Na trzech piłkarzy jak najbardziej, ale na jednego na pewno nie, bo filozofii transferowej nie zmienia się z dnia na dzień, a Bayern rozważnie wydaje kasę, bo to m.in. stało się kluczem do obecnego sukcesu finansowego :) FCB!
01.04.2015 22:37
Telecom Cup to doskonała okazja dla graczy, którzy mało grają lub dla młodzików :) FCB!
31.03.2015 13:41
Pożyjemy, zobaczymy :) FCB!
31.03.2015 13:39
Może nie ten sam zawodnik jak w BVB z jeden prostej przyczyny, że Bayern gra innym systemem gry niż BVB i cały w tym problem (ja to tak widzę) :) FCB!
31.03.2015 13:37
Na jeden transfer władze Bayernu tyle na pewno nie wydadzą, bo Bawarczycy to nie "sklep Real" a mogliby spokojnie to zrobić bez jakiś kredytów (inna filozofia wydawania kasy = rozsądną) ale np. 3 graczy za 100 mln to tak :) FCB!
31.03.2015 13:35
Trzeba się otwierać na nowe rynki :) FCB!
28.03.2015 20:08
Bawarski wojownik i oby takich więcej oddanych graczy jak Franek :) FCB!
28.03.2015 20:06
I jak tego klub nie nazwać "sklep" jak czytałem, że w letnim okienku ma być czyszczenie składu. Jak oni co roku nie kupią po kilku piłkarzy to są chorzy, a co do Alaby to wiadome, że to czysta plota :) FCB!
27.03.2015 15:50
Oczywiście, że to wspaniały klub, bo jakby tak nie było to nie kibicował bym Bawarczykom od dzieciaka :) FCB!
27.03.2015 15:48
Moim zdaniem chodzi tu albo o Firmino albo o KdB, choć rozważał bym też kogoś z dwójki obrońców Danilo lub Darmian i ktoś z tej czwórki zasili Bayern :) FCB!
27.03.2015 15:47
Tak po zastanowieniu niech wzmacnia inne kluby z BL, a tym lepiej dla Bayernu :) FCB!
26.03.2015 22:26
Jak Bayern zagnie parol na jakiegoś piłkarza z BL to już jest ich, a Vfl nie musi sprzedawać Belga, bo "Wilki" mają kasę i bardziej chodzi tu o dalszy rozwój piłkarza i dobrze, że w przypadku odejścia nie będą mu przeszkadzać w tym, bo pewnie znajdą kogoś dobrego na jakiego miejsce (nie martwię się o to). Co do tego transferu w lecie jak wspominał Karl to obstawiam między Firmino, a KdB :) FCB!
26.03.2015 22:22
Nigdy nie wiemy, gdzie ukrywa się niebezpieczeństwo i takie niestety mamy czasy... FCB!
25.03.2015 21:01
"Sklep Real" w takiej formie to nie ma co szukać w meczu z Atletico :) FCB!
23.03.2015 21:55
I chwała Bawarczykom za to, bo każdego choroba może spotkać :) FCB!
23.03.2015 21:53
Guardiola w Barcelonie lubiał stawiać na młodzież, ale widać od tego czasu dużo się zmieniło :) FCB!
23.03.2015 21:52
Dyspozycja dnia zadecydowała... FCB!
23.03.2015 10:51
U niego niestety właśnie tak jest, że co się nie polepszy to szybko zaraz się popieprzy... FCB!
23.03.2015 10:46
To nie był dzień Bayernu, bo było widać, że chłopaki jakoś nie lubią grać w niedzielę (tak pół żartem, pół serio), a kontuzja Arjena i błąd Manuela to niestety pokazują. No cóż zdarza się, bo to tylko ludzie i teraz przerwa dobrze wszystkim zrobi :) FCB!
23.03.2015 10:45
Ta fotka powyżej rozbawia mnie pozytywnie :) FCB!
22.03.2015 13:01
Wygrana i co tu więcej pisać :) FCB!
22.03.2015 12:58
Może i na papierze dobre losowanie, ale na boisku to już nie koniecznie :) FCB!
20.03.2015 12:30
Nie spodziewałem się, że Bayern trafi na Portugalczyków, ale to nie oznacza łatwego dwumeczu :) FCB!
