Powraca powoli stary, dobry Bayern co było dziś widać, a długie przerzuty Alonso wręcz fenomenalne i do tego nawet dobry występ Szwajcara :) FCB!
04.10.2014 19:58
Powraca powoli stary, dobry Bayern co było dziś widać, a długie przerzuty Alonso wręcz fenomenalne :) FCB!
04.10.2014 19:08
Kolejna wygrana drugiej drużyny Bayernu tym razem na wyjeździe z SpVgg Bayreuth 1-2 po bramkach: Weihraucha i Sallahi :) FCB!
04.10.2014 11:27
Kolejna wygrana drugiej drużyny Bayernu tym razem na wyjeździe z SpVgg Bayreuth 1-2 po bramkach: Weihraucha i Sallahi :) FCB!
03.10.2014 19:23
Lepiej wg mnie grać bez stylu, a wygrywać niż przeważać w meczu, stwarzając sytuacje, a na końcu przegrywać, bo kto o tym by pamiętał jeśli była by porażka :) FCB!
02.10.2014 22:04
Ja jakoś nie widziałem, że to był łatwy mecz dla Bayernu :) FCB!
01.10.2014 21:13
Po tym jak dołączył do Bayernu Alonso nie jest już potrzeby w sumie :) FCB!
01.10.2014 12:12
Mógłby ewentualnie za Rafinhe przyjść, ale pewnie to jakaś bajka :) FCB!
01.10.2014 12:11
Musi zostać i tyle w temacie :) FCB!
01.10.2014 12:10
Dobra sytuacja wyjściowa przed meczem z As Romą :) FCB!
30.09.2014 22:43
Mecz bez historii, ale koniec, końców zwycięstwo i to się liczy w ostatecznym rezultacie :) FCB!
30.09.2014 21:57
Widać po piłkarzach, że nudzi ich raczej takie klepanie piłki... FCB!
30.09.2014 19:25
Brak kibiców też daję znać o sobie... FCB!
30.09.2014 19:21
Manuel jak zwykle klasa... FCB!
30.09.2014 18:37
Karniak i niezawodny Muller :) FCB!
30.09.2014 18:22
No to jazda :) FCB!
30.09.2014 17:58
Wg mnie jego cierpliwość się skończy w zimowym okienku, ale to jest moje zdanie :) FCB!
29.09.2014 22:16
Za Rafinhe albo Hojbjerga albo Rode, a Lahm na swoją pozycję... FCB!
29.09.2014 20:34
Rozjechać rosyjski zespół tak jak zrobiła to As Roma, ale może być ciężko z tym... FCB!
29.09.2014 20:02
I tak było i będzie (to jest cały Bayern i specyfika tego klubu) :) FCB!
29.09.2014 12:09
Guardioli widzę się trochę nudzi, a takiego lekarza jakiego ma Bayern to chciałby mieć każdy klub piłkarski na świecie... FCB!
29.09.2014 12:08
Po tym meczu to się zastanawiam, bo tak sobie myślę, że poza Bayernem nie będzie żadnej drużyny w tym sezonie, która zagroziła by Bawarczykom, a piłkarza wygrają ligę najmniejszym nakładem sił :) FCB!
28.09.2014 12:48
Cieszy wygrana Bayernu, ale trochę zaskoczyła przegrana BVB i do tego z Schalke :) FCB!
27.09.2014 21:22
Idą w dobrym kierunku :) FCB!
26.09.2014 23:24
Druga drużyna Bayernu u siebie wygrała z drugą drużyną Greuther Furth 2-0 po dwóch bramkach Gortlera :) FCB!
26.09.2014 23:21
Wypożyczenie to najbardziej racjonalne wyjście tylko najpierw trzeba przedłużyć z nim kontrakt, a chłopak ma naprawdę potencjał :) FCB!
26.09.2014 19:58
Druga drużyna Bayernu u siebie wygrywa z drugą drużyną Greuther Furth 2-0 po bramkach Gortlera i Wegkampfa :) FCB!
26.09.2014 19:56
Ale na co on komu... ? FCB!
26.09.2014 14:28
Transfer trafiony w 10 :) FCB!
25.09.2014 11:52
Drużyna, w której gra teraz Julian zmierza ku drugiej lidze... FCB!
25.09.2014 11:51
BVB jak zawsze na farcie... FCB!
24.09.2014 21:45
Taki skład bardzo się podoba i już są efekty :) FCB!
