O to właśnie mi chodziło co mówi Muller, a nie jak nie którzy się zachowywali, że przy ewentualnym odejściu np. Gotze nie wspominając już Toniego i Bastiana, że Bayern nie traci na tożsamości sprzedając niemieckich graczy, bo tu od zawsze w większości grali najlepsi niemieccy piłkarze oczywiście nie mając nic do innych narodowości, ale równowaga jakaś musi być... FCB!
23.07.2015 11:02
Tak jutro Bayern gra z chińskim zespołem o 13.30 a mecz pokazywany będzie na ES2 :) FCB!
22.07.2015 20:59
Guardiola raz wychwala, a raz potrafi zajść komuś za skórę... FCB!
22.07.2015 20:22
Pele -> Nic dodać nic ująć i nie sama kasa się liczy, bo np. jakby chodziło o kwestie czysto finansowe to Guardiola pewnie nie byłby teraz trenerem Bayern, a ktoś inny :) FCB!
22.07.2015 20:20
Co nie zmienia fakty, że Alonso powinien odgrywać już jak najmniejszą rolę w Bayernie i grać tylko i wyłącznie gdy zaistnieje taka potrzeba (awaryjne sytuacje)... FCB!
22.07.2015 13:51
Adi -> Jest kilku piłkarzy których nie można zmarnować: Rode, Hojbjerg, Gaudino, Kurt, Julian, Kimmich :) FCB!
22.07.2015 13:49
Lahm niestety ma rację, bo w dzisiejszym świecie nic nie jest pewne... FCB!
22.07.2015 13:02
LvG to już całkiem widzę odbija i chyba stracił kontakt z rzeczywistością, a przykładem jest jego ostatnia propozycja kupna Mullera za 100 mln... FCB!
22.07.2015 12:41
Guardiola ostatnio każdego młodego chwali jak zagra jeden czy dwa mecze dobrze tylko to jakoś nie za bardzo przekłada się na występy, a gadanie, że Hojbjerg czy inni młodzi nie są jeszcze gotowi do grania na wysokim poziomie to można tak mówić co sezon, a w końcu trzeba dać im szansę, bo skończy się na tym jak zwykle, że jeden czy drugi odejdzie... FCB!
22.07.2015 10:58
Ostatnio każdy go krytukuję to pewnie nie robi to na nim dużego wrażenia :) FCB!
22.07.2015 10:53
Moim zdaniem to Starke powinien odejść chyba, że pozycja trzeciego bramkarza mu odpowiada. Skąd taka wiadomość, że Bayern szuka napastnika ja bym się bardziej spodziewał jakiegoś wszechstronnego obrońcy, a w napadzie to może grać zawsze Muller czy Gotze jeśli Lewandowski by nie mógł z różnych przyczyn grać... FCBM!
21.07.2015 21:06
Głupota ludzka nie zna granic, bo większość klubów myśli, że jak kupi najwięcej i drogo to trofea będą przyznawane z urzędu, a rzeczywistość pokazuje jak zwykle co innego (długi na koniec sezonu itp.)... FCB!
21.07.2015 13:02
Ja to uwielbiam patrzeć na takie zespoły jak sklep "Real' czy teraz MU, bo nakupują za grube miliony graczy, a na koniec sezonu zostają z niczym i zostaje tylko wielki chaos... FCB!
21.07.2015 12:12
W Monachium to mają już niezłą beke z MU i szkoda, że Bawarczycy nie odpisali na ich ofertę żądając 500 mln i ciekawe co oni by na to, a tak na poważnie to nie wszystko jest na sprzedaż, ale nie wszyscy to rozumieją, bo Bayern nie musi sprzedawać (nic nie musi)... FCBM!
21.07.2015 12:04
Alonso powinien grzać ławę i wchodzić na ostatnie minuty meczu, a więcej szans powinien dostawać Rode, Hojbjerg czy Kimmich... FCB!
21.07.2015 11:50
W Monachium to mają już niezłą beke z MU i szkoda, że Bawarczycy nie odpisali na ich ofertę żądając 500 mln i ciekawe co oni na to, a tak na poważnie to nie wszystko jest na sprzedaż, ale nie wszyscy to rozumieją, a co do Gotze to zobaczymy jak to będzie i będzie spokój jak się zakończy letnie okienko transferowe... FCB!
21.07.2015 11:29
TwoFace -> A czemu od razu mnie się czepiasz czy tylko ja miałem wątpliwości ? Nie, więc radzę wyluzować bo widzę nie można prowadzić normalnej polemiki, a poza tym okno transferowe nie zostało zamknięte i nie wiadomo co się jeszcze wydarzy... FCB!
20.07.2015 20:16
Patryk233 -> Jak Kurt, Julian, Gaudino, Kimmich, Hojbjerg oraz Rode nie będą grać dużo, a w zamian za nich będzie się kupowało kogoś innego typu Alonso to nie ma szans by się z nich ktoś rozwinął u Guardioli i pewnie niestety tak będzie, bo może tylko jeden z nich przebije się do składu Bayernu... FCB!
19.07.2015 21:13
Patryk233 -> Kurt i Kimmich to wątpię by dużo pograli u Guardioli i pewnie będą się błąkać po rezerwach, a ze wspomnianych zawodników to można sobie przypomnieć sytuacje z Rode, który też miał nie dorównywać poziomowi Bayernu... FCB!
19.07.2015 21:04
Bavar -> Też mnie to denerwuje, a pisanie, że Gotze się nie sprawdza patrząc na to ile ma obecnie lat to żaden argument, a Lahm czy Bastian od razu nie grali znakomicie i później jak zwykle Bayern żałuje, że sprzedał obiecującego zawodnika... FCB!
