Zgadza się jeśli ja miałbym wybierać to nie trawie najgorzej "sklepu" Real, a stosunek do BVB mam raczej obojętny :) FCB!
09.02.2015 23:34
Poprzednia kara była dużą przesadą... FCB!
09.02.2015 21:44
Marienplatz -> I pośrednio mocna konkurencja dobrze wpłynie na Bayern :) FCB!
09.02.2015 20:22
Wiemy jaki jest poziom polskiej ekstraklasy i reprezentacji polskiej i ta nagroda nie jest wg mnie jakoś wiarygodna :) FCB!
09.02.2015 11:31
Ta za 100 mln to już pewnie Bayern ustawia się w kolejce... kolejna plota :) FCB!
09.02.2015 11:17
Szczerze mówiąc to ja się nie spodziewałem, że Atletico tak wczoraj zdemoluje "sklep" Real, bo obstawiałem remis, ale to świadczy tylko o tym, że klub z Madrytu ma patent na "sklepik" i dopóki trenerem będzie Diego to potrwa to, a przede wszystkim to dobrze dla ligi :) FCB!
08.02.2015 22:07
No właśnie nie miał konkurencji za bardzo i ta nagroda trochę naciągana wg mnie :) FCB!
08.02.2015 20:59
W letnie okienko to bym się spodziewał Samiego i przyjście Kimmicha jak wiadomo, a czy ktoś jeszcze to zależy czy Pep zostanie czy nie :) FCB!
07.02.2015 23:51
Z tymi talentami z Ameryki Łacińskiej to rożnie bywa, bo jeśli już taki piłkarz ograł by się w klubie z europy to co innego niż kupić kogoś bezpośrednio :) FCB!
07.02.2015 23:40
Adi -> wszystko ładnie, pięknie tylko pytanie czy to są piłkarze na miarę Bayernu, bo Bayern miał okazję poznać zawodników z ligi holenderskiej i na dobre za bardzo to nie wyszło jak wiemy :) FCB!
07.02.2015 23:26
To, że "Wilki" są w dobrej formie to tylko dobrze dla Bawarczyków, bo szybko w takiej sytuacji BL sobie nie odpuszczą :) FCB!
07.02.2015 23:17
Czas pokaże, ale ja bym np. Franka tak szybko nie skreślał, a Kurtowi czy Gaudino, a nawet Weiserowi trzeba dać szansę, bo szkoda kupować młodych jak się im szansy dawać nie będzie, bo na tym to polega :) FCB!
07.02.2015 22:51
Przeciwnik się za bardzo nie starał to i Bayern tak samo, ale w takich meczach ważne jest 3 pkt, nawet jak czasem gra nie idzie :) FCB!
07.02.2015 22:27
Chyba to był błąd wypożyczyć Juliana do HSV (mimo, że nie grają najlepiej mają dobrych graczy), bo może trzeba było do Mainz lub Freiburga... FCB!
07.02.2015 21:52
Od czegoś trzeba było zacząć, a Bayern dziś się nie wysilał, bo nie było takiej potrzeby widocznie, co było widać po grze Vfb :) FCB!
07.02.2015 20:29
Ładne dziś bramki strzelali piłkarze Bayernu, BVB się przełamało i to raczej dobrze i jeszcze do tego pokaz lekcji jak się gra w piłkę w wykonaniu Atletico w meczu z Realem :) FCB!
07.02.2015 20:15
Jaki kryzys ? Kryzys to dopiero ma BVB :) FCB!
06.02.2015 21:35
Kara zbyt wysoka to na pewno... FCB!
06.02.2015 21:33
Jak słabo się gra to co innego chciał ? FCB!
06.02.2015 21:32
Będą tak wszędzie pisać dopóki Hiszpan nie da jednoznacznej odpowiedzi co dalej, normalka :) FCB!
06.02.2015 13:48
Szczerze to Guardiola dawno wybrał by klub z Manchesteru (jeśli chodziło by o większą kasę), bo tam i ta sama kasa co w Katarze nie mówiąc już o piłkarzach to o czym tu mowa... FCB!
05.02.2015 13:37
Hit roku to co przeczytałem heh, nie wiem jak można pisać takie brednie. Guardiola podobno porozumiał się z Federacją Katarską w sprawie objęcia Reprezentacji Kataru (bajeczne pieniądze ma dostać)... tylko się śmiać... FCB!
05.02.2015 12:45
Kimas -> Raczej kilku młodych zostanie wypożyczonych jak Hojbjerg (przedłużenie wypożyczenia), Kimmich, a nawet Gaudino, bo jemu też by się przydało by ogrywał się w klubie z BL... FCB!
