DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 206

Wygranie takiego turnieju nie wymaże tego, że Bayern za jego kadencji nie zdobył po raz trzeci z rzędu SPN... FCBM!

04.08.2015 12:31

No tak turniej Audi Cup ważniejszy dla Guardioli niż kilka dni temu SPN (normalnie brak słów)... FCBM!

04.08.2015 12:05

Pele -> Bayern to Bayern ma wygrywać wszystko, a jak nie wygrywa to jest krytyka w stronę trenera i samo to, że Guardiola o tym nie wiedział jak podjął pracę w Monachium... FCBM!

03.08.2015 21:47

Adi -> Coś w tym jest co piszesz, bo on za bardzo chwali i z tego za bardzo nic nie wynika... FCBM!

03.08.2015 20:41

Pele -> Podczas ściągnięcia Mullera kamery pokazywało go i było widać, że jest coś nie tak... FCB!

03.08.2015 20:38

I pełna zgoda ze strony Sammera, bo widzę i u niego Hiszpan traci powoli na zaufaniu... FCBM!

03.08.2015 20:32

Niech się nie dziwi, że spotyka go krytyka, bo dla Bayernu każdy puchar jest ważny nawet mający niską reputację, a Guardiola jest jak Chińczyk, który przyjechał do nowego kraju i dla niego wszystko piękne, ładne nawet jak się przegrało wygrany mecz... FCBM!

03.08.2015 20:30

Pele -> Ja mam nadzieję, że w tym sezonie to się zmieni i BVB jak i Wilki pokażą w końcu jaja i tak szybko nie odpuszczą... FCBM!

03.08.2015 20:22

Czy Mourinho jest obecnie najlepszy to nie wiem, ale wiem że Guardiola z najwyższej półki spadł do poziomu średniaka, a jego decyzje które szkodzą zawodnikom przekładają się w końcowym etapie na brak pucharów... FCBM!

03.08.2015 20:13

Patryk233 -> Niestety, ale bym na to nie liczył... FCBM!

03.08.2015 13:30

Moim zdaniem Guardiole zastąpi na pewno Niemiec i dla mnie może to być nawet obecny asystent Hiszpana Gerland, który jest już długo w Bayernie i wie co i jak... FCBM!

03.08.2015 13:28

Adi -> Guardiola przychodząc do Bayernu był najlepszym trenerem na świecie, ale swoimi idiotycznymi decyzjami w Bayernie sam zdegradował się do średniaka i pociągnął za sobą Bayern, bo nawet w BL wyprzedza do trener Augsburga, a to o czymś świadczy... FCBM!

03.08.2015 13:23

Patryk223 -> Hiszpan jest w Bayernie już trzeci sezon i do tej pory nie zrozumiał pewnych rzeczy to i nie zrozumie ich do ostatnich dni w Bayernie, które powoli nadchodzą... FCBM!

03.08.2015 13:15

Byakuyaaa -> Widać BL nie jest dla Guardioli jak i Bayern dla niego i odwrotnie, a co do meczu to Alonso został na boisku, a wszedł Vidal za Thiago i na koniec jeśli nadal będzie tak wyglądać gra Bayernu do pierwszej bramki to jeszcze pod koniec sierpnia jakiś nowy zawodnik zawita do Monachium, a czy to będzie obrońca czy napastnik to się okaże, chociaż pierwsza opcja możliwa bardziej :) FCB!

03.08.2015 13:13

Też chciałbym wierzyć jak wszyscy piłkarze Bayernu razem z kibicami, ale to co ostatnio robi Guardiola to nie wiem czy to się uda... FCBM!

03.08.2015 12:53

Z Guardioli to taki trener jak ze mnie Papież, bo nie ma żadnego pomysłu na grę dla Bayernu jak granie tiki taką i tyle umie "najlepszy trener na świecie" i nic dziwnego, że prawie każdy ogrywa Bayern, bo już się nikt nie boi Bawarczyków, a to wszystko dzięki Hiszpanowi i na dodatek nie widzi swoich błędów tylko w nich tkwi nadal... FCB!

03.08.2015 12:23

Dla Szwajcara chyba najlepsza liga do grania to jednak BL :) FCB!

03.08.2015 12:20

Wilki jak i BVB mogą powalczyć z Bayernem o mistrza i liczę, że tak będzie, bo zdobywanie przez Bayern mistrza w marcu czy na początku kwietnia staję się trochę nudne, a Bawarczykom w ostatnich meczach sezonu brakuje koncetracji :) FCB!