19.07.2015 20:40
Słowa Guardioli wskazują niestety na odejście Gotze z Bayernu, bo zawsze jest ta sama gadka jak ktoś ma odejść z Bayernu... FCB!
19.07.2015 20:21
TwoFace -> Nie mówił tak o Bastianie, że ma ważny kontrakt i nie odejdzie, a za kilka dni co było (takich sytuacji można wymienić pełno) ? FCB!
19.07.2015 13:59
TwoFace -> To co ostatnio mówi Kalle to przestaje być 100 % prawdą :) FCB!
19.07.2015 13:52
Hans1986 -> Bo mu może zabronili mówić, bo Guardiola by go wyrzucił za to z klubu ;p FCB!
19.07.2015 13:45
Heat -> To ja nie wiem jak mam rozumieć to, że kolejny Niemiec, który gra lub grał w Bayernie wypowiada się, że inny klub niż Bayern jest większy, czyli lepszy ? Nie ogarniam już tego... FCB!
19.07.2015 13:38
Nagle prawie dla każdego Niemca grającego w Bayernie inny klub staje się lepszy niż Bayern, dziwne to jest, bo w innym klubie za to posypały by się kary... FCB!
19.07.2015 13:29
I co z tego, że jest Gotze jak się dużo nie nagra w Bayernie i jeszcze jednego nie mogę zrozumieć jak Kalle może gadać, że ktoś nie odejdzie, a za kilka dni jest co innego po co coś takiego i jeszcze bardziej wkurza czymś takim i normalne nie jest... FCB!
19.07.2015 13:25
Nookie -> Mnie by to już nie zdziwiło nawet jakby chcieli Manuela sprzedać tak pół żartem pół serio, bo zaczynają tańczyć jak im Guardiola zagra i taka jest prawda, bo to widać... FCB!
19.07.2015 13:15
Spokojnie poczekajmy jak przyjdzie czas na Mullera czy też każdy będzie pisał, że nie ma czego żałować :) FCB!
19.07.2015 13:08
Snafu -> Pod względem finansowym to Bayern trzeba tylko chwalić, ale pozostałe zarządzanie to zaczyna iść w dół niestety i tu nie chodzi o to, że zagraniczny piłkarz jest lepszy od Niemca i odwrotnie tylko, że Bayern bazował zawsze ma Niemcach, a teraz w składzie ilu zostanie 3 ? To kiedyś by nie było normalne i teraz pewnie też nie będzie... FCB!
19.07.2015 12:53
Patryk223 -> Wejdziesz na byle jaki portal sportowy to o tym się piszę... FCB!
19.07.2015 12:45
Snafu -> I co jemu z tej analizy i gra tiki taką non stop, jak to teraz każdy zna i bez problemu można rozpracować Bayern i co z tego ? FCB!
19.07.2015 12:43
Patryk233 -> Problem w tym, że to co mówi Kalle to już nie ma co jemu wierzyć i to samo tyczy się Guardioli, a jedynie co logicznie teraz myśli jest tylko Sammer i nie gada od rzeczy tylko prostu z mostu, a nie kręcenie... FCB!
19.07.2015 12:38
Jak ktoś chce to niech wierzy, że Toni, Bastian (obaj gadają, że ich obecne kluby są wyżej od Bayernu to tak nagle się od siebie i się w głowie pomieszało ?) i teraz może Gotze sami odeszli, bo im się tak akurat chciało, bo jakby był inny trener niż Guardiola to na pewno nie doszło by do takiej sytuacji, ale spokojnie poczekajmy i tylko czekać aż kolej padnie na Holgera i na koniec na Mullera czy też Guardiola nie maczał w tym palce ? FCB!
19.07.2015 12:32
W Bayernie ktoś zaczyna nie panować widzę nad sytuacją, bo jeśli Bayern chce kogoś kupić za grube pieniądze to nagle się spotyka zarząd by dał zgodę na dany transfer, a jak chce się sprzedać jakiegoś wartościowego gracza to decyzja jest jednoosobowa... FCB!
19.07.2015 12:25
Ciekawe czy tak każdy by pisał jak Guardiola pozbędzie się Holgera, a na koniec Mullera czy też będzie wszystko ok... FCB!
19.07.2015 12:23
Niestety, ale to może być prawda, bo jak Bayern chce kogoś sprzedać to dużo się o tym piszę w przeciwieństwie jeśli chcą kogoś kupić... FCB!
19.07.2015 12:14
Toni, Bastian i teraz chyba kolej na Gotze, a później czas na Holgera i na koniec Muller out, a w zamian Guardiola pościąga Hiszpanów (nie ma nic do Hiszpanów czy do innych nacji tylko, że Bayern zawsze opierał się na Niemcach, a Kalle widzę jest coraz bardziej zaślepiony w Guardiole, a na koniec Hiszpan zrobi taką niespodziankę, że włodarze Bayernu się nie opamiętają) i jak będzie odchodził zabierze ich ze sobą, a Bayern zostanie w d... FCB!
19.07.2015 12:09
Moim zdaniem Gotze to kolejny gracz, którego chce się pozbyć Guardiola i niech ktoś nie piszę, że tak nie jest, bo nie ma nic bez przyczyny i się zastanawiam ile Niemców z Bayernu ma jeszcze odejść... FCB!
19.07.2015 11:40
Dla niego klub taki jak Augsburg na te lata co ma to byłby strzałem w 10 :) FCB!
19.07.2015 11:38
Jeśli Bayern kogoś kupuje to rzeczywiście robi to bez szumu i nawet w mediach o tym nic nie wiedzą lub zasłona dymna, ale jeśli ktoś z Bayernu ma odejść i piszę się o tym dużo to niestety się to sprawdza, a o przenosinach Gotze do Juve piszę się każdego dnia coraz więcej... FCB!