23.09.2014 20:08
Niespodziewany lider, ale takie niespodzianki zdarzają się na początku sezonu. Jeśli Bayern jutro się zepnie to może być demolka i na to liczę :) FCB!
22.09.2014 20:32
Lukowaty -> Padeborn to klasowy zespół (fakt, faktem nie można ich lekceważyć) ? Nie przesadzajmy, bo dobrze zaczeli sezon i jeszcze kilka kolejek o będą walczyć o utrzymanie i zazwyczaj tak jest, że jak jakiś zespół awansuje to ma dobry start, a później się okazuje, gdzie jest miejsce w szeregu :) FCB!
22.09.2014 20:25
Cieszy kolejna wygrana rezerw i widać, ze się po zbierali. No właśnie wiadomo co z tym Kurtem ? FCB!
22.09.2014 00:23
Niech się LvG bardziej zajmie MU niż tym co mówi Guardiola, bo cienko to widzę... FCB!
21.09.2014 19:02
Sylwek -> no najlepiej najeżdzać jak Bayern się potknie, a ciekawe czego nie ma takich komentarzy jak Bayern wygra, bo lepiej kopać leżącego... FCB!
20.09.2014 20:53
Niech się niektórzy ogarną pisząc, że Guardiola to agent, wszystko spieprzył itp. itd. bo to się robi nudne już. Typowy przykład jak Bayern wygrywa to jest wszystko cacy, a jak potknięcie to pisanie od rzeczy i widzę, że co raz mniej prawdziwych kibiców, a tylko sami malkontenci... FCB!
20.09.2014 20:40
No niestety mecz z City zrobił swoje, a dziś przełożyło się to na słabą grę Bawarczyków. Xherdan dostaje szanse gry i po raz kolejny nic nie pokazuje (jego kariera w Bayernie powoli zbliża się ku końcowi i lepiej dać pograć Rode, Gaudino lub Kurtowi, a właśnie co z Niemcem on gra wogle w drugiej drużynie, bo cicho się o nim zrobiło ?)... FCB!
20.09.2014 20:29
Nie wiem po co to się śmiać z BVB, lepiej patrzmy na Bayern, a Dortmundczycy niech Nas nie interesują :) FCB!
20.09.2014 20:09
Adi -> Co do Rode i Gaudino masz rację. Guardiola ich chwali, a później nie wiadomo czego odstawia ich na boczny tor... FCB!
20.09.2014 19:18
No niestety mecz z City zrobił swoje, a dziś przełożyło się to na słabą grę Bawarczyków. Xherdan dostaje szanse gry i po raz kolejny nic nie pokazuje (jego kariera w Bayernie powoli zbliża się ku końcowi i lepiej dać pograć Gaudino lub Kurtowi, a właśnie co z Niemcem on gra wogle w drugiej drużynie, bo cicho się o nim zrobiło ?)... FCB!
20.09.2014 19:06
Fakt, faktem, ale jak gra Hojbjerg to powinien też pograć Gaudino czy Rode :) FCB!
20.09.2014 15:07
Xherdan dostaję swoją kolejną szansę i lepiej, żeby wykorzystał ją... FCB!
20.09.2014 14:41
Nie wiem czy w Bayernie miałby szansę wogle zaistnieć... FCB!
20.09.2014 13:58
Lepiej być przygotowanym na wszystkie sytuacje :) FCB!
20.09.2014 12:37
Lewandowski też w BVB miał trudne początki, ale zobaczymy jak to dalej będzie jak nie on to ktoś inny będzie strzelał, a bardziej ważne by Bayern wygrywał :) FCB!
20.09.2014 12:01
Widać przez ostatnie sezony jaką marką stała się BL jak nawet na Discovery Turbo Xtra puszczają :) FCB!
20.09.2014 10:53
No to można powiedzieć, że DvB ponownie będzie w Bayernie, a szansa na to na stronie transfermarkt wynosi 60 %... FCB!
19.09.2014 19:49
Napisze tyle, ze to nie będzie mile spotkanie dla HSV, a tym bardziej dla ich nowego trenera :) FCB!
19.09.2014 16:43
Zobaczymy co z tego wyjdzie :) FCB!
19.09.2014 13:48
Heat -> dzięki za info :) FCB!
19.09.2014 13:39
Mam pytanie poza tematem do wszystkich jeśli ktoś może napisać, a wie niech odpowie będę wdzięczny. Co ile sezonów zmieniane są koszulki domowe i wyjazdowe Bayernu, bo nie jestem pewny :) ? FCB!
19.09.2014 13:23
Dobrze, ze jest dobrze w klubie :) FCB!
