Zostanie znów wypożyczony w zimie, albo przetrzyma sytuacje (może też i pozytywnie zaskoczyć, bo nigdy nic nie wiadomo) i odejdzie definitywnie latem... FCB!
30.12.2014 14:45
Dla VFL Belg jest prawdziwym diamentem i ze jeśli utrzyma dobrą formę to zagra jeszcze w obecnym klubie przez dwa sezony :) FCB!
29.12.2014 23:22
Moim zdaniem bezwzględu na końcowy wynik BVB na koniec sezonu to dojdzie do rozpadu drużyny i kilku kluczowych graczy (Mats. Reus) wraz z trenerem odejdą (w gestii Bayernu jest to by BVB było silniejsze)... FCB!
29.12.2014 16:13
Niech już idzie do tego Juventusu i skończy się ta telenowela... FCB!
29.12.2014 10:57
O tym, że Guardiola to fanatyk futbolu to wspomnieli o tym choćby Franek czy Arjen i dziś Lewandowski w "Cafe Futbol" też to potwierdził :) FCB!
28.12.2014 23:41
Guardiola mówi swoje, a tak naprawdę siłą go nie zatrzyma, bo do lata będzie Szwajcara omijał łukiem ? Wątpię, dlatego jak sam Karl mówił dadzą jemu zielone światło na odejście i pewnie to nastąpi już zimą... FCB!
28.12.2014 23:38
To było wiadomo od kilku miesięcy, że prędzej czy później odejdzie, a omijanie go przez Guardiole wszystko to potwierdza :) FCB!
28.12.2014 20:19
W Sevilli jest rywalizacja na pewno mniejsza niż w Bayernie, ale nie wiem czy tam by się rozwinął i czy grał by, bo dla niego lepiej byłoby jakiś słabszy klub by więcej grać, bo o to chodzi by później wrócić do Bayernu i być nawet podstawowym graczem, choć wiadomo nigdy nic nie wiadomo... FCB!
28.12.2014 13:03
BuuuU -> No nie ma Franka w 100 i wg mnie powinien być on zamiast Dante :) FCB!
27.12.2014 22:04
No niestety, ale przy wyborze zwycięscy ZP zadecyduje popularność, a jeśli Manu miałby wybierać czy zgarnąć ZP czy w przyszłym roku wygrać LM z Bayernem na pewno wybrał by dobro całej drużyny :) FCB!
27.12.2014 20:42
Pogratulować Manuelowi, a pewnie "żelik" i Leo trochę ból tyłka odczuwają :) FCB!
27.12.2014 19:42
VFL Wolfsburg wraca na tory od czasów zdobycia przez nich mistrzostwa, a przede wszystkim są dobrze ustawieni finansowo (od kiedy sponsorem jest Volkswagen), organizacyjnie (po odejściu Magatha) i mają naprawdę dobrą kadrę, więc "Wilki" pewnie zawołali by za niego ponad 30 mln tylko pytanie czy muszą go sprzedawać, bo na pewno nie, a sam zawodnik prędzej czy później odejdzie, ale zobaczymy, gdzie :) FCB!
27.12.2014 19:32
Takim klubom jak np. Real, Barcelona jakoś w sferze sportowej i finansowej za łatwo to przyszło, a Bayern to jest taki klub, który z roku na rok żmudną pracą sam sobie na to wszystko zasłużył i to się liczy najbardziej :) FCB!
27.12.2014 15:38
BL to jest naprawdę dobrze przemyślana i ułożona liga, bo DFB wie co robi, a jak się uczyć to od najlepszych :) FCB!
27.12.2014 13:15
W niczym nie ma przypadku :) FCB!
24.12.2014 12:49
Wesołych Świąt Panowie i Panie :) FCB!
24.12.2014 12:37
Guardiola na siłę nie zatrzyma Szwajcara, a Karl mówił zupełnie co innego, że dostanie zielone światło na transfer... FCB!
23.12.2014 23:34
I trzeba się z nim zgodzić, bo niestety jednemu się uda, a drugiemu nie... FCB!
22.12.2014 21:17
"Nie zamierzam wracać do Bayernu" tak mówi przebywający na wypożyczeniu w Schalke 04, Jan Kirchhoff, który chce się związać kontraktem z zespołem z Gelsenkirchen (źródło: konkurencyjna strona)... FCB!
22.12.2014 19:29
Dante to już powoli taki DvB :) FCB!
22.12.2014 15:21
Coś czuję, że w 2015 r. w letnim okienku Bayern zasili Khedira, a jeśli Hojbjerg teraz w zimowym nie zostanie wypożyczony to w letnim już na pewno... FCB!
