Wygranie takiego turnieju nie wymaże tego, że Bayern za jego kadencji nie zdobył po raz trzeci z rzędu SPN... FCBM!
04.08.2015 12:31
No tak turniej Audi Cup ważniejszy dla Guardioli niż kilka dni temu SPN (normalnie brak słów)... FCBM!
04.08.2015 12:05
Pele -> Bayern to Bayern ma wygrywać wszystko, a jak nie wygrywa to jest krytyka w stronę trenera i samo to, że Guardiola o tym nie wiedział jak podjął pracę w Monachium... FCBM!
03.08.2015 21:47
Adi -> Coś w tym jest co piszesz, bo on za bardzo chwali i z tego za bardzo nic nie wynika... FCBM!
03.08.2015 20:41
Pele -> Podczas ściągnięcia Mullera kamery pokazywało go i było widać, że jest coś nie tak... FCB!
03.08.2015 20:38
I pełna zgoda ze strony Sammera, bo widzę i u niego Hiszpan traci powoli na zaufaniu... FCBM!
03.08.2015 20:32
Niech się nie dziwi, że spotyka go krytyka, bo dla Bayernu każdy puchar jest ważny nawet mający niską reputację, a Guardiola jest jak Chińczyk, który przyjechał do nowego kraju i dla niego wszystko piękne, ładne nawet jak się przegrało wygrany mecz... FCBM!
03.08.2015 20:30
Pele -> Ja mam nadzieję, że w tym sezonie to się zmieni i BVB jak i Wilki pokażą w końcu jaja i tak szybko nie odpuszczą... FCBM!
03.08.2015 20:22
Czy Mourinho jest obecnie najlepszy to nie wiem, ale wiem że Guardiola z najwyższej półki spadł do poziomu średniaka, a jego decyzje które szkodzą zawodnikom przekładają się w końcowym etapie na brak pucharów... FCBM!
03.08.2015 20:13
Patryk233 -> Niestety, ale bym na to nie liczył... FCBM!
03.08.2015 13:30
Moim zdaniem Guardiole zastąpi na pewno Niemiec i dla mnie może to być nawet obecny asystent Hiszpana Gerland, który jest już długo w Bayernie i wie co i jak... FCBM!
03.08.2015 13:28
Adi -> Guardiola przychodząc do Bayernu był najlepszym trenerem na świecie, ale swoimi idiotycznymi decyzjami w Bayernie sam zdegradował się do średniaka i pociągnął za sobą Bayern, bo nawet w BL wyprzedza do trener Augsburga, a to o czymś świadczy... FCBM!
03.08.2015 13:23
Patryk223 -> Hiszpan jest w Bayernie już trzeci sezon i do tej pory nie zrozumiał pewnych rzeczy to i nie zrozumie ich do ostatnich dni w Bayernie, które powoli nadchodzą... FCBM!
03.08.2015 13:15
Byakuyaaa -> Widać BL nie jest dla Guardioli jak i Bayern dla niego i odwrotnie, a co do meczu to Alonso został na boisku, a wszedł Vidal za Thiago i na koniec jeśli nadal będzie tak wyglądać gra Bayernu do pierwszej bramki to jeszcze pod koniec sierpnia jakiś nowy zawodnik zawita do Monachium, a czy to będzie obrońca czy napastnik to się okaże, chociaż pierwsza opcja możliwa bardziej :) FCB!
03.08.2015 13:13
Też chciałbym wierzyć jak wszyscy piłkarze Bayernu razem z kibicami, ale to co ostatnio robi Guardiola to nie wiem czy to się uda... FCBM!
03.08.2015 12:53
Z Guardioli to taki trener jak ze mnie Papież, bo nie ma żadnego pomysłu na grę dla Bayernu jak granie tiki taką i tyle umie "najlepszy trener na świecie" i nic dziwnego, że prawie każdy ogrywa Bayern, bo już się nikt nie boi Bawarczyków, a to wszystko dzięki Hiszpanowi i na dodatek nie widzi swoich błędów tylko w nich tkwi nadal... FCB!
03.08.2015 12:23
Dla Szwajcara chyba najlepsza liga do grania to jednak BL :) FCB!
03.08.2015 12:20
Wilki jak i BVB mogą powalczyć z Bayernem o mistrza i liczę, że tak będzie, bo zdobywanie przez Bayern mistrza w marcu czy na początku kwietnia staję się trochę nudne, a Bawarczykom w ostatnich meczach sezonu brakuje koncetracji :) FCB!
03.08.2015 12:18
Pretensje to do Guardioli i do Alonso, który nadaje się do podawania piłek... FCB!
02.08.2015 22:09
Niektórzy widzę nie rozumieją, że Bayern nie przegrał SPN pierwszy raz od jakiegoś czasu tylko już trzeci raz z rzędu i ciekawe czy nic by się też nie stało jakby to dotyczyło BL... FCBM!
02.08.2015 21:09
A ja bym właśnie chciał, żeby BVB i Wilki poważnie zagroziło Bayernowi, bo wtedy cudowny Hiszpan zobaczy, że nie ma tak łatwo jak on myśli i szybciej wyleci z Monachium... FCBM!
02.08.2015 20:41
Niech Guardiola nadal pokazuje swoje cudowne zmiany co czyni go średnim trenerem obecnie, ale szkoda i wyłącznie samego klubu, że pogrąża go na arenie międzynarodowej... FCBM!
02.08.2015 20:32
Bayern trzeci raz z rzędu przegrywa SPN więc jak można inaczej pisać i to normalne nie jest i dobrze wiemy, że Guardiola nic nie zrozumiał, bo jakby coś zrozumiał to by się ściągał Mullera i Lewandowskiego i po raz kolejny jak Bayern wygrywa 1-0 to tak się kończy... FCB!
