DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 218

Holger jeszcze pokaże na co go stać, bo to silny zawodnik :) FCB!

08.12.2014 21:48

Prawie każdy pisał, że pójdzie na straty w Bayernie a jak na razie nieźle sobie radzi co dobrze rokuje jeśli będzie się na niego nadal stawiało :) FCB!

08.12.2014 12:42

Jak jest możliwość to niech Gomez ucieka z ligi włoskiej, bo jest nudna jak flaki z olejem obok rosyjskiej i belgijskiej :) FCB!

07.12.2014 22:04

Adi -> Rode jak wchodzi podczas ostatnich 20 minut to najlepiej wykorzystuje swoją sytuację co widać, a Hojbjerg widać, że chce odejść co widać brakiem zaangażowania, ale trudno mu się dziwić jak jest teraz tłok w środku pola, a co będzie jak wszyscy będą zdrowi... FCB!

07.12.2014 14:51

Jak dojdzie Thiago, Martinez, Lahm to nieuniknione będzie przejść na ustawienie trzema obrońcami, bo np. Bastian musi grać czy Lahm i innego rozwiązania nie ma, a jestem ciekawy co będzie z Martinezem :) FCB!

07.12.2014 14:47

Pele -> Jeśli Guardiola przedłuży kontrakt z Bayernem to max. na 3 lata i nie więcej wg mnie :) FCB!

07.12.2014 14:23

Z Bayerem zawsze się gra ciężko Bawarczykom... FCB!

07.12.2014 14:11

Guardiola dostosowuje ustawienie od tego czym dysponuje, a przede wszystkim duży wpływ na to ma dyspozycja piłkarzy w danym dniu... FCB!

07.12.2014 13:27

Franek w formie jest bezcenny co pokazuje, że żadne Reusy nie są potrzebni w Bayernie :) FCB!

07.12.2014 12:48

Było jak przewidywałem, że albo skromnie zwycięstwo po zaciętej walce lub pewna i zdecydowana wygrana. Pierwsza opcja się sprawdziła, ale było widać, że po pierwszej połowie lekka przewaga drużyny Bayeru. Zauważyłem od kilku meczów, że Rode jak wchodzi na ostatnie 20-25 minut robi chaos w szykach przeciwników i to może się podobać :) FCB!

07.12.2014 12:46

Bayer to solidna drużyna i może być różnie, bo albo męczarnie i skromna wygrana, albo rozsypie się worek z bramkami :) FCB!

05.12.2014 21:35

Jest jeden i to bardzo duży powód, który pewnie niestety uniemożliwi zdobycie tej nagrody przez Manuela, a przede wszystkim większa medialność pozostałych dwóch zawodników. Piłkarze Bayernu są mniej atrakcyjni w mediach od piłkarzy sklepu Real i Barcelony, a te kluby mogły by się od Bawarczyków uczyć Podstaw Ekonomii. Mimo to trzeba wierzyć, że Neuer jakimś cudem to wygra :) FCB!

05.12.2014 12:10

Dobry kierunek, ale jak to wszelakie technologie potrafią być wadliwe i sprawiać niespodzianki :) FCB!

04.12.2014 19:55

Drużyna z cierpliwością poczeka na niego :) FCB!

04.12.2014 13:00

Sroga nauczka BVB na przyszłość, a przede wszystkim musi zmienić politykę transferową... FCB!

04.12.2014 12:57

Manuel wprowadza nowoczesną definicję bramkarz-libero :) FCB!

04.12.2014 12:56

Ovies -> mimo obecnego kryzysu BVB to podniosą się pewnie, bo nic nie trwa wiecznie i najbidniej LE jak najbardziej w ich zasięgu jest nadal... FCB!

03.12.2014 14:03

Tak poza tematem (krótka i stanowcza riposta Jurgena) odnośnie kryzysu BVB w BL: "Dla tych wszystkich, którzy oczekują od nas bezustannych sukcesów mam dobrą i właściwie jedyną radę - zostańcie kibicami Bayernu" -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/555721-klopp-chcecie-sukcesow-zostacie-kibicami-bayernu.html

03.12.2014 13:33

Wg mnie będzie chciał zmienić ligę... FCB!

03.12.2014 12:54

Niech Reus idzie do Realu, bo i tak w BL zdobył wszystko z BVB... FCB!

03.12.2014 12:09

Bez jaj i tyle w temacie :) FCB!

