Oczywiści, że kolejna plota przecież obok Boa i Benatii nie trzeba zapominać o Holgerze i Martinezie :) FCB!
19.01.2015 19:23
Tytan :) FCB!
19.01.2015 19:21
Śmieszą mnie klauzule w kontrakcie, które są w Barcelonie u niektórych piłkarzy... FCB!
19.01.2015 19:17
Wcale by mnie to nie zdziwiło, bo to jest człowiek niezniszczalny :) FCB!
19.01.2015 19:15
Myślę, że nie tylko on jest zadowolony, ale wszyscy związani z Bayernem :) FCB!
18.01.2015 17:54
Adi dobrze piszę i dobrze, że "sklep" Real przegrał, bo niech sobie nie myślą, że jak będą co sezon wydawać grube miliony to automatycznie wszystko się im należy i na tym trzeba zakończyć temat :) FCB!
16.01.2015 20:28
Reus w Bayernie to chyba na FM i nie ma tak naprawdę nad czym płakać... FCB!
16.01.2015 10:46
Pecz01 -> Po składzie Barcelony nie spodziewał bym się dziś niczego specjalnego :) FCB!
15.01.2015 21:58
I tak sklep Real nie nauczy się tego, że jak będą kupować nawet "najlepszych" to nic im to nie da i to by było jako podsumowanie dzisiejszego meczu :) FCB!
15.01.2015 21:54
Hugo82 -> Ciekawe czy tak "sklep" Real szanuje Bayern (głównie kibice) jak Ty ten klub, bo bardzo w to wątpię... FCB!
15.01.2015 21:42
Hugo82 -> Ja po prostu wole prawie każdą drużynę od "sklepu" Realu, bo nie trawie tego klubu i tyle i ja nie z tych co kochają "sklep" Real, bo mają w składzie "wspaniałego piłkarza na świecie" który pewnie dziś po meczu się rozpacze, że sklep został wyeliminowany... FCB!
15.01.2015 21:31
Hugo82 -> No, bo widzisz przyjęło się tak, że kibice Bayernu (nie wszyscy na pewno jak widać po komentarzach tutaj na stronie) nienawidzą jeśli można to tak gładko napisać "sklepu" Real to się nie dziw... FCB!
15.01.2015 21:20
Nie bez powody Atletico umie grać ze "sklepem" Real i z Barceloną :) FCB!
15.01.2015 21:11
DarthSmd -> A mają niby w składzie "najlepszego piłkarza na świecie" heh :) FCB!
15.01.2015 21:06
Może i nieraz Atletico nie gra rewelacyjnie, ale im dużo nie potrzeba jeden-dwa kontraataki i po rywalu, a to akurat umieją wykorzystać i nie muszą dominować cały mecz... FCB!
15.01.2015 21:05
Adi -> Dobrze podsumowałeś :) FCB!
15.01.2015 20:50
Jak komuś nie pasuje co robi zarząd i ogólnie cała filozofia Bayernu to zasada jest prosta niech nie kibicuje Bawarczykom, a niech wybierze np. "sklep" Real... FCB!
15.01.2015 20:40
Ivan -> I dlatego tym się Bayern różni od takiego "sklepu" Real, że wszystko jest odpowiednio przemyślane, a nie pompowanie kasy bez żadnego celu... FCB!
15.01.2015 20:33
Bayern nie jest naiwny i nie będzie płacił tyle ile zachciało się akurat Toniemu, a na taką kasę jak on chciał to trzeba sobie zasłużyć przez lata i kto komu pozwolił odejść ? Sam Toni chciał to wybrał... FCB!
15.01.2015 20:26
Jastrzab123 -> Już po "sklepie" Real i właśnie widać co daje im w składzie "najlepszy piłkarz na świecie"... nic... FCB!
15.01.2015 20:07
Zaskoczenie ? I tak i nie, ale różnie to może być za 3 lata i możliwe, że jeszcze trochę dłużej pogra w Bayernie, a ważne przede wszystkim, że chce skończyć karierę w Bayernie :) FCB!
15.01.2015 00:06
Zgadzam się Weiser trzyma się w Bayernie, a inny młody zawodnik by dawno myślał o wypożyczeniu, a prawie nie gra hmm dziwne... FCB!
14.01.2015 13:06
Może tak naprawdę nie chciał iść do Bayernu tylko do Realu skoro tak głosował, a załatwił mu tak jego cudowny menadżer, bo zobaczył, że Bawarczycy to zdrowo finansowo klub... FCB!
13.01.2015 20:41
Bayern i cała otoczka wokół klub rozwija się w bardzo szybkim tempie i oby tak dalej :) FCB!
13.01.2015 19:57
To dobrze, że słowa Duńczyka zostały zdementowane :) FCB!
13.01.2015 19:56
I kolejne wątpliwości co do gali FIFA w Zurychu: piłkarz Atletico, Arda Turan oskarża FIFA o to, że oddał inny głos niż w rzeczywistości -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Świat/573001-turan-oskara-fifa-qto-oszustwoq.html
13.01.2015 15:23
Lepiej późno niż wcale :) FCB!
