DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 209

Właśnie głośno jest o kilku piłkarzach, ale pewnie żaden nie trafi do Bayernu, bo władze robią transfery po cichaczu i trudno obstawić kto zasili Bayern :) FCB!

25.06.2015 19:29

Adi -> Ja bym się nie zgodził, bo jest wielu piłkarzy którzy grają w średnich klubach i się wybijają i za nich nie trzeba płacić wysokich sum z prostej przyczyny, że taki klub nie stać na opłacanie dalej takiego piłkarza i nie sprzedają go po wygórowanej cenie, bo wiedzą, że lepiej go sprzedać za 20 mln niż za 40, bo później nie każdy takiego grajka będzie już chciał... FCB!

25.06.2015 19:21

Otwarty -> A czy ja napisałem, że polityką Bayernu jest sprowadzanie piłkarzy z Ukrainy ? Czytaj ze zrozumieniem, bo chodziło mi o to, że polityka Bayernu jest taka, że nigdy nie wyda na jednego piłkarza 70 czy 80 mln, więc widać nie wszyscy to rozumieją i chcieliby jakiegoś przepłaconego Di Marie w Bayernie... śmiech... FCB!

25.06.2015 19:11

Bardzo w to wątpię, że Guardiola zażyczył sobie Coste to po pierwsze (wg mnie taka jest polityka Bayernu od lat), a po drugie Bayern nigdy nie wyda za jednego gracza 70 czy 80 mln, więc trzeba sobie to wbić do głowy. I na koniec każdy kto dołączy do Bayernu w tym klubie może bardzo się wybić i nie oceniam bym kogoś kto jeszcze nie założył koszulki klubowej i nie zagrał ani jednego meczu, bo to trochę nie poważne... FCB!

25.06.2015 19:04

Zmiennikiem Lewandowskiego musi być ktoś młodszy, a jak nie da sobie rady to w ataku zawsze może grać Muller :) FCB!

25.06.2015 11:44

Ja nie wierzę w transfer Di Marii, a z tego względu, że jak na jednego piłkarza wątpię by Bayern tyle wydał, a dwa za dużo mówi się o tym, czyli nic z tego nie wyjdzie, bo jak Bayern kogoś kupuje to zazwyczaj nie robi się z tego szumu chyba, że transfer zaklepany jest kilka miesięcy wcześniej :) FCB!

24.06.2015 11:14

Hojbjerg wrócił i chce zostać i tak samo Julian no zobaczymy co z tego wyjdzie :) FCB!

24.06.2015 11:05

Zastępcą Lewandowskiego powinien być jakiś młody napastnik, a jakby Polak doznał jakiegoś urazu to jeśli młody by nie dał rady to Muller może grać w ataku zawsze :) FCB!

23.06.2015 13:40

Riberyy007 -> No fakt zapomniałem o tym, czyli Ukrainiec będzie łakomym kąskiem, a Bayern powinien zawalczyć o takiego zawodnika, bo nie od dziś wiemy, że Bawarczycy potrafią sprowadzić dobrego zawodnika za free :) FCB!

18.06.2015 23:32

Na Ukraińca warto zwrócić uwagę, bo myślę, że byłby do wzięcia za nie duże pieniądze jakieś 20 kilka milionów, a może Bayern go obserwuje tylko o tym nie wiemy :) FCB!

18.06.2015 22:29

Zastępcą Svena w VFB ma być Polak Przemysław Tytoń :) FCB!

16.06.2015 12:02

Bawarczycy jak zwykle potrafią zaskoczyć i zgodzę się z poprzednikami, że Svenowi trzeba będzie dawać więcej szans na grę np. w PN, bo szkoda takiego bramkarza na rezerwę :) FCB!

16.06.2015 11:18

Transfery w przypadku Bayernu to tzw. krótka piłka (nigdy nic nie wiadomo) :) FCB!

15.06.2015 22:19

Ozi1989 -> Tak mi pocisnąłeś, że normalnie strach się bać heh i również nie pozdrawiam, bo nie ma kogo... FCB!