22.12.2014 12:41
Jeśli to prawda tosz to szok :) FCB!
22.12.2014 12:27
Dopóki Bayern nie awansuje ligę wyżej to takie sytuacje niestety będą się zdarzać... FCB!
22.12.2014 00:19
Zdarzają się i takie mecze jak to w życiu :) FCB!
22.12.2014 00:18
Xherdan na bank odejdzie, a Hojbjerg jakieś dłuższe wypożyczenie pewnie... FCB!
22.12.2014 00:18
Dla Claudio możliwe, że to ostatni sezon w Bayernie, chociaż mogą z nim dalej przedłużyć kontrakt to zależy od niego i samego Guardioli (myślę, że w dużej mierze jednak od samego gracza), bo np. jeśli bramkarzowi Starke pasuje bycie 3 bramkarzem, a przedłużył kontrakt z Bawarczykami także nic nie wiadomo, a jeśli już Peruwiańczyk miałby odejść to pewnie na koniec samej kariery wybrał by jeszcze MLS czy jakieś azjatyckie kraje, ale zobaczymy. I co do jeszcze zmiennika Lewandowskiego to na jego pozycji może grać Muller czy Gotze, a nie wiadomo czy zakupienie młodego i perspektywicznego szło by w parze z tym, że dostawał by szanse gry :) FCB!
21.12.2014 15:16
Zawodnik drugiej drużyny Bayernu, Austriak Ylli Sallahi będzie występował w rewelacji drugiej BL Karlsruher SC (zródło: strona konkurencyjna)... FCB!
20.12.2014 23:00
BVB nie spadnie, a jedynie ich trener się wypalił i myślę, że od nowego sezonu będą z nowym szkoleniowcem, a Jurgen wyląduje w lidze angielskiej... FCB!
20.12.2014 22:44
Będą jaja jak "Żelik" zostanie graczem turnieju, bo już naprawdę nic mnie nie zaskoczy :) FCB!
20.12.2014 22:32
I tak już wg mnie nie ma co szukać w Bayernie, a wczorajsza sytuacja o braku jego na rezerwie mówi wszystko... FCB!
20.12.2014 22:30
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale nie było go wczoraj nawet na rezerwie Xherdana, a z tego co wiem to nie jest kontuzjowany i nasuwa się jedna myśl, że chce jak najszybciej opuścić Monachium i nikt go nie zatrzyma, czyli na bank odejdzie zimą, mimo tego, że Guardiola mówi co innego... FCB!
20.12.2014 19:20
Guardiola w porę wpuszcza młodych :) FCB!
19.12.2014 22:20
Arjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen i zawsze grają do końca :) FCB!
19.12.2014 22:17
Adi -> no niby tak, ale nie wiem czy Guardiola ma przekonanie, że któryś z młodych odmienił by losy meczu :) FCB!
19.12.2014 22:07
I wchodzi joker :) FCB!
19.12.2014 22:04
Adi -> masz rację nie ma kogo wpuścić (jedynie Claudio), bo jak wynik byłby pewny to ktoś z czwórki: Kurt, Gaudino, Weiser czy Scholl pewnie by wszedł :) FCB!
19.12.2014 22:02
Ivan -> typowa mentalność Polaka to najlepiej narzekać na wszystko i wszystkich...bez komentarza...FCB!
19.12.2014 21:53
Ivan -> po co się mają męczyć jak nieraz wynik jest pewny ? Chyba lepiej trzymać więcej sił na ważniejsze mecze... FCB!
19.12.2014 21:44
Ivan -> no o to Bawarczykom chodzi, żeby wygrać BL najmniejszym nakładem sił więc co się dziwisz ? FCB!
19.12.2014 21:37
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale nie ma na rezerwie Xherdana, a z tego co wiem to nie jest kontuzjowany i nasuwa się jedna myśl, że chce jak najszybciej opuścić Monachium i nikt go nie zatrzyma, czyli na bank odejdzie zimą, mimo tego, że Guardiola mówi co innego... FCB!
19.12.2014 21:01
Ależ Bastian wsadził :) FCB!
19.12.2014 20:55
No to jazda :) FCB!
19.12.2014 20:27
A Rode ma problemy zdrowotne... FCB! ?
19.12.2014 19:50
No Sinan czeka i może się dziś w końcu doczeka :) FCB!
19.12.2014 19:35
Może Bayern nie jest medialnym klubem na świecie jak inne, ale ten klub to jedna wielka rodzina, a przede wszystkim atmosfera i w żadnym klubie tego się nie spotka :) FCB!
19.12.2014 19:18
Do przodu, do przody wciąż gnie :) FCB!