18.09.2014 19:42
Zasłużył sobie i to bardzo :) FCB!
18.09.2014 19:33
Arturro2014 -> bardzo dobre podsumowanie transferów sklepu Real za wielkie pieniądze i braku szacunku ogólnie do piłkarza, bo im to nie robi różnicy, kto odejdzie (byle by zarobić)... FCB!
18.09.2014 13:56
Adi -> Guardiola to człowiek, którego się nie rozszyfruje, bo raz stawia na jednego, dobrze o nim mówi itp. itd. a pózniej co innego się okazuje :) FCB!
18.09.2014 11:22
Żadnej drużyny nie jest stać na graczy Bayernu nawet Chelsea, City, Psg czy sklep Real, bo sam zawodnik musi chcieć odejść z Bayernu to wtedy prawie każdy zespół jest w stanie wyciągnąć gracza z Monachium... FCB!
18.09.2014 11:12
Alonso i Benatia (mimo, że to jego pierwszy mecz w barwach Bayernu, ale czyścił wszystko) można śmiało powiedzieć, że to dwa udane transfery w 100 % :) FCB!
18.09.2014 11:09
Pogratulować takiej gry jak wczoraj zaprezentował Bayern. Para Benatia-Boateng będzie nie do przejścia (Benatia pokazał wczoraj, że zakup jego do Bayernu w 100 % trafny jak i Alonso i tylko się cieszyć) :) FCB!
18.09.2014 10:55
Co do pozostałych drużyn niemieckich w LM to bardziej liczyłem, że potknie się noga Schalke niż Bayerowi, no ale widać wyszło odwrotnie... FCB!
18.09.2014 10:52
Bayern cisnął, cisnął i wycisnął. Bardzo dobry, ale to naprawdę dobry mecz w wykonaniu Bawarczyków i jestem pod szczególnym mega wrażeniem Marokańczyka i Alonso (majstersztyk) :) FCB!
17.09.2014 22:47
Bayern cisnął, cisnął i wycisnął. Bardzo dobry, ale to naprawdę dobry mecz w wykonaniu Bawarczyków i jestem pod szczególnym mega wrażeniem Marokańczyka i Alonso (majstersztyk) :) FCB!
17.09.2014 22:39
Dawać Arjena na boisko i Claudio... FCB!
17.09.2014 22:08
Bardzo dobra gra Bayernu i oby tak dalej w drugiej połowie :) FCB!
17.09.2014 21:34
Po 20 minutach widać jedno i rzuca się w oczy, że nie ma klepania piłki non stop i to może się podobać :) FCB!
17.09.2014 21:14
Hart wszystko na razie wybrania... FCB!
17.09.2014 21:07
Inne koszulki, bo na plecach nie ma Bayern Munchen i chyba Mia San Mia a u góry nazwisko i numer oczywiście... FCB!
17.09.2014 20:49
Moim zdaniem tiki taka ma sens jak się gra ze słabszymi zespołami, bo wtedy można ich zamęczyć :) FCB!
17.09.2014 20:40
Wczoraj czytałem właśnie na temat dzisiejszego meczu i jeden z redaktorów nie pamiętam nazwiska napisał jedno o tym meczu, że City jak i większość angielskich zespołów jest przewidywalną drużyną, a zespół Guardioli i sam Hiszpan jest nieprzewidywalny i po nim można się spodziewać wszystkiego :) FCB!
17.09.2014 20:16
W najgorszym wypadku będzie dziś remis wg mnie :) FCB!
17.09.2014 20:04
Dwa duże zaskoczenia, że w składzie od pierwszych minut Rafinha i Benatia i to, że brak nawet na ławce rezerwowych Gaudino, na którego Guardiola ostatnio stawiał... FCB!
17.09.2014 19:54
Guardiola widzę to trener nieprzewidywalny, a przykład raz stawia właśnie na Gaudino, a raz mówi, że Benatia jest bez formy, a dziś jest w dzisiejszym składzie i weź zrozum tu człowieka heh :) FCB!
17.09.2014 19:49
Ławeczka, widzę mocna :) FCB!
17.09.2014 19:45
Jeszcze mecz się nie zaczął, a większość przeżywa heh... FCB!
17.09.2014 19:41
Jeśli skład awizowany u góry sprawdził by się to można zauważyć, że Guardiola reaguje w zależności kim dysponuje i jak już wcześniej wspominałem, że ze słabszymi trójką obrońców z mocniejszymi czwórką, a co do samego meczu to Bayern musi pokazać, że mimo kontuzji nadal jest wielkim klubem :) FCB!
