DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 220

Ładnie Rode się pokazał :) FCB!

29.10.2014 22:01

Hojbjerg wejdzie :) FCB!

29.10.2014 21:57

Jeszcze Hojbjerg lub Gaudino do gry i Claudio :) FCB!

29.10.2014 21:53

No jakaś zmiana w końcu :) FCB!

29.10.2014 21:52

Nie wiem na co Guardiola czeka, a zmiany powinny już być... FCB!

29.10.2014 21:48

Powraca stary, dobry Franek i teraz Guardiola zmiany nie ma co męczyć niektórych :) FCB!

29.10.2014 21:43

Nookie -> Szkoda, że nie jeszcze Leszek Miller heh ;p FCB!

29.10.2014 21:35

Ale huknął Alabaaaaa :) FCB!

29.10.2014 21:14

Widać u Pana Szpakowskiego brak elementarnych wiadomości na temat BL... FCB!

29.10.2014 21:01

Rozklepać HSV w pierwszej połowie i od drugiej zmiany :) FCB!

29.10.2014 20:54

Śmiało można by zagrać było pół rezerwowym składem dziś... FCB!

29.10.2014 20:52

Jest Rode, Hojbjerg czy Gaudino to Guardiola pcha Brazylijczyka (wiadomo wtedy trzeba by było zastosować inne ustawienie raczej)... FCB!

29.10.2014 20:46

HSV się zamotało i bramaaa :) FCB!

29.10.2014 20:36

Spodziewałem się innego składu, ale jak to u Guardioli bywa :) FCB!

29.10.2014 20:25

Takie gorzkie żale każdy piłkarz powinien zostawić dla siebie :) FCB!

29.10.2014 16:25

Koniec tematu i nie wiem po co to dalej rozdmuchiwać, a zdanie widać wycięte z kontekstu, żeby szumu narobić :) FCB!

29.10.2014 16:19

Każdy ma swoje zdanie, ale jeśli młody, utalentowany piłkarz Bayernu mam na myśli tu Juliana nie mieści się w podstawowej jedenastce HSV, a Ci piłkarze co grają nie są wcale lepsi od niego to nie mamy o czym mówić :) FCB!

29.10.2014 14:55

Nigdy nie można lekceważyć przeciwnika, ale HSV gra taką padaczkę, że rezerwowi m.in. Claudio, Xherdan, Rode, Hojbjerg, Gaudino na czele z Frankiem spokojnie by sobie poradzili :) FCB!

29.10.2014 12:48

Pośrednio na pewno przez Guardiole, a bezpośrednio to, że Lewandowski przyszedł do Bayernu :) FCB!

28.10.2014 23:09

VonBaron -> trudno przewidzieć jaki skład wystawi Guardiola i raczej Bayern wyjdzie podstawowym składem, ale obym się mylił :) FCB!

28.10.2014 20:42

Riberyy007 -> Bayern gra jutro :) FCB!

28.10.2014 20:29

Żeby zmęczenie nie wyszło w meczu z BVB... FCB!

28.10.2014 20:25

W jutrzejszym meczu i przy takiej dyspozycji HSV to nic by się nie stało jak Guardiola pozmieniał skład i od początku zagrali by m.in. Rode, Franek, Xherdan, Hojbjerg czy nawet Gaudino, ale cud by był jakby połowę z wymienionych piłkarzy jutro zagrało. Trzeba odpocząć co niektórym, bo już w sobotę ważniejszy mecz, a BVB będzie bardzo zmotywowane, a dla nich to dobra okazja by ograć Bayern... FCB!

28.10.2014 20:13

Moim zdaniem pierwsza trójka będzie wyglądała tak: Messi, Ronaldo i Neymar. Niestety, ale wg mnie inaczej nie będzie z wiadomych przyczyn, bo to jakby z góry ustawione... FCB!

28.10.2014 11:35

Wg mnie jest młody Leopold, więc jakieś krytycznej sytuacji nie ma, ale ktoś mógłby napisać, że nie ma doświadczenia itp. a takim tokiem myślenia utalentowani zawodnicy w Bayernie nie mają czego szukać... FCB!

28.10.2014 11:30

Jeśli by tak było to Bayern na pewno pożegnał by się ze Szwajcarem, ale może to nastąpić już w zimowym okienku, ale martwi mnie, że w ślad za Xherdanem mógłby pójść Franek przy transferze Marco... FCB!

28.10.2014 11:27

Dobrze by było jakby to Manuel zgarnął tą nagrodę, bo należy się jemu jak nikomu innemu za to co robi, ale to pewnie niestety nie możliwe... FCB!