13.01.2015 12:18
Lewandowski jak piszą głosował na żelika czyli widzę nie wszyscy są w Bayernie solidarni, a na trenera to wybrał Carlo (na trzecim miejscu postawił na Guardiole) hmm może się jemu kluby pomyliły i gra nie w tym co trzeba... FCB!
13.01.2015 11:38
Była to gala FIFA, a nie UEFA, więc dla mnie to nieporozumienie, że żelik wygrał, bo tym z FIFY chyba się imprezy pomyliły i zapomnieli, że Portugalczyk z drużyną nic nie zdobył (gra w drużynie więcej niż padakę), a zdobycie LM jest pod patronatem UEFA jak wszyscy wiemy :) FCB!
12.01.2015 23:41
Pierwszy raz o nim słyszę i raczej z dystansem podchodzę do takich wiadomości, bo nie wszyscy będą w 25 osobowej kadrze... FCB!
12.01.2015 23:37
Nie wiem co w tym jest, ale prawie każdy piłkarz, który odchodzi z klubu lub zostaje wypożyczony do innego zawsze krytykuje trenera i nie wiem co to ma niby im dać (dziwne to dla mnie jest i w przypadku Duńczyka może sobie tylko zaszkodzić, a Hiszpan może być pamiętliwy)... FCB!
12.01.2015 23:36
Pecz01 -> Zgadza się grał tak, że Portugalia raz nie wyszła z grupy podczas MŚ, a teraz w ME przegrała ze słabą Albanią w grupie heh... FCB!
12.01.2015 20:16
I tak żartem, śmiechem Portugalia gra tak, że Polska to by spokojnie ją ograła :) FCB!
12.01.2015 20:11
Można być tylko dumnym, że gracze Bayernu nie odstają od pozostałych i dokopią pozostałym w tym sezonie (szczególnie w LM) :) FCB!
12.01.2015 20:08
Niech najlepiej nominują tylko piłkarzy "sklepu" Real i Barcelony i skończy się coroczna szopka... FCB!
12.01.2015 20:07
Z przykrością muszę stwierdzić, że na tym świecie są tylko dwa kluby: "sklep" Real i Barcelona oraz dwóch graczy: żelik i Leo... FCB!
12.01.2015 20:03
Pele -> Gala w Zurychu transmitowana będzie w Eurosporcie od 18:30 :) FCB!
12.01.2015 15:54
No to dziś przekonamy się czy na gali FIFA w Zurychu poszli po rozum do głowy, czy nic się nie zmieniło i nadal jest to samo... FCB!
12.01.2015 13:02
I ze sprawiedliwości stało się zadość dla piłkarzy Atletico (bramka Mandżu z karnego) :) FCB!
11.01.2015 22:18
I co z tego, że Barcelona wygrywa jak nie mają drużyny, a przede wszystkim brak odpowiedniej atmosfery i ten Enrique jak szybko zaczął tak szybko wyleci z Barcelony... FCB!
11.01.2015 22:08
No fakt, faktem nie grają najlepiej. Może coś się zmieni w drugiej połowie :) FCB!
11.01.2015 22:03
Gomez333 -> Widocznie tak, ale przy drugim golu ręka i nie powinno być bramki dla Barcelony... FCB!
11.01.2015 21:40
Oczywiście, że Atletico i przejadą się z nimi jak w pucharze z Realem :) FCB!
11.01.2015 20:51
Nie ma tak dobrze i Barcelona niech się z tym pogodzi, że nie zdobywa się wszystkiego i wszędzie tylko z tego względu, że się jest Barceloną (mogą mieć taką tradycje, ale u siebie w mieście), bo przez to inne kluby nieraz ucierpiały, w tym Bawarczycy. Bardzo dobrze, że dali im zakaz transferowy jak robili przekręty to tak jest, a te odwołania mogą sobie wsadzić, gdzieś i tylko czekam, aż dziś dostaną łomot od piłkarzy Atletico... FCB!
11.01.2015 20:35
R.I.P Junior [*]... FCB!
11.01.2015 12:54
Yyyyy nie wierzę w to co się stało [*]... FCB!
10.01.2015 20:44
Kolejna plota, aż się nie chce czytać i po co kolejny obrońca jak Holger już trenuje z zespołem :) ? FCB!
10.01.2015 13:15
Adi -> Trochę w tym prawdy jest :) FCB!
09.01.2015 15:04
Zaszczyt zaszczytem, ale przyszłość pokaże czy osiągnie coś w Bayernie :) FCB!
09.01.2015 13:42
Pele -> Ale tradycja w Bayernie i tak zachowana, że Bawarczycy mają jednych od kilkunastu lat najlepszych bramkarzy na świecie z przerwą jak bronił m.in. Kraft :) FCB!
