DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 214

Oki, dzięki za wiadomość :):FCB!

04.03.2015 18:07

Można dostać linka do meczu ze strony TVP sport, bo szukam i nie mogę znaleźc. Z gory dzięki :) FCB!

04.03.2015 18:01

Jeszcze bardziej rozwinie się w Bayernie jako trener i Bayern jako klub rozwinie się przy nim :) FCB!

04.03.2015 17:45

I dobrze, bo w czym jest niby Bayern gorszy od Barcelony czy innych sklepów :) ? W Niemczech jest o 360 % lepsza sytuacja gospodarcza niż w Hiszpanii, a potwierdzić to może nawet kilka transferów z drugiej ligi hiszpańskiej do ligi polskiej, a to już mówi samo za siebie... FCB!

04.03.2015 12:19

Nie ma co się za dużo rozpisywac o dzisiejszym meczu trzeba to po prostu wygrać i tyle :) FCB!

03.03.2015 16:10

To co już najgorsze to jest wg mnie za Holgerem i będzie już tylko dobrze, a Guardiola bardzo dobrze robi, że pozwala mu grać ze słabszymi rywalami, bo trzeba go powoli wprowadzać w rytm meczowy po takiej przerwie :) FCB!

02.03.2015 19:21

W Bayern jest 100 % spełniony jak w żadnym innym klubie dotychczas :) FCB!

02.03.2015 13:06

Odnośnie Falcao to wg mnie źle pokierował swoją karierą i już raczej nie powróci do formy, którą prezentował w Atletico... FCB!

22.02.2015 21:24

Na takie zarobki trzeba sobie zasłużyć przez kilka lat :) FCB!

22.02.2015 14:26

Gabricone -> Przedłużenie wypożyczenia Hojbjerga jest wskazane, bo to jest bardzo dobry klub na jego rozwój :) FCB

22.02.2015 14:08

Augsburg to z taką grą moim zdaniem załapią się do LE tylko ciekawe czy by podołali wyzwaniu :) FCB!

22.02.2015 13:56

To nie chodzi o to, że wielkie święto i Guardiola zrobił wielką łaskę, że dał wolne zawodnikom tylko o to że zawodnicy dobrze zareagowali po meczu z Szachtarem, a ciekawe co by było jakby zremisowali z tymi "ogórkami" lub wygrali po męczarniach jedną bramką :) FCB!

22.02.2015 13:46

Arjen w takiej formie spokojnie byłby królem strzelców :) FCB!

22.02.2015 12:42

Lepszej reakcji na wynik z Szachtarem nie można było przewidzieć, ale przeczuwać tak, bo piłkarze muszą jakoś odreagować i to zrobili i tak na koniec to będzie sezon Arjena :) FCB!

22.02.2015 00:27

Marian99 -> I niech się tak stanie, a sam Lahm mówił, że wszystkich meczy się nie da wygrać nawet jakby się chciało, bo to jest nie możliwe :) FCB!

21.02.2015 11:52

Riberyy007 -> No tak tylko Szachtar ma na pewno o dwie klasy lepszych zawodników niż HSV czy nawet dzisiejszy rywal. Ja o rewanż w Monachium jestem spokojny, a każdy uczy się na błędach, bo inaczej było by za pięknie :) FCB!

21.02.2015 11:47

Wynik 0-0 z Szachtarem nie uważam za wstyd, ale za niemoc z braku wykorzystania sobie sytuacji i chyba nikt nie myślał, że mecz z ukraińskim zespołem pójdzie jak po maśle nawet jak mieli przerwę w rozgrywkach :) FCB!

21.02.2015 11:37

Po meczu z Szachtarem Bayern jest moim zdaniem bardzo wściekły, więc można się dziś spodziewać wyniku podobnego co tydzień temu z HSV :) FCB!

21.02.2015 11:23

Odnośnie dzisiejszego meczu BVB to jeszcze kilka zwycięstw i LE jak najbardziej do ugrania, a nawet mogą zahaczyć o 4 miejsce... FCB!

20.02.2015 22:57

Jastrzab123 -> Sztuką jest wykorzystywać sytuacje i ja bym nie chciał by to minęło, a tym bardziej bardziej w BL. Niech trochę utrudnią życie Bayernowi na krajowym podwórku :) FCB!

