Można dostać linka do meczu ze strony TVP sport, bo szukam i nie mogę znaleźc. Z gory dzięki :) FCB!
04.03.2015 18:01
Jeszcze bardziej rozwinie się w Bayernie jako trener i Bayern jako klub rozwinie się przy nim :) FCB!
04.03.2015 17:45
I dobrze, bo w czym jest niby Bayern gorszy od Barcelony czy innych sklepów :) ? W Niemczech jest o 360 % lepsza sytuacja gospodarcza niż w Hiszpanii, a potwierdzić to może nawet kilka transferów z drugiej ligi hiszpańskiej do ligi polskiej, a to już mówi samo za siebie... FCB!
04.03.2015 12:19
Nie ma co się za dużo rozpisywac o dzisiejszym meczu trzeba to po prostu wygrać i tyle :) FCB!
03.03.2015 16:10
To co już najgorsze to jest wg mnie za Holgerem i będzie już tylko dobrze, a Guardiola bardzo dobrze robi, że pozwala mu grać ze słabszymi rywalami, bo trzeba go powoli wprowadzać w rytm meczowy po takiej przerwie :) FCB!
02.03.2015 19:21
W Bayern jest 100 % spełniony jak w żadnym innym klubie dotychczas :) FCB!
02.03.2015 13:06
Odnośnie Falcao to wg mnie źle pokierował swoją karierą i już raczej nie powróci do formy, którą prezentował w Atletico... FCB!
22.02.2015 21:24
Na takie zarobki trzeba sobie zasłużyć przez kilka lat :) FCB!
22.02.2015 14:26
Gabricone -> Przedłużenie wypożyczenia Hojbjerga jest wskazane, bo to jest bardzo dobry klub na jego rozwój :) FCB
22.02.2015 14:08
Augsburg to z taką grą moim zdaniem załapią się do LE tylko ciekawe czy by podołali wyzwaniu :) FCB!
22.02.2015 13:56
To nie chodzi o to, że wielkie święto i Guardiola zrobił wielką łaskę, że dał wolne zawodnikom tylko o to że zawodnicy dobrze zareagowali po meczu z Szachtarem, a ciekawe co by było jakby zremisowali z tymi "ogórkami" lub wygrali po męczarniach jedną bramką :) FCB!
22.02.2015 13:46
Arjen w takiej formie spokojnie byłby królem strzelców :) FCB!
22.02.2015 12:42
Lepszej reakcji na wynik z Szachtarem nie można było przewidzieć, ale przeczuwać tak, bo piłkarze muszą jakoś odreagować i to zrobili i tak na koniec to będzie sezon Arjena :) FCB!
22.02.2015 00:27
Marian99 -> I niech się tak stanie, a sam Lahm mówił, że wszystkich meczy się nie da wygrać nawet jakby się chciało, bo to jest nie możliwe :) FCB!
21.02.2015 11:52
Riberyy007 -> No tak tylko Szachtar ma na pewno o dwie klasy lepszych zawodników niż HSV czy nawet dzisiejszy rywal. Ja o rewanż w Monachium jestem spokojny, a każdy uczy się na błędach, bo inaczej było by za pięknie :) FCB!
21.02.2015 11:47
Wynik 0-0 z Szachtarem nie uważam za wstyd, ale za niemoc z braku wykorzystania sobie sytuacji i chyba nikt nie myślał, że mecz z ukraińskim zespołem pójdzie jak po maśle nawet jak mieli przerwę w rozgrywkach :) FCB!
21.02.2015 11:37
Po meczu z Szachtarem Bayern jest moim zdaniem bardzo wściekły, więc można się dziś spodziewać wyniku podobnego co tydzień temu z HSV :) FCB!
21.02.2015 11:23
Odnośnie dzisiejszego meczu BVB to jeszcze kilka zwycięstw i LE jak najbardziej do ugrania, a nawet mogą zahaczyć o 4 miejsce... FCB!
20.02.2015 22:57
Jastrzab123 -> Sztuką jest wykorzystywać sytuacje i ja bym nie chciał by to minęło, a tym bardziej bardziej w BL. Niech trochę utrudnią życie Bayernowi na krajowym podwórku :) FCB!
19.02.2015 20:42
Tak poza tematem to napastnik Wilków się rozstrzelał na dobre, ale cieszy że Vfl dobrze gra, bo przyszły sezon może być jeszcze ciekawszy, a to na pewno będzie z dużą korzyścią dla Bayernu, że trzeba będzie grać na maksa :) FCB!
19.02.2015 20:28
Właśnie ciekawe ile w tym prawdy, że Lewandowski odejdzie szybciej z Bayernu niż przyszedł. Wg mnie to transfer Lewandowskiego został zaklepany kilka miesięcy przed odejściem Juppa i wcale nie jest powiedziane, że Guardiola chciał Polaka tylko postawiono go przed faktem dokonanym (bardziej chciał zarząd niż wtedy przyszły trener), że m.in. król strzelców i że przyjdzie za darmo, a rzeczywistość pokazuje powoli co innego. I na koniec pierwsze słyszę, że Lewandowski miał być wiodącą postacią... FCB!
19.02.2015 11:28
W bramce Schalke kreuje się nowy Manuel Neuer :) FCB!
18.02.2015 22:26
Jak na Schalke to dają na razie nawet radę przeciwko "sklepowi Real" a wynik pokazuje, że aż takiej różnicy nie ma :) FCB!