02.08.2015 13:31
Niech się Guardiola podda póki jest na to czas, bo nie chciałbym być na jego miejscu pod koniec sezonu i to już nie te czasy, że każdy boi się Bayernu, bo nawet w BL nie ja już takiego zespołu (Bayern jest rozpracowany przez wszystkich)... FCBM!
02.08.2015 13:00
Judas -> Życzę Bayernowi jak zawsze najlepiej, ale jedynie pozbycie się Guardoli z Bayernu jest to by nie zdobyli nic w nadchodzącym sezonie, a zarząd nie będzie miał innego wyjścia jak rozstać się z Hiszpanem... FCBM!
02.08.2015 12:52
Adi -> Nie od dziś tak jest i Guardiola takimi zmianami sprawi, że w nadchodzącym sezonie Bayern będzie walczył o LM, a nie o mistrzostwo... FCBM!
02.08.2015 12:19
Pele -> I tak będzie jak piszesz, bo teraz Wilki zamieniając się z BVB będzie lało Bayern w BL i PN... FCB!
02.08.2015 12:03
Nookie -> Widząc to co robi Guardiola to jak wygra w lidze np. z Inglostadt 5-0 to się będzie cieszył, że wygrał ze średniakiem i taki jest jego obraz to co robi i jest obecnie średnim trenerem i nawet trener Augsburga go wyprzedza... FCB!
02.08.2015 11:35
Nookie -> Nie pierwszy raz popisał się "genialnymi" zmianami i myśli pewnie nadal nic się przecież nie stało i ma chyba mózg zadymiony by przez kolejny sezon nie widzieć swoich błędów... FCBM!
02.08.2015 11:12
Nookie -> I co z tego wszystkiego jak w najważniejszych momentach Guardiola popisuje się swoimi świetnymi zmianami i przegrywa w takim stylu przez Hiszpana, że aż już naprawdę szkoda to komentować, a sam Hiszpan ze świetnego trenera stał się przeciętnym trenerem... FCBM!
02.08.2015 11:03
Guardiola to stan umysłu jak Rosja i on sam najpierw musi się zmienić i wtedy się zmieni gra Bayernu, ale na to się nie zanosi i dalej niech Hiszpan kompromituje Bayern... FCB!
02.08.2015 10:56
Nookie -> Przez żadne Audi Cup Bayern nie poprawi swojej gry, bo trenerem jest Guardiola i on nic nie zmieni i jak SPN nie jest ważny to niech oddadzą go następny razem walkowerem i będzie spokój... FCBM!
02.08.2015 10:51
Pele -> To jak tak myśli Hiszpan to gratuluje inteligencji, bo niestety, ale to tak nie działa i z miesiąca na miesiąc będzie znienawidzony za to co robi... FCB!
02.08.2015 10:45
Nookie -> SPN to przygotowanie do sezonu ? Heh nie żartujmy, bo wraz z tym meczem przygotowania do sezonu się kończą. SPN nie jest ważny hmm to można powiedzieć, że BL, LM i PN też i z takim podejściem to się nigdzie nie zajdzie, bo zawsze będą idiotyczne wymówki i wcale mnie to nie zdziwi jak Bawarczycy w nadchodzącym sezonie nie zdobędzie BL... FCB!
02.08.2015 10:42
Dla dobra Bayernu jak i samego Hiszpana dobrze będzie jak się obie strony rozstaną po sezonie i mam nadzieję, że tak będzie, bo wcale nie jest takim świetnym trenerem jak kiedyś i swoimi zmianami to potwierdza, a w dodatku kompromituje piłkarzy jak i sam klub na zewnątrz... FCB!
02.08.2015 10:36
Dla Guardioli to wczoraj SPN nie był ważny, a dziś nie będzie BL jutro natomiast LM i na koniec PN. Hiszpana nie da się w logiczny sposób zrozumieć, bo to stan umysłu tak jak ktoś nazwał Rosję... FCB!
02.08.2015 10:33
Judas -> I tu się zgodzę z Tobą i sam Hiszpan zaczyna to powoli rozumieć i to pewnie coraz bardziej po tym meczu, że nic wielkiego z Bayernem nie zdziała... FCB!
01.08.2015 23:30
Po tym meczu czuję się tak jakby Bayern po raz trzeci z rzędu nie zdobył BL, a tytuł tracił w ostatniej kolejce... FCBM!
01.08.2015 23:27
Nie ma co pisać, że Guardiola coś zmieni, bo nic nie zmieni a będzie grał dalej jak gra, aż dojdzie do tej sytuacji, że będzie to zmarnowany sezon i po tym meczu zaczynam się tego naprawdę obawiać... FCB!
01.08.2015 23:20
Guardiola zmieni coś na 5 min w meczu, a później wraca do swojego świetnego "ustawienia", a z resztą brak słów by już to wszystko komentować (nie jest to normalne, że Bayern przegrywa trzeci raz z rzędu SPN i zarząd musi zareagować, bo to może odbić się na tym, że BL nie dla Bayernu będzie w tym sezonie i to wtedy do śmiechu nie będzie)... FCB!
01.08.2015 23:14
Po tym meczu ja nie mam wątpliwości, że to ostatni sezon Guardioli w Bayernie, bo on nie ma już pomysłu na grę Bawarczyków co pokazuje wystawianie Alonso, który pogarsza grę Bayernu to już Hajto by lepiej zagrał i w dodatku może to być kiepski sezon, bo po tym meczu Guardiola chyba się zacznie zastanawiać, że jego przyszłość nie nazywa się Bayern i może grać z Bawarczykami tylko na dogranie sezonu... FCB!
