Przedłużenie wypożyczenia jak najbardziej wskazane, bo drużyna z Augsburga ma dużą szansę by zagrać w przyszłym sezonie w LE, a dla Hojbjerga to byłoby bezcenne doświadczenie :) FCB!
17.05.2015 20:35
Mam nadzieje, ze to bedzie ostatni sezon gdzie Bawarczycy beda zdobywac mistrza na trzy, cztery lub piec kolejek przed koncem sezonu, bo nie od dzis dzieje sie to co sie dzieje... FCB!
17.05.2015 11:03
Dajmy spokój z tym Hazardem i myślmy realistycznie, a nie bujamy w obłokach :) FCB!
16.05.2015 22:11
SuperBayern -> O to chodzi, że Chelsea nic nie musi :) FCB!
16.05.2015 22:05
Superbayern -> Tylko, że Romek i Mou nie są głupi i za żadne 90 mln Hazarda by nie puścili... FCB!
16.05.2015 22:00
Tak jak było napisane tylko Bild podaje prawdziwe info dotyczące Bayernu i tyle w temacie :) FCB!
16.05.2015 21:57
Hazard to by kosztował Bayern niby te 200 mln co ma do wydania, więc nie ma o kim pisać :) FCB!
16.05.2015 21:51
Tak czy siak zmiany są konieczne i tylko czekać kogo Bayern pierwszy zakontraktuje :) FCB!
16.05.2015 21:39
Pierwszy raz w historii Bayern może rozbić bank, bo ma na to pieniądze, ale czy tak się stanie to wkrótce się okaże :) FCB!
16.05.2015 20:42
Nawet jak wróci Uli to na pewno nie zostanie ponownie prezydentem klubu ze względu na wizerunek klubu... FCB!
16.05.2015 11:52
Na pewno to nie jest tragiczny sezon :) FCB!
16.05.2015 11:40
Tak patrząc na ten sezon to mistrzostwo i dwa półfinały to nie ma, aż jakieś tragedii, a Barcelona była do ogrania gdyby nie pierwszy mecz, bo Bawarczycy powinni strzelić chociaż jedną bramkę. Wg mnie lepiej być co sezon w półfinale LM niż wygrać LM za kolejne 10 lat :) FCB!
16.05.2015 11:39
Franka bym na siłę nie sprzedawał chyba, że sam by chciał odejść ze względu na rolę rezerwowego :) FCB!
15.05.2015 21:41
Bayern zagra na luzie, ale jego rywal to już nie bardzo ważne by nie przegrać, bo Bawarczykom nikt nie daje prezentów za darmo, a jedynie oni mogą dać :) FCB!
15.05.2015 21:08
Po Prostu Wilki nie muszą sprzedawać Belga i stąd taka cena, a co do Hazarda to bez komentarza, bo nawet trudno by go było wyciągnąć na FM-ie :) FCB!
15.05.2015 21:02
Lewandowski nie ma konkurenta, wiec Lacazette byłby idelany wg mnie :) FCB!
15.05.2015 13:28
Koan -> To jest cały Bayern, że jak kupuje kogoś to w spokoju i ciszy i wcale się nie zdziwię jak będzie tym razem :) FCB!
14.05.2015 19:44
Bayern to Bayern nigdy nie będzie "sklepem Real", Chelsea, Psg czy City w tym sensie, że nie będą padać rekordy transferowe z ich udziałem, a przede wszystkim rozważne kupowanie dlatego na pierwszy ogień powinien pójść taki piłkarz jak właśnie Firmino :) FCB!
14.05.2015 19:42
Gotze musi się ogarnąć i wziąć się do cięższej pracy... FCB!
14.05.2015 11:06
Francuski gracz Atletico pewnie też będzie nie dla Bayernu, bo Chelsea już na niego poluje, a Romek na kase nie będzie patrzył i sypnie ile trzeba. Wg mnie pozostaje kupno Firmino, albo jeszcze Lacazette z Lyonu by Lewandowski miał jakiegoś konkurenta :) FCB!
14.05.2015 11:04
I dało radę Juve i bardzo dobrze :) FCB!
13.05.2015 22:40
Oby nie było finału El Clasico, bo to już jest takie nudne, że nawet szkoda słów by to określić... FCB!
13.05.2015 22:28
Twardy -> Bayern nigdy nie kupował zawodników za 60 mln, więc nie wiem czy to się akurat zmieni w letnim okienku :) FCB!
13.05.2015 21:18
Kubla -> Na Francuza poluje już Chelsea i pewnie dadzą każde pieniądze by go ściągnąć... FCB!
13.05.2015 20:29
JazGod -> Na gracza Fc Porto to wg mnie szkoda sobie głowy zawracać, bo nie jest wart tej kasy (są lepsi) a co do KdB to nie wydaje mi się żeby Bawarczycy wydali 80 mln na jednego gracza, a max. będzie to 50 mln nie więcej :) FCB!
13.05.2015 20:13
W dzisiejszym sezonie LM Bayern zarobił na rozgrywkach ponad 60 mln, czyli kasa na dwóch solidnych graczy by była tylko konia z rzędem kto obstawi kogo zarząd przewiduje ściągnąć w lecie do Monachium :) FCB!