17.09.2014 11:23
Na pewno ma szansę, by się przebić w Bayernie, a Juve czy inne kluby mogą sobie chcieć :) FCB!
17.09.2014 11:20
Przede wszystkim młodsi piłkarze mogą się dużo nauczyć :) FCB!
16.09.2014 20:20
Dadzą radę :) FCB!
16.09.2014 20:19
Wybrał to co wybrał i to jego decyzja... FCB!
15.09.2014 22:04
Ewentualnie przyjście Ozila, ale nie wiem w jakim celu miałby zostać przeprowadzony ten transfer oznacza odejście na 100 % Xherdana, ale jest Kurt i co z nim - kolejny zmarnowany talent ? FCB!
15.09.2014 19:22
Nawet jak odejdzie w zimie Xherdan to jest Kurt i jemu trzeba by dac szanse, a nie sprowadzać Ozila czy kogoś innego... FcB!
15.09.2014 15:34
Co do Krosika to Lahm wypowiedział się na jego temat i wcale transfer do Realu go nie rusza i w żaden sposób nie osłabia Bayernu... FCB!
15.09.2014 15:32
Bayern takimi płacami pracował sobie marką przez lata, więc trudno się dziwić, że jest taka rozbieżność... FCB!
15.09.2014 13:33
W tym sezonie to może być tak, że na słabsze "teoretycznie" zespoły 3 a na lepsze zespoły 4 obrońców, choć różnie to może z tym być... FCB!
15.09.2014 13:29
Shagattack -> jedyny problem Bayernu jest teraz taki, że pół składu grało w MŚ, mam na myśli Niemców i to przekłada się na zmęczenie mimo urlopów i żaden kluczowy zawodnik nie odszedł, a w Realu - Hiszpanie szybko odpadli, jak i Portugalia, oraz odeszli kluczowi zawodnicy jak Alonso i Di Maria i zasilili nowi jak m.in. James i zanim się zgrają to minie trochę... FCB!
15.09.2014 13:27
Moim zdaniem dla dobra klubu, którym się będzie kierował nie będzie zasiadał w zarządzie, a tym samym w inny sposób pracował dla Bayernu, ale to moja opinia :) FCB!
15.09.2014 11:19
Każdy klub jest do pokonania, a Real wykazał się w meczu z Atletico, że tyle co wydali na zawodników to mogą sobie w buty wsadzić... FCB!
15.09.2014 11:16
Myślę, że w następnej części sezonu zobaczymy Holgera na boisku :) FCB!
15.09.2014 11:15
Zauważyłem, że w wypowiedziach pomeczowych Guardiola oderwany jest od rzeczywistości i nie wiem dlaczego tak jest... FCB!
14.09.2014 23:11
W meczu z Vfb można było zauważyć, że wrócił stary, dobry Franek :) FCB!
14.09.2014 22:43
A no pewnie, że wyjdzie, ale fakt faktem, że po poprzedniej kontuzji szybko wrócił do formy hmm to pewnie sprawka doktorka Bayernu :) FCB!
14.09.2014 20:28
Jeśli Lahm nie wróci do obrony, a na to się nie zanosi na razie i przy grze trójką obrońców to ja widzę to tak: Boateng-Benatia (o ile wróci do pełni sił)-Badstuber :) FCB!
13.09.2014 22:15
Pecz01 -> od kiedy Diego jest trenerem i małym kosztem poukładał grę Atletico, które kiedyś było przeciętnym klubem to coraz bardziej lubię ten zespół (oczywiście żaden zespół nie zastąpi Bayernu, bo to zostało w sercu, ale naprawdę elegancko ogląda się zespół z Madrytu) :) FCB!
13.09.2014 21:41
Holger mimo wielu komentarzy daję radę :) FCB!
13.09.2014 20:37
Czy Bayern dominował tak cały mecz to nie wiem, bo ja raczej tego nie widziałem (jakby dominowali mógłby być pogrom) :) FCB!
13.09.2014 20:23
Można się spodziewać więcej takich meczów na pół gwizdka w wykonaniu Bayernu w tym sezonie... FCB!
13.09.2014 20:21
Lybbard -> nie tylko jego, ale i całego zespołu, bo sam meczu nie wybroni i nie pomoże przy udziale innych w zdobywaniu bramek :) FCB!
Niczym torpedo w tyłku :) FCB!
06.10.2014 11:49
Oby w tym sezonie udał się awans :) FCB!