05.02.2015 12:39
Dante to już nie ten sam Dante, dlatego Javiego widzę jako ŚO :) FCB!
05.02.2015 11:48
Nawet jak się utrzyma to będzie na 100 % rewolucja w zespole z braku gry w pucharach... FCB!
05.02.2015 11:34
Dajcie spokój z tym, że Javi odejdzie, bo Bayern do tego nie dopuści, bo Hiszpan ma ciągle kontuzje, a moim zdaniem będzie szykowany na środkowego obrońce :) FCB!
05.02.2015 11:09
Riberyy007 -> Z tego co pamiętam to drużyna, która zagra w finale PN czy wygra czy nie, automatycznie gra w LE :) FCB!
04.02.2015 22:33
Hojbjerg w takim przypadku zostanie na dłużej w Augsburgu, co ma pewno dobrze my wyjdzie, a Kimmicha można wypożyczyć też by się ogrywał w lepszym klubie. Alonso jeszcze sezon, dwa i będzie to zmiennik jak Claudio... FCB!
04.02.2015 22:31
Riberyy007 -> Jedyny ratunek na europejskie puchary jest PN... FCB!
04.02.2015 22:19
Przy tym co gra BVB to jedyny ratunek by zagrać w pucharach jest dojście do finału PN... FCB!
04.02.2015 22:08
Bardzo w to wątpię, żeby Guardiola został trenerem Kataru, bo co mają kasę ? To jest zbyt profesjonalny trener by na taką "śmieszną" ofertę się zgodził, bo dla kasy to mógłby pójść do City np. i tam są konkretni gracze, a nie pół amatorzy z Kataru, a co do Khediry to Bayern takich okazji nigdy nie przepuszcza :) FCB!
04.02.2015 22:05
Pele -> Moim zdaniem zarząd BVB poczeka jeszcze kilka meczy i wtedy jak się gra nie poprawi pożegnają się z Jurgenem, bo w przeciwnym razie klub spadnie, a sam trener ucieknie do Anglii... FCB!
04.02.2015 21:44
Adi -> Z taką grą to nawet z Juve, BVB nic nie ugra jak dziś nie za bardzo potrafią... FCB!
04.02.2015 21:16
Może ktoś mówić co chce, ale Jurgen totalnie wypalił się w BVB i to wg mnie koniec jego w tym zespole... FCB!
04.02.2015 21:10
BVB to nawet Reus jest bez formy... FCB!
04.02.2015 20:42
W dzisiejszym meczu BVB z Augsburgiem minuta ciszy poświęcona Udo Lattkowi... FCB!
04.02.2015 20:02
Spoczywaj w Pokoju [*]... FCB!
04.02.2015 19:03
O transferze Samiego do Bayernu piszę się nie od dziś, więc moim zdaniem przypadku nie ma w tym, a Bayern jak to Bayern nie poda już, teraz oficjalnego stanowiska tylko to potrwa :) FCB!
04.02.2015 12:35
Ja to widzę tak, że Hojbjergowi wypożyczenie zostanie przedłużone, Kimmich możliwe, że pójdzie też na wypożyczenie, a Martinez jak wspomniano zrobi się bardziej środkowym obrońcą, bo Dante nie daje już rady, więc dla Samiego miejsce by było i do tego piłkarz za darmo, który ma 27 lat to trzeba skorzystać wg mnie, a Alonso jeszcze ze dwa sezony i już nie będzie to co kiedyś... FCB!
04.02.2015 12:29
Co do Khediry to przeczuwam, że tak będzie... FCB!
04.02.2015 11:54
Ten mecz można określić jako "szczęście w nieszczęściu" i chyba remis to było jedynie wszystko na co było dziś Bayern stać niestety... FCB!
03.02.2015 22:22
Jakiś dziś pechowy dzień dla Bayernu... FCB!
03.02.2015 21:31
Ale to nie zmienia faktu, że była to karygodna decyzja, że nie uznali bramki Lewandowskiego... FCB!
03.02.2015 21:29
Stało się zadość w końcu :) FCB!
03.02.2015 21:26
Nie ma się z czego cieszyć, że Wilki przegrywają, bo trzeba patrzeć na Bayern, a to dobrze nie wygląda... FCB!
03.02.2015 21:23
Borek jak zwykle szuka sensacji w Bayernie (tak to lubi czy jak)... FCB!
03.02.2015 20:27
Kamiloxin -> Pewnie jakby strzelił to byś skakał z radości... FCB!
03.02.2015 20:25
Kamiloxin -> Zajmij się BVB, bo jak tak dalej będą grać to spadek gwarantowany... FCB!