13.05.2015 19:48
Gdyby nie pierwszy mecz to kto wie co by było :) FCB!
13.05.2015 14:41
Matilegolas -> Wg mnie na pewno odejdą Claudio oraz Alonso, a z pozostała resztą zobaczymy :) FCB!
13.05.2015 13:42
I to jest bardzo dobra polityka klubu, bo trener zawsze może odejść, a klub musi myśleć o dalszej przyszłości. Jeszcze co do Francuza z Lyonu to przydałby się w Bayernie, bo Lewandowski musi czuć rywalizację, a nie ma kto z nim rywalizować w ataku, a Claudio odchodzi :) FCB!
13.05.2015 13:28
Szkoda, że pierwszy mecz tak się ułożył, bo Barcelona nic nie grała dziś w drugiej połowie i Leo jak widać można zatrzymać :) FCB!
12.05.2015 22:39
Bawarczycy nie mają tak naprawdę nic do stracenia, więc grają na luzie, a Barcelona się zaczyna spinać :) FCB!
12.05.2015 22:21
O Hazardzie można tylko pomarzyć, bo Mourinho i tak go nie puści, więc nie wiem o czym gadka :) FCB!
12.05.2015 19:43
Znając Guardiole to jakby trzeba było to umieścił by Francuza na skrzydle, a teraz tak piłka poszła do przodu, że nie można przywiązywać się do jednej formacji :) FCB!
12.05.2015 14:38
Bayern tyle na pewno nie da za jednego zawodnika :) FCB!
12.05.2015 14:36
Za 50 mln to szkoda nawet głowy sobie zawracać i za jakieś 30 mln można wyciągnąć Lacazette, który też może grać na skrzydle (większość piszę, że to tylko napastnik, a tak do końca nie jest) jak i w ataku :) FCB!
12.05.2015 14:15
Oby tak było :) FCB!
12.05.2015 11:35
Był jeden cud w pamiętnym finale w Stambule, ale podobno nic dwa razy się nie zdarza w sumie kto wie :) FCB!
12.05.2015 11:33
Czyli po słowach Hiszpana wynika jasno, że przyszły sezon będzie jego ostatnim sezonem w Bayernie, a co do odejścia Mullera to większych bzdur nie czytałem... FCB!
11.05.2015 12:39
Okaże się za niedługo ile w tym prawdy, a ile nie... FCB!
11.05.2015 12:36
Co do pozostania Hiszpana czy nie w Bayernie to pewnie wszystkiego dowiemy się po ostatnim meczu, a włodarze Bayernu nie chcą dodatkowo eskalować napięcia, które i tak jest już duże :) FCB!
10.05.2015 19:45
Jeśli faktycznie się dogadał z City to jego przyszły sezon w Bayernie będzie ostatnim i zarząd nie zwolni go tylko wygaśnie kontrakt... FCB!
09.05.2015 21:55
Wszyscy dobrze wiemy, że Guardiola wypełni swój kontrakt, więc nie wiem po co pisać o trenerze, który obejmie Bayern w przyszłym sezonie jak to i tak będzie Hiszpan na kolejny sezon ? FCB!
09.05.2015 21:25
Z taką grą klubu z Madrytu to w finale LM widzę Juve :) FCB!
09.05.2015 20:43
Bardzo w to wątpię, że Guardiola skumał się już z City. Jego kontrakt obowiązuje jeszcze rok i go wypełni i wg mnie jak nie będzie potrójnej korony to sam odejdzie i zarząd nie będzie go musiał zwalniać, bo po prostu skończy mu się kontrakt :) FCB!
09.05.2015 20:21
Do trzech razy sztuka :) FCB!
08.05.2015 14:49
Android -> Logika jest prosta jak zarząd go nie zwolni to sam to zrobi i dobrze o tym Hiszpan wie co się może stać jeśli w przyszłym sezonie nie wygra wszystkiego :) FCB!
08.05.2015 14:45
Przyszły sezon będzie być, albo nie być dla Guardioli w Bayernie plus do tego pierwszy raz prawdopodobnie wzmocnienia za ponad 100 mln i to wtedy wszystko zweryfikuje i nie będzie kręcenia wtedy :) FCB!
08.05.2015 14:43
Adi -> Bardzo prawdopodobny jest transfer młodego Szwajcara do Bayernu plus do tego Francuz z Lyonu jak wspomniałem (wszystkie transfery robione są z głową i moim zdaniem będzie i tym razem, bo nie sztuka wydać lekko ponad 100 mln) :) FCB!
08.05.2015 14:41
Moim zdaniem w lecie nie dojdzie do przedłużenia kontraktu, a dlaczego ? Bo jeszcze kontrakt Hiszpana obowiązuje przez rok i jeśli w przyszłym sezonie nie zdobędzie potrójnej korony to pożegna się z Bayernem i myślę, że takie dostanie ultimatum od zarządu, bo inaczej tego nie widzę plus do tego na pewno będą grube wzmocnienia... FCB!