18.02.2015 22:12
Cayman -> Pewnie, że widziałem, bo teraz jeden lekarz ma kilka specjalizacji i uczy się do końca życia można tak powiedzieć, bo taka robota... FCB!
18.02.2015 21:00
Misiek -> Tylko ciekawe czego "szklany" Arjen za czasów Chelsea i "sklepu" Real prawie nie grał, a w Bayernie nie miał żadnej poważnej kontuzji i jest teraz w topowej formie ? Wg mnie to jest brak zaufania do klubowego lekarza i można użyć jeszcze wiele mocnych słów... FCB!
18.02.2015 20:42
Ciekawe ile w tym prawdy, że Lewandowski odejdzie szybciej z Bayernu niż przyszedł. Wg mnie to transfer Lewandowskiego został zaklepany kilka miesięcy przed odejściem Juppa i wcale nie jest powiedziane, że Guardiola chciał Polaka tylko postawiono go przed faktem dokonanym (bardziej chciał zarząd niż wtedy przyszły trener), że m.in. król strzelców i że przyjdzie za darmo, a rzeczywistość pokazuje powoli co innego... FCB!
18.02.2015 20:26
Doktor Bayernu dawno by go postawił na nogi, ale jak się woli leczyć w Hiszpanii to są tego efekty... FCB!
18.02.2015 20:18
Marian99 -> Pełna racja, a to ludzie zachowują się jakby Bayern już odpadł z LM... FCB!
18.02.2015 20:00
Nie da wygrywać wszystkich meczy i w dodatku pięknie grać i po co robić po meczu z Szachtarem jakąś żałobę jakby się nie wiadomo co z stało to ja nie wiem. Jak ktoś myślał, że mecz z ukraińską drużyną zakończy się takim samym wynikiem co z HSV, bo był jeden argument, że Szachtar nie grał poważnych meczy przez jakiś czas to gratuluję rozumu... FCB!
18.02.2015 19:55
Tak poza tematem to ciekawe ile w tym prawdy, że Lewandowski odejdzie szybciej z Bayernu niż przyszedł. Wg mnie to transfer Lewandowskiego został zaklepany kilka miesięcy przed odejściem Juppa i wcale nie jest powiedziane, że Guardiola chciał Polaka tylko postawiono go przed faktem dokonanym (bardziej chciał zarząd niż wtedy przyszły trener), że m.in. król strzelców i że przyjdzie za darmo, a rzeczywistość pokazuje powoli co innego... FCB!
18.02.2015 19:06
Serek -> Zaraz się okaże, że władze Bayernu wypięły się na niego i go nie chciały tak ? Nazywaj to jak chcesz, ale prawda jest taka, że gdyby chciał to by nie odchodził tylko zachciało mu się sklepu, a przede wszystkim miał okazję to poszedł i krzyż mu na drogę i jego Hala Madrid... FCB!
18.02.2015 11:12
Idąc słowami Lahma, który powiedział, że wszystkich meczy się nie da się wygrać miał rację i żaden klub nie jest w stanie tego zrobić. Ja o awans jestem spokojny, bo w Monachium ukraińska drużyna nie będzie miała czego szukać, a dlaczego ? Bo po słabym meczu Bawarczycy w następnym spinają się na 101 %, a Szachtar będzie się musiał otworzyć jeśli będzie chciał awansować, a dla Bayernu to doskonała okazja by to bezlitośnie wykorzystać i nie wiem czego jest płacz jakby Bayern odpadł już z LM :) FCB!
18.02.2015 11:05
Guardiola chciał go zatrzymać hmm czyli wniosek nasuwa się jeden sprzedał się dla jakiegoś Hala Madrid i tyle w temacie... FCB!
18.02.2015 11:00
Kamiloxin -> A i niech się podnosi najlepiej w BL, bo Bayern będzie jeszcze silniejszy wtedy, ale jak ktoś komentuje jak rywal gra słabo, a swój zespół jeszcze gorzej to wg mnie jest to brak realizmu, ale kończę temat i żeby nie było nie mam nic do Ciebie, ale trochę realizmu i tyle :) FCB!
17.02.2015 22:27
Kamiloxin -> Bo ja nie siedzę na stronach rywala i nie komentuje jak rywal słabo gra... FCB!
17.02.2015 22:22
Kamiloxin -> Nie bardziej niż kibice BVB, bo widać na każdym kroku, że się nie możecie pogodzić w tym sezonie pozycji w jakiej się znajdujecie nawet o to obwiniacie Bayern i kto tu jest śmieszny... FCB!
17.02.2015 22:19
Kamiloxin -> Widać, że oprócz Waszego kochanego Wacka to i kibice BVB zazdroszczą, że Bayern wygrywa wszystko no i właśnie trochę pokory... FCB!
17.02.2015 22:16
Zaczyna się już pisanie jakby Bayern miał dzisiaj odpaść z LM eh... FCB!
17.02.2015 22:14
A jednak Muller... FCB!
17.02.2015 22:11
Moim zdaniem zejdzie Gotze i wejdzie Holger... FCB!
17.02.2015 22:09
Się porobiło teraz... FCB!
17.02.2015 22:07
Rode na plac i może Lewandowski za Mullera... FCB!
17.02.2015 22:05
Kamiloxin -> W takiej formie jakiej jest BVB mimo dwóch wygranych to i tak za dobrze to nie wygląda, więc na Juve może być za mało... FCB!