03.02.2015 20:22
I Manuel jak zwykle ratuje, choć karny źle strzelony... FCB!
03.02.2015 20:20
Zle się już zaczyna... FCB!
03.02.2015 20:19
Borek jak zwykle nie wie co mówi na temat Bayernu... FCB!
03.02.2015 20:09
No to jazda Bawarczycy :) FCB!
03.02.2015 20:02
Po składzie, a przede wszystkim w obronie powinno być dziś spokojnie :) FCB!
03.02.2015 19:45
Trzeba czekać na powrót Marokańczyka i Martineza :) FCB!
03.02.2015 14:56
Z całym szacunkiem do Dante, ale jak ma grać to niech gra przeciwko takim plackom jak np. Padeborn... FCB!
03.02.2015 14:12
Dante podobnie jak DvB to może lepiej postawić na Holgera... FCB!
03.02.2015 12:37
Jeśli widzi się w Schalke i dostanie nowy kontrakt to jest prosta opcja, że Bayern obniżył by cenę za niego, bo problemów robić nie będzie... FCB!
02.02.2015 13:37
Niestety, ale była to miazga... FCB!
31.01.2015 06:43
Można brzydko stwierdzic, ze Bayern tańczył tak jak mu Wilki zagrały i może to dobrze, bo cos widocznie poszło nie tak... FCB!
31.01.2015 06:39
Niezłe baty eh... FCB!
30.01.2015 22:07
Może się w końce zepną... FCB!
30.01.2015 21:49
Pozamiatane, widać, że myślami piłkarze są w Katarze... FCB!
30.01.2015 21:47
Wejdzie Weiser i raczej zejdzie Rode... FCB!
30.01.2015 21:42
Ja nie mogę... FCB!
30.01.2015 21:21
I źle się zaczęło... FCB!
30.01.2015 20:39
W studiu przedmeczowym piłkarze Wilków wspominają Juniora eh szkoda chłopaka, a linia między życiem a śmiercią jest cienka... FCB!
30.01.2015 19:55
Kończąc temat do wspomnianego meczu to moim zdaniem Polacy zlekceważyli Katarczyków, a m.in. z tego względu, że gra w obronie nie była już taka jak np. w meczu ze Szwedami czy Chorwatami... FCB!
30.01.2015 19:18
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz i oby wygrana na początek rundy :) FCB!
30.01.2015 11:15
Wilki zapowiadają się jako nowa siła w BL :) FCB!
29.01.2015 20:57
Dla Bayernu to jest dobra wiadomość, że obok BVB od przyszłego sezonu pewnie zespół Wilków będzie konkurował w walce o BL, a może jeszcze w tym zagrożą, ale oby nie, bo tylko sam Bayern może sobie zagrozić (ten klub ma potencjał zbliżony do BVB, a może jest okazać, że większy) :) FCB!
29.01.2015 20:34
Ale błędy w obronie popełnia Atletico i to duże... FCB!
28.01.2015 21:42
I Atletico wraca do gry :) FCB!
28.01.2015 21:33
I niestety, ale chyba już po ptokoch... FCB!
28.01.2015 21:13
Tak poza tematem to Atletico robi od początku spotkania z Barcelona swoje i oby tak dalej :) FCB!
28.01.2015 21:06
Seb455 -> Dużo w tym racji jest, bo mimo tego co mówił Karl, że nie mają planu B to jednak mają i na pewno jest jakieś zabezpieczenie w osobie Tuchela (nie ma w tym przypadku) :) FCB!
28.01.2015 12:12
Sam Guardiola mówił, że przed objęciem Bayernu miał takie oferty, że spokojnie mogłyby przebić ofertę, którą mu zaproponowali ale co innego dla niego było istotne, gdy obejmował Bawarczyków m.in. filozofia klubu :) FCB!
27.01.2015 15:42
Rethel -> Tuchel prowadził topowe kluby hmm niby jakie ? Na pewno jest to jeden z utalentowanych i dobrych trenerów... FCB!
27.01.2015 12:06
Czyli powoli w kadrze Bayernu zaczynać się będzie tłok :) FCB!
27.01.2015 11:20
Tutaj zgadzam się z użytkownikiem Seb455, że zastąpić w razie czego Guardiole może tylko Tuchel, bo dziwne jest to: a - że Niemiec był kilka dni na treningach Bayernu i przypatrywał się (jeśli było inaczej to poprawić) i b - że taki szkoleniowiec nie trenuje obecnie żadnego zespołu, a na pewno mógłby i możliwe jest taka umowa, jeśli Hiszpan nie przedłuży kontraktu on wskakuje na jego miejsce, a jeśli przedłuży to Niemiec szybko znajdzie sobie zajęcie :) FCB!