20.03.2015 12:14
Dziś Bawarczycy podczas rozpoczęcia treningu spoglądali w słońce to ciekawe jakiego rywala sobie upatrzyli w losowaniu :) FCB!
20.03.2015 11:49
Ja bym Hiszpanów zostawił na sam deser :) FCB!
20.03.2015 11:33
Uważam, że Bawarczycy trafią na Juve :) FCB!
20.03.2015 11:24
A "Wilki" pewnym krokiem podążają do ćwierćfinału LE :) FCB!
19.03.2015 21:49
Typuje, że Bawarczycy trafią na kogoś z trójki: Altetico, PSG lub Juventus... FCB!
18.03.2015 22:14
Guardiola poleciał do Hiszpanii prywatnie i nie musi nic notować, bo po co ? Teraz jest taka technologia, że spokojnie np. w Bayernie sobie z tym radzą jeśli chodzi o rozpracowanie rywala :) FCB!
18.03.2015 21:00
To po ptokoch jeśli chodzi o BVB... FCB!
18.03.2015 20:54
Po odejściu Lewandowskiego widać, że "polska" Borussia zaczyna się sypać... FCB!
18.03.2015 20:34
Po zaciętej walce też myślę, że BVB awansuje kosztem Juve i dobrze by było dla samych piłkarzy :) FCB!
18.03.2015 20:17
Monaco i Atletico to łatwi rywale ? Nie sądzę, bo może na papierze tak, ale boisko jak zwykle weryfikuje i w ćwierćfinale nie ma już "ogórków" :) FCB!
18.03.2015 12:32
Jak wszyscy będą w 100 % zdrowi to szykuje się niezła paka, aż miło :) FCB!
16.03.2015 23:02
DieMannschaft -> Każdy swoje wie i koniec tematu... FCB!
16.03.2015 20:50
DieMannschaft -> no moje tylko, że kto inny wrzucił post, że sklepik chce Alabe i od tego się zaczęło i nadal ja zacząłem temat ? FCB!
16.03.2015 20:43
DieMannschaft -> Najpierw sprawdź, a później pisz... FCB!
16.03.2015 20:27
Rethell -> Co ty nie powiesz tylko ile w tym czasie Bayern zaliczył finałów, a sklepik (widać nie umiesz liczyć także bardzo mi przykro) ? Najlepiej człowieczku idź pisać na stronę sklepiku, bo tam najlepiej pasujesz ze swoją inteligencją... FCB!
16.03.2015 20:19
Rizzitelii -> Nie wiem czy można nazywać klub potęgą jeśli zdobywa LM dopiero po 12 latach, a w tym czasie nawet do finału nie dotarł, ale to szczegół taki, bo sklepik tak czy siak będzie potęgą nawet jakby nic nie zdobywał i jest na pewno potęgą pod względem, że ma najwięcej kibiców i jest bardziej rozpoznawany :) FCB!
16.03.2015 20:13
Rizzitelii -> tylko widzisz Bayern w przeciągu 4 lat był 3 razy w finale, a Real zdobył LM po 12 latach dopiero :) FCB!
16.03.2015 20:04
"Sklep Real" ma wiernych kibiców heh dobre prędzej to w 90 % ma sezonowców, którzy jarają się żelikiem (nie wiem czego mój komentarz jest usuwany, ale taka jest prawda)... FCB!
16.03.2015 19:48
Ja nie wiem jak można kibicować takiemu klubowi jak "sklep Real" z całym szacunkiem mimo, że jestem anty nastawiony do tego klubiku (może ktoś tak pomyśleć o Bayernie, ale to już jego sprawa, a prawda jest taka i większość widzi co ten klub robi). Wg mnie w Realu nie szanuje się piłkarzy, a na pierwszym miejscu stoi motto: "jak zarobić na kimś kasę"... FCB!
16.03.2015 18:42
Real to sobie może ruszyć na zakupy do sklepu Real :) FCB!
16.03.2015 10:29
Za 40 mln to "sklep real" może kupić od Bayernu plan jak mądrze zarządzać klubem, a przede wszystkim nie zadluzac. I tak na koniec to Luca mimo swoich lat niezłe wymiana w lidze włoskiej :) FCB!
