Lybbard -> nie tylko jego, ale i całego zespołu, bo sam meczu nie wybroni i nie pomoże przy udziale innych w zdobywaniu bramek :) FCB!
13.09.2014 13:26
Arjen w Bayernie przeżywa najlepsze lata swojej kariery, a dużej mierze dzięki najlepszemu lekarzowi sportowemu, który jest w bawarskiej drużynie :) FCB!
13.09.2014 11:17
Nic nowego nie napiszę jak zwycięstwo i wg mnie Alonso może zagrać od pierwszej minuty (Lahm do obrony, bo forma Dante niepewna jest), a dla Marokańczyka jest za wcześnie... FCB!
13.09.2014 11:00
No tak Guardiola chciał, a Bayern jako klub to już be, bo nie chciał... bez komentarza. Niech siedzi w tym sklepie Real i się nie odzywa i te jego Hala Madrid... FCB!
13.09.2014 10:58
Guardiola to każdego chwali a jak przyjdzie co do czego to jest zupełnie inaczej nieraz;p FCB!
13.09.2014 10:56
Druga drużyna Bayernu wygrała u siebie 2-1 z Eintracht Bamberg po bramkach Fischera i Wegkampa :) FCB!
12.09.2014 21:05
Jeśli nic nie pokaże to w zimowym okienku na 100 % albo definitywnie opuści Bayern, albo go wypożyczą na 1,5 czy 2 lata... FCB!
12.09.2014 11:52
Hades82 -> moim zdaniem bardziej chodzi o to, że jak piłkarz odchodzi z jakiegoś klubu to powinien pozostawić odrobinę szacunku, a nie wypowiadać się, że Real jest lepszy od Bayernu i inne takie pierdoły i nikt mi nie wmówi, że tak jemu kazano, bo wizerunek itp., itd., a zawsze można inaczej powiedzieć. Czego jak Mandzu odszedł to nie słyszałem z jego ust takich farmazonów... FCB!
11.09.2014 21:43
Po tych głupawych komentarzach ze strony Toniego w stronę Bayernu to się wcale nie dziwie, że Niemca nie ma w Monachium... FCB!
11.09.2014 19:10
Spokojnie i bez paniki :) FCB!
11.09.2014 11:55
Franek krótko i na temat :) FCB!
11.09.2014 11:54
Każdy powoli z kontuzjowanych zaczyna wracać do kadry i zanosi się na ostrą rozpierduchę rywali :) FCB!
10.09.2014 14:37
Adi -> to w przyszłości może być drugi Bastian :) FCB!
10.09.2014 14:36
Lukowaty -> HSV gra na razie taką padake i czuje powtórkę z poprzedniego sezonu, a każdy rezerwowy zawodnik Bayernu śmiało by się przebił do pierwszego składu... FCB!
10.09.2014 14:35
Effe jak i Kahn to sportowi zabijacy :) FCB!
10.09.2014 11:24
Od początku widać, że nie odstawia nogi i daję radę, oby tak dalej :) FCB!
10.09.2014 11:22
Na pewno dobrze mu to zrobi :) FCB!
10.09.2014 11:21
Zmiany, zmiany i zmiany :) FCB!
09.09.2014 19:00
Nie tylko Rode, ale i większość kibiców Bayernu jak i pewnie Realu są zaskoczeni :) FCB!
09.09.2014 18:59
Widzę, że władzom As Romy się bardzo nudzi... FCB!
09.09.2014 18:58
Od kilku lat patrze na Portugalię w eliminacjach i powiem jedno KOMPROMITACJA... FCB!
07.09.2014 22:44
Będą z niego ludzie :) FCB!
07.09.2014 22:41
Sam widać nie wie czego chce... FCB!
07.09.2014 22:40
Dobra niedziela dla zawodników Bayernu: 4 bramki Lewandowski, 2 Muller i 1 Hojbjerg :) FCB!
07.09.2014 22:39
Pele -> właśnie teraz dokładnie widać, gdzie Toni ma Bayern i wg mnie nawet jakby prosił na kolanach już do Bayernu nie wróci... FCB!
07.09.2014 13:19
Co do Szwajcara wg mnie ma czas do zimy i jeśli nie pokaże 100 % to wypożyczenie, a definitywnie sprzedaż, a Kurt naturalnie zostanie więcej czasu na pokazanie swoich umiejętności :) FCB!