27.01.2015 11:14
Plot ciąg dalszy widzę :) FCB!
27.01.2015 11:08
Czyli głównym wyznacznikiem jest LM i od tego zależy przedłużenie kontraktu przez Hiszpana... FCB!
25.01.2015 20:21
Pele -> Racja, bo w końcu znalazł się klub, który gra na nosie Barcelonie i "sklepowi" Real i oby taka sytuacja trwała jak najdłużej :) FCB!
25.01.2015 12:00
Kamiloxin -> Tak się jakoś przyjęło, że ogólnie kibice Bayernu nie lubią "sklepu" Real i tyle i nie ma w tym żadnej zgłębionej filozofii czy innych aspektów, że gdzieś kiedyś Bawarczycy przegrali z nimi :) FCB!
24.01.2015 22:01
Kmiloxin -> Trzeb zadać sobie pytanie czy sklepik ma szacunek do innych klubów, a tym samym do Bayernu, bo bardzo w to wątpię :) FCB!
24.01.2015 21:50
"Sklep" Real jest na pewno bardziej medialny od Bawarczyków, a im to by się przydała lekcja ekonomii, bo pod tym względem Bayern niszczy nie tylko sklepik, ale i inne kluby :) FCB!
24.01.2015 21:40
W "sklepie" Real nie liczą się z zawodnikami, a tym samym z bardzo młodymi i Odegaard długo nie pobędzie w Madrycie jak większość piłkarzy, która się przewinęła... FCB!
24.01.2015 13:13
To jest jedna wielka impreza "sklepu" Real i Barcelony i tak będzie niestety dopóki istnieje ten świat... FCB!
24.01.2015 13:03
Vfl ma duży potencjał i powoli muszą to wykorzystywać i obok BVB dobrze by było jakby rywalizowali o mistrzostwo :) FCB!
24.01.2015 12:11
Pełna zgoda, bo koniec sezonu to zweryfikuje :) FCB!
24.01.2015 11:28
I Franek ma po raz kolejny rację co do ZP. FIFA niech tą imprezę sobie w d... wsadzi... FCB!
24.01.2015 11:27
Pele -> Fakt zapomniałem o młodym kupionym Niemcu :) FCB!
22.01.2015 21:41
Pele -> W takiej sytuacji może Khedira przymierzany jest do powrotu do BL, a czy będzie to Bayern to czas pokaże... FCB!
22.01.2015 21:02
Co do wyniku Bayernu to widać, że trzymają ten sam poziom (bardzo dobrze). Miałem ostatnio wykład z bezpieczeństwa ekonomicznego i wiele wskazuje na to, że Bawarczycy w ciągu najbliższych lat (takie są prognozy) zdominują finansowo rynek piłkarski :) FCB!
22.01.2015 12:19
Rethel -> Pisząc takie słowa "Ja bym wolał żeby Kamil Stoch zdobył 2 złote medale na MŚ w Falun. I do tego żeby Polska została 3 drużyną na świecie :) Bayern może sobie poczekać" to z Ciebie taki kibic Bayernu jak ze mnie Papież i nie wiem po co się udzielasz i wypisujesz takie bzdury i nie wiem dlaczego co niektórzy mają z tym Tonim non stop jeden i ten sam temat jakby Bayern bez niego miałby grać w drugiej lidze... FCB!
21.01.2015 16:09
Moim zdaniem po sezonie definitywnie z Bayernem pożegna się Julian i Jan, a co do Weisera (jakby się jeszcze bardziej rozwinął to mógłby z niego być solidny boczny obrońca) i Claudio (nie zaszkodziło by gdyby o rok umowa została przedłużona, bo Peruwiańczyk ma bezcenne doświadczenie, które się z nic nie kupi) to czas pokaże... FCB!
21.01.2015 12:06
Wg byłego trenera Bayernu, Włocha Giovanni Trapattoniego Bawarczycy w obecnym sezonie wygrają wszystko (oby tak naprawdę było jak mówi Włoch!) -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/576531-trapattoni-bayern-wygra-wszystko.html
21.01.2015 12:01
Nie ma się z czym spieszyć i lepiej na spokojnie i moim zdaniem w dużej mierze czy Pep podpiszę nowy kontrakt czy nie będzie zależało od tego jak zakończy się obecny sezon :) FCB!
21.01.2015 11:59
Quebo -> To jakiś klub, który zdecydował by się go kupić musiał by być niezłym frajerem, żeby wydać za jednego piłkarza tyle kasy :) FCB!