01.08.2015 23:07
I zauważyłem jeszcze jedno, że Muller to kolejny piłkarz któremu nie po drodze z Guardiolą i mam nadzieję, że nie przyjdzie mu w ostatniej chwili okna odchodzić z Bayernu... FCBM!
01.08.2015 22:53
Ja nie wiem czy ktoś z Bayernu nie potrafi Guardioli powiedzieć, żeby Alonso nie grał w pierwszym składzie, bo to przez niego Bayern traci szansę ostatnio na puchary ? FCBM!
01.08.2015 22:47
Adi -> Karne to loteria ? Jak się nie umie wykonywać to się do nich nie podchodzi nawet jak trener każe... FCB!
01.08.2015 22:42
Gadanie, że do tylko SPN to niech się ktoś zastanowi co mówi, bo ostatnio Bayern to wygrał 3 lata temu... FCB!
01.08.2015 22:39
Nie rozumiem jak można po raz kolejny wystawiać Alonso w składzie co od daje więcej niż taki Rode ? FCBM!
01.08.2015 22:37
Dajcie spokój... FCBM!
01.08.2015 22:34
Dziękujemy Alonsooo... FCBM!
01.08.2015 22:33
Jak Alonso nie strzelil to po pucharze... FCBM!
01.08.2015 22:31
Wez Alonsoooooooooooooooo.... FCBM!
01.08.2015 22:30
Vidal pewnie... FCBM!
01.08.2015 22:29
Najpierw hajcik gada, że Niklas to mierny piłkarz jak siedział na ławie, a jak wszedł i strzelił bramkę to doskonały napastnik hehe... FCB!
01.08.2015 22:23
To musiało się tak skończyć niestety... FCB!
01.08.2015 22:19
Ja nie wierze, że przy transferze Vidala i przy braku kontuzji Thiago będzie grał Alonso w pierwszym składzie, a para w środku pola to na bank będzie Thiago-Vidal, bo inaczej być nie może :) FCBM!
01.08.2015 22:03
Musi być druga bramka, bo to może się źle jak zwykle skończyć... FCB!
01.08.2015 21:42
Bayern wiedział co robi sprowadzając Coste i to moim zdaniem będzie strzał w 10, a Hajto jak zwykle mongolski komentarz i na Coste mówi Silva i wg niego Costa kosztował więcej jak Vidal normalnie brak słów, bo jak się komentuje jakiś mecz to choć trochę się do niego przygotowuje, a nie gada głupoty, że aż żal... FCB!
01.08.2015 21:26
Belg Koan to nie jest trzeci bramkarz Wilków tylko drugi, a trzecim jest Grun... FCB!
01.08.2015 21:23
Piłkarze Bayernu w końcu powinni potraktować poważne SPN, bo zawsze to zastrzyk pewności przed długim sezonem :) FCB!
01.08.2015 12:15
Na pewno nikt Guardioli na siłę w Bayernie nie będzie trzymał :) FCB!
01.08.2015 12:13
Obrońca wskazany, ale nie kosztem Benatii, a takich Comanów to Bayern ma w postaci Guadino czy innych młodych graczy :) FCB!
31.07.2015 20:33
Może to i dobrze, że Kurt, Julian i Gaudino będą grać w drugiej drużynie, bo może w końcu będzie awans o klasę wyżej, a sami piłkarze pokażą coś więcej :) FCB!
30.07.2015 21:52
Chyba Bayern chce uniknąć sytuacji z poprzedniego sezonu, że nie było kim grać i jakoś można to zrozumieć tylko co będzie jak wszyscy będą zdrowi to zaraz się zacznie nie fajna atmosfera w zespole, bo każdy będzie chciał grać, a rotować składem to trzeba umieć... FCBM!
30.07.2015 12:57
Dobrze dla Bayernu jak i samych zawodników będzie zdobycie SPN, bo zawsze to lepiej dobrze wejść w sezon :) FCB!
30.07.2015 12:42
Nie jest źle hmm no nie wiem, bo poprawy jakoś nie widać i to od kilku lat marnowanie kasy na nie wiadomo co, ale to polemika na inny temat :) FCB!
30.07.2015 12:35
Oczywiście, że Basel było wczoraj do ogrania, bo nic szczególnego nie pokazali, a tylko i wyłącznie wykorzystali błędy Lechitów, a czy Legia dała by radę wczoraj Szwajcarom, to nie byłbym aż tak tego pewny, bo i w Legii obrona szwankuje... FCBM!
30.07.2015 12:25
Nawet jeśli się pomyliłem i to jest skrzydłowy to nie zmienia faktu, że młodzież w Bayernie nie będzie miała racji bytu jeśli będzie kupowało się kogoś z zewnątrz i to na życzenie trenera, bo wątpię by go sam Bayern chciał... FCB!
30.07.2015 12:22
I jak taki Rode, Hojbjerg, Kimmich czy Gaudino ma sobie pograć jak kolejny gracz do środka pola ma być niby zakupiony ? FCBM!
30.07.2015 12:15
Odnośnie wczorajszego meczu Lecha z Fc Basel to kilka błędów zgubiło polski klub i pewnie to nie nowość:
- proste błędy w obronie niczym na treningu;
- nieumiejętność grania w 10;
- zupełny brak doświadczenia w europejskich pucharach, bo gdyby grali co sezon przynajmniej w LE to pewnie by to zupełnie wyglądało.
Polskie kluby to stać obecnie tylko na grę w LE, ale dobre i to tylko teraz żeby regularność była co sezon... FCBM!
