DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 212

Trudno się pogodzić z tym, że legenda Bayernu w taki sposób odchodzi i to przez Guardiole, który za czasów Wolfharta dłubał jeszcze w nosie, ale teraz takie czasy, że brak szacunku dla ludzi, dzięki temu ten klub, jest teraz gdzie jest. Powodzenia Muller :) FCB!

18.04.2015 11:38

W dzisiejszym meczu wliczając nawet porażkę dałbym pograć np. Reinie, Claudio, Weiserowi czy nawet Gaudino, a nie non stop Ci sami zawodnicy. Trudno powiedzieć czy to będzie łatwy czy trudny mecz, bo w głowie piłkarzy będzie najbliższy mecz z Fc Porto, a tylko oni sami mogą sobie zaszkodzić... FCB!

18.04.2015 11:28

Zaraz się okażę, że sprzątaczka w klubie jest też winna porażki z Porto i to zaczyna robić się chore. Guardiola niech pomyśli co robi i niech nadal ma zaufanie do Alonso co nic nie gra ostatnio (nie grasz dobrze to na Twoje miejsce czeka ktoś inny), a gra jedynie bo jest Hiszpanem i jak ma być dobrze... FCB!

17.04.2015 11:29

Jeśli nie będzie awansu do półfinału LM Guardiola powinien mieć trochę pokory i podać się do dymisji, bo sam narobił teraz pasztetu i jeszcze w dodatku skarżyć się Karlowi (sam musiał interweniować=krytykować Mullera), bo na to wygląda, że Franek czy inny piłkarz nie są gotowi na ten czy na tamten mecz to dziecinada jakaś, a nie profesjonalizm... FCB!

17.04.2015 11:13

Wg mnie to Karl powinien siedzieć cicho, bo powinien oddzielić swoje obowiązki, a tym bardziej nie krytykować Mullera, bo to on jest lekarzem, a nie Karl i wie co robi... FCB!

17.04.2015 11:04

Po wczorajszych doniesieniach nie mam już cienia wątpliwości, że lepiej będzie jak odejdzie z Bayernu (nic nie miałem do niego, a wręcz przeciwnie, a jeśli się obwinia lekarza, a nie Alonso czy Dante, że dali się ograć jak dzieci i to nie po raz pierwszy i się tego nie widzi to ja nie mam pytań). Do ikon klubu trzeba mieć szacunek, bo to jest świętość ! FCB!

17.04.2015 11:00

Po wczorajszych doniesieniach nie mam już cienia wątpliwości, że lepiej będzie jak odejdzie z Bayernu (nic nie miałem do niego, a wręcz przeciwnie, a jeśli się obwinia lekarza, a nie Alonso czy Dante, że dali się ograć jak dzieci i to nie po raz pierwszy i się tego nie widzi to ja nie mam pytań)... FCB!

17.04.2015 10:58

Aż ręce opadają... FCB!

17.04.2015 10:55

Nie ogarniam tego to jakiś szok... FCB!

16.04.2015 23:38

Jak byłem za Guardiola to... jak Bayern nie przejdzie Porto to może lepiej niech Hiszpan pakuje walizki... FCB!

16.04.2015 23:34

Nie czaje tego przecież Muller to legenda Bayernu obok Uliego i innych i jak można było do tego dopuścić ? FCB!

16.04.2015 23:30

Yyyyyy no Panie Guardiola, ale stracisz powoli zaufanie w moich oczach jesli faktycznie to Twoja wina... FCB!

16.04.2015 23:27

Yyyy tego, ze najlepszy lekarz sportowy na swiecie odchodzi z Bayernu to naprawdę szok większy niż wczorajsza przegrana... FCB!

16.04.2015 23:23

W najbliższym meczu BL dałbym pograć Reinie, Weiserowi, Gaudino, Kurtowi i Claudio (wliczając nawet porażkę), bo niektórym graczom z pierwszego składu przyda się odpoczynek i to bardzo... FCB!

16.04.2015 20:33

Postinho -> Akurat co jak co, ale Sammer nie owija nigdy w bawełnę i wali prosto z mostu (lepsza gorzka prawda niż piękne kłamstwo) :) FCB!