08.01.2015 19:44
Też mi się coś wydaje, że jednak wyląduje, ale na lotnisku w Monachium :) FCB!
08.01.2015 19:38
Śmiem twierdzić, że Arjen byłby pewnie jeszcze lepszy, gdyby przed Chelsea i "sklepem" Real wcześniej trafił do Bayernu :) FCB!
08.01.2015 19:35
Hourdeau -> Chyba, że tak bo już różnie piszą i się można pogubić :) FCB!
08.01.2015 19:27
Czyli transfer definitywny, a pisało się, że wypożyczenie na 1,5 roku i po tym czasie transfer... FCB!
08.01.2015 19:08
Tak to już jest, że nie każdy pasuje do Bayernu, a co do młodych typu Kurt to może i mają szanse, ale czy sam Guardiola da im tą szanse :) FCB!
08.01.2015 18:52
Oli ma godnego następce, kiedyś on był najlepszym bramkarzem na świecie, a teraz czas na Manuela :) FCB!
08.01.2015 18:48
Fatality :) FCB!
08.01.2015 15:18
Bliżej niż dalej... FCB!
08.01.2015 15:18
To co robi Diego i jego podopieczni jest genialne i oby tak dalej :) FCB!
07.01.2015 23:07
Dobra, a zarazem przemyślana decyzja przez zarząd, a Duńczykowi należy życzyć by grał w każdym meczu w rundzie wiosennej w barwach nowej "tymczasowo" drużyny :) FCB!
07.01.2015 20:12
Adi -> Jedno jest, ale szkoda, że na półroczne, ale może wypożyczenie zostanie przedłużone (oby!) :) FCB!
07.01.2015 19:29
Adi -> Na półroczne wypożyczenie Duńczyk poszedł, a nie na półtoraroczne :) FCB!
07.01.2015 19:15
Arturro2014 -> Duńczyk przedłużył kontrakt do 2018 r. i jak zostało wspomniane zostanie wypożyczony do Augsburga :) FCB!
07.01.2015 19:07
W sklepie Real tym bardziej nie pogra i po sezonie odejdzie na długie wypożyczenie, gdzieś indziej i tak się zacznie jego profesjonalna kariera :) FCB!
07.01.2015 12:20
Weiser, Kurt, Gaudino, Scholl i Ribery Ci zawodnicy wg mnie na pewno pojadą, a może ktoś jeszcze dodatkowo z młodych :) FCB!
06.01.2015 23:20
Szwajcar ma na pewno potencjał tylko nie pokazywał go jakoś ostatnio :) FCB!
06.01.2015 23:16
Jeśli to prawda to zobaczymy czy wybierze kasę i wielki rozgłos czy solidną drużynę godną do naśladowania (tu mam na myśli oczywiście Bayern) :) FCB!
06.01.2015 23:15
Hojbjerg konkuruje wystarczająco w Bayernie, więc Duńczyk ma tego dość i chce grać, a nie kolejne pół sezonu trochę siedzieć na ławie i trochę grać :) FCB!
06.01.2015 11:32
Tylko głupi dałby za Messiego 250 czy 300 mln, bo dla mnie takie sumy są śmieszne jeśli jakiś klub myślał by, że zbawi czyjąś drużynę... FCB!
06.01.2015 11:28
Bart88 -> Bez komentarza i najlepiej weź kamień i je... się nim w łepetynę to Ci może coś to pomoże idealny człowiecze... FCB!
06.01.2015 11:25
Augsburg jak i Hannover to dobre rozwiązanie, a w BMG nie miałby raczej szans na regularną grę, bo nie tacy tam graja na środku pomocy, a dwa pozostałe klubu nie wzgardziły by na pewno reprezentantem kraju :) FCB!
06.01.2015 11:21
Dla niego raczej byłby to odpowiedni klub i wypożyczyć na dłuższy czas :) FCB!
06.01.2015 00:42
Bart88 -> I ty też sobie daruj, a takie teksty to możesz sobie do kolegi swojego gadać i szkoda, że Ty żadnej inteligenci nie pokazujesz. I na koniec nie myli się ten kto nic nie robi... FCB!
05.01.2015 16:00
W składzie Bayernu dla Alaby miejsce musi się znaleźć, a ja bym nie stawiał Bernata wyżej od Austryjaka, bo to dla mnie jakieś nieporozumienie. I to samo dotyczy Mullera :) FCB!
05.01.2015 12:23
Teraz zauważyłem, że pomyłka pomylić się już w tym kraju nie można czy jak (każdy się widzę idealny zrobił) :) FCB!
05.01.2015 12:11
Bart88 -> A Tobie za przeproszeniem proponuje wrócić do podstawówki i zobaczyć jak to jest czytać ze zrozumieniem jak masz kłopot. I na koniec jakoś od kilku lat nie widziałem żadnego Anglika w BL :) FCB!
05.01.2015 12:03
Goku -> Szwajcarowi bardziej chodzi o to by grać jak najczęściej i nie ważne, gdzie ale by grać :) FCB!