15.03.2015 19:27
To jak Alaba wykonuje rzuty wolne to majstersztyk :) FCB!
14.03.2015 22:10
Mimo, że Neuer nie ma dużo roboty w bramce to jeden mecz przerwy przyda mu się :) FCB!
13.03.2015 20:19
Jutro prawdopodobnie może nie zagrać Manuel... FCB!
13.03.2015 20:17
O transferze Brazylijczyka do Bayernu zaczyna się mówić coraz głośniej w niemieckich gazetach :) FCB!
13.03.2015 20:13
Piłkarz "sklepu Real" Sami Khedira od nowego sezonu prawdopodobnie będzie reprezentował barwy Schalke 04... FCB!
13.03.2015 20:08
Typowa zagrywka władz, czyli prawie każdy kibic wie, ze cos jest jednak na rzeczy :) FCB!
13.03.2015 17:47
Heat -> Literówka mi się wdarła, ale jak się jest komentatorem to jakieś pojęcie powinno się mieć :) FCB!
12.03.2015 21:47
Skobry -> No właśnie zapomniałem o tym wspomnieć, bo jak komentator czytał nazwiska piłkarzy Vfl to ręce opadały i na Gailavogiu mówił Coulibaly heh... FCB!
12.03.2015 21:37
Wilki wg mnie będą czarnym koniem tegorocznej LE :) FCB!
12.03.2015 20:39
I Wilki wygrywają na razie z Makaronami :) FCB!
12.03.2015 20:24
Mi się nasuwa jeden wniosek, ze w ćwierćfinale trzeba zagrać dwa takie mecze jak wczorajszy z Szachtarem :) FCB!
12.03.2015 18:44
Czas pokaże, ale prędzej będzie to Castro :) FCB!
12.03.2015 10:47
Lato może być ciekawe w transfery, ale co z młodymi jak Julian, Gaudino czy Hojbjerg ? FCB!
12.03.2015 10:45
No właśnie karny na pewno, a czy czerwona kartka tego nie wiem na pewno żółta, ale miało to wpływ, bo taka sytuacja rozbija zespół w mniejszym lub większym stopniu... FCB!
12.03.2015 10:44
To dobrze, że urazy nie są groźne, bo lepiej, że w takim meczu jak wczoraj miały miejsce, gdzie wynik był pewny niż w późniejszej fazie :) FCB!
12.03.2015 10:42
Bawarczycy jak się zepną to na dobre i przede wszystkim zawsze z nadwyżką :) I tak na koniec to byłem zaskoczony, że Psg gra dalej, bo myślałem, że to będzie jednak Chelsea :) FCB!
12.03.2015 10:37
Wszadzil w końcu :p FCB!
11.03.2015 22:18
Czuje, ze jeszcze Dante strzeli gola :)FCB!
11.03.2015 22:10
Hehe Holger, ale jak wszyscy to wszyscy :) FCB!
11.03.2015 22:06
Oby to nie były poważne kontuzje :) FCB!
11.03.2015 22:04
Zejdzie miało być eh i jednak Franek... FCB!
11.03.2015 22:03
To będą jaja jak Franek wejdzie, bo kolejna kontuzja... FCB!
11.03.2015 22:01
Jeszcze jeden i jeszcze raz :) FCB!
11.03.2015 21:56
Franek i pięknie :) FCB!
11.03.2015 21:53
Rozklepali Ukraińców :) FCB!
11.03.2015 21:20
Profilaktyczna zmiana Arjena by nie pogłębić bardziej kontuzji... FCB!
11.03.2015 21:05
Ciekawie się zaczyna i teraz powinno być z gorki :) FCB!
11.03.2015 20:49
No to jazda :) FCB!
11.03.2015 20:35
I tak brawa dla piłkarzy Schalke za walkę :) FCB!
10.03.2015 22:35
Ale Schalke ciśnie dziś Real (nie spodziewałem się po nich tego) :) FCB!
10.03.2015 22:02
Bawarczycy muszą pokazać, że pierwszy mecz to był wypadek przy pracy i jutro pewnie wygrać bez litości dla rywala :) FCB!
