DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 222

Lybbard -> nie tylko jego, ale i całego zespołu, bo sam meczu nie wybroni i nie pomoże przy udziale innych w zdobywaniu bramek :) FCB!

13.09.2014 13:26

Arjen w Bayernie przeżywa najlepsze lata swojej kariery, a dużej mierze dzięki najlepszemu lekarzowi sportowemu, który jest w bawarskiej drużynie :) FCB!

13.09.2014 11:17

Nic nowego nie napiszę jak zwycięstwo i wg mnie Alonso może zagrać od pierwszej minuty (Lahm do obrony, bo forma Dante niepewna jest), a dla Marokańczyka jest za wcześnie... FCB!

13.09.2014 11:00

No tak Guardiola chciał, a Bayern jako klub to już be, bo nie chciał... bez komentarza. Niech siedzi w tym sklepie Real i się nie odzywa i te jego Hala Madrid... FCB!

13.09.2014 10:58

Guardiola to każdego chwali a jak przyjdzie co do czego to jest zupełnie inaczej nieraz;p FCB!

13.09.2014 10:56

Druga drużyna Bayernu wygrała u siebie 2-1 z Eintracht Bamberg po bramkach Fischera i Wegkampa :) FCB!

12.09.2014 21:05

Jeśli nic nie pokaże to w zimowym okienku na 100 % albo definitywnie opuści Bayern, albo go wypożyczą na 1,5 czy 2 lata... FCB!

12.09.2014 11:52

Hades82 -> moim zdaniem bardziej chodzi o to, że jak piłkarz odchodzi z jakiegoś klubu to powinien pozostawić odrobinę szacunku, a nie wypowiadać się, że Real jest lepszy od Bayernu i inne takie pierdoły i nikt mi nie wmówi, że tak jemu kazano, bo wizerunek itp., itd., a zawsze można inaczej powiedzieć. Czego jak Mandzu odszedł to nie słyszałem z jego ust takich farmazonów... FCB!

11.09.2014 21:43

Po tych głupawych komentarzach ze strony Toniego w stronę Bayernu to się wcale nie dziwie, że Niemca nie ma w Monachium... FCB!

11.09.2014 19:10

Spokojnie i bez paniki :) FCB!

11.09.2014 11:55

Franek krótko i na temat :) FCB!

11.09.2014 11:54

Każdy powoli z kontuzjowanych zaczyna wracać do kadry i zanosi się na ostrą rozpierduchę rywali :) FCB!

10.09.2014 14:37

Adi -> to w przyszłości może być drugi Bastian :) FCB!

10.09.2014 14:36

Lukowaty -> HSV gra na razie taką padake i czuje powtórkę z poprzedniego sezonu, a każdy rezerwowy zawodnik Bayernu śmiało by się przebił do pierwszego składu... FCB!

10.09.2014 14:35

Effe jak i Kahn to sportowi zabijacy :) FCB!

10.09.2014 11:24

Od początku widać, że nie odstawia nogi i daję radę, oby tak dalej :) FCB!

10.09.2014 11:22

Na pewno dobrze mu to zrobi :) FCB!

10.09.2014 11:21

Zmiany, zmiany i zmiany :) FCB!

09.09.2014 19:00

Nie tylko Rode, ale i większość kibiców Bayernu jak i pewnie Realu są zaskoczeni :) FCB!

09.09.2014 18:59

Widzę, że władzom As Romy się bardzo nudzi... FCB!

09.09.2014 18:58

Od kilku lat patrze na Portugalię w eliminacjach i powiem jedno KOMPROMITACJA... FCB!

07.09.2014 22:44

Będą z niego ludzie :) FCB!

07.09.2014 22:41

Sam widać nie wie czego chce... FCB!

07.09.2014 22:40

Dobra niedziela dla zawodników Bayernu: 4 bramki Lewandowski, 2 Muller i 1 Hojbjerg :) FCB!

07.09.2014 22:39

Pele -> właśnie teraz dokładnie widać, gdzie Toni ma Bayern i wg mnie nawet jakby prosił na kolanach już do Bayernu nie wróci... FCB!

07.09.2014 13:19

Co do Szwajcara wg mnie ma czas do zimy i jeśli nie pokaże 100 % to wypożyczenie, a definitywnie sprzedaż, a Kurt naturalnie zostanie więcej czasu na pokazanie swoich umiejętności :) FCB!