19.12.2014 19:16
Guardiola jako trener jest jeszcze młody i jeśli przedłuży kontrakt z Bayernem to o jakieś 3 lata moim zdaniem nie więcej, a dlaczego ? Bo gdzieś pewnie w głowie mu tkwi objąć zespół z ligi angielskiej :) FCB!
19.12.2014 19:12
Trochę dziwny tytuł, bo jeśli spłacają stadion 15-lat wcześniej to na pewno spora suma na koncie widnieje :) ? FCB!
19.12.2014 14:01
Powtórzę się po raz kolejny, wygrana i nic więcej :) FCB!
19.12.2014 13:41
Młody Norweg zrobi tournee po klubach i pewnie zdecyduje dopiero po nowym roku :) FCB!
19.12.2014 13:39
Sztab szkoleniowy musi w nim naprawdę coś widzieć :) FCB!
18.12.2014 22:41
Inaczej nie uczył by się języka hiszpańskiego :) FCB!
18.12.2014 15:45
I pomyśleć co to będzie jak wszyscy będą zdrowi :) FCB!
18.12.2014 15:44
Zawsze od siebie można wymagać więcej, ale też może to obrócić się przeciwko... FCB!
18.12.2014 14:16
Bayern przedłuża kontrakty: bramkarz Tom Starke pozostanie w Bayernie do 2016 r., a młody pomocnik Gaudino związał się Bawarskim klubem do 2018 r. (źródło: oficjalna strona klubu)... FCB!
17.12.2014 13:06
W Bayernie przeżywa swoje najlepsze lata i jak najbardziej mu się to należało :) FCB!
17.12.2014 11:47
Myślę, że to byłby dobry kierunek Szwajcara :) FCB!
17.12.2014 11:32
Miłe zakończenie roku w postaci wygranej i oby rozpoczął się tak nowy rok :)
16.12.2014 22:59
Franek 100, a teraz Arjen :) FCB!
16.12.2014 20:46
Kurt, Gaudino, Duńczyk o ile właśnie zasili Bayern i ciekawe czy w przyszłości chociaż ktoś z tej trójki będzie grał w pierwszej drużynie Bayernu :) FCB
16.12.2014 14:52
Nie wiem czy dobrze robi, ale zobaczymy :) FCB!
16.12.2014 13:15
Myślę, że Szwajcar na pewno, a co do Duńczyka to zobaczymy jak to w rzeczywistości wyjdzie... FCB!
16.12.2014 13:01
Co tu więcej napisać tylko wygrana i tyle :) FCB!
16.12.2014 12:45
Nie wiem po co, nie wiem na co ten transfer miałby być... FCB!
16.12.2014 12:43
Nie wiem czy to dobry pomysł, bo jest Kurt, Hojbjerg, Weiser, Gaudino, Ribery czy Scholl. Młody Norweg może pójść na zmarnowanie... FCB!
15.12.2014 19:37
PSG-Chelsea i Manchester City-Barcelona oraz BVB-Juventus według mnie trzy najmocniejsze pary, a co do Bayernu to trudno na pewno będzie się grało na terenie ogarniętym wojną, ale Bawarczycy powinni jedną nogą zapewnić sobie awans już na wyjeździe :) FCB!
15.12.2014 12:30
PSG-Chelsea i City-Barcelona, ale hity :) FCB!
15.12.2014 12:13
Typuje po raz kolejny Arsenal :) FCB!
15.12.2014 11:59
Moim zdaniem skusiła by go jeszcze gra przez rok lub dwa w Arabii czy Katarze, ale fajnie, że Bayern będzie to jego ostatni europejski klub, choć jak to w życiu piłkarza różnie bywa, ale oby tak było jak mówi :) FCB!
14.12.2014 22:21
Tak to właśnie jest jak komuś idzie dobrze to zawsze się coś po drodze musi spieprzyć :) FCB!
14.12.2014 22:18
Na półmetku sezonu wszystko jak na razie idzie zgodnie z planem :) FCB!
13.12.2014 21:55
Dziś piłka słuchała się Arjena i Roberta. Elegancko :) FCB!
13.12.2014 18:36
W Londynie to się pewnie modlą od czwartku by po raz kolejny nie trafić na Bawarczyków :P FCB!
12.12.2014 13:59
W tej fazie rozgrywek nie ma najlepszego i łatwego rywala. Nie wiem dlaczego większość lekceważy Fc Basel... FCB!
12.12.2014 13:54
Arturro2014 -> Ja miałem na myśli te drużyny, które grały w fazie grupowej :) FCB!
12.12.2014 12:32
No i jest komplecik niemieckich drużyn w europejskich pucharach :) FCB!