07.09.2014 12:52
Z tego co wiem to Prezydent UEFA nie decyduje co się dzieje w federacji francuskiej, a tym samym w reprezentacji, więc nie wiem w jakim celu jest to straszenie i druga sprawa jak jest taki pro nastawiony do Franka, który jest od kilku lat zawodnikiem Bayernu to czego żaden Bawarczyk nie wygrał nagrody UEFA (a Ribery miał szansę), a na zmianę tylko Leo i żeluś ? FCB!
07.09.2014 12:49
Druga drużyna Bayernu wygrała na wyjeździe ligowy mecz z SV Seligenporten 1-2. Bramki strzelali: Gortler i Wegkamp :) FCB!
05.09.2014 21:01
Cierpliwości :) FCB!
05.09.2014 20:07
Druga drużyna Bayernu wygrywa do pierwszej połowy na wyjeździe z SV Seligenporten 0-1. Gola strzelił w 20' Gortler... FCB!
05.09.2014 20:06
Brak większości Bawarczyków w dzisiejszym meczu robi swoje... FCB!
03.09.2014 21:14
Widać chłopak ma mocny charakter :) FCB!
03.09.2014 21:09
Musi być dobrej myśli :) FCB!
03.09.2014 20:50
I tak niestety będzie. Trzeba będzie rzucać monetą kto zasiądzie na ławce :) FCB!
03.09.2014 20:29
Co racja to racja. Zobaczymy czy w tym roku kroku dotrzymają BVB i Bayer czy wcześniej nie zmiękną... FCB!
03.09.2014 19:56
Pele -> co prawda to prawda :) FCB!
03.09.2014 19:26
Panie LvG Bayern to nie City, Psg czy sklep Real, że przesiewa kasę na prawo i lewo :) FCB!
03.09.2014 19:08
Żadnych wynalazków. Bayern nie może pozwolić sobie na marnowanie talentów, bo po co są oni w Bayernie ? FCB!
03.09.2014 14:34
Zobaczymy czy Kurt to będzie Reus 2.0 oby tak i na to liczę przede wszystkim... FCB!
03.09.2014 12:13
Koniec marnowania kolejnego talentu. Gaudino, Hojbjerg, Julian, Kurt czy Scholl ktoś musi w końcu z nich odpalić... FCB!
03.09.2014 12:09
Ja obstawiałem między Bastim a Manuelem, ale dobrze jest :) FCB!
02.09.2014 13:09
Działo się i to bardzo szybko, az prezentacja odbyła się na samym końcu :) FCB!
01.09.2014 15:43
Pecz01 -> BVB zrobi wszystko by Reus nie zasilił Bayernu... FCB!
01.09.2014 12:16
Heat -> co do Bayeru to mają jeden problem. Pierwszą cześć sezonu pokazują się naprawdę dobrze, a później wygląda to tak jakby nie mieli siły grać i to tak zauważyłem od kilku sezonów... FCB!
01.09.2014 11:53
MU widzę idzie drogą sklepu Real, bo jeśli oba kluby myślą, że jak kupią top zawodników i w wyniku tego wszystko samo się wygra to życzę powodzenia :) FCB!
01.09.2014 11:49
Jakoś nie zanosi się by Guardiola grał czterema obrońcami, a np. MU eksperyment z trzema nie wychodzi na razie... FCB!
01.09.2014 08:30
W parze z Bastianem, bo szybciej pewnie wróci do gry to będą razem wymiatac, az strach myśleć :) FCB!
01.09.2014 00:31
Tak sobie myślę, ze nic na sile i wątpliwe jest by dawał teraz z siebie 100 % bo tym zniecheci wiele osób, az zostanie sprzedany... FCB!
01.09.2014 00:29
Mam nadzieję, że Atletico po raz kolejny pociśnie Barcelone i sklep Real w lidze :) FCB!
31.08.2014 21:53
Tak poza tematem: Real nakupował a remisuje z Real Sociedad a wygrywali 0-2 heh ale beka, myślą, że zdobędą wszystko :) FCB!
31.08.2014 21:43
A niech wyznają co chcą ważne by dawali z siebie 100 % :) FCB!
31.08.2014 17:44
Pele -> no sam Alonso mówił, ze podoba mu się styl gry jaki panuje w BL czy cos w tym stylu :) FCB!
31.08.2014 15:26
Pele -> to ja juz wole by odszedł Szwajcar niż Julian, który nie pokazał jeszcze wszystkiego, bo niby kiedy :) FCB!
31.08.2014 15:01
Pele -> zgadza się tylko chodzi mi o to, że jeśli Julian zostanie wypożyczony to przy zostawieniu Szwajcara, gdzie będzie miejsce dla Kurta, bo to chyba nie transfer by wzmocnić drugą drużynę Bayernu, bo tak samo mógłby grać w drugiej drużynie BMG :) FCB!