04.10.2014 20:30
Powraca powoli stary, dobry Bayern co było dziś widać, a długie przerzuty Alonso wręcz fenomenalne i do tego nawet dobry występ Szwajcara :) FCB!
04.10.2014 19:58
Powraca powoli stary, dobry Bayern co było dziś widać, a długie przerzuty Alonso wręcz fenomenalne :) FCB!
04.10.2014 19:08
Kolejna wygrana drugiej drużyny Bayernu tym razem na wyjeździe z SpVgg Bayreuth 1-2 po bramkach: Weihraucha i Sallahi :) FCB!
04.10.2014 11:27
Kolejna wygrana drugiej drużyny Bayernu tym razem na wyjeździe z SpVgg Bayreuth 1-2 po bramkach: Weihraucha i Sallahi :) FCB!
03.10.2014 19:23
Lepiej wg mnie grać bez stylu, a wygrywać niż przeważać w meczu, stwarzając sytuacje, a na końcu przegrywać, bo kto o tym by pamiętał jeśli była by porażka :) FCB!
02.10.2014 22:04
Ja jakoś nie widziałem, że to był łatwy mecz dla Bayernu :) FCB!
01.10.2014 21:13
Po tym jak dołączył do Bayernu Alonso nie jest już potrzeby w sumie :) FCB!
01.10.2014 12:12
Mógłby ewentualnie za Rafinhe przyjść, ale pewnie to jakaś bajka :) FCB!
01.10.2014 12:11
Musi zostać i tyle w temacie :) FCB!
01.10.2014 12:10
Dobra sytuacja wyjściowa przed meczem z As Romą :) FCB!
30.09.2014 22:43
Mecz bez historii, ale koniec, końców zwycięstwo i to się liczy w ostatecznym rezultacie :) FCB!
30.09.2014 21:57
Widać po piłkarzach, że nudzi ich raczej takie klepanie piłki... FCB!
30.09.2014 19:25
Brak kibiców też daję znać o sobie... FCB!
30.09.2014 19:21
Manuel jak zwykle klasa... FCB!
30.09.2014 18:37
Karniak i niezawodny Muller :) FCB!
30.09.2014 18:22
No to jazda :) FCB!
30.09.2014 17:58
Wg mnie jego cierpliwość się skończy w zimowym okienku, ale to jest moje zdanie :) FCB!
29.09.2014 22:16
Za Rafinhe albo Hojbjerga albo Rode, a Lahm na swoją pozycję... FCB!
29.09.2014 20:34
Rozjechać rosyjski zespół tak jak zrobiła to As Roma, ale może być ciężko z tym... FCB!
29.09.2014 20:02
I tak było i będzie (to jest cały Bayern i specyfika tego klubu) :) FCB!
29.09.2014 12:09
Guardioli widzę się trochę nudzi, a takiego lekarza jakiego ma Bayern to chciałby mieć każdy klub piłkarski na świecie... FCB!
29.09.2014 12:08
Po tym meczu to się zastanawiam, bo tak sobie myślę, że poza Bayernem nie będzie żadnej drużyny w tym sezonie, która zagroziła by Bawarczykom, a piłkarza wygrają ligę najmniejszym nakładem sił :) FCB!
28.09.2014 12:48
Cieszy wygrana Bayernu, ale trochę zaskoczyła przegrana BVB i do tego z Schalke :) FCB!
27.09.2014 21:22
Idą w dobrym kierunku :) FCB!
26.09.2014 23:24
Druga drużyna Bayernu u siebie wygrała z drugą drużyną Greuther Furth 2-0 po dwóch bramkach Gortlera :) FCB!
26.09.2014 23:21
Wypożyczenie to najbardziej racjonalne wyjście tylko najpierw trzeba przedłużyć z nim kontrakt, a chłopak ma naprawdę potencjał :) FCB!
26.09.2014 19:58
Druga drużyna Bayernu u siebie wygrywa z drugą drużyną Greuther Furth 2-0 po bramkach Gortlera i Wegkampfa :) FCB!
26.09.2014 19:56
Ale na co on komu... ? FCB!
26.09.2014 14:28
Transfer trafiony w 10 :) FCB!
25.09.2014 11:52
Drużyna, w której gra teraz Julian zmierza ku drugiej lidze... FCB!
25.09.2014 11:51
BVB jak zawsze na farcie... FCB!
24.09.2014 21:45
Taki skład bardzo się podoba i już są efekty :) FCB!