11.12.2014 22:56
Pele -> Tak poza tematem to jeśli sklep Real kupił by Kramera to coś czuje, że Khedira znalazł by się w Bayernie :) FCB!
11.12.2014 22:54
Pele -> No właśnie mają grać, ale najlepsi Niemcy :) FCB!
11.12.2014 22:24
Każdy swoje wie, a jak ktoś chce widzieć w podstawowej 11 Hiszpanów to niech kibicuje hiszpańskim klubom... FCB!
11.12.2014 21:06
Hans1986 -> Bayern to klub z tradycjami i od zawsze w tym zespole grali w większości Niemcy czy coś może pomyliłem ? Nie mam nic do Hiszpanów, ale jakiś limit powinien być, bo jak Guardiola zobaczy, że może wszystko to będzie to wykorzystywał, a już się popisał tym, że zamiast leczyć Hiszpanów u klubowego lekarza to wysyła ich do Hiszpanii... FCB!
11.12.2014 20:16
Mam nadzieję, że rozwinie swój talent w Bayernie, a klub dostrzeże to :) FCB!
11.12.2014 19:58
Schw31nst31ger -> Za bardzo lekceważysz zespół szwajcarski, że niby było by łatwo... FCB!
11.12.2014 13:03
Wg mnie jakby Bayern trafił na Basel to by miał bardzo ciężko... FCB!
11.12.2014 12:31
W pierwszej połowie Bawarczycy mieli lekkie problemy, ale pod kątem całego spotkania łatwa i sprawiedliwa wygrana :) FCB!
11.12.2014 12:05
Moim zdaniem rywalem Bayernu będzie ktoś z trójki: Arsenal, PSG lub Juventus... FCB!
11.12.2014 12:03
Coś czytałem, że chce odejść z Barcelony, ale kolejny Hiszpan w Bayernie kosztem jakiegoś młodego zawodnika Bayernu to już lekka przesada... FCB!
11.12.2014 12:02
To był obowiązek wygrać wczoraj. Bayern zagrał swoje i jakoś nie widziałęm by mieli trudności z rosyjskim zespołem. Fajnie, że od początku zagrał: Rode, Hojbjerg i Gaudino oraz w czasie meczu wszedł Weiser. Co do Rode to widzę, że Bawarczycy mieli oko sprowadzając jego, bo pokazuje swoje umiejętności i oby tak dalej (pozytywnie zaskakuje). I na koniec cieszy fakt, że wszystkie niemieckie zespoły obok Bayernu awansowały do fazy pucharowej :) FCB!
11.12.2014 12:00
Dobre rozpoczęcie spotkania, a Manuel jak zwykle klasa :) FCB!
10.12.2014 21:09
Rode, Gaudino i Hojbjerg od pierwszych minut ciekawe :) FCB!
10.12.2014 20:20
Nudny się robi już ten temat na temat przenosin Reusa do nowego klubu i niech przechodzi, gdzie chce... FCB!
10.12.2014 19:09
Guardiola powinien mieć zaufanie do sztabu, a nie wysyłać piłkarzy w tym przypadku Hiszpanów do kraju by się tam leczyli... FCB!
10.12.2014 19:07
Można doszukać się dziury w całym, bo wychodzi na to, że Bayern nie jest atrakcyjnym klubem jak wielu piłkarzy za Guardioli przyszło tylko i wyłącznie z tego powodu, że Hiszpan jest trenerem Bawarczyków... FCB!
10.12.2014 12:40
Louis niech poszuka w rezerwach MU, bo przecież jest dobrze znany z wyłapywania młodych talentów :) FCB!
10.12.2014 12:36
Bez żadnej taryfy ulgowej dla rywala i tylko wygrana :) FCB!
10.12.2014 12:35
Basel jak zwykle zaskakuje od kilku sezonów :) FCB!
09.12.2014 22:41
Jutro tylko i wyłącznie wygrana, bo trzeba to sobie odbić po meczu z City :) FCB!
09.12.2014 22:40
Ciekawe kim BVB zastąpiło by Reusa. Moim zdaniem jest kilku piłkarzy na celowniku z BL... FCB!
09.12.2014 20:20
Xherdan to już myśli jak uciec z Bayernu :) FCB!
09.12.2014 16:02
Nookie -> przykład Juliana w HSV tego nie pokazuje i ja się zastanawiam poszedł do tak słabego klubu i nawet nie łapie się na ławkę rezerwowych hmm nie wiem, gdzie jest problem... FCB!
09.12.2014 11:29
Inny to by się dawno załamał, a Holger pokaże jeszcze wszystkim... FCB!