07.09.2014 12:52

Z tego co wiem to Prezydent UEFA nie decyduje co się dzieje w federacji francuskiej, a tym samym w reprezentacji, więc nie wiem w jakim celu jest to straszenie i druga sprawa jak jest taki pro nastawiony do Franka, który jest od kilku lat zawodnikiem Bayernu to czego żaden Bawarczyk nie wygrał nagrody UEFA (a Ribery miał szansę), a na zmianę tylko Leo i żeluś ? FCB!

07.09.2014 12:49

Druga drużyna Bayernu wygrała na wyjeździe ligowy mecz z SV Seligenporten 1-2. Bramki strzelali: Gortler i Wegkamp :) FCB!

05.09.2014 21:01

Cierpliwości :) FCB!

05.09.2014 20:07

Druga drużyna Bayernu wygrywa do pierwszej połowy na wyjeździe z SV Seligenporten 0-1. Gola strzelił w 20' Gortler... FCB!

05.09.2014 20:06

Brak większości Bawarczyków w dzisiejszym meczu robi swoje... FCB!

03.09.2014 21:14

Widać chłopak ma mocny charakter :) FCB!

03.09.2014 21:09

Musi być dobrej myśli :) FCB!

03.09.2014 20:50

I tak niestety będzie. Trzeba będzie rzucać monetą kto zasiądzie na ławce :) FCB!

03.09.2014 20:29

Co racja to racja. Zobaczymy czy w tym roku kroku dotrzymają BVB i Bayer czy wcześniej nie zmiękną... FCB!

03.09.2014 19:56

Pele -> co prawda to prawda :) FCB!

03.09.2014 19:26

Panie LvG Bayern to nie City, Psg czy sklep Real, że przesiewa kasę na prawo i lewo :) FCB!

03.09.2014 19:08

Żadnych wynalazków. Bayern nie może pozwolić sobie na marnowanie talentów, bo po co są oni w Bayernie ? FCB!

03.09.2014 14:34

Zobaczymy czy Kurt to będzie Reus 2.0 oby tak i na to liczę przede wszystkim... FCB!

03.09.2014 12:13

Koniec marnowania kolejnego talentu. Gaudino, Hojbjerg, Julian, Kurt czy Scholl ktoś musi w końcu z nich odpalić... FCB!

03.09.2014 12:09

Ja obstawiałem między Bastim a Manuelem, ale dobrze jest :) FCB!

02.09.2014 13:09

Działo się i to bardzo szybko, az prezentacja odbyła się na samym końcu :) FCB!

01.09.2014 15:43

Pecz01 -> BVB zrobi wszystko by Reus nie zasilił Bayernu... FCB!

01.09.2014 12:16

Heat -> co do Bayeru to mają jeden problem. Pierwszą cześć sezonu pokazują się naprawdę dobrze, a później wygląda to tak jakby nie mieli siły grać i to tak zauważyłem od kilku sezonów... FCB!

01.09.2014 11:53

MU widzę idzie drogą sklepu Real, bo jeśli oba kluby myślą, że jak kupią top zawodników i w wyniku tego wszystko samo się wygra to życzę powodzenia :) FCB!

01.09.2014 11:49

Jakoś nie zanosi się by Guardiola grał czterema obrońcami, a np. MU eksperyment z trzema nie wychodzi na razie... FCB!

01.09.2014 08:30

W parze z Bastianem, bo szybciej pewnie wróci do gry to będą razem wymiatac, az strach myśleć :) FCB!

01.09.2014 00:31

Tak sobie myślę, ze nic na sile i wątpliwe jest by dawał teraz z siebie 100 % bo tym zniecheci wiele osób, az zostanie sprzedany... FCB!

01.09.2014 00:29

Mam nadzieję, że Atletico po raz kolejny pociśnie Barcelone i sklep Real w lidze :) FCB!

31.08.2014 21:53

Tak poza tematem: Real nakupował a remisuje z Real Sociedad a wygrywali 0-2 heh ale beka, myślą, że zdobędą wszystko :) FCB!

31.08.2014 21:43

A niech wyznają co chcą ważne by dawali z siebie 100 % :) FCB!

31.08.2014 17:44

Pele -> no sam Alonso mówił, ze podoba mu się styl gry jaki panuje w BL czy cos w tym stylu :) FCB!

31.08.2014 15:26

Pele -> to ja juz wole by odszedł Szwajcar niż Julian, który nie pokazał jeszcze wszystkiego, bo niby kiedy :) FCB!

31.08.2014 15:01

Pele -> zgadza się tylko chodzi mi o to, że jeśli Julian zostanie wypożyczony to przy zostawieniu Szwajcara, gdzie będzie miejsce dla Kurta, bo to chyba nie transfer by wzmocnić drugą drużynę Bayernu, bo tak samo mógłby grać w drugiej drużynie BMG :) FCB!