Otóż to :)
10.02.2015 19:50
Zgadza się jeśli ja miałbym wybierać to nie trawie najgorzej "sklepu" Real, a stosunek do BVB mam raczej obojętny :) FCB!
09.02.2015 23:34
Poprzednia kara była dużą przesadą... FCB!
09.02.2015 21:44
Marienplatz -> I pośrednio mocna konkurencja dobrze wpłynie na Bayern :) FCB!
09.02.2015 20:22
Wiemy jaki jest poziom polskiej ekstraklasy i reprezentacji polskiej i ta nagroda nie jest wg mnie jakoś wiarygodna :) FCB!
09.02.2015 11:31
Ta za 100 mln to już pewnie Bayern ustawia się w kolejce... kolejna plota :) FCB!
09.02.2015 11:17
Szczerze mówiąc to ja się nie spodziewałem, że Atletico tak wczoraj zdemoluje "sklep" Real, bo obstawiałem remis, ale to świadczy tylko o tym, że klub z Madrytu ma patent na "sklepik" i dopóki trenerem będzie Diego to potrwa to, a przede wszystkim to dobrze dla ligi :) FCB!
08.02.2015 22:07
No właśnie nie miał konkurencji za bardzo i ta nagroda trochę naciągana wg mnie :) FCB!
08.02.2015 20:59
W letnie okienko to bym się spodziewał Samiego i przyjście Kimmicha jak wiadomo, a czy ktoś jeszcze to zależy czy Pep zostanie czy nie :) FCB!
07.02.2015 23:51
Z tymi talentami z Ameryki Łacińskiej to rożnie bywa, bo jeśli już taki piłkarz ograł by się w klubie z europy to co innego niż kupić kogoś bezpośrednio :) FCB!
07.02.2015 23:40
Adi -> wszystko ładnie, pięknie tylko pytanie czy to są piłkarze na miarę Bayernu, bo Bayern miał okazję poznać zawodników z ligi holenderskiej i na dobre za bardzo to nie wyszło jak wiemy :) FCB!
07.02.2015 23:26
To, że "Wilki" są w dobrej formie to tylko dobrze dla Bawarczyków, bo szybko w takiej sytuacji BL sobie nie odpuszczą :) FCB!
07.02.2015 23:17
Czas pokaże, ale ja bym np. Franka tak szybko nie skreślał, a Kurtowi czy Gaudino, a nawet Weiserowi trzeba dać szansę, bo szkoda kupować młodych jak się im szansy dawać nie będzie, bo na tym to polega :) FCB!
07.02.2015 22:51
Przeciwnik się za bardzo nie starał to i Bayern tak samo, ale w takich meczach ważne jest 3 pkt, nawet jak czasem gra nie idzie :) FCB!
07.02.2015 22:27
Chyba to był błąd wypożyczyć Juliana do HSV (mimo, że nie grają najlepiej mają dobrych graczy), bo może trzeba było do Mainz lub Freiburga... FCB!
07.02.2015 21:52
Od czegoś trzeba było zacząć, a Bayern dziś się nie wysilał, bo nie było takiej potrzeby widocznie, co było widać po grze Vfb :) FCB!
07.02.2015 20:29
Ładne dziś bramki strzelali piłkarze Bayernu, BVB się przełamało i to raczej dobrze i jeszcze do tego pokaz lekcji jak się gra w piłkę w wykonaniu Atletico w meczu z Realem :) FCB!
07.02.2015 20:15
Jaki kryzys ? Kryzys to dopiero ma BVB :) FCB!
06.02.2015 21:35
Kara zbyt wysoka to na pewno... FCB!
06.02.2015 21:33
Jak słabo się gra to co innego chciał ? FCB!
06.02.2015 21:32
Będą tak wszędzie pisać dopóki Hiszpan nie da jednoznacznej odpowiedzi co dalej, normalka :) FCB!
06.02.2015 13:48
Szczerze to Guardiola dawno wybrał by klub z Manchesteru (jeśli chodziło by o większą kasę), bo tam i ta sama kasa co w Katarze nie mówiąc już o piłkarzach to o czym tu mowa... FCB!
05.02.2015 13:37
Hit roku to co przeczytałem heh, nie wiem jak można pisać takie brednie. Guardiola podobno porozumiał się z Federacją Katarską w sprawie objęcia Reprezentacji Kataru (bajeczne pieniądze ma dostać)... tylko się śmiać... FCB!
05.02.2015 12:45
Kimas -> Raczej kilku młodych zostanie wypożyczonych jak Hojbjerg (przedłużenie wypożyczenia), Kimmich, a nawet Gaudino, bo jemu też by się przydało by ogrywał się w klubie z BL... FCB!
