Zobaczymy, ale nie następny Hiszpan, bo ja nie mam nic do nich, ale jakaś granica jest :) FCB!
20.11.2014 13:14
Sammer to łagodnie ujął hehe :) FCB!
20.11.2014 13:12
Najlepszy bramkarz od czasów Kahna nie tylko w Bayernie i w reprezentacji, ale i na arenie międzynarodowej i dla kibiców nie ma znaczenia czy zostanie gdzieś wyróżniony czy nie, bo dla Nas i tak będzie najlepszy :)
20.11.2014 13:11
Trudno się jemu dziwić... FCB!
20.11.2014 00:31
Pele -> wynika, że to będzie ostatni sezon Claudio w Bayernie, a właśnie jak piszesz zmiennikiem Lewandowskiego ma być piłkarz Fc Basel... FCB!
19.11.2014 20:55
Adi-> to zależy jak do niego będzie podchodził Guardiola... FCB!
19.11.2014 14:46
TwoFace -> dlatego nieraz lepiej być mile zaskoczonym niż źle :) FCB!
19.11.2014 14:17
Zachciało się Toniemu "Hala Madrid" to teraz ma i nie co płakać, że odszedł (na własne życzenie)... FCB!
19.11.2014 14:04
Każdy już zapomniał o Tonim, a co do Manuela to mam nadzieję, że ktoś go w końcu poważnie potraktuje i wyróżni na arenie międzynarodowej :) FCB!
19.11.2014 13:10
To było do przewidzenia, ale nie chce nic krakać, ale to może być ostatnie przedłużenie kontraktu przez Sammera, gdyż jak wspominał chciałby spróbować prace jako samodzielny trener, a może to będzie następca Guardioli :) FCB!
19.11.2014 13:07
Jest ewentualnie Gaudino, Kurt czy nawet Hojbjerg i jakby ktoś z nich zagrał od pierwszych minut z Wieśniakami to na pewno nie odbiło by się to negatywnie na wyniku :) FCB!
19.11.2014 11:22
No właśnie wszystko się może zdarzyć niestety, ale jeśli odejdzie Xherdan i przyszedł by za niego Reus to Franek i tak nie jest na straconej pozycji o ile Guardiola nie wciśnie kolejnego Hiszpana do składu i tym samym wykurzy Franka bez słowa... FCB!
19.11.2014 11:19
Coś mi się wydaje, że jednak jest problem, bo Lahm czy Bastian mają swoje lata, a kto za nich ? Kolejny Hiszpan ? FCB!
19.11.2014 11:16
Nie wiem czy młodzi i obiecujący zawodnicy mają szansę się przebić w Bayernie, a ostatnio widać, że nie... FCB!
18.11.2014 21:58
Osoby od przygotowania fizycznego, a szczególnie Hiszpan w Bayernie do którego należą wspomniane zadania nie popisuje się ostatnio najlepiej, choć może to i zbieg losu, że się tak dzieje (źle się stanie np. i po ptokach)... FCB!
18.11.2014 14:37
Jak widać długa ławka się przydaje w najmniej oczekiwanym momencie niż się spodziewa, ale jest też przekleństwem i może być źródłem konfliktu wokół klubu jak i samych piłkarzy, którzy się nawet na nią nie łapią... FCB!
18.11.2014 13:45
To coś nie tak jest z treningami i nie wiem czy to nie zbyt duże obciążenie i Guardiola i jego sztab musi się nad tym poważnie zastanowić... FCB!
18.11.2014 13:23
Ale się posypało z bramkarzami i chyba się nikt tego nie spodziewał... FCB!
18.11.2014 12:08
To było do przewidzenia, czyli najpóźniej w lecie nie zobaczymy już Xherdana i Hojbjerga... FCB!
18.11.2014 12:07
Zaraz się żeluś rozpłacze :) FCB!
17.11.2014 21:01
Bayern - kuźnia marnowania talentów niestety, ale trzeba to powiedzieć otwarcie... FCB!
17.11.2014 21:00
Moim zdaniem jak Julian czy np. Jan nie wróci do Bayernu już... FCB!
17.11.2014 20:21
Ale mu pojechał haha i co prawda to prawda :) FCB!
17.11.2014 19:25
Rzetelny wywiad :) FCB!
