DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 208

Trzeba napisać wprost, że Bayern niestety, ale powoli traci swoją tożsamość... FCB!

13.07.2015 14:29

Na miejscu władz Bayernu to był albo sprzedał albo wypożyczył: Jana, Juliana na pewno i bym się zastanawiał jeszcze nad Kurtem, bo tak szczerze mówiąc wątpię w to, żeby pograli u Guardioli tym bardziej, że jest Rode, Hojbjerg i Gaudino, a oni też mogą nie mieć lekko, bo to już nie jest ten Guardiola co stawiał w Barcelonie na młodych... FCB!

13.07.2015 11:48

Ciekawe kto po nim przejmie funkcję vice-kapitana zespołu i myślę, że to będzie Manuel :) FCB!

12.07.2015 21:19

Moim zdaniem ważniejsze w sparingach jest to jak się zespół prezentuje niż wyniki, bo wyniki będą ważne później, a nie teraz :) FCB!

12.07.2015 20:24

Ciekawe czy to jego definitywny koniec z Bayernem czy może kiedyś wróci do Monachium... FCB!

12.07.2015 20:21

Po odejście Bastiana teraz dużą szansę na grę w środku pola ma ktoś z dwójki: Rode-Hojbjerg no chyba, że Guardiola znów zacznie coś kombinować... FCB!

12.07.2015 13:38

Jedno można zarzucić Guardioli, że chce przenieść wszystko to co funkcjonowało w Barcelonie, ale niestety to są zupełnie inne kluby, więc nie będzie to funkcjonowało to tak jak należy :) FCB!

12.07.2015 13:27

Ja to szanuje, że odszedł, ale tak samo mógł zrobić wypełniając kontrakt z Bayernem i wtedy odejść, a ja nie wierzę w takie bajki, że jemu się teraz akurat zachciało zagrać w innej lidze, bo mógł odejść jeszcze przed Guardiola, ale wpływ na to miał Hiszpan na pewno, że się tak stało i ja to tak widzę, bo nikt wprost nie powie, że został wypchnięty z Bayernu z jego powodu... FCB!

12.07.2015 13:12

Pisanie, że Guardiola nie miał wpływu na to, że Bastian odszedł jest jakimś nieporozumieniem i dobrze wiadomo jak było i się zastanawiam nad słowami Sammera, że jeden człowiek nie będzie decydował o Bayernie (chyba traci to na wartości)... FCB!

12.07.2015 12:34

Jak nie z Barcelony to pewnie jakiś Hiszpan trafi do Bayernu... FCB!

12.07.2015 11:41

Też mi się coś wydaje, że to nie koniec transferów, bo może ktoś dołączyć z dwójki Bartra - Sergio (obaj Barcelona) a odejdzie ktoś definitywnie lub na wypożyczenie (nawet może dwóch): Jan, Julian, Gaudino czy Kurt, bo nie będą mieć szansy na grę... FCB!

12.07.2015 11:08

JudasPriest -> Niestety, ale MU dołączył do takich klubów jak Real, City, a co do Bastiana do jedyny pozytyw taki, że jak wypełni kontrakt to zakończy karierę w Bayernie i mam nadzieję, że się tak stanie :) FCB!

11.07.2015 22:40

Nie życzę nikomu źle, ale jeśli inne kluby myślą, że jak zrobią transfery za miliony i to ma dać trofea to nie wiem co trzeba mieć w głowie chyba nic, ale jak lubią trwać w takiej ciemności to powodzenia, bo nic z tego dobrego nie wyjdzie na pewno :) FCB!

11.07.2015 22:36

Niestety takie jest życie, że coś się kończy, by coś mogło się zacząć tylko to już nie jest to samo... FCB!

11.07.2015 16:02

Każdy z piłkarzy zamyślony jakiś... FCB!

11.07.2015 15:46

Pewnie teraz vice kapitanem zostanie Manuel :) FCB!

11.07.2015 15:17

Zaczyna się transmisja z AA :) FCB!

11.07.2015 15:04

Ozi1989 -> Normalnie nie samowite :) FCB!

11.07.2015 14:57

Ozi1989 -> Ty człowieku masz jakąś obsesje na moim punkcie czy jak czy może orientację zmieniłeś ? FCB!

11.07.2015 14:52

Jeśli Di Maria ma być dużym nazwiskiem to ja nie mam nic do dodania, bo to trochę śmieszne... FCB!

11.07.2015 14:48

Tylko dziwne, bo jak Bastian chciał grać w Anglii to mógł odejść po zakończeniu kontraktu, a teraz to przypadek ? Wątpię... FCB!

11.07.2015 14:26

Od początku wiedziałem, że Guardiola ma dużo wspólnego z odejściem Bastiana... FCB!