17.02.2015 21:44
Kamiloxin -> Zobaczymy jak BVB będzie wyglądało z Juve i zaczął by się martwić o to i to bardzo... FCB!
17.02.2015 21:40
Ci co płaczą, że Lewandowski nie gra, bo to Polak i jest w dobrej formie to napiszcie list do Guardioli to może go przeczyta, a prędzej wyśmieje to, bo widzi go na co dzień na treningu i wie lepiej... FCB!
17.02.2015 21:26
Ci co płaczą, że Lewandowski nie gra, bo to Polak i jest w dobrej formie to napiszcie list do Guardioli to może go przeczyta, a prędzej wyśmieje to, bo widzi go na co dzień na treningu i wie lepiej... FCB!
17.02.2015 21:18
Mike84 -> Dla mnie ważne jest, że Bayern wygrywa, a nie by to Lewandowski strzelał gola co mecz i tyle w temacie... FCB!
17.02.2015 21:14
Mike84 -> Czy aż taki wielki potencjał ma Lewandowski to nie byłbym tego pewien, a dostawiać nogę potrafi każdy napastnik i nie wiem czego jest płacz, że Polak nie gra widać jest słabszy, a taki Muller też nie jest wybitnym zawodnikiem, ale ma to coś, bo potrafi bramkę strzelić z niczego... FCB!
17.02.2015 21:06
Mike84 -> Jak się ma takiego wspaniałego agenta jak ma Lewandowski to do kogo on ma mieć pretensje do Guardioli, że go nie wystawia we wszystkich meczach ? W Bayernie liczy się dobro całego zespołu, a nie jednego zawodnika FCB!
17.02.2015 20:58
Lewandowski dobrze wiedział na co się piszę przechodząc do Bayernu i że gra nie będzie ustawiona na pewni pod niego :) FCB!
17.02.2015 20:48
Ważne by wywieść z dzisiejszego meczu 2-3 bramki zaliczki i spokojnie postawić kropkę nad i w Monachium :) FCB!
17.02.2015 20:39
Żaden prawdziwy kibic Bayernu w to na pewno nie wątpi :) FCB!
16.02.2015 21:26
Moim zdaniem dla aspektów bezpieczeństwa mecz nie powinien być rozgrywany na Ukrainie tylko poza nią, najlepiej na neutralnym terenie, a bezpieczeństwo nie tylko leży w gestii Bayernu, ale samych piłkarzy Szachtaru... FCB!
16.02.2015 18:17
Wilki to ukryta siła BL, która przez lata nie była do końca wykorzystywana oprócz tego sezonu co zdobyli mistrzostwo i mając duże zasoby i mądrą politykę, która już jest widoczna mogą dużą osiągnąć i przyszły sezon może być bardzo ciekawy jak jeszcze w grę wejdzie BVB o ile zrozumieją co robią źle :) FCB!
16.02.2015 18:14
No na pewno takiego wyniku jak z HSV nie będzie i moim zdaniem będzie bardzo trudno, a ja właśnie liczę, że Atletico dojdzie daleko :) FCB!
16.02.2015 18:09
Nie wiem co tak non stop jakieś upierdliwe teksty w kierunku Guardioli i ze niektórym się to nie znudzilo jeszcze... FCB!
16.02.2015 16:10
I nie obczajam władz BVB jakieś żale z dupy, ze sa obecnie, gdzie sa i to niby ma być wina Bayernu ? Heh śmieszne naprawdę i to jest nic innego jak zazdrość, bo az im gul skacze :) FCB!
16.02.2015 16:07
Nie ma BVB takiego piłkarza, którego Bayern by chciał, bo sprawa Reusa definitywnie zakończona... FCB!
16.02.2015 15:53
Fakt tytuł newsa powinien zostać zmieniony na np. Kapitan Bayernu powrócił do treningu :) FCB!
16.02.2015 15:51
Julian po sezonie powinien zostać wypożyczony do 2-ligowego zespołu i tam by pewnie pograł, a teraz niech wraca, bo szkoda go w HSV... FCB!
16.02.2015 15:49
Można tylko sobie pisać, kto lepszy czy Dost czy Lewandowski, a jakoś nie widać by po dobrych meczach Bayern był zainteresowany Dostem i wątpię, żeby w ogóle był :) FCB!
16.02.2015 13:12
Dziwie się trochę, ze UEFA pozwala na granie jakichkolwiek meczy na terenie Ukrainy, mimo że działania zbrojne są na wschodzie kraju, bo liga z tego co wiem zawieszona do odwołania, a mecze pucharowe powinny być przeniesione na neutralny teren... FCB!
16.02.2015 13:08
Quebo -> Nic dodać, nic ująć :) FCB!
15.02.2015 21:07
Święta prawda nie da się tak, ale sztuka jest wygrać mecz, gdzie zupełnie nie idzie gra :) FCB!
15.02.2015 11:12
Jeśli Arjen jest w formie to jest maszyna do zabijania przeciwnika :) FCB!
15.02.2015 11:09
Pele -> Zgadza się w takiej sytuacji to już UEFA podjęła by decyzję :) FCB!
14.02.2015 19:33
Pele -> Obwód Doniecki czy nie ja tylko słyszałem jaka jest możliwość jeśli rozejm nie zostanie zatwierdzony to wtedy raczej wyklucza mecz na Ukrainie... FCB!
14.02.2015 19:19
Pele -> Co racja to racja i nie wiem czy pierwszy mecz odbędzie się na Ukrainie, bo jest duże prawdopodobieństwo wprowadzenia dziś o godzinie 24 stanu wojennego na terytorium całego kraju... FCB!