Zostanie znów wypożyczony w zimie, albo przetrzyma sytuacje (może też i pozytywnie zaskoczyć, bo nigdy nic nie wiadomo) i odejdzie definitywnie latem... FCB!
30.12.2014 14:45
Dla VFL Belg jest prawdziwym diamentem i ze jeśli utrzyma dobrą formę to zagra jeszcze w obecnym klubie przez dwa sezony :) FCB!
29.12.2014 23:22
Moim zdaniem bezwzględu na końcowy wynik BVB na koniec sezonu to dojdzie do rozpadu drużyny i kilku kluczowych graczy (Mats. Reus) wraz z trenerem odejdą (w gestii Bayernu jest to by BVB było silniejsze)... FCB!
29.12.2014 16:13
Niech już idzie do tego Juventusu i skończy się ta telenowela... FCB!
29.12.2014 10:57
O tym, że Guardiola to fanatyk futbolu to wspomnieli o tym choćby Franek czy Arjen i dziś Lewandowski w "Cafe Futbol" też to potwierdził :) FCB!
28.12.2014 23:41
Guardiola mówi swoje, a tak naprawdę siłą go nie zatrzyma, bo do lata będzie Szwajcara omijał łukiem ? Wątpię, dlatego jak sam Karl mówił dadzą jemu zielone światło na odejście i pewnie to nastąpi już zimą... FCB!
28.12.2014 23:38
To było wiadomo od kilku miesięcy, że prędzej czy później odejdzie, a omijanie go przez Guardiole wszystko to potwierdza :) FCB!
28.12.2014 20:19
W Sevilli jest rywalizacja na pewno mniejsza niż w Bayernie, ale nie wiem czy tam by się rozwinął i czy grał by, bo dla niego lepiej byłoby jakiś słabszy klub by więcej grać, bo o to chodzi by później wrócić do Bayernu i być nawet podstawowym graczem, choć wiadomo nigdy nic nie wiadomo... FCB!
28.12.2014 13:03
BuuuU -> No nie ma Franka w 100 i wg mnie powinien być on zamiast Dante :) FCB!
27.12.2014 22:04
No niestety, ale przy wyborze zwycięscy ZP zadecyduje popularność, a jeśli Manu miałby wybierać czy zgarnąć ZP czy w przyszłym roku wygrać LM z Bayernem na pewno wybrał by dobro całej drużyny :) FCB!
27.12.2014 20:42
Pogratulować Manuelowi, a pewnie "żelik" i Leo trochę ból tyłka odczuwają :) FCB!
27.12.2014 19:42
VFL Wolfsburg wraca na tory od czasów zdobycia przez nich mistrzostwa, a przede wszystkim są dobrze ustawieni finansowo (od kiedy sponsorem jest Volkswagen), organizacyjnie (po odejściu Magatha) i mają naprawdę dobrą kadrę, więc "Wilki" pewnie zawołali by za niego ponad 30 mln tylko pytanie czy muszą go sprzedawać, bo na pewno nie, a sam zawodnik prędzej czy później odejdzie, ale zobaczymy, gdzie :) FCB!
27.12.2014 19:32
Takim klubom jak np. Real, Barcelona jakoś w sferze sportowej i finansowej za łatwo to przyszło, a Bayern to jest taki klub, który z roku na rok żmudną pracą sam sobie na to wszystko zasłużył i to się liczy najbardziej :) FCB!
27.12.2014 15:38
BL to jest naprawdę dobrze przemyślana i ułożona liga, bo DFB wie co robi, a jak się uczyć to od najlepszych :) FCB!
27.12.2014 13:15
W niczym nie ma przypadku :) FCB!
24.12.2014 12:49
Wesołych Świąt Panowie i Panie :) FCB!
24.12.2014 12:37
Guardiola na siłę nie zatrzyma Szwajcara, a Karl mówił zupełnie co innego, że dostanie zielone światło na transfer... FCB!
23.12.2014 23:34
I trzeba się z nim zgodzić, bo niestety jednemu się uda, a drugiemu nie... FCB!
22.12.2014 21:17
"Nie zamierzam wracać do Bayernu" tak mówi przebywający na wypożyczeniu w Schalke 04, Jan Kirchhoff, który chce się związać kontraktem z zespołem z Gelsenkirchen (źródło: konkurencyjna strona)... FCB!
22.12.2014 19:29
Dante to już powoli taki DvB :) FCB!
22.12.2014 15:21
Coś czuję, że w 2015 r. w letnim okienku Bayern zasili Khedira, a jeśli Hojbjerg teraz w zimowym nie zostanie wypożyczony to w letnim już na pewno... FCB!