23.09.2014 20:08
Niespodziewany lider, ale takie niespodzianki zdarzają się na początku sezonu. Jeśli Bayern jutro się zepnie to może być demolka i na to liczę :) FCB!
22.09.2014 20:32
Lukowaty -> Padeborn to klasowy zespół (fakt, faktem nie można ich lekceważyć) ? Nie przesadzajmy, bo dobrze zaczeli sezon i jeszcze kilka kolejek o będą walczyć o utrzymanie i zazwyczaj tak jest, że jak jakiś zespół awansuje to ma dobry start, a później się okazuje, gdzie jest miejsce w szeregu :) FCB!
22.09.2014 20:25
Cieszy kolejna wygrana rezerw i widać, ze się po zbierali. No właśnie wiadomo co z tym Kurtem ? FCB!
22.09.2014 00:23
Niech się LvG bardziej zajmie MU niż tym co mówi Guardiola, bo cienko to widzę... FCB!
21.09.2014 19:02
Sylwek -> no najlepiej najeżdzać jak Bayern się potknie, a ciekawe czego nie ma takich komentarzy jak Bayern wygra, bo lepiej kopać leżącego... FCB!
20.09.2014 20:53
Niech się niektórzy ogarną pisząc, że Guardiola to agent, wszystko spieprzył itp. itd. bo to się robi nudne już. Typowy przykład jak Bayern wygrywa to jest wszystko cacy, a jak potknięcie to pisanie od rzeczy i widzę, że co raz mniej prawdziwych kibiców, a tylko sami malkontenci... FCB!
20.09.2014 20:40
No niestety mecz z City zrobił swoje, a dziś przełożyło się to na słabą grę Bawarczyków. Xherdan dostaje szanse gry i po raz kolejny nic nie pokazuje (jego kariera w Bayernie powoli zbliża się ku końcowi i lepiej dać pograć Rode, Gaudino lub Kurtowi, a właśnie co z Niemcem on gra wogle w drugiej drużynie, bo cicho się o nim zrobiło ?)... FCB!
20.09.2014 20:29
Nie wiem po co to się śmiać z BVB, lepiej patrzmy na Bayern, a Dortmundczycy niech Nas nie interesują :) FCB!
20.09.2014 20:09
Adi -> Co do Rode i Gaudino masz rację. Guardiola ich chwali, a później nie wiadomo czego odstawia ich na boczny tor... FCB!
20.09.2014 19:18
No niestety mecz z City zrobił swoje, a dziś przełożyło się to na słabą grę Bawarczyków. Xherdan dostaje szanse gry i po raz kolejny nic nie pokazuje (jego kariera w Bayernie powoli zbliża się ku końcowi i lepiej dać pograć Gaudino lub Kurtowi, a właśnie co z Niemcem on gra wogle w drugiej drużynie, bo cicho się o nim zrobiło ?)... FCB!
20.09.2014 19:06
Fakt, faktem, ale jak gra Hojbjerg to powinien też pograć Gaudino czy Rode :) FCB!
20.09.2014 15:07
Xherdan dostaję swoją kolejną szansę i lepiej, żeby wykorzystał ją... FCB!
20.09.2014 14:41
Nie wiem czy w Bayernie miałby szansę wogle zaistnieć... FCB!
20.09.2014 13:58
Lepiej być przygotowanym na wszystkie sytuacje :) FCB!
20.09.2014 12:37
Lewandowski też w BVB miał trudne początki, ale zobaczymy jak to dalej będzie jak nie on to ktoś inny będzie strzelał, a bardziej ważne by Bayern wygrywał :) FCB!
20.09.2014 12:01
Widać przez ostatnie sezony jaką marką stała się BL jak nawet na Discovery Turbo Xtra puszczają :) FCB!
20.09.2014 10:53
No to można powiedzieć, że DvB ponownie będzie w Bayernie, a szansa na to na stronie transfermarkt wynosi 60 %... FCB!
19.09.2014 19:49
Napisze tyle, ze to nie będzie mile spotkanie dla HSV, a tym bardziej dla ich nowego trenera :) FCB!
19.09.2014 16:43
Zobaczymy co z tego wyjdzie :) FCB!
19.09.2014 13:48
Heat -> dzięki za info :) FCB!
19.09.2014 13:39
Mam pytanie poza tematem do wszystkich jeśli ktoś może napisać, a wie niech odpowie będę wdzięczny. Co ile sezonów zmieniane są koszulki domowe i wyjazdowe Bayernu, bo nie jestem pewny :) ? FCB!
