DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 221

Niczym torpedo w tyłku :) FCB!

06.10.2014 11:49

Oby w tym sezonie udał się awans :) FCB!

04.10.2014 20:30

Powraca powoli stary, dobry Bayern co było dziś widać, a długie przerzuty Alonso wręcz fenomenalne i do tego nawet dobry występ Szwajcara :) FCB!

04.10.2014 19:58

Powraca powoli stary, dobry Bayern co było dziś widać, a długie przerzuty Alonso wręcz fenomenalne :) FCB!

04.10.2014 19:08

Kolejna wygrana drugiej drużyny Bayernu tym razem na wyjeździe z SpVgg Bayreuth 1-2 po bramkach: Weihraucha i Sallahi :) FCB!

04.10.2014 11:27

Kolejna wygrana drugiej drużyny Bayernu tym razem na wyjeździe z SpVgg Bayreuth 1-2 po bramkach: Weihraucha i Sallahi :) FCB!

03.10.2014 19:23

Lepiej wg mnie grać bez stylu, a wygrywać niż przeważać w meczu, stwarzając sytuacje, a na końcu przegrywać, bo kto o tym by pamiętał jeśli była by porażka :) FCB!

02.10.2014 22:04

Ja jakoś nie widziałem, że to był łatwy mecz dla Bayernu :) FCB!

01.10.2014 21:13

Po tym jak dołączył do Bayernu Alonso nie jest już potrzeby w sumie :) FCB!

01.10.2014 12:12

Mógłby ewentualnie za Rafinhe przyjść, ale pewnie to jakaś bajka :) FCB!

01.10.2014 12:11

Musi zostać i tyle w temacie :) FCB!

01.10.2014 12:10

Dobra sytuacja wyjściowa przed meczem z As Romą :) FCB!

30.09.2014 22:43

Mecz bez historii, ale koniec, końców zwycięstwo i to się liczy w ostatecznym rezultacie :) FCB!

30.09.2014 21:57

Widać po piłkarzach, że nudzi ich raczej takie klepanie piłki... FCB!

30.09.2014 19:25

Brak kibiców też daję znać o sobie... FCB!

30.09.2014 19:21

Manuel jak zwykle klasa... FCB!

30.09.2014 18:37

Karniak i niezawodny Muller :) FCB!

30.09.2014 18:22

No to jazda :) FCB!

30.09.2014 17:58

Wg mnie jego cierpliwość się skończy w zimowym okienku, ale to jest moje zdanie :) FCB!

29.09.2014 22:16

Za Rafinhe albo Hojbjerga albo Rode, a Lahm na swoją pozycję... FCB!

29.09.2014 20:34

Rozjechać rosyjski zespół tak jak zrobiła to As Roma, ale może być ciężko z tym... FCB!

29.09.2014 20:02

I tak było i będzie (to jest cały Bayern i specyfika tego klubu) :) FCB!

29.09.2014 12:09

Guardioli widzę się trochę nudzi, a takiego lekarza jakiego ma Bayern to chciałby mieć każdy klub piłkarski na świecie... FCB!

29.09.2014 12:08

Po tym meczu to się zastanawiam, bo tak sobie myślę, że poza Bayernem nie będzie żadnej drużyny w tym sezonie, która zagroziła by Bawarczykom, a piłkarza wygrają ligę najmniejszym nakładem sił :) FCB!

28.09.2014 12:48

Cieszy wygrana Bayernu, ale trochę zaskoczyła przegrana BVB i do tego z Schalke :) FCB!

27.09.2014 21:22

Idą w dobrym kierunku :) FCB!

26.09.2014 23:24

Druga drużyna Bayernu u siebie wygrała z drugą drużyną Greuther Furth 2-0 po dwóch bramkach Gortlera :) FCB!

26.09.2014 23:21

Wypożyczenie to najbardziej racjonalne wyjście tylko najpierw trzeba przedłużyć z nim kontrakt, a chłopak ma naprawdę potencjał :) FCB!

26.09.2014 19:58

Druga drużyna Bayernu u siebie wygrywa z drugą drużyną Greuther Furth 2-0 po bramkach Gortlera i Wegkampfa :) FCB!

26.09.2014 19:56

Ale na co on komu... ? FCB!

26.09.2014 14:28

Transfer trafiony w 10 :) FCB!

25.09.2014 11:52

Drużyna, w której gra teraz Julian zmierza ku drugiej lidze... FCB!

25.09.2014 11:51

BVB jak zawsze na farcie... FCB!