04.01.2015 11:12
Każdy popełnia błędy większe czy mniejsze, ale ważne by wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski, ale Uli tak czy inaczej zawsze będzie utożsamiany z Bayernem, bo przecież to jedna z największych legend tego klubu i jemu też należy się szacunek, a że ma kasę to już inna sprawa :) FCB!
04.01.2015 11:05
Jakoś Anglicy nigdy dobrze się nie czuli w Anglii, a Niemcy u Brytyjczyków :) FCB!
04.01.2015 11:00
josh1982 -> Guardiola lubił stawiać na młodzież, ale w Barcelonie, a w Bayernie jakoś tego nie widzę, bo kończy się zwykle na pochwałach... FCB!
04.01.2015 10:56
Prawie każdy piłkarz Bayernu, który idzie na wypożyczenie do innego klubu później już nie wraca, a dla Szwajcara Inter wg mnie będzie dobrą opcją i możliwe, że pogra więcej niż w Bayernie, ale szkoda, że nie trafi do Vfl Wolfsburg, bo ten klub ma potencjał :) FCB!
04.01.2015 10:52
Arturro2014 -> no ja nie wątpię w to, że Guardiola nie jest profesjonalistą tylko chodziło mi o to, że raczej trenerzy klubów takich jak Bayern nie mają czasu na podpatrywanie, a Hiszpan to jak wiemy maniak i cały czas szuka pomysłów na ulepszanie taktyki :) FCB!
03.01.2015 22:05
Wiadomo, że dla każdego wiernego kibica Bawarczyków to Bayern jest najlepszym klubem na świecie, ale od czasu przybycia na Calderon Diego Simeone można śmiało napisać, że ze średniaka bez dużej kasy stworzył prawdziwą ekipę co jest godne do naśladowania :) FCB!
03.01.2015 20:33
Do końca stycznia na pewno odejdzie z Bayernu... FCB!
03.01.2015 20:28
Nie wiedziałem, że Guardiola jeździ na mecze i podpatruje zawodników, bo o tym się nie pisało :) FCB!
03.01.2015 20:27
To jest bardzo dobre rozwiązanie z pożytkiem dla klubu jak i dla samego Uliego :) FCB!
03.01.2015 20:24
Kamiloxin -> Żebyście się nie zdziwili, bo tak czy inaczej po sezonie będzie małe trzęsienie ziemi w BVB... FCB!
03.01.2015 16:46
Czytałem, że po sezonie BVB ma się całkiem rozpaść i odejdzie m.in. Mats, Reus to wiadomo i bardzo prawdopodobne, że Klopsik też, a to nie dobrze przede wszystkim dla Bayernu, bo z kim Bawarczycy mają rywalizować ? FCB!
03.01.2015 11:32
No to jeszcze Selke i mógłby spokojnie zastąpić Claudio :) FCB!
02.01.2015 16:52
Dla Bayernu to żadna kasa, ale sporo jak na 19 latka :) FCB!
02.01.2015 16:46
Nie tylko dla Milanu Bayern jest wzorem do naśladowania :) FCB!
02.01.2015 16:39
To, że Martinezowi przytrafiła się długa kontuzja to nie znaczy, że ma odchodzić, a bardzo w to wątpię by Bawarczycy sprzedali piłkarza kupionego za około 40 mln :) FCB!
02.01.2015 16:38
Pierwszy raz słyszę o tym zawodniku, ale jak na 19 latka do dużo kasy, ale po cenie można zasugerować, że faktycznie talent, ale czy w Bayernie mu się uda to czas by pokazał :) FCB!
02.01.2015 13:26
Bild informuje, że od lata tego roku Bayern zasili pomocnik Joshua Kimmich (19 l). Młody Niemiec jest reprezentantem niemieckiej młodzieżówki oraz gra w RB Lipsk :) FCB!
02.01.2015 13:18
Uli odpokutował za swoje i powinni dać mu spokój już i dla niego nowy rok i nowy etap w życiu. Mam nadzieję, że Bayern znajdzie dla niego jakoś posadę na dobry początek :) FCB!
02.01.2015 13:12
Odnośnie BVB jako najgroźniejszego rywala Bawarczyków mimo słabszego sezonu to oprócz transferu piłkarza z Salzburga to szykują się prawdopodobne następne (widać, że chcą ratować sezon) ... FCB!
02.01.2015 12:47
Kto pierwszy ten lepszy :) FCB!
02.01.2015 12:45
Takie sytuacje będą się dziać dopóki, dopóty druga drużyna Bayernu nie awansuje klasę wyżej... FCB!
31.12.2014 10:58
Zrobi co zechce i tak nie ma na to wpływu nikt z Bayernu... FCB!
31.12.2014 10:57
Zostanie znów wypożyczony w zimie, albo przetrzyma sytuacje (może też i pozytywnie zaskoczyć, bo nigdy nic nie wiadomo) i odejdzie definitywnie latem... FCB!