19.02.2015 20:42

Tak poza tematem to napastnik Wilków się rozstrzelał na dobre, ale cieszy że Vfl dobrze gra, bo przyszły sezon może być jeszcze ciekawszy, a to na pewno będzie z dużą korzyścią dla Bayernu, że trzeba będzie grać na maksa :) FCB!

19.02.2015 20:28

Właśnie ciekawe ile w tym prawdy, że Lewandowski odejdzie szybciej z Bayernu niż przyszedł. Wg mnie to transfer Lewandowskiego został zaklepany kilka miesięcy przed odejściem Juppa i wcale nie jest powiedziane, że Guardiola chciał Polaka tylko postawiono go przed faktem dokonanym (bardziej chciał zarząd niż wtedy przyszły trener), że m.in. król strzelców i że przyjdzie za darmo, a rzeczywistość pokazuje powoli co innego. I na koniec pierwsze słyszę, że Lewandowski miał być wiodącą postacią... FCB!

19.02.2015 11:28

W bramce Schalke kreuje się nowy Manuel Neuer :) FCB!

18.02.2015 22:26

Jak na Schalke to dają na razie nawet radę przeciwko "sklepowi Real" a wynik pokazuje, że aż takiej różnicy nie ma :) FCB!

18.02.2015 22:12

Cayman -> Pewnie, że widziałem, bo teraz jeden lekarz ma kilka specjalizacji i uczy się do końca życia można tak powiedzieć, bo taka robota... FCB!

18.02.2015 21:00

Misiek -> Tylko ciekawe czego "szklany" Arjen za czasów Chelsea i "sklepu" Real prawie nie grał, a w Bayernie nie miał żadnej poważnej kontuzji i jest teraz w topowej formie ? Wg mnie to jest brak zaufania do klubowego lekarza i można użyć jeszcze wiele mocnych słów... FCB!

18.02.2015 20:42

Ciekawe ile w tym prawdy, że Lewandowski odejdzie szybciej z Bayernu niż przyszedł. Wg mnie to transfer Lewandowskiego został zaklepany kilka miesięcy przed odejściem Juppa i wcale nie jest powiedziane, że Guardiola chciał Polaka tylko postawiono go przed faktem dokonanym (bardziej chciał zarząd niż wtedy przyszły trener), że m.in. król strzelców i że przyjdzie za darmo, a rzeczywistość pokazuje powoli co innego... FCB!

18.02.2015 20:26

Doktor Bayernu dawno by go postawił na nogi, ale jak się woli leczyć w Hiszpanii to są tego efekty... FCB!

18.02.2015 20:18

Marian99 -> Pełna racja, a to ludzie zachowują się jakby Bayern już odpadł z LM... FCB!

18.02.2015 20:00

Nie da wygrywać wszystkich meczy i w dodatku pięknie grać i po co robić po meczu z Szachtarem jakąś żałobę jakby się nie wiadomo co z stało to ja nie wiem. Jak ktoś myślał, że mecz z ukraińską drużyną zakończy się takim samym wynikiem co z HSV, bo był jeden argument, że Szachtar nie grał poważnych meczy przez jakiś czas to gratuluję rozumu... FCB!

18.02.2015 19:55

Tak poza tematem to ciekawe ile w tym prawdy, że Lewandowski odejdzie szybciej z Bayernu niż przyszedł. Wg mnie to transfer Lewandowskiego został zaklepany kilka miesięcy przed odejściem Juppa i wcale nie jest powiedziane, że Guardiola chciał Polaka tylko postawiono go przed faktem dokonanym (bardziej chciał zarząd niż wtedy przyszły trener), że m.in. król strzelców i że przyjdzie za darmo, a rzeczywistość pokazuje powoli co innego... FCB!

18.02.2015 19:06

Serek -> Zaraz się okaże, że władze Bayernu wypięły się na niego i go nie chciały tak ? Nazywaj to jak chcesz, ale prawda jest taka, że gdyby chciał to by nie odchodził tylko zachciało mu się sklepu, a przede wszystkim miał okazję to poszedł i krzyż mu na drogę i jego Hala Madrid... FCB!

18.02.2015 11:12

Idąc słowami Lahma, który powiedział, że wszystkich meczy się nie da się wygrać miał rację i żaden klub nie jest w stanie tego zrobić. Ja o awans jestem spokojny, bo w Monachium ukraińska drużyna nie będzie miała czego szukać, a dlaczego ? Bo po słabym meczu Bawarczycy w następnym spinają się na 101 %, a Szachtar będzie się musiał otworzyć jeśli będzie chciał awansować, a dla Bayernu to doskonała okazja by to bezlitośnie wykorzystać i nie wiem czego jest płacz jakby Bayern odpadł już z LM :) FCB!