03.12.2014 11:59

BVB musi być silna, bo to jedyny zespół, który może zagrozić Bayernowi, a nie chciałbym takiej sytuacji, że między Bayernem, a drugim zespołem było 15 czy 20 pkt przewagi, bo to stanie się powoli nudne, a dla kibica Bayernu wiem, że to jest najlepsze rozwiązanie, ale to zabija sportową rywalizację, a dobrze jest jak się coś dzieje i jest adrenalina (BL musi się stawać atrakcyjna i wiadomo, że jest drugie dno, że BVB musi to zrozumieć i dla Bayernu na pewno to wyjdzie na dobre) :) FCB!

02.12.2014 14:40

Riberyy007 -> Simeone zrobił coś z niczego, a to wg mnie powinno się najbardziej cenić, a ja np. to bardzo cenie, bo to pokazuje jakim się jest na prawdę trenerem z całym szacunkiem dla Loewa :) FCB!

01.12.2014 20:18

Jak Manu wygra w co wierzę, bo trzeba wierzyć to już widzę miny pozostałej dwójki, aż miło będzie popatrzeć. A co do trenera wg mnie wygra Simeone w co też wierzę, bo obu się to po prostu należy i niech FIFA w końcu przejrzy na oczy... FCB!

01.12.2014 19:42

Cena za Mullera = bezcenna i bez wątpienia zostanie ikoną Bayernu obok Bastiana i Lahma oraz wielu innych :) FCB!

01.12.2014 11:48

Zle się dzieje w państwie Dortmund widzę i to bardzo. Wg mnie Jurgen pożegna się po sezonie z BVB bez względu jakie miejsce zajmą w BL... FCB!

30.11.2014 19:29

W piłce wszystko jest możliwe :) FCB!

28.11.2014 20:27

Druga drużyna Bayernu zremisowała u siebie ligowy mecz z Schweinfurt 2-2 po bramkach: Weihraucha i Riberiego :) FCB!

27.11.2014 20:56

Druga drużyna Bayernu remisuje do przerwy w ligowym meczu z Schweinfurt 1-1 po bramce Weihraucha :) FCB!

27.11.2014 20:11

Zobaczymy jaki pomysł na niego będzie miał Guardiola...FCB!

27.11.2014 16:20

Czarna runda w wykonaniu niemieckich drużyn w LM i w tym trzy mecze przegrane z angielskimi drużynami (nie dobrze). Ponadto bilans: 11 (straconych bramek) - 2 (zdobyte tylko przez Bayern)... FCB!

27.11.2014 12:01

Wg mnie jak pójdzie na wypożyczenie to już nie wróci do Monachium... FCB!

27.11.2014 11:55

Poparcie dla Franka w 100 %... FCB!

27.11.2014 11:54

Czarna runda w wykonaniu niemieckich drużyn w LM i w tym trzy mecze przegrane z angielskimi drużynami (nie dobrze)... FCB!

26.11.2014 22:59

Jeśli Zenit awansuje do fazy pucharowej to z pierwszym lepszym odpadnie, bo to słaby zespół wg mnie... FCB!

26.11.2014 20:13

Niech ucieka droga wolna, bo nikt go na siłę go trzymać nie będę... FCB!

26.11.2014 19:41

Manuel pewniak, a reszta Bawarczyków niestety znak zapytania... FCB!

26.11.2014 19:38

Franek na temat Złotej Piłki: "Złota Piłka nic dla mnie nie znaczy", "Obawiam się jednak, że znów zwycięży polityka." -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/552761-ribery-zota-pika-nic-dla-mnie-nie-znaczy.html... FCB!

26.11.2014 13:39

Byłem zaskoczony, że Rode zszedł, a nie Hojbjerg w związki ze zmianami po czerwonej kartce dla Marokańczyka... FCB!

26.11.2014 13:32

W poniedziałki mogą grać, ale tylko te drużyny, które nie grają w europejskich pucharach :) FCB!

26.11.2014 11:35

Z piekła do nieba i z nieba do piekła, bo tak można podsumować wczorajszy mecz. Myślę, że w meczu z CSKA, Bayern odbije sobie tą przegraną :) FCB!

26.11.2014 11:33

Na onecie i wp komentarze pomeczowe Guardioli są nieco ostrzejsze :) FCB!

26.11.2014 11:31

Bawarczycy odbiją sobie dzisiejszą przegraną w meczu z CSKA :) FCB!

25.11.2014 23:06

Porządek musi być na tej stronie, bo inaczej to funkcjonować nie będzie... FCB!

25.11.2014 22:52

Matrioszek -> ogarnij się dzieciaku i idz spać... FCB!

25.11.2014 22:42

Apeluje o bana dla Matrioszek, bo to jest karygodne zachowanie... ! FCB!

25.11.2014 22:40

Za rasistowskie wyzwiska powinien być ban.... FCB!