05.02.2015 12:39
Dante to już nie ten sam Dante, dlatego Javiego widzę jako ŚO :) FCB!
05.02.2015 11:48
Nawet jak się utrzyma to będzie na 100 % rewolucja w zespole z braku gry w pucharach... FCB!
05.02.2015 11:34
Dajcie spokój z tym, że Javi odejdzie, bo Bayern do tego nie dopuści, bo Hiszpan ma ciągle kontuzje, a moim zdaniem będzie szykowany na środkowego obrońce :) FCB!
05.02.2015 11:09
Riberyy007 -> Z tego co pamiętam to drużyna, która zagra w finale PN czy wygra czy nie, automatycznie gra w LE :) FCB!
04.02.2015 22:33
Hojbjerg w takim przypadku zostanie na dłużej w Augsburgu, co ma pewno dobrze my wyjdzie, a Kimmicha można wypożyczyć też by się ogrywał w lepszym klubie. Alonso jeszcze sezon, dwa i będzie to zmiennik jak Claudio... FCB!
04.02.2015 22:31
Riberyy007 -> Jedyny ratunek na europejskie puchary jest PN... FCB!
04.02.2015 22:19
Przy tym co gra BVB to jedyny ratunek by zagrać w pucharach jest dojście do finału PN... FCB!
04.02.2015 22:08
Bardzo w to wątpię, żeby Guardiola został trenerem Kataru, bo co mają kasę ? To jest zbyt profesjonalny trener by na taką "śmieszną" ofertę się zgodził, bo dla kasy to mógłby pójść do City np. i tam są konkretni gracze, a nie pół amatorzy z Kataru, a co do Khediry to Bayern takich okazji nigdy nie przepuszcza :) FCB!
04.02.2015 22:05
Pele -> Moim zdaniem zarząd BVB poczeka jeszcze kilka meczy i wtedy jak się gra nie poprawi pożegnają się z Jurgenem, bo w przeciwnym razie klub spadnie, a sam trener ucieknie do Anglii... FCB!
04.02.2015 21:44
Adi -> Z taką grą to nawet z Juve, BVB nic nie ugra jak dziś nie za bardzo potrafią... FCB!
04.02.2015 21:16
Może ktoś mówić co chce, ale Jurgen totalnie wypalił się w BVB i to wg mnie koniec jego w tym zespole... FCB!
04.02.2015 21:10
BVB to nawet Reus jest bez formy... FCB!
04.02.2015 20:42
W dzisiejszym meczu BVB z Augsburgiem minuta ciszy poświęcona Udo Lattkowi... FCB!
04.02.2015 20:02
Spoczywaj w Pokoju [*]... FCB!
04.02.2015 19:03
O transferze Samiego do Bayernu piszę się nie od dziś, więc moim zdaniem przypadku nie ma w tym, a Bayern jak to Bayern nie poda już, teraz oficjalnego stanowiska tylko to potrwa :) FCB!
04.02.2015 12:35
Ja to widzę tak, że Hojbjergowi wypożyczenie zostanie przedłużone, Kimmich możliwe, że pójdzie też na wypożyczenie, a Martinez jak wspomniano zrobi się bardziej środkowym obrońcą, bo Dante nie daje już rady, więc dla Samiego miejsce by było i do tego piłkarz za darmo, który ma 27 lat to trzeba skorzystać wg mnie, a Alonso jeszcze ze dwa sezony i już nie będzie to co kiedyś... FCB!
04.02.2015 12:29
Co do Khediry to przeczuwam, że tak będzie... FCB!
04.02.2015 11:54
Ten mecz można określić jako "szczęście w nieszczęściu" i chyba remis to było jedynie wszystko na co było dziś Bayern stać niestety... FCB!
03.02.2015 22:22
Jakiś dziś pechowy dzień dla Bayernu... FCB!
03.02.2015 21:31
Ale to nie zmienia faktu, że była to karygodna decyzja, że nie uznali bramki Lewandowskiego... FCB!
03.02.2015 21:29
Stało się zadość w końcu :) FCB!
03.02.2015 21:26
Nie ma się z czego cieszyć, że Wilki przegrywają, bo trzeba patrzeć na Bayern, a to dobrze nie wygląda... FCB!
03.02.2015 21:23
Borek jak zwykle szuka sensacji w Bayernie (tak to lubi czy jak)... FCB!
03.02.2015 20:27
Kamiloxin -> Pewnie jakby strzelił to byś skakał z radości... FCB!
03.02.2015 20:25
Kamiloxin -> Zajmij się BVB, bo jak tak dalej będą grać to spadek gwarantowany... FCB!
03.02.2015 20:22
I Manuel jak zwykle ratuje, choć karny źle strzelony... FCB!