19.07.2015 11:36
Wiadomo o co chodzi z Gotze, bo wszędzie piszą, że dogadał się z Juve ? FCB!
19.07.2015 11:27
Patryk233 -> Dzięki, bo mam zamiar jakiś trykot sobie sprawić, a w sieci pojawiły się jakieś ciemno granatowe to pewnie jakieś przymiarki przedsezonowe były :) FCB!
17.07.2015 22:12
Patryk233 -> Domowe wiem, że czerwone i wyjazdowe jak podałeś, a na LM czasem nie ciemno granatowe :) ?
17.07.2015 22:00
Ja mam takie pytanie wiadomo już jakie trykoty oficjalnie będzie miał Bayern w nadchodzącym sezonie :) ?
17.07.2015 21:52
Wiadomo, że Bayern nie jest tak popularny jak sklep "Real", Barcelona czy MU, ale pewnych słów się nie wypowiada i zostawia dla siebie, bo można powiedzieć nieraz słowo za dużo i tylko zepsuć reputację na wieki... FCB!
17.07.2015 13:45
Jak szybko można stracić szacunek i to samo robił Krosik jak odchodził z Bayernu... FCB!
17.07.2015 13:36
Jak ja kocham te ploty normalnie tylko głupota ludzka z nich wychodzi :) FCB!
17.07.2015 11:50
Nudne to już się robi :) FCB!
17.07.2015 11:46
Ja jak napisałem obstawiam, że to będzie Kolumbijczyk Cuadrado z Chelsea, bo jakby nie było to boczny obrońca :) FCB!
16.07.2015 21:43
Moim zdaniem na pewno to nie będzie napastnik :) FCB!
16.07.2015 21:30
Nie wiadomo co zarząd ma na myśli "wielki transfer" czy reputacja zawodnika czy wartość, a może jedno i drugie i być może to być kolejny gracz z Ameryki Południowej, bo przecież ktoś z Bayernu obserwował rozgrywki CA, a ostatnio słuchy chodzą, że piłkarz Chelsea Cuadrado chce opuścić Londyn :) FCB!
16.07.2015 21:12
Moim zdaniem żadnego napastnika Bayern nie kupi, bo tam zawsze może zagrać Muller lub Gotze... FCB!
16.07.2015 12:47
Z Bayernem to nie ma żartów przy negocjacjach, bo pewnie tak potrafią wymęczyć, że każdy na koniec zgadza się na wszystko hehe :) FCB!
16.07.2015 12:33
Kartą przetargową to może być najwyżej Dante :) FCB!
16.07.2015 12:05
Chęć zdobywania tytułów to co wygląda na to, że Bayern jemu tego nie gwarantował ? Jeśli MU myśli, że od samego kupowania zawodników za w miarę duże pieniądze przybędzie im tytułów to tylko to przemilczeć... FCB!
16.07.2015 11:59
Jak brać przykład to od najlepszych :) FCB!
16.07.2015 11:52
Moim zdaniem zadne wielkie nazwisko nie zastapi do konca legendy klubu, ale zobaczymy :) FCB!
16.07.2015 00:13
Lepiej dmuchac na zimne :) FCB!
16.07.2015 00:04
Skad ta pewnosc, ze Gaudino pojdzie na wypozyczenie ? FCB!
15.07.2015 23:52
Zastanawiajace jest to w jakiej ciszy Bayern robi niektore transfery :) FCB!
15.07.2015 23:43
Wszystko możliwe :) FCB!
15.07.2015 22:52
Pele -> Zgadza się i każdy klub może pozazdrościć takich finansów jakie ma Bayern i tu należy się ogromny szacunek :) FCB!
15.07.2015 22:45
Matilegolas -> Co prawda to prawda w sumie obojętne mi czy zasili czy nie... FCB!
15.07.2015 22:19
Marian99 -> Martinez musiał się wykupować w hiszpańskim związku i latanie kilka razy na linii Monachium-Bilbao (Madryt) plus do tego późno w nocy robione testy medyczne... FCB!
15.07.2015 21:56
Fajnie by było gdyby Laporte przyszedł do Bayernu, ale pewnie to nie możliwe, bo by były takie same cyrki jak z Martinezem albo i większe :) FCB!
15.07.2015 21:53
Na Vidalu się skończy wg mnie, bo się zrobi tłoczno jak w MU obecnie, a co za dużo to nie zdrowo, bo co będzie jak każdy będzie zdrowy ? Kilku będzie niezadowolonych... FCB!
15.07.2015 21:36
Matilgolas -> Też się obawiam, że przy takich transferach Bayern nigdy nie wykreuje nowego Lahma czy Bastiana, a młodzi muszą dostać szansę, bo jak się mają pokazać, ale widać że u Guardioli dużo się zmieniło co do stawiania na młodych... FCB!
15.07.2015 21:28
Patryk223 -> Znając Guardiole to niestety, ale tak nie będzie :) FCB!
15.07.2015 21:17
Jeśli Gaudino to wg mnie ktoś jeszcze z dwójki Julian-Kurt, bo i tak już teraz ciasno... FCB!
15.07.2015 21:15
Patryk233 -> Oby na wypożyczenie, a nie transfer definitywny, bo po Bayernie można się wszystkiego teraz spodziewać... FCB!
15.07.2015 21:12
Teraz to czekać kto odejdzie (wypożyczenie lub transfer definitywny) z Bayernu, bo nie chce mi się wierzyć, że ktoś z wymienionych zostanie: Kurt, Julian, Gaudino, Hojbjerg czy Kimmich... FCB!
15.07.2015 21:09
Zastanawiam się co będzie z Hojbjergiem w takim razie, bo Kimmich pewnie nie pójdzie na razie na wypożyczenie, bo za wcześnie i będzie się chciał pokazać... FCB!