31.08.2014 13:57
Pele -> to ja nie rozumiem w takim wypadku przejścia teraz do Bayernu Kurta. Przecież to jest marnowanie jego w drugiej drużynie, bo w pierwszej drużynie miejsca nie będzie, a przykład Juliana... FCB!
31.08.2014 13:33
Statystyki swoją drogą co nie zmienia faktu, że remis na własne życzenie... FCB!
31.08.2014 13:24
Lukowaty -> jeśli ma grać w drugiej drużynie to faktycznie lepiej jakby zawitał w Bayernie za rok :) FCB!
31.08.2014 13:19
Do jutra okienko jeszcze trwa, więc może w ostatniej chwili coś się wydarzyć... FCB!
31.08.2014 13:14
Heat -> Za dwa tygodnie obaj na pewno już będą do pełnej dyspozycji, a na pewno Marokańczyk :) FCB!
31.08.2014 13:10
Jeśli transfer Kurta jest do pierwszej drużyny, bo innego sensu nie widzę, to jest to sygnał dla Szwajcara, że ma odejść na stałe lub tymczasowo... FCB!
31.08.2014 13:07
Apollo1 -> Można by tak, a nawet realne to jest, że Xherdan zostanie sprzedany lub wypożyczenie, a w jego miejsce Kurt, bo innej logiki też w tym nie widzę :) FCB!
31.08.2014 13:05
A no właśnie chyba po tym jak zobaczył piłkarz Schalke gola to nie za bardzo na rękę było mu się wypowiadać na to wygląda... FCB!
31.08.2014 12:58
Widzę, że BMG poszła po rozum do głowy i zdecydowali się nie opierać Bawarczykom i Kurt w Bayernie, bo tak by trafił do Bayernu i tak tylko kwestia czasu. Teraz pytanie co z nim zrobić i czy nie wypożyczyć. Okienko trwa do jutra i wszystko się może zdarzyć np. Xherdan wypożyczenie, a w jego miejsce Kurt... FCB!
31.08.2014 12:47
Widzę, że BMG poszła po rozum do głowy i zdecydowali się nie opierać Bawarczykom i Kurt w Bayernie. Teraz pytanie co z nim zrobić i czy nie wypożyczyć. Okienko trwa do jutra i wszystko się może zdarzyć np. Xherdan wypożyczenie, a w jego miejsce Kurt... FCB!
31.08.2014 12:46
Pele -> nikt nie wątpił w umiejętności Alonso tylko bardziej chodziło o to, że młodzi na tym stracą, bo nie pograją. Teraz grają, bo są kontuzje, ale jak wszyscy wrócą do zdrowia to żaden nawet się na ławkę nie załapie... FCB!
30.08.2014 22:03
Pele - akurat Lahm grał na swojej pozycji i w tym aspekcie Guardiola nie kombinował... FCB!
30.08.2014 21:41
Może Guardiola w końcu coś zrozumiał lub taka gra wymuszona została przez kontuzje, nie wiadomo... FCB!
30.08.2014 21:35
HSV chyba będzie miało powtórkę z poprzedniego sezony i tak myślę, że przy takiej grze to Julian pograł by sobie. Dziś był na rezerwie, bo tak czy siak nie zagrał by dziś, a nawet nie było by go na ławce HSV, więc do poniedziałku zostanie pewnie wypożyczony :) FCB!
30.08.2014 21:22
Jeszcze wg mnie obok Juliana ktoś pójdzie na wypożyczenie, a kto to nie wiem :) FCB!
30.08.2014 21:19
Nie czaje jak można było zaliczyć bramkę, gdzie piłka wybijana z linii bramkowej trafia w rękę i od niej wpada do bramki... FCB!
30.08.2014 21:11
Remis tylko i wyłącznie na własne życzenie Bayernu, bo gdyby Bawarczycy bardziej przycisnęli i strzelili na 2-0 to Schalke by się nie podniosło już... FCB!
30.08.2014 20:51
Wygrana i tyle w temacie :) FCB!
30.08.2014 15:15
Starke jak i Weiser (i tak odejdą i tak) nie pograją nic, a nic w tym sezonie i pewnie to samo spotka Gaudino, który na razie gra, ale do długo nie potrwa, więc po co ich trzymać jak sobie, gdzie indziej mogą więcej pograć :) FCB!
30.08.2014 13:04
Weiser, Starke, Gaudino, Hojbjerg lub Xherdan ktoś z nich jeszcze powinien iść na wypożyczenie... FCB!