Oczywiści, że kolejna plota przecież obok Boa i Benatii nie trzeba zapominać o Holgerze i Martinezie :) FCB!
19.01.2015 19:23
Tytan :) FCB!
19.01.2015 19:21
Śmieszą mnie klauzule w kontrakcie, które są w Barcelonie u niektórych piłkarzy... FCB!
19.01.2015 19:17
Wcale by mnie to nie zdziwiło, bo to jest człowiek niezniszczalny :) FCB!
19.01.2015 19:15
Myślę, że nie tylko on jest zadowolony, ale wszyscy związani z Bayernem :) FCB!
18.01.2015 17:54
Adi dobrze piszę i dobrze, że "sklep" Real przegrał, bo niech sobie nie myślą, że jak będą co sezon wydawać grube miliony to automatycznie wszystko się im należy i na tym trzeba zakończyć temat :) FCB!
16.01.2015 20:28
Reus w Bayernie to chyba na FM i nie ma tak naprawdę nad czym płakać... FCB!
16.01.2015 10:46
Pecz01 -> Po składzie Barcelony nie spodziewał bym się dziś niczego specjalnego :) FCB!
15.01.2015 21:58
I tak sklep Real nie nauczy się tego, że jak będą kupować nawet "najlepszych" to nic im to nie da i to by było jako podsumowanie dzisiejszego meczu :) FCB!
15.01.2015 21:54
Hugo82 -> Ciekawe czy tak "sklep" Real szanuje Bayern (głównie kibice) jak Ty ten klub, bo bardzo w to wątpię... FCB!
15.01.2015 21:42
Hugo82 -> Ja po prostu wole prawie każdą drużynę od "sklepu" Realu, bo nie trawie tego klubu i tyle i ja nie z tych co kochają "sklep" Real, bo mają w składzie "wspaniałego piłkarza na świecie" który pewnie dziś po meczu się rozpacze, że sklep został wyeliminowany... FCB!
15.01.2015 21:31
Hugo82 -> No, bo widzisz przyjęło się tak, że kibice Bayernu (nie wszyscy na pewno jak widać po komentarzach tutaj na stronie) nienawidzą jeśli można to tak gładko napisać "sklepu" Real to się nie dziw... FCB!
15.01.2015 21:20
Nie bez powody Atletico umie grać ze "sklepem" Real i z Barceloną :) FCB!
15.01.2015 21:11
DarthSmd -> A mają niby w składzie "najlepszego piłkarza na świecie" heh :) FCB!
15.01.2015 21:06
Może i nieraz Atletico nie gra rewelacyjnie, ale im dużo nie potrzeba jeden-dwa kontraataki i po rywalu, a to akurat umieją wykorzystać i nie muszą dominować cały mecz... FCB!
15.01.2015 21:05
Adi -> Dobrze podsumowałeś :) FCB!
15.01.2015 20:50
Jak komuś nie pasuje co robi zarząd i ogólnie cała filozofia Bayernu to zasada jest prosta niech nie kibicuje Bawarczykom, a niech wybierze np. "sklep" Real... FCB!
15.01.2015 20:40
Ivan -> I dlatego tym się Bayern różni od takiego "sklepu" Real, że wszystko jest odpowiednio przemyślane, a nie pompowanie kasy bez żadnego celu... FCB!
15.01.2015 20:33
Bayern nie jest naiwny i nie będzie płacił tyle ile zachciało się akurat Toniemu, a na taką kasę jak on chciał to trzeba sobie zasłużyć przez lata i kto komu pozwolił odejść ? Sam Toni chciał to wybrał... FCB!
15.01.2015 20:26
Jastrzab123 -> Już po "sklepie" Real i właśnie widać co daje im w składzie "najlepszy piłkarz na świecie"... nic... FCB!
15.01.2015 20:07
Zaskoczenie ? I tak i nie, ale różnie to może być za 3 lata i możliwe, że jeszcze trochę dłużej pogra w Bayernie, a ważne przede wszystkim, że chce skończyć karierę w Bayernie :) FCB!
15.01.2015 00:06
Zgadzam się Weiser trzyma się w Bayernie, a inny młody zawodnik by dawno myślał o wypożyczeniu, a prawie nie gra hmm dziwne... FCB!
14.01.2015 13:06
Może tak naprawdę nie chciał iść do Bayernu tylko do Realu skoro tak głosował, a załatwił mu tak jego cudowny menadżer, bo zobaczył, że Bawarczycy to zdrowo finansowo klub... FCB!
13.01.2015 20:41
Bayern i cała otoczka wokół klub rozwija się w bardzo szybkim tempie i oby tak dalej :) FCB!
13.01.2015 19:57
To dobrze, że słowa Duńczyka zostały zdementowane :) FCB!
13.01.2015 19:56
I kolejne wątpliwości co do gali FIFA w Zurychu: piłkarz Atletico, Arda Turan oskarża FIFA o to, że oddał inny głos niż w rzeczywistości -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Świat/573001-turan-oskara-fifa-qto-oszustwoq.html
13.01.2015 15:23
Lepiej późno niż wcale :) FCB!