10.03.2015 10:44
To jak nie chcę być rezerwowym to niech się weźmie ostro do roboty :) FCB!
10.03.2015 10:42
Sam zawodnik obniżył loty i może mieć pretensje tylko do samego siebie :) FCB!
09.03.2015 21:49
Niech wraca, bo obrona bez niego ledwo co się trzyma :) FCB!
09.03.2015 12:48
Szykuje się ciekawy mecz :) FCB!
08.03.2015 21:43
A temu znów coś nie pasi jak zwykle :) FCB!
08.03.2015 21:41
Teraz to moim zdaniem dobrze by wpłynęła krytyka Sammera, bo on mówi prosto z mostu i nie owija w bawełnę, a kilku piłkarzom by się to przydało :) FCB!
07.03.2015 21:05
Pierwsza połowa to wg mnie najgorsza jaka mogła być w tym sezonie i totalne rozkojarzenie piłkarzy, a druga już nieco lepsza i zmiana Franka dużo zmieniła na plus :) To co gra teraz Dante to tragedia i albo weźmie się ostro do pracy, albo jego kariera w Bayernie jest skończona... FCB!
07.03.2015 20:43
Wszystko zależy od Bayernu czy będzie chciał nadal Peruwiańczyka, bo sam zawodnik chce zostać na kolejny sezon w Monachium i przede wszystkim nie narzeka, że mało gra, a teraz takich piłkarzy jest mało :) FCB!
07.03.2015 11:58
Ruszyła maszyna już nikt w tym sezonie nie zatrzyma :) FCB!
07.03.2015 11:55
Spoko fota. Jedna miłość, jeden klub Fc Bayern Munchen aka Monachium :) FCB!
07.03.2015 11:54
Teraz najważniejsze mecze przed Bayernem i lepiej mieć wszystkich do dyspozycji :) FCB!
07.03.2015 11:53
Będzie pewnie dziś grał Alaba, bo jest ostatnio w dobrej formie, a bramki z wolnego mówią same za siebie chyba, że ma jakiś drobny uraz lub jest trochę przemęczony, ale to w ostatnie jakoś mało wierzę :) FCB!
07.03.2015 11:06
Jest to raczej nierealne, ale przy myśli Guardioli to Bayern teoretycznie może grać bez napastnika :) FCB!
07.03.2015 10:52
Wygrać, wygrać i jeszcze raz wygrać :) FCB!
06.03.2015 17:56
Z tymi "talentami" to bym ostrożnie podchodził :) FCB!
05.03.2015 15:36
Rethell -> Człowieku nie wiem chyba się wczoraj urodziłeś i jakbyś nie wiedział to gra się tak jak przeciwnik pozwala, a że wczoraj Eintracht nic praktycznie nie pokazał (nie stawiał oporu za bardzo) to Bayern zrobił swoje i po co piłkarze mieli się bardziej starać, żeby wygrać 5-0 i żebyś się cieszył ? Widać właśnie Ty nigdy tego nie zrozumiesz... FCB!
05.03.2015 15:09
Gabricone -> Brak słów i tak tego się nie zmieni, ale normalny człowiek zrozumie taki stan :) FCB!
05.03.2015 11:50
Przed zawodnikami ważne mecze, więc nie wiem czemu wczoraj mieli zagrać na 100 % jak rywal nawet nie próbował cokolwiek ugrać :) FCB!
05.03.2015 11:39
Piłkarze zrobili swoje i pora na kolejny mecz :) FCB!
05.03.2015 11:36
Ładnie Mario i Lewy do zmiany, a dałbym pograć Claudio :) FCB!
04.03.2015 21:50
Dziś sensacja jakby nie było w PN, Arminia wyeliminowała Werder, który się bardzo dobrze ostatnio prezentuje w BL... FCB!
04.03.2015 21:33
Wsadził, aż miło :) FCB!
04.03.2015 21:17
Uuuuuu pięknie :) FCB!
04.03.2015 21:16
No właśnie w PN powinien grać drugi bramkarz :) FCB!
04.03.2015 19:51
Dziwne, że w takim meczu jak dziś nie gra od pierwszych minut: Reina, Holger czy Weiser... FCB!