30.08.2014 12:55
Już głowa w tym by wrócił do Bayernu, chyba, że każdy woli by kolejny Hiszpan zasilił Bayern ;p (żeby nie było, że coś mam do Hiszpanów (co za dużo to nie zdrowo), ale Bayern to niemiecki klub i niech już tak pozostanie) :) FCB!
30.08.2014 12:27
Lukowaty -> niestety, ale Weiser to trochę mały niewypał i lepiej jak odejdzie z Bayernu jak w drugiej drużynie nie daję rady... FCB!
30.08.2014 11:45
Weiser (2015 r. kontrakt) i Starke (2015 r. kontrakt) za rok opuszczą wg mnie definitywnie Bayern... FCB!
30.08.2014 11:37
Pele -> Tak ma do 2017 r. i moim zdaniem ktoś jeszcze powinien pójść na wypożyczenie... FCB!
30.08.2014 11:22
Można się było tego spodziewać i to dobre posunięcie dla piłkarza jak i samego Bayernu. Hmm ciekawe kto następny :) FCB!
30.08.2014 11:15
Czyli jutro Xherdan powinien być w meczowej 18 chyba, ze faktycznie jutro ma przejść testy medyczne w Moskwie... FCB!
29.08.2014 23:44
Jeśli to prawda to zmarnuje się w tym Spartaku, bo na dobre mu to nie wyjdzie, a kasa pewnie będzie podobna jak w Bayernie... FCB!
29.08.2014 22:20
Dziś rezerwy Bayernu wygrały 2-1 z FV Illertissen po dwóch bramkach Wegkampa :) FCB!
29.08.2014 22:18
Jak Szwajcar pójdzie do Spartaka to wg mnie będzie to jego krok w tył w karierze, a kasa przecież musi się zgadzać, ale to już jego wybór byłby... FCB!
29.08.2014 19:17
Adi -> wszystko możliwe, bo Bayern ostatnio jest nieprzewidywalny w temacie transferów :) FCB!
Hans -> nie wiadomo czy trochę spotkań go zadowolić :) FCB!
29.08.2014 14:13
Można się tego spodziewać, bo tłok się robi po transferach Bayernu w kadrze... FCB!
29.08.2014 13:38
Benatia i Alonso możliwe, że wejdą pod koniec meczu, ale w podstawowej jedenastce na pewno się nie znajdą :) FCB!
29.08.2014 12:40
Trochę jego słowa brzmią jak typowy najemnik, ale na pewno się w Bayernie przyda (doświadczenie bezcenne) :) FCB!
29.08.2014 12:16
Jakby zestawić teraz skład Bayernu bez kombinacji Guardioli to komponuje się wyśmienicie :) FCB!
29.08.2014 12:09
Jak donosi hiszpański AS, Xherdan Shaqiri jest bliski wypożyczenia i miałby zostać piłkarzem Atletico Madryt... FCB!
29.08.2014 11:52
Jeśli nie w tym okienku transferowym to za rok, a BMG nic na tym nie skorzysta jeśli tak bardzo chcę :) FCB!
29.08.2014 11:44
Przy kupnie Reiny nie dziwię mu się, że chce odejść dlatego myślę, że powinien pożegnać się z Bayernem... FCB!
29.08.2014 11:43
W trudnych chwilach jego doświadczenie na pewno się przyda :) FCB!
29.08.2014 00:42
Myślę, że ukraińskie zespoły będą grać poza swoim terytorium, bo innej wyjścia nie ma przy tej sytuacji... FCB!
29.08.2014 00:09
Nie ma co nawet myśleć, że Marokańczyk i Hiszpan zagrają w najbliższym meczu BL... FCB!
28.08.2014 22:20
Pele -> Możliwe, że teraz zacznie się fala odejść z Bayernu... FCB!
28.08.2014 21:10
KoanGuardiola -> Prawdopodobnie tak :) FCB!
28.08.2014 21:06
Alonso przeszedł pozytywnie testy w Monachium i teraz wróci do Madrytu by pożegnać się, a później na dobre zacznie trenować z zespołem (oficjalna prezentacja prawdopodobnie jutro) :) FCB!
28.08.2014 20:56
Dlatego dla dobrych młodszych graczy jak: Weiser, Hojbjerg, Julian czy Gaudino lepiej będzie jak przynajmniej ze dwóch pójdzie na wypożyczenie, bo szkoda będzie by siedzieli na ławie lub grali w drugiej drużynie jak mają się rozwijać... FCB!
Lybbard -> nie tylko jego, ale i całego zespołu, bo sam meczu nie wybroni i nie pomoże przy udziale innych w zdobywaniu bramek :) FCB!