16.11.2014 12:41
Rezerwy Bayernu wygrały wyjazdowy mecz ligowy z SV Heimstetten 1-2 po bramkach: Wegkampa i młodego Riberiego :) FCB!
15.11.2014 18:52
Pele -> chyba ofiarą czystki w ich nierzetelnych mózgach... FCB!
14.11.2014 20:36
Przed rozpoczęciem sezonu dawał sygnały, że chce odejść, więc to nie nowość i pewnie dopnie swego :) FCB!
13.11.2014 23:40
Arjen ma rację, bo nieraz Guardiola potrafi coś odwalić i nawet nikt o zdrowych rozumach by tego nie przewidział :) FCB!
13.11.2014 11:33
Dobrze Meier gada, ale rzeczywistość jest inna i tylko marka, kasa i popularność się liczy... FCB!
13.11.2014 11:32
Adi -> no początku sezonu też zaczął kręcić nosem... FCB!
12.11.2014 13:14
Wypożyczenie tak tylko pytanie czy będzie grał, bo przykład Juliana w HSV tego nie pokazuje... FCB!
12.11.2014 11:42
A niech odchodzi, bo mnie zaczyna już denerwować to, a przychodząc do Bayernu wiedział, że nie będzie lekko... FCB!
12.11.2014 11:38
Ja np. nie skreślam Franka tylko sytuacja, która może być i samego zawodnika zmusić do takiej, a nie innej decyzji :) FCB!
11.11.2014 14:03
TwoFace -> jak Guardiola będzie go wpuszczał na ogony to nie wytrzyma i szybko zmieni zdanie niestety... FCB!
11.11.2014 12:02
TwoFace -> coś na TZ rzuciłem okiem, a co do Franka to widać, że dochodzi do formy, a mecz z BVB kto pomógł wygrać ? Franek i ja bym wolał by odszedł już Xherdan niż Franek gdyby było trzeba wybierać... FCB!
11.11.2014 11:52
Przechodząc do teraźniejszości to kolejny piłkarz daję powód do niezadowolenia i chyba jest to ostatni sezon Franka w Bayernie (jeśli tak się stanie będę nad tym ubolewał i to bardzo), a bezpośrednio czy pośrednio będzie to wina Guardioli... FCB!
11.11.2014 10:59
Pele-> tylko wiesz ktoś się może starać na treningach i to bardzo, a na końcu i tak to zależy od trenera czy da mu szansę, a np. Guardiola wyraża dużo komplementów w stronę młodych, a i tak nic z tych nie wynika, bo to tylko słowa, a niby Hiszpan jest bardzo chwalony z pracą z młodzieżą, a ja tego w Bayernie jakoś nie widzę (LvG wypromował za swoich czasów Mullera czy Badstubera)... FCB!
11.11.2014 10:56
Każdy młody i utalentowany piłkarz nie powinien być łączony z Bayernem, bo widać co się później dzieje, a na koniec i tak dany gracz wyjedzie z Monachium ;) FCB!
11.11.2014 10:35
Ciekawe co media jeszcze wymyślą :) FCB!
09.11.2014 23:32
BL pozamiatana, bo tylko Bayern może sam sobie zaszkodzić, a PN i LM to będzie zależało dużo od dyspozycji dnia :) FCB!
09.11.2014 14:40
Jeszcze kilka zwycięstw w takim stylu i BL zacznie się już powoli nudzić ;p :) FCB!
08.11.2014 20:07
Byle do przodu :) FCB!
08.11.2014 14:57
Tak myślałem, że Rode nie zagra od pierwszych minut, a nie wiem po co Guardiola tak komplementował Niemca ostatnio heh trochę brak słów... FCB!
08.11.2014 14:35
To już wiadomo kto go może zastąpić i to z wiadomych przyczyn... FCB!
08.11.2014 11:57
Adi -> bardzo w to wątpię by go wyciągnęli, bo mógł nie wybierać Bayernu, a pójść do City np. dla kasy :) FCB!
07.11.2014 21:53
Rode możliwe, że jutro zagra od pierwszej minuty, a Hojbjerg i Gaudino mogą wejść przy dobrym wyniku dla Bayernu, a raczej jeden z dwójki :) FCB!
07.11.2014 21:49
Druga drużyna Bayernu wygrała u siebie ligowy mecz z Burghausen po bramkach: 2x Sallahi z rzutu karnego i 2x Gortlera :) FCB!