24.09.2014 21:45

Taki skład bardzo się podoba i już są efekty :) FCB!

23.09.2014 20:08

Niespodziewany lider, ale takie niespodzianki zdarzają się na początku sezonu. Jeśli Bayern jutro się zepnie to może być demolka i na to liczę :) FCB!

22.09.2014 20:32

Lukowaty -> Padeborn to klasowy zespół (fakt, faktem nie można ich lekceważyć) ? Nie przesadzajmy, bo dobrze zaczeli sezon i jeszcze kilka kolejek o będą walczyć o utrzymanie i zazwyczaj tak jest, że jak jakiś zespół awansuje to ma dobry start, a później się okazuje, gdzie jest miejsce w szeregu :) FCB!

22.09.2014 20:25

Cieszy kolejna wygrana rezerw i widać, ze się po zbierali. No właśnie wiadomo co z tym Kurtem ? FCB!

22.09.2014 00:23

Niech się LvG bardziej zajmie MU niż tym co mówi Guardiola, bo cienko to widzę... FCB!

21.09.2014 19:02

Sylwek -> no najlepiej najeżdzać jak Bayern się potknie, a ciekawe czego nie ma takich komentarzy jak Bayern wygra, bo lepiej kopać leżącego... FCB!

20.09.2014 20:53

Niech się niektórzy ogarną pisząc, że Guardiola to agent, wszystko spieprzył itp. itd. bo to się robi nudne już. Typowy przykład jak Bayern wygrywa to jest wszystko cacy, a jak potknięcie to pisanie od rzeczy i widzę, że co raz mniej prawdziwych kibiców, a tylko sami malkontenci... FCB!

20.09.2014 20:40

No niestety mecz z City zrobił swoje, a dziś przełożyło się to na słabą grę Bawarczyków. Xherdan dostaje szanse gry i po raz kolejny nic nie pokazuje (jego kariera w Bayernie powoli zbliża się ku końcowi i lepiej dać pograć Rode, Gaudino lub Kurtowi, a właśnie co z Niemcem on gra wogle w drugiej drużynie, bo cicho się o nim zrobiło ?)... FCB!

20.09.2014 20:29

Nie wiem po co to się śmiać z BVB, lepiej patrzmy na Bayern, a Dortmundczycy niech Nas nie interesują :) FCB!

20.09.2014 20:09

Adi -> Co do Rode i Gaudino masz rację. Guardiola ich chwali, a później nie wiadomo czego odstawia ich na boczny tor... FCB!

20.09.2014 19:18

No niestety mecz z City zrobił swoje, a dziś przełożyło się to na słabą grę Bawarczyków. Xherdan dostaje szanse gry i po raz kolejny nic nie pokazuje (jego kariera w Bayernie powoli zbliża się ku końcowi i lepiej dać pograć Gaudino lub Kurtowi, a właśnie co z Niemcem on gra wogle w drugiej drużynie, bo cicho się o nim zrobiło ?)... FCB!

20.09.2014 19:06

Fakt, faktem, ale jak gra Hojbjerg to powinien też pograć Gaudino czy Rode :) FCB!

20.09.2014 15:07

Xherdan dostaję swoją kolejną szansę i lepiej, żeby wykorzystał ją... FCB!

20.09.2014 14:41

Nie wiem czy w Bayernie miałby szansę wogle zaistnieć... FCB!

20.09.2014 13:58

Lepiej być przygotowanym na wszystkie sytuacje :) FCB!

20.09.2014 12:37

Lewandowski też w BVB miał trudne początki, ale zobaczymy jak to dalej będzie jak nie on to ktoś inny będzie strzelał, a bardziej ważne by Bayern wygrywał :) FCB!

20.09.2014 12:01

Widać przez ostatnie sezony jaką marką stała się BL jak nawet na Discovery Turbo Xtra puszczają :) FCB!

20.09.2014 10:53

No to można powiedzieć, że DvB ponownie będzie w Bayernie, a szansa na to na stronie transfermarkt wynosi 60 %... FCB!

19.09.2014 19:49

Napisze tyle, ze to nie będzie mile spotkanie dla HSV, a tym bardziej dla ich nowego trenera :) FCB!

19.09.2014 16:43

Zobaczymy co z tego wyjdzie :) FCB!

19.09.2014 13:48

Heat -> dzięki za info :) FCB!

19.09.2014 13:39

Mam pytanie poza tematem do wszystkich jeśli ktoś może napisać, a wie niech odpowie będę wdzięczny. Co ile sezonów zmieniane są koszulki domowe i wyjazdowe Bayernu, bo nie jestem pewny :) ? FCB!