15.07.2015 21:03
Też mi się wydaje, że skończy się na Vidalu, a z Bayernu jakiś młody odejdzie raczej na wypożyczenie... FCB!
15.07.2015 20:58
Pele -> Żaden napastnik wg mnie nie przyjdzie do Bayernu i na Vidalu może się skończyć, a przydał by się jeszcze obrońca... FCB!
15.07.2015 20:49
Kurt, Julian i jeden z Kimmich-Hojbjerg na wypożyczenie, bo inaczej sobie tego nie wyobrażam, a ktoś z młodych musi zostać wypożyczony... FCB!
15.07.2015 20:44
To było by frajerstwo jakiego nie było jeśli zarząd kupił by Vidala i zapłacił za niego i sprzedał Gotze za śmieszne pieniądze do Juve... FCB!
15.07.2015 20:37
Obecnie to już mnie Bayern nie zaskoczy, bo ostatnio dziwne rzeczy się dzieją z tym klubem (oddaje piłkarzy za nic, a tu się targują o każe euro)... FCB!
15.07.2015 20:34
Tak to żaden obiecujący piłkarz nie zaistnieje w Bayernie jak się będzie kupowało kogoś non stop... FCB!
15.07.2015 20:30
Jeśli to prawda to jeden z graczy: Rode, Hojbjerg, Gaudino lub Kimmich może się pakować, bo nie wiem po co kolejny zawodnik do środka pola ? FCB!
15.07.2015 20:26
MU kupiło kolejnego Francuza tym razem lidera z Lyonu i coś czuję, że za niedługo będzie bunt w szatni, bo nie wiem ile już liczy kadra zespołu,a tak poza tym Cuadrado jest do wyciągnięcia z Chelsea, bo chce zmienić otoczenie... FCB!
15.07.2015 13:43
Czy Hiszpan zostanie czy nie zależy wszystko od tego co Bayern ugra w tym sezonie... FCB!
14.07.2015 14:48
Miało to wyglądać tak pięknie jak za czasów Guardioli w Barcelonie, ale Bayern to nie Barcelona, bo to zupełnie inne drużyny i dobrze i za to się kocha ten klub (to więcej niż klub) "Mia San Mia" :) FCB!
14.07.2015 14:45
Wcale się nie dziwie, że się teraz tak dzieje, bo jakby nie było zarząd trochę się przeliczył co do zatrudnienia Guardioli jak i kibice i to niestety teraz to wszystko wychodzi, smutne ale prawdziwe... FCB!
14.07.2015 14:36
Wszystko zależy od Thiago, bo jak będzie tak zmieniał kluby pod wpływem Guardioli to piłkarz będzie z niego żaden... FCB!
14.07.2015 14:28
Z Guardiola to może tylko iść Alonso, a Thiago, Bernata oraz Martineza Bayern powinien zrobić wszystko by zostali :) FCB!
14.07.2015 14:06
Jaki letni sezon przygotowawczy taki cały sezon :) FCB!
14.07.2015 13:03
Każdy klub, który ma kasę gdzieś ma jakieś ograniczenie, bo najlepszym przykładem jest Barcelona ma zakaz transferowy, a robi transfery, więc gdzie tu jakaś logika to nie wiem... FCB!
14.07.2015 12:49
Niech albo zostaje w MU, albo przechodzi do Psg i będzie święty spokój... FCB!
14.07.2015 12:45
Oczywiście, że tak i nie wygląda to tragicznie wręcz przeciwnie, bo przecież Bayern kiedyś dał szanse Bastianowi to teraz kolej na innych :) FCB!
14.07.2015 12:11
MU na czele z LvG na jakiś defekt na mózgu za przeproszeniem i zaczynam tego klubu tak bardzo nie lubić jak "sklepu" Real... FCB!
14.07.2015 12:03
Jest Hojbjerg, Kimmich oraz Rode to mało jeszcze ? FCB!
14.07.2015 11:57
Hojbjerg ma powoli zastąpić Bastiana, a nie ktoś inny, bo innym myśleniem młodzi i perspektywiczni gracze nie mają szans na przebicie do składu Bayernu jak się będzie kogoś nowego sprowadzało... FCB!
14.07.2015 11:03
Zgadzam się z poprzednikiem i trzeba zaryzykować i stawiać w tym sezonie na Hojbjerga, Kimmicha oraz Rode, bo ktoś z nich musi wypalić w końcu, a kupowanie kogoś uniemożliwi to :) FCB!
13.07.2015 23:06
Ramos w Bayernie normalnie czas umierać i ani to się śmiać, ani to płakać... FCB!
13.07.2015 23:01
Guardiola na pewno nie przedłużony kontraktu, a tym bardziej po fali krytyki, która jest obecnie... FCB!
13.07.2015 22:52
Mam tylko nadzieję, że to odejście wpływie motywująco na piłkarzy i że pokażą z siebie wszystko w nadchodzącym sezonie, bo to by było najlepsze w tym wypadku (co ich nie zabiję to ich wzmocni)... FCB!
13.07.2015 22:42
Manuel powinien po Bastianie objąć funkcję vice-kapitana zespołu :) FCB!
13.07.2015 14:39
O takich graczach trzeba pamiętać, a Bayern za niego pewnie nikogo nie kupi, bo myślenie jest takie, że w ataku może grać Muller lub Gotze... FCB!
13.07.2015 14:33
Szczerze to nie podoba mi się to, że piłkarze niektóre turnieje olewają sobie, bo jak tu być profesjonalnym, jak się gra bo gra to ? W takim razie po co w takim czymś uczestniczyć... FCB!