13.09.2014 13:26
Arjen w Bayernie przeżywa najlepsze lata swojej kariery, a dużej mierze dzięki najlepszemu lekarzowi sportowemu, który jest w bawarskiej drużynie :) FCB!
13.09.2014 11:17
Nic nowego nie napiszę jak zwycięstwo i wg mnie Alonso może zagrać od pierwszej minuty (Lahm do obrony, bo forma Dante niepewna jest), a dla Marokańczyka jest za wcześnie... FCB!
13.09.2014 11:00
No tak Guardiola chciał, a Bayern jako klub to już be, bo nie chciał... bez komentarza. Niech siedzi w tym sklepie Real i się nie odzywa i te jego Hala Madrid... FCB!
13.09.2014 10:58
Guardiola to każdego chwali a jak przyjdzie co do czego to jest zupełnie inaczej nieraz;p FCB!
13.09.2014 10:56
Druga drużyna Bayernu wygrała u siebie 2-1 z Eintracht Bamberg po bramkach Fischera i Wegkampa :) FCB!
12.09.2014 21:05
Jeśli nic nie pokaże to w zimowym okienku na 100 % albo definitywnie opuści Bayern, albo go wypożyczą na 1,5 czy 2 lata... FCB!
12.09.2014 11:52
Hades82 -> moim zdaniem bardziej chodzi o to, że jak piłkarz odchodzi z jakiegoś klubu to powinien pozostawić odrobinę szacunku, a nie wypowiadać się, że Real jest lepszy od Bayernu i inne takie pierdoły i nikt mi nie wmówi, że tak jemu kazano, bo wizerunek itp., itd., a zawsze można inaczej powiedzieć. Czego jak Mandzu odszedł to nie słyszałem z jego ust takich farmazonów... FCB!
11.09.2014 21:43
Po tych głupawych komentarzach ze strony Toniego w stronę Bayernu to się wcale nie dziwie, że Niemca nie ma w Monachium... FCB!
11.09.2014 19:10
Spokojnie i bez paniki :) FCB!
11.09.2014 11:55
Franek krótko i na temat :) FCB!
11.09.2014 11:54
Każdy powoli z kontuzjowanych zaczyna wracać do kadry i zanosi się na ostrą rozpierduchę rywali :) FCB!
10.09.2014 14:37
Adi -> to w przyszłości może być drugi Bastian :) FCB!
10.09.2014 14:36
Lukowaty -> HSV gra na razie taką padake i czuje powtórkę z poprzedniego sezonu, a każdy rezerwowy zawodnik Bayernu śmiało by się przebił do pierwszego składu... FCB!
10.09.2014 14:35
Effe jak i Kahn to sportowi zabijacy :) FCB!
10.09.2014 11:24
Od początku widać, że nie odstawia nogi i daję radę, oby tak dalej :) FCB!
10.09.2014 11:22
Na pewno dobrze mu to zrobi :) FCB!
10.09.2014 11:21
Zmiany, zmiany i zmiany :) FCB!
09.09.2014 19:00
Nie tylko Rode, ale i większość kibiców Bayernu jak i pewnie Realu są zaskoczeni :) FCB!
09.09.2014 18:59
Widzę, że władzom As Romy się bardzo nudzi... FCB!
09.09.2014 18:58
Od kilku lat patrze na Portugalię w eliminacjach i powiem jedno KOMPROMITACJA... FCB!
07.09.2014 22:44
Będą z niego ludzie :) FCB!
07.09.2014 22:41
Sam widać nie wie czego chce... FCB!
07.09.2014 22:40
Dobra niedziela dla zawodników Bayernu: 4 bramki Lewandowski, 2 Muller i 1 Hojbjerg :) FCB!
07.09.2014 22:39
Pele -> właśnie teraz dokładnie widać, gdzie Toni ma Bayern i wg mnie nawet jakby prosił na kolanach już do Bayernu nie wróci... FCB!
07.09.2014 13:19
Co do Szwajcara wg mnie ma czas do zimy i jeśli nie pokaże 100 % to wypożyczenie, a definitywnie sprzedaż, a Kurt naturalnie zostanie więcej czasu na pokazanie swoich umiejętności :) FCB!
07.09.2014 12:52
Z tego co wiem to Prezydent UEFA nie decyduje co się dzieje w federacji francuskiej, a tym samym w reprezentacji, więc nie wiem w jakim celu jest to straszenie i druga sprawa jak jest taki pro nastawiony do Franka, który jest od kilku lat zawodnikiem Bayernu to czego żaden Bawarczyk nie wygrał nagrody UEFA (a Ribery miał szansę), a na zmianę tylko Leo i żeluś ? FCB!