08.05.2015 14:37
Niestety, ale Guardiola zakłamuje ostatnio rzeczywistość :) FCB!
08.05.2015 14:22
Jaki Di Maria i jaki Carlo w Bayernie ? Bayern to Bayern i nie da na Argentyńczyka nie wiem np. 60 mln (MU tanio go na pewno nie puści), a poza tym Guardiola zostanie na pewno do wypełnienia kontraktu i brać Francuza z Lyonu :) FCB!
08.05.2015 13:48
Wg mnie nr jeden i będę to powtarzał będzie transfer skrzydłowego, czyli Lacazette z Lyonu i obym się się mylił :) FCB!
08.05.2015 12:43
Ja obstawiam jako pierwszy transfer zakup skrzydłowego Lacazette z Lyonu, bo nie oszukujmy się, ale Franek w przyszłym sezonie będzie tylko rezerwowym i jest nawet opcja, że jak mu to nie będzie odpowiadać to odejdzie, a Francuz to bardzo dobra opcja jako Ribery 2.0. Oj będzie się działo w letnim okienku i po raz pierwszy Bayern może rozbić bank na transfery, bo prawda jest taka, że zbliża się w Bayernie zmiana pokoleniowa, a wieku nie oszukamy. I na koniec włodarze z Monachium pewnie jak w ciszy szykują się do kilku niespodzianek, a jedną z nich może być wspomniany Francuz :) FCB!
08.05.2015 12:37
W obecnej sytuacji oczywiście, że Bayern mógłby kupić kogoś za 100 mln, ale to jest tak wyjątkowy i mądry klub, że tego nie zrobi, a dlaczego, bo kupienie kogoś za tyle kasy nie gwarantuje sukcesów i cały zespół musi przyczynić się do tego, a Bayern to mądra polityka finansowa i każdy to wie, a prognozy finansowe dla tego klubu jeśli chodzi o finanse w ciągu kilku lat są ogromne i żaden klub tego nie przeskoczy :) FCB!
07.05.2015 23:41
Tak naprawdę nie dowiemy się jaką Bayern ma listę piłkarzy do kupienia dopóki nie zostaną te transfery zatwierdzone przez sam Bayern :) FCB!
07.05.2015 13:38
Wszystko było dobrze prawie do 80 minuty, ale czar prysł i Bayern grał tak jak mu przeciwnik pozwalał. Myślę, że powoli w Bayernie będzie widoczna zmiana pokoleniowa (Arjen, Franek, Lahm czy Bastian jeszcze na dobrym pograją ze dwa sezony) i w lecie Bawarczycy mogą rozbić bank :) FCB!
07.05.2015 12:13
Koniec narzekania tak czy siak można się spodziewać, ze w lecie Bayern wyda trochę gotówki :) FCB!
06.05.2015 22:54
A Szpakowski tak się podniecil jakby miał orgazm... FCB!
06.05.2015 22:24
Alonso do zmiany, a na boisko Javi... FCB!
06.05.2015 22:02
Ten sędzia to n
06.05.2015 21:58
Znów kartka nie wiadomo za co... FCB!
06.05.2015 21:54
Zagrać w obronie jak w pierwszej połowie i strzelić chociaż bramkę :) FCB!
06.05.2015 21:48
Obrona musi grac bezbłędnie :).FCB!
06.05.2015 21:38
Nie jest zle jak na razie :) FCB!
06.05.2015 21:31
Nie wiem za co ta żółta kartka... FCB!
06.05.2015 21:21
Lewy ma dar do strzelania trudnych bramek... FCB!
06.05.2015 21:08
Muszą w obronie grac bardzo blisko siebie... FCB!
06.05.2015 20:58
Manuel jako ostoja obrony :) FCB!
06.05.2015 20:54
I juz zaczyna się nurkowanie Barcelony... FCB!
06.05.2015 20:50
No to jazda Bawarczycy i oby na koniec z dobrym wynikiem :) FCB!
06.05.2015 20:38
Wiadomo o co chodzi z tym Granitem Xhaka piłkarzem MBG, bo zaczyna się mówić co raz więcej w kontekście jego transferu do Bayernu, a w związku z odejściem Claudio po sezonie i prawdopodobnie Alonso to na celowniku Bayernu nie od dziś znajduję się piłkarz Atletico (Antoine) i Felipe Anderson z Lazio ? FCB!
06.05.2015 11:28
Wychodzi na to, że najemnik ciekawe czy pozostali piłkarze, którzy od czasu Guardioli zawitali do Bayernu też mają takie podejście jak Hiszpan... FCB!
06.05.2015 11:23
Pojawia się sprzeczność, bo jak nie można zatrzymać Leo to znaczy, że Bayern nie ma najlepszego trenera na świecie. Dla mnie każdego piłkarza można zatrzymać i cudów akurat nie potrzeba, bo to tylko ludzie :) FCB!
05.05.2015 20:23
W jutrzejszym meczu biorę w ciemno bramkowy remis, a zwycięstwo Bawarczyków będzie "małą" niespodzianką :) FCB!
05.05.2015 16:57
Czy Guardiola jest najlepszym trenerem na świecie to wszystko to zweryfikuje dwumecz z Barceloną... FCB!