18.02.2015 11:05

Guardiola chciał go zatrzymać hmm czyli wniosek nasuwa się jeden sprzedał się dla jakiegoś Hala Madrid i tyle w temacie... FCB!

18.02.2015 11:00

Kamiloxin -> A i niech się podnosi najlepiej w BL, bo Bayern będzie jeszcze silniejszy wtedy, ale jak ktoś komentuje jak rywal gra słabo, a swój zespół jeszcze gorzej to wg mnie jest to brak realizmu, ale kończę temat i żeby nie było nie mam nic do Ciebie, ale trochę realizmu i tyle :) FCB!

17.02.2015 22:27

Kamiloxin -> Bo ja nie siedzę na stronach rywala i nie komentuje jak rywal słabo gra... FCB!

17.02.2015 22:22

Kamiloxin -> Nie bardziej niż kibice BVB, bo widać na każdym kroku, że się nie możecie pogodzić w tym sezonie pozycji w jakiej się znajdujecie nawet o to obwiniacie Bayern i kto tu jest śmieszny... FCB!

17.02.2015 22:19

Kamiloxin -> Widać, że oprócz Waszego kochanego Wacka to i kibice BVB zazdroszczą, że Bayern wygrywa wszystko no i właśnie trochę pokory... FCB!

17.02.2015 22:16

Zaczyna się już pisanie jakby Bayern miał dzisiaj odpaść z LM eh... FCB!

17.02.2015 22:14

A jednak Muller... FCB!

17.02.2015 22:11

Moim zdaniem zejdzie Gotze i wejdzie Holger... FCB!

17.02.2015 22:09

Się porobiło teraz... FCB!

17.02.2015 22:07

Rode na plac i może Lewandowski za Mullera... FCB!

17.02.2015 22:05

Kamiloxin -> W takiej formie jakiej jest BVB mimo dwóch wygranych to i tak za dobrze to nie wygląda, więc na Juve może być za mało... FCB!

17.02.2015 21:44

Kamiloxin -> Zobaczymy jak BVB będzie wyglądało z Juve i zaczął by się martwić o to i to bardzo... FCB!

17.02.2015 21:40

Ci co płaczą, że Lewandowski nie gra, bo to Polak i jest w dobrej formie to napiszcie list do Guardioli to może go przeczyta, a prędzej wyśmieje to, bo widzi go na co dzień na treningu i wie lepiej... FCB!

17.02.2015 21:26

Ci co płaczą, że Lewandowski nie gra, bo to Polak i jest w dobrej formie to napiszcie list do Guardioli to może go przeczyta, a prędzej wyśmieje to, bo widzi go na co dzień na treningu i wie lepiej... FCB!

17.02.2015 21:18

Mike84 -> Dla mnie ważne jest, że Bayern wygrywa, a nie by to Lewandowski strzelał gola co mecz i tyle w temacie... FCB!

17.02.2015 21:14

Mike84 -> Czy aż taki wielki potencjał ma Lewandowski to nie byłbym tego pewien, a dostawiać nogę potrafi każdy napastnik i nie wiem czego jest płacz, że Polak nie gra widać jest słabszy, a taki Muller też nie jest wybitnym zawodnikiem, ale ma to coś, bo potrafi bramkę strzelić z niczego... FCB!

17.02.2015 21:06

Mike84 -> Jak się ma takiego wspaniałego agenta jak ma Lewandowski to do kogo on ma mieć pretensje do Guardioli, że go nie wystawia we wszystkich meczach ? W Bayernie liczy się dobro całego zespołu, a nie jednego zawodnika FCB!

17.02.2015 20:58

Lewandowski dobrze wiedział na co się piszę przechodząc do Bayernu i że gra nie będzie ustawiona na pewni pod niego :) FCB!

17.02.2015 20:48

Ważne by wywieść z dzisiejszego meczu 2-3 bramki zaliczki i spokojnie postawić kropkę nad i w Monachium :) FCB!

17.02.2015 20:39

Żaden prawdziwy kibic Bayernu w to na pewno nie wątpi :) FCB!

