCB!

24.08.2014 16:24

Mozliwe , ze takie rozmowy się odbyły jak Khedira był niedawno w Niemczech :) FCB!

24.08.2014 15:59

To jest bardzo prawdopodobne, ze Khedira przyjdzie za rok do Bayernu, a włodarze sa znani z takich transferów :) FCB!

24.08.2014 15:45

Wg Tz transfer Marokańczyka przesądzony (na transfermarkt 54 %), a Khedira zostaje na przyszły sezon w Realu -> https://www.tz.de/sport/fc-bayern/fc-bayern-muenchen-transfer-ticker-mehdi-benatia-sami-khedira-ersatz-martinez-meta-3796911.html

24.08.2014 15:25

Trzeba z młodych czerpać jak najwięcej, a Khedira może za rok zasili Bayern :) FCB!

24.08.2014 14:28

Jakieś rasistowskie wyzwiska pod adresem Markokanczyka...FCB!

24.08.2014 13:48

Czy to juz koniec z transferami hmm nigdy nie mów nigdy :) FCB!

24.08.2014 12:35

Podobnie jak z Dante co do Rode. Każdy myślał, że jak przejdzie do Bayernu to usiądzie na ławie, a Niemiec zaskakuje, ale oby jego drugi sezon nie był słaby jak w wykonaniu Brazylijczyka... FCB!

23.08.2014 12:04

Czekać i czekać na rozwój sytuacji transferu Marokańczyka i nie wykluczone, że jak już będzie po transferze Bayern na kilka dni przed zamknięciem okna pomyśli pewnie czy brać Samiego czy nie... FCB!

23.08.2014 11:59

Adi -> Jeśli rzeczywiście Sami przeszedł by do Bayernu to z dwóch młodych musowo trzeba by wypożyczyć, bo innej opcji by nie było :) FCB!

23.08.2014 11:49

Lahm, Bastian, Ribery czy Arjen młodzi już nie są i trzeba szukać powoli zmienników, a najlepiej w postaci wychowanków :) FCB!

23.08.2014 11:36

Zobaczymy :) FCB!

23.08.2014 11:34

Trzeba czekać i tylko czekać :) FCB!

23.08.2014 11:33

To, ze Khedira jest w Niemczech i to jeszcze dziś to o przypadku mówić nie można...FCB!

22.08.2014 23:49

Pele -> Zobaczymy w najbliższych dniach, a co do samego meczu to z meczu na mecz będzie co raz lepiej :) FCB!

22.08.2014 23:41

Pele -> Może Samiemu nie chodzi juz o kasę :) FCB!

22.08.2014 23:28

Ciekawe co wyjdzie z tym Khedira, a może się okazac , ze Benatia to była zasłona dymna :) FCB!

22.08.2014 23:20

Patryk223 -> Innej opcji nie widzę jak pozostali piłkarze wyzdrowieją i do tego dojdzie Benatia i Sami... FCB!

22.08.2014 23:00

Pecz01 -> Jeśli dziś Atletico zdobędzie puchar to dzień można zaliczyć do udanych :) FCB!

22.08.2014 22:57