22.12.2014 12:41
Jeśli to prawda tosz to szok :) FCB!
22.12.2014 12:27
Dopóki Bayern nie awansuje ligę wyżej to takie sytuacje niestety będą się zdarzać... FCB!
22.12.2014 00:19
Zdarzają się i takie mecze jak to w życiu :) FCB!
22.12.2014 00:18
Xherdan na bank odejdzie, a Hojbjerg jakieś dłuższe wypożyczenie pewnie... FCB!
22.12.2014 00:18
Dla Claudio możliwe, że to ostatni sezon w Bayernie, chociaż mogą z nim dalej przedłużyć kontrakt to zależy od niego i samego Guardioli (myślę, że w dużej mierze jednak od samego gracza), bo np. jeśli bramkarzowi Starke pasuje bycie 3 bramkarzem, a przedłużył kontrakt z Bawarczykami także nic nie wiadomo, a jeśli już Peruwiańczyk miałby odejść to pewnie na koniec samej kariery wybrał by jeszcze MLS czy jakieś azjatyckie kraje, ale zobaczymy. I co do jeszcze zmiennika Lewandowskiego to na jego pozycji może grać Muller czy Gotze, a nie wiadomo czy zakupienie młodego i perspektywicznego szło by w parze z tym, że dostawał by szanse gry :) FCB!
21.12.2014 15:16
Zawodnik drugiej drużyny Bayernu, Austriak Ylli Sallahi będzie występował w rewelacji drugiej BL Karlsruher SC (zródło: strona konkurencyjna)... FCB!
20.12.2014 23:00
BVB nie spadnie, a jedynie ich trener się wypalił i myślę, że od nowego sezonu będą z nowym szkoleniowcem, a Jurgen wyląduje w lidze angielskiej... FCB!
20.12.2014 22:44
Będą jaja jak "Żelik" zostanie graczem turnieju, bo już naprawdę nic mnie nie zaskoczy :) FCB!
20.12.2014 22:32
I tak już wg mnie nie ma co szukać w Bayernie, a wczorajsza sytuacja o braku jego na rezerwie mówi wszystko... FCB!
20.12.2014 22:30
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale nie było go wczoraj nawet na rezerwie Xherdana, a z tego co wiem to nie jest kontuzjowany i nasuwa się jedna myśl, że chce jak najszybciej opuścić Monachium i nikt go nie zatrzyma, czyli na bank odejdzie zimą, mimo tego, że Guardiola mówi co innego... FCB!
20.12.2014 19:20
Guardiola w porę wpuszcza młodych :) FCB!
19.12.2014 22:20
Arjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen i zawsze grają do końca :) FCB!
19.12.2014 22:17
Adi -> no niby tak, ale nie wiem czy Guardiola ma przekonanie, że któryś z młodych odmienił by losy meczu :) FCB!
19.12.2014 22:07
I wchodzi joker :) FCB!
19.12.2014 22:04
Adi -> masz rację nie ma kogo wpuścić (jedynie Claudio), bo jak wynik byłby pewny to ktoś z czwórki: Kurt, Gaudino, Weiser czy Scholl pewnie by wszedł :) FCB!
19.12.2014 22:02
Ivan -> typowa mentalność Polaka to najlepiej narzekać na wszystko i wszystkich...bez komentarza...FCB!
19.12.2014 21:53
Ivan -> po co się mają męczyć jak nieraz wynik jest pewny ? Chyba lepiej trzymać więcej sił na ważniejsze mecze... FCB!
19.12.2014 21:44
Ivan -> no o to Bawarczykom chodzi, żeby wygrać BL najmniejszym nakładem sił więc co się dziwisz ? FCB!
19.12.2014 21:37
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale nie ma na rezerwie Xherdana, a z tego co wiem to nie jest kontuzjowany i nasuwa się jedna myśl, że chce jak najszybciej opuścić Monachium i nikt go nie zatrzyma, czyli na bank odejdzie zimą, mimo tego, że Guardiola mówi co innego... FCB!
19.12.2014 21:01
Ależ Bastian wsadził :) FCB!
19.12.2014 20:55
No to jazda :) FCB!
19.12.2014 20:27
A Rode ma problemy zdrowotne... FCB! ?
19.12.2014 19:50
No Sinan czeka i może się dziś w końcu doczeka :) FCB!
19.12.2014 19:35
Może Bayern nie jest medialnym klubem na świecie jak inne, ale ten klub to jedna wielka rodzina, a przede wszystkim atmosfera i w żadnym klubie tego się nie spotka :) FCB!
19.12.2014 19:18
Do przodu, do przody wciąż gnie :) FCB!