07.11.2014 21:10
Druga drużyna Bayernu wygrywa do pierwszej połowy u siebie z Burghausen po bramkach Sallahi z rzutu karnego i Gortlera :) FCB!
07.11.2014 19:50
Guardiola każdego komplementuje, a jak przyjdzie co do czego to co innego jest :) FCB!
07.11.2014 19:42
I to bardzo zasługuje tylko niestety i tak tego nikt nie zauważy, bo co jakiś konkurs i wyróżnienie to stara bajka i Ci sami piłkarze wygrywają... FCB!
07.11.2014 19:40
Co do samego meczu to tylko wygrana i nic więcej :) FCB!
07.11.2014 12:33
Arturro2014 -> bardzo w to wątpię by Bayern za jednego piłkarza dał ponad 50 mln... FCB!
06.11.2014 22:46
To widać, że w przygotowaniu fizycznym poszło coś nie tak, a lekarza to akurat Bayern ma klasy światowej :) FCB!
06.11.2014 19:13
To jest sport, a nie wybieg dla modelów i w każdym meczu mogło się to zdarzyć :) FCB!
06.11.2014 19:08
Arturro2014 -> zgadzam się mogą być max. 3 zmiany odbiegające od pierwszego składu i nic więcej... FCB!
06.11.2014 18:57
Do końca roku na pewno nie zagra, a co będzie dalej czas pokaże :) FCB!
06.11.2014 18:54
Pele -> czy Bayern wystawi rezerwę na City nie byłbym taki tego pewny, bo znając już trochę Guardiole wybiegnie podstawowa jedenastka i dopiero w meczu z CSKA może, ale to może wyjść pół rezerwowy skład :) FCB!
06.11.2014 18:50
Wg mnie bardziej Kucharskiemu zależało by trafił do Bayernu niż samemu zawodnikowi, a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę :) FCB!
06.11.2014 11:55
Na początku wydawało się, że grupa będzie bardzo trudna, a poszło jak po maśle. Wczoraj Rzymianie to widać zostali w domu, bo się nie chciało im grać, a Bayern spokojnie wygrał bez większego wysiłku. Szkoda kontuzji Alaby, ale taki jest sport i otwiera się szansa dla innych :) FCB!
06.11.2014 11:35
Oby nic poważnego nie było Alabie... FCB!
05.11.2014 22:25
Mariooooo :) FCB!
05.11.2014 22:08
Rode i Hojbjerg na boisko... FCB!
05.11.2014 22:06
Franek powraca :) FCB!
05.11.2014 21:24
Co fakt to fakt, bo Bayern mało bramek strzela ze stałych fragmentów gry... FCB!
05.11.2014 11:40
Takie wynik w Monachium jaki padł w Rzymie na pewno się nie zdarzy, ale Bayern powinien dać sobie radę o ile nie zlekceważą Rzymianów :) FCB!
05.11.2014 11:34
Guardiola nieraz wyolbrzymia hehe :) FCB!
05.11.2014 11:32
Do tego co powiedział Kahn można dodać Mia San Mia i tyle w temacie :) FCB!
05.11.2014 11:31
Peruwiańczyk szybko się pozbiera :) FCB!
05.11.2014 11:30
Też się zgadzam z Sammerem, bo Arjen w formie po prostu wymiata :) FCB!
05.11.2014 11:29
Porażka dla Bayernu to będzie remis, ale jeśli Bawarczycy będą chcieli mieć zapewniony awans w 100 % trzeba wygrać i wtedy pierwszego miejsca nikt nie zabierze :) FCB!
03.11.2014 19:16
No to wtedy Lahm powrócił by pewnie na swoją pozycję, bo innej opcji nie widzę :) FCB!
03.11.2014 14:41
Adi -> pytanie tylko czy Franek zgodził by się z rolą rezerwowego i jeszcze ewentualnie rozważał bym odejście Rafinhy... FCB!
03.11.2014 14:35
Wg mnie Franek najlepszy na boisku w szeregach Bayernu, a dużo czasu nie potrzebował by to pokazać :) FCB!
03.11.2014 14:27
Sammer na pewno przedłuży kontrakt i niby wszystko jest już ustalone tylko się nie spieszą z podpisaniem :) FCB!