O to właśnie mi chodziło co mówi Muller, a nie jak nie którzy się zachowywali, że przy ewentualnym odejściu np. Gotze nie wspominając już Toniego i Bastiana, że Bayern nie traci na tożsamości sprzedając niemieckich graczy, bo tu od zawsze w większości grali najlepsi niemieccy piłkarze oczywiście nie mając nic do innych narodowości, ale równowaga jakaś musi być... FCB!
23.07.2015 11:02
Tak jutro Bayern gra z chińskim zespołem o 13.30 a mecz pokazywany będzie na ES2 :) FCB!
22.07.2015 20:59
Guardiola raz wychwala, a raz potrafi zajść komuś za skórę... FCB!
22.07.2015 20:22
Pele -> Nic dodać nic ująć i nie sama kasa się liczy, bo np. jakby chodziło o kwestie czysto finansowe to Guardiola pewnie nie byłby teraz trenerem Bayern, a ktoś inny :) FCB!
22.07.2015 20:20
Co nie zmienia fakty, że Alonso powinien odgrywać już jak najmniejszą rolę w Bayernie i grać tylko i wyłącznie gdy zaistnieje taka potrzeba (awaryjne sytuacje)... FCB!
22.07.2015 13:51
Adi -> Jest kilku piłkarzy których nie można zmarnować: Rode, Hojbjerg, Gaudino, Kurt, Julian, Kimmich :) FCB!
22.07.2015 13:49
Lahm niestety ma rację, bo w dzisiejszym świecie nic nie jest pewne... FCB!
22.07.2015 13:02
LvG to już całkiem widzę odbija i chyba stracił kontakt z rzeczywistością, a przykładem jest jego ostatnia propozycja kupna Mullera za 100 mln... FCB!
22.07.2015 12:41
Guardiola ostatnio każdego młodego chwali jak zagra jeden czy dwa mecze dobrze tylko to jakoś nie za bardzo przekłada się na występy, a gadanie, że Hojbjerg czy inni młodzi nie są jeszcze gotowi do grania na wysokim poziomie to można tak mówić co sezon, a w końcu trzeba dać im szansę, bo skończy się na tym jak zwykle, że jeden czy drugi odejdzie... FCB!
22.07.2015 10:58
Ostatnio każdy go krytukuję to pewnie nie robi to na nim dużego wrażenia :) FCB!
22.07.2015 10:53
Moim zdaniem to Starke powinien odejść chyba, że pozycja trzeciego bramkarza mu odpowiada. Skąd taka wiadomość, że Bayern szuka napastnika ja bym się bardziej spodziewał jakiegoś wszechstronnego obrońcy, a w napadzie to może grać zawsze Muller czy Gotze jeśli Lewandowski by nie mógł z różnych przyczyn grać... FCBM!
21.07.2015 21:06
Głupota ludzka nie zna granic, bo większość klubów myśli, że jak kupi najwięcej i drogo to trofea będą przyznawane z urzędu, a rzeczywistość pokazuje jak zwykle co innego (długi na koniec sezonu itp.)... FCB!
21.07.2015 13:02
Ja to uwielbiam patrzeć na takie zespoły jak sklep "Real' czy teraz MU, bo nakupują za grube miliony graczy, a na koniec sezonu zostają z niczym i zostaje tylko wielki chaos... FCB!
21.07.2015 12:12
W Monachium to mają już niezłą beke z MU i szkoda, że Bawarczycy nie odpisali na ich ofertę żądając 500 mln i ciekawe co oni by na to, a tak na poważnie to nie wszystko jest na sprzedaż, ale nie wszyscy to rozumieją, bo Bayern nie musi sprzedawać (nic nie musi)... FCBM!
21.07.2015 12:04
Alonso powinien grzać ławę i wchodzić na ostatnie minuty meczu, a więcej szans powinien dostawać Rode, Hojbjerg czy Kimmich... FCB!
21.07.2015 11:50
W Monachium to mają już niezłą beke z MU i szkoda, że Bawarczycy nie odpisali na ich ofertę żądając 500 mln i ciekawe co oni na to, a tak na poważnie to nie wszystko jest na sprzedaż, ale nie wszyscy to rozumieją, a co do Gotze to zobaczymy jak to będzie i będzie spokój jak się zakończy letnie okienko transferowe... FCB!
21.07.2015 11:29
TwoFace -> A czemu od razu mnie się czepiasz czy tylko ja miałem wątpliwości ? Nie, więc radzę wyluzować bo widzę nie można prowadzić normalnej polemiki, a poza tym okno transferowe nie zostało zamknięte i nie wiadomo co się jeszcze wydarzy... FCB!
20.07.2015 20:16
Patryk233 -> Jak Kurt, Julian, Gaudino, Kimmich, Hojbjerg oraz Rode nie będą grać dużo, a w zamian za nich będzie się kupowało kogoś innego typu Alonso to nie ma szans by się z nich ktoś rozwinął u Guardioli i pewnie niestety tak będzie, bo może tylko jeden z nich przebije się do składu Bayernu... FCB!
19.07.2015 21:13
Patryk233 -> Kurt i Kimmich to wątpię by dużo pograli u Guardioli i pewnie będą się błąkać po rezerwach, a ze wspomnianych zawodników to można sobie przypomnieć sytuacje z Rode, który też miał nie dorównywać poziomowi Bayernu... FCB!
19.07.2015 21:04
Bavar -> Też mnie to denerwuje, a pisanie, że Gotze się nie sprawdza patrząc na to ile ma obecnie lat to żaden argument, a Lahm czy Bastian od razu nie grali znakomicie i później jak zwykle Bayern żałuje, że sprzedał obiecującego zawodnika... FCB!