05.05.2015 12:54
Zle się dzieję, bo widać, że nie tak jak trzeba są dobrane treningi i już przypadku w tym nie ma... FCB!
05.05.2015 12:52
Może to jakiś sposób na Barcelonę, bo oni mają indywidualności (mogą mieć np. zły dzień), a Bawarczycy w obecnej sytuacji jako cała zjednoczona drużyna :) FCB!
04.05.2015 20:36
Zgadzam się jak Bayern nie jest kimś zainteresowany to oznacza, że jednak jest, bo to taka zagrywka włodarzy klubu :) FCB!
04.05.2015 12:42
Wg Sammera Lewandowski raczej nie zagra z Barceloną, bo nie chcą ryzykować jego zdrowiem... FCB!
03.05.2015 21:27
Piłkarz Lyonu, Lacazette o nim zaczyna się mówić co raz częściej w kontekście transferu do Bayernu :) FCB!
03.05.2015 13:32
Jedno jest pewne, że letnie okienko transferowe może być bardzo ciekawe w wykonaniu Bawarczyków :) FCB!
03.05.2015 12:51
Sammer jak zawsze krótko i na temat bez owijania w bawełnę :) FCB!
03.05.2015 12:49
Kehl kończy karierę i myśli, że wszystko mu wolno i na koniec to BvB jest lata świetlne przed Bayernem i jeśli nadal będą tak postępować to taki sezon jak obecnie będzie się przytrafiał często w przyszłości... FCB!
03.05.2015 12:48
Niestety, ale to co mówi Boateng to jest 100 % prawda jak gra ostatnio Bayern i nic dodać, nic ująć :) FCB!
03.05.2015 12:46
Sammer jak zwykle wie co mówi i tylko się cieszyć, że jest taka osoba w Bayernie :) FCB!
02.05.2015 21:40
Trudno ocenić ten mecz i z Barceloną Bawarczycy nie mają nic do stracenia, bo już gorzej być nie może :) FCB!
02.05.2015 20:58
Jakiś ofensywny gracz na pewno trafi w letnim okienku i każdy zawodnik, który był wymieniony jako ewentualne wzmocnienie byłby dobry :) FCB!
02.05.2015 12:27
Guardiola pewnie chciał dobrze, ale wyszło jak wyszło i gdyby wiedział, że się tak stanie na pewno by go na plac nie wpuszczał... FCB!
02.05.2015 11:54
Wyżej wymieniony skład jak najbardziej może być tylko jeszcze można dziś dać zagrać chwile Martinezowi i w bramce postawił bym na Reine, a co do wyniku stawiam na wymęczony remis :) FCB!
02.05.2015 11:51
Dziś rezerwy Bayernu wygrały u siebie 5-1 z SpVgg Bayreuth po bramkach: Wegkamp, Basta, Ribery oraz 2x Tobias i obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli... FCB!
01.05.2015 21:31
Heat -> I taki skład możliwe, że jutro wyjdzie :) FCB!
01.05.2015 21:13
Pewnie może być od 4 do 6 zmian :) FCB!
01.05.2015 21:04
Oczywiście, że tak jeśli pół rezerwami (Reina, Weiser, Kurt, Gaudino,Claudio i jeszcze dodał bym Rode chyba, że będzie grał z Barceloną) będzie remis z Bayerem to będzie dobrze :) FCB!
01.05.2015 20:39
Pep -> I dobrze, że tak zrobi :) FCB!
01.05.2015 20:24
Nieźle Guardiola pojechał po zawodniku BVB Kehlu odnośnie jego ostatniej wypowiedzi dotyczącej, że Bawarczycy gdy przegrywają winę zwalają zawsze na sędziów "Moja rada dla Sebastiana Kehla: Kiedy masz 35 punktów straty, to wtedy...lepiej się nie odzywać." Nic dodać, nic ująć :) FCB!
01.05.2015 15:52
Nieźle Guardiola pojechał po zawodniku BVB Kehlu odnośnie jego ostatniej wypowiedzi dotyczącej, że Bawarczycy gdy przegrywają winę zwalają zawsze na sędziów "Moja rada dla Sebastiana Kehla: Kiedy masz 35 punktów straty, to wtedy...lepiej się nie odzywać." Nic dodać, nic ująć :) FCB!
01.05.2015 15:51
W jutrzejszym meczu z Bayerem mimo, że to Bayer, a nie np. Koln (z całym szacunkiem dla nich) ale Guardiola wg mnie powinien wystawić pół rezerwowych skład, bo po co wszystkich znów męczyć przed meczem z Barceloną, a Reina, Weiser, Gaudino, Kurt, Rode i Claudio gorzej by nie zagrali... FCB!
01.05.2015 10:11
Dodali ostatnio sędziów bramkowych i to nawet widzę nie pomaga... FCB!
01.05.2015 10:08
Tu już nawet okulista sędziemu nie pomoże... FCB!
01.05.2015 10:06
Wilki jadą z Arminią, aż miło i oby tak było w finale z BVB :) FCB!