14.02.2015 19:09
Istna demolka, a zawodnikiem meczu dla mnie Arjen oczywiście :) FCB!
14.02.2015 18:46
Pele -> wiem o tym jednak ja uważam, że jest coś na rzeczy i tyle :) FCB!
14.02.2015 18:39
Nookie -> tylko jak dobrze wiemy Khedira nie przedłużył kontraktu ze "sklepem" Real :) FCB!
14.02.2015 18:36
Tak poza tematem, Sami Khedira jest na konsultacjach medycznych w Monachium u doktora Bayernu i ta sytuacja moim zdaniem wieszczy jego transfer do Bayernu, bo ja nie wierzę w takie przypadki i to w takim momencie (brak przedłużenia kontraktu z "sklepem" Real)... FCB!
14.02.2015 18:25
Mimo takiego wyniku Wilków to sa mocni, bo potrafili wygrać mimo chwilowego załamania :) FCB!
14.02.2015 17:25
I Franek wysłuchał mnie :) FCB!
14.02.2015 16:58
Fajnie by było jakby Franek cos strzelił :) FCB!
14.02.2015 16:56
No niestety w Bayernie gole rozkładają się na cały zespól i nie gra na jednego gracza i to nie jest BVB, ze Lewandowski będzie zdobywał mnóstwo goli... FCB!
14.02.2015 16:12
Arjen jest niesamowity :) FCB
14.02.2015 16:07
Można powiedzieć, ze pozamiatane :) FCB!
14.02.2015 15:56
Jak BVB roztrwoni przewagę 2 bramek nad Mainz to już będzie totalne dno... FCB!
13.02.2015 22:06
Mecz po błędach z obu stron i nie wiadomo jak się zakończy :) FCB!
13.02.2015 22:01
Jak się takie błędy w obronie robi to nic dziwnego, że przeciwnik wyrównuje... FCB!
13.02.2015 21:48
Widać BVB jak chce to potrafi :) FCB!
13.02.2015 21:42
Co za błędy w obronie BVB normalnie gorzej niż Dante w Bayernie... FCB!
13.02.2015 20:32
Nieźle się uśmiałem Guardiola i reprezentacja Kataru, musi ktoś często grać w FM :) FCB!
13.02.2015 12:21
Riberyy007 -> Nie ma za kim płakać, bo sprzedał się dla jakiegoś "Hala Madrid", aż kuję to w oczy... FCB!
12.02.2015 21:57
Rethell -> A Krosik coś ciekawego pokazuje w Realu, bo jakoś tego nie widzę ? FCB!
12.02.2015 21:38
Myślę, że to bardzo dobre posunięcie wypożyczenie go do Augsburga, bo ten zespół bardzo dobrze sobie radzi w BL i Bayern na razie powinien pomyśleć o tym by Duńczyka wypożyczyć na następne pół roku albo nawet i rok, bo niech się ogrywa, a Bawarczycy obecnie mają mocno obsadzony środek boiska... FCB!
12.02.2015 19:29
Trzeba śmiało powiedzieć, że to jak najbardziej udany transfer Bayernu :) FCB!
12.02.2015 19:25
Krytyka ma też swoją dobrą stronę, że zachęca do jeszcze lepszej pracy, a Dante jak się zepnie może dużo pokazać tylko trzeba bardziej chcieć :) FCB!
12.02.2015 19:24
Odnośnie zdjęcia Alaby i Weisera to jest to Bayern, a nie Reprezentacja Polski czy Liga Polska by zaraz karać i przede wszystkim więcej luzu :) FCB!
12.02.2015 13:34
Ja w Duńczyku upatruje następce Bastiana :) FCB!
12.02.2015 13:02
Pożyjemy, zobaczymy, ale jak Guardiola odejdzie hmm to może Loew zastąpił by go lub jakiś trener z BL, chociaż trudno takiego szukać, bo Bayern to Bayern. Dużym szokiem jako przyszły trener Bayernu byłby Simeone, ale w to wątpię, ale jak to w życiu nigdy nic nie wiadomo :) FCB!
12.02.2015 12:36
I bardzo dobrze, bo w Bayernie niestety nie miałby szans na jakąkolwiek grę... FCB!
12.02.2015 12:33
Najlepiej ze wszystkich wiadomo, że rokuje Hojbjerg :) FCB!
12.02.2015 12:32
Na Bayern to w zupełności jako rezerwowy bramkarz nadaje się Starke, a Reina może zagrać w jakimś średnim klubie broniąc co mecz, wiec wg mnie wybierając Bayern popełnił błąd... FCB!
11.02.2015 11:12
Widać to był zły pomysł z tym wypożyczeniem do HSV (za wysokie progi widać dla chłopaka, gdzie zespół walczy o utrzymanie to młodemu dawać szansy nie będą)... FCB!
10.02.2015 23:14
Dzieje się widzę to samo co z Guardiolą (brak podpisania nowego kontraktu rodzi ploty)... FCB!
10.02.2015 20:12
Jeszcze bym obstawiał (BVB poza zasięgiem), że trafi ewentualnie do Wilków, ale na 99 % będzie to Bayern :) FCB!
10.02.2015 20:09
josh1982 -> bardziej to przejdzie do Bayernu niż do BVB, a to jest wg mnie kwestia tylko czasu... FCB!
Oki, dzięki za wiadomość :):FCB!
