I ja się pytam, gdzie był delegat, który był wyznaczony na ten mecz, bo sędziego to nie wiem skąd wzięli ? FCB!
29.04.2015 13:51
Właśnie odpuszczanie to główny grzech obecnie zawodników, który nie był widoczny tylko wczoraj... FCB!
29.04.2015 11:17
Jak Bawarczycy cokolwiek ugrają w Barcelonie to będzie cud :) FCB!
29.04.2015 11:14
Szanowny sędzia dopiero teraz po meczu przyznaje, że powinien podyktować karnego dla Bayern heh, a ja się pytam, gdzie był delegat DFB/DFL na stadionie, że nie widział pracy sędziego ? Wiadomo najlepiej udawać durnia... FCB!
29.04.2015 11:08
Jastrzab -> dobrze napisałeś i na tym lepiej zakończyć, bo szkoda nerwów... FCB!
29.04.2015 11:07
Tylko, że niestety piłkarze Bayernu myślą, że jak strzelą bramkę lub dwie to już im się zwycięstwo (awans) należy, a rzeczywistość pokazuje co innego (patrz: wczorajsze rzuty karne)... FCB!
29.04.2015 11:03
Szanowny sędzia dopiero teraz po meczu przyznaje, że powinien podyktować karnego dla Bayern heh, a ja się pytam, gdzie był delegat DFB/DFL na stadionie, że nie widział pracy sędziego ? Wiadomo najlepiej udawać durnia... FCB!
29.04.2015 10:59
Hans -> Wczoraj to był szczyt wszystkiego z jakim ostatnio piłkarze nastawieniem wychodzą, bo zamiast strzelić na 2-0 to później jest to co jest, a nic się nikomu za darmo nie należy... FCB!
29.04.2015 10:53
Jurgenik niech się tak nie cieszy, bo tak samo mogą zrobić Wilki w finale jak awansują i tylko będzie zbierał swoich z murawy... FCB!
29.04.2015 10:48
Można to tylko krótko podsumować tak, że zawodnicy niezły prezent sprawili Jurgenowi, prezent który się jemu nie należał i z takim nastawieniem jak wczoraj to gracze Barcelony skarcą Bawarczyków, no oby tak nie było, ale dobrze to nie wygląda... FCB!
29.04.2015 10:24
A ja mam nadzieję, że jak Wilki dziś ograją Arminie to w finale BvB pogra, ale w bierki za bramką... FCB!
29.04.2015 10:21
Kolejny raz genialna wypowiedz pomeczowa Guardiola staje się tak żałosna, aż śmieszna, bo jak można być dumny z drużyny jak wygrywa 1 czy 2 do zera i później traci koncentracje (rywal strzela bramkę z niczego) i widzi się takie sytuacje jak wczoraj, brak słów... FCB!
29.04.2015 10:20
Sami zawodnicy sobie winni zamiast dobić BvB to się tak zabawili, ze się poslizgneli, a mecz z Barcelona jakos marnie widzę w takim wykonaniu... FCB!
28.04.2015 23:30
Oczywiście, ze Bawarczyków można pokonać tylko jest jeden problem, ze nie zawsze dają się nabrać na takie sztuczki :) FCB!
28.04.2015 17:18
Takie praktyki pokazują, ze BvB nie umie po prostu przegrywać... FCB!
28.04.2015 17:10
Ale pewnie jednak o LE zachacza i zawsze to lepsze niż nic... FCB!
28.04.2015 17:05
To zazwyczaj Watzke cos nie pasuje i rośnie mu gul :) FCB!
28.04.2015 16:49
I w dodatku Bawarczycy chcą kolejnego zawodnika BvB i mowa tu o Ilkayu tylko pytanie czy jest potrzebny, bo jest przecież Hojbjerg o którym nie można zapomnieć :) FCB!
28.04.2015 16:34
Firmino, Depay, Lacazette i Antoine hmm ciekawie się robi i ciekawe, który z nich trafi do Bayernu, bo wszyscy sa w zasiegu finansowym, ale jak wiadomo włodarze Bayernu lubią zaskakiwać :) FCB!
28.04.2015 16:26
No właśnie, ale trzeba zadać sobie pytanie czy przegrać bez walki czy może wygrać, ale z kilkoma rannymi (wiadomo oby tak nie było) :) FCB!
28.04.2015 11:40
BVB od początku pewnie będzie strzelało z ostrej amunicji, bo zrobią wszystko by awansować do finału w Berlinie, ale Bawarczycy dadzą radę :) FCB!
28.04.2015 11:35
ShimiFCB -> Nie zmienia to faktu, że to już nie jest to samo, a Mistrzostwo i PN to już stał się regularny obowiązek Bayernu i mam nadzieję, że przyszły sezon BL będzie ciekawszy :) FCB!
27.04.2015 12:10
Skupić to się piłkarze muszą na jutrzejszym meczu w PN, bo to spacerek nie będzie, a do LM jeszcze jest czas :) FCB!
27.04.2015 11:40
Nie wina Franka, że łapie ostatnio kontuzje, a jak jest w formie to daje dużo zespołowi :) FCB!
26.04.2015 22:52
BVB będzie robiło wszystko by wygrać, więc Bawarczycy nie mogą odpuścić, bo gra się do jednego błędu i nadrobić później tego w kolejnych meczach się nie da :) FCB!