19.09.2014 13:23
Dobrze, ze jest dobrze w klubie :) FCB!
18.09.2014 19:42
Zasłużył sobie i to bardzo :) FCB!
18.09.2014 19:33
Arturro2014 -> bardzo dobre podsumowanie transferów sklepu Real za wielkie pieniądze i braku szacunku ogólnie do piłkarza, bo im to nie robi różnicy, kto odejdzie (byle by zarobić)... FCB!
18.09.2014 13:56
Adi -> Guardiola to człowiek, którego się nie rozszyfruje, bo raz stawia na jednego, dobrze o nim mówi itp. itd. a pózniej co innego się okazuje :) FCB!
18.09.2014 11:22
Żadnej drużyny nie jest stać na graczy Bayernu nawet Chelsea, City, Psg czy sklep Real, bo sam zawodnik musi chcieć odejść z Bayernu to wtedy prawie każdy zespół jest w stanie wyciągnąć gracza z Monachium... FCB!
18.09.2014 11:12
Alonso i Benatia (mimo, że to jego pierwszy mecz w barwach Bayernu, ale czyścił wszystko) można śmiało powiedzieć, że to dwa udane transfery w 100 % :) FCB!
18.09.2014 11:09
Pogratulować takiej gry jak wczoraj zaprezentował Bayern. Para Benatia-Boateng będzie nie do przejścia (Benatia pokazał wczoraj, że zakup jego do Bayernu w 100 % trafny jak i Alonso i tylko się cieszyć) :) FCB!
18.09.2014 10:55
Co do pozostałych drużyn niemieckich w LM to bardziej liczyłem, że potknie się noga Schalke niż Bayerowi, no ale widać wyszło odwrotnie... FCB!
18.09.2014 10:52
Bayern cisnął, cisnął i wycisnął. Bardzo dobry, ale to naprawdę dobry mecz w wykonaniu Bawarczyków i jestem pod szczególnym mega wrażeniem Marokańczyka i Alonso (majstersztyk) :) FCB!
17.09.2014 22:47
Bayern cisnął, cisnął i wycisnął. Bardzo dobry, ale to naprawdę dobry mecz w wykonaniu Bawarczyków i jestem pod szczególnym mega wrażeniem Marokańczyka i Alonso (majstersztyk) :) FCB!
17.09.2014 22:39
Dawać Arjena na boisko i Claudio... FCB!
17.09.2014 22:08
Bardzo dobra gra Bayernu i oby tak dalej w drugiej połowie :) FCB!
17.09.2014 21:34
Po 20 minutach widać jedno i rzuca się w oczy, że nie ma klepania piłki non stop i to może się podobać :) FCB!
17.09.2014 21:14
Hart wszystko na razie wybrania... FCB!
17.09.2014 21:07
Inne koszulki, bo na plecach nie ma Bayern Munchen i chyba Mia San Mia a u góry nazwisko i numer oczywiście... FCB!
17.09.2014 20:49
Moim zdaniem tiki taka ma sens jak się gra ze słabszymi zespołami, bo wtedy można ich zamęczyć :) FCB!
17.09.2014 20:40
Wczoraj czytałem właśnie na temat dzisiejszego meczu i jeden z redaktorów nie pamiętam nazwiska napisał jedno o tym meczu, że City jak i większość angielskich zespołów jest przewidywalną drużyną, a zespół Guardioli i sam Hiszpan jest nieprzewidywalny i po nim można się spodziewać wszystkiego :) FCB!
17.09.2014 20:16
W najgorszym wypadku będzie dziś remis wg mnie :) FCB!
17.09.2014 20:04
Dwa duże zaskoczenia, że w składzie od pierwszych minut Rafinha i Benatia i to, że brak nawet na ławce rezerwowych Gaudino, na którego Guardiola ostatnio stawiał... FCB!
17.09.2014 19:54
Guardiola widzę to trener nieprzewidywalny, a przykład raz stawia właśnie na Gaudino, a raz mówi, że Benatia jest bez formy, a dziś jest w dzisiejszym składzie i weź zrozum tu człowieka heh :) FCB!
17.09.2014 19:49
Ławeczka, widzę mocna :) FCB!
17.09.2014 19:45
Jeszcze mecz się nie zaczął, a większość przeżywa heh... FCB!
17.09.2014 19:41
Jeśli skład awizowany u góry sprawdził by się to można zauważyć, że Guardiola reaguje w zależności kim dysponuje i jak już wcześniej wspominałem, że ze słabszymi trójką obrońców z mocniejszymi czwórką, a co do samego meczu to Bayern musi pokazać, że mimo kontuzji nadal jest wielkim klubem :) FCB!