16.02.2015 21:26

Moim zdaniem dla aspektów bezpieczeństwa mecz nie powinien być rozgrywany na Ukrainie tylko poza nią, najlepiej na neutralnym terenie, a bezpieczeństwo nie tylko leży w gestii Bayernu, ale samych piłkarzy Szachtaru... FCB!

16.02.2015 18:17

Wilki to ukryta siła BL, która przez lata nie była do końca wykorzystywana oprócz tego sezonu co zdobyli mistrzostwo i mając duże zasoby i mądrą politykę, która już jest widoczna mogą dużą osiągnąć i przyszły sezon może być bardzo ciekawy jak jeszcze w grę wejdzie BVB o ile zrozumieją co robią źle :) FCB!

16.02.2015 18:14

No na pewno takiego wyniku jak z HSV nie będzie i moim zdaniem będzie bardzo trudno, a ja właśnie liczę, że Atletico dojdzie daleko :) FCB!

16.02.2015 18:09

Nie wiem co tak non stop jakieś upierdliwe teksty w kierunku Guardioli i ze niektórym się to nie znudzilo jeszcze... FCB!

16.02.2015 16:10

I nie obczajam władz BVB jakieś żale z dupy, ze sa obecnie, gdzie sa i to niby ma być wina Bayernu ? Heh śmieszne naprawdę i to jest nic innego jak zazdrość, bo az im gul skacze :) FCB!

16.02.2015 16:07

Nie ma BVB takiego piłkarza, którego Bayern by chciał, bo sprawa Reusa definitywnie zakończona... FCB!

16.02.2015 15:53

Fakt tytuł newsa powinien zostać zmieniony na np. Kapitan Bayernu powrócił do treningu :) FCB!

16.02.2015 15:51

Julian po sezonie powinien zostać wypożyczony do 2-ligowego zespołu i tam by pewnie pograł, a teraz niech wraca, bo szkoda go w HSV... FCB!

16.02.2015 15:49

Można tylko sobie pisać, kto lepszy czy Dost czy Lewandowski, a jakoś nie widać by po dobrych meczach Bayern był zainteresowany Dostem i wątpię, żeby w ogóle był :) FCB!

16.02.2015 13:12

Dziwie się trochę, ze UEFA pozwala na granie jakichkolwiek meczy na terenie Ukrainy, mimo że działania zbrojne są na wschodzie kraju, bo liga z tego co wiem zawieszona do odwołania, a mecze pucharowe powinny być przeniesione na neutralny teren... FCB!

16.02.2015 13:08

Quebo -> Nic dodać, nic ująć :) FCB!

15.02.2015 21:07

Święta prawda nie da się tak, ale sztuka jest wygrać mecz, gdzie zupełnie nie idzie gra :) FCB!

15.02.2015 11:12

Jeśli Arjen jest w formie to jest maszyna do zabijania przeciwnika :) FCB!

15.02.2015 11:09

Pele -> Zgadza się w takiej sytuacji to już UEFA podjęła by decyzję :) FCB!

14.02.2015 19:33

Pele -> Obwód Doniecki czy nie ja tylko słyszałem jaka jest możliwość jeśli rozejm nie zostanie zatwierdzony to wtedy raczej wyklucza mecz na Ukrainie... FCB!

14.02.2015 19:19

Pele -> Co racja to racja i nie wiem czy pierwszy mecz odbędzie się na Ukrainie, bo jest duże prawdopodobieństwo wprowadzenia dziś o godzinie 24 stanu wojennego na terytorium całego kraju... FCB!

14.02.2015 19:09

Istna demolka, a zawodnikiem meczu dla mnie Arjen oczywiście :) FCB!

14.02.2015 18:46

Pele -> wiem o tym jednak ja uważam, że jest coś na rzeczy i tyle :) FCB!

14.02.2015 18:39

Nookie -> tylko jak dobrze wiemy Khedira nie przedłużył kontraktu ze "sklepem" Real :) FCB!

14.02.2015 18:36

Tak poza tematem, Sami Khedira jest na konsultacjach medycznych w Monachium u doktora Bayernu i ta sytuacja moim zdaniem wieszczy jego transfer do Bayernu, bo ja nie wierzę w takie przypadki i to w takim momencie (brak przedłużenia kontraktu z "sklepem" Real)... FCB!

14.02.2015 18:25

Mimo takiego wyniku Wilków to sa mocni, bo potrafili wygrać mimo chwilowego załamania :) FCB!