28.10.2014 11:25

Co do jutrzejszego meczu to mam nadzieję, że Guardiola trochę pozmienia i od początku zagra m.in. Rode, Hojbjerg, Gaudino i Franek :) FCB!

27.10.2014 21:03

Jaka kara, za co ? Śmieszna dla mnie ta cała sytuacja i tak powinna być traktowana :) FCB!

27.10.2014 21:00

To duże zaskoczenie, bo patrzyłem na Orange Sport i nic nie ma, aż się zdziwiłem, że nie będzie PN, a tu proszę TVP i spoko :) FCB!

27.10.2014 20:45

Wiadomo, że to wymysł, bo wróci Starke i Reina, a jest jeszcze bramkarz z rezerw i co będzie z nim :) ? FCB!

27.10.2014 18:03

Ostatnia przeszkoda Bayernu. Kontynuacja wielkich bramkarzy w Bayernie trwa :) FCB!

27.10.2014 12:05

No to na pewno Bayern kupi tego zawodnika jak ma taką klauzulę heh nie ma szans nawet :) FCB!

27.10.2014 12:04

Przedłużenie kontraktu przez Sammera to tylko formalność :) FCB!

27.10.2014 12:02

Mario dobrze zrobił, że wybrał Atletico, bo zdecydowanie jest tam jednym z ważnych piłkarzy, a co do samego zespołu jestem pod wrażeniem ich gry i że ramię w ramię walczą z Barceloną i "Sklepem Real" (wielki szacunek dla tego klubu) :) FCB!

27.10.2014 11:59

BMG postawi dziś bardzo wysoko poprzeczkę Bayernowi, ale po cichu można się było spodziewać, a Manuel klasa światowa :) FCB!

26.10.2014 19:39

Idą w dobrym kierunku, a to dobrze rokuje :) FCB!

26.10.2014 13:31

Co do BVB jeszcze to prędzej czy później się odbudują tylko oby nie w meczu z Bayernem :) FCB!

26.10.2014 13:16

Jeśli Franek zagra od pierwszej minuty to będzie świetna okazja dla niego by pokazać to co najlepsze po kontuzji :) FCB!

26.10.2014 12:37

Uwierzył bym gdyby to niemieckie media podały, a nie angielskie czy inne, czyli to ściema... FCB!

26.10.2014 12:35

Jurgen w BVB jest nie do ruszenia nawet jakby mieli 10 porażek z rzędu :) FCB!

25.10.2014 22:00

Co do BVB to po mistrzostwie mają już na pewno i wg mnie w tym sezonie będą grać o LE lub ewentualnie o czwarte miejsce, a nawet o trzecie, bo różnie to nieraz może być... FCB!

25.10.2014 19:48

Dziś rezerwy Bayernu w wyjazdowym meczu zremisowały z drugą drużyną Nuernberg 1-1 po bramce Gortlera :) FCB!

25.10.2014 19:35

Reus nie Reus, a później pretensje, że kluby z BL, a tym bardziej BVB gra słabo jak im się graczy podkrada i nie wiem czy było by to wzmocnienie Bayernu, a tym bardziej osłabienie BL jakby odszedł do klubu spoza Niemiec :) FCB!

24.10.2014 19:31

Teraz widać, że mimo wieku Franka jak to w piłce bywa to jest 100 razy lepszym zmiennikiem niż np. Xherdan, ale to pewnie wynika z doświadczenia Francuza :) FCB!

24.10.2014 12:24

Trudno odejść z takiego klubu jak Bayern :) FCB!

24.10.2014 11:11

Dla mnie to jakieś ploty, że Alaba opuści Bayern, bo nikt tak nisko na głowę by nie upadł... FCB!

22.10.2014 21:13

"Sklep Real" i inne kluby mogą tylko pozazdrościć :) FCB!

22.10.2014 11:46

Chciało by się co mecz oglądać taką grę Bawarczyków jak wczoraj, ale niestety nie ma tak łatwo :) FCB!

22.10.2014 11:26

Nikt się nie spodziewał, że pójdzie tak gładko wręcz przeciwnie, że będzie trudno, ale piłka potrafi zaskakiwać :) FCB!

21.10.2014 22:59

Petarda i kto by się spodziewał takiego wyniku :) FCB!

21.10.2014 21:21

Miazgaaaaaaaaaaaaaaaa :) FCB!

21.10.2014 21:16

Jajca jakieś hehe :D FCB!

21.10.2014 21:11

Gładziutko idzie jakoś ;p FCB!