19.07.2015 20:40
Słowa Guardioli wskazują niestety na odejście Gotze z Bayernu, bo zawsze jest ta sama gadka jak ktoś ma odejść z Bayernu... FCB!
19.07.2015 20:21
TwoFace -> Nie mówił tak o Bastianie, że ma ważny kontrakt i nie odejdzie, a za kilka dni co było (takich sytuacji można wymienić pełno) ? FCB!
19.07.2015 13:59
TwoFace -> To co ostatnio mówi Kalle to przestaje być 100 % prawdą :) FCB!
19.07.2015 13:52
Hans1986 -> Bo mu może zabronili mówić, bo Guardiola by go wyrzucił za to z klubu ;p FCB!
19.07.2015 13:45
Heat -> To ja nie wiem jak mam rozumieć to, że kolejny Niemiec, który gra lub grał w Bayernie wypowiada się, że inny klub niż Bayern jest większy, czyli lepszy ? Nie ogarniam już tego... FCB!
19.07.2015 13:38
Nagle prawie dla każdego Niemca grającego w Bayernie inny klub staje się lepszy niż Bayern, dziwne to jest, bo w innym klubie za to posypały by się kary... FCB!
19.07.2015 13:29
I co z tego, że jest Gotze jak się dużo nie nagra w Bayernie i jeszcze jednego nie mogę zrozumieć jak Kalle może gadać, że ktoś nie odejdzie, a za kilka dni jest co innego po co coś takiego i jeszcze bardziej wkurza czymś takim i normalne nie jest... FCB!
19.07.2015 13:25
Nookie -> Mnie by to już nie zdziwiło nawet jakby chcieli Manuela sprzedać tak pół żartem pół serio, bo zaczynają tańczyć jak im Guardiola zagra i taka jest prawda, bo to widać... FCB!
19.07.2015 13:15
Spokojnie poczekajmy jak przyjdzie czas na Mullera czy też każdy będzie pisał, że nie ma czego żałować :) FCB!
19.07.2015 13:08
Snafu -> Pod względem finansowym to Bayern trzeba tylko chwalić, ale pozostałe zarządzanie to zaczyna iść w dół niestety i tu nie chodzi o to, że zagraniczny piłkarz jest lepszy od Niemca i odwrotnie tylko, że Bayern bazował zawsze ma Niemcach, a teraz w składzie ilu zostanie 3 ? To kiedyś by nie było normalne i teraz pewnie też nie będzie... FCB!
19.07.2015 12:53
Patryk223 -> Wejdziesz na byle jaki portal sportowy to o tym się piszę... FCB!
19.07.2015 12:45
Snafu -> I co jemu z tej analizy i gra tiki taką non stop, jak to teraz każdy zna i bez problemu można rozpracować Bayern i co z tego ? FCB!
19.07.2015 12:43
Patryk233 -> Problem w tym, że to co mówi Kalle to już nie ma co jemu wierzyć i to samo tyczy się Guardioli, a jedynie co logicznie teraz myśli jest tylko Sammer i nie gada od rzeczy tylko prostu z mostu, a nie kręcenie... FCB!
19.07.2015 12:38
Jak ktoś chce to niech wierzy, że Toni, Bastian (obaj gadają, że ich obecne kluby są wyżej od Bayernu to tak nagle się od siebie i się w głowie pomieszało ?) i teraz może Gotze sami odeszli, bo im się tak akurat chciało, bo jakby był inny trener niż Guardiola to na pewno nie doszło by do takiej sytuacji, ale spokojnie poczekajmy i tylko czekać aż kolej padnie na Holgera i na koniec na Mullera czy też Guardiola nie maczał w tym palce ? FCB!
19.07.2015 12:32
W Bayernie ktoś zaczyna nie panować widzę nad sytuacją, bo jeśli Bayern chce kogoś kupić za grube pieniądze to nagle się spotyka zarząd by dał zgodę na dany transfer, a jak chce się sprzedać jakiegoś wartościowego gracza to decyzja jest jednoosobowa... FCB!
19.07.2015 12:25
Ciekawe czy tak każdy by pisał jak Guardiola pozbędzie się Holgera, a na koniec Mullera czy też będzie wszystko ok... FCB!
19.07.2015 12:23
Niestety, ale to może być prawda, bo jak Bayern chce kogoś sprzedać to dużo się o tym piszę w przeciwieństwie jeśli chcą kogoś kupić... FCB!
19.07.2015 12:14
Toni, Bastian i teraz chyba kolej na Gotze, a później czas na Holgera i na koniec Muller out, a w zamian Guardiola pościąga Hiszpanów (nie ma nic do Hiszpanów czy do innych nacji tylko, że Bayern zawsze opierał się na Niemcach, a Kalle widzę jest coraz bardziej zaślepiony w Guardiole, a na koniec Hiszpan zrobi taką niespodziankę, że włodarze Bayernu się nie opamiętają) i jak będzie odchodził zabierze ich ze sobą, a Bayern zostanie w d... FCB!
19.07.2015 12:09
Moim zdaniem Gotze to kolejny gracz, którego chce się pozbyć Guardiola i niech ktoś nie piszę, że tak nie jest, bo nie ma nic bez przyczyny i się zastanawiam ile Niemców z Bayernu ma jeszcze odejść... FCB!
19.07.2015 11:40
Dla niego klub taki jak Augsburg na te lata co ma to byłby strzałem w 10 :) FCB!
19.07.2015 11:38
Jeśli Bayern kogoś kupuje to rzeczywiście robi to bez szumu i nawet w mediach o tym nic nie wiedzą lub zasłona dymna, ale jeśli ktoś z Bayernu ma odejść i piszę się o tym dużo to niestety się to sprawdza, a o przenosinach Gotze do Juve piszę się każdego dnia coraz więcej... FCB!