03.08.2015 12:18

Pretensje to do Guardioli i do Alonso, który nadaje się do podawania piłek... FCB!

02.08.2015 22:09

Niektórzy widzę nie rozumieją, że Bayern nie przegrał SPN pierwszy raz od jakiegoś czasu tylko już trzeci raz z rzędu i ciekawe czy nic by się też nie stało jakby to dotyczyło BL... FCBM!

02.08.2015 21:09

A ja bym właśnie chciał, żeby BVB i Wilki poważnie zagroziło Bayernowi, bo wtedy cudowny Hiszpan zobaczy, że nie ma tak łatwo jak on myśli i szybciej wyleci z Monachium... FCBM!

02.08.2015 20:41

Niech Guardiola nadal pokazuje swoje cudowne zmiany co czyni go średnim trenerem obecnie, ale szkoda i wyłącznie samego klubu, że pogrąża go na arenie międzynarodowej... FCBM!

02.08.2015 20:32

Bayern trzeci raz z rzędu przegrywa SPN więc jak można inaczej pisać i to normalne nie jest i dobrze wiemy, że Guardiola nic nie zrozumiał, bo jakby coś zrozumiał to by się ściągał Mullera i Lewandowskiego i po raz kolejny jak Bayern wygrywa 1-0 to tak się kończy... FCB!

02.08.2015 13:31

Niech się Guardiola podda póki jest na to czas, bo nie chciałbym być na jego miejscu pod koniec sezonu i to już nie te czasy, że każdy boi się Bayernu, bo nawet w BL nie ja już takiego zespołu (Bayern jest rozpracowany przez wszystkich)... FCBM!

02.08.2015 13:00

Judas -> Życzę Bayernowi jak zawsze najlepiej, ale jedynie pozbycie się Guardoli z Bayernu jest to by nie zdobyli nic w nadchodzącym sezonie, a zarząd nie będzie miał innego wyjścia jak rozstać się z Hiszpanem... FCBM!

02.08.2015 12:52

Adi -> Nie od dziś tak jest i Guardiola takimi zmianami sprawi, że w nadchodzącym sezonie Bayern będzie walczył o LM, a nie o mistrzostwo... FCBM!

02.08.2015 12:19

Pele -> I tak będzie jak piszesz, bo teraz Wilki zamieniając się z BVB będzie lało Bayern w BL i PN... FCB!

02.08.2015 12:03

Nookie -> Widząc to co robi Guardiola to jak wygra w lidze np. z Inglostadt 5-0 to się będzie cieszył, że wygrał ze średniakiem i taki jest jego obraz to co robi i jest obecnie średnim trenerem i nawet trener Augsburga go wyprzedza... FCB!

02.08.2015 11:35

Nookie -> Nie pierwszy raz popisał się "genialnymi" zmianami i myśli pewnie nadal nic się przecież nie stało i ma chyba mózg zadymiony by przez kolejny sezon nie widzieć swoich błędów... FCBM!

02.08.2015 11:12

Nookie -> I co z tego wszystkiego jak w najważniejszych momentach Guardiola popisuje się swoimi świetnymi zmianami i przegrywa w takim stylu przez Hiszpana, że aż już naprawdę szkoda to komentować, a sam Hiszpan ze świetnego trenera stał się przeciętnym trenerem... FCBM!

02.08.2015 11:03

Guardiola to stan umysłu jak Rosja i on sam najpierw musi się zmienić i wtedy się zmieni gra Bayernu, ale na to się nie zanosi i dalej niech Hiszpan kompromituje Bayern... FCB!

02.08.2015 10:56

Nookie -> Przez żadne Audi Cup Bayern nie poprawi swojej gry, bo trenerem jest Guardiola i on nic nie zmieni i jak SPN nie jest ważny to niech oddadzą go następny razem walkowerem i będzie spokój... FCBM!

02.08.2015 10:51

Pele -> To jak tak myśli Hiszpan to gratuluje inteligencji, bo niestety, ale to tak nie działa i z miesiąca na miesiąc będzie znienawidzony za to co robi... FCB!

02.08.2015 10:45

Nookie -> SPN to przygotowanie do sezonu ? Heh nie żartujmy, bo wraz z tym meczem przygotowania do sezonu się kończą. SPN nie jest ważny hmm to można powiedzieć, że BL, LM i PN też i z takim podejściem to się nigdzie nie zajdzie, bo zawsze będą idiotyczne wymówki i wcale mnie to nie zdziwi jak Bawarczycy w nadchodzącym sezonie nie zdobędzie BL... FCB!