30.07.2015 12:02
Gotze jak i KvB muszą pokazać to co mają najlepsze w nadchodzącym sezonie, a wtedy się zobaczy :) FCB!
30.07.2015 11:31
Byłemu trenerowi Bayernu to widzę nawet już lekarz nie pomoże... FCB!
30.07.2015 11:30
Ja byłbym ostrożny w tego typu deklaracjach, ale wiadomo dobrze by było mieć wychowanków do końca kariery w klubie :) FCB!
29.07.2015 11:22
Dziwna moda nastała wśród piłkarzy w kontekście pożegnań z byłym klubem... FCB!
29.07.2015 11:20
Oprócz niemieckiego to większość piłkarzy w Bayernie zna pewnie język angielski, bo nie wierzę, że nie :) FCB!
28.07.2015 21:03
Dwóch lub trzech młodych powinno iść na wypożyczenie np. Jan, Julian czy Kurt... FCB!
28.07.2015 20:23
Obrońca ewentualnie by się przydał, bo Dante i Jan nie wiem czy w razie w dali by radę, a kolejny graczy typu Pedro nie jest potrzebny, bo i tak w środku boiska roi się od graczy :) FCB!
28.07.2015 20:18
Ja byłbym ostrożny w tego typu komentarzach, a Bayern musi grać swoje i nie patrzeć na innych :) FCB!
28.07.2015 20:15
Słowa słowami, ale swoje umiejętności musi pokazać na boisku i wtedy się okaże jaki jest naprawdę dobry :) FCB!
28.07.2015 20:13
Trenować, trenować, bo mecz z Wilkami to nie będzie spacerek, a jaki letni sezon przygotowawczy taki cały sezon :) FCB!
28.07.2015 12:13
Jak to mówił Karl są tacy piłkarze w klubie, którzy nie są na sprzedaż i każdy klub widocznie ma takich graczy :) FCB!
27.07.2015 22:04
Spokojnie Chilijczyk musi odpocząć po locie i dajcie żyć :) FCB!
27.07.2015 21:53
Myślę, że byłby to na pewno Niemiec, bo wątpię by po raz kolejny bawili się w eksperymenty z zagranicznym trenerem :) FCB!
27.07.2015 13:51
Mi tam w sumie obojętne czy Guardiola zostanie czy nie, bo ważny jest cały klub, a nie jedna osoba :) FCB!
27.07.2015 13:36
No chyba nie Ginter z BVB tylko Gunter czy jakoś tak z Freiburga, bo innego nie znam :) FCB!
27.07.2015 11:45
Pewnie jego agent albo ktoś z rodziny, bo drugi transfer i to w takiej ciszy to aż niemożliwe :) FCB!
27.07.2015 11:39
Wszyscy oczekują Vidala jakby mieli pokazać kto będzie nowym Papieżem :) FCB!
27.07.2015 11:30
Bayern to twardy negocjator nie od dziś :) FCB!
26.07.2015 13:48
Niech siedzi na razie na tyłku w Vfl, bo to nie tylko w Polsce, ale i też w Niemczech, że młodzi gracze wyjeżdżają za wcześnie, a później wracają z podkulonym ogonem... FCB!
26.07.2015 11:03
Niech się MU na czele z LvG ogarną, bo jeśli w takim tempie będą kupować to zapomną o eliminacjach do LM i wtedy pewnie nie będzie im wesoło, a inni się będą śmiać... FCB!
26.07.2015 11:01
Moim zdaniem Bayern przeprowadzi transfer last minute tylko i wyłącznie w przypadku jeśli któryś z kluczowych graczy dostanie poważnej kontuzji (oby takiej oczywiście nie było)... FCB!
25.07.2015 13:49
Odnośnie transferów to niczego obecnie nie można wykluczyć :) FCB!
25.07.2015 13:26
Czas pokaże jaki będzie miał wpływ na grę Bayernu i mam nadzieję, że to będą pozytywne aspekty tak samo jak i poza boiskiem :) FCB!
25.07.2015 12:10
I tak i nie dla tego transferu, bo jeśli ma być to drugi Leo to tak i plus do tego nie jest to rodowity Hiszpan, bo ma korzenie malijskie (pół żartem pół serio) a z drugiej strony co z Kurtem, Julianem czy Gaudino, którzy nie dostają szans jak na swój wiek, a w ich wieku powinno się grać dużo... FCB!
25.07.2015 12:08
I tak raczej nic z tego nie wynika :) FCB!
25.07.2015 12:03
Można śmiało napisać, że Muller jest obecnie rdzenną wizytówką Bayernu obok Lahma :) FCB!
24.07.2015 15:07
Wszystko wskazuje na to, że Guardiola nie przedłuży kontraktu, a z drugiej to on zawsze czeka do ostatniej chwili i nadchodzący sezon zadecyduje co dalej z Hiszpanem w Bayernie... FCB!
24.07.2015 15:02
Nieźle Wacek motywuje BVB do walki z Bayernem hehe tylko pogratulować takiego prezesa :) FCB!
23.07.2015 20:01
Wilki jak i Bayern nie muszą nikogo sprzedawać, ale to zależy od samego zawodnika, a dla niego najlepszy by było gdyby został jeszcze jeden sezon... FCB!
23.07.2015 11:58
Krótko i na temat i więcej nie ma co dodawać :) FCB!
23.07.2015 11:56
Wszystko będzie zależało od tego co Bayern ugra w nadchodzącym sezonie... FCB!
23.07.2015 11:37
To już było pewne kilka dni temu i jakby nie podróż Bayernu do Chin to transfer już byłby oficjalnie potwierdzony :) FCB!