25.11.2014 22:37

No to fajnieeee... FCB!

25.11.2014 22:34

Pewnie Benatia nieudacznik i Alonso też hmm ciekawe kto jeszcze ? Ogarnijcie się niektórzy :) FCB!

25.11.2014 22:31

Rozwój sytuacji bardzo nagły pozytywnie :) FCB!

25.11.2014 21:34

No ładnie, ale brama :) FCB!

25.11.2014 21:31

Znakomita odpowiedz Alonso, to jest to :) FCB!

25.11.2014 21:27

No to Benatia narobił: Bayern przegrywa, gra w 10-ciu i w dodatku Rode się nagrał... FCB!

25.11.2014 21:11

Nie fajnie się to rozpoczyna... FCB!

25.11.2014 21:06

No to jazda :) FCB!

25.11.2014 20:42

Nie spodziewałem się w pierwszym składzie od początku ani Rode, a tym bardziej Hojbjerga :) FCB!

25.11.2014 20:31

Dobra koniec tematu, koniec spiny :) FCB!

25.11.2014 20:17

Wiadomo, że dobrze by było gdyby rezerwy w końcu awansowały klasę wyżej :) FCB!

25.11.2014 20:02

I na koniec niech Guardiola nie chwali jaki to Gaudino czy Hojbjerg to są najlepsi, że z takimi utalentowanymi piłkarzami nie pracował wcześniej, bo to jedna wielka ściema, jak nic z tego nie wynika, a to staje się nudne i lepiej nic nie mówić i nie dawać im nie potrzebnych złudzeń :) FCB!

25.11.2014 19:57

No i ja też kończę, bo widzę najlepiej nie dyskutować :) FCB!

25.11.2014 19:48

Tylko później jest płacz, że Guardiola sprowadza następnych Hiszpanów. A co do samego składu na dzisiejszy mecz to dobrze, że od początku gra Rode i Hojbjerg :) FCB!

25.11.2014 19:43

No najlepiej nie ruszać drażniących tematów, bo po co :) FCB!

25.11.2014 19:38

TwoFace -> ja płaczę hehe nie bądź śmieszny po prostu piszę prawdę taką jaką widzę. Ciekawe czemu LvG mógł to zrobić, a Guardiola nie (Bayern to niemiecki klub, a nie zlot Hiszpanów. Można mieć w składzie 2 lub 3, ale dojdzie do tego, że pół składu będzie. I jak mają się wykazać niektórzy młodzi jak im się nie daję szans ? Widać, że w tym temacie Guardiola nie lubi ryzykować)... FCB!

25.11.2014 19:23

Pele-> teraz jedynie BVB stać na LE, bo myślę, że to wywalczą (jak nie w lidze to zajdą pewnie do finału PN)... FCB!

25.11.2014 15:11

Jastrzab123-> po spłaceniu stadionu przez Bayern teraz muszą wg mnie jeszcze bardziej zainwestować w rozwój młodzieży, bo za kilka lat nie będzie żadnych wychowanków... FCB!

25.11.2014 15:10

Tego człowieka nikt nie zrozumie, bo co jakiś czas zmienia zdanie o Bayernie... FCB!

25.11.2014 15:06

Pele -> ale promowanie młodych, obiecujących piłkarzy wyleciało mu już z głowy :) FCB!

25.11.2014 13:52

Widać minęły lata, że Guardiola dawał szansę młodym i ich promował i nikt nie wmówi mi, że jest inaczej, bo zamiast dawać szansę gry np. takiemu Gaudino to on pewnie by wolał sprowadzić kolejnego Hiszpana w podobnym wieku... FCB!

25.11.2014 13:43

Hiszpan robi swoje, bo w tym wieku nie mógł się jemu trafić lepszy klub niż Bayern :) FCB!

25.11.2014 13:29

Jastrzab123 -> jakaś totalna bzdura, bo od kiedy Hojbjerg jest napastnikiem ? Widać jak polskie media zajmujący się piłką znają się na niej... FCB!

25.11.2014 13:24

Trochę i w tym racji, bo przez kilka sezonów będzie Bayern i dalej nic i dobrze dla samego klubu i kibiców, ale jest zawsze jakieś, ale by BL była bardziej ciekawsza, bo to i dla Bayernu będzie zyskiem, a piłkarze już w kwietniu nie będą myśleć o urlopie. Wolę by Reus odszedł jednak za granicę :) FCB!

25.11.2014 13:21

Obstawiam jutro remis :) FCB!

24.11.2014 22:33

Prawidłowe podejście, a tym samym, że będzie się Bawarczykom grało na luzie, a to pomaga :) FCB!