13.06.2015 12:28

Ozil1989 -> Nie wiem po co do mnie piszesz i zaczepiłeś mnie, bo nie siedzę w zarządzie Bayernu, więc nie pomogę Ci w tym, żebyś był szczęśliwy jak Bayern kogoś kupi za 100 mln i myśl sobie jak chcesz mi to lata nie powiem koło czego i właśnie Twój nik pokazuję kto robił pod siebie mając zaledwie kilka lat i kto tu wykazuje brak szacunku... FCB!

13.06.2015 12:20

Ozil1989 -> Heh Człowiecze to napisz do zarządu to jestem pewien, że Twoje myśli zostaną wyśmiane jak nie wiesz jak funkcjonuje Bayern od lat i poczytaj więcej to się dowiesz, że Bawarczycy to nie sklep Real czy inne kluby, a jak nie pasuje Ci klub i lubisz wielkie transfery za grube miliony, gdzie większość to niewypały to kibicuj komu innemu i problemu nie będzie... FCB!

13.06.2015 12:06

Patryk233 -> Nic dodać, nic ująć i AMEN :) FCB!

13.06.2015 11:53

Żenujące robi się to, że MU robi się jak drugi sklep Real chce wszystkich i wszystko, a co do Bayernu to władze wiedzą na pewno co robią i pewnie lepiej niż wspomniany klub z Madrytu, gdzie przepłaca za piłkarzy 100 razy, a wyników brak i życzę z taką polityką powodzenia... FCB!

13.06.2015 11:48

Tak Darmian jest w pierwszym składzie Włochów :) FCB!

12.06.2015 20:48

Bo zarząd na spokojnie analizuje kogo kupić, a kogo nie, a nie na kolanie jak inne kluby, że ktoś zabłyśnie raz czy dwa i już trzeba go kupić, bo taki wspaniały jest... FCB!

11.06.2015 21:39

Widzę, że MU bawi się w sklep Real, że chcą wszystkich piłkarzy, którzy się wyróżniają, ale nie tędy droga... FCB!

11.06.2015 21:00

Co prawda to prawda niektórzy się tak cenią, że aż żal :) FCB!

11.06.2015 11:51

Z czym do ludzi i nie wiem czy nawet Barcelona sypnie mu taką pensje jaką chce... FCB!

11.06.2015 11:18

Krótko i na temat, bo Bayern to Bayern, a nie jakieś sklepy czy ciul wie co :) FCB!

10.06.2015 20:15

Dla Alonso przyszły sezon będzie na pewno ostatnim w Bayernie :) FCB!

10.06.2015 14:58

Inaczej być nie mogło :) FCB!

10.06.2015 14:32

Na pewno zostanie na przyszły sezon, koniec i kropka :) FCB!

10.06.2015 14:28

Hojbjerg, Rode i Gaudino to przyszłość Bayernu :) FCB!

10.06.2015 14:27

Ten Weiser ma coś w sobie także powinni z nim przedłużyć kontrakt na jakieś minimum 2 lata i fakt wypożyczyć :) FCB!

09.06.2015 22:53

Nie byłby to na pewno głupi transfer z faktu takiego, że ten zawodnik może grać na wszystkich pozycjach w obronie :) FCB!

09.06.2015 20:28

Wszystko się wyjaśni do końca czerwca :) FCB!

09.06.2015 12:15

To już było wiadomo od jakiegoś czasu. W Bayernie cisza przed transferami zawsze oznacza jakąś niespodziankę :) FCB!

08.06.2015 23:14

Konia z rzędem kto obstawi jaki zawodnik trafi tego lata do Bayernu :) FCB!

08.06.2015 23:08

Oczywiście, że jest w tym dużo prawdy, bo nie od dziś numer jeden dla Bayernu co sezon jest mistrzostwo niemiec. Po zaklepaniu tytuły piłkarze myślą, że zrobili 100 % tego co mieli zrobić i wkrada się dekoncentracja i nie chce się im po prostu grać. Mam nadzieję, że przyszły sezon taki nie będzie i Wilki jak i BVB będą rywalizować z Bawarczykami do ostatnich kolejek, bo to na prawdę wyjdzie tylko na dobre Bayernowi :) FCB!

07.06.2015 20:39

Ja w Duńczyku widzę potencjalnego następce Bastiana i to będzie największa głupota ostatnich lat jak Bayern go puści :) FCB!