07.09.2014 12:49
Druga drużyna Bayernu wygrała na wyjeździe ligowy mecz z SV Seligenporten 1-2. Bramki strzelali: Gortler i Wegkamp :) FCB!
05.09.2014 21:01
Cierpliwości :) FCB!
05.09.2014 20:07
Druga drużyna Bayernu wygrywa do pierwszej połowy na wyjeździe z SV Seligenporten 0-1. Gola strzelił w 20' Gortler... FCB!
05.09.2014 20:06
Brak większości Bawarczyków w dzisiejszym meczu robi swoje... FCB!
03.09.2014 21:14
Widać chłopak ma mocny charakter :) FCB!
03.09.2014 21:09
Musi być dobrej myśli :) FCB!
03.09.2014 20:50
I tak niestety będzie. Trzeba będzie rzucać monetą kto zasiądzie na ławce :) FCB!
03.09.2014 20:29
Co racja to racja. Zobaczymy czy w tym roku kroku dotrzymają BVB i Bayer czy wcześniej nie zmiękną... FCB!
03.09.2014 19:56
Pele -> co prawda to prawda :) FCB!
03.09.2014 19:26
Panie LvG Bayern to nie City, Psg czy sklep Real, że przesiewa kasę na prawo i lewo :) FCB!
03.09.2014 19:08
Żadnych wynalazków. Bayern nie może pozwolić sobie na marnowanie talentów, bo po co są oni w Bayernie ? FCB!
03.09.2014 14:34
Zobaczymy czy Kurt to będzie Reus 2.0 oby tak i na to liczę przede wszystkim... FCB!
03.09.2014 12:13
Koniec marnowania kolejnego talentu. Gaudino, Hojbjerg, Julian, Kurt czy Scholl ktoś musi w końcu z nich odpalić... FCB!
03.09.2014 12:09
Ja obstawiałem między Bastim a Manuelem, ale dobrze jest :) FCB!
02.09.2014 13:09
Działo się i to bardzo szybko, az prezentacja odbyła się na samym końcu :) FCB!
01.09.2014 15:43
Pecz01 -> BVB zrobi wszystko by Reus nie zasilił Bayernu... FCB!
01.09.2014 12:16
Heat -> co do Bayeru to mają jeden problem. Pierwszą cześć sezonu pokazują się naprawdę dobrze, a później wygląda to tak jakby nie mieli siły grać i to tak zauważyłem od kilku sezonów... FCB!
01.09.2014 11:53
MU widzę idzie drogą sklepu Real, bo jeśli oba kluby myślą, że jak kupią top zawodników i w wyniku tego wszystko samo się wygra to życzę powodzenia :) FCB!
01.09.2014 11:49
Jakoś nie zanosi się by Guardiola grał czterema obrońcami, a np. MU eksperyment z trzema nie wychodzi na razie... FCB!
01.09.2014 08:30
W parze z Bastianem, bo szybciej pewnie wróci do gry to będą razem wymiatac, az strach myśleć :) FCB!
01.09.2014 00:31
Tak sobie myślę, ze nic na sile i wątpliwe jest by dawał teraz z siebie 100 % bo tym zniecheci wiele osób, az zostanie sprzedany... FCB!
01.09.2014 00:29
Mam nadzieję, że Atletico po raz kolejny pociśnie Barcelone i sklep Real w lidze :) FCB!
31.08.2014 21:53
Tak poza tematem: Real nakupował a remisuje z Real Sociedad a wygrywali 0-2 heh ale beka, myślą, że zdobędą wszystko :) FCB!
31.08.2014 21:43
A niech wyznają co chcą ważne by dawali z siebie 100 % :) FCB!
31.08.2014 17:44
Pele -> no sam Alonso mówił, ze podoba mu się styl gry jaki panuje w BL czy cos w tym stylu :) FCB!
31.08.2014 15:26
Pele -> to ja juz wole by odszedł Szwajcar niż Julian, który nie pokazał jeszcze wszystkiego, bo niby kiedy :) FCB!
31.08.2014 15:01
Pele -> zgadza się tylko chodzi mi o to, że jeśli Julian zostanie wypożyczony to przy zostawieniu Szwajcara, gdzie będzie miejsce dla Kurta, bo to chyba nie transfer by wzmocnić drugą drużynę Bayernu, bo tak samo mógłby grać w drugiej drużynie BMG :) FCB!