11.07.2015 14:23

W tym wieku co jest teraz Di Maria to śmiem twierdzić, że Belg będzie od niego lepszy... FCB!

11.07.2015 14:15

Patryk233 -> Wilki chcą za niego 50 mln, ale lepszy już Belg niż Di Maria :) FCB!

11.07.2015 14:10

Hojbjerg ma potencjał i Bayern musi mu dać szanse, bo inaczej się nie dowie :) FCB!

11.07.2015 14:08

Lepiej dać 50 mln czy więcej za KdB niż 50 mln za Di Marie, bo już lepszy pewnie nie będzie, a Belg w Bayernie może się szybko rozwinąć :) FCB!

11.07.2015 13:57

To ja już bym wolał Belga niż Argentyńczyka :) FCB!

11.07.2015 13:48

MU mądre jest, bo chcą wyrwać Bastiana i sprzedać Di Marie za 50 mln heh myślą, że Bayern taki głupi czy jak ? FCB!

11.07.2015 13:32

Jak Lahm wypowiada takie słowa to trzeba mu wierzyć i ja uważam tak samo :) FCB!

11.07.2015 13:22

Czyli jak ten Di Maria to pewnie nie dla KdB... FCB!

10.07.2015 23:51

Matilegolas -> Ale po co mówił, że będzie walczył z Bayernem o czwarty tytuł z rzędu ? Jak się chce odejść to się najlepiej milczy, by nikogo nie drażnić... FCB!

10.07.2015 23:43

Tylko, że legenda nie powinna mówić, ze walczy o czwarty tytuł z rzędu, a robi co innego, ale cóż jego decyzja i trzeba to przeboleć i uszanować... FCB!

10.07.2015 23:38

Eh... ciekawe ile w tym prawdy, że KdB będzie grał w Bayernie... FCB!

10.07.2015 23:27

Skąd taka informacja, że KdB w Bayernie :) ? FCB!

10.07.2015 23:21

Guardiola miał w tym duży udział i pewnie powiedział Bastianowi, że go nie widzi w składzie, bo sam niby od siebie chce odejść ? W takie bajki to ja nie wierzę, bo tak samo mógł postąpić z Lahmem, ale jednak w składzie chce kapitana.. FCB!

10.07.2015 23:10

Prawda jest taka, że chce grać dla Bayernu, bo tu jest Guardiola, a ciekawie jakby był inny trener czy tak by było ? Wątpię w to bardzo... FCB!

10.07.2015 23:01

Ten cały Di coś tam to mi nie pasuje do Bayernu (jestem ciekaw jak odejdzie Guardiola to co będzie z tymi piłkarzami, których chciał)... FCB!

10.07.2015 22:55

Bild zazwyczaj się nie myli co do Bayernu, ale nadzieja umiera ostatnia i mam nadzieję, że się pomyla... FCB!

10.07.2015 22:21

Di Maria w Bayernie tego jeszcze nie było heh wszystko co chce Guardiola to Bayern mu daje (bez komentarza)... FCB!

10.07.2015 22:19

No to po ptokoch i to pewnie zasługa Guardioli... FCB!

10.07.2015 22:15

Ja nie wiem o co to chodzi czy to jakaś zemsta LvG na Bayernie, bo normalnie MU nie daje spokoju Bayernowi jeśli chodzi o ploty transferowe, a jakaś prawa musi w tym być, bo jak nie Muller to Arjen do tego Bastian oraz Dante i kto jeszcze ? Robi się to niesmaczne z ich strony... FCB!

10.07.2015 14:02

Jeśli Dante out to pozostaje Jan i co z nim i dochodzi do tego sprawa Holgera ? Obrońca przyjdzie na bank i może wspomniany Laporte, bo nic się o nim nie piszę, bo nikt mi do głowy nie przychodzi po tym jak Darmian odszedł do MU no chyba, że jeszcze ten Coleman :) FCB!

10.07.2015 13:59

Kolejna ściema i Kalle pewnie jest rozbawiony do łez :) FCB!

10.07.2015 13:55

Idąc słowami Kalle to jest to ściema :) FCB!

10.07.2015 13:04

Jak widać szefostwo Bayernu samo się śmieje z tych głupot medialnych co się pojawiają z dnia na dzień i dobrze :) FCB!

10.07.2015 12:34

Pewnie będzie to obrońca (dobrze by było, żeby się określili co zrobią z Holgerem i Janem) i zmiennik dla Lewandowskiego :) FCB!

10.07.2015 12:32

I bardzo dobrze niech się weźmie za siebie w pierwszej kolejności, a Bayern wtedy na pewno mu pomoże jak tylko będzie mógł :) FCB!

09.07.2015 13:23

Czyli koniec tematu o Di Marii, a Bastian pozostanie w Bayernie :) FCB!