Przedłużenie wypożyczenia jak najbardziej wskazane, bo drużyna z Augsburga ma dużą szansę by zagrać w przyszłym sezonie w LE, a dla Hojbjerga to byłoby bezcenne doświadczenie :) FCB!
17.05.2015 20:35
Mam nadzieje, ze to bedzie ostatni sezon gdzie Bawarczycy beda zdobywac mistrza na trzy, cztery lub piec kolejek przed koncem sezonu, bo nie od dzis dzieje sie to co sie dzieje... FCB!
17.05.2015 11:03
Dajmy spokój z tym Hazardem i myślmy realistycznie, a nie bujamy w obłokach :) FCB!
16.05.2015 22:11
SuperBayern -> O to chodzi, że Chelsea nic nie musi :) FCB!
16.05.2015 22:05
Superbayern -> Tylko, że Romek i Mou nie są głupi i za żadne 90 mln Hazarda by nie puścili... FCB!
16.05.2015 22:00
Tak jak było napisane tylko Bild podaje prawdziwe info dotyczące Bayernu i tyle w temacie :) FCB!
16.05.2015 21:57
Hazard to by kosztował Bayern niby te 200 mln co ma do wydania, więc nie ma o kim pisać :) FCB!
16.05.2015 21:51
Tak czy siak zmiany są konieczne i tylko czekać kogo Bayern pierwszy zakontraktuje :) FCB!
16.05.2015 21:39
Pierwszy raz w historii Bayern może rozbić bank, bo ma na to pieniądze, ale czy tak się stanie to wkrótce się okaże :) FCB!
16.05.2015 20:42
Nawet jak wróci Uli to na pewno nie zostanie ponownie prezydentem klubu ze względu na wizerunek klubu... FCB!
16.05.2015 11:52
Na pewno to nie jest tragiczny sezon :) FCB!
16.05.2015 11:40
Tak patrząc na ten sezon to mistrzostwo i dwa półfinały to nie ma, aż jakieś tragedii, a Barcelona była do ogrania gdyby nie pierwszy mecz, bo Bawarczycy powinni strzelić chociaż jedną bramkę. Wg mnie lepiej być co sezon w półfinale LM niż wygrać LM za kolejne 10 lat :) FCB!
16.05.2015 11:39
Franka bym na siłę nie sprzedawał chyba, że sam by chciał odejść ze względu na rolę rezerwowego :) FCB!
15.05.2015 21:41
Bayern zagra na luzie, ale jego rywal to już nie bardzo ważne by nie przegrać, bo Bawarczykom nikt nie daje prezentów za darmo, a jedynie oni mogą dać :) FCB!
15.05.2015 21:08
Po Prostu Wilki nie muszą sprzedawać Belga i stąd taka cena, a co do Hazarda to bez komentarza, bo nawet trudno by go było wyciągnąć na FM-ie :) FCB!
15.05.2015 21:02
Lewandowski nie ma konkurenta, wiec Lacazette byłby idelany wg mnie :) FCB!
15.05.2015 13:28
Koan -> To jest cały Bayern, że jak kupuje kogoś to w spokoju i ciszy i wcale się nie zdziwię jak będzie tym razem :) FCB!
14.05.2015 19:44
Bayern to Bayern nigdy nie będzie "sklepem Real", Chelsea, Psg czy City w tym sensie, że nie będą padać rekordy transferowe z ich udziałem, a przede wszystkim rozważne kupowanie dlatego na pierwszy ogień powinien pójść taki piłkarz jak właśnie Firmino :) FCB!
14.05.2015 19:42
Gotze musi się ogarnąć i wziąć się do cięższej pracy... FCB!
14.05.2015 11:06
Francuski gracz Atletico pewnie też będzie nie dla Bayernu, bo Chelsea już na niego poluje, a Romek na kase nie będzie patrzył i sypnie ile trzeba. Wg mnie pozostaje kupno Firmino, albo jeszcze Lacazette z Lyonu by Lewandowski miał jakiegoś konkurenta :) FCB!
14.05.2015 11:04
I dało radę Juve i bardzo dobrze :) FCB!
13.05.2015 22:40
Oby nie było finału El Clasico, bo to już jest takie nudne, że nawet szkoda słów by to określić... FCB!
13.05.2015 22:28
Twardy -> Bayern nigdy nie kupował zawodników za 60 mln, więc nie wiem czy to się akurat zmieni w letnim okienku :) FCB!
13.05.2015 21:18
Kubla -> Na Francuza poluje już Chelsea i pewnie dadzą każde pieniądze by go ściągnąć... FCB!
13.05.2015 20:29
JazGod -> Na gracza Fc Porto to wg mnie szkoda sobie głowy zawracać, bo nie jest wart tej kasy (są lepsi) a co do KdB to nie wydaje mi się żeby Bawarczycy wydali 80 mln na jednego gracza, a max. będzie to 50 mln nie więcej :) FCB!
13.05.2015 20:13
W dzisiejszym sezonie LM Bayern zarobił na rozgrywkach ponad 60 mln, czyli kasa na dwóch solidnych graczy by była tylko konia z rzędem kto obstawi kogo zarząd przewiduje ściągnąć w lecie do Monachium :) FCB!