31.08.2014 13:57

Pele -> to ja nie rozumiem w takim wypadku przejścia teraz do Bayernu Kurta. Przecież to jest marnowanie jego w drugiej drużynie, bo w pierwszej drużynie miejsca nie będzie, a przykład Juliana... FCB!

31.08.2014 13:33

Statystyki swoją drogą co nie zmienia faktu, że remis na własne życzenie... FCB!

31.08.2014 13:24

Lukowaty -> jeśli ma grać w drugiej drużynie to faktycznie lepiej jakby zawitał w Bayernie za rok :) FCB!

31.08.2014 13:19

Do jutra okienko jeszcze trwa, więc może w ostatniej chwili coś się wydarzyć... FCB!

31.08.2014 13:14

Heat -> Za dwa tygodnie obaj na pewno już będą do pełnej dyspozycji, a na pewno Marokańczyk :) FCB!

31.08.2014 13:10

Jeśli transfer Kurta jest do pierwszej drużyny, bo innego sensu nie widzę, to jest to sygnał dla Szwajcara, że ma odejść na stałe lub tymczasowo... FCB!

31.08.2014 13:07

Apollo1 -> Można by tak, a nawet realne to jest, że Xherdan zostanie sprzedany lub wypożyczenie, a w jego miejsce Kurt, bo innej logiki też w tym nie widzę :) FCB!

31.08.2014 13:05

A no właśnie chyba po tym jak zobaczył piłkarz Schalke gola to nie za bardzo na rękę było mu się wypowiadać na to wygląda... FCB!

31.08.2014 12:58

Widzę, że BMG poszła po rozum do głowy i zdecydowali się nie opierać Bawarczykom i Kurt w Bayernie, bo tak by trafił do Bayernu i tak tylko kwestia czasu. Teraz pytanie co z nim zrobić i czy nie wypożyczyć. Okienko trwa do jutra i wszystko się może zdarzyć np. Xherdan wypożyczenie, a w jego miejsce Kurt... FCB!

31.08.2014 12:47

Widzę, że BMG poszła po rozum do głowy i zdecydowali się nie opierać Bawarczykom i Kurt w Bayernie. Teraz pytanie co z nim zrobić i czy nie wypożyczyć. Okienko trwa do jutra i wszystko się może zdarzyć np. Xherdan wypożyczenie, a w jego miejsce Kurt... FCB!

31.08.2014 12:46

Pele -> nikt nie wątpił w umiejętności Alonso tylko bardziej chodziło o to, że młodzi na tym stracą, bo nie pograją. Teraz grają, bo są kontuzje, ale jak wszyscy wrócą do zdrowia to żaden nawet się na ławkę nie załapie... FCB!

30.08.2014 22:03

Pele - akurat Lahm grał na swojej pozycji i w tym aspekcie Guardiola nie kombinował... FCB!

30.08.2014 21:41

Może Guardiola w końcu coś zrozumiał lub taka gra wymuszona została przez kontuzje, nie wiadomo... FCB!

30.08.2014 21:35

HSV chyba będzie miało powtórkę z poprzedniego sezony i tak myślę, że przy takiej grze to Julian pograł by sobie. Dziś był na rezerwie, bo tak czy siak nie zagrał by dziś, a nawet nie było by go na ławce HSV, więc do poniedziałku zostanie pewnie wypożyczony :) FCB!

30.08.2014 21:22

Jeszcze wg mnie obok Juliana ktoś pójdzie na wypożyczenie, a kto to nie wiem :) FCB!

30.08.2014 21:19

Nie czaje jak można było zaliczyć bramkę, gdzie piłka wybijana z linii bramkowej trafia w rękę i od niej wpada do bramki... FCB!

30.08.2014 21:11

Remis tylko i wyłącznie na własne życzenie Bayernu, bo gdyby Bawarczycy bardziej przycisnęli i strzelili na 2-0 to Schalke by się nie podniosło już... FCB!

30.08.2014 20:51

Wygrana i tyle w temacie :) FCB!

30.08.2014 15:15

Starke jak i Weiser (i tak odejdą i tak) nie pograją nic, a nic w tym sezonie i pewnie to samo spotka Gaudino, który na razie gra, ale do długo nie potrwa, więc po co ich trzymać jak sobie, gdzie indziej mogą więcej pograć :) FCB!

30.08.2014 13:04

Weiser, Starke, Gaudino, Hojbjerg lub Xherdan ktoś z nich jeszcze powinien iść na wypożyczenie... FCB!