24.11.2014 20:25

A niech już idzie, gdzie chce... FCB!

24.11.2014 20:24

Brytyjczykom od tej roboty to się w dupie po przewracało, żeby takie głupoty wypisywać... FCB!

24.11.2014 10:39

Też tak myślę, że remis nie byłby zły :) FCB!

23.11.2014 21:11

I po co kolejny Hiszpan w Bayernie ? Nie lepiej dać szanse Gaudino... FCB!

23.11.2014 20:53

Liga krajowa a LM to dwie różne sprawy, więc nie ma co porównywać :) FCB!

23.11.2014 20:49

Rywale za łatwo dają wygrać Bayernowi i żadnej walki z ich strony ;p :) FCB!

22.11.2014 20:11

Tylko wygrana :) FCB!

22.11.2014 11:28

Żeby Gaudino nie podzielił losu Hojbjerga i Xherdana... FCB!

21.11.2014 21:14

To niech wprowadza do zespołu Gaudino i Kurta i po kłopocie by było :) FCB!

21.11.2014 20:52

Druga drużyna Bayernu wygrała u siebie 3-2 z TSV Buchbach po bramkach: Wegkampa , Bucka i Görtlera :) FCB

21.11.2014 20:51

Pele -> nie oszukujmy się, ale talent Gaudino też może zostać zmarnowany... FCB!

21.11.2014 20:46

Jak nie pozwoli jak pozwoli, a przede wszystkim sam doprowadzi do tej sytuacji jak już nie doprowadził, a obaj chcą grać, a Guardiola na nich nie stawia, więc gubi się w zeznaniach :) FCB!

21.11.2014 20:35

Druga drużyna Bayernu wygrywa do pierwszej połowy u siebie 2-1 z TSV Buchbach po bramkach: Wegkampa i Bucka :) FCB!

21.11.2014 19:51

Gladius -> chodzi mi o to, że mogą być przemęczeni, a wtedy nie trudno o kontuzje :) FCB!

21.11.2014 13:50

Rozmowy myślę, że jakieś trwają, ale żeby kontrakt podpisał z Bayernem to nie, bo faktycznie kara by mogła spotkać. Niemiec może dopiero podpisać kontrakt po nowym roku... FCB!

21.11.2014 12:39

Wg mnie nie do BMG, bo teraz naprawdę dobrze grają i nie wygryzł by np. Kramera, a lepiej jakiś ciut słabszy klub :) FCB!

21.11.2014 12:37

Wg mnie przez to w Bayernie jest teraz tyle m.in tyle kontuzji... FCB!

21.11.2014 12:35

Pele -> widać Guardiola się zmienił pod tym względem i młodym szans nie daję, a jak daję to jakieś sporadyczne i tyle więc prędzej da szansę młodemu Hiszpanowi niż komuś ze szkółki Bayernu... FCB!

20.11.2014 23:51

Moim zdaniem jest coś na rzeczy :) FCB!

20.11.2014 22:20

Pele -> Bayern zazwyczaj dementuje plotki, a później wiadomo jak to się kończy (nie w każdym przypadku, ale w większości) :) FCB!

20.11.2014 21:57

Miazga i Bayern mógłby teraz każdego kupić, ale Bawarczycy to nie sklep Real czy inne kluby, które przepłacają za zawodników :) FCB!

20.11.2014 21:56

Jeśli Khedira nie przedłuży faktycznie kontraktu z Realem i chce wrócić do Niemiec to myślę, że to może być prawda, a nie plota tylko teraz pytanie czy sam Guardiola go będzie chciał i jeśli Bayern zakupi Reusa oraz dołączy właśnie Sami to Xherdan oraz Hojbjerg (szczególnie Duńczyk nie wróci do Bayernu)... FCB!

20.11.2014 19:32

Trochę to było do przewidzenia i widać teraz gdzie niektórzy piłkarze mają Real, który okazuje brak szacunku dla zawodnika i u nich nie ten to następny, a ważne by zarobić na zawodniku, a reszta się nie liczy... FCB!

20.11.2014 13:16

Walcz Franek walcz :) FCB!

20.11.2014 13:14

Zobaczymy, ale nie następny Hiszpan, bo ja nie mam nic do nich, ale jakaś granica jest :) FCB!

20.11.2014 13:14

Sammer to łagodnie ujął hehe :) FCB!

20.11.2014 13:12

Najlepszy bramkarz od czasów Kahna nie tylko w Bayernie i w reprezentacji, ale i na arenie międzynarodowej i dla kibiców nie ma znaczenia czy zostanie gdzieś wyróżniony czy nie, bo dla Nas i tak będzie najlepszy :)

20.11.2014 13:11