13.05.2015 19:48
Gdyby nie pierwszy mecz to kto wie co by było :) FCB!
13.05.2015 14:41
Matilegolas -> Wg mnie na pewno odejdą Claudio oraz Alonso, a z pozostała resztą zobaczymy :) FCB!
13.05.2015 13:42
I to jest bardzo dobra polityka klubu, bo trener zawsze może odejść, a klub musi myśleć o dalszej przyszłości. Jeszcze co do Francuza z Lyonu to przydałby się w Bayernie, bo Lewandowski musi czuć rywalizację, a nie ma kto z nim rywalizować w ataku, a Claudio odchodzi :) FCB!
13.05.2015 13:28
Szkoda, że pierwszy mecz tak się ułożył, bo Barcelona nic nie grała dziś w drugiej połowie i Leo jak widać można zatrzymać :) FCB!
12.05.2015 22:39
Bawarczycy nie mają tak naprawdę nic do stracenia, więc grają na luzie, a Barcelona się zaczyna spinać :) FCB!
12.05.2015 22:21
O Hazardzie można tylko pomarzyć, bo Mourinho i tak go nie puści, więc nie wiem o czym gadka :) FCB!
12.05.2015 19:43
Znając Guardiole to jakby trzeba było to umieścił by Francuza na skrzydle, a teraz tak piłka poszła do przodu, że nie można przywiązywać się do jednej formacji :) FCB!
12.05.2015 14:38
Bayern tyle na pewno nie da za jednego zawodnika :) FCB!
12.05.2015 14:36
Za 50 mln to szkoda nawet głowy sobie zawracać i za jakieś 30 mln można wyciągnąć Lacazette, który też może grać na skrzydle (większość piszę, że to tylko napastnik, a tak do końca nie jest) jak i w ataku :) FCB!
12.05.2015 14:15
Oby tak było :) FCB!
12.05.2015 11:35
Był jeden cud w pamiętnym finale w Stambule, ale podobno nic dwa razy się nie zdarza w sumie kto wie :) FCB!
12.05.2015 11:33
Czyli po słowach Hiszpana wynika jasno, że przyszły sezon będzie jego ostatnim sezonem w Bayernie, a co do odejścia Mullera to większych bzdur nie czytałem... FCB!
11.05.2015 12:39
Okaże się za niedługo ile w tym prawdy, a ile nie... FCB!
11.05.2015 12:36
Co do pozostania Hiszpana czy nie w Bayernie to pewnie wszystkiego dowiemy się po ostatnim meczu, a włodarze Bayernu nie chcą dodatkowo eskalować napięcia, które i tak jest już duże :) FCB!
10.05.2015 19:45
Jeśli faktycznie się dogadał z City to jego przyszły sezon w Bayernie będzie ostatnim i zarząd nie zwolni go tylko wygaśnie kontrakt... FCB!
09.05.2015 21:55
Wszyscy dobrze wiemy, że Guardiola wypełni swój kontrakt, więc nie wiem po co pisać o trenerze, który obejmie Bayern w przyszłym sezonie jak to i tak będzie Hiszpan na kolejny sezon ? FCB!
09.05.2015 21:25
Z taką grą klubu z Madrytu to w finale LM widzę Juve :) FCB!
09.05.2015 20:43
Bardzo w to wątpię, że Guardiola skumał się już z City. Jego kontrakt obowiązuje jeszcze rok i go wypełni i wg mnie jak nie będzie potrójnej korony to sam odejdzie i zarząd nie będzie go musiał zwalniać, bo po prostu skończy mu się kontrakt :) FCB!
09.05.2015 20:21
Do trzech razy sztuka :) FCB!
08.05.2015 14:49
Android -> Logika jest prosta jak zarząd go nie zwolni to sam to zrobi i dobrze o tym Hiszpan wie co się może stać jeśli w przyszłym sezonie nie wygra wszystkiego :) FCB!
08.05.2015 14:45
Przyszły sezon będzie być, albo nie być dla Guardioli w Bayernie plus do tego pierwszy raz prawdopodobnie wzmocnienia za ponad 100 mln i to wtedy wszystko zweryfikuje i nie będzie kręcenia wtedy :) FCB!
08.05.2015 14:43
Adi -> Bardzo prawdopodobny jest transfer młodego Szwajcara do Bayernu plus do tego Francuz z Lyonu jak wspomniałem (wszystkie transfery robione są z głową i moim zdaniem będzie i tym razem, bo nie sztuka wydać lekko ponad 100 mln) :) FCB!
08.05.2015 14:41
Moim zdaniem w lecie nie dojdzie do przedłużenia kontraktu, a dlaczego ? Bo jeszcze kontrakt Hiszpana obowiązuje przez rok i jeśli w przyszłym sezonie nie zdobędzie potrójnej korony to pożegna się z Bayernem i myślę, że takie dostanie ultimatum od zarządu, bo inaczej tego nie widzę plus do tego na pewno będą grube wzmocnienia... FCB!