13.01.2015 12:18
Lewandowski jak piszą głosował na żelika czyli widzę nie wszyscy są w Bayernie solidarni, a na trenera to wybrał Carlo (na trzecim miejscu postawił na Guardiole) hmm może się jemu kluby pomyliły i gra nie w tym co trzeba... FCB!
13.01.2015 11:38
Była to gala FIFA, a nie UEFA, więc dla mnie to nieporozumienie, że żelik wygrał, bo tym z FIFY chyba się imprezy pomyliły i zapomnieli, że Portugalczyk z drużyną nic nie zdobył (gra w drużynie więcej niż padakę), a zdobycie LM jest pod patronatem UEFA jak wszyscy wiemy :) FCB!
12.01.2015 23:41
Pierwszy raz o nim słyszę i raczej z dystansem podchodzę do takich wiadomości, bo nie wszyscy będą w 25 osobowej kadrze... FCB!
12.01.2015 23:37
Nie wiem co w tym jest, ale prawie każdy piłkarz, który odchodzi z klubu lub zostaje wypożyczony do innego zawsze krytykuje trenera i nie wiem co to ma niby im dać (dziwne to dla mnie jest i w przypadku Duńczyka może sobie tylko zaszkodzić, a Hiszpan może być pamiętliwy)... FCB!
12.01.2015 23:36
Pecz01 -> Zgadza się grał tak, że Portugalia raz nie wyszła z grupy podczas MŚ, a teraz w ME przegrała ze słabą Albanią w grupie heh... FCB!
12.01.2015 20:16
I tak żartem, śmiechem Portugalia gra tak, że Polska to by spokojnie ją ograła :) FCB!
12.01.2015 20:11
Można być tylko dumnym, że gracze Bayernu nie odstają od pozostałych i dokopią pozostałym w tym sezonie (szczególnie w LM) :) FCB!
12.01.2015 20:08
Niech najlepiej nominują tylko piłkarzy "sklepu" Real i Barcelony i skończy się coroczna szopka... FCB!
12.01.2015 20:07
Z przykrością muszę stwierdzić, że na tym świecie są tylko dwa kluby: "sklep" Real i Barcelona oraz dwóch graczy: żelik i Leo... FCB!
12.01.2015 20:03
Pele -> Gala w Zurychu transmitowana będzie w Eurosporcie od 18:30 :) FCB!
12.01.2015 15:54
No to dziś przekonamy się czy na gali FIFA w Zurychu poszli po rozum do głowy, czy nic się nie zmieniło i nadal jest to samo... FCB!
12.01.2015 13:02
I ze sprawiedliwości stało się zadość dla piłkarzy Atletico (bramka Mandżu z karnego) :) FCB!
11.01.2015 22:18
I co z tego, że Barcelona wygrywa jak nie mają drużyny, a przede wszystkim brak odpowiedniej atmosfery i ten Enrique jak szybko zaczął tak szybko wyleci z Barcelony... FCB!
11.01.2015 22:08
No fakt, faktem nie grają najlepiej. Może coś się zmieni w drugiej połowie :) FCB!
11.01.2015 22:03
Gomez333 -> Widocznie tak, ale przy drugim golu ręka i nie powinno być bramki dla Barcelony... FCB!
11.01.2015 21:40
Oczywiście, że Atletico i przejadą się z nimi jak w pucharze z Realem :) FCB!
11.01.2015 20:51
Nie ma tak dobrze i Barcelona niech się z tym pogodzi, że nie zdobywa się wszystkiego i wszędzie tylko z tego względu, że się jest Barceloną (mogą mieć taką tradycje, ale u siebie w mieście), bo przez to inne kluby nieraz ucierpiały, w tym Bawarczycy. Bardzo dobrze, że dali im zakaz transferowy jak robili przekręty to tak jest, a te odwołania mogą sobie wsadzić, gdzieś i tylko czekam, aż dziś dostaną łomot od piłkarzy Atletico... FCB!
11.01.2015 20:35
R.I.P Junior [*]... FCB!
11.01.2015 12:54
Yyyyy nie wierzę w to co się stało [*]... FCB!
10.01.2015 20:44
Kolejna plota, aż się nie chce czytać i po co kolejny obrońca jak Holger już trenuje z zespołem :) ? FCB!
10.01.2015 13:15
Adi -> Trochę w tym prawdy jest :) FCB!
09.01.2015 15:04
Zaszczyt zaszczytem, ale przyszłość pokaże czy osiągnie coś w Bayernie :) FCB!
09.01.2015 13:42
Pele -> Ale tradycja w Bayernie i tak zachowana, że Bawarczycy mają jednych od kilkunastu lat najlepszych bramkarzy na świecie z przerwą jak bronił m.in. Kraft :) FCB!
08.01.2015 19:44
Też mi się coś wydaje, że jednak wyląduje, ale na lotnisku w Monachium :) FCB!