03.11.2014 14:25
Xherdan wtedy na pewno by wyleciał z Bayernu i teraz pytanie co było by z Frankiem... FCB!
03.11.2014 14:24
A wg mnie BVB zrobi wszystko by go zatrzymać i zaproponuje mu takie zarobki, że będzie z nich zadowolony, a mogą już sobie na to pozwolić... FCB!
03.11.2014 12:55
Sammer ma rację, bo wina nie leży zawsze po jednej stronie :) FCB!
03.11.2014 12:53
Muszą walczyć do końca :) FCB!
03.11.2014 12:52
Bayern zrobił to co do niego należało i tyle w temacie :) FCB!
02.11.2014 20:59
Ta już to widzę jak Guardiola przechodzi do słabiutkiego Arsenalu :) FCB!
02.11.2014 20:40
Może ktoś się ze mną nie zgodzi, ale Franek wg mnie zawodnik meczu jeśli chodzi o Bayern :) FCB!
02.11.2014 14:13
Pele -> widać wielką frustracje w szeregach BVB i zaraz wyjdzie, że to wina Bayernu, że BVB teraz słabiutko przędzie heh :) FCB!
02.11.2014 14:11
Mieć takiego zmiennika jak Franek to można się tylko poszczycić, który odmienia losy meczu, ale nie wiem czy taka rola na dłuższą metę będzie mu odpowiadać i wg mnie Bernat powinien usiąść na ławie teraz, a grać Francuz :) FCB!
02.11.2014 13:58
Kluczem do dzisiejszego zwycięstwa było niewątpliwie wpuszczenie na boisko Franka i zrobił bardzo dużo :) FCB!
01.11.2014 23:19
Pele -> Bardzo się zdziwię jeśli Bayern wygra dzisiejsze spotkanie gładko, a wg mnie będzie bardzo trudno, ale też wątpię by BVB broniło się przez 90 minut także zobaczymy :) FCB!
01.11.2014 12:25
Jeśli ktoś nie jest w 100 % przygotowany by zagrać od pierwszej minuty to wiadomo lepiej nie ryzykować :) FCB!
01.11.2014 12:23
Inne kluby też się muszą włączyć do tego by BL stała się silna nie tylko BVB i Bayern i oczywiste jest, że kupno obojętnie kogo z jakieś inne drużyny jest osłabieniem jej. Każdy klubu wiadomo patrzy na swoje dobro :) FCB!
01.11.2014 12:22
Zastępcze tematy jak to bywa w Bayernie, bo o prawdziwych się nie mówi by nie wywołać niepotrzebnego zamieszania :) FCB!
01.11.2014 12:18
Jutro całą drużyna musi wyglądać bardzo dobrze :) FCB!
31.10.2014 19:09
Moim zdaniem BVB będzie bardziej zdeterminowane by wygrać ten mecz niż Bayern, a to z wiadomych przyczyn :) FCB!
31.10.2014 17:03
Moim zdaniem zdecydował juz o swojej przyszłości :) FCB!
31.10.2014 17:00
Od kilku lat deklasuje w Austrii :) FCB!
31.10.2014 16:59
Może się dziać jak to w takim meczu, ale wątpię by ktoś zaryzykował otwartą grę, a tym samym BVB :) FCB!
31.10.2014 11:44
Widzę jakaś lewatywa rzucona w stronę Bayernu, ale Uli pewnie jak to czyta to tylko się uśmiecha :) FCB!
31.10.2014 11:42
Uli ma racje :) FCB!
30.10.2014 19:42
Co prawda to prawda, ale komentator Szpakowski jeśli juz komentuje mecze PN to powinien znać się chociaż na temacie... FCB!
30.10.2014 18:27
Bardzo możliwe, że to jest sytuacja na tle religijnym, bo Franek wyznaje islam, a jest teraz walka z Państwem Islamskim ja bym to tak widział, chociaż wiadomo są normalni ludzie, że religia to dla nich religia i żadnych podtekstów :) FCB!
30.10.2014 11:47
Od początku można było zagrać graczami typu: Hojberg, Rode, a nawet Claudio. I tak na koniec nie potrzebna stracona bramka, ale Bayern zrobił swoje :) FCB!
Zobaczymy, ale nie następny Hiszpan, bo ja nie mam nic do nich, ale jakaś granica jest :) FCB!