03.02.2015 20:20
Zle się już zaczyna... FCB!
03.02.2015 20:19
Borek jak zwykle nie wie co mówi na temat Bayernu... FCB!
03.02.2015 20:09
No to jazda Bawarczycy :) FCB!
03.02.2015 20:02
Po składzie, a przede wszystkim w obronie powinno być dziś spokojnie :) FCB!
03.02.2015 19:45
Trzeba czekać na powrót Marokańczyka i Martineza :) FCB!
03.02.2015 14:56
Z całym szacunkiem do Dante, ale jak ma grać to niech gra przeciwko takim plackom jak np. Padeborn... FCB!
03.02.2015 14:12
Dante podobnie jak DvB to może lepiej postawić na Holgera... FCB!
03.02.2015 12:37
Jeśli widzi się w Schalke i dostanie nowy kontrakt to jest prosta opcja, że Bayern obniżył by cenę za niego, bo problemów robić nie będzie... FCB!
02.02.2015 13:37
Niestety, ale była to miazga... FCB!
31.01.2015 06:43
Można brzydko stwierdzic, ze Bayern tańczył tak jak mu Wilki zagrały i może to dobrze, bo cos widocznie poszło nie tak... FCB!
31.01.2015 06:39
Niezłe baty eh... FCB!
30.01.2015 22:07
Może się w końce zepną... FCB!
30.01.2015 21:49
Pozamiatane, widać, że myślami piłkarze są w Katarze... FCB!
30.01.2015 21:47
Wejdzie Weiser i raczej zejdzie Rode... FCB!
30.01.2015 21:42
Ja nie mogę... FCB!
30.01.2015 21:21
I źle się zaczęło... FCB!
30.01.2015 20:39
W studiu przedmeczowym piłkarze Wilków wspominają Juniora eh szkoda chłopaka, a linia między życiem a śmiercią jest cienka... FCB!
30.01.2015 19:55
Kończąc temat do wspomnianego meczu to moim zdaniem Polacy zlekceważyli Katarczyków, a m.in. z tego względu, że gra w obronie nie była już taka jak np. w meczu ze Szwedami czy Chorwatami... FCB!
30.01.2015 19:18
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz i oby wygrana na początek rundy :) FCB!
30.01.2015 11:15
Wilki zapowiadają się jako nowa siła w BL :) FCB!
29.01.2015 20:57
Dla Bayernu to jest dobra wiadomość, że obok BVB od przyszłego sezonu pewnie zespół Wilków będzie konkurował w walce o BL, a może jeszcze w tym zagrożą, ale oby nie, bo tylko sam Bayern może sobie zagrozić (ten klub ma potencjał zbliżony do BVB, a może jest okazać, że większy) :) FCB!
29.01.2015 20:34
Ale błędy w obronie popełnia Atletico i to duże... FCB!
28.01.2015 21:42
I Atletico wraca do gry :) FCB!
28.01.2015 21:33
I niestety, ale chyba już po ptokoch... FCB!
28.01.2015 21:13
Tak poza tematem to Atletico robi od początku spotkania z Barcelona swoje i oby tak dalej :) FCB!
28.01.2015 21:06
Seb455 -> Dużo w tym racji jest, bo mimo tego co mówił Karl, że nie mają planu B to jednak mają i na pewno jest jakieś zabezpieczenie w osobie Tuchela (nie ma w tym przypadku) :) FCB!
28.01.2015 12:12
Sam Guardiola mówił, że przed objęciem Bayernu miał takie oferty, że spokojnie mogłyby przebić ofertę, którą mu zaproponowali ale co innego dla niego było istotne, gdy obejmował Bawarczyków m.in. filozofia klubu :) FCB!
27.01.2015 15:42
Rethel -> Tuchel prowadził topowe kluby hmm niby jakie ? Na pewno jest to jeden z utalentowanych i dobrych trenerów... FCB!
27.01.2015 12:06
Czyli powoli w kadrze Bayernu zaczynać się będzie tłok :) FCB!
27.01.2015 11:20
Tutaj zgadzam się z użytkownikiem Seb455, że zastąpić w razie czego Guardiole może tylko Tuchel, bo dziwne jest to: a - że Niemiec był kilka dni na treningach Bayernu i przypatrywał się (jeśli było inaczej to poprawić) i b - że taki szkoleniowiec nie trenuje obecnie żadnego zespołu, a na pewno mógłby i możliwe jest taka umowa, jeśli Hiszpan nie przedłuży kontraktu on wskakuje na jego miejsce, a jeśli przedłuży to Niemiec szybko znajdzie sobie zajęcie :) FCB!