19.07.2015 11:36
Wiadomo o co chodzi z Gotze, bo wszędzie piszą, że dogadał się z Juve ? FCB!
19.07.2015 11:27
Patryk233 -> Dzięki, bo mam zamiar jakiś trykot sobie sprawić, a w sieci pojawiły się jakieś ciemno granatowe to pewnie jakieś przymiarki przedsezonowe były :) FCB!
17.07.2015 22:12
Patryk233 -> Domowe wiem, że czerwone i wyjazdowe jak podałeś, a na LM czasem nie ciemno granatowe :) ?
17.07.2015 22:00
Ja mam takie pytanie wiadomo już jakie trykoty oficjalnie będzie miał Bayern w nadchodzącym sezonie :) ?
17.07.2015 21:52
Wiadomo, że Bayern nie jest tak popularny jak sklep "Real", Barcelona czy MU, ale pewnych słów się nie wypowiada i zostawia dla siebie, bo można powiedzieć nieraz słowo za dużo i tylko zepsuć reputację na wieki... FCB!
17.07.2015 13:45
Jak szybko można stracić szacunek i to samo robił Krosik jak odchodził z Bayernu... FCB!
17.07.2015 13:36
Jak ja kocham te ploty normalnie tylko głupota ludzka z nich wychodzi :) FCB!
17.07.2015 11:50
Nudne to już się robi :) FCB!
17.07.2015 11:46
Ja jak napisałem obstawiam, że to będzie Kolumbijczyk Cuadrado z Chelsea, bo jakby nie było to boczny obrońca :) FCB!
16.07.2015 21:43
Moim zdaniem na pewno to nie będzie napastnik :) FCB!
16.07.2015 21:30
Nie wiadomo co zarząd ma na myśli "wielki transfer" czy reputacja zawodnika czy wartość, a może jedno i drugie i być może to być kolejny gracz z Ameryki Południowej, bo przecież ktoś z Bayernu obserwował rozgrywki CA, a ostatnio słuchy chodzą, że piłkarz Chelsea Cuadrado chce opuścić Londyn :) FCB!
16.07.2015 21:12
Moim zdaniem żadnego napastnika Bayern nie kupi, bo tam zawsze może zagrać Muller lub Gotze... FCB!
16.07.2015 12:47
Z Bayernem to nie ma żartów przy negocjacjach, bo pewnie tak potrafią wymęczyć, że każdy na koniec zgadza się na wszystko hehe :) FCB!
16.07.2015 12:33
Kartą przetargową to może być najwyżej Dante :) FCB!
16.07.2015 12:05
Chęć zdobywania tytułów to co wygląda na to, że Bayern jemu tego nie gwarantował ? Jeśli MU myśli, że od samego kupowania zawodników za w miarę duże pieniądze przybędzie im tytułów to tylko to przemilczeć... FCB!
16.07.2015 11:59
Jak brać przykład to od najlepszych :) FCB!
16.07.2015 11:52
Moim zdaniem zadne wielkie nazwisko nie zastapi do konca legendy klubu, ale zobaczymy :) FCB!
16.07.2015 00:13
Lepiej dmuchac na zimne :) FCB!
16.07.2015 00:04
Skad ta pewnosc, ze Gaudino pojdzie na wypozyczenie ? FCB!
15.07.2015 23:52
Zastanawiajace jest to w jakiej ciszy Bayern robi niektore transfery :) FCB!
15.07.2015 23:43
Wszystko możliwe :) FCB!
15.07.2015 22:52
Pele -> Zgadza się i każdy klub może pozazdrościć takich finansów jakie ma Bayern i tu należy się ogromny szacunek :) FCB!
15.07.2015 22:45
Matilegolas -> Co prawda to prawda w sumie obojętne mi czy zasili czy nie... FCB!
15.07.2015 22:19
Marian99 -> Martinez musiał się wykupować w hiszpańskim związku i latanie kilka razy na linii Monachium-Bilbao (Madryt) plus do tego późno w nocy robione testy medyczne... FCB!
15.07.2015 21:56
Fajnie by było gdyby Laporte przyszedł do Bayernu, ale pewnie to nie możliwe, bo by były takie same cyrki jak z Martinezem albo i większe :) FCB!
15.07.2015 21:53
Na Vidalu się skończy wg mnie, bo się zrobi tłoczno jak w MU obecnie, a co za dużo to nie zdrowo, bo co będzie jak każdy będzie zdrowy ? Kilku będzie niezadowolonych... FCB!
15.07.2015 21:36
Matilgolas -> Też się obawiam, że przy takich transferach Bayern nigdy nie wykreuje nowego Lahma czy Bastiana, a młodzi muszą dostać szansę, bo jak się mają pokazać, ale widać że u Guardioli dużo się zmieniło co do stawiania na młodych... FCB!
15.07.2015 21:28
Patryk223 -> Znając Guardiole to niestety, ale tak nie będzie :) FCB!
15.07.2015 21:17
Jeśli Gaudino to wg mnie ktoś jeszcze z dwójki Julian-Kurt, bo i tak już teraz ciasno... FCB!
15.07.2015 21:15
Patryk233 -> Oby na wypożyczenie, a nie transfer definitywny, bo po Bayernie można się wszystkiego teraz spodziewać... FCB!
15.07.2015 21:12
Teraz to czekać kto odejdzie (wypożyczenie lub transfer definitywny) z Bayernu, bo nie chce mi się wierzyć, że ktoś z wymienionych zostanie: Kurt, Julian, Gaudino, Hojbjerg czy Kimmich... FCB!
15.07.2015 21:09
Zastanawiam się co będzie z Hojbjergiem w takim razie, bo Kimmich pewnie nie pójdzie na razie na wypożyczenie, bo za wcześnie i będzie się chciał pokazać... FCB!