26.04.2015 22:21
Nie wiem czy ja mam tylko takie odczucie, ale prędzej czy później to by się stało i mistrzostwo nie smakuje już wg mnie tak dobrze co kilka sezonów temu, a dlaczego ? Nie ma z kim rywalizować, a mam nadzieję, że od przyszłego sezonu to się zmieni i koniec końców zawsze mieć mistrza niż nie mieć :) FCB!
26.04.2015 22:08
Pele -> rozumiem :) A co do Martineza to niestety, ale w pomocy nie ma dla niego miejsca... FCB!
26.04.2015 14:39
Na pożegnanie zasłużył, ale nie w tej postaci, że BVB wygra z Bayernem, a Bawarczycy sobie odpuszczą, bo o czymś takim mowy być nie może :) FCB!
26.04.2015 13:45
Obecnie śmietanka najlepszego futbolu nie tylko w Europie, ale i na Świecie (dla mnie przed wczesny finał) i na pewno trzeba coś strzelić w Barcelonie i taki wynik jak 1-1 czy 2-2 to było by coś przed rewanżem na AA :) FCB!
26.04.2015 13:36
BVB będzie bardzo zdeterminowane by wygrać PN dlatego tego meczu Bawarczycy nie mogą odpuścić, bo wiadomo od jakiegoś czasu co znaczy w Niemczech rywalizacja Bayern-BVB :) FCB!
26.04.2015 13:31
Mam nadzieję, że cały Bayern będzie zadowolony po pierwszym meczu w Barcelonie :) FCB!
26.04.2015 13:29
Pele -> Weiser jednak zostanie w Bayernie ? FCB!
26.04.2015 13:18
Co tu można dużo napisać jak pozostaje tylko i wyłącznie wygrać. A co do składu to bardzo w to wątpię by Guardiola dał szansę od pierwszej minuty zagrać Rode, Weiserowi czy nawet Kurtowi, a zmiany powinny być nawet w bramce by dać odetchnąć Manuelowi, ale możliwe, że tak się stanie za kolejkę lub dwie jak mistrzostwo będzie przyklepane :) FCB!
25.04.2015 12:04
Myślałem, że taki będzie finał w Berlinie, ale widać los chciał inaczej i tu już zabawy nie będzie jak z Szachtarem czy Porto w pierwszym meczu i trzeba naprawdę będzie zagrać na najwyższym poziomie czego piłkarzom na pewno nie brakuje, a co do pewnego klubu z Madrytu to nie wiem czy to dla nich akurat będzie łatwe pojedynki z Juve :) FCB!
24.04.2015 15:48
Mam nadzieję, że Bawarczycy wylosują pewien klub z Madrytu, bo jakby było to Juve to można spodziewać się powtórki z rozgrywki jaka miała miejsce z Fc Porto, a tak na samą myśl, że rywal byłby teoretycznie silniejszy od Porto i Juve to przyłożyli by się do dwóch spotkań tak jak rozegrali to w drugim meczu z Portugalczykami :) FCB!
24.04.2015 11:05
Oczywiście, ze jak Martinez będzie gotowy do gry to będzie wyborem Guardioli na obronę :) FCB!
23.04.2015 18:15
No na pewno obrońca klasy światowej nie jest Ivanović z Chelsea, którego się niby przymierza do Bayernu... FCB!
23.04.2015 17:49
Wróci Benatia i Martinez oraz jakby Bayern zakupił obrońcę to Dante będzie się musiał raczej pakować niż myśleć o graniu w zespole :) FCB!
23.04.2015 17:30
Pozyjemy, zobaczymy :) FCB!
23.04.2015 17:16
Szczęście w nieszczęściu, bo powoli wraca Martinez i jest Benatia, a Holger się nie podda, bo tylko słaby się poddaje :) FCB!
23.04.2015 17:14
Bayern pokazał, że w bardzo trudnej sytuacji najlepiej sobie radzi i tym razem też da radę :) FCB!
23.04.2015 13:18
Oby tak było i najlepiej zweryfikują to półfinału i najlepiej trafić na pewien zespół z Madrytu :) FCB!
23.04.2015 13:16
Jeszcze ponad rok czasu do zakończenia kontraktu, więc takie gdybanie teraz :) FCB!
23.04.2015 13:15
Bayern to nie klub spokojnej (piłkarskiej) starości i lepiej jak ktoś młody zawita do Monachium :) FCB!
23.04.2015 13:13
I na koniec Bawarczyków się nie od takich wyzywa i to w gorszy jeszcze sposób, ale najlepiej tego nie widzieć, bo szacunek do rywala ma być jak ten rywal nie szanuje innej drużyny, a poza tym ja stwierdzał fakt i nie obrazami klubu tylko ich odpowiednio określam, bo jak myślą, ze jak wydadzą kolejne 100 mln by wygrać LM to tylko położyć się i śmiać :) FCB!
22.04.2015 23:05
Kalo -> fajny nie muszę być, ale to jest moje zdanie, a jak komuś się nie podoba to jego problem :) FCB!
22.04.2015 22:50
I sędzia pomogl , bo dal się nieraz nabierać na kartki... FCB!
22.04.2015 22:48
Jastrzab -> raczej pajacowali na boisku i wymuszali kartki... FCB!
22.04.2015 22:44
Oby Bayern trafił na sklepikarzy to się odesle na polkę do ich sklepu :) FCB!
22.04.2015 22:42
Jastrząb -> a sklepikarza co zrobili ? Tylko za każdym razem zwijali się z bólu jakby nie wiadomo co im się stało jak dzieci i za każdym razem skakali by przeciwnik dostał kartke... FCB!