02.08.2015 10:42

Dla dobra Bayernu jak i samego Hiszpana dobrze będzie jak się obie strony rozstaną po sezonie i mam nadzieję, że tak będzie, bo wcale nie jest takim świetnym trenerem jak kiedyś i swoimi zmianami to potwierdza, a w dodatku kompromituje piłkarzy jak i sam klub na zewnątrz... FCB!

02.08.2015 10:36

Dla Guardioli to wczoraj SPN nie był ważny, a dziś nie będzie BL jutro natomiast LM i na koniec PN. Hiszpana nie da się w logiczny sposób zrozumieć, bo to stan umysłu tak jak ktoś nazwał Rosję... FCB!

02.08.2015 10:33

Judas -> I tu się zgodzę z Tobą i sam Hiszpan zaczyna to powoli rozumieć i to pewnie coraz bardziej po tym meczu, że nic wielkiego z Bayernem nie zdziała... FCB!

01.08.2015 23:30

Po tym meczu czuję się tak jakby Bayern po raz trzeci z rzędu nie zdobył BL, a tytuł tracił w ostatniej kolejce... FCBM!

01.08.2015 23:27

Nie ma co pisać, że Guardiola coś zmieni, bo nic nie zmieni a będzie grał dalej jak gra, aż dojdzie do tej sytuacji, że będzie to zmarnowany sezon i po tym meczu zaczynam się tego naprawdę obawiać... FCB!

01.08.2015 23:20

Guardiola zmieni coś na 5 min w meczu, a później wraca do swojego świetnego "ustawienia", a z resztą brak słów by już to wszystko komentować (nie jest to normalne, że Bayern przegrywa trzeci raz z rzędu SPN i zarząd musi zareagować, bo to może odbić się na tym, że BL nie dla Bayernu będzie w tym sezonie i to wtedy do śmiechu nie będzie)... FCB!

01.08.2015 23:14

Po tym meczu ja nie mam wątpliwości, że to ostatni sezon Guardioli w Bayernie, bo on nie ma już pomysłu na grę Bawarczyków co pokazuje wystawianie Alonso, który pogarsza grę Bayernu to już Hajto by lepiej zagrał i w dodatku może to być kiepski sezon, bo po tym meczu Guardiola chyba się zacznie zastanawiać, że jego przyszłość nie nazywa się Bayern i może grać z Bawarczykami tylko na dogranie sezonu... FCB!

01.08.2015 23:07

I zauważyłem jeszcze jedno, że Muller to kolejny piłkarz któremu nie po drodze z Guardiolą i mam nadzieję, że nie przyjdzie mu w ostatniej chwili okna odchodzić z Bayernu... FCBM!

01.08.2015 22:53

Ja nie wiem czy ktoś z Bayernu nie potrafi Guardioli powiedzieć, żeby Alonso nie grał w pierwszym składzie, bo to przez niego Bayern traci szansę ostatnio na puchary ? FCBM!

01.08.2015 22:47

Adi -> Karne to loteria ? Jak się nie umie wykonywać to się do nich nie podchodzi nawet jak trener każe... FCB!

01.08.2015 22:42

Gadanie, że do tylko SPN to niech się ktoś zastanowi co mówi, bo ostatnio Bayern to wygrał 3 lata temu... FCB!

01.08.2015 22:39

Nie rozumiem jak można po raz kolejny wystawiać Alonso w składzie co od daje więcej niż taki Rode ? FCBM!

01.08.2015 22:37

Dajcie spokój... FCBM!

01.08.2015 22:34

Dziękujemy Alonsooo... FCBM!

01.08.2015 22:33

Jak Alonso nie strzelil to po pucharze... FCBM!

01.08.2015 22:31

Wez Alonsoooooooooooooooo.... FCBM!

01.08.2015 22:30

Vidal pewnie... FCBM!

01.08.2015 22:29

Najpierw hajcik gada, że Niklas to mierny piłkarz jak siedział na ławie, a jak wszedł i strzelił bramkę to doskonały napastnik hehe... FCB!

01.08.2015 22:23

To musiało się tak skończyć niestety... FCB!

01.08.2015 22:19

Ja nie wierze, że przy transferze Vidala i przy braku kontuzji Thiago będzie grał Alonso w pierwszym składzie, a para w środku pola to na bank będzie Thiago-Vidal, bo inaczej być nie może :) FCBM!

01.08.2015 22:03

Musi być druga bramka, bo to może się źle jak zwykle skończyć... FCB!