21.10.2014 21:09

Ale Arjen wsadził w jego stylu :) FCB!

21.10.2014 20:55

No to na podbój Rzymu :) FCB!

21.10.2014 20:41

Cała prawda o Bayernie, czyli ranking największych krezusów futbolu (źródło piłkanożna.pl): numer 8. BAYERN MONACHIUM (250,6 mln) Bayern to chyba jeden z nielicznych klubów na świecie, który może sobie pozwolić na praktycznie każdego piłkarza i wcale nie musi go kupować za pieniądze umoczone w katarskiej ropie lub rosyjskim gazie. Tak, klub ze stolicy Bawarii to przedsiębiorstwo niemal doskonałe i nic dziwnego, że przyciąga klasowych zawodników jak magnes. Na własnym podwórku Bayern nie uznaje sprzeciwu i jeśli kogoś chce, to zazwyczaj jest w stanie dopiąć swego. Tak było w przypadku Roberta Lewandowskiego, Mario Goetze, a w nieco dalszej przeszłości Michaela Ballacka, Lucio, Ze Roberto czy Manuela Neuera.

21.10.2014 14:03

To się porobiło z tymi bramkarzami... FCB!

20.10.2014 19:12

Bayern czeka wg mnie najtrudniejszy mecz jak do tej pory w tym sezonie, łatwo nie będzie na pewno, ale myślę, że będzie minimalna wygrana o której zadecydują detale, a co do Guardioli to należy mu się reprymenda za brak zaufania do lekarzy i sugerowanie piłkarzom, a szczególnie Hiszpanom w kadrze Bayernu do leczenia w Hiszpanii... FCB!

20.10.2014 19:11

Gdyby tak było to Guardiola wybrał by inny klub, który dał by o wiele więcej niż Bayern, a wiadomo tak nie było :) FCB!

19.10.2014 14:04

Ja za tym nie jestem by doszczętnie osłabiać rywala, ale to jest piłka i raczej nie ma sentymentów, ale bardziej chodzi mi to o by BL nie stała się nudna w połowie sezonu, a później może za tym iść brak koncentracji np. w LM... FCB!

19.10.2014 12:38

Mecz wygrany najmniejszym nakładem sił i druga połowa była już trochę nudna, ale to cały Bayern :) FCB!

18.10.2014 19:19

Druga drużyna po raz kolejny wygrywa swój ligowy mecz i tym razem u siebie z SV Schalding-Heining 3-1 po dwóch bramkach Wegkamp'a i Steinhart'a :) FCB!

17.10.2014 22:28

Druga drużyna po raz kolejny wygrywa swój ligowy mecz i tym razem u siebie z SV Schalding-Heining 3-1 po dwóch bramkach Wegkamp'a i Steinhart'a :) FCB!

17.10.2014 21:54

Co racja to racja, że Bayern zawsze chce w swoim zespole tych najlepszych, a to normalne przecież jak chce się być najlepszym, ale tak już trochę nudzi mnie te przepychanki pomiędzy Bayernem a BVB... FCB!

17.10.2014 13:31

I teraz wychodzi wszystko na wierzch, a co do Guardioli to nie rozumiem jego, bo widzi tylko jedną nacje, a to jest trochę chore... FCB!

17.10.2014 13:03

W polskim mediach piszą jakieś pierdoły, że Franek odejdzie po sezonie z Bayernu heh... FCB!

16.10.2014 19:00

Papież Franciszek w przyszła środę przyjmie na audiencje piłkarzy Bayernu i trenera :) FCB!

16.10.2014 12:34

Odnośnie kontuzji Thiago to w takim wypadku nie wiem czy dobrym posunięciem będzie wypożyczenie (sprzedaż raczej nie wchodzi w grę) Hojbjerga jak się o tym pisało nie dawno... FCB!

16.10.2014 11:58

Na pewno wypełni kontrakt, a co dalej to się okaże. Wg mnie jak LvG ogarnie grę MU to wątpię by zmieniali trenera... FCB!

16.10.2014 11:50

Jak pech to pech... FCB!

15.10.2014 15:18

Niestety, ale prawdopodobnie tak... FCB!

15.10.2014 14:36

Pele -> Tak jak i większość byłych piłkarzy udaje "pseudo" ekspertów :) FCB!

13.10.2014 20:19

Ja się wcale nie dziwie niektórym, że mają dość przybywania Hiszpanów do Bayernu, bo jest jakiś limit (ja nie mam nic do nich, żeby nie było człowiek jak każdy) ale zawsze jest jakieś ale tak jak dość migracji Polaków do WB ma premier WB, więc to wszystko naturalne... FCB!