08.01.2015 19:38
Śmiem twierdzić, że Arjen byłby pewnie jeszcze lepszy, gdyby przed Chelsea i "sklepem" Real wcześniej trafił do Bayernu :) FCB!
08.01.2015 19:35
Hourdeau -> Chyba, że tak bo już różnie piszą i się można pogubić :) FCB!
08.01.2015 19:27
Czyli transfer definitywny, a pisało się, że wypożyczenie na 1,5 roku i po tym czasie transfer... FCB!
08.01.2015 19:08
Tak to już jest, że nie każdy pasuje do Bayernu, a co do młodych typu Kurt to może i mają szanse, ale czy sam Guardiola da im tą szanse :) FCB!
08.01.2015 18:52
Oli ma godnego następce, kiedyś on był najlepszym bramkarzem na świecie, a teraz czas na Manuela :) FCB!
08.01.2015 18:48
Fatality :) FCB!
08.01.2015 15:18
Bliżej niż dalej... FCB!
08.01.2015 15:18
To co robi Diego i jego podopieczni jest genialne i oby tak dalej :) FCB!
07.01.2015 23:07
Dobra, a zarazem przemyślana decyzja przez zarząd, a Duńczykowi należy życzyć by grał w każdym meczu w rundzie wiosennej w barwach nowej "tymczasowo" drużyny :) FCB!
07.01.2015 20:12
Adi -> Jedno jest, ale szkoda, że na półroczne, ale może wypożyczenie zostanie przedłużone (oby!) :) FCB!
07.01.2015 19:29
Adi -> Na półroczne wypożyczenie Duńczyk poszedł, a nie na półtoraroczne :) FCB!
07.01.2015 19:15
Arturro2014 -> Duńczyk przedłużył kontrakt do 2018 r. i jak zostało wspomniane zostanie wypożyczony do Augsburga :) FCB!
07.01.2015 19:07
W sklepie Real tym bardziej nie pogra i po sezonie odejdzie na długie wypożyczenie, gdzieś indziej i tak się zacznie jego profesjonalna kariera :) FCB!
07.01.2015 12:20
Weiser, Kurt, Gaudino, Scholl i Ribery Ci zawodnicy wg mnie na pewno pojadą, a może ktoś jeszcze dodatkowo z młodych :) FCB!
06.01.2015 23:20
Szwajcar ma na pewno potencjał tylko nie pokazywał go jakoś ostatnio :) FCB!
06.01.2015 23:16
Jeśli to prawda to zobaczymy czy wybierze kasę i wielki rozgłos czy solidną drużynę godną do naśladowania (tu mam na myśli oczywiście Bayern) :) FCB!
06.01.2015 23:15
Hojbjerg konkuruje wystarczająco w Bayernie, więc Duńczyk ma tego dość i chce grać, a nie kolejne pół sezonu trochę siedzieć na ławie i trochę grać :) FCB!
06.01.2015 11:32
Tylko głupi dałby za Messiego 250 czy 300 mln, bo dla mnie takie sumy są śmieszne jeśli jakiś klub myślał by, że zbawi czyjąś drużynę... FCB!
06.01.2015 11:28
Bart88 -> Bez komentarza i najlepiej weź kamień i je... się nim w łepetynę to Ci może coś to pomoże idealny człowiecze... FCB!
06.01.2015 11:25
Augsburg jak i Hannover to dobre rozwiązanie, a w BMG nie miałby raczej szans na regularną grę, bo nie tacy tam graja na środku pomocy, a dwa pozostałe klubu nie wzgardziły by na pewno reprezentantem kraju :) FCB!
06.01.2015 11:21
Dla niego raczej byłby to odpowiedni klub i wypożyczyć na dłuższy czas :) FCB!
06.01.2015 00:42
Bart88 -> I ty też sobie daruj, a takie teksty to możesz sobie do kolegi swojego gadać i szkoda, że Ty żadnej inteligenci nie pokazujesz. I na koniec nie myli się ten kto nic nie robi... FCB!
05.01.2015 16:00
W składzie Bayernu dla Alaby miejsce musi się znaleźć, a ja bym nie stawiał Bernata wyżej od Austryjaka, bo to dla mnie jakieś nieporozumienie. I to samo dotyczy Mullera :) FCB!
05.01.2015 12:23
Teraz zauważyłem, że pomyłka pomylić się już w tym kraju nie można czy jak (każdy się widzę idealny zrobił) :) FCB!
05.01.2015 12:11
Bart88 -> A Tobie za przeproszeniem proponuje wrócić do podstawówki i zobaczyć jak to jest czytać ze zrozumieniem jak masz kłopot. I na koniec jakoś od kilku lat nie widziałem żadnego Anglika w BL :) FCB!
05.01.2015 12:03
Goku -> Szwajcarowi bardziej chodzi o to by grać jak najczęściej i nie ważne, gdzie ale by grać :) FCB!