16.04.2015 20:23

Nie wiem czy wczoraj gorsza była gra w obronie czy to co robił sędzia, bo dla mnie to całkowite nieporozumienie. I tak poza tematem Oscar z Chelsea jest na wylocie i może Bayern skorzysta na tym (wiem, że rzeczywistość to nie FM, ale pewnie Bawarczycy przymierzają jakiegoś pomocnika ) :) FCB!

16.04.2015 20:19

Odnośnie tego, że Porto zamuruje bramkę w Monachium to jeśli nawet to przez 90 minut nie da się non stop bronić, bo prędzej czy później popełni się błąd :) FCB!

16.04.2015 20:16

Sammer krótko i na temat bez gadania bzdur :) FCB!

16.04.2015 13:11

Dobrze, że chociaż bramka jest zdobyta, ale trzeba wierzyć, bo to pozostaje :) FCB!

16.04.2015 13:09

Po wczorajszym meczu Alonso i Dante do końca sezonu powinni grzać ławę, bo nie rozumiem jak można popełniać tak dziecinne błędy, a Porto to nie czwartoligowy klub z Portugalii, ale stało się i mam nadzieję, że wnioski zostaną wyciągnięte. Strata jest jak najbardziej do odrobienia tylko to musi być inna gra bez klepania piłki jak to było np. ostatnio z BVB :) FCB!

16.04.2015 12:52

Dante i Alonso powinni grzać już ławę do końca sezonu i mam nadzieję, że pogra Holger i Rode... FCB!

15.04.2015 22:40

Wynik jest do odrobienia jak najbardziej i mam nadzieję, że błędy zostaną dokładnie przeanalizowane... FCB!

15.04.2015 22:36

Alonso dopiero aż teraz schodzi... FCB!

15.04.2015 22:16

Jak nie strzelą na 3-2 to nie chciałbym być w skórze obrońców, bo Sammer nie wytrzyma... FCB!

15.04.2015 22:12

Nie rozumiem jak można popełniać tak proste błędy w obronie... FCB!

15.04.2015 22:09

Eh... FCB!

15.04.2015 22:07

Szkoda, że nie Rode za Alonso... FCB!

15.04.2015 21:59

Chyba lepiej będzie jak Alonso by zszedł, bo nie wiem chleba dziś nie jadł czy jak... FCB!

15.04.2015 21:55

Naprawdę dziwny ten sędzia... FCB!

15.04.2015 21:51

Dalej szczekajcie hejterzy to Guardiola prędzej by Was wyśmiał niż wysłuchał :) FCB!

15.04.2015 21:49

Dalej szczekajcie hejterzy to Guardiola prędzej by Was wyśmiał niż wysłuchał :) FCB!

15.04.2015 21:47

Dalej szczekajcie hejterzy to Guardiola prędzej by Was wyśmiał niż wysłuchał :) FCB!

15.04.2015 21:45

Daro -> Użytkownik Mateo wyżywa się teraz, że sklepik nie potrafił wygrać wczoraj z Atletico jak tu u dzieci nieraz bywa... FCB!

15.04.2015 21:34

Dziwny ten hiszpański sędzia, bo byle gie odgwizduje, a na mocne starcia nie reaguje... FCB!

15.04.2015 21:32

A to sobie krytykujcie hejterzy i co niby Wam to da ? Śmieszne to i tyle... FCB!

15.04.2015 21:26

Zywieczdroj -> To są tylko ludzie, a nie roboty... FCB!

15.04.2015 21:17

Kamiloxin -> Jeden z normalnych kibiców na tej stronie i to w dodatku BVB :) FCB!

15.04.2015 21:16

I jest bramka na wyjeździe to dobrze :) FCB!

15.04.2015 21:14

Jeśli do przerwy będzie taki wynik to Sammer przemówi im i to porządnie :) FCB!

15.04.2015 21:07

Każdy hejter się wymądrza, a sam by g... zrobił... FCB!

15.04.2015 21:04

Co ma do tego Guardiola jak Alonso i Dante zawalili (nie ma obecnie lepszych widać)? FCB!

15.04.2015 20:59

Jakieś jaja normalnie... FCB!

15.04.2015 20:55

Fatalnie się zaczęło i Alonso się popisał... FCB!

15.04.2015 20:49

Pajacują to hejterzy, którym non stop coś nie pasuję i nie wiem jak się trzeba już nudzić, by tak marudzić... FCB!