13.10.2014 15:09

Niech już lepiej Guardiola dla swojego dobra nie myśli :) FCB!

13.10.2014 14:56

Wypożyczenie jak najbardziej :) FCB!

13.10.2014 11:27

Sammer musi zostać to już lepiej jak Guardiola by odszedł... FCB!

12.10.2014 22:37

Oby tak dalej :) FCB!

12.10.2014 22:35

Przecież Lewandowski nic takiego nie pokazał, więc nie ma się co podniecać, a ta "zazdrość" wynika z tego, że chwilowo nie mają bocznego obrońcy, ale oni to sobie bardzo dobrze poradzą... FCB!

12.10.2014 21:57

Pele -> Nie ma reguły każda passa się kiedyś kończy, a reprezentacja Niemiec można powiedzieć, że zaczyna wszystko od nowa, ale tak czy siak i tak wyjdą z pierwszego miejsca :) FCB!

12.10.2014 21:38

Grę Lewandowskiego najlepiej podsumował Loew, ale fakt coś tam pomagał :) FCB!

12.10.2014 21:19

Odnoście meczu wczorajszego Polska-Niemcy to mecz szału nie robił, a tym bardziej gra Polaków, która była średnia, a wygrali dlatego, że nie odstawiali nogi i wykorzystali sytuacje, które mieli, a Szczęsny bronił co się tylko dało i jednak było dużo błędów np. gra Wawrzyniaka (bez komentarza). Dla ekipy niemieckiej to tylko przegrana nic więcej (zawsze się im mogła przytrafić taka przegrana to normalne), a dla Polaków to coś wielkiego (jakby zdobyli MŚ czy ME i trochę mnie to śmieszy, bo jak przegrają, że Szkotami to można będzie tą wygraną wsadzić sobie nie powiem, gdzie), ale mimo tego pokazuje to biedę polskiej piłki i nawet wygrana tego nie zmieni... FCB!

12.10.2014 21:17

Dzisiaj po raz kolejny druga drużyna Bayernu wygrała w ligowym meczu na wyjeździe 1-4 z FC Memmingen po bramkach: Wegkampa, Jelisica, Gortlera i Sallahi :) FCB!

10.10.2014 21:23

Moim zdaniem to bardzo prawdopodobny będzie remis w jutrzejszym meczu :) FCB!

10.10.2014 20:20

Jakby nie LvG to nie wiadomo czy np. Muller przy Guardioli by zaistniał... FCB!

10.10.2014 13:33

To jest jego początek w Bayernie i dlatego na razie taki spokojny ;p FCB!

10.10.2014 13:29

Jak na razie Rode miło zaskakuje :) FCB!

10.10.2014 11:43

Każdy by tylko narzekał, a robić to nie ma komu ;p FCB!

10.10.2014 11:42

I co z tego, że Kurtowi, Gaudino czy Hojbjergowi powie "brawo, wszystko fajnie" czy coś w tym stylu i co z tego, jak nic z tego, a to tylko słowa... FCB!

10.10.2014 11:41

Alaba jak zwykle niezawodny z karnego :) FCB!

09.10.2014 21:01

Najlepiej niech sprzedadzą wszystkich młodych, dobrze zapowiadających się graczy, bo to nie ma sensu na dłuższą mete... FCB!

09.10.2014 13:11

Jeśli Bayern coś z tym nie zrobi i puści go wolną ręką definitywnie (bez opcji wypożyczenia) za namową Guardioli to ja nie mam więcej pytań, a Hiszpan powoli zacznie się robić jakiś dziwny i to coraz bardziej tak wygląda... FCB!

09.10.2014 13:04

Pewnie odejdzie i dziś przeczytałem, że Hojbjerg może odejść lub pójść na wypożyczenie zimą... FCB!

09.10.2014 12:00

Na co on to nie wiem :) FCB!

08.10.2014 19:33

Dajesz, dajesz Franek :) FCB!

08.10.2014 11:48

No to na ławę powraca Starke :) FCB!

08.10.2014 11:47

To jest bardzo możliwe wręcz prawdopodobne, że się tak stanie... FCB!

06.10.2014 11:51

Niczym torpedo w tyłku :) FCB!

06.10.2014 11:49

Oby w tym sezonie udał się awans :) FCB!

04.10.2014 20:30

Powraca powoli stary, dobry Bayern co było dziś widać, a długie przerzuty Alonso wręcz fenomenalne i do tego nawet dobry występ Szwajcara :) FCB!

04.10.2014 19:58