17.09.2014 11:23
Na pewno ma szansę, by się przebić w Bayernie, a Juve czy inne kluby mogą sobie chcieć :) FCB!
17.09.2014 11:20
Przede wszystkim młodsi piłkarze mogą się dużo nauczyć :) FCB!
16.09.2014 20:20
Dadzą radę :) FCB!
16.09.2014 20:19
Wybrał to co wybrał i to jego decyzja... FCB!
15.09.2014 22:04
Ewentualnie przyjście Ozila, ale nie wiem w jakim celu miałby zostać przeprowadzony ten transfer oznacza odejście na 100 % Xherdana, ale jest Kurt i co z nim - kolejny zmarnowany talent ? FCB!
15.09.2014 19:22
Nawet jak odejdzie w zimie Xherdan to jest Kurt i jemu trzeba by dac szanse, a nie sprowadzać Ozila czy kogoś innego... FcB!
15.09.2014 15:34
Co do Krosika to Lahm wypowiedział się na jego temat i wcale transfer do Realu go nie rusza i w żaden sposób nie osłabia Bayernu... FCB!
15.09.2014 15:32
Bayern takimi płacami pracował sobie marką przez lata, więc trudno się dziwić, że jest taka rozbieżność... FCB!
15.09.2014 13:33
W tym sezonie to może być tak, że na słabsze "teoretycznie" zespoły 3 a na lepsze zespoły 4 obrońców, choć różnie to może z tym być... FCB!
15.09.2014 13:29
Shagattack -> jedyny problem Bayernu jest teraz taki, że pół składu grało w MŚ, mam na myśli Niemców i to przekłada się na zmęczenie mimo urlopów i żaden kluczowy zawodnik nie odszedł, a w Realu - Hiszpanie szybko odpadli, jak i Portugalia, oraz odeszli kluczowi zawodnicy jak Alonso i Di Maria i zasilili nowi jak m.in. James i zanim się zgrają to minie trochę... FCB!
15.09.2014 13:27
Moim zdaniem dla dobra klubu, którym się będzie kierował nie będzie zasiadał w zarządzie, a tym samym w inny sposób pracował dla Bayernu, ale to moja opinia :) FCB!
15.09.2014 11:19
Każdy klub jest do pokonania, a Real wykazał się w meczu z Atletico, że tyle co wydali na zawodników to mogą sobie w buty wsadzić... FCB!
15.09.2014 11:16
Myślę, że w następnej części sezonu zobaczymy Holgera na boisku :) FCB!
15.09.2014 11:15
Zauważyłem, że w wypowiedziach pomeczowych Guardiola oderwany jest od rzeczywistości i nie wiem dlaczego tak jest... FCB!
14.09.2014 23:11
W meczu z Vfb można było zauważyć, że wrócił stary, dobry Franek :) FCB!
14.09.2014 22:43
A no pewnie, że wyjdzie, ale fakt faktem, że po poprzedniej kontuzji szybko wrócił do formy hmm to pewnie sprawka doktorka Bayernu :) FCB!
14.09.2014 20:28
Jeśli Lahm nie wróci do obrony, a na to się nie zanosi na razie i przy grze trójką obrońców to ja widzę to tak: Boateng-Benatia (o ile wróci do pełni sił)-Badstuber :) FCB!
13.09.2014 22:15
Pecz01 -> od kiedy Diego jest trenerem i małym kosztem poukładał grę Atletico, które kiedyś było przeciętnym klubem to coraz bardziej lubię ten zespół (oczywiście żaden zespół nie zastąpi Bayernu, bo to zostało w sercu, ale naprawdę elegancko ogląda się zespół z Madrytu) :) FCB!
13.09.2014 21:41
Holger mimo wielu komentarzy daję radę :) FCB!
13.09.2014 20:37
Czy Bayern dominował tak cały mecz to nie wiem, bo ja raczej tego nie widziałem (jakby dominowali mógłby być pogrom) :) FCB!
13.09.2014 20:23
Można się spodziewać więcej takich meczów na pół gwizdka w wykonaniu Bayernu w tym sezonie... FCB!
13.09.2014 20:21
Lybbard -> nie tylko jego, ale i całego zespołu, bo sam meczu nie wybroni i nie pomoże przy udziale innych w zdobywaniu bramek :) FCB!
13.09.2014 13:26