15.07.2015 21:03
Też mi się wydaje, że skończy się na Vidalu, a z Bayernu jakiś młody odejdzie raczej na wypożyczenie... FCB!
15.07.2015 20:58
Pele -> Żaden napastnik wg mnie nie przyjdzie do Bayernu i na Vidalu może się skończyć, a przydał by się jeszcze obrońca... FCB!
15.07.2015 20:49
Kurt, Julian i jeden z Kimmich-Hojbjerg na wypożyczenie, bo inaczej sobie tego nie wyobrażam, a ktoś z młodych musi zostać wypożyczony... FCB!
15.07.2015 20:44
To było by frajerstwo jakiego nie było jeśli zarząd kupił by Vidala i zapłacił za niego i sprzedał Gotze za śmieszne pieniądze do Juve... FCB!
15.07.2015 20:37
Obecnie to już mnie Bayern nie zaskoczy, bo ostatnio dziwne rzeczy się dzieją z tym klubem (oddaje piłkarzy za nic, a tu się targują o każe euro)... FCB!
15.07.2015 20:34
Tak to żaden obiecujący piłkarz nie zaistnieje w Bayernie jak się będzie kupowało kogoś non stop... FCB!
15.07.2015 20:30
Jeśli to prawda to jeden z graczy: Rode, Hojbjerg, Gaudino lub Kimmich może się pakować, bo nie wiem po co kolejny zawodnik do środka pola ? FCB!
15.07.2015 20:26
MU kupiło kolejnego Francuza tym razem lidera z Lyonu i coś czuję, że za niedługo będzie bunt w szatni, bo nie wiem ile już liczy kadra zespołu,a tak poza tym Cuadrado jest do wyciągnięcia z Chelsea, bo chce zmienić otoczenie... FCB!
15.07.2015 13:43
Czy Hiszpan zostanie czy nie zależy wszystko od tego co Bayern ugra w tym sezonie... FCB!
14.07.2015 14:48
Miało to wyglądać tak pięknie jak za czasów Guardioli w Barcelonie, ale Bayern to nie Barcelona, bo to zupełnie inne drużyny i dobrze i za to się kocha ten klub (to więcej niż klub) "Mia San Mia" :) FCB!
14.07.2015 14:45
Wcale się nie dziwie, że się teraz tak dzieje, bo jakby nie było zarząd trochę się przeliczył co do zatrudnienia Guardioli jak i kibice i to niestety teraz to wszystko wychodzi, smutne ale prawdziwe... FCB!
14.07.2015 14:36
Wszystko zależy od Thiago, bo jak będzie tak zmieniał kluby pod wpływem Guardioli to piłkarz będzie z niego żaden... FCB!
14.07.2015 14:28
Z Guardiola to może tylko iść Alonso, a Thiago, Bernata oraz Martineza Bayern powinien zrobić wszystko by zostali :) FCB!
14.07.2015 14:06
Jaki letni sezon przygotowawczy taki cały sezon :) FCB!
14.07.2015 13:03
Każdy klub, który ma kasę gdzieś ma jakieś ograniczenie, bo najlepszym przykładem jest Barcelona ma zakaz transferowy, a robi transfery, więc gdzie tu jakaś logika to nie wiem... FCB!
14.07.2015 12:49
Niech albo zostaje w MU, albo przechodzi do Psg i będzie święty spokój... FCB!
14.07.2015 12:45
Oczywiście, że tak i nie wygląda to tragicznie wręcz przeciwnie, bo przecież Bayern kiedyś dał szanse Bastianowi to teraz kolej na innych :) FCB!
14.07.2015 12:11
MU na czele z LvG na jakiś defekt na mózgu za przeproszeniem i zaczynam tego klubu tak bardzo nie lubić jak "sklepu" Real... FCB!
14.07.2015 12:03
Jest Hojbjerg, Kimmich oraz Rode to mało jeszcze ? FCB!
14.07.2015 11:57
Hojbjerg ma powoli zastąpić Bastiana, a nie ktoś inny, bo innym myśleniem młodzi i perspektywiczni gracze nie mają szans na przebicie do składu Bayernu jak się będzie kogoś nowego sprowadzało... FCB!
14.07.2015 11:03
Zgadzam się z poprzednikiem i trzeba zaryzykować i stawiać w tym sezonie na Hojbjerga, Kimmicha oraz Rode, bo ktoś z nich musi wypalić w końcu, a kupowanie kogoś uniemożliwi to :) FCB!
13.07.2015 23:06
Ramos w Bayernie normalnie czas umierać i ani to się śmiać, ani to płakać... FCB!
13.07.2015 23:01
Guardiola na pewno nie przedłużony kontraktu, a tym bardziej po fali krytyki, która jest obecnie... FCB!
13.07.2015 22:52
Mam tylko nadzieję, że to odejście wpływie motywująco na piłkarzy i że pokażą z siebie wszystko w nadchodzącym sezonie, bo to by było najlepsze w tym wypadku (co ich nie zabiję to ich wzmocni)... FCB!
13.07.2015 22:42
Manuel powinien po Bastianie objąć funkcję vice-kapitana zespołu :) FCB!
13.07.2015 14:39
O takich graczach trzeba pamiętać, a Bayern za niego pewnie nikogo nie kupi, bo myślenie jest takie, że w ataku może grać Muller lub Gotze... FCB!
13.07.2015 14:33
Szczerze to nie podoba mi się to, że piłkarze niektóre turnieje olewają sobie, bo jak tu być profesjonalnym, jak się gra bo gra to ? W takim razie po co w takim czymś uczestniczyć... FCB!
13.07.2015 14:31