Na trzech piłkarzy jak najbardziej, ale na jednego na pewno nie, bo filozofii transferowej nie zmienia się z dnia na dzień, a Bayern rozważnie wydaje kasę, bo to m.in. stało się kluczem do obecnego sukcesu finansowego :) FCB!
01.04.2015 22:37
Telecom Cup to doskonała okazja dla graczy, którzy mało grają lub dla młodzików :) FCB!
31.03.2015 13:41
Pożyjemy, zobaczymy :) FCB!
31.03.2015 13:39
Może nie ten sam zawodnik jak w BVB z jeden prostej przyczyny, że Bayern gra innym systemem gry niż BVB i cały w tym problem (ja to tak widzę) :) FCB!
31.03.2015 13:37
Na jeden transfer władze Bayernu tyle na pewno nie wydadzą, bo Bawarczycy to nie "sklep Real" a mogliby spokojnie to zrobić bez jakiś kredytów (inna filozofia wydawania kasy = rozsądną) ale np. 3 graczy za 100 mln to tak :) FCB!
31.03.2015 13:35
Trzeba się otwierać na nowe rynki :) FCB!
28.03.2015 20:08
Bawarski wojownik i oby takich więcej oddanych graczy jak Franek :) FCB!
28.03.2015 20:06
I jak tego klub nie nazwać "sklep" jak czytałem, że w letnim okienku ma być czyszczenie składu. Jak oni co roku nie kupią po kilku piłkarzy to są chorzy, a co do Alaby to wiadome, że to czysta plota :) FCB!
27.03.2015 15:50
Oczywiście, że to wspaniały klub, bo jakby tak nie było to nie kibicował bym Bawarczykom od dzieciaka :) FCB!
27.03.2015 15:48
Moim zdaniem chodzi tu albo o Firmino albo o KdB, choć rozważał bym też kogoś z dwójki obrońców Danilo lub Darmian i ktoś z tej czwórki zasili Bayern :) FCB!
27.03.2015 15:47
Tak po zastanowieniu niech wzmacnia inne kluby z BL, a tym lepiej dla Bayernu :) FCB!
26.03.2015 22:26
Jak Bayern zagnie parol na jakiegoś piłkarza z BL to już jest ich, a Vfl nie musi sprzedawać Belga, bo "Wilki" mają kasę i bardziej chodzi tu o dalszy rozwój piłkarza i dobrze, że w przypadku odejścia nie będą mu przeszkadzać w tym, bo pewnie znajdą kogoś dobrego na jakiego miejsce (nie martwię się o to). Co do tego transferu w lecie jak wspominał Karl to obstawiam między Firmino, a KdB :) FCB!
26.03.2015 22:22
Nigdy nie wiemy, gdzie ukrywa się niebezpieczeństwo i takie niestety mamy czasy... FCB!
25.03.2015 21:01
"Sklep Real" w takiej formie to nie ma co szukać w meczu z Atletico :) FCB!
23.03.2015 21:55
I chwała Bawarczykom za to, bo każdego choroba może spotkać :) FCB!
23.03.2015 21:53
Guardiola w Barcelonie lubiał stawiać na młodzież, ale widać od tego czasu dużo się zmieniło :) FCB!
23.03.2015 21:52
Dyspozycja dnia zadecydowała... FCB!
23.03.2015 10:51
U niego niestety właśnie tak jest, że co się nie polepszy to szybko zaraz się popieprzy... FCB!
23.03.2015 10:46
To nie był dzień Bayernu, bo było widać, że chłopaki jakoś nie lubią grać w niedzielę (tak pół żartem, pół serio), a kontuzja Arjena i błąd Manuela to niestety pokazują. No cóż zdarza się, bo to tylko ludzie i teraz przerwa dobrze wszystkim zrobi :) FCB!
23.03.2015 10:45
Ta fotka powyżej rozbawia mnie pozytywnie :) FCB!
22.03.2015 13:01
Wygrana i co tu więcej pisać :) FCB!
22.03.2015 12:58
Może i na papierze dobre losowanie, ale na boisku to już nie koniecznie :) FCB!
20.03.2015 12:30
Nie spodziewałem się, że Bayern trafi na Portugalczyków, ale to nie oznacza łatwego dwumeczu :) FCB!