27.01.2015 11:14
Plot ciąg dalszy widzę :) FCB!
27.01.2015 11:08
Czyli głównym wyznacznikiem jest LM i od tego zależy przedłużenie kontraktu przez Hiszpana... FCB!
25.01.2015 20:21
Pele -> Racja, bo w końcu znalazł się klub, który gra na nosie Barcelonie i "sklepowi" Real i oby taka sytuacja trwała jak najdłużej :) FCB!
25.01.2015 12:00
Kamiloxin -> Tak się jakoś przyjęło, że ogólnie kibice Bayernu nie lubią "sklepu" Real i tyle i nie ma w tym żadnej zgłębionej filozofii czy innych aspektów, że gdzieś kiedyś Bawarczycy przegrali z nimi :) FCB!
24.01.2015 22:01
Kmiloxin -> Trzeb zadać sobie pytanie czy sklepik ma szacunek do innych klubów, a tym samym do Bayernu, bo bardzo w to wątpię :) FCB!
24.01.2015 21:50
"Sklep" Real jest na pewno bardziej medialny od Bawarczyków, a im to by się przydała lekcja ekonomii, bo pod tym względem Bayern niszczy nie tylko sklepik, ale i inne kluby :) FCB!
24.01.2015 21:40
W "sklepie" Real nie liczą się z zawodnikami, a tym samym z bardzo młodymi i Odegaard długo nie pobędzie w Madrycie jak większość piłkarzy, która się przewinęła... FCB!
24.01.2015 13:13
To jest jedna wielka impreza "sklepu" Real i Barcelony i tak będzie niestety dopóki istnieje ten świat... FCB!
24.01.2015 13:03
Vfl ma duży potencjał i powoli muszą to wykorzystywać i obok BVB dobrze by było jakby rywalizowali o mistrzostwo :) FCB!
24.01.2015 12:11
Pełna zgoda, bo koniec sezonu to zweryfikuje :) FCB!
24.01.2015 11:28
I Franek ma po raz kolejny rację co do ZP. FIFA niech tą imprezę sobie w d... wsadzi... FCB!
24.01.2015 11:27
Pele -> Fakt zapomniałem o młodym kupionym Niemcu :) FCB!
22.01.2015 21:41
Pele -> W takiej sytuacji może Khedira przymierzany jest do powrotu do BL, a czy będzie to Bayern to czas pokaże... FCB!
22.01.2015 21:02
Co do wyniku Bayernu to widać, że trzymają ten sam poziom (bardzo dobrze). Miałem ostatnio wykład z bezpieczeństwa ekonomicznego i wiele wskazuje na to, że Bawarczycy w ciągu najbliższych lat (takie są prognozy) zdominują finansowo rynek piłkarski :) FCB!
22.01.2015 12:19
Rethel -> Pisząc takie słowa "Ja bym wolał żeby Kamil Stoch zdobył 2 złote medale na MŚ w Falun. I do tego żeby Polska została 3 drużyną na świecie :) Bayern może sobie poczekać" to z Ciebie taki kibic Bayernu jak ze mnie Papież i nie wiem po co się udzielasz i wypisujesz takie bzdury i nie wiem dlaczego co niektórzy mają z tym Tonim non stop jeden i ten sam temat jakby Bayern bez niego miałby grać w drugiej lidze... FCB!
21.01.2015 16:09
Moim zdaniem po sezonie definitywnie z Bayernem pożegna się Julian i Jan, a co do Weisera (jakby się jeszcze bardziej rozwinął to mógłby z niego być solidny boczny obrońca) i Claudio (nie zaszkodziło by gdyby o rok umowa została przedłużona, bo Peruwiańczyk ma bezcenne doświadczenie, które się z nic nie kupi) to czas pokaże... FCB!
21.01.2015 12:06
Wg byłego trenera Bayernu, Włocha Giovanni Trapattoniego Bawarczycy w obecnym sezonie wygrają wszystko (oby tak naprawdę było jak mówi Włoch!) -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/576531-trapattoni-bayern-wygra-wszystko.html
21.01.2015 12:01
Nie ma się z czym spieszyć i lepiej na spokojnie i moim zdaniem w dużej mierze czy Pep podpiszę nowy kontrakt czy nie będzie zależało od tego jak zakończy się obecny sezon :) FCB!
21.01.2015 11:59
Quebo -> To jakiś klub, który zdecydował by się go kupić musiał by być niezłym frajerem, żeby wydać za jednego piłkarza tyle kasy :) FCB!
19.01.2015 19:33
Arturoo2014 -> Na wieki wiekijów Amen :) FCB!
19.01.2015 19:30