04.03.2015 18:07
Można dostać linka do meczu ze strony TVP sport, bo szukam i nie mogę znaleźc. Z gory dzięki :) FCB!
04.03.2015 18:01
Jeszcze bardziej rozwinie się w Bayernie jako trener i Bayern jako klub rozwinie się przy nim :) FCB!
04.03.2015 17:45
I dobrze, bo w czym jest niby Bayern gorszy od Barcelony czy innych sklepów :) ? W Niemczech jest o 360 % lepsza sytuacja gospodarcza niż w Hiszpanii, a potwierdzić to może nawet kilka transferów z drugiej ligi hiszpańskiej do ligi polskiej, a to już mówi samo za siebie... FCB!
04.03.2015 12:19
Nie ma co się za dużo rozpisywac o dzisiejszym meczu trzeba to po prostu wygrać i tyle :) FCB!
03.03.2015 16:10
To co już najgorsze to jest wg mnie za Holgerem i będzie już tylko dobrze, a Guardiola bardzo dobrze robi, że pozwala mu grać ze słabszymi rywalami, bo trzeba go powoli wprowadzać w rytm meczowy po takiej przerwie :) FCB!
02.03.2015 19:21
W Bayern jest 100 % spełniony jak w żadnym innym klubie dotychczas :) FCB!
02.03.2015 13:06
Odnośnie Falcao to wg mnie źle pokierował swoją karierą i już raczej nie powróci do formy, którą prezentował w Atletico... FCB!
22.02.2015 21:24
Na takie zarobki trzeba sobie zasłużyć przez kilka lat :) FCB!
22.02.2015 14:26
Gabricone -> Przedłużenie wypożyczenia Hojbjerga jest wskazane, bo to jest bardzo dobry klub na jego rozwój :) FCB
22.02.2015 14:08
Augsburg to z taką grą moim zdaniem załapią się do LE tylko ciekawe czy by podołali wyzwaniu :) FCB!
22.02.2015 13:56
To nie chodzi o to, że wielkie święto i Guardiola zrobił wielką łaskę, że dał wolne zawodnikom tylko o to że zawodnicy dobrze zareagowali po meczu z Szachtarem, a ciekawe co by było jakby zremisowali z tymi "ogórkami" lub wygrali po męczarniach jedną bramką :) FCB!
22.02.2015 13:46
Arjen w takiej formie spokojnie byłby królem strzelców :) FCB!
22.02.2015 12:42
Lepszej reakcji na wynik z Szachtarem nie można było przewidzieć, ale przeczuwać tak, bo piłkarze muszą jakoś odreagować i to zrobili i tak na koniec to będzie sezon Arjena :) FCB!
22.02.2015 00:27
Marian99 -> I niech się tak stanie, a sam Lahm mówił, że wszystkich meczy się nie da wygrać nawet jakby się chciało, bo to jest nie możliwe :) FCB!
21.02.2015 11:52
Riberyy007 -> No tak tylko Szachtar ma na pewno o dwie klasy lepszych zawodników niż HSV czy nawet dzisiejszy rywal. Ja o rewanż w Monachium jestem spokojny, a każdy uczy się na błędach, bo inaczej było by za pięknie :) FCB!
21.02.2015 11:47
Wynik 0-0 z Szachtarem nie uważam za wstyd, ale za niemoc z braku wykorzystania sobie sytuacji i chyba nikt nie myślał, że mecz z ukraińskim zespołem pójdzie jak po maśle nawet jak mieli przerwę w rozgrywkach :) FCB!
21.02.2015 11:37
Po meczu z Szachtarem Bayern jest moim zdaniem bardzo wściekły, więc można się dziś spodziewać wyniku podobnego co tydzień temu z HSV :) FCB!
21.02.2015 11:23
Odnośnie dzisiejszego meczu BVB to jeszcze kilka zwycięstw i LE jak najbardziej do ugrania, a nawet mogą zahaczyć o 4 miejsce... FCB!
20.02.2015 22:57
Jastrzab123 -> Sztuką jest wykorzystywać sytuacje i ja bym nie chciał by to minęło, a tym bardziej bardziej w BL. Niech trochę utrudnią życie Bayernowi na krajowym podwórku :) FCB!
19.02.2015 20:42
Tak poza tematem to napastnik Wilków się rozstrzelał na dobre, ale cieszy że Vfl dobrze gra, bo przyszły sezon może być jeszcze ciekawszy, a to na pewno będzie z dużą korzyścią dla Bayernu, że trzeba będzie grać na maksa :) FCB!
19.02.2015 20:28
Właśnie ciekawe ile w tym prawdy, że Lewandowski odejdzie szybciej z Bayernu niż przyszedł. Wg mnie to transfer Lewandowskiego został zaklepany kilka miesięcy przed odejściem Juppa i wcale nie jest powiedziane, że Guardiola chciał Polaka tylko postawiono go przed faktem dokonanym (bardziej chciał zarząd niż wtedy przyszły trener), że m.in. król strzelców i że przyjdzie za darmo, a rzeczywistość pokazuje powoli co innego. I na koniec pierwsze słyszę, że Lewandowski miał być wiodącą postacią... FCB!
19.02.2015 11:28
W bramce Schalke kreuje się nowy Manuel Neuer :) FCB!
18.02.2015 22:26
Jak na Schalke to dają na razie nawet radę przeciwko "sklepowi Real" a wynik pokazuje, że aż takiej różnicy nie ma :) FCB!