20.03.2015 12:14
Dziś Bawarczycy podczas rozpoczęcia treningu spoglądali w słońce to ciekawe jakiego rywala sobie upatrzyli w losowaniu :) FCB!
20.03.2015 11:49
Ja bym Hiszpanów zostawił na sam deser :) FCB!
20.03.2015 11:33
Uważam, że Bawarczycy trafią na Juve :) FCB!
20.03.2015 11:24
A "Wilki" pewnym krokiem podążają do ćwierćfinału LE :) FCB!
19.03.2015 21:49
Typuje, że Bawarczycy trafią na kogoś z trójki: Altetico, PSG lub Juventus... FCB!
18.03.2015 22:14
Guardiola poleciał do Hiszpanii prywatnie i nie musi nic notować, bo po co ? Teraz jest taka technologia, że spokojnie np. w Bayernie sobie z tym radzą jeśli chodzi o rozpracowanie rywala :) FCB!
18.03.2015 21:00
To po ptokoch jeśli chodzi o BVB... FCB!
18.03.2015 20:54
Po odejściu Lewandowskiego widać, że "polska" Borussia zaczyna się sypać... FCB!
18.03.2015 20:34
Po zaciętej walce też myślę, że BVB awansuje kosztem Juve i dobrze by było dla samych piłkarzy :) FCB!
18.03.2015 20:17
Monaco i Atletico to łatwi rywale ? Nie sądzę, bo może na papierze tak, ale boisko jak zwykle weryfikuje i w ćwierćfinale nie ma już "ogórków" :) FCB!
18.03.2015 12:32
Jak wszyscy będą w 100 % zdrowi to szykuje się niezła paka, aż miło :) FCB!
16.03.2015 23:02
DieMannschaft -> Każdy swoje wie i koniec tematu... FCB!
16.03.2015 20:50
DieMannschaft -> no moje tylko, że kto inny wrzucił post, że sklepik chce Alabe i od tego się zaczęło i nadal ja zacząłem temat ? FCB!
16.03.2015 20:43
DieMannschaft -> Najpierw sprawdź, a później pisz... FCB!
16.03.2015 20:27
Rethell -> Co ty nie powiesz tylko ile w tym czasie Bayern zaliczył finałów, a sklepik (widać nie umiesz liczyć także bardzo mi przykro) ? Najlepiej człowieczku idź pisać na stronę sklepiku, bo tam najlepiej pasujesz ze swoją inteligencją... FCB!
16.03.2015 20:19
Rizzitelii -> Nie wiem czy można nazywać klub potęgą jeśli zdobywa LM dopiero po 12 latach, a w tym czasie nawet do finału nie dotarł, ale to szczegół taki, bo sklepik tak czy siak będzie potęgą nawet jakby nic nie zdobywał i jest na pewno potęgą pod względem, że ma najwięcej kibiców i jest bardziej rozpoznawany :) FCB!
16.03.2015 20:13
Rizzitelii -> tylko widzisz Bayern w przeciągu 4 lat był 3 razy w finale, a Real zdobył LM po 12 latach dopiero :) FCB!
16.03.2015 20:04
"Sklep Real" ma wiernych kibiców heh dobre prędzej to w 90 % ma sezonowców, którzy jarają się żelikiem (nie wiem czego mój komentarz jest usuwany, ale taka jest prawda)... FCB!
16.03.2015 19:48
Ja nie wiem jak można kibicować takiemu klubowi jak "sklep Real" z całym szacunkiem mimo, że jestem anty nastawiony do tego klubiku (może ktoś tak pomyśleć o Bayernie, ale to już jego sprawa, a prawda jest taka i większość widzi co ten klub robi). Wg mnie w Realu nie szanuje się piłkarzy, a na pierwszym miejscu stoi motto: "jak zarobić na kimś kasę"... FCB!
16.03.2015 18:42
Real to sobie może ruszyć na zakupy do sklepu Real :) FCB!
16.03.2015 10:29
Za 40 mln to "sklep real" może kupić od Bayernu plan jak mądrze zarządzać klubem, a przede wszystkim nie zadluzac. I tak na koniec to Luca mimo swoich lat niezłe wymiana w lidze włoskiej :) FCB!