01.08.2015 21:42

Bayern wiedział co robi sprowadzając Coste i to moim zdaniem będzie strzał w 10, a Hajto jak zwykle mongolski komentarz i na Coste mówi Silva i wg niego Costa kosztował więcej jak Vidal normalnie brak słów, bo jak się komentuje jakiś mecz to choć trochę się do niego przygotowuje, a nie gada głupoty, że aż żal... FCB!

01.08.2015 21:26

Belg Koan to nie jest trzeci bramkarz Wilków tylko drugi, a trzecim jest Grun... FCB!

01.08.2015 21:23

Piłkarze Bayernu w końcu powinni potraktować poważne SPN, bo zawsze to zastrzyk pewności przed długim sezonem :) FCB!

01.08.2015 12:15

Na pewno nikt Guardioli na siłę w Bayernie nie będzie trzymał :) FCB!

01.08.2015 12:13

Obrońca wskazany, ale nie kosztem Benatii, a takich Comanów to Bayern ma w postaci Guadino czy innych młodych graczy :) FCB!

31.07.2015 20:33

Może to i dobrze, że Kurt, Julian i Gaudino będą grać w drugiej drużynie, bo może w końcu będzie awans o klasę wyżej, a sami piłkarze pokażą coś więcej :) FCB!

30.07.2015 21:52

Chyba Bayern chce uniknąć sytuacji z poprzedniego sezonu, że nie było kim grać i jakoś można to zrozumieć tylko co będzie jak wszyscy będą zdrowi to zaraz się zacznie nie fajna atmosfera w zespole, bo każdy będzie chciał grać, a rotować składem to trzeba umieć... FCBM!

30.07.2015 12:57

Dobrze dla Bayernu jak i samych zawodników będzie zdobycie SPN, bo zawsze to lepiej dobrze wejść w sezon :) FCB!

30.07.2015 12:42

Nie jest źle hmm no nie wiem, bo poprawy jakoś nie widać i to od kilku lat marnowanie kasy na nie wiadomo co, ale to polemika na inny temat :) FCB!

30.07.2015 12:35

Oczywiście, że Basel było wczoraj do ogrania, bo nic szczególnego nie pokazali, a tylko i wyłącznie wykorzystali błędy Lechitów, a czy Legia dała by radę wczoraj Szwajcarom, to nie byłbym aż tak tego pewny, bo i w Legii obrona szwankuje... FCBM!

30.07.2015 12:25

Nawet jeśli się pomyliłem i to jest skrzydłowy to nie zmienia faktu, że młodzież w Bayernie nie będzie miała racji bytu jeśli będzie kupowało się kogoś z zewnątrz i to na życzenie trenera, bo wątpię by go sam Bayern chciał... FCB!

30.07.2015 12:22

I jak taki Rode, Hojbjerg, Kimmich czy Gaudino ma sobie pograć jak kolejny gracz do środka pola ma być niby zakupiony ? FCBM!

30.07.2015 12:15

Odnośnie wczorajszego meczu Lecha z Fc Basel to kilka błędów zgubiło polski klub i pewnie to nie nowość:
- proste błędy w obronie niczym na treningu;
- nieumiejętność grania w 10;
- zupełny brak doświadczenia w europejskich pucharach, bo gdyby grali co sezon przynajmniej w LE to pewnie by to zupełnie wyglądało.
Polskie kluby to stać obecnie tylko na grę w LE, ale dobre i to tylko teraz żeby regularność była co sezon... FCBM!

30.07.2015 12:02

Gotze jak i KvB muszą pokazać to co mają najlepsze w nadchodzącym sezonie, a wtedy się zobaczy :) FCB!

30.07.2015 11:31

Byłemu trenerowi Bayernu to widzę nawet już lekarz nie pomoże... FCB!

30.07.2015 11:30

Ja byłbym ostrożny w tego typu deklaracjach, ale wiadomo dobrze by było mieć wychowanków do końca kariery w klubie :) FCB!

29.07.2015 11:22

Dziwna moda nastała wśród piłkarzy w kontekście pożegnań z byłym klubem... FCB!

29.07.2015 11:20

Oprócz niemieckiego to większość piłkarzy w Bayernie zna pewnie język angielski, bo nie wierzę, że nie :) FCB!

28.07.2015 21:03

Dwóch lub trzech młodych powinno iść na wypożyczenie np. Jan, Julian czy Kurt... FCB!

28.07.2015 20:23

Obrońca ewentualnie by się przydał, bo Dante i Jan nie wiem czy w razie w dali by radę, a kolejny graczy typu Pedro nie jest potrzebny, bo i tak w środku boiska roi się od graczy :) FCB!