Wygranie takiego turnieju nie wymaże tego, że Bayern za jego kadencji nie zdobył po raz trzeci z rzędu SPN... FCBM!
04.08.2015 12:31
No tak turniej Audi Cup ważniejszy dla Guardioli niż kilka dni temu SPN (normalnie brak słów)... FCBM!
04.08.2015 12:05
Pele -> Bayern to Bayern ma wygrywać wszystko, a jak nie wygrywa to jest krytyka w stronę trenera i samo to, że Guardiola o tym nie wiedział jak podjął pracę w Monachium... FCBM!
03.08.2015 21:47
Adi -> Coś w tym jest co piszesz, bo on za bardzo chwali i z tego za bardzo nic nie wynika... FCBM!
03.08.2015 20:41
Pele -> Podczas ściągnięcia Mullera kamery pokazywało go i było widać, że jest coś nie tak... FCB!
03.08.2015 20:38
I pełna zgoda ze strony Sammera, bo widzę i u niego Hiszpan traci powoli na zaufaniu... FCBM!
03.08.2015 20:32
Niech się nie dziwi, że spotyka go krytyka, bo dla Bayernu każdy puchar jest ważny nawet mający niską reputację, a Guardiola jest jak Chińczyk, który przyjechał do nowego kraju i dla niego wszystko piękne, ładne nawet jak się przegrało wygrany mecz... FCBM!
03.08.2015 20:30
Pele -> Ja mam nadzieję, że w tym sezonie to się zmieni i BVB jak i Wilki pokażą w końcu jaja i tak szybko nie odpuszczą... FCBM!
03.08.2015 20:22
Czy Mourinho jest obecnie najlepszy to nie wiem, ale wiem że Guardiola z najwyższej półki spadł do poziomu średniaka, a jego decyzje które szkodzą zawodnikom przekładają się w końcowym etapie na brak pucharów... FCBM!
03.08.2015 20:13
Patryk233 -> Niestety, ale bym na to nie liczył... FCBM!
03.08.2015 13:30
Moim zdaniem Guardiole zastąpi na pewno Niemiec i dla mnie może to być nawet obecny asystent Hiszpana Gerland, który jest już długo w Bayernie i wie co i jak... FCBM!
03.08.2015 13:28
Adi -> Guardiola przychodząc do Bayernu był najlepszym trenerem na świecie, ale swoimi idiotycznymi decyzjami w Bayernie sam zdegradował się do średniaka i pociągnął za sobą Bayern, bo nawet w BL wyprzedza do trener Augsburga, a to o czymś świadczy... FCBM!
03.08.2015 13:23
Patryk223 -> Hiszpan jest w Bayernie już trzeci sezon i do tej pory nie zrozumiał pewnych rzeczy to i nie zrozumie ich do ostatnich dni w Bayernie, które powoli nadchodzą... FCBM!
03.08.2015 13:15
Byakuyaaa -> Widać BL nie jest dla Guardioli jak i Bayern dla niego i odwrotnie, a co do meczu to Alonso został na boisku, a wszedł Vidal za Thiago i na koniec jeśli nadal będzie tak wyglądać gra Bayernu do pierwszej bramki to jeszcze pod koniec sierpnia jakiś nowy zawodnik zawita do Monachium, a czy to będzie obrońca czy napastnik to się okaże, chociaż pierwsza opcja możliwa bardziej :) FCB!
03.08.2015 13:13
Też chciałbym wierzyć jak wszyscy piłkarze Bayernu razem z kibicami, ale to co ostatnio robi Guardiola to nie wiem czy to się uda... FCBM!
03.08.2015 12:53
Z Guardioli to taki trener jak ze mnie Papież, bo nie ma żadnego pomysłu na grę dla Bayernu jak granie tiki taką i tyle umie "najlepszy trener na świecie" i nic dziwnego, że prawie każdy ogrywa Bayern, bo już się nikt nie boi Bawarczyków, a to wszystko dzięki Hiszpanowi i na dodatek nie widzi swoich błędów tylko w nich tkwi nadal... FCB!
03.08.2015 12:23
Dla Szwajcara chyba najlepsza liga do grania to jednak BL :) FCB!
03.08.2015 12:20
Wilki jak i BVB mogą powalczyć z Bayernem o mistrza i liczę, że tak będzie, bo zdobywanie przez Bayern mistrza w marcu czy na początku kwietnia staję się trochę nudne, a Bawarczykom w ostatnich meczach sezonu brakuje koncetracji :) FCB!
03.08.2015 12:18
Pretensje to do Guardioli i do Alonso, który nadaje się do podawania piłek... FCB!
02.08.2015 22:09
Niektórzy widzę nie rozumieją, że Bayern nie przegrał SPN pierwszy raz od jakiegoś czasu tylko już trzeci raz z rzędu i ciekawe czy nic by się też nie stało jakby to dotyczyło BL... FCBM!
02.08.2015 21:09
A ja bym właśnie chciał, żeby BVB i Wilki poważnie zagroziło Bayernowi, bo wtedy cudowny Hiszpan zobaczy, że nie ma tak łatwo jak on myśli i szybciej wyleci z Monachium... FCBM!
02.08.2015 20:41
Niech Guardiola nadal pokazuje swoje cudowne zmiany co czyni go średnim trenerem obecnie, ale szkoda i wyłącznie samego klubu, że pogrąża go na arenie międzynarodowej... FCBM!
02.08.2015 20:32
Bayern trzeci raz z rzędu przegrywa SPN więc jak można inaczej pisać i to normalne nie jest i dobrze wiemy, że Guardiola nic nie zrozumiał, bo jakby coś zrozumiał to by się ściągał Mullera i Lewandowskiego i po raz kolejny jak Bayern wygrywa 1-0 to tak się kończy... FCB!