19.12.2014 19:16
Guardiola jako trener jest jeszcze młody i jeśli przedłuży kontrakt z Bayernem to o jakieś 3 lata moim zdaniem nie więcej, a dlaczego ? Bo gdzieś pewnie w głowie mu tkwi objąć zespół z ligi angielskiej :) FCB!
19.12.2014 19:12
Trochę dziwny tytuł, bo jeśli spłacają stadion 15-lat wcześniej to na pewno spora suma na koncie widnieje :) ? FCB!
19.12.2014 14:01
Powtórzę się po raz kolejny, wygrana i nic więcej :) FCB!
19.12.2014 13:41
Młody Norweg zrobi tournee po klubach i pewnie zdecyduje dopiero po nowym roku :) FCB!
19.12.2014 13:39
Sztab szkoleniowy musi w nim naprawdę coś widzieć :) FCB!
18.12.2014 22:41
Inaczej nie uczył by się języka hiszpańskiego :) FCB!
18.12.2014 15:45
I pomyśleć co to będzie jak wszyscy będą zdrowi :) FCB!
18.12.2014 15:44
Zawsze od siebie można wymagać więcej, ale też może to obrócić się przeciwko... FCB!
18.12.2014 14:16
Bayern przedłuża kontrakty: bramkarz Tom Starke pozostanie w Bayernie do 2016 r., a młody pomocnik Gaudino związał się Bawarskim klubem do 2018 r. (źródło: oficjalna strona klubu)... FCB!
17.12.2014 13:06
W Bayernie przeżywa swoje najlepsze lata i jak najbardziej mu się to należało :) FCB!
17.12.2014 11:47
Myślę, że to byłby dobry kierunek Szwajcara :) FCB!
17.12.2014 11:32
Miłe zakończenie roku w postaci wygranej i oby rozpoczął się tak nowy rok :)
16.12.2014 22:59
Franek 100, a teraz Arjen :) FCB!
16.12.2014 20:46
Kurt, Gaudino, Duńczyk o ile właśnie zasili Bayern i ciekawe czy w przyszłości chociaż ktoś z tej trójki będzie grał w pierwszej drużynie Bayernu :) FCB
16.12.2014 14:52
Nie wiem czy dobrze robi, ale zobaczymy :) FCB!
16.12.2014 13:15
Myślę, że Szwajcar na pewno, a co do Duńczyka to zobaczymy jak to w rzeczywistości wyjdzie... FCB!
16.12.2014 13:01
Co tu więcej napisać tylko wygrana i tyle :) FCB!
16.12.2014 12:45
Nie wiem po co, nie wiem na co ten transfer miałby być... FCB!
16.12.2014 12:43
Nie wiem czy to dobry pomysł, bo jest Kurt, Hojbjerg, Weiser, Gaudino, Ribery czy Scholl. Młody Norweg może pójść na zmarnowanie... FCB!
15.12.2014 19:37
PSG-Chelsea i Manchester City-Barcelona oraz BVB-Juventus według mnie trzy najmocniejsze pary, a co do Bayernu to trudno na pewno będzie się grało na terenie ogarniętym wojną, ale Bawarczycy powinni jedną nogą zapewnić sobie awans już na wyjeździe :) FCB!
15.12.2014 12:30
PSG-Chelsea i City-Barcelona, ale hity :) FCB!
15.12.2014 12:13
Typuje po raz kolejny Arsenal :) FCB!
15.12.2014 11:59
Moim zdaniem skusiła by go jeszcze gra przez rok lub dwa w Arabii czy Katarze, ale fajnie, że Bayern będzie to jego ostatni europejski klub, choć jak to w życiu piłkarza różnie bywa, ale oby tak było jak mówi :) FCB!
14.12.2014 22:21
Tak to właśnie jest jak komuś idzie dobrze to zawsze się coś po drodze musi spieprzyć :) FCB!
14.12.2014 22:18
Na półmetku sezonu wszystko jak na razie idzie zgodnie z planem :) FCB!
13.12.2014 21:55
Dziś piłka słuchała się Arjena i Roberta. Elegancko :) FCB!
13.12.2014 18:36
W Londynie to się pewnie modlą od czwartku by po raz kolejny nie trafić na Bawarczyków :P FCB!
12.12.2014 13:59
W tej fazie rozgrywek nie ma najlepszego i łatwego rywala. Nie wiem dlaczego większość lekceważy Fc Basel... FCB!
12.12.2014 13:54
Arturro2014 -> Ja miałem na myśli te drużyny, które grały w fazie grupowej :) FCB!
12.12.2014 12:32
No i jest komplecik niemieckich drużyn w europejskich pucharach :) FCB!