18.02.2015 22:12
Cayman -> Pewnie, że widziałem, bo teraz jeden lekarz ma kilka specjalizacji i uczy się do końca życia można tak powiedzieć, bo taka robota... FCB!
18.02.2015 21:00
Misiek -> Tylko ciekawe czego "szklany" Arjen za czasów Chelsea i "sklepu" Real prawie nie grał, a w Bayernie nie miał żadnej poważnej kontuzji i jest teraz w topowej formie ? Wg mnie to jest brak zaufania do klubowego lekarza i można użyć jeszcze wiele mocnych słów... FCB!
18.02.2015 20:42
Ciekawe ile w tym prawdy, że Lewandowski odejdzie szybciej z Bayernu niż przyszedł. Wg mnie to transfer Lewandowskiego został zaklepany kilka miesięcy przed odejściem Juppa i wcale nie jest powiedziane, że Guardiola chciał Polaka tylko postawiono go przed faktem dokonanym (bardziej chciał zarząd niż wtedy przyszły trener), że m.in. król strzelców i że przyjdzie za darmo, a rzeczywistość pokazuje powoli co innego... FCB!
18.02.2015 20:26
Doktor Bayernu dawno by go postawił na nogi, ale jak się woli leczyć w Hiszpanii to są tego efekty... FCB!
18.02.2015 20:18
Marian99 -> Pełna racja, a to ludzie zachowują się jakby Bayern już odpadł z LM... FCB!
18.02.2015 20:00
Nie da wygrywać wszystkich meczy i w dodatku pięknie grać i po co robić po meczu z Szachtarem jakąś żałobę jakby się nie wiadomo co z stało to ja nie wiem. Jak ktoś myślał, że mecz z ukraińską drużyną zakończy się takim samym wynikiem co z HSV, bo był jeden argument, że Szachtar nie grał poważnych meczy przez jakiś czas to gratuluję rozumu... FCB!
18.02.2015 19:55
Tak poza tematem to ciekawe ile w tym prawdy, że Lewandowski odejdzie szybciej z Bayernu niż przyszedł. Wg mnie to transfer Lewandowskiego został zaklepany kilka miesięcy przed odejściem Juppa i wcale nie jest powiedziane, że Guardiola chciał Polaka tylko postawiono go przed faktem dokonanym (bardziej chciał zarząd niż wtedy przyszły trener), że m.in. król strzelców i że przyjdzie za darmo, a rzeczywistość pokazuje powoli co innego... FCB!
18.02.2015 19:06
Serek -> Zaraz się okaże, że władze Bayernu wypięły się na niego i go nie chciały tak ? Nazywaj to jak chcesz, ale prawda jest taka, że gdyby chciał to by nie odchodził tylko zachciało mu się sklepu, a przede wszystkim miał okazję to poszedł i krzyż mu na drogę i jego Hala Madrid... FCB!
18.02.2015 11:12
Idąc słowami Lahma, który powiedział, że wszystkich meczy się nie da się wygrać miał rację i żaden klub nie jest w stanie tego zrobić. Ja o awans jestem spokojny, bo w Monachium ukraińska drużyna nie będzie miała czego szukać, a dlaczego ? Bo po słabym meczu Bawarczycy w następnym spinają się na 101 %, a Szachtar będzie się musiał otworzyć jeśli będzie chciał awansować, a dla Bayernu to doskonała okazja by to bezlitośnie wykorzystać i nie wiem czego jest płacz jakby Bayern odpadł już z LM :) FCB!
18.02.2015 11:05
Guardiola chciał go zatrzymać hmm czyli wniosek nasuwa się jeden sprzedał się dla jakiegoś Hala Madrid i tyle w temacie... FCB!
18.02.2015 11:00
Kamiloxin -> A i niech się podnosi najlepiej w BL, bo Bayern będzie jeszcze silniejszy wtedy, ale jak ktoś komentuje jak rywal gra słabo, a swój zespół jeszcze gorzej to wg mnie jest to brak realizmu, ale kończę temat i żeby nie było nie mam nic do Ciebie, ale trochę realizmu i tyle :) FCB!
17.02.2015 22:27
Kamiloxin -> Bo ja nie siedzę na stronach rywala i nie komentuje jak rywal słabo gra... FCB!
17.02.2015 22:22
Kamiloxin -> Nie bardziej niż kibice BVB, bo widać na każdym kroku, że się nie możecie pogodzić w tym sezonie pozycji w jakiej się znajdujecie nawet o to obwiniacie Bayern i kto tu jest śmieszny... FCB!
17.02.2015 22:19
Kamiloxin -> Widać, że oprócz Waszego kochanego Wacka to i kibice BVB zazdroszczą, że Bayern wygrywa wszystko no i właśnie trochę pokory... FCB!
17.02.2015 22:16
Zaczyna się już pisanie jakby Bayern miał dzisiaj odpaść z LM eh... FCB!
17.02.2015 22:14
A jednak Muller... FCB!
17.02.2015 22:11
Moim zdaniem zejdzie Gotze i wejdzie Holger... FCB!
17.02.2015 22:09
Się porobiło teraz... FCB!
17.02.2015 22:07
Rode na plac i może Lewandowski za Mullera... FCB!
17.02.2015 22:05
Kamiloxin -> W takiej formie jakiej jest BVB mimo dwóch wygranych to i tak za dobrze to nie wygląda, więc na Juve może być za mało... FCB!