06.06.2015 20:04

Nie wiem czy AdM byłby dobrym rozwiązaniem dla Bayernu (sam jeszcze dobrze nie zaklimatyzował się w Manchestrze to zmiana klubu nie wchodzi pewnie teraz w rachubę), a chyba nie tego szukają :) FCB!

05.06.2015 10:41

Jako skaut obok DvB by się w Bayernie nadawał :) FCB!

05.06.2015 10:29

Cicho się zrobili na temat nowego kontraktu dla Hiszpana, więc jeśli nadal będzie cisza to będzie raczej oczywiste, że Guardiola odejdzie po sezonie... FCB!

05.06.2015 10:26

Alonso w przyszłym sezonie powinien grać ogony, a dać szanse właśnie Rode, Hojbjergowi nie zapominając o Kimmichu :)

04.06.2015 14:37

Myślę, że Duńczyk powinien grać na zmianę z Rodę (raz on raz on, bo Rode trochę pograł w tym sezonie, a mogą się zdarzyć kontuzje jak to w życiu) :) FCB!

04.06.2015 14:20

Źródło Bildu jest najbardziej wiarygodnym źródłem, więc tego się trzeba trzymać, ale fakt transfer Darmiana jak najbardziej prawdopodobny, bo to wszechstronny obrońca :) FCB!

04.06.2015 12:15

Pole piłkarzy ofensywnych, którzy mają zasilić Bayern się skraca, więc można brać pod uwagę gracza Porto i Firmino :) FCB!

04.06.2015 12:11

Alonso ma jeszcze rok kontraktu i na tym się jego przygoda z Bayernem skończy, więc Hojbjerg teoretycznie powinien grać częściej niż Hiszpan... FCB!

04.06.2015 12:07

Nie wiem czy to dobrze czy to źle, bo jak będzie grzał ławę to szkoda jego talentu, ale zobaczymy... FCB!

04.06.2015 11:14

Jak co roku w lecie same plotki to Bayern przez te plotki to by dwie kadry ułożył :) FCB!

04.06.2015 11:06

I bardzo dobrze, bo przez kilka lat środkowy pomocnik Bayernowi nie jest akurat potrzebny :) FCB!

02.06.2015 14:00

Dla mnie to fenomen, bo liga włoska to jednak liga włoska :) FCB!

01.06.2015 13:12

I to jest jeden z niewielu prawdziwych Bawarczyków i tak trzymać Thomas :) FCB!

01.06.2015 12:26

Wyjdzie to tylko na dobre Bawarczykom jak i na samych rozgrywkach :) FCB!

01.06.2015 11:32

Kimas -> Tak szczerze to już mnie to trochę zaczyna nudzić jak Bayern zdobywa mistrzostwo na trzy, cztery lub pięć kolejek przed końcem, bo co to za emocje ? Żadne, a później się im nie chcę grać i mamy to co mamy i musi się to zmienić, a BVB czy Wilki muszą spiąć poślady... FCB!

31.05.2015 15:12

Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo, bo Wilki do zawsze miały duży potencjał tylko to był potencjał źle wykorzystywany (patrz: Felix Magath) i jeśli się nie osłabią, a jeszcze bardziej wzmocnią to mogą być i mam nadzieję, że tak będzie poważnym rywalem dla Bayernu (obok BVB) i wyjdzie to tylko na dobre Bawarczykom :) FCB!

31.05.2015 12:38

Zasłużone zwycięstwo Wilków i zapowiada się ciekawy mecz w SPN w przyszłym sezonie :) FCB!

30.05.2015 22:06

Kiedyś Wilki muszą zdobyć pierwszy raz PN i dziś jest najlepsza na to okazja i to przy tym wyniku :) FCB!

30.05.2015 20:41

Bas i 1-3 :) FCB!

30.05.2015 20:38

Pięknie Wilki :) FCB!

30.05.2015 20:33

I Wilki wyrównują, a bramkę strzela były piłkarz Bayernu Luiz Gustavo :) FCB!

30.05.2015 20:23

Oby dziś Wilki wygrały z BVB w finale PN :) FCB!

30.05.2015 19:58

Piszę się tu o jakiś nazwiskach wziętych z kosmosu jeśli chodzi o transfery, a ciekawe czy Bawarczycy obserwują Eugena z Dnipro :) FCB!