09.07.2015 13:17

On nie nadaje się do Bayernu i tyle w temacie, a na pewno nie za taką kasę... FCB!

09.07.2015 13:02

Po Bayernie można by się wszystkiego spodziewać :) FCB!

09.07.2015 12:46

Ozi1989 -> Nie miałem na myśli transferów tylko to, że władze Bayernu przeliczyły się co do zatrudnienia Guardioli, bo myślenie było pewnie takie, że jak zrobił coś nadzwyczajnego z Barceloną to uczyni to samo z Bayernem, a niestety nic dwa razy się nie zdarza... FCB!

09.07.2015 11:34

Wg mnie w przyszłym sezonie Bayernowi będzie trudno zdobyć BL i tak łatwo to już nie przyjdzie i może to nawet dobrze, bo da to niektórym do myślenia... FCB!

08.07.2015 22:49

Jakaś dziwna otoczka robi się wokół Bayernu i nie wiem czy to przez atmosferę, bo chyba zarząd przeliczył się zatrudniając Guardiole, bo już nie pamiętam takich wypowiedzi piłkarzy... FCB!

08.07.2015 13:09

Powiedzmy sobie szczerze, że nic dwa razy się nie zdarza i Guardiola na pewno nie osiągnie już żadnym innym klubem tego co z Barceloną... FCB!

08.07.2015 13:02

Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, że Darmian przechodzi do MU :) FCB!

07.07.2015 13:51

Przygrzało i to na pewno :) FCB!

07.07.2015 13:49

Każdy potrzebuje czas na to by się przystosować :)

07.07.2015 13:15

Jeszcze pod koniec kariery pograł by w LE :) FCB!

07.07.2015 12:24

MU staje się gorszy normalnie niż Realik heh... FCB!

07.07.2015 11:17

MarcinRulez -> Czytałem to hehe mają wyobraźnie w Anglii. Może jeszcze Bayern dorzuci Manuela i Alabe ? FCB!

07.07.2015 10:55

Tylko samo to, że Bayern da Ramosowi taki kontrakt jaki chce, a przecież on młody już nie jest także sprowadzenie jego wg mnie byłoby wielkim nieporozumieniem... FCB!

07.07.2015 10:43

Szkoda już nawet tego komentować... FCB!

06.07.2015 15:22

Tylko, że sam zawodnik nie daję z siebie 100 % więc jak szukać winny to tylko u niego samego... FCB!

06.07.2015 13:37

Patryk233 -> Guardiola widzi, że władze Bayernu nie chcą mu na dużo pozwolić, a jak Sammer powiedział jeden człowiek nie będzie decydował o klubie... FCB!

06.07.2015 13:35

Patryk 233 -> Guardiola miał już przedłużyć kontrakt z końcem poprzedniego sezonu, ale widać nie wyszło (wg mnie chciał mieć większą władze w Bayernie), więc przygoda z Bayernem powoli będzie się kończyła... FCB!

06.07.2015 13:21

Jak można komuś pomóc jak ktoś sam nie wykazuje pomocy (poprawy) ? Mam nadzieję, że nowy sezon będzie już inny (lepszy) dla Gotze, Lahma czy Bastiana, bo zeszłoroczne MŚ niestety wymęczyły tych graczy... FCB!

06.07.2015 13:13

Bayern musi zachować tożsamość i transfer za około 70 czy 80 mln za zawodnika 27 letniego nie leżą w interesie Bawarczyków (nie ten kierunek)... FCB!

06.07.2015 13:09

Tak jak Guardiola zostanie trenerem Bayernu do przyszłego sezonu... FCB!

06.07.2015 13:05

Będzie to dla niego najlepsze rozwiązanie :) FCB!

06.07.2015 12:22

Nie dojdzie do tego transferu, bo za dużo się o tym piszę... FCB!

06.07.2015 12:21

Wilki grają w LM to nie wiem po co miałby odchodzić, źle mu tu gdzie jest ? Jak ma odchodzić to na jego miejscu odszedł bym za rok jeśli to prawda :) FCB!

05.07.2015 12:52

Oby bez urazów na treningach, bo to był główny problem w poprzednim sezonie, a reszta się na pewno ułoży :) FCB!

05.07.2015 12:05

Moim zdaniem nadchodzący sezon będzie ostatnią szansą dla niektórych piłkarzy by się pokazać i mam tu na myśli m.in. Rafinha czy Dante... FCB!

05.07.2015 12:04

Chile atakuje jak szalone :) FCB!

04.07.2015 22:17

Maksymalnie dwa transfery jeszcze i trzeba grać tym co jest, a kadra na pewno nie jest słaba tylko muszą dać z siebie wszystko :) FCB!

03.07.2015 14:42

Moim zdaniem kolejnym wzmocnieniem będzie jakiś wszechstronny obrońca :) FCB!