17.02.2015 21:44
Kamiloxin -> Zobaczymy jak BVB będzie wyglądało z Juve i zaczął by się martwić o to i to bardzo... FCB!
17.02.2015 21:40
Ci co płaczą, że Lewandowski nie gra, bo to Polak i jest w dobrej formie to napiszcie list do Guardioli to może go przeczyta, a prędzej wyśmieje to, bo widzi go na co dzień na treningu i wie lepiej... FCB!
17.02.2015 21:26
Ci co płaczą, że Lewandowski nie gra, bo to Polak i jest w dobrej formie to napiszcie list do Guardioli to może go przeczyta, a prędzej wyśmieje to, bo widzi go na co dzień na treningu i wie lepiej... FCB!
17.02.2015 21:18
Mike84 -> Dla mnie ważne jest, że Bayern wygrywa, a nie by to Lewandowski strzelał gola co mecz i tyle w temacie... FCB!
17.02.2015 21:14
Mike84 -> Czy aż taki wielki potencjał ma Lewandowski to nie byłbym tego pewien, a dostawiać nogę potrafi każdy napastnik i nie wiem czego jest płacz, że Polak nie gra widać jest słabszy, a taki Muller też nie jest wybitnym zawodnikiem, ale ma to coś, bo potrafi bramkę strzelić z niczego... FCB!
17.02.2015 21:06
Mike84 -> Jak się ma takiego wspaniałego agenta jak ma Lewandowski to do kogo on ma mieć pretensje do Guardioli, że go nie wystawia we wszystkich meczach ? W Bayernie liczy się dobro całego zespołu, a nie jednego zawodnika FCB!
17.02.2015 20:58
Lewandowski dobrze wiedział na co się piszę przechodząc do Bayernu i że gra nie będzie ustawiona na pewni pod niego :) FCB!
17.02.2015 20:48
Ważne by wywieść z dzisiejszego meczu 2-3 bramki zaliczki i spokojnie postawić kropkę nad i w Monachium :) FCB!
17.02.2015 20:39
Żaden prawdziwy kibic Bayernu w to na pewno nie wątpi :) FCB!
16.02.2015 21:26
Moim zdaniem dla aspektów bezpieczeństwa mecz nie powinien być rozgrywany na Ukrainie tylko poza nią, najlepiej na neutralnym terenie, a bezpieczeństwo nie tylko leży w gestii Bayernu, ale samych piłkarzy Szachtaru... FCB!
16.02.2015 18:17
Wilki to ukryta siła BL, która przez lata nie była do końca wykorzystywana oprócz tego sezonu co zdobyli mistrzostwo i mając duże zasoby i mądrą politykę, która już jest widoczna mogą dużą osiągnąć i przyszły sezon może być bardzo ciekawy jak jeszcze w grę wejdzie BVB o ile zrozumieją co robią źle :) FCB!
16.02.2015 18:14
No na pewno takiego wyniku jak z HSV nie będzie i moim zdaniem będzie bardzo trudno, a ja właśnie liczę, że Atletico dojdzie daleko :) FCB!
16.02.2015 18:09
Nie wiem co tak non stop jakieś upierdliwe teksty w kierunku Guardioli i ze niektórym się to nie znudzilo jeszcze... FCB!
16.02.2015 16:10
I nie obczajam władz BVB jakieś żale z dupy, ze sa obecnie, gdzie sa i to niby ma być wina Bayernu ? Heh śmieszne naprawdę i to jest nic innego jak zazdrość, bo az im gul skacze :) FCB!
16.02.2015 16:07
Nie ma BVB takiego piłkarza, którego Bayern by chciał, bo sprawa Reusa definitywnie zakończona... FCB!
16.02.2015 15:53
Fakt tytuł newsa powinien zostać zmieniony na np. Kapitan Bayernu powrócił do treningu :) FCB!
16.02.2015 15:51
Julian po sezonie powinien zostać wypożyczony do 2-ligowego zespołu i tam by pewnie pograł, a teraz niech wraca, bo szkoda go w HSV... FCB!
16.02.2015 15:49
Można tylko sobie pisać, kto lepszy czy Dost czy Lewandowski, a jakoś nie widać by po dobrych meczach Bayern był zainteresowany Dostem i wątpię, żeby w ogóle był :) FCB!
16.02.2015 13:12
Dziwie się trochę, ze UEFA pozwala na granie jakichkolwiek meczy na terenie Ukrainy, mimo że działania zbrojne są na wschodzie kraju, bo liga z tego co wiem zawieszona do odwołania, a mecze pucharowe powinny być przeniesione na neutralny teren... FCB!
16.02.2015 13:08
Quebo -> Nic dodać, nic ująć :) FCB!
15.02.2015 21:07
Święta prawda nie da się tak, ale sztuka jest wygrać mecz, gdzie zupełnie nie idzie gra :) FCB!
15.02.2015 11:12
Jeśli Arjen jest w formie to jest maszyna do zabijania przeciwnika :) FCB!
15.02.2015 11:09
Pele -> Zgadza się w takiej sytuacji to już UEFA podjęła by decyzję :) FCB!
14.02.2015 19:33
Pele -> Obwód Doniecki czy nie ja tylko słyszałem jaka jest możliwość jeśli rozejm nie zostanie zatwierdzony to wtedy raczej wyklucza mecz na Ukrainie... FCB!
14.02.2015 19:19
Pele -> Co racja to racja i nie wiem czy pierwszy mecz odbędzie się na Ukrainie, bo jest duże prawdopodobieństwo wprowadzenia dziś o godzinie 24 stanu wojennego na terytorium całego kraju... FCB!