15.04.2015 20:15

Meisterspieler -> Gdzieś kiedyś wspomniał, że marzy mu się Anglia i tu na 100 % będzie City, więc moim zdaniem włoski klub odpada, a dlaczego, bo to już nie to samo co kiedyś... FCB!

15.04.2015 19:37

Dziwi mnie trochę, że Klopsik teraz to oznajmił, bo jeśli BVB nie awansowało by do LE to miałby mocny dowód (brak pucharów dla dobrego klubu to zawsze mała katastrofa), a tak wygląda to jakby uciekał, ale jego sprawa :) FCB!

15.04.2015 19:16

Jeszcze odnoście odejścia Klopsika po sezonie BVB to wyczytałem, że nie zamierza robić sobie wolnego od piłki, czyli wg mnie w przyszłym sezonie obejmie na 100 % MC, bo "sklep Real" ma przejąć po Carlo Zidane... FCB!

15.04.2015 15:14

Kuffour1 -> Ja bym jednak wolał i pewnie nie tylko ja, żeby BVB obok Vfl było mocne w BL, bo zawsze to będę powtarzał im silniejsze te drużyny tym silniejszy będzie Bayern, ale raczej nikt już nie chcę oglądać tego, że Bawarczycy na 5 czy 6 kolejek przed końcem sezonu zdobywają mistrzostwo (może z jednej strony jest to dobrze, ale nie pomaga to piłkarzom jednak), a dlaczego ? Bo później brak jest motywacji w LM czy PN... FCB!

15.04.2015 12:27

Pomimo wielu kontuzji w szeregach Bawarczyków remis typu 1-1 nie byłby zły i to jeszcze na wyjezdzie, bo ważne by strzelić coś w Porto :) Co do Klopsika to przeczuwałem, że prędzej czy później to się stanie, ale że tak nagle chce to oznajmić to nie (ktoś może wie, gdzie ta konferencja będzie pokazana ?) i Tuchel moim zdaniem będzie godnym następcą, bo ma podobny styl i dobrze, żeby BVB w tej LE jednak zagrało... FCB!

15.04.2015 12:02

Gwardia Bayernu nadchodzi i to na najważniejsze mecze w tym sezonie :) FCB!

15.04.2015 11:58

Thomas -> Atletico po raz kolejny zatrzymało "sklepik" aż miło :) FCB!

14.04.2015 22:37

Thomas -> ja wolę prawię każdą drużynę niż "sklepik" nie trawie tego zespołu i nic już na to nie poradzę :) FCB!

14.04.2015 22:33

Thomas -> Ważne dla Simeone jest by nie stracić bramki u siebie, a w rewanżu to jestem pewien, że piłkarze Atletico awansują :) FCB!

14.04.2015 22:22

Thomas -> Piłkarze z Bałkanów to twardzi ludzie, a jeden czy drugi piłkarz "sklepu" rozpłakał by się dawno i już dawno prosił o zmianę... FCB!

14.04.2015 22:15

Thomas -> Żelowcy z Madrytu sami prowokują takimi zagraniami, a później wielce zdziwieni (brak słów po prostu)... FCB!

14.04.2015 22:09

Chorwat trafiony po raz kolejny, a sędzia widać ma to gdzieś... FCB!

14.04.2015 22:06

Gdyby jakiś piłkarz "sklepu Real" dostał by w twarz i krew by się polała to zaraz by płakał pewnie heh... FCB!

14.04.2015 21:56

DieMannschaft -> A Ty człowiecze masz głupie odpowiedzi, bo dziś jakbyś zauważył Bayern nie gra i piszę obecnie o meczu Atletico i jakbyś był naprawdę kibicem Bayernu nie odpowiadał byś w taki sposób, że czego nie strzelili Szachtarowi... FCB!

14.04.2015 21:51

DieMannschaft -> To, że ktoś ogląda mecz innej drużyny to nie oznacza, że ktoś komu kibicuje, bo można oglądać ze względu na ciekawość spotkania i na koniec Atletico ma patent jak widać na "sklep Real", bo czego nie strzelił bramki do tej pory jak przez całą pierwszą część spotkania nie opuszczają połowy Atletico ? Oni potrafią się tylko wyżelować i gwiazdorzyć... FCB!