08.05.2015 14:37
Niestety, ale Guardiola zakłamuje ostatnio rzeczywistość :) FCB!
08.05.2015 14:22
Jaki Di Maria i jaki Carlo w Bayernie ? Bayern to Bayern i nie da na Argentyńczyka nie wiem np. 60 mln (MU tanio go na pewno nie puści), a poza tym Guardiola zostanie na pewno do wypełnienia kontraktu i brać Francuza z Lyonu :) FCB!
08.05.2015 13:48
Wg mnie nr jeden i będę to powtarzał będzie transfer skrzydłowego, czyli Lacazette z Lyonu i obym się się mylił :) FCB!
08.05.2015 12:43
Ja obstawiam jako pierwszy transfer zakup skrzydłowego Lacazette z Lyonu, bo nie oszukujmy się, ale Franek w przyszłym sezonie będzie tylko rezerwowym i jest nawet opcja, że jak mu to nie będzie odpowiadać to odejdzie, a Francuz to bardzo dobra opcja jako Ribery 2.0. Oj będzie się działo w letnim okienku i po raz pierwszy Bayern może rozbić bank na transfery, bo prawda jest taka, że zbliża się w Bayernie zmiana pokoleniowa, a wieku nie oszukamy. I na koniec włodarze z Monachium pewnie jak w ciszy szykują się do kilku niespodzianek, a jedną z nich może być wspomniany Francuz :) FCB!
08.05.2015 12:37
W obecnej sytuacji oczywiście, że Bayern mógłby kupić kogoś za 100 mln, ale to jest tak wyjątkowy i mądry klub, że tego nie zrobi, a dlaczego, bo kupienie kogoś za tyle kasy nie gwarantuje sukcesów i cały zespół musi przyczynić się do tego, a Bayern to mądra polityka finansowa i każdy to wie, a prognozy finansowe dla tego klubu jeśli chodzi o finanse w ciągu kilku lat są ogromne i żaden klub tego nie przeskoczy :) FCB!
07.05.2015 23:41
Tak naprawdę nie dowiemy się jaką Bayern ma listę piłkarzy do kupienia dopóki nie zostaną te transfery zatwierdzone przez sam Bayern :) FCB!
07.05.2015 13:38
Wszystko było dobrze prawie do 80 minuty, ale czar prysł i Bayern grał tak jak mu przeciwnik pozwalał. Myślę, że powoli w Bayernie będzie widoczna zmiana pokoleniowa (Arjen, Franek, Lahm czy Bastian jeszcze na dobrym pograją ze dwa sezony) i w lecie Bawarczycy mogą rozbić bank :) FCB!
07.05.2015 12:13
Koniec narzekania tak czy siak można się spodziewać, ze w lecie Bayern wyda trochę gotówki :) FCB!
06.05.2015 22:54
A Szpakowski tak się podniecil jakby miał orgazm... FCB!
06.05.2015 22:24
Alonso do zmiany, a na boisko Javi... FCB!
06.05.2015 22:02
Ten sędzia to n
06.05.2015 21:58
Znów kartka nie wiadomo za co... FCB!
06.05.2015 21:54
Zagrać w obronie jak w pierwszej połowie i strzelić chociaż bramkę :) FCB!
06.05.2015 21:48
Obrona musi grac bezbłędnie :).FCB!
06.05.2015 21:38
Nie jest zle jak na razie :) FCB!
06.05.2015 21:31
Nie wiem za co ta żółta kartka... FCB!
06.05.2015 21:21
Lewy ma dar do strzelania trudnych bramek... FCB!
06.05.2015 21:08
Muszą w obronie grac bardzo blisko siebie... FCB!
06.05.2015 20:58
Manuel jako ostoja obrony :) FCB!
06.05.2015 20:54
I juz zaczyna się nurkowanie Barcelony... FCB!
06.05.2015 20:50
No to jazda Bawarczycy i oby na koniec z dobrym wynikiem :) FCB!
06.05.2015 20:38
Wiadomo o co chodzi z tym Granitem Xhaka piłkarzem MBG, bo zaczyna się mówić co raz więcej w kontekście jego transferu do Bayernu, a w związku z odejściem Claudio po sezonie i prawdopodobnie Alonso to na celowniku Bayernu nie od dziś znajduję się piłkarz Atletico (Antoine) i Felipe Anderson z Lazio ? FCB!
06.05.2015 11:28
Wychodzi na to, że najemnik ciekawe czy pozostali piłkarze, którzy od czasu Guardioli zawitali do Bayernu też mają takie podejście jak Hiszpan... FCB!
06.05.2015 11:23
Pojawia się sprzeczność, bo jak nie można zatrzymać Leo to znaczy, że Bayern nie ma najlepszego trenera na świecie. Dla mnie każdego piłkarza można zatrzymać i cudów akurat nie potrzeba, bo to tylko ludzie :) FCB!
05.05.2015 20:23
W jutrzejszym meczu biorę w ciemno bramkowy remis, a zwycięstwo Bawarczyków będzie "małą" niespodzianką :) FCB!
05.05.2015 16:57
Czy Guardiola jest najlepszym trenerem na świecie to wszystko to zweryfikuje dwumecz z Barceloną... FCB!