22.04.2015 22:38
Patryk223 -> oby trafili na Real, bo nie trawie tego zespołu :) FCB!
22.04.2015 22:33
Niech Bawarczycy trafia na sklepikarzy to ich rozjada, az będzie Milo i tylko na to czekam :) FCB!
22.04.2015 22:30
W 10 nieraz się drużynom lepiej gra niz w 11 :) FCB!
22.04.2015 22:23
Smieszy mnie zachowanie sklepikarza po faulu tu się niby zwijaja z bólu, a zaraz ciesza miche heh brak slow... FCB!
22.04.2015 22:20
Zabson -> nie wiem czy wiesz, ale doktor stal się legenda Bayernu, a dla takich ludzi trzeba mieć szacunek i jakoś przez prawie 40 lat żadnemu trenerowi nie przeszkadzał tylko nagle Guardioli, bardzo dziwne... FCB!
22.04.2015 22:11
Atletico doskonale ustawia się w dzisiejszym meczu w obronie :) FCB!
22.04.2015 22:07
Android -> w piątek :) FCB!
22.04.2015 21:14
Patryk223 -> myślimy tak samo co do Atletico i moim zdaniem Bayern trafi na kogoś z dwójki Juve-Monaco :) FCB!
22.04.2015 20:33
Odnośnie dzisiejszego meczu Real z Atletico to jestem pewien, ze gracze Simeone poradza sobie ze sklepikarzami i wg mnie będzie albo O-1 albo remis 1-1 czy 2-2 :) FCB!
22.04.2015 20:15
Wychodzi na to, ze Guardioli nie pasował i jeszcze Hiszpan będzie go przepraszał :) FCB!
22.04.2015 20:09
Patryk233 -> Zależy jak na to patrzeć, bo jak kadra jest krótka to problem z wiadomych przyczyn (kontuzje itp.), a jak wszyscy są zdrowi to też problem, bo nie wiadomo kogo wybrać jak np. każdy jest w dobrej formie :) FCB!
22.04.2015 13:24
Jeśli każdy będzie już zdrowy to Alonso, a na pewno Dante wg mnie nie powinni nawet łapać się na ławkę rezerwowych, ale Alonso nawet jak będzie grał źle to i tak będziemy go widzieć... FCB!
22.04.2015 13:14
Ozil1989 -> A co ja takiego napisałem, że Dante źle gra ? Przecież każdy to widzi... FCB!
22.04.2015 13:03
Die Roten -> Wątpię by Guardiola wystawiał go na środek pomocy jak większe problemy są na środku obrony (Dante gra na poziomie ligi amatorskiej, a Benatia wiadomo trapiony jest kontuzjami, a alternatywa jakaś musi być) :) FCB!
22.04.2015 13:00
Bardzo mało prawdopodobne, że Guardiola da komuś odpocząć z pierwszej jedenastki jak jest szansa na zapewnienie sobie mistrzostwa w weekend :) FCB!
22.04.2015 12:55
Tak czy tak raczej nikt mu nie zagrozi z wymienionych piłkarzy, a na pewno nie od numeru 3 do 5 :) FCB!
22.04.2015 12:52
Będę się powtarzał, ale druga połowa była bardzo przeciętna ja wiem, że przy takim wyniku wszystko już jest jasne i zawodnicy już nie grają na 100 % i przede wszystkim chcą uniknąć urazów, ale przy braku koncentracji do samego końca może wpaść jedna, a później druga bramka z niczego i robią się nerwy :) FCB!
22.04.2015 12:50
To bardzo dobra wiadomość, bo już nie chce widzieć Dante nawet jak wchodzi z ławki, a Brazylijczyk sambę to może sobie tańczyć w lidze brazylijskiej, albo gdzieś w krajach arabskich :) FCB!
22.04.2015 12:46
Fc Porto oddało wczoraj mecz bez walki (przestraszyli się ciśnienia panującego przed meczem) jak Bayern oddał bez walki mecz w Porto i teraz widać, że to było zlekceważenie rywala plus do tego słaba dyspozycja dnia i się to skumulowało. Nie spodziewałem się, że Bawarczycy w takim tempie odrobią straty i jest coś w tym, że lubią grać pod presją jak żaden inny zespół, ale trochę martwi to, że ostatnio jak Bayern pewnie wygrywa to gdzieś zanika koncentracja i pada gol dla przeciwnika z niczego, ale ważne ze potrafili odrobić i w półfinale taryfy ulgowej już nie będzie i trzeba będzie zagrać dwa takie same mecze jak wczoraj :) FCB!
22.04.2015 12:21
Niepokoi trochę druga połowa i rozluźnienie, że mecz już sam się do końca wygra, ale koniec końców trzeba się mimo to cieszyć i w półfinale zagrać naprawdę dwa bardzo dobre mecze :) FCB!
21.04.2015 22:48
W półfinale trzeba będzie zagrać dwa takie mecze jak dziś, bo taryfy ulgowej już nie będzie :) FCB!
21.04.2015 22:39
Jedynie czym nadrabia swoje błędy Alonso to rzuty wolne :) FCB!
21.04.2015 22:32
Za gładko coś poszło, bo znów zaczynają się nerwy... FCB!
21.04.2015 22:21
I nie potrzebny stracony gol eh... FCB!
21.04.2015 22:16
W drugiej połowie niech Bawarczycy nie odpuszczają i nadal grają swoje :) FCB!
21.04.2015 21:40
Pogrommmmmmmmmmm :) FCB!
21.04.2015 21:26
Ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma :) FCB!