20.11.2014 13:14
Sammer to łagodnie ujął hehe :) FCB!
20.11.2014 13:12
Najlepszy bramkarz od czasów Kahna nie tylko w Bayernie i w reprezentacji, ale i na arenie międzynarodowej i dla kibiców nie ma znaczenia czy zostanie gdzieś wyróżniony czy nie, bo dla Nas i tak będzie najlepszy :)
20.11.2014 13:11
Trudno się jemu dziwić... FCB!
20.11.2014 00:31
Pele -> wynika, że to będzie ostatni sezon Claudio w Bayernie, a właśnie jak piszesz zmiennikiem Lewandowskiego ma być piłkarz Fc Basel... FCB!
19.11.2014 20:55
Adi-> to zależy jak do niego będzie podchodził Guardiola... FCB!
19.11.2014 14:46
TwoFace -> dlatego nieraz lepiej być mile zaskoczonym niż źle :) FCB!
19.11.2014 14:17
Zachciało się Toniemu "Hala Madrid" to teraz ma i nie co płakać, że odszedł (na własne życzenie)... FCB!
19.11.2014 14:04
Każdy już zapomniał o Tonim, a co do Manuela to mam nadzieję, że ktoś go w końcu poważnie potraktuje i wyróżni na arenie międzynarodowej :) FCB!
19.11.2014 13:10
To było do przewidzenia, ale nie chce nic krakać, ale to może być ostatnie przedłużenie kontraktu przez Sammera, gdyż jak wspominał chciałby spróbować prace jako samodzielny trener, a może to będzie następca Guardioli :) FCB!
19.11.2014 13:07
Jest ewentualnie Gaudino, Kurt czy nawet Hojbjerg i jakby ktoś z nich zagrał od pierwszych minut z Wieśniakami to na pewno nie odbiło by się to negatywnie na wyniku :) FCB!
19.11.2014 11:22
No właśnie wszystko się może zdarzyć niestety, ale jeśli odejdzie Xherdan i przyszedł by za niego Reus to Franek i tak nie jest na straconej pozycji o ile Guardiola nie wciśnie kolejnego Hiszpana do składu i tym samym wykurzy Franka bez słowa... FCB!
19.11.2014 11:19
Coś mi się wydaje, że jednak jest problem, bo Lahm czy Bastian mają swoje lata, a kto za nich ? Kolejny Hiszpan ? FCB!
19.11.2014 11:16
Nie wiem czy młodzi i obiecujący zawodnicy mają szansę się przebić w Bayernie, a ostatnio widać, że nie... FCB!
18.11.2014 21:58
Osoby od przygotowania fizycznego, a szczególnie Hiszpan w Bayernie do którego należą wspomniane zadania nie popisuje się ostatnio najlepiej, choć może to i zbieg losu, że się tak dzieje (źle się stanie np. i po ptokach)... FCB!
18.11.2014 14:37
Jak widać długa ławka się przydaje w najmniej oczekiwanym momencie niż się spodziewa, ale jest też przekleństwem i może być źródłem konfliktu wokół klubu jak i samych piłkarzy, którzy się nawet na nią nie łapią... FCB!
18.11.2014 13:45
To coś nie tak jest z treningami i nie wiem czy to nie zbyt duże obciążenie i Guardiola i jego sztab musi się nad tym poważnie zastanowić... FCB!
18.11.2014 13:23
Ale się posypało z bramkarzami i chyba się nikt tego nie spodziewał... FCB!
18.11.2014 12:08
To było do przewidzenia, czyli najpóźniej w lecie nie zobaczymy już Xherdana i Hojbjerga... FCB!
18.11.2014 12:07
Zaraz się żeluś rozpłacze :) FCB!
17.11.2014 21:01
Bayern - kuźnia marnowania talentów niestety, ale trzeba to powiedzieć otwarcie... FCB!
17.11.2014 21:00
Moim zdaniem jak Julian czy np. Jan nie wróci do Bayernu już... FCB!
17.11.2014 20:21
Ale mu pojechał haha i co prawda to prawda :) FCB!
17.11.2014 19:25
Rzetelny wywiad :) FCB!
16.11.2014 12:41
Rezerwy Bayernu wygrały wyjazdowy mecz ligowy z SV Heimstetten 1-2 po bramkach: Wegkampa i młodego Riberiego :) FCB!