19.09.2014 13:23

Dobrze, ze jest dobrze w klubie :) FCB!

18.09.2014 19:42

Zasłużył sobie i to bardzo :) FCB!

18.09.2014 19:33

Arturro2014 -> bardzo dobre podsumowanie transferów sklepu Real za wielkie pieniądze i braku szacunku ogólnie do piłkarza, bo im to nie robi różnicy, kto odejdzie (byle by zarobić)... FCB!

18.09.2014 13:56

Adi -> Guardiola to człowiek, którego się nie rozszyfruje, bo raz stawia na jednego, dobrze o nim mówi itp. itd. a pózniej co innego się okazuje :) FCB!

18.09.2014 11:22

Żadnej drużyny nie jest stać na graczy Bayernu nawet Chelsea, City, Psg czy sklep Real, bo sam zawodnik musi chcieć odejść z Bayernu to wtedy prawie każdy zespół jest w stanie wyciągnąć gracza z Monachium... FCB!

18.09.2014 11:12

Alonso i Benatia (mimo, że to jego pierwszy mecz w barwach Bayernu, ale czyścił wszystko) można śmiało powiedzieć, że to dwa udane transfery w 100 % :) FCB!

18.09.2014 11:09

Pogratulować takiej gry jak wczoraj zaprezentował Bayern. Para Benatia-Boateng będzie nie do przejścia (Benatia pokazał wczoraj, że zakup jego do Bayernu w 100 % trafny jak i Alonso i tylko się cieszyć) :) FCB!

18.09.2014 10:55

Co do pozostałych drużyn niemieckich w LM to bardziej liczyłem, że potknie się noga Schalke niż Bayerowi, no ale widać wyszło odwrotnie... FCB!

18.09.2014 10:52

Bayern cisnął, cisnął i wycisnął. Bardzo dobry, ale to naprawdę dobry mecz w wykonaniu Bawarczyków i jestem pod szczególnym mega wrażeniem Marokańczyka i Alonso (majstersztyk) :) FCB!

17.09.2014 22:47

Bayern cisnął, cisnął i wycisnął. Bardzo dobry, ale to naprawdę dobry mecz w wykonaniu Bawarczyków i jestem pod szczególnym mega wrażeniem Marokańczyka i Alonso (majstersztyk) :) FCB!

17.09.2014 22:39

Dawać Arjena na boisko i Claudio... FCB!

17.09.2014 22:08

Bardzo dobra gra Bayernu i oby tak dalej w drugiej połowie :) FCB!

17.09.2014 21:34

Po 20 minutach widać jedno i rzuca się w oczy, że nie ma klepania piłki non stop i to może się podobać :) FCB!

17.09.2014 21:14

Hart wszystko na razie wybrania... FCB!

17.09.2014 21:07

Inne koszulki, bo na plecach nie ma Bayern Munchen i chyba Mia San Mia a u góry nazwisko i numer oczywiście... FCB!

17.09.2014 20:49

Moim zdaniem tiki taka ma sens jak się gra ze słabszymi zespołami, bo wtedy można ich zamęczyć :) FCB!

17.09.2014 20:40

Wczoraj czytałem właśnie na temat dzisiejszego meczu i jeden z redaktorów nie pamiętam nazwiska napisał jedno o tym meczu, że City jak i większość angielskich zespołów jest przewidywalną drużyną, a zespół Guardioli i sam Hiszpan jest nieprzewidywalny i po nim można się spodziewać wszystkiego :) FCB!

17.09.2014 20:16

W najgorszym wypadku będzie dziś remis wg mnie :) FCB!

17.09.2014 20:04

Dwa duże zaskoczenia, że w składzie od pierwszych minut Rafinha i Benatia i to, że brak nawet na ławce rezerwowych Gaudino, na którego Guardiola ostatnio stawiał... FCB!

17.09.2014 19:54

Guardiola widzę to trener nieprzewidywalny, a przykład raz stawia właśnie na Gaudino, a raz mówi, że Benatia jest bez formy, a dziś jest w dzisiejszym składzie i weź zrozum tu człowieka heh :) FCB!

17.09.2014 19:49

Ławeczka, widzę mocna :) FCB!

17.09.2014 19:45

Jeszcze mecz się nie zaczął, a większość przeżywa heh... FCB!