04.01.2015 11:12
Każdy popełnia błędy większe czy mniejsze, ale ważne by wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski, ale Uli tak czy inaczej zawsze będzie utożsamiany z Bayernem, bo przecież to jedna z największych legend tego klubu i jemu też należy się szacunek, a że ma kasę to już inna sprawa :) FCB!
04.01.2015 11:05
Jakoś Anglicy nigdy dobrze się nie czuli w Anglii, a Niemcy u Brytyjczyków :) FCB!
04.01.2015 11:00
josh1982 -> Guardiola lubił stawiać na młodzież, ale w Barcelonie, a w Bayernie jakoś tego nie widzę, bo kończy się zwykle na pochwałach... FCB!
04.01.2015 10:56
Prawie każdy piłkarz Bayernu, który idzie na wypożyczenie do innego klubu później już nie wraca, a dla Szwajcara Inter wg mnie będzie dobrą opcją i możliwe, że pogra więcej niż w Bayernie, ale szkoda, że nie trafi do Vfl Wolfsburg, bo ten klub ma potencjał :) FCB!
04.01.2015 10:52
Arturro2014 -> no ja nie wątpię w to, że Guardiola nie jest profesjonalistą tylko chodziło mi o to, że raczej trenerzy klubów takich jak Bayern nie mają czasu na podpatrywanie, a Hiszpan to jak wiemy maniak i cały czas szuka pomysłów na ulepszanie taktyki :) FCB!
03.01.2015 22:05
Wiadomo, że dla każdego wiernego kibica Bawarczyków to Bayern jest najlepszym klubem na świecie, ale od czasu przybycia na Calderon Diego Simeone można śmiało napisać, że ze średniaka bez dużej kasy stworzył prawdziwą ekipę co jest godne do naśladowania :) FCB!
03.01.2015 20:33
Do końca stycznia na pewno odejdzie z Bayernu... FCB!
03.01.2015 20:28
Nie wiedziałem, że Guardiola jeździ na mecze i podpatruje zawodników, bo o tym się nie pisało :) FCB!
03.01.2015 20:27
To jest bardzo dobre rozwiązanie z pożytkiem dla klubu jak i dla samego Uliego :) FCB!
03.01.2015 20:24
Kamiloxin -> Żebyście się nie zdziwili, bo tak czy inaczej po sezonie będzie małe trzęsienie ziemi w BVB... FCB!
03.01.2015 16:46
Czytałem, że po sezonie BVB ma się całkiem rozpaść i odejdzie m.in. Mats, Reus to wiadomo i bardzo prawdopodobne, że Klopsik też, a to nie dobrze przede wszystkim dla Bayernu, bo z kim Bawarczycy mają rywalizować ? FCB!
03.01.2015 11:32
No to jeszcze Selke i mógłby spokojnie zastąpić Claudio :) FCB!
02.01.2015 16:52
Dla Bayernu to żadna kasa, ale sporo jak na 19 latka :) FCB!
02.01.2015 16:46
Nie tylko dla Milanu Bayern jest wzorem do naśladowania :) FCB!
02.01.2015 16:39
To, że Martinezowi przytrafiła się długa kontuzja to nie znaczy, że ma odchodzić, a bardzo w to wątpię by Bawarczycy sprzedali piłkarza kupionego za około 40 mln :) FCB!
02.01.2015 16:38
Pierwszy raz słyszę o tym zawodniku, ale jak na 19 latka do dużo kasy, ale po cenie można zasugerować, że faktycznie talent, ale czy w Bayernie mu się uda to czas by pokazał :) FCB!
02.01.2015 13:26
Bild informuje, że od lata tego roku Bayern zasili pomocnik Joshua Kimmich (19 l). Młody Niemiec jest reprezentantem niemieckiej młodzieżówki oraz gra w RB Lipsk :) FCB!
02.01.2015 13:18
Uli odpokutował za swoje i powinni dać mu spokój już i dla niego nowy rok i nowy etap w życiu. Mam nadzieję, że Bayern znajdzie dla niego jakoś posadę na dobry początek :) FCB!
02.01.2015 13:12
Odnośnie BVB jako najgroźniejszego rywala Bawarczyków mimo słabszego sezonu to oprócz transferu piłkarza z Salzburga to szykują się prawdopodobne następne (widać, że chcą ratować sezon) ... FCB!
02.01.2015 12:47
Kto pierwszy ten lepszy :) FCB!
02.01.2015 12:45
Takie sytuacje będą się dziać dopóki, dopóty druga drużyna Bayernu nie awansuje klasę wyżej... FCB!
31.12.2014 10:58
Zrobi co zechce i tak nie ma na to wpływu nikt z Bayernu... FCB!
31.12.2014 10:57
Zostanie znów wypożyczony w zimie, albo przetrzyma sytuacje (może też i pozytywnie zaskoczyć, bo nigdy nic nie wiadomo) i odejdzie definitywnie latem... FCB!
30.12.2014 14:45