02.08.2015 13:31
Niech się Guardiola podda póki jest na to czas, bo nie chciałbym być na jego miejscu pod koniec sezonu i to już nie te czasy, że każdy boi się Bayernu, bo nawet w BL nie ja już takiego zespołu (Bayern jest rozpracowany przez wszystkich)... FCBM!
02.08.2015 13:00
Judas -> Życzę Bayernowi jak zawsze najlepiej, ale jedynie pozbycie się Guardoli z Bayernu jest to by nie zdobyli nic w nadchodzącym sezonie, a zarząd nie będzie miał innego wyjścia jak rozstać się z Hiszpanem... FCBM!
02.08.2015 12:52
Adi -> Nie od dziś tak jest i Guardiola takimi zmianami sprawi, że w nadchodzącym sezonie Bayern będzie walczył o LM, a nie o mistrzostwo... FCBM!
02.08.2015 12:19
Pele -> I tak będzie jak piszesz, bo teraz Wilki zamieniając się z BVB będzie lało Bayern w BL i PN... FCB!
02.08.2015 12:03
Nookie -> Widząc to co robi Guardiola to jak wygra w lidze np. z Inglostadt 5-0 to się będzie cieszył, że wygrał ze średniakiem i taki jest jego obraz to co robi i jest obecnie średnim trenerem i nawet trener Augsburga go wyprzedza... FCB!
02.08.2015 11:35
Nookie -> Nie pierwszy raz popisał się "genialnymi" zmianami i myśli pewnie nadal nic się przecież nie stało i ma chyba mózg zadymiony by przez kolejny sezon nie widzieć swoich błędów... FCBM!
02.08.2015 11:12
Nookie -> I co z tego wszystkiego jak w najważniejszych momentach Guardiola popisuje się swoimi świetnymi zmianami i przegrywa w takim stylu przez Hiszpana, że aż już naprawdę szkoda to komentować, a sam Hiszpan ze świetnego trenera stał się przeciętnym trenerem... FCBM!
02.08.2015 11:03
Guardiola to stan umysłu jak Rosja i on sam najpierw musi się zmienić i wtedy się zmieni gra Bayernu, ale na to się nie zanosi i dalej niech Hiszpan kompromituje Bayern... FCB!
02.08.2015 10:56
Nookie -> Przez żadne Audi Cup Bayern nie poprawi swojej gry, bo trenerem jest Guardiola i on nic nie zmieni i jak SPN nie jest ważny to niech oddadzą go następny razem walkowerem i będzie spokój... FCBM!
02.08.2015 10:51
Pele -> To jak tak myśli Hiszpan to gratuluje inteligencji, bo niestety, ale to tak nie działa i z miesiąca na miesiąc będzie znienawidzony za to co robi... FCB!
02.08.2015 10:45
Nookie -> SPN to przygotowanie do sezonu ? Heh nie żartujmy, bo wraz z tym meczem przygotowania do sezonu się kończą. SPN nie jest ważny hmm to można powiedzieć, że BL, LM i PN też i z takim podejściem to się nigdzie nie zajdzie, bo zawsze będą idiotyczne wymówki i wcale mnie to nie zdziwi jak Bawarczycy w nadchodzącym sezonie nie zdobędzie BL... FCB!
02.08.2015 10:42
Dla dobra Bayernu jak i samego Hiszpana dobrze będzie jak się obie strony rozstaną po sezonie i mam nadzieję, że tak będzie, bo wcale nie jest takim świetnym trenerem jak kiedyś i swoimi zmianami to potwierdza, a w dodatku kompromituje piłkarzy jak i sam klub na zewnątrz... FCB!
02.08.2015 10:36
Dla Guardioli to wczoraj SPN nie był ważny, a dziś nie będzie BL jutro natomiast LM i na koniec PN. Hiszpana nie da się w logiczny sposób zrozumieć, bo to stan umysłu tak jak ktoś nazwał Rosję... FCB!
02.08.2015 10:33
Judas -> I tu się zgodzę z Tobą i sam Hiszpan zaczyna to powoli rozumieć i to pewnie coraz bardziej po tym meczu, że nic wielkiego z Bayernem nie zdziała... FCB!
01.08.2015 23:30
Po tym meczu czuję się tak jakby Bayern po raz trzeci z rzędu nie zdobył BL, a tytuł tracił w ostatniej kolejce... FCBM!
01.08.2015 23:27
Nie ma co pisać, że Guardiola coś zmieni, bo nic nie zmieni a będzie grał dalej jak gra, aż dojdzie do tej sytuacji, że będzie to zmarnowany sezon i po tym meczu zaczynam się tego naprawdę obawiać... FCB!
01.08.2015 23:20
Guardiola zmieni coś na 5 min w meczu, a później wraca do swojego świetnego "ustawienia", a z resztą brak słów by już to wszystko komentować (nie jest to normalne, że Bayern przegrywa trzeci raz z rzędu SPN i zarząd musi zareagować, bo to może odbić się na tym, że BL nie dla Bayernu będzie w tym sezonie i to wtedy do śmiechu nie będzie)... FCB!
01.08.2015 23:14
Po tym meczu ja nie mam wątpliwości, że to ostatni sezon Guardioli w Bayernie, bo on nie ma już pomysłu na grę Bawarczyków co pokazuje wystawianie Alonso, który pogarsza grę Bayernu to już Hajto by lepiej zagrał i w dodatku może to być kiepski sezon, bo po tym meczu Guardiola chyba się zacznie zastanawiać, że jego przyszłość nie nazywa się Bayern i może grać z Bawarczykami tylko na dogranie sezonu... FCB!