27.05.2015 22:10

Jeśli to prawda to transfer Włocha byłby dobry, bo może grać na bokach jak i w środku obrony :) FCB!

27.05.2015 12:31

Ja sobie nie wyobrażam go w roli trenera Bayernu z jednego powodu, jak był trenerem BVB to był anty nastawiony do Bayernu i wrzucał głupie teksty i nagle by się miało to zmienić, bo byłby najlepiej opłacanym trenerem i miałby pełen luz w Bayernie? Trochę powagi... FCB!

25.05.2015 22:14

Guardiola ma jeszcze rok kontraktu, więc okaże się czy przedłuży czy nie :) FCB!

24.05.2015 20:13

Moim zdaniem na pewno wypełni kontrakt, a co dalej to wielka niewiadoma :) FCB!

23.05.2015 21:34

Jak podaje niemiecki Bild Guardiola ma przedłużyć kontrakt z Bayernem do czerwca 2018 r... FCB!

21.05.2015 22:22

Mam tylko nadzieję, że Bayern w miarę szybko zakontraktuje nowych piłkarzy by w lipcu wszyscy byli już dostępni :) FCB!

20.05.2015 22:50

Jak chce zarabiać nie wiadomo ile to na pewno nie zagra w Bayernie (patrz: lista płac klubów) :) FCB!

20.05.2015 22:41

No właśnie Ilkay jest tak potrzebny Bayernowi jak nie powiem co :) FCB!

20.05.2015 22:34

Rode, Gaudino, Kimmich, Bastian, Alonso, Lahm to mało :) ? FCB!

20.05.2015 22:06

A kto powiedział, że gracz BVB ma trafić do Bayernu (wg mnie są lepsi) :) ? FCB!

20.05.2015 22:03

Środek pola to Bawarczycy mają naprawdę mocny, więc gracz BVB nie jest potrzebny Bayernowi, a poza tym lecie przyjdzie Kimmich z RBL :) FCB!

20.05.2015 21:51

Kurta Bayern powinien gdzieś wypożyczyć na 2 sezony (jakiś klub z 2 BL, bo przykład Juliana pokazuje, że nawet w takim HSV, gdzie klub walczy o utrzymanie się nie łapie nawet na ławkę)... FCB!

20.05.2015 12:07

Nie dowiemy się o kogo Bayern powalczy dopóki transfer nie zostanie potwierdzony oficjalnie przez sam klub (Bawarczycy nigdy nie robią niepotrzebnego szumu co do transferów, a tylko media to nakręcają) :) FCB!

19.05.2015 22:38

W tym Weiserze coś jest dobrego i Bayern powinien dać mu szansę jeszcze :) FCB!

19.05.2015 22:07

Z całym szacunkiem dla Wilków, ale mogą być tylko zainteresowani i niestety, ale niech szukają, gdzie indziej :) FCB!

19.05.2015 22:01

Tak najogólniej pisząc to nadzorują odpowiednie funkcjonowanie klubu w oparciu o odpowiednie przepisy prawa :) FCB!

19.05.2015 21:59

Klub z Madrytu to jest największe nieporozumienie jeśli chodzi o klub piłkarski w XXI w... FCB!

19.05.2015 19:57

Jeśli to prawda co piszą o Klopsiku to brak słów, bo czytałem, że ma być kolejne czyszczenie w klubie z Madrytu, a ja myślałem, że zrobi sobie przerwę, a tu widzę chodziło o kasę, więc pogratulować i niech nadal robią mega transfery, a i tak na końcu obudzą się z ręką w nocniku... FCB!

19.05.2015 19:51

Tomek to prawdziwy Bawarczyk bez lipy i takich więcej w Bayernie :) FCB!

19.05.2015 12:23

Na AA powinni wygrać jak na mistrzów przystało i mam nadzieję, że podejdą do tego profesjonalnie i dadzą z siebie wszystko w ostatnim meczu, bo to się należy kibicom :) FCB!

19.05.2015 11:48

Szczerze to Mario nie jest tym piłkarzem co w BVB, ale poczekajmy spokojnie :) FCB!