21.04.2015 21:24
Tylko sami zawodnicy Bayernu mogą sobie zaszkodzić, ale jak na razie widać odrobili lekcje z Porto i oby tak do 90 minuty :) FCB!
21.04.2015 21:15
Gwardia Bawarska się rozkręciła :):):) FCB!
21.04.2015 21:13
Genialnie :):):) FCB!
21.04.2015 21:08
Thiagooooooooooooooooooooooooooooooo :) FCB!
21.04.2015 21:00
No to być, albo nie być :) FCB!
21.04.2015 20:40
Panie Alonso lepiej Pan zagraj bezbłędny mecz, bo inaczej nikt nie chciał by być w pańskiej skórze po tym co ostatnio odwalasz :) FCB!
21.04.2015 20:04
Ja tego Guardioli nie pojmuje tu chwali Rode, a potem ława dla niego. Jednym słowem brak słów... FCB!
21.04.2015 19:51
Jeśli Arjen jest w stanie zagrać jedną połowę to ja bym go zostawił na drugie 45 minut, by rozhulał trochę pod męczonych Portugalczyków, bo pewnie też będą chcieli w miarę szybko zdobyć bramkę... FCB!
21.04.2015 14:28
Wszystko wskazuje na to, że Dante na pewno nie zagra, a czy Alonso też to już znak zapytania, bo większość portali przewiduje taki skład jaki jest podany powyżej :) FCB!
21.04.2015 13:11
Prawdziwy kibic zawsze będzie wierzył w swoja drużynę niezależnie od wszystkiego, a hejterów spuścić, ale nie powiem, gdzie :) FCB!
21.04.2015 11:03
Wg mnie prawdopodobnie przyszły sezon będzie ostatnim sezonem Guardioli w Bayernie, bo tak coś przeczuwam, a to będzie zależne od tego co z nowym kontraktem czy zostanie podpisany... FCB!
21.04.2015 11:00
Trzeba wszystkie armaty dziś rzucić na Porto, ale oczywiście racjonalnie :) FCB!
21.04.2015 10:49
Statystyki pokazują, że Bayernowi nigdy nie udało się odrobić dwubramkowych strat, ale statystyki są też by je przełamywać i jeśli nie teraz to kiedy ? Oby zawodnicy pokazali charakter i wyszarpali zwycięstwo :) I tak już poza tematem jak nie Antoine to może Depay zasili Bayern, bo takie głosy krążą :) FCB!
21.04.2015 10:47
Miejmy nadzieję, że jutro Dante, ani Alonso nie zagrają dla dobra Bayernu :) FCB!
20.04.2015 21:10
Jeśli skład by się sprawdził to brak Dante i Alonso to już pół sukcesu, bo gorzej być już nie może :) FCB!
20.04.2015 20:58
Ja gdzieś wyczytałem, że prawdopodobnie bez Dante i Alonso w pierwszym składzie (oby tak było!), ale nie wiem ile w tym prawdy :) FCB!
20.04.2015 20:46
Niestety, ale zarząd nie wstawił się za byłym lekarzem Bayernu, który przez prawie 40 lat żadnemu trenerowi nie przeszkadzał, aż do teraz, a Guardiola lekarzem nie jest, więc sam sobie wsadził samobója i przede wszystkim dla Bayernu to trudny okres, bo Hiszpan może zawsze odejść, a Bayern zostanie z problemami... FCB!
20.04.2015 20:31
Moim zdaniem strategia na Fc Porto jest taka (wiem, że łatwo się piszę, ale innej opcji nie widzę):
1. Brak w składzie Dante i Alonso, a za nich Holger i Rode, bo gorzej być już nie może jeśli chodzi o grę w obronie.
2. Szybko zdobyta bramka w pierwszej połowie, a w drugiej połowie spokojnie grać i zadać drugi cios.
3. Przetrzymać nawałnicę Portugalczyków, bo na pewno będą chcieli strzelić bramkę, która ustawi cały mecz, a do tego nie można dopuścić (obrona musi grać bez błędnie).
FCB!
18.04.2015 21:55
Jastrząb -> I tak źle i tak nie dobrze, bo jak nie Dante to Alonso zagra, a to dlatego, ze pupilek Guardioli... FCB!
18.04.2015 19:07
Dante i Alonso w wyjściowym składzie we wtorek oznacza kompromitację i tyle w temacie, a jak tu wspomniano obawiam się, ze Alonso był dziś oszczedzany... FCB!
18.04.2015 18:59
Po obejrzeniu dzisiejszego meczu zastanawialem się co robil w składzie Dante i jakim prawem gra w pierwszej jedenastce ? Czy Guardiola jest tak uparty i nie potrafi przyznać się do błędu i widząc błędy Brazylijczyka zagrać w obronie: Rafinha-Boateng-Bernat ? Jeśli w rewanzu z Porto zagrają znowbod pierwszych minut Alonso i Dante, a nie Holger i Rode to Bawarczyczy z tymi piłkarzami mogą zagrać co najwyżej o puchar sołtysa, a nie o LM... FCB!
18.04.2015 18:54
Zwalanie winy na kogoś za przegraną jest bardzo, ale to bardzo dziecinne, aż żałosne, bo nie widzi się swojego co się źle robi np. wystawia się Alonso i Dante, którzy robią takie błędy jak piłkarze w lidze amatorskiej, bo już nawet obrońcy Błekitnych lepiej grają, a nieraz lepiej przyznać się do błędu niż zadłużać się w zakłamaniu... FCB!
Brak slow... FCB!