01.08.2015 23:07
I zauważyłem jeszcze jedno, że Muller to kolejny piłkarz któremu nie po drodze z Guardiolą i mam nadzieję, że nie przyjdzie mu w ostatniej chwili okna odchodzić z Bayernu... FCBM!
01.08.2015 22:53
Ja nie wiem czy ktoś z Bayernu nie potrafi Guardioli powiedzieć, żeby Alonso nie grał w pierwszym składzie, bo to przez niego Bayern traci szansę ostatnio na puchary ? FCBM!
01.08.2015 22:47
Adi -> Karne to loteria ? Jak się nie umie wykonywać to się do nich nie podchodzi nawet jak trener każe... FCB!
01.08.2015 22:42
Gadanie, że do tylko SPN to niech się ktoś zastanowi co mówi, bo ostatnio Bayern to wygrał 3 lata temu... FCB!
01.08.2015 22:39
Nie rozumiem jak można po raz kolejny wystawiać Alonso w składzie co od daje więcej niż taki Rode ? FCBM!
01.08.2015 22:37
Dajcie spokój... FCBM!
01.08.2015 22:34
Dziękujemy Alonsooo... FCBM!
01.08.2015 22:33
Jak Alonso nie strzelil to po pucharze... FCBM!
01.08.2015 22:31
Wez Alonsoooooooooooooooo.... FCBM!
01.08.2015 22:30
Vidal pewnie... FCBM!
01.08.2015 22:29
Najpierw hajcik gada, że Niklas to mierny piłkarz jak siedział na ławie, a jak wszedł i strzelił bramkę to doskonały napastnik hehe... FCB!
01.08.2015 22:23
To musiało się tak skończyć niestety... FCB!
01.08.2015 22:19
Ja nie wierze, że przy transferze Vidala i przy braku kontuzji Thiago będzie grał Alonso w pierwszym składzie, a para w środku pola to na bank będzie Thiago-Vidal, bo inaczej być nie może :) FCBM!
01.08.2015 22:03
Musi być druga bramka, bo to może się źle jak zwykle skończyć... FCB!
01.08.2015 21:42
Bayern wiedział co robi sprowadzając Coste i to moim zdaniem będzie strzał w 10, a Hajto jak zwykle mongolski komentarz i na Coste mówi Silva i wg niego Costa kosztował więcej jak Vidal normalnie brak słów, bo jak się komentuje jakiś mecz to choć trochę się do niego przygotowuje, a nie gada głupoty, że aż żal... FCB!
01.08.2015 21:26
Belg Koan to nie jest trzeci bramkarz Wilków tylko drugi, a trzecim jest Grun... FCB!
01.08.2015 21:23
Piłkarze Bayernu w końcu powinni potraktować poważne SPN, bo zawsze to zastrzyk pewności przed długim sezonem :) FCB!
01.08.2015 12:15
Na pewno nikt Guardioli na siłę w Bayernie nie będzie trzymał :) FCB!
01.08.2015 12:13
Obrońca wskazany, ale nie kosztem Benatii, a takich Comanów to Bayern ma w postaci Guadino czy innych młodych graczy :) FCB!
31.07.2015 20:33
Może to i dobrze, że Kurt, Julian i Gaudino będą grać w drugiej drużynie, bo może w końcu będzie awans o klasę wyżej, a sami piłkarze pokażą coś więcej :) FCB!
30.07.2015 21:52
Chyba Bayern chce uniknąć sytuacji z poprzedniego sezonu, że nie było kim grać i jakoś można to zrozumieć tylko co będzie jak wszyscy będą zdrowi to zaraz się zacznie nie fajna atmosfera w zespole, bo każdy będzie chciał grać, a rotować składem to trzeba umieć... FCBM!
30.07.2015 12:57
Dobrze dla Bayernu jak i samych zawodników będzie zdobycie SPN, bo zawsze to lepiej dobrze wejść w sezon :) FCB!
30.07.2015 12:42
Nie jest źle hmm no nie wiem, bo poprawy jakoś nie widać i to od kilku lat marnowanie kasy na nie wiadomo co, ale to polemika na inny temat :) FCB!
30.07.2015 12:35
Oczywiście, że Basel było wczoraj do ogrania, bo nic szczególnego nie pokazali, a tylko i wyłącznie wykorzystali błędy Lechitów, a czy Legia dała by radę wczoraj Szwajcarom, to nie byłbym aż tak tego pewny, bo i w Legii obrona szwankuje... FCBM!
30.07.2015 12:25
Nawet jeśli się pomyliłem i to jest skrzydłowy to nie zmienia faktu, że młodzież w Bayernie nie będzie miała racji bytu jeśli będzie kupowało się kogoś z zewnątrz i to na życzenie trenera, bo wątpię by go sam Bayern chciał... FCB!
30.07.2015 12:22
I jak taki Rode, Hojbjerg, Kimmich czy Gaudino ma sobie pograć jak kolejny gracz do środka pola ma być niby zakupiony ? FCBM!
30.07.2015 12:15
Odnośnie wczorajszego meczu Lecha z Fc Basel to kilka błędów zgubiło polski klub i pewnie to nie nowość:
- proste błędy w obronie niczym na treningu;
- nieumiejętność grania w 10;
- zupełny brak doświadczenia w europejskich pucharach, bo gdyby grali co sezon przynajmniej w LE to pewnie by to zupełnie wyglądało.
Polskie kluby to stać obecnie tylko na grę w LE, ale dobre i to tylko teraz żeby regularność była co sezon... FCBM!