11.12.2014 22:56
Pele -> Tak poza tematem to jeśli sklep Real kupił by Kramera to coś czuje, że Khedira znalazł by się w Bayernie :) FCB!
11.12.2014 22:54
Pele -> No właśnie mają grać, ale najlepsi Niemcy :) FCB!
11.12.2014 22:24
Każdy swoje wie, a jak ktoś chce widzieć w podstawowej 11 Hiszpanów to niech kibicuje hiszpańskim klubom... FCB!
11.12.2014 21:06
Hans1986 -> Bayern to klub z tradycjami i od zawsze w tym zespole grali w większości Niemcy czy coś może pomyliłem ? Nie mam nic do Hiszpanów, ale jakiś limit powinien być, bo jak Guardiola zobaczy, że może wszystko to będzie to wykorzystywał, a już się popisał tym, że zamiast leczyć Hiszpanów u klubowego lekarza to wysyła ich do Hiszpanii... FCB!
11.12.2014 20:16
Mam nadzieję, że rozwinie swój talent w Bayernie, a klub dostrzeże to :) FCB!
11.12.2014 19:58
Schw31nst31ger -> Za bardzo lekceważysz zespół szwajcarski, że niby było by łatwo... FCB!
11.12.2014 13:03
Wg mnie jakby Bayern trafił na Basel to by miał bardzo ciężko... FCB!
11.12.2014 12:31
W pierwszej połowie Bawarczycy mieli lekkie problemy, ale pod kątem całego spotkania łatwa i sprawiedliwa wygrana :) FCB!
11.12.2014 12:05
Moim zdaniem rywalem Bayernu będzie ktoś z trójki: Arsenal, PSG lub Juventus... FCB!
11.12.2014 12:03
Coś czytałem, że chce odejść z Barcelony, ale kolejny Hiszpan w Bayernie kosztem jakiegoś młodego zawodnika Bayernu to już lekka przesada... FCB!
11.12.2014 12:02
To był obowiązek wygrać wczoraj. Bayern zagrał swoje i jakoś nie widziałęm by mieli trudności z rosyjskim zespołem. Fajnie, że od początku zagrał: Rode, Hojbjerg i Gaudino oraz w czasie meczu wszedł Weiser. Co do Rode to widzę, że Bawarczycy mieli oko sprowadzając jego, bo pokazuje swoje umiejętności i oby tak dalej (pozytywnie zaskakuje). I na koniec cieszy fakt, że wszystkie niemieckie zespoły obok Bayernu awansowały do fazy pucharowej :) FCB!
11.12.2014 12:00
Dobre rozpoczęcie spotkania, a Manuel jak zwykle klasa :) FCB!
10.12.2014 21:09
Rode, Gaudino i Hojbjerg od pierwszych minut ciekawe :) FCB!
10.12.2014 20:20
Nudny się robi już ten temat na temat przenosin Reusa do nowego klubu i niech przechodzi, gdzie chce... FCB!
10.12.2014 19:09
Guardiola powinien mieć zaufanie do sztabu, a nie wysyłać piłkarzy w tym przypadku Hiszpanów do kraju by się tam leczyli... FCB!
10.12.2014 19:07
Można doszukać się dziury w całym, bo wychodzi na to, że Bayern nie jest atrakcyjnym klubem jak wielu piłkarzy za Guardioli przyszło tylko i wyłącznie z tego powodu, że Hiszpan jest trenerem Bawarczyków... FCB!
10.12.2014 12:40
Louis niech poszuka w rezerwach MU, bo przecież jest dobrze znany z wyłapywania młodych talentów :) FCB!
10.12.2014 12:36
Bez żadnej taryfy ulgowej dla rywala i tylko wygrana :) FCB!
10.12.2014 12:35
Basel jak zwykle zaskakuje od kilku sezonów :) FCB!
09.12.2014 22:41
Jutro tylko i wyłącznie wygrana, bo trzeba to sobie odbić po meczu z City :) FCB!
09.12.2014 22:40
Ciekawe kim BVB zastąpiło by Reusa. Moim zdaniem jest kilku piłkarzy na celowniku z BL... FCB!
09.12.2014 20:20
Xherdan to już myśli jak uciec z Bayernu :) FCB!
09.12.2014 16:02
Nookie -> przykład Juliana w HSV tego nie pokazuje i ja się zastanawiam poszedł do tak słabego klubu i nawet nie łapie się na ławkę rezerwowych hmm nie wiem, gdzie jest problem... FCB!
09.12.2014 11:29
Inny to by się dawno załamał, a Holger pokaże jeszcze wszystkim... FCB!
08.12.2014 23:13