14.04.2015 21:41

Myślę, że taki wynik jak 0-0 do przerwy cieszył by Atletico, bo przede wszystkim brak straconej (ych) bramki/bramek, a w rewanżu każda bramka zespołu Simeone na Santiago powodowała by awans :) FCB!

14.04.2015 21:32

Atletico ma patent na "sklep Real" więc liczę na zwycięstwo drużyny Simeone :) FCB!

14.04.2015 20:27

Przyszły rywal Bawarczyków w LM Fc Porto wygrało dziś ligowy mecz z Rio Ave 1-3... FCB!

11.04.2015 21:12

Gra się tak jak przeciwnik pozwala, a drużyna Schaafa nic nie pokazała i oddała ten mecz bez jakiejkolwiek walki i przeszła obok meczu :) FCB!

11.04.2015 20:27

Takie mecze i to jeszcze z taką ławką rezerwowych trzeba umieć wygrywać, a Bayern pokazał, że nawet w okrojonym składzie jest silny, czyli nic dodać nic ująć :) FCB!

11.04.2015 20:18

Kuffour1 -> Tylko znając Guardiole wątpię, by zrobił coś takiego w całości :) FCB!

10.04.2015 20:36

Jahcob -> I zgadzam się w jutrzejszym meczu dać szanse właśnie np. Reinie, Gaudino, Weiserowi, Kurtowi i Claudio, bo Porto to jednak Porto :) FCB!

10.04.2015 20:33

Właśnie w takich sytuacjach widać moc drużyny :) FCB!

10.04.2015 20:28

Ktoś taki jak Sammer powinien być w każdym klubie (taka osobowość to by się przydała w kilku klubach polskiej ligi i by zobaczyli co to jest gra, a nie, że nie mogą) i dobrze, że Bayern go ma :) FCB!

09.04.2015 16:10

Mecz z BVB może być podobny do wczorajszego, ale jestem dobrej myśli :) FCB!

09.04.2015 16:06

Spodziewałem się takiego meczu, ale że do karnych aż dojdzie to nie. Manuel daje Bayernowi półfinał, bo gdyby nie on to było by cienko :) FCB!

09.04.2015 15:35

BMG zlekceważylo trzecioligowca i teraz maja za swoje... FCB!

08.04.2015 21:43

Apollo1 -> osmieszasz się człowieku i tyle, a taki z Ciebie znawca przez f jak ze mnie Papiez (takich znafcow jest na pęczki i większość jest oderwana od rzeczywistości)... FCB!

08.04.2015 16:53

Juz byłby lepszy transfer Castro niż Ramosa :) FCB!

08.04.2015 16:48

Tuchel jest utalentowanym trenerem, ale Guardioli nie dorasta do piet :) FCB!

08.04.2015 16:47

Bayern jak awansuje do półfinału to będzie spora niespodzianka ? Ile już kibicuje Bawarczykom to takiego hitu to jeszcze nie czytałem heh bez komentarza... FCB!

08.04.2015 14:08

No jeśli cała obrona zagra tak jak w meczu z BVB to jestem spokojny o wynik, bo o Manuela nie ma się co martwić :) FCB!

08.04.2015 14:01

Ciężki mecz przed Bawarczykami, bo oni muszą, a Bayer może, więc nie zdziwię się jakby ten mecz potrwał dłużej niż 90 minut, ale tego pewnie nikt nie chce :) FCB!

08.04.2015 12:53

Co prawda to prawda, bo jakby tak naprawdę leciał na kasę to by go w Bayernie nie było :) FCB!

08.04.2015 12:52

BvB chyba zostanie uratowana w dzisiejszym meczu (ładna bramka Kehla)... FCB!

07.04.2015 22:48

Adi -> I jutro też tak pewnie będzie, bo jutrzejszy mecz Bayernu zaczyna się od 20.30, a na TVP Sport pokazują od 20.50, czyli 20 minut po rozpoczęciu (dla mnie to jakoś dziwne)... FCB!

07.04.2015 21:31

To co zrobił Subotic w obecnym meczu BVB to, aż brak słów... FCB!