30.07.2015 12:02
Gotze jak i KvB muszą pokazać to co mają najlepsze w nadchodzącym sezonie, a wtedy się zobaczy :) FCB!
30.07.2015 11:31
Byłemu trenerowi Bayernu to widzę nawet już lekarz nie pomoże... FCB!
30.07.2015 11:30
Ja byłbym ostrożny w tego typu deklaracjach, ale wiadomo dobrze by było mieć wychowanków do końca kariery w klubie :) FCB!
29.07.2015 11:22
Dziwna moda nastała wśród piłkarzy w kontekście pożegnań z byłym klubem... FCB!
29.07.2015 11:20
Oprócz niemieckiego to większość piłkarzy w Bayernie zna pewnie język angielski, bo nie wierzę, że nie :) FCB!
28.07.2015 21:03
Dwóch lub trzech młodych powinno iść na wypożyczenie np. Jan, Julian czy Kurt... FCB!
28.07.2015 20:23
Obrońca ewentualnie by się przydał, bo Dante i Jan nie wiem czy w razie w dali by radę, a kolejny graczy typu Pedro nie jest potrzebny, bo i tak w środku boiska roi się od graczy :) FCB!
28.07.2015 20:18
Ja byłbym ostrożny w tego typu komentarzach, a Bayern musi grać swoje i nie patrzeć na innych :) FCB!
28.07.2015 20:15
Słowa słowami, ale swoje umiejętności musi pokazać na boisku i wtedy się okaże jaki jest naprawdę dobry :) FCB!
28.07.2015 20:13
Trenować, trenować, bo mecz z Wilkami to nie będzie spacerek, a jaki letni sezon przygotowawczy taki cały sezon :) FCB!
28.07.2015 12:13
Jak to mówił Karl są tacy piłkarze w klubie, którzy nie są na sprzedaż i każdy klub widocznie ma takich graczy :) FCB!
27.07.2015 22:04
Spokojnie Chilijczyk musi odpocząć po locie i dajcie żyć :) FCB!
27.07.2015 21:53
Myślę, że byłby to na pewno Niemiec, bo wątpię by po raz kolejny bawili się w eksperymenty z zagranicznym trenerem :) FCB!
27.07.2015 13:51
Mi tam w sumie obojętne czy Guardiola zostanie czy nie, bo ważny jest cały klub, a nie jedna osoba :) FCB!
27.07.2015 13:36
No chyba nie Ginter z BVB tylko Gunter czy jakoś tak z Freiburga, bo innego nie znam :) FCB!
27.07.2015 11:45
Pewnie jego agent albo ktoś z rodziny, bo drugi transfer i to w takiej ciszy to aż niemożliwe :) FCB!
27.07.2015 11:39
Wszyscy oczekują Vidala jakby mieli pokazać kto będzie nowym Papieżem :) FCB!
27.07.2015 11:30
Bayern to twardy negocjator nie od dziś :) FCB!
26.07.2015 13:48
Niech siedzi na razie na tyłku w Vfl, bo to nie tylko w Polsce, ale i też w Niemczech, że młodzi gracze wyjeżdżają za wcześnie, a później wracają z podkulonym ogonem... FCB!
26.07.2015 11:03
Niech się MU na czele z LvG ogarną, bo jeśli w takim tempie będą kupować to zapomną o eliminacjach do LM i wtedy pewnie nie będzie im wesoło, a inni się będą śmiać... FCB!
26.07.2015 11:01
Moim zdaniem Bayern przeprowadzi transfer last minute tylko i wyłącznie w przypadku jeśli któryś z kluczowych graczy dostanie poważnej kontuzji (oby takiej oczywiście nie było)... FCB!
25.07.2015 13:49
Odnośnie transferów to niczego obecnie nie można wykluczyć :) FCB!
25.07.2015 13:26
Czas pokaże jaki będzie miał wpływ na grę Bayernu i mam nadzieję, że to będą pozytywne aspekty tak samo jak i poza boiskiem :) FCB!
25.07.2015 12:10
I tak i nie dla tego transferu, bo jeśli ma być to drugi Leo to tak i plus do tego nie jest to rodowity Hiszpan, bo ma korzenie malijskie (pół żartem pół serio) a z drugiej strony co z Kurtem, Julianem czy Gaudino, którzy nie dostają szans jak na swój wiek, a w ich wieku powinno się grać dużo... FCB!
25.07.2015 12:08
I tak raczej nic z tego nie wynika :) FCB!
25.07.2015 12:03
Można śmiało napisać, że Muller jest obecnie rdzenną wizytówką Bayernu obok Lahma :) FCB!
24.07.2015 15:07
Wszystko wskazuje na to, że Guardiola nie przedłuży kontraktu, a z drugiej to on zawsze czeka do ostatniej chwili i nadchodzący sezon zadecyduje co dalej z Hiszpanem w Bayernie... FCB!
24.07.2015 15:02
Nieźle Wacek motywuje BVB do walki z Bayernem hehe tylko pogratulować takiego prezesa :) FCB!
23.07.2015 20:01
Wilki jak i Bayern nie muszą nikogo sprzedawać, ale to zależy od samego zawodnika, a dla niego najlepszy by było gdyby został jeszcze jeden sezon... FCB!
23.07.2015 11:58
Krótko i na temat i więcej nie ma co dodawać :) FCB!
23.07.2015 11:56
Wszystko będzie zależało od tego co Bayern ugra w nadchodzącym sezonie... FCB!
23.07.2015 11:37
To już było pewne kilka dni temu i jakby nie podróż Bayernu do Chin to transfer już byłby oficjalnie potwierdzony :) FCB!
23.07.2015 11:04