30.08.2014 12:55

Już głowa w tym by wrócił do Bayernu, chyba, że każdy woli by kolejny Hiszpan zasilił Bayern ;p (żeby nie było, że coś mam do Hiszpanów (co za dużo to nie zdrowo), ale Bayern to niemiecki klub i niech już tak pozostanie) :) FCB!

30.08.2014 12:27

Lukowaty -> niestety, ale Weiser to trochę mały niewypał i lepiej jak odejdzie z Bayernu jak w drugiej drużynie nie daję rady... FCB!

30.08.2014 11:45

Weiser (2015 r. kontrakt) i Starke (2015 r. kontrakt) za rok opuszczą wg mnie definitywnie Bayern... FCB!

30.08.2014 11:37

Pele -> Tak ma do 2017 r. i moim zdaniem ktoś jeszcze powinien pójść na wypożyczenie... FCB!

30.08.2014 11:22

Można się było tego spodziewać i to dobre posunięcie dla piłkarza jak i samego Bayernu. Hmm ciekawe kto następny :) FCB!

30.08.2014 11:15

Czyli jutro Xherdan powinien być w meczowej 18 chyba, ze faktycznie jutro ma przejść testy medyczne w Moskwie... FCB!

29.08.2014 23:44

Jeśli to prawda to zmarnuje się w tym Spartaku, bo na dobre mu to nie wyjdzie, a kasa pewnie będzie podobna jak w Bayernie... FCB!

29.08.2014 22:20

Dziś rezerwy Bayernu wygrały 2-1 z FV Illertissen po dwóch bramkach Wegkampa :) FCB!

29.08.2014 22:18

Jak Szwajcar pójdzie do Spartaka to wg mnie będzie to jego krok w tył w karierze, a kasa przecież musi się zgadzać, ale to już jego wybór byłby... FCB!

29.08.2014 19:17

Adi -> wszystko możliwe, bo Bayern ostatnio jest nieprzewidywalny w temacie transferów :) FCB!

29.08.2014 14:38

Bayern niczym agencja wywiadu cicho, bez szumu przeprowadza transfery :) FCB!

29.08.2014 14:16

Hans -> nie wiadomo czy trochę spotkań go zadowolić :) FCB!

29.08.2014 14:13

Można się tego spodziewać, bo tłok się robi po transferach Bayernu w kadrze... FCB!

29.08.2014 13:38

Benatia i Alonso możliwe, że wejdą pod koniec meczu, ale w podstawowej jedenastce na pewno się nie znajdą :) FCB!

29.08.2014 12:40

Trochę jego słowa brzmią jak typowy najemnik, ale na pewno się w Bayernie przyda (doświadczenie bezcenne) :) FCB!

29.08.2014 12:16

Jakby zestawić teraz skład Bayernu bez kombinacji Guardioli to komponuje się wyśmienicie :) FCB!

29.08.2014 12:09

Jak donosi hiszpański AS, Xherdan Shaqiri jest bliski wypożyczenia i miałby zostać piłkarzem Atletico Madryt... FCB!

29.08.2014 11:52

Jeśli nie w tym okienku transferowym to za rok, a BMG nic na tym nie skorzysta jeśli tak bardzo chcę :) FCB!

29.08.2014 11:44

Przy kupnie Reiny nie dziwię mu się, że chce odejść dlatego myślę, że powinien pożegnać się z Bayernem... FCB!

29.08.2014 11:43

W trudnych chwilach jego doświadczenie na pewno się przyda :) FCB!

29.08.2014 00:42

Myślę, że ukraińskie zespoły będą grać poza swoim terytorium, bo innej wyjścia nie ma przy tej sytuacji... FCB!

29.08.2014 00:09

Nie ma co nawet myśleć, że Marokańczyk i Hiszpan zagrają w najbliższym meczu BL... FCB!

28.08.2014 22:20

Pele -> Możliwe, że teraz zacznie się fala odejść z Bayernu... FCB!

28.08.2014 21:10

KoanGuardiola -> Prawdopodobnie tak :) FCB!

28.08.2014 21:06

Alonso przeszedł pozytywnie testy w Monachium i teraz wróci do Madrytu by pożegnać się, a później na dobre zacznie trenować z zespołem (oficjalna prezentacja prawdopodobnie jutro) :) FCB!

28.08.2014 20:56

Dlatego dla dobrych młodszych graczy jak: Weiser, Hojbjerg, Julian czy Gaudino lepiej będzie jak przynajmniej ze dwóch pójdzie na wypożyczenie, bo szkoda będzie by siedzieli na ławie lub grali w drugiej drużynie jak mają się rozwijać... FCB!

28.08.2014 19:53