29.04.2015 13:59
I ja się pytam, gdzie był delegat, który był wyznaczony na ten mecz, bo sędziego to nie wiem skąd wzięli ? FCB!
29.04.2015 13:51
Właśnie odpuszczanie to główny grzech obecnie zawodników, który nie był widoczny tylko wczoraj... FCB!
29.04.2015 11:17
Jak Bawarczycy cokolwiek ugrają w Barcelonie to będzie cud :) FCB!
29.04.2015 11:14
Szanowny sędzia dopiero teraz po meczu przyznaje, że powinien podyktować karnego dla Bayern heh, a ja się pytam, gdzie był delegat DFB/DFL na stadionie, że nie widział pracy sędziego ? Wiadomo najlepiej udawać durnia... FCB!
29.04.2015 11:08
Jastrzab -> dobrze napisałeś i na tym lepiej zakończyć, bo szkoda nerwów... FCB!
29.04.2015 11:07
Tylko, że niestety piłkarze Bayernu myślą, że jak strzelą bramkę lub dwie to już im się zwycięstwo (awans) należy, a rzeczywistość pokazuje co innego (patrz: wczorajsze rzuty karne)... FCB!
29.04.2015 11:03
Szanowny sędzia dopiero teraz po meczu przyznaje, że powinien podyktować karnego dla Bayern heh, a ja się pytam, gdzie był delegat DFB/DFL na stadionie, że nie widział pracy sędziego ? Wiadomo najlepiej udawać durnia... FCB!
29.04.2015 10:59
Hans -> Wczoraj to był szczyt wszystkiego z jakim ostatnio piłkarze nastawieniem wychodzą, bo zamiast strzelić na 2-0 to później jest to co jest, a nic się nikomu za darmo nie należy... FCB!
29.04.2015 10:53
Jurgenik niech się tak nie cieszy, bo tak samo mogą zrobić Wilki w finale jak awansują i tylko będzie zbierał swoich z murawy... FCB!
29.04.2015 10:48
Można to tylko krótko podsumować tak, że zawodnicy niezły prezent sprawili Jurgenowi, prezent który się jemu nie należał i z takim nastawieniem jak wczoraj to gracze Barcelony skarcą Bawarczyków, no oby tak nie było, ale dobrze to nie wygląda... FCB!
29.04.2015 10:24
A ja mam nadzieję, że jak Wilki dziś ograją Arminie to w finale BvB pogra, ale w bierki za bramką... FCB!
29.04.2015 10:21
Kolejny raz genialna wypowiedz pomeczowa Guardiola staje się tak żałosna, aż śmieszna, bo jak można być dumny z drużyny jak wygrywa 1 czy 2 do zera i później traci koncentracje (rywal strzela bramkę z niczego) i widzi się takie sytuacje jak wczoraj, brak słów... FCB!
29.04.2015 10:20
Sami zawodnicy sobie winni zamiast dobić BvB to się tak zabawili, ze się poslizgneli, a mecz z Barcelona jakos marnie widzę w takim wykonaniu... FCB!
28.04.2015 23:30
Oczywiście, ze Bawarczyków można pokonać tylko jest jeden problem, ze nie zawsze dają się nabrać na takie sztuczki :) FCB!
28.04.2015 17:18
Takie praktyki pokazują, ze BvB nie umie po prostu przegrywać... FCB!
28.04.2015 17:10
Ale pewnie jednak o LE zachacza i zawsze to lepsze niż nic... FCB!
28.04.2015 17:05
To zazwyczaj Watzke cos nie pasuje i rośnie mu gul :) FCB!
28.04.2015 16:49
I w dodatku Bawarczycy chcą kolejnego zawodnika BvB i mowa tu o Ilkayu tylko pytanie czy jest potrzebny, bo jest przecież Hojbjerg o którym nie można zapomnieć :) FCB!
28.04.2015 16:34
Firmino, Depay, Lacazette i Antoine hmm ciekawie się robi i ciekawe, który z nich trafi do Bayernu, bo wszyscy sa w zasiegu finansowym, ale jak wiadomo włodarze Bayernu lubią zaskakiwać :) FCB!
28.04.2015 16:26
No właśnie, ale trzeba zadać sobie pytanie czy przegrać bez walki czy może wygrać, ale z kilkoma rannymi (wiadomo oby tak nie było) :) FCB!
28.04.2015 11:40
BVB od początku pewnie będzie strzelało z ostrej amunicji, bo zrobią wszystko by awansować do finału w Berlinie, ale Bawarczycy dadzą radę :) FCB!
28.04.2015 11:35
ShimiFCB -> Nie zmienia to faktu, że to już nie jest to samo, a Mistrzostwo i PN to już stał się regularny obowiązek Bayernu i mam nadzieję, że przyszły sezon BL będzie ciekawszy :) FCB!
27.04.2015 12:10
Skupić to się piłkarze muszą na jutrzejszym meczu w PN, bo to spacerek nie będzie, a do LM jeszcze jest czas :) FCB!
27.04.2015 11:40
Nie wina Franka, że łapie ostatnio kontuzje, a jak jest w formie to daje dużo zespołowi :) FCB!
26.04.2015 22:52
BVB będzie robiło wszystko by wygrać, więc Bawarczycy nie mogą odpuścić, bo gra się do jednego błędu i nadrobić później tego w kolejnych meczach się nie da :) FCB!