05.05.2015 12:54
Zle się dzieję, bo widać, że nie tak jak trzeba są dobrane treningi i już przypadku w tym nie ma... FCB!
05.05.2015 12:52
Może to jakiś sposób na Barcelonę, bo oni mają indywidualności (mogą mieć np. zły dzień), a Bawarczycy w obecnej sytuacji jako cała zjednoczona drużyna :) FCB!
04.05.2015 20:36
Zgadzam się jak Bayern nie jest kimś zainteresowany to oznacza, że jednak jest, bo to taka zagrywka włodarzy klubu :) FCB!
04.05.2015 12:42
Wg Sammera Lewandowski raczej nie zagra z Barceloną, bo nie chcą ryzykować jego zdrowiem... FCB!
03.05.2015 21:27
Piłkarz Lyonu, Lacazette o nim zaczyna się mówić co raz częściej w kontekście transferu do Bayernu :) FCB!
03.05.2015 13:32
Jedno jest pewne, że letnie okienko transferowe może być bardzo ciekawe w wykonaniu Bawarczyków :) FCB!
03.05.2015 12:51
Sammer jak zawsze krótko i na temat bez owijania w bawełnę :) FCB!
03.05.2015 12:49
Kehl kończy karierę i myśli, że wszystko mu wolno i na koniec to BvB jest lata świetlne przed Bayernem i jeśli nadal będą tak postępować to taki sezon jak obecnie będzie się przytrafiał często w przyszłości... FCB!
03.05.2015 12:48
Niestety, ale to co mówi Boateng to jest 100 % prawda jak gra ostatnio Bayern i nic dodać, nic ująć :) FCB!
03.05.2015 12:46
Sammer jak zwykle wie co mówi i tylko się cieszyć, że jest taka osoba w Bayernie :) FCB!
02.05.2015 21:40
Trudno ocenić ten mecz i z Barceloną Bawarczycy nie mają nic do stracenia, bo już gorzej być nie może :) FCB!
02.05.2015 20:58
Jakiś ofensywny gracz na pewno trafi w letnim okienku i każdy zawodnik, który był wymieniony jako ewentualne wzmocnienie byłby dobry :) FCB!
02.05.2015 12:27
Guardiola pewnie chciał dobrze, ale wyszło jak wyszło i gdyby wiedział, że się tak stanie na pewno by go na plac nie wpuszczał... FCB!
02.05.2015 11:54
Wyżej wymieniony skład jak najbardziej może być tylko jeszcze można dziś dać zagrać chwile Martinezowi i w bramce postawił bym na Reine, a co do wyniku stawiam na wymęczony remis :) FCB!
02.05.2015 11:51
Dziś rezerwy Bayernu wygrały u siebie 5-1 z SpVgg Bayreuth po bramkach: Wegkamp, Basta, Ribery oraz 2x Tobias i obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli... FCB!
01.05.2015 21:31
Heat -> I taki skład możliwe, że jutro wyjdzie :) FCB!
01.05.2015 21:13
Pewnie może być od 4 do 6 zmian :) FCB!
01.05.2015 21:04
Oczywiście, że tak jeśli pół rezerwami (Reina, Weiser, Kurt, Gaudino,Claudio i jeszcze dodał bym Rode chyba, że będzie grał z Barceloną) będzie remis z Bayerem to będzie dobrze :) FCB!
01.05.2015 20:39
Pep -> I dobrze, że tak zrobi :) FCB!
01.05.2015 20:24
Nieźle Guardiola pojechał po zawodniku BVB Kehlu odnośnie jego ostatniej wypowiedzi dotyczącej, że Bawarczycy gdy przegrywają winę zwalają zawsze na sędziów "Moja rada dla Sebastiana Kehla: Kiedy masz 35 punktów straty, to wtedy...lepiej się nie odzywać." Nic dodać, nic ująć :) FCB!
01.05.2015 15:52
Nieźle Guardiola pojechał po zawodniku BVB Kehlu odnośnie jego ostatniej wypowiedzi dotyczącej, że Bawarczycy gdy przegrywają winę zwalają zawsze na sędziów "Moja rada dla Sebastiana Kehla: Kiedy masz 35 punktów straty, to wtedy...lepiej się nie odzywać." Nic dodać, nic ująć :) FCB!
01.05.2015 15:51
W jutrzejszym meczu z Bayerem mimo, że to Bayer, a nie np. Koln (z całym szacunkiem dla nich) ale Guardiola wg mnie powinien wystawić pół rezerwowych skład, bo po co wszystkich znów męczyć przed meczem z Barceloną, a Reina, Weiser, Gaudino, Kurt, Rode i Claudio gorzej by nie zagrali... FCB!
01.05.2015 10:11
Dodali ostatnio sędziów bramkowych i to nawet widzę nie pomaga... FCB!
01.05.2015 10:08
Tu już nawet okulista sędziemu nie pomoże... FCB!
01.05.2015 10:06
Wilki jadą z Arminią, aż miło i oby tak było w finale z BVB :) FCB!
29.04.2015 21:40