15.11.2014 18:52
Pele -> chyba ofiarą czystki w ich nierzetelnych mózgach... FCB!
14.11.2014 20:36
Przed rozpoczęciem sezonu dawał sygnały, że chce odejść, więc to nie nowość i pewnie dopnie swego :) FCB!
13.11.2014 23:40
Arjen ma rację, bo nieraz Guardiola potrafi coś odwalić i nawet nikt o zdrowych rozumach by tego nie przewidział :) FCB!
13.11.2014 11:33
Dobrze Meier gada, ale rzeczywistość jest inna i tylko marka, kasa i popularność się liczy... FCB!
13.11.2014 11:32
Adi -> no początku sezonu też zaczął kręcić nosem... FCB!
12.11.2014 13:14
Wypożyczenie tak tylko pytanie czy będzie grał, bo przykład Juliana w HSV tego nie pokazuje... FCB!
12.11.2014 11:42
A niech odchodzi, bo mnie zaczyna już denerwować to, a przychodząc do Bayernu wiedział, że nie będzie lekko... FCB!
12.11.2014 11:38
Ja np. nie skreślam Franka tylko sytuacja, która może być i samego zawodnika zmusić do takiej, a nie innej decyzji :) FCB!
11.11.2014 14:03
TwoFace -> jak Guardiola będzie go wpuszczał na ogony to nie wytrzyma i szybko zmieni zdanie niestety... FCB!
11.11.2014 12:02
TwoFace -> coś na TZ rzuciłem okiem, a co do Franka to widać, że dochodzi do formy, a mecz z BVB kto pomógł wygrać ? Franek i ja bym wolał by odszedł już Xherdan niż Franek gdyby było trzeba wybierać... FCB!
11.11.2014 11:52
Przechodząc do teraźniejszości to kolejny piłkarz daję powód do niezadowolenia i chyba jest to ostatni sezon Franka w Bayernie (jeśli tak się stanie będę nad tym ubolewał i to bardzo), a bezpośrednio czy pośrednio będzie to wina Guardioli... FCB!
11.11.2014 10:59
Pele-> tylko wiesz ktoś się może starać na treningach i to bardzo, a na końcu i tak to zależy od trenera czy da mu szansę, a np. Guardiola wyraża dużo komplementów w stronę młodych, a i tak nic z tych nie wynika, bo to tylko słowa, a niby Hiszpan jest bardzo chwalony z pracą z młodzieżą, a ja tego w Bayernie jakoś nie widzę (LvG wypromował za swoich czasów Mullera czy Badstubera)... FCB!
11.11.2014 10:56
Każdy młody i utalentowany piłkarz nie powinien być łączony z Bayernem, bo widać co się później dzieje, a na koniec i tak dany gracz wyjedzie z Monachium ;) FCB!
11.11.2014 10:35
Ciekawe co media jeszcze wymyślą :) FCB!
09.11.2014 23:32
BL pozamiatana, bo tylko Bayern może sam sobie zaszkodzić, a PN i LM to będzie zależało dużo od dyspozycji dnia :) FCB!
09.11.2014 14:40
Jeszcze kilka zwycięstw w takim stylu i BL zacznie się już powoli nudzić ;p :) FCB!
08.11.2014 20:07
Byle do przodu :) FCB!
08.11.2014 14:57
Tak myślałem, że Rode nie zagra od pierwszych minut, a nie wiem po co Guardiola tak komplementował Niemca ostatnio heh trochę brak słów... FCB!
08.11.2014 14:35
To już wiadomo kto go może zastąpić i to z wiadomych przyczyn... FCB!
08.11.2014 11:57
Adi -> bardzo w to wątpię by go wyciągnęli, bo mógł nie wybierać Bayernu, a pójść do City np. dla kasy :) FCB!
07.11.2014 21:53
Rode możliwe, że jutro zagra od pierwszej minuty, a Hojbjerg i Gaudino mogą wejść przy dobrym wyniku dla Bayernu, a raczej jeden z dwójki :) FCB!
07.11.2014 21:49
Druga drużyna Bayernu wygrała u siebie ligowy mecz z Burghausen po bramkach: 2x Sallahi z rzutu karnego i 2x Gortlera :) FCB!