31.08.2014 13:57
Pele -> to ja nie rozumiem w takim wypadku przejścia teraz do Bayernu Kurta. Przecież to jest marnowanie jego w drugiej drużynie, bo w pierwszej drużynie miejsca nie będzie, a przykład Juliana... FCB!
31.08.2014 13:33
Statystyki swoją drogą co nie zmienia faktu, że remis na własne życzenie... FCB!
31.08.2014 13:24
Lukowaty -> jeśli ma grać w drugiej drużynie to faktycznie lepiej jakby zawitał w Bayernie za rok :) FCB!
31.08.2014 13:19
Do jutra okienko jeszcze trwa, więc może w ostatniej chwili coś się wydarzyć... FCB!
31.08.2014 13:14
Heat -> Za dwa tygodnie obaj na pewno już będą do pełnej dyspozycji, a na pewno Marokańczyk :) FCB!
31.08.2014 13:10
Jeśli transfer Kurta jest do pierwszej drużyny, bo innego sensu nie widzę, to jest to sygnał dla Szwajcara, że ma odejść na stałe lub tymczasowo... FCB!
31.08.2014 13:07
Apollo1 -> Można by tak, a nawet realne to jest, że Xherdan zostanie sprzedany lub wypożyczenie, a w jego miejsce Kurt, bo innej logiki też w tym nie widzę :) FCB!
31.08.2014 13:05
A no właśnie chyba po tym jak zobaczył piłkarz Schalke gola to nie za bardzo na rękę było mu się wypowiadać na to wygląda... FCB!
31.08.2014 12:58
Widzę, że BMG poszła po rozum do głowy i zdecydowali się nie opierać Bawarczykom i Kurt w Bayernie, bo tak by trafił do Bayernu i tak tylko kwestia czasu. Teraz pytanie co z nim zrobić i czy nie wypożyczyć. Okienko trwa do jutra i wszystko się może zdarzyć np. Xherdan wypożyczenie, a w jego miejsce Kurt... FCB!
31.08.2014 12:47
Widzę, że BMG poszła po rozum do głowy i zdecydowali się nie opierać Bawarczykom i Kurt w Bayernie. Teraz pytanie co z nim zrobić i czy nie wypożyczyć. Okienko trwa do jutra i wszystko się może zdarzyć np. Xherdan wypożyczenie, a w jego miejsce Kurt... FCB!
31.08.2014 12:46
Pele -> nikt nie wątpił w umiejętności Alonso tylko bardziej chodziło o to, że młodzi na tym stracą, bo nie pograją. Teraz grają, bo są kontuzje, ale jak wszyscy wrócą do zdrowia to żaden nawet się na ławkę nie załapie... FCB!
30.08.2014 22:03
Pele - akurat Lahm grał na swojej pozycji i w tym aspekcie Guardiola nie kombinował... FCB!
30.08.2014 21:41
Może Guardiola w końcu coś zrozumiał lub taka gra wymuszona została przez kontuzje, nie wiadomo... FCB!
30.08.2014 21:35
HSV chyba będzie miało powtórkę z poprzedniego sezony i tak myślę, że przy takiej grze to Julian pograł by sobie. Dziś był na rezerwie, bo tak czy siak nie zagrał by dziś, a nawet nie było by go na ławce HSV, więc do poniedziałku zostanie pewnie wypożyczony :) FCB!
30.08.2014 21:22
Jeszcze wg mnie obok Juliana ktoś pójdzie na wypożyczenie, a kto to nie wiem :) FCB!
30.08.2014 21:19
Nie czaje jak można było zaliczyć bramkę, gdzie piłka wybijana z linii bramkowej trafia w rękę i od niej wpada do bramki... FCB!
30.08.2014 21:11
Remis tylko i wyłącznie na własne życzenie Bayernu, bo gdyby Bawarczycy bardziej przycisnęli i strzelili na 2-0 to Schalke by się nie podniosło już... FCB!
30.08.2014 20:51
Wygrana i tyle w temacie :) FCB!
30.08.2014 15:15
Starke jak i Weiser (i tak odejdą i tak) nie pograją nic, a nic w tym sezonie i pewnie to samo spotka Gaudino, który na razie gra, ale do długo nie potrwa, więc po co ich trzymać jak sobie, gdzie indziej mogą więcej pograć :) FCB!
30.08.2014 13:04
Weiser, Starke, Gaudino, Hojbjerg lub Xherdan ktoś z nich jeszcze powinien iść na wypożyczenie... FCB!