03.07.2015 13:31

Przecież od początku wiadomo, że transfer Argentyńczyka do Bayernu jest niemożliwy z wielu powodów, a główny z nich to, że trzeba dać sporo kasy za niego, a młodszy już nie będzie... FCB!

03.07.2015 13:03

I bardzo dobrze niech się Franek nie poddaje, bo są różne przeciwności losu, ale nie można się poddać bez walki :) FCB!

03.07.2015 12:39

Patryk233 -> No właśnie jacy rządzący takie zakazy... FCB!

01.07.2015 20:59

To jest coś nie tak po co się daje jakiekolwiek zakazy jak taka firma jak Barcelona ma to gdzieś, a najsłabsze kluby każe się za byle co ? Wszystko zaczyna się sprowadzać do absurdu... FCB!

01.07.2015 20:40

Dajcie żyć, żeby zapłacić Ramosowi tyle za kontrakt to trzeba być tak naiwnym, że nie wiem co, a jak chce tyle zarabiać to niech wyjedzie do Kataru lub USA... FCB!

01.07.2015 20:36

Każdy dostaje szanse i jemu też się należy, więc ocenimy po przyszłym sezonie :) FCB!

01.07.2015 13:57

Trzeba dać chłopakowi szansę i przede wszystkim nie skreślać odrazu, a na ocenę przyjdzie czas pod koniec przyszłego sezonu :) FCB!

30.06.2015 20:34

Normalnie niewiarygodne :) FCB!

30.06.2015 12:05

Ja jestem pewien, że na pewno zostanie na przyszły sezon :) FCB!

29.06.2015 14:35

Można sobie chcieć czy nie, ale to Bayern robi transfery, a nie kibice, bo inaczej byłby armagedon :) FCB!

28.06.2015 23:13

Mrtitak -> A czy ja piszę do Ciebie człowiecze ? A poza tym ja nie wypisuje tego typu zdań, że jest słaby że będzie to niewypał itp... FCB!

28.06.2015 23:08

Wszystko jest możliwe, ale to jest typowe myślenie Polaczka nie zna się dobrze, a już ocenia :) FCB!

28.06.2015 22:50

Apollo1 -> W takim wypadku można się spodziewać nowego obrońcy w Bayernie, więc Dante tak czy tak będzie grzał ławę i będzie grał tylko w awaryjnych sytuacjach :) FCB!

28.06.2015 13:16

Piłkarz BVB dobrze zrobił, że przedłużył kontrakt, bo z jego obecną formą i wygórowaniami finansowymi to by go nawet nie chcieli w moim miejscowym klubie :) FCB!

28.06.2015 13:14

Myślę, że to bardzo dobra opcja dla niego i mam nadzieję, że się odbuduje i wróci do Bayernu silniejszy :) FCB!

28.06.2015 13:02

Pecz01 -> Jak Mikhitarian na razie nie wypala w BVB to nie znaczy, że tak samo musi być z Costą :) FCB!

26.06.2015 11:37

Ostatni sezon Guardioli w Bayernie to i wiadomo o co chodzi :) FCB!

26.06.2015 10:52

Wyjdzie na to, że Claudio zostanie na kolejny sezon w Bayernie :) FCB!

26.06.2015 10:47

Di Maria jeszcze się nawet nie zaklimatyzował w MU i już miałby zmieniać klub ? Bardzo w to wątpię, bo jeśli faktycznie miałby przejść do Bayernu to sezon miałby z głowy jak potrzebuje czasu w danym klubie (za dużo się piszę o Argentyńczyku tzn. przekrywka, a pewnie Bayern szykuje inny transfer)... FCB!

26.06.2015 10:45

Bild potwierdza transfer Costy, a jak potwierdza to można powiedzieć na 100 % że Brazylijczyk będzie nowym graczem Bayernu i wszystko zostanie sfinalizowane po CA jak zostało wspomniane :) FCB!

25.06.2015 22:49

Może jak nie Darmian to Laporte o którym była kiedyś mowa :) FCB!

25.06.2015 22:25

Patryk223 -> I z tego połowę piłkarzy będą niezadowoleni, że nie grają i za tym idzie atmosfera w zespole, więc nie ma co im zazdrościć, bo samymi transferami się nic nie wygra, bo to tylko jeden z wielu czynników do sukcesu :) FCB!

25.06.2015 20:39

Dajmy szanse, a później oceniajmy i to się tyczy każdego piłkarza, bo pamiętam jak pisano o Rode, że tylko się zmarnuje w Bayernie, a rzeczywistość jak zawsze pokazuje co innego :) FCB!

25.06.2015 20:24

Ozi1989 -> Weź człowieku po co znów piszesz do mnie nie rozumiem tego ? Pisałem do Ciebie czy się, aż tak bardzo nudzisz ? FCB!

25.06.2015 19:53