07.04.2015 20:59

Patryk233 -> Też nie wiem po co takie cyrki robi TVP Sport (bez komentarza) i jutro może być to samo, więc jak ktoś ma możliwość to najlepiej oglądać przez neta ze strony TVP, bo jakość dobra :) FCB!

07.04.2015 20:43

Pewnie plota, ale nawet jakby Bayern go chciał to szkoda kasy wg mnie, bo przecież on jest bliżej 30, więc po co taki piłkarz :) FCB!

07.04.2015 20:40

Ramos w Bayernie ? Jakoś tego nie widzę, a poza tym ma już swoje lata :) FCB!

06.04.2015 22:17

LukasFan -> Thiago Alcantara jest starszym bratem Rafaela Alcantary znanego jako Rafinha :) FCB!

06.04.2015 13:50

Przy nieobecności Arjena Hiszpan stanie się teraz motorem napędowym Bawarczyków :) FCB!

06.04.2015 11:43

Nie zmienia to jednak faktu, że jak BVB przegra z Bayernem to zawsze mają jakieś ale, a tak naprawdę nie potrafili wykorzystać tego co mieli w meczu i na drugi raz niech patrzą kogo kupują, bo na razie to jedynie transfer Pierre-Emerick im się jako tako udał... FCB!

06.04.2015 11:40

Bayern wygra to zle, a jak przegra to tak samo. Tego się zrozumieć nie da to stan umysłu jak w Rosji :) FCB!

05.04.2015 14:40

Malkontenci aktywni nawet w święta i jak ma być dobrze :) FCB!

05.04.2015 14:08

Warto zwrócić uwagę co robi były napastnik Bayernu Luca Toni w Seria A to majstersztyk prawdziwy, a ma juz prawie 40 :) FCB!

05.04.2015 12:01

Obrona wczoraj pokazała klasę :) FCB!

05.04.2015 11:09

Wielki szacunek dla Guardioli za to jak wczoraj ustawił zespól, bo jak zobaczyłem skład to się trochę przerazilem, bo bez Franka, Arjena czy nawet Holgera mizernie to wyglądało, a Dante wczoraj pokazał, ze jak chce to potrafi. Hiszpan pokazał wczoraj, ze bez klepania piłki da się grac tak jak to widzi się prawie co mecz i podporządkował się pod rywala i na koniec wejście Thiago i kilka jego zagrań pokazuje klasę i teraz pod nieobecność wspomnianych graczy może stać się filarem drużyny :) FCB!

05.04.2015 10:48

Każdy uczy się przez całe życie, a Guardiola kocha to co robi po prostu i oby został na kolejne lata w Bayernie :) FCB!

04.04.2015 12:22

Niestety, ale nie da się mieć wszystkich w kadrze, a przede wszystkim przewidzieć takie sytuacje :) FCB!

04.04.2015 11:05

Ja bym do tęgi meczu podszedł ostrożnie i obstawiam remis :) FCB!

04.04.2015 11:03

Z tym rozniesieniem Porto to bym ostrożnie się odnosił, bo tak samo Bawarczycy mieli roznieść Szachtar w pierwszym meczu, a widać coś poszło nie tak, a Portugalczycy dotarli do ćwierćfinału to widać mają skład nieco lepszy niż Ukraińcy... FCB!

03.04.2015 13:01

Aries -> Co prawda to prawda... FCB!

03.04.2015 12:58

Przy małych problemach Bayernu to obstawiam remis w jutrzejszym meczu :) FCB!

03.04.2015 11:59

Każda kontuzja kluczowego piłkarza boli, ale Bayern ma taką kadrę, że powinien sobie z tym poradzić i wierzę w to, że tak będzie, a mecz z BVB to pokaże :) FCB!

03.04.2015 11:55

Moim zdaniem Pep przedłuży kontrakt z Bayern, a dlaczego ? Bo nie ma obecnie takiego klubu, który mógłby zaproponować takie warunki jak ma obecnie w Monachium i oczywiście Hiszpan mógłby stać się najlepiej zarabiającym trenerem na świecie, bo Bawarczyków spokojnie stać na to tylko, że to jest Bayern i tu się nie przepłaca tylko płaci racjonalnie, ale czy kasa to wszystko ? Ważne jest jakimi klub warunkami dysponuje, a w Bayernie to są warunki klasy światowej :) FCB!

03.04.2015 11:53