26.04.2015 22:21
Nie wiem czy ja mam tylko takie odczucie, ale prędzej czy później to by się stało i mistrzostwo nie smakuje już wg mnie tak dobrze co kilka sezonów temu, a dlaczego ? Nie ma z kim rywalizować, a mam nadzieję, że od przyszłego sezonu to się zmieni i koniec końców zawsze mieć mistrza niż nie mieć :) FCB!
26.04.2015 22:08
Pele -> rozumiem :) A co do Martineza to niestety, ale w pomocy nie ma dla niego miejsca... FCB!
26.04.2015 14:39
Na pożegnanie zasłużył, ale nie w tej postaci, że BVB wygra z Bayernem, a Bawarczycy sobie odpuszczą, bo o czymś takim mowy być nie może :) FCB!
26.04.2015 13:45
Obecnie śmietanka najlepszego futbolu nie tylko w Europie, ale i na Świecie (dla mnie przed wczesny finał) i na pewno trzeba coś strzelić w Barcelonie i taki wynik jak 1-1 czy 2-2 to było by coś przed rewanżem na AA :) FCB!
26.04.2015 13:36
BVB będzie bardzo zdeterminowane by wygrać PN dlatego tego meczu Bawarczycy nie mogą odpuścić, bo wiadomo od jakiegoś czasu co znaczy w Niemczech rywalizacja Bayern-BVB :) FCB!
26.04.2015 13:31
Mam nadzieję, że cały Bayern będzie zadowolony po pierwszym meczu w Barcelonie :) FCB!
26.04.2015 13:29
Pele -> Weiser jednak zostanie w Bayernie ? FCB!
26.04.2015 13:18
Co tu można dużo napisać jak pozostaje tylko i wyłącznie wygrać. A co do składu to bardzo w to wątpię by Guardiola dał szansę od pierwszej minuty zagrać Rode, Weiserowi czy nawet Kurtowi, a zmiany powinny być nawet w bramce by dać odetchnąć Manuelowi, ale możliwe, że tak się stanie za kolejkę lub dwie jak mistrzostwo będzie przyklepane :) FCB!
25.04.2015 12:04
Myślałem, że taki będzie finał w Berlinie, ale widać los chciał inaczej i tu już zabawy nie będzie jak z Szachtarem czy Porto w pierwszym meczu i trzeba naprawdę będzie zagrać na najwyższym poziomie czego piłkarzom na pewno nie brakuje, a co do pewnego klubu z Madrytu to nie wiem czy to dla nich akurat będzie łatwe pojedynki z Juve :) FCB!
24.04.2015 15:48
Mam nadzieję, że Bawarczycy wylosują pewien klub z Madrytu, bo jakby było to Juve to można spodziewać się powtórki z rozgrywki jaka miała miejsce z Fc Porto, a tak na samą myśl, że rywal byłby teoretycznie silniejszy od Porto i Juve to przyłożyli by się do dwóch spotkań tak jak rozegrali to w drugim meczu z Portugalczykami :) FCB!
24.04.2015 11:05
Oczywiście, ze jak Martinez będzie gotowy do gry to będzie wyborem Guardioli na obronę :) FCB!
23.04.2015 18:15
No na pewno obrońca klasy światowej nie jest Ivanović z Chelsea, którego się niby przymierza do Bayernu... FCB!
23.04.2015 17:49
Wróci Benatia i Martinez oraz jakby Bayern zakupił obrońcę to Dante będzie się musiał raczej pakować niż myśleć o graniu w zespole :) FCB!
23.04.2015 17:30
Pozyjemy, zobaczymy :) FCB!
23.04.2015 17:16
Szczęście w nieszczęściu, bo powoli wraca Martinez i jest Benatia, a Holger się nie podda, bo tylko słaby się poddaje :) FCB!
23.04.2015 17:14
Bayern pokazał, że w bardzo trudnej sytuacji najlepiej sobie radzi i tym razem też da radę :) FCB!
23.04.2015 13:18
Oby tak było i najlepiej zweryfikują to półfinału i najlepiej trafić na pewien zespół z Madrytu :) FCB!
23.04.2015 13:16
Jeszcze ponad rok czasu do zakończenia kontraktu, więc takie gdybanie teraz :) FCB!
23.04.2015 13:15
Bayern to nie klub spokojnej (piłkarskiej) starości i lepiej jak ktoś młody zawita do Monachium :) FCB!
23.04.2015 13:13
I na koniec Bawarczyków się nie od takich wyzywa i to w gorszy jeszcze sposób, ale najlepiej tego nie widzieć, bo szacunek do rywala ma być jak ten rywal nie szanuje innej drużyny, a poza tym ja stwierdzał fakt i nie obrazami klubu tylko ich odpowiednio określam, bo jak myślą, ze jak wydadzą kolejne 100 mln by wygrać LM to tylko położyć się i śmiać :) FCB!
22.04.2015 23:05
Kalo -> fajny nie muszę być, ale to jest moje zdanie, a jak komuś się nie podoba to jego problem :) FCB!
22.04.2015 22:50
I sędzia pomogl , bo dal się nieraz nabierać na kartki... FCB!
22.04.2015 22:48
Jastrzab -> raczej pajacowali na boisku i wymuszali kartki... FCB!
22.04.2015 22:44
Oby Bayern trafił na sklepikarzy to się odesle na polkę do ich sklepu :) FCB!
22.04.2015 22:42
Jastrząb -> a sklepikarza co zrobili ? Tylko za każdym razem zwijali się z bólu jakby nie wiadomo co im się stało jak dzieci i za każdym razem skakali by przeciwnik dostał kartke... FCB!