30.08.2014 12:55
Już głowa w tym by wrócił do Bayernu, chyba, że każdy woli by kolejny Hiszpan zasilił Bayern ;p (żeby nie było, że coś mam do Hiszpanów (co za dużo to nie zdrowo), ale Bayern to niemiecki klub i niech już tak pozostanie) :) FCB!
30.08.2014 12:27
Lukowaty -> niestety, ale Weiser to trochę mały niewypał i lepiej jak odejdzie z Bayernu jak w drugiej drużynie nie daję rady... FCB!
30.08.2014 11:45
Weiser (2015 r. kontrakt) i Starke (2015 r. kontrakt) za rok opuszczą wg mnie definitywnie Bayern... FCB!
30.08.2014 11:37
Pele -> Tak ma do 2017 r. i moim zdaniem ktoś jeszcze powinien pójść na wypożyczenie... FCB!
30.08.2014 11:22
Można się było tego spodziewać i to dobre posunięcie dla piłkarza jak i samego Bayernu. Hmm ciekawe kto następny :) FCB!
30.08.2014 11:15
Czyli jutro Xherdan powinien być w meczowej 18 chyba, ze faktycznie jutro ma przejść testy medyczne w Moskwie... FCB!
29.08.2014 23:44
Jeśli to prawda to zmarnuje się w tym Spartaku, bo na dobre mu to nie wyjdzie, a kasa pewnie będzie podobna jak w Bayernie... FCB!
29.08.2014 22:20
Dziś rezerwy Bayernu wygrały 2-1 z FV Illertissen po dwóch bramkach Wegkampa :) FCB!
29.08.2014 22:18
Jak Szwajcar pójdzie do Spartaka to wg mnie będzie to jego krok w tył w karierze, a kasa przecież musi się zgadzać, ale to już jego wybór byłby... FCB!
29.08.2014 19:17
Adi -> wszystko możliwe, bo Bayern ostatnio jest nieprzewidywalny w temacie transferów :) FCB!
29.08.2014 14:38
Bayern niczym agencja wywiadu cicho, bez szumu przeprowadza transfery :) FCB!
29.08.2014 14:16
Hans -> nie wiadomo czy trochę spotkań go zadowolić :) FCB!
29.08.2014 14:13
Można się tego spodziewać, bo tłok się robi po transferach Bayernu w kadrze... FCB!
29.08.2014 13:38
Benatia i Alonso możliwe, że wejdą pod koniec meczu, ale w podstawowej jedenastce na pewno się nie znajdą :) FCB!
29.08.2014 12:40
Trochę jego słowa brzmią jak typowy najemnik, ale na pewno się w Bayernie przyda (doświadczenie bezcenne) :) FCB!
29.08.2014 12:16
Jakby zestawić teraz skład Bayernu bez kombinacji Guardioli to komponuje się wyśmienicie :) FCB!
29.08.2014 12:09
Jak donosi hiszpański AS, Xherdan Shaqiri jest bliski wypożyczenia i miałby zostać piłkarzem Atletico Madryt... FCB!
29.08.2014 11:52
Jeśli nie w tym okienku transferowym to za rok, a BMG nic na tym nie skorzysta jeśli tak bardzo chcę :) FCB!
29.08.2014 11:44
Przy kupnie Reiny nie dziwię mu się, że chce odejść dlatego myślę, że powinien pożegnać się z Bayernem... FCB!
29.08.2014 11:43
W trudnych chwilach jego doświadczenie na pewno się przyda :) FCB!
29.08.2014 00:42
Myślę, że ukraińskie zespoły będą grać poza swoim terytorium, bo innej wyjścia nie ma przy tej sytuacji... FCB!
29.08.2014 00:09
Nie ma co nawet myśleć, że Marokańczyk i Hiszpan zagrają w najbliższym meczu BL... FCB!
28.08.2014 22:20
Pele -> Możliwe, że teraz zacznie się fala odejść z Bayernu... FCB!
28.08.2014 21:10
KoanGuardiola -> Prawdopodobnie tak :) FCB!
28.08.2014 21:06
Alonso przeszedł pozytywnie testy w Monachium i teraz wróci do Madrytu by pożegnać się, a później na dobre zacznie trenować z zespołem (oficjalna prezentacja prawdopodobnie jutro) :) FCB!
28.08.2014 20:56
Dlatego dla dobrych młodszych graczy jak: Weiser, Hojbjerg, Julian czy Gaudino lepiej będzie jak przynajmniej ze dwóch pójdzie na wypożyczenie, bo szkoda będzie by siedzieli na ławie lub grali w drugiej drużynie jak mają się rozwijać... FCB!
28.08.2014 19:53