14.02.2015 17:25

I Franek wysłuchał mnie :) FCB!

14.02.2015 16:58

Fajnie by było jakby Franek cos strzelił :) FCB!

14.02.2015 16:56

No niestety w Bayernie gole rozkładają się na cały zespól i nie gra na jednego gracza i to nie jest BVB, ze Lewandowski będzie zdobywał mnóstwo goli... FCB!

14.02.2015 16:12

Arjen jest niesamowity :) FCB

14.02.2015 16:07

Można powiedzieć, ze pozamiatane :) FCB!

14.02.2015 15:56

Jak BVB roztrwoni przewagę 2 bramek nad Mainz to już będzie totalne dno... FCB!

13.02.2015 22:06

Mecz po błędach z obu stron i nie wiadomo jak się zakończy :) FCB!

13.02.2015 22:01

Jak się takie błędy w obronie robi to nic dziwnego, że przeciwnik wyrównuje... FCB!

13.02.2015 21:48

Widać BVB jak chce to potrafi :) FCB!

13.02.2015 21:42

Co za błędy w obronie BVB normalnie gorzej niż Dante w Bayernie... FCB!

13.02.2015 20:32

Nieźle się uśmiałem Guardiola i reprezentacja Kataru, musi ktoś często grać w FM :) FCB!

13.02.2015 12:21

Riberyy007 -> Nie ma za kim płakać, bo sprzedał się dla jakiegoś "Hala Madrid", aż kuję to w oczy... FCB!

12.02.2015 21:57

Rethell -> A Krosik coś ciekawego pokazuje w Realu, bo jakoś tego nie widzę ? FCB!

12.02.2015 21:38

Myślę, że to bardzo dobre posunięcie wypożyczenie go do Augsburga, bo ten zespół bardzo dobrze sobie radzi w BL i Bayern na razie powinien pomyśleć o tym by Duńczyka wypożyczyć na następne pół roku albo nawet i rok, bo niech się ogrywa, a Bawarczycy obecnie mają mocno obsadzony środek boiska... FCB!

12.02.2015 19:29

Trzeba śmiało powiedzieć, że to jak najbardziej udany transfer Bayernu :) FCB!

12.02.2015 19:25

Krytyka ma też swoją dobrą stronę, że zachęca do jeszcze lepszej pracy, a Dante jak się zepnie może dużo pokazać tylko trzeba bardziej chcieć :) FCB!

12.02.2015 19:24

Odnośnie zdjęcia Alaby i Weisera to jest to Bayern, a nie Reprezentacja Polski czy Liga Polska by zaraz karać i przede wszystkim więcej luzu :) FCB!

12.02.2015 13:34

Ja w Duńczyku upatruje następce Bastiana :) FCB!

12.02.2015 13:02

Pożyjemy, zobaczymy, ale jak Guardiola odejdzie hmm to może Loew zastąpił by go lub jakiś trener z BL, chociaż trudno takiego szukać, bo Bayern to Bayern. Dużym szokiem jako przyszły trener Bayernu byłby Simeone, ale w to wątpię, ale jak to w życiu nigdy nic nie wiadomo :) FCB!

12.02.2015 12:36

I bardzo dobrze, bo w Bayernie niestety nie miałby szans na jakąkolwiek grę... FCB!

12.02.2015 12:33

Najlepiej ze wszystkich wiadomo, że rokuje Hojbjerg :) FCB!

12.02.2015 12:32

Na Bayern to w zupełności jako rezerwowy bramkarz nadaje się Starke, a Reina może zagrać w jakimś średnim klubie broniąc co mecz, wiec wg mnie wybierając Bayern popełnił błąd... FCB!

11.02.2015 11:12

Widać to był zły pomysł z tym wypożyczeniem do HSV (za wysokie progi widać dla chłopaka, gdzie zespół walczy o utrzymanie to młodemu dawać szansy nie będą)... FCB!

10.02.2015 23:14

Dzieje się widzę to samo co z Guardiolą (brak podpisania nowego kontraktu rodzi ploty)... FCB!

10.02.2015 20:12

Jeszcze bym obstawiał (BVB poza zasięgiem), że trafi ewentualnie do Wilków, ale na 99 % będzie to Bayern :) FCB!

10.02.2015 20:09

josh1982 -> bardziej to przejdzie do Bayernu niż do BVB, a to jest wg mnie kwestia tylko czasu... FCB!

10.02.2015 20:03