22.04.2015 22:38
Patryk223 -> oby trafili na Real, bo nie trawie tego zespołu :) FCB!
22.04.2015 22:33
Niech Bawarczycy trafia na sklepikarzy to ich rozjada, az będzie Milo i tylko na to czekam :) FCB!
22.04.2015 22:30
W 10 nieraz się drużynom lepiej gra niz w 11 :) FCB!
22.04.2015 22:23
Smieszy mnie zachowanie sklepikarza po faulu tu się niby zwijaja z bólu, a zaraz ciesza miche heh brak slow... FCB!
22.04.2015 22:20
Zabson -> nie wiem czy wiesz, ale doktor stal się legenda Bayernu, a dla takich ludzi trzeba mieć szacunek i jakoś przez prawie 40 lat żadnemu trenerowi nie przeszkadzał tylko nagle Guardioli, bardzo dziwne... FCB!
22.04.2015 22:11
Atletico doskonale ustawia się w dzisiejszym meczu w obronie :) FCB!
22.04.2015 22:07
Android -> w piątek :) FCB!
22.04.2015 21:14
Patryk223 -> myślimy tak samo co do Atletico i moim zdaniem Bayern trafi na kogoś z dwójki Juve-Monaco :) FCB!
22.04.2015 20:33
Odnośnie dzisiejszego meczu Real z Atletico to jestem pewien, ze gracze Simeone poradza sobie ze sklepikarzami i wg mnie będzie albo O-1 albo remis 1-1 czy 2-2 :) FCB!
22.04.2015 20:15
Wychodzi na to, ze Guardioli nie pasował i jeszcze Hiszpan będzie go przepraszał :) FCB!
22.04.2015 20:09
Patryk233 -> Zależy jak na to patrzeć, bo jak kadra jest krótka to problem z wiadomych przyczyn (kontuzje itp.), a jak wszyscy są zdrowi to też problem, bo nie wiadomo kogo wybrać jak np. każdy jest w dobrej formie :) FCB!
22.04.2015 13:24
Jeśli każdy będzie już zdrowy to Alonso, a na pewno Dante wg mnie nie powinni nawet łapać się na ławkę rezerwowych, ale Alonso nawet jak będzie grał źle to i tak będziemy go widzieć... FCB!
22.04.2015 13:14
Ozil1989 -> A co ja takiego napisałem, że Dante źle gra ? Przecież każdy to widzi... FCB!
22.04.2015 13:03
Die Roten -> Wątpię by Guardiola wystawiał go na środek pomocy jak większe problemy są na środku obrony (Dante gra na poziomie ligi amatorskiej, a Benatia wiadomo trapiony jest kontuzjami, a alternatywa jakaś musi być) :) FCB!
22.04.2015 13:00
Bardzo mało prawdopodobne, że Guardiola da komuś odpocząć z pierwszej jedenastki jak jest szansa na zapewnienie sobie mistrzostwa w weekend :) FCB!
22.04.2015 12:55
Tak czy tak raczej nikt mu nie zagrozi z wymienionych piłkarzy, a na pewno nie od numeru 3 do 5 :) FCB!
22.04.2015 12:52
Będę się powtarzał, ale druga połowa była bardzo przeciętna ja wiem, że przy takim wyniku wszystko już jest jasne i zawodnicy już nie grają na 100 % i przede wszystkim chcą uniknąć urazów, ale przy braku koncentracji do samego końca może wpaść jedna, a później druga bramka z niczego i robią się nerwy :) FCB!
22.04.2015 12:50
To bardzo dobra wiadomość, bo już nie chce widzieć Dante nawet jak wchodzi z ławki, a Brazylijczyk sambę to może sobie tańczyć w lidze brazylijskiej, albo gdzieś w krajach arabskich :) FCB!
22.04.2015 12:46
Fc Porto oddało wczoraj mecz bez walki (przestraszyli się ciśnienia panującego przed meczem) jak Bayern oddał bez walki mecz w Porto i teraz widać, że to było zlekceważenie rywala plus do tego słaba dyspozycja dnia i się to skumulowało. Nie spodziewałem się, że Bawarczycy w takim tempie odrobią straty i jest coś w tym, że lubią grać pod presją jak żaden inny zespół, ale trochę martwi to, że ostatnio jak Bayern pewnie wygrywa to gdzieś zanika koncentracja i pada gol dla przeciwnika z niczego, ale ważne ze potrafili odrobić i w półfinale taryfy ulgowej już nie będzie i trzeba będzie zagrać dwa takie same mecze jak wczoraj :) FCB!
22.04.2015 12:21
Niepokoi trochę druga połowa i rozluźnienie, że mecz już sam się do końca wygra, ale koniec końców trzeba się mimo to cieszyć i w półfinale zagrać naprawdę dwa bardzo dobre mecze :) FCB!
21.04.2015 22:48
W półfinale trzeba będzie zagrać dwa takie mecze jak dziś, bo taryfy ulgowej już nie będzie :) FCB!
21.04.2015 22:39
Jedynie czym nadrabia swoje błędy Alonso to rzuty wolne :) FCB!
21.04.2015 22:32
Za gładko coś poszło, bo znów zaczynają się nerwy... FCB!
21.04.2015 22:21
I nie potrzebny stracony gol eh... FCB!
21.04.2015 22:16
W drugiej połowie niech Bawarczycy nie odpuszczają i nadal grają swoje :) FCB!
21.04.2015 21:40
Pogrommmmmmmmmmm :) FCB!
21.04.2015 21:26
Ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma :) FCB!