28.07.2015 20:18

Ja byłbym ostrożny w tego typu komentarzach, a Bayern musi grać swoje i nie patrzeć na innych :) FCB!

28.07.2015 20:15

Słowa słowami, ale swoje umiejętności musi pokazać na boisku i wtedy się okaże jaki jest naprawdę dobry :) FCB!

28.07.2015 20:13

Trenować, trenować, bo mecz z Wilkami to nie będzie spacerek, a jaki letni sezon przygotowawczy taki cały sezon :) FCB!

28.07.2015 12:13

Jak to mówił Karl są tacy piłkarze w klubie, którzy nie są na sprzedaż i każdy klub widocznie ma takich graczy :) FCB!

27.07.2015 22:04

Spokojnie Chilijczyk musi odpocząć po locie i dajcie żyć :) FCB!

27.07.2015 21:53

Myślę, że byłby to na pewno Niemiec, bo wątpię by po raz kolejny bawili się w eksperymenty z zagranicznym trenerem :) FCB!

27.07.2015 13:51

Mi tam w sumie obojętne czy Guardiola zostanie czy nie, bo ważny jest cały klub, a nie jedna osoba :) FCB!

27.07.2015 13:36

No chyba nie Ginter z BVB tylko Gunter czy jakoś tak z Freiburga, bo innego nie znam :) FCB!

27.07.2015 11:45

Pewnie jego agent albo ktoś z rodziny, bo drugi transfer i to w takiej ciszy to aż niemożliwe :) FCB!

27.07.2015 11:39

Wszyscy oczekują Vidala jakby mieli pokazać kto będzie nowym Papieżem :) FCB!

27.07.2015 11:30

Bayern to twardy negocjator nie od dziś :) FCB!

26.07.2015 13:48

Niech siedzi na razie na tyłku w Vfl, bo to nie tylko w Polsce, ale i też w Niemczech, że młodzi gracze wyjeżdżają za wcześnie, a później wracają z podkulonym ogonem... FCB!

26.07.2015 11:03

Niech się MU na czele z LvG ogarną, bo jeśli w takim tempie będą kupować to zapomną o eliminacjach do LM i wtedy pewnie nie będzie im wesoło, a inni się będą śmiać... FCB!

26.07.2015 11:01

Moim zdaniem Bayern przeprowadzi transfer last minute tylko i wyłącznie w przypadku jeśli któryś z kluczowych graczy dostanie poważnej kontuzji (oby takiej oczywiście nie było)... FCB!

25.07.2015 13:49

Odnośnie transferów to niczego obecnie nie można wykluczyć :) FCB!

25.07.2015 13:26

Czas pokaże jaki będzie miał wpływ na grę Bayernu i mam nadzieję, że to będą pozytywne aspekty tak samo jak i poza boiskiem :) FCB!

25.07.2015 12:10

I tak i nie dla tego transferu, bo jeśli ma być to drugi Leo to tak i plus do tego nie jest to rodowity Hiszpan, bo ma korzenie malijskie (pół żartem pół serio) a z drugiej strony co z Kurtem, Julianem czy Gaudino, którzy nie dostają szans jak na swój wiek, a w ich wieku powinno się grać dużo... FCB!

25.07.2015 12:08

I tak raczej nic z tego nie wynika :) FCB!

25.07.2015 12:03

Można śmiało napisać, że Muller jest obecnie rdzenną wizytówką Bayernu obok Lahma :) FCB!

24.07.2015 15:07

Wszystko wskazuje na to, że Guardiola nie przedłuży kontraktu, a z drugiej to on zawsze czeka do ostatniej chwili i nadchodzący sezon zadecyduje co dalej z Hiszpanem w Bayernie... FCB!

24.07.2015 15:02

Nieźle Wacek motywuje BVB do walki z Bayernem hehe tylko pogratulować takiego prezesa :) FCB!

23.07.2015 20:01

Wilki jak i Bayern nie muszą nikogo sprzedawać, ale to zależy od samego zawodnika, a dla niego najlepszy by było gdyby został jeszcze jeden sezon... FCB!

23.07.2015 11:58

Krótko i na temat i więcej nie ma co dodawać :) FCB!

23.07.2015 11:56

Wszystko będzie zależało od tego co Bayern ugra w nadchodzącym sezonie... FCB!

23.07.2015 11:37

To już było pewne kilka dni temu i jakby nie podróż Bayernu do Chin to transfer już byłby oficjalnie potwierdzony :) FCB!

23.07.2015 11:04