07.11.2014 21:10
Druga drużyna Bayernu wygrywa do pierwszej połowy u siebie z Burghausen po bramkach Sallahi z rzutu karnego i Gortlera :) FCB!
07.11.2014 19:50
Guardiola każdego komplementuje, a jak przyjdzie co do czego to co innego jest :) FCB!
07.11.2014 19:42
I to bardzo zasługuje tylko niestety i tak tego nikt nie zauważy, bo co jakiś konkurs i wyróżnienie to stara bajka i Ci sami piłkarze wygrywają... FCB!
07.11.2014 19:40
Co do samego meczu to tylko wygrana i nic więcej :) FCB!
07.11.2014 12:33
Arturro2014 -> bardzo w to wątpię by Bayern za jednego piłkarza dał ponad 50 mln... FCB!
06.11.2014 22:46
To widać, że w przygotowaniu fizycznym poszło coś nie tak, a lekarza to akurat Bayern ma klasy światowej :) FCB!
06.11.2014 19:13
To jest sport, a nie wybieg dla modelów i w każdym meczu mogło się to zdarzyć :) FCB!
06.11.2014 19:08
Arturro2014 -> zgadzam się mogą być max. 3 zmiany odbiegające od pierwszego składu i nic więcej... FCB!
06.11.2014 18:57
Do końca roku na pewno nie zagra, a co będzie dalej czas pokaże :) FCB!
06.11.2014 18:54
Pele -> czy Bayern wystawi rezerwę na City nie byłbym taki tego pewny, bo znając już trochę Guardiole wybiegnie podstawowa jedenastka i dopiero w meczu z CSKA może, ale to może wyjść pół rezerwowy skład :) FCB!
06.11.2014 18:50
Wg mnie bardziej Kucharskiemu zależało by trafił do Bayernu niż samemu zawodnikowi, a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę :) FCB!
06.11.2014 11:55
Na początku wydawało się, że grupa będzie bardzo trudna, a poszło jak po maśle. Wczoraj Rzymianie to widać zostali w domu, bo się nie chciało im grać, a Bayern spokojnie wygrał bez większego wysiłku. Szkoda kontuzji Alaby, ale taki jest sport i otwiera się szansa dla innych :) FCB!
06.11.2014 11:35
Oby nic poważnego nie było Alabie... FCB!
05.11.2014 22:25
Mariooooo :) FCB!
05.11.2014 22:08
Rode i Hojbjerg na boisko... FCB!
05.11.2014 22:06
Franek powraca :) FCB!
05.11.2014 21:24
Co fakt to fakt, bo Bayern mało bramek strzela ze stałych fragmentów gry... FCB!
05.11.2014 11:40
Takie wynik w Monachium jaki padł w Rzymie na pewno się nie zdarzy, ale Bayern powinien dać sobie radę o ile nie zlekceważą Rzymianów :) FCB!
05.11.2014 11:34
Guardiola nieraz wyolbrzymia hehe :) FCB!
05.11.2014 11:32
Do tego co powiedział Kahn można dodać Mia San Mia i tyle w temacie :) FCB!
05.11.2014 11:31
Peruwiańczyk szybko się pozbiera :) FCB!
05.11.2014 11:30
Też się zgadzam z Sammerem, bo Arjen w formie po prostu wymiata :) FCB!
05.11.2014 11:29
Porażka dla Bayernu to będzie remis, ale jeśli Bawarczycy będą chcieli mieć zapewniony awans w 100 % trzeba wygrać i wtedy pierwszego miejsca nikt nie zabierze :) FCB!
03.11.2014 19:16
No to wtedy Lahm powrócił by pewnie na swoją pozycję, bo innej opcji nie widzę :) FCB!
03.11.2014 14:41
Adi -> pytanie tylko czy Franek zgodził by się z rolą rezerwowego i jeszcze ewentualnie rozważał bym odejście Rafinhy... FCB!
03.11.2014 14:35
Wg mnie Franek najlepszy na boisku w szeregach Bayernu, a dużo czasu nie potrzebował by to pokazać :) FCB!
03.11.2014 14:27
Sammer na pewno przedłuży kontrakt i niby wszystko jest już ustalone tylko się nie spieszą z podpisaniem :) FCB!
03.11.2014 14:25
Xherdan wtedy na pewno by wyleciał z Bayernu i teraz pytanie co było by z Frankiem... FCB!