14.02.2015 19:09
Istna demolka, a zawodnikiem meczu dla mnie Arjen oczywiście :) FCB!
14.02.2015 18:46
Pele -> wiem o tym jednak ja uważam, że jest coś na rzeczy i tyle :) FCB!
14.02.2015 18:39
Nookie -> tylko jak dobrze wiemy Khedira nie przedłużył kontraktu ze "sklepem" Real :) FCB!
14.02.2015 18:36
Tak poza tematem, Sami Khedira jest na konsultacjach medycznych w Monachium u doktora Bayernu i ta sytuacja moim zdaniem wieszczy jego transfer do Bayernu, bo ja nie wierzę w takie przypadki i to w takim momencie (brak przedłużenia kontraktu z "sklepem" Real)... FCB!
14.02.2015 18:25
Mimo takiego wyniku Wilków to sa mocni, bo potrafili wygrać mimo chwilowego załamania :) FCB!
14.02.2015 17:25
I Franek wysłuchał mnie :) FCB!
14.02.2015 16:58
Fajnie by było jakby Franek cos strzelił :) FCB!
14.02.2015 16:56
No niestety w Bayernie gole rozkładają się na cały zespól i nie gra na jednego gracza i to nie jest BVB, ze Lewandowski będzie zdobywał mnóstwo goli... FCB!
14.02.2015 16:12
Arjen jest niesamowity :) FCB
14.02.2015 16:07
Można powiedzieć, ze pozamiatane :) FCB!
14.02.2015 15:56
Jak BVB roztrwoni przewagę 2 bramek nad Mainz to już będzie totalne dno... FCB!
13.02.2015 22:06
Mecz po błędach z obu stron i nie wiadomo jak się zakończy :) FCB!
13.02.2015 22:01
Jak się takie błędy w obronie robi to nic dziwnego, że przeciwnik wyrównuje... FCB!
13.02.2015 21:48
Widać BVB jak chce to potrafi :) FCB!
13.02.2015 21:42
Co za błędy w obronie BVB normalnie gorzej niż Dante w Bayernie... FCB!
13.02.2015 20:32
Nieźle się uśmiałem Guardiola i reprezentacja Kataru, musi ktoś często grać w FM :) FCB!
13.02.2015 12:21
Riberyy007 -> Nie ma za kim płakać, bo sprzedał się dla jakiegoś "Hala Madrid", aż kuję to w oczy... FCB!
12.02.2015 21:57
Rethell -> A Krosik coś ciekawego pokazuje w Realu, bo jakoś tego nie widzę ? FCB!
12.02.2015 21:38
Myślę, że to bardzo dobre posunięcie wypożyczenie go do Augsburga, bo ten zespół bardzo dobrze sobie radzi w BL i Bayern na razie powinien pomyśleć o tym by Duńczyka wypożyczyć na następne pół roku albo nawet i rok, bo niech się ogrywa, a Bawarczycy obecnie mają mocno obsadzony środek boiska... FCB!
12.02.2015 19:29
Trzeba śmiało powiedzieć, że to jak najbardziej udany transfer Bayernu :) FCB!
12.02.2015 19:25
Krytyka ma też swoją dobrą stronę, że zachęca do jeszcze lepszej pracy, a Dante jak się zepnie może dużo pokazać tylko trzeba bardziej chcieć :) FCB!
12.02.2015 19:24
Odnośnie zdjęcia Alaby i Weisera to jest to Bayern, a nie Reprezentacja Polski czy Liga Polska by zaraz karać i przede wszystkim więcej luzu :) FCB!
12.02.2015 13:34
Ja w Duńczyku upatruje następce Bastiana :) FCB!
12.02.2015 13:02
Pożyjemy, zobaczymy, ale jak Guardiola odejdzie hmm to może Loew zastąpił by go lub jakiś trener z BL, chociaż trudno takiego szukać, bo Bayern to Bayern. Dużym szokiem jako przyszły trener Bayernu byłby Simeone, ale w to wątpię, ale jak to w życiu nigdy nic nie wiadomo :) FCB!
12.02.2015 12:36
I bardzo dobrze, bo w Bayernie niestety nie miałby szans na jakąkolwiek grę... FCB!
12.02.2015 12:33
Najlepiej ze wszystkich wiadomo, że rokuje Hojbjerg :) FCB!
12.02.2015 12:32
Na Bayern to w zupełności jako rezerwowy bramkarz nadaje się Starke, a Reina może zagrać w jakimś średnim klubie broniąc co mecz, wiec wg mnie wybierając Bayern popełnił błąd... FCB!
11.02.2015 11:12
Widać to był zły pomysł z tym wypożyczeniem do HSV (za wysokie progi widać dla chłopaka, gdzie zespół walczy o utrzymanie to młodemu dawać szansy nie będą)... FCB!
10.02.2015 23:14
Dzieje się widzę to samo co z Guardiolą (brak podpisania nowego kontraktu rodzi ploty)... FCB!
10.02.2015 20:12
Jeszcze bym obstawiał (BVB poza zasięgiem), że trafi ewentualnie do Wilków, ale na 99 % będzie to Bayern :) FCB!
10.02.2015 20:09
josh1982 -> bardziej to przejdzie do Bayernu niż do BVB, a to jest wg mnie kwestia tylko czasu... FCB!
10.02.2015 20:03