21.04.2015 21:24
Tylko sami zawodnicy Bayernu mogą sobie zaszkodzić, ale jak na razie widać odrobili lekcje z Porto i oby tak do 90 minuty :) FCB!
21.04.2015 21:15
Gwardia Bawarska się rozkręciła :):):) FCB!
21.04.2015 21:13
Genialnie :):):) FCB!
21.04.2015 21:08
Thiagooooooooooooooooooooooooooooooo :) FCB!
21.04.2015 21:00
No to być, albo nie być :) FCB!
21.04.2015 20:40
Panie Alonso lepiej Pan zagraj bezbłędny mecz, bo inaczej nikt nie chciał by być w pańskiej skórze po tym co ostatnio odwalasz :) FCB!
21.04.2015 20:04
Ja tego Guardioli nie pojmuje tu chwali Rode, a potem ława dla niego. Jednym słowem brak słów... FCB!
21.04.2015 19:51
Jeśli Arjen jest w stanie zagrać jedną połowę to ja bym go zostawił na drugie 45 minut, by rozhulał trochę pod męczonych Portugalczyków, bo pewnie też będą chcieli w miarę szybko zdobyć bramkę... FCB!
21.04.2015 14:28
Wszystko wskazuje na to, że Dante na pewno nie zagra, a czy Alonso też to już znak zapytania, bo większość portali przewiduje taki skład jaki jest podany powyżej :) FCB!
21.04.2015 13:11
Prawdziwy kibic zawsze będzie wierzył w swoja drużynę niezależnie od wszystkiego, a hejterów spuścić, ale nie powiem, gdzie :) FCB!
21.04.2015 11:03
Wg mnie prawdopodobnie przyszły sezon będzie ostatnim sezonem Guardioli w Bayernie, bo tak coś przeczuwam, a to będzie zależne od tego co z nowym kontraktem czy zostanie podpisany... FCB!
21.04.2015 11:00
Trzeba wszystkie armaty dziś rzucić na Porto, ale oczywiście racjonalnie :) FCB!
21.04.2015 10:49
Statystyki pokazują, że Bayernowi nigdy nie udało się odrobić dwubramkowych strat, ale statystyki są też by je przełamywać i jeśli nie teraz to kiedy ? Oby zawodnicy pokazali charakter i wyszarpali zwycięstwo :) I tak już poza tematem jak nie Antoine to może Depay zasili Bayern, bo takie głosy krążą :) FCB!
21.04.2015 10:47
Miejmy nadzieję, że jutro Dante, ani Alonso nie zagrają dla dobra Bayernu :) FCB!
20.04.2015 21:10
Jeśli skład by się sprawdził to brak Dante i Alonso to już pół sukcesu, bo gorzej być już nie może :) FCB!
20.04.2015 20:58
Ja gdzieś wyczytałem, że prawdopodobnie bez Dante i Alonso w pierwszym składzie (oby tak było!), ale nie wiem ile w tym prawdy :) FCB!
20.04.2015 20:46
Niestety, ale zarząd nie wstawił się za byłym lekarzem Bayernu, który przez prawie 40 lat żadnemu trenerowi nie przeszkadzał, aż do teraz, a Guardiola lekarzem nie jest, więc sam sobie wsadził samobója i przede wszystkim dla Bayernu to trudny okres, bo Hiszpan może zawsze odejść, a Bayern zostanie z problemami... FCB!
20.04.2015 20:31
Moim zdaniem strategia na Fc Porto jest taka (wiem, że łatwo się piszę, ale innej opcji nie widzę):
1. Brak w składzie Dante i Alonso, a za nich Holger i Rode, bo gorzej być już nie może jeśli chodzi o grę w obronie.
2. Szybko zdobyta bramka w pierwszej połowie, a w drugiej połowie spokojnie grać i zadać drugi cios.
3. Przetrzymać nawałnicę Portugalczyków, bo na pewno będą chcieli strzelić bramkę, która ustawi cały mecz, a do tego nie można dopuścić (obrona musi grać bez błędnie).
FCB!
18.04.2015 21:55
Jastrząb -> I tak źle i tak nie dobrze, bo jak nie Dante to Alonso zagra, a to dlatego, ze pupilek Guardioli... FCB!
18.04.2015 19:07
Dante i Alonso w wyjściowym składzie we wtorek oznacza kompromitację i tyle w temacie, a jak tu wspomniano obawiam się, ze Alonso był dziś oszczedzany... FCB!
18.04.2015 18:59
Po obejrzeniu dzisiejszego meczu zastanawialem się co robil w składzie Dante i jakim prawem gra w pierwszej jedenastce ? Czy Guardiola jest tak uparty i nie potrafi przyznać się do błędu i widząc błędy Brazylijczyka zagrać w obronie: Rafinha-Boateng-Bernat ? Jeśli w rewanzu z Porto zagrają znowbod pierwszych minut Alonso i Dante, a nie Holger i Rode to Bawarczyczy z tymi piłkarzami mogą zagrać co najwyżej o puchar sołtysa, a nie o LM... FCB!
18.04.2015 18:54
Zwalanie winy na kogoś za przegraną jest bardzo, ale to bardzo dziecinne, aż żałosne, bo nie widzi się swojego co się źle robi np. wystawia się Alonso i Dante, którzy robią takie błędy jak piłkarze w lidze amatorskiej, bo już nawet obrońcy Błekitnych lepiej grają, a nieraz lepiej przyznać się do błędu niż zadłużać się w zakłamaniu... FCB!
18.04.2015 11:43