03.11.2014 14:24
A wg mnie BVB zrobi wszystko by go zatrzymać i zaproponuje mu takie zarobki, że będzie z nich zadowolony, a mogą już sobie na to pozwolić... FCB!
03.11.2014 12:55
Sammer ma rację, bo wina nie leży zawsze po jednej stronie :) FCB!
03.11.2014 12:53
Muszą walczyć do końca :) FCB!
03.11.2014 12:52
Bayern zrobił to co do niego należało i tyle w temacie :) FCB!
02.11.2014 20:59
Ta już to widzę jak Guardiola przechodzi do słabiutkiego Arsenalu :) FCB!
02.11.2014 20:40
Może ktoś się ze mną nie zgodzi, ale Franek wg mnie zawodnik meczu jeśli chodzi o Bayern :) FCB!
02.11.2014 14:13
Pele -> widać wielką frustracje w szeregach BVB i zaraz wyjdzie, że to wina Bayernu, że BVB teraz słabiutko przędzie heh :) FCB!
02.11.2014 14:11
Mieć takiego zmiennika jak Franek to można się tylko poszczycić, który odmienia losy meczu, ale nie wiem czy taka rola na dłuższą metę będzie mu odpowiadać i wg mnie Bernat powinien usiąść na ławie teraz, a grać Francuz :) FCB!
02.11.2014 13:58
Kluczem do dzisiejszego zwycięstwa było niewątpliwie wpuszczenie na boisko Franka i zrobił bardzo dużo :) FCB!
01.11.2014 23:19
Pele -> Bardzo się zdziwię jeśli Bayern wygra dzisiejsze spotkanie gładko, a wg mnie będzie bardzo trudno, ale też wątpię by BVB broniło się przez 90 minut także zobaczymy :) FCB!
01.11.2014 12:25
Jeśli ktoś nie jest w 100 % przygotowany by zagrać od pierwszej minuty to wiadomo lepiej nie ryzykować :) FCB!
01.11.2014 12:23
Inne kluby też się muszą włączyć do tego by BL stała się silna nie tylko BVB i Bayern i oczywiste jest, że kupno obojętnie kogo z jakieś inne drużyny jest osłabieniem jej. Każdy klubu wiadomo patrzy na swoje dobro :) FCB!
01.11.2014 12:22
Zastępcze tematy jak to bywa w Bayernie, bo o prawdziwych się nie mówi by nie wywołać niepotrzebnego zamieszania :) FCB!
01.11.2014 12:18
Jutro całą drużyna musi wyglądać bardzo dobrze :) FCB!
31.10.2014 19:09
Moim zdaniem BVB będzie bardziej zdeterminowane by wygrać ten mecz niż Bayern, a to z wiadomych przyczyn :) FCB!
31.10.2014 17:03
Moim zdaniem zdecydował juz o swojej przyszłości :) FCB!
31.10.2014 17:00
Od kilku lat deklasuje w Austrii :) FCB!
31.10.2014 16:59
Może się dziać jak to w takim meczu, ale wątpię by ktoś zaryzykował otwartą grę, a tym samym BVB :) FCB!
31.10.2014 11:44
Widzę jakaś lewatywa rzucona w stronę Bayernu, ale Uli pewnie jak to czyta to tylko się uśmiecha :) FCB!
31.10.2014 11:42
Uli ma racje :) FCB!
30.10.2014 19:42
Co prawda to prawda, ale komentator Szpakowski jeśli juz komentuje mecze PN to powinien znać się chociaż na temacie... FCB!
30.10.2014 18:27
Bardzo możliwe, że to jest sytuacja na tle religijnym, bo Franek wyznaje islam, a jest teraz walka z Państwem Islamskim ja bym to tak widział, chociaż wiadomo są normalni ludzie, że religia to dla nich religia i żadnych podtekstów :) FCB!
30.10.2014 11:47
Od początku można było zagrać graczami typu: Hojberg, Rode, a nawet Claudio. I tak na koniec nie potrzebna stracona bramka, ale Bayern zrobił swoje :) FCB!
29.10.2014 22:31
I limit zmian wykorzystany :) FCB!
29.10.2014 22:02
Ładnie Rode się pokazał :) FCB!
29.10.2014 22:01