15.03.2015 19:27
To jak Alaba wykonuje rzuty wolne to majstersztyk :) FCB!
14.03.2015 22:10
Mimo, że Neuer nie ma dużo roboty w bramce to jeden mecz przerwy przyda mu się :) FCB!
13.03.2015 20:19
Jutro prawdopodobnie może nie zagrać Manuel... FCB!
13.03.2015 20:17
O transferze Brazylijczyka do Bayernu zaczyna się mówić coraz głośniej w niemieckich gazetach :) FCB!
13.03.2015 20:13
Piłkarz "sklepu Real" Sami Khedira od nowego sezonu prawdopodobnie będzie reprezentował barwy Schalke 04... FCB!
13.03.2015 20:08
Typowa zagrywka władz, czyli prawie każdy kibic wie, ze cos jest jednak na rzeczy :) FCB!
13.03.2015 17:47
Heat -> Literówka mi się wdarła, ale jak się jest komentatorem to jakieś pojęcie powinno się mieć :) FCB!
12.03.2015 21:47
Skobry -> No właśnie zapomniałem o tym wspomnieć, bo jak komentator czytał nazwiska piłkarzy Vfl to ręce opadały i na Gailavogiu mówił Coulibaly heh... FCB!
12.03.2015 21:37
Wilki wg mnie będą czarnym koniem tegorocznej LE :) FCB!
12.03.2015 20:39
I Wilki wygrywają na razie z Makaronami :) FCB!
12.03.2015 20:24
Mi się nasuwa jeden wniosek, ze w ćwierćfinale trzeba zagrać dwa takie mecze jak wczorajszy z Szachtarem :) FCB!
12.03.2015 18:44
Czas pokaże, ale prędzej będzie to Castro :) FCB!
12.03.2015 10:47
Lato może być ciekawe w transfery, ale co z młodymi jak Julian, Gaudino czy Hojbjerg ? FCB!
12.03.2015 10:45
No właśnie karny na pewno, a czy czerwona kartka tego nie wiem na pewno żółta, ale miało to wpływ, bo taka sytuacja rozbija zespół w mniejszym lub większym stopniu... FCB!
12.03.2015 10:44
To dobrze, że urazy nie są groźne, bo lepiej, że w takim meczu jak wczoraj miały miejsce, gdzie wynik był pewny niż w późniejszej fazie :) FCB!
12.03.2015 10:42
Bawarczycy jak się zepną to na dobre i przede wszystkim zawsze z nadwyżką :) I tak na koniec to byłem zaskoczony, że Psg gra dalej, bo myślałem, że to będzie jednak Chelsea :) FCB!
12.03.2015 10:37
Wszadzil w końcu :p FCB!
11.03.2015 22:18
Czuje, ze jeszcze Dante strzeli gola :)FCB!
11.03.2015 22:10
Hehe Holger, ale jak wszyscy to wszyscy :) FCB!
11.03.2015 22:06
Oby to nie były poważne kontuzje :) FCB!
11.03.2015 22:04
Zejdzie miało być eh i jednak Franek... FCB!
11.03.2015 22:03
To będą jaja jak Franek wejdzie, bo kolejna kontuzja... FCB!
11.03.2015 22:01
Jeszcze jeden i jeszcze raz :) FCB!
11.03.2015 21:56
Franek i pięknie :) FCB!
11.03.2015 21:53
Rozklepali Ukraińców :) FCB!
11.03.2015 21:20
Profilaktyczna zmiana Arjena by nie pogłębić bardziej kontuzji... FCB!
11.03.2015 21:05
Ciekawie się zaczyna i teraz powinno być z gorki :) FCB!
11.03.2015 20:49
No to jazda :) FCB!
11.03.2015 20:35
I tak brawa dla piłkarzy Schalke za walkę :) FCB!
10.03.2015 22:35
Ale Schalke ciśnie dziś Real (nie spodziewałem się po nich tego) :) FCB!
10.03.2015 22:02
Bawarczycy muszą pokazać, że pierwszy mecz to był wypadek przy pracy i jutro pewnie wygrać bez litości dla rywala :) FCB!