17.09.2014 19:41

Jeśli skład awizowany u góry sprawdził by się to można zauważyć, że Guardiola reaguje w zależności kim dysponuje i jak już wcześniej wspominałem, że ze słabszymi trójką obrońców z mocniejszymi czwórką, a co do samego meczu to Bayern musi pokazać, że mimo kontuzji nadal jest wielkim klubem :) FCB!

17.09.2014 11:23

Na pewno ma szansę, by się przebić w Bayernie, a Juve czy inne kluby mogą sobie chcieć :) FCB!

17.09.2014 11:20

Przede wszystkim młodsi piłkarze mogą się dużo nauczyć :) FCB!

16.09.2014 20:20

Dadzą radę :) FCB!

16.09.2014 20:19

Wybrał to co wybrał i to jego decyzja... FCB!

15.09.2014 22:04

Ewentualnie przyjście Ozila, ale nie wiem w jakim celu miałby zostać przeprowadzony ten transfer oznacza odejście na 100 % Xherdana, ale jest Kurt i co z nim - kolejny zmarnowany talent ? FCB!

15.09.2014 19:22

Nawet jak odejdzie w zimie Xherdan to jest Kurt i jemu trzeba by dac szanse, a nie sprowadzać Ozila czy kogoś innego... FcB!

15.09.2014 15:34

Co do Krosika to Lahm wypowiedział się na jego temat i wcale transfer do Realu go nie rusza i w żaden sposób nie osłabia Bayernu... FCB!

15.09.2014 15:32

Bayern takimi płacami pracował sobie marką przez lata, więc trudno się dziwić, że jest taka rozbieżność... FCB!

15.09.2014 13:33

W tym sezonie to może być tak, że na słabsze "teoretycznie" zespoły 3 a na lepsze zespoły 4 obrońców, choć różnie to może z tym być... FCB!

15.09.2014 13:29

Shagattack -> jedyny problem Bayernu jest teraz taki, że pół składu grało w MŚ, mam na myśli Niemców i to przekłada się na zmęczenie mimo urlopów i żaden kluczowy zawodnik nie odszedł, a w Realu - Hiszpanie szybko odpadli, jak i Portugalia, oraz odeszli kluczowi zawodnicy jak Alonso i Di Maria i zasilili nowi jak m.in. James i zanim się zgrają to minie trochę... FCB!

15.09.2014 13:27

Moim zdaniem dla dobra klubu, którym się będzie kierował nie będzie zasiadał w zarządzie, a tym samym w inny sposób pracował dla Bayernu, ale to moja opinia :) FCB!

15.09.2014 11:19

Każdy klub jest do pokonania, a Real wykazał się w meczu z Atletico, że tyle co wydali na zawodników to mogą sobie w buty wsadzić... FCB!

15.09.2014 11:16

Myślę, że w następnej części sezonu zobaczymy Holgera na boisku :) FCB!

15.09.2014 11:15

Zauważyłem, że w wypowiedziach pomeczowych Guardiola oderwany jest od rzeczywistości i nie wiem dlaczego tak jest... FCB!

14.09.2014 23:11

W meczu z Vfb można było zauważyć, że wrócił stary, dobry Franek :) FCB!

14.09.2014 22:43

A no pewnie, że wyjdzie, ale fakt faktem, że po poprzedniej kontuzji szybko wrócił do formy hmm to pewnie sprawka doktorka Bayernu :) FCB!

14.09.2014 20:28

Jeśli Lahm nie wróci do obrony, a na to się nie zanosi na razie i przy grze trójką obrońców to ja widzę to tak: Boateng-Benatia (o ile wróci do pełni sił)-Badstuber :) FCB!

13.09.2014 22:15

Pecz01 -> od kiedy Diego jest trenerem i małym kosztem poukładał grę Atletico, które kiedyś było przeciętnym klubem to coraz bardziej lubię ten zespół (oczywiście żaden zespół nie zastąpi Bayernu, bo to zostało w sercu, ale naprawdę elegancko ogląda się zespół z Madrytu) :) FCB!

13.09.2014 21:41

Holger mimo wielu komentarzy daję radę :) FCB!

13.09.2014 20:37

Czy Bayern dominował tak cały mecz to nie wiem, bo ja raczej tego nie widziałem (jakby dominowali mógłby być pogrom) :) FCB!

13.09.2014 20:23

Można się spodziewać więcej takich meczów na pół gwizdka w wykonaniu Bayernu w tym sezonie... FCB!

13.09.2014 20:21

Lybbard -> nie tylko jego, ale i całego zespołu, bo sam meczu nie wybroni i nie pomoże przy udziale innych w zdobywaniu bramek :) FCB!

13.09.2014 13:26