19.05.2015 11:47

Miejmy nadzieję, że naprawdę odpoczną, bo MŚ też pewnie miały wpływ na kończący się sezon :) FCB!

19.05.2015 11:41

Lacazette, Firmino, Hermann, Antoine jest do wyboru jakby nie było i za normalną w sumie cenę no może oprócz piłkarza Atletico :) FCB!

19.05.2015 11:16

Littbarski -> Real to sam się nie powiem co, bo jak myślą, że jak nadal będą bić rekordy transferowe i to da im automatycznie sukcesy to powodzenia życzę heh... FCB!

18.05.2015 22:49

Zmiennik dla Lewandowskiego, środkowy obrońca i skrzydłowy to wg mnie mnie powinny być priorytety :) FCB!

18.05.2015 22:41

LukasFan -> Na pewno musi być rywalizacja dla Lewandowskiego, kupić ofensywnego pomocnika i najlepiej takiego żeby mógł grać na obu skrzydłach, nie wiadomo co z pozycją bramkarza, bo kto za Manuela w razie w, a Starke i Reina mogą odejść i cztery to boczny obrońca wg mnie, a nawet taki który mógłby grać na środku... FCB!

18.05.2015 22:14

Twardy -> Tu nie chodzi o płacz i z czyjej kieszeni idzie kasa tylko Bayern nie ma do wzmocnienia jednej pozycji tylko przynajmniej ze trzy, a nawet cztery :) FCB!

18.05.2015 22:04

Xxxz -> Tak naprawdę Krosik jakby chciał to by został i poczekał na podwyżkę przy przedłużeniu kontraktu, a że chciało się jemu Hala Madrid to już nic na to nie poradzimy... FCB!

18.05.2015 21:58

XXXZ -> I to jest najlepsze podsumowanie w/w plotki i tyle w temacie :) FCB!

18.05.2015 21:54

Adi -> Wiadomo z góry ustawione tylko nie ma gwarancji, że Bayern i Real zagrają w finale, bo to są przygotowania do sezonu i wszystko się może zdarzyć :) FCB!

18.05.2015 21:53

Littbarski -> Krosik gra pierwsze skrzypce ? On jest tam jednym z wielu... FCB!

18.05.2015 21:31

Dlatego Bayern nie wyda tyle za jednego piłkarza, bo to rozsądnie poukładany klub pod względem finansowym i niby kupno Hazarda ma Bayernowi dać potrójną koronę ? Bądźmy realistami :) FCB!

18.05.2015 21:29

Nookie -> Miałem na myśli przyszłość, a nie już, teraz :) FCB!

18.05.2015 21:17

Bayern to nie klub z Madrytu, który za jednego piłkarza da 100 mln i bądźmy poważni :) FCB!

18.05.2015 21:16

Dobrze, że Sammer to taki człowiek, który wie co mówi i jako tako to trzyma :) FCB!

18.05.2015 21:12

Niech Bayern w letnim okienku, ani w żadnym innym nie idzie drogą klubu z Madrytu, bo kupowanie piłkarzy za grube miliony sukcesów nie przyniosą, a oni są tego najlepszym przykładem :) FCB!

18.05.2015 20:51

Mrtiktak -> Zgadzam się jest np. taki Gaudino, Hojbjerg czy Rode i na nich m.in. trzeba budować nowy (przyszły) Bayern :) FCB!

18.05.2015 20:32

Nie chcę mi się wierzyć, że Bayern sprowadzi Belga do Monachium i jeszcze tyle za niego da :) FCB!

18.05.2015 20:08

Dzordan -> Bardzo możliwy scenariusz :) FCB!

17.05.2015 22:48

Moim zdaniem wypełni kontrakt, a co dalej to on sam zdecyduje, ale i tak pozostanie już jedną z ikon Bayernu :) FCB!

17.05.2015 22:24

Dobrze, że już końcówka sezonu, bo reset jak najbardziej wskazany :) FCB!

17.05.2015 21:48

Pele -> Uderzyłeś w sedno sprawy i mam nadzieję, że Wilki w przyszłym sezonie razem z BVB zagrożą Bayernowi i samym piłkarzom nie będzie się aż tak nudziło, bo im silniejszy rywal tym mocniejszy Bayern :) FCB!

17.05.2015 21:06