10.03.2015 10:44
To jak nie chcę być rezerwowym to niech się weźmie ostro do roboty :) FCB!
10.03.2015 10:42
Sam zawodnik obniżył loty i może mieć pretensje tylko do samego siebie :) FCB!
09.03.2015 21:49
Niech wraca, bo obrona bez niego ledwo co się trzyma :) FCB!
09.03.2015 12:48
Szykuje się ciekawy mecz :) FCB!
08.03.2015 21:43
A temu znów coś nie pasi jak zwykle :) FCB!
08.03.2015 21:41
Teraz to moim zdaniem dobrze by wpłynęła krytyka Sammera, bo on mówi prosto z mostu i nie owija w bawełnę, a kilku piłkarzom by się to przydało :) FCB!
07.03.2015 21:05
Pierwsza połowa to wg mnie najgorsza jaka mogła być w tym sezonie i totalne rozkojarzenie piłkarzy, a druga już nieco lepsza i zmiana Franka dużo zmieniła na plus :) To co gra teraz Dante to tragedia i albo weźmie się ostro do pracy, albo jego kariera w Bayernie jest skończona... FCB!
07.03.2015 20:43
Wszystko zależy od Bayernu czy będzie chciał nadal Peruwiańczyka, bo sam zawodnik chce zostać na kolejny sezon w Monachium i przede wszystkim nie narzeka, że mało gra, a teraz takich piłkarzy jest mało :) FCB!
07.03.2015 11:58
Ruszyła maszyna już nikt w tym sezonie nie zatrzyma :) FCB!
07.03.2015 11:55
Spoko fota. Jedna miłość, jeden klub Fc Bayern Munchen aka Monachium :) FCB!
07.03.2015 11:54
Teraz najważniejsze mecze przed Bayernem i lepiej mieć wszystkich do dyspozycji :) FCB!
07.03.2015 11:53
Będzie pewnie dziś grał Alaba, bo jest ostatnio w dobrej formie, a bramki z wolnego mówią same za siebie chyba, że ma jakiś drobny uraz lub jest trochę przemęczony, ale to w ostatnie jakoś mało wierzę :) FCB!
07.03.2015 11:06
Jest to raczej nierealne, ale przy myśli Guardioli to Bayern teoretycznie może grać bez napastnika :) FCB!
07.03.2015 10:52
Wygrać, wygrać i jeszcze raz wygrać :) FCB!
06.03.2015 17:56
Z tymi "talentami" to bym ostrożnie podchodził :) FCB!
05.03.2015 15:36
Rethell -> Człowieku nie wiem chyba się wczoraj urodziłeś i jakbyś nie wiedział to gra się tak jak przeciwnik pozwala, a że wczoraj Eintracht nic praktycznie nie pokazał (nie stawiał oporu za bardzo) to Bayern zrobił swoje i po co piłkarze mieli się bardziej starać, żeby wygrać 5-0 i żebyś się cieszył ? Widać właśnie Ty nigdy tego nie zrozumiesz... FCB!
05.03.2015 15:09
Gabricone -> Brak słów i tak tego się nie zmieni, ale normalny człowiek zrozumie taki stan :) FCB!
05.03.2015 11:50
Przed zawodnikami ważne mecze, więc nie wiem czemu wczoraj mieli zagrać na 100 % jak rywal nawet nie próbował cokolwiek ugrać :) FCB!
05.03.2015 11:39
Piłkarze zrobili swoje i pora na kolejny mecz :) FCB!
05.03.2015 11:36
Ładnie Mario i Lewy do zmiany, a dałbym pograć Claudio :) FCB!
04.03.2015 21:50
Dziś sensacja jakby nie było w PN, Arminia wyeliminowała Werder, który się bardzo dobrze ostatnio prezentuje w BL... FCB!
04.03.2015 21:33
Wsadził, aż miło :) FCB!
04.03.2015 21:17
Uuuuuu pięknie :) FCB!
04.03.2015 21:16
No właśnie w PN powinien grać drugi bramkarz :) FCB!
04.03.2015 19:51
Dziwne, że w takim meczu jak dziś nie gra od pierwszych minut: Reina, Holger czy Weiser... FCB!
04.03.2015 19:28