To już się robi śmieszne wręcz tragiczne patrząc na to, klub z kazachstanu będzie grał w LM i ogrywa jakby nie było Apoel, a polski klub dostaje lanie w LM... FCBM!
26.08.2015 22:42
Przedstawiciel ligi kazachskiej będzie grał po raz pierwszy w fazie grupowej LM, czyli duża niespodzianka jakby nie było :) FCBM!
26.08.2015 22:38
Przedstawiciel ligi kazachskiej będzie grał po raz pierwszy LM, czyli duża niespodzianka jakby nie było... FCBM!
26.08.2015 22:35
Do czego to doszło, żeby liga kazachstańska była lepsza od polskiej, a tylko polska reprezentacja jest lepsza... FCBM!
26.08.2015 22:31
W fazie grupowej może być kolejna niespodzianka, a bardziej sensacja w postaci Fc Astana :) FCBM!
26.08.2015 22:28
Na meczu Bruggi z Manchesterem jest przyszły piłkarz Belgów Karol Linetty i pewnie myśli, gdzie ja będę grać ;p FCBM!
26.08.2015 22:08
Ciekawe kogo sprowadzą za niego, bo pewnie kogoś muszą, bo czeka ich LM :) FCBM!
26.08.2015 21:54
Pele -> Ja coś czytałem, że w przypadku sprzedaży KdB Wilki chcą sprowadzić Mertensa, a pewnie będzie ich na to stać, bo Napoli chce około 30 mln, więc Dante i Rode nie zastąpią Belga... FCBM!
26.08.2015 21:48
Pele -> Zgadza się, ale Depay Depayem, a Bayern wyszedł bardzo dobrze na kupnie Costy, bo teraz to już widać i przede wszystkim za rozsądne pieniądze :) FCBM!
26.08.2015 21:44
Patryk233 -> Wilki nie musiały go sprzedawać i jak piszesz sam zawodnik o tym zdecydował, a Wolfsburg pewnie ma już kogoś na jego miejsce :) FCBM!
26.08.2015 21:39
Rufus87 -> Czy takie szkoda to ja nie wiem, bo Costa błyszczy w Bayernie :) FCBM!
26.08.2015 21:37
Bayer ma jeszcze drugie 45 minut więc spokojnie :) FCB!
26.08.2015 21:35
Prawie każdy piszę, że Wilki i BMG są za cienkie na LM jakby dostali się tam przypadkowo i ja bym ich tak od razu nie skreślał, a co do BL to nudzi mnie to jak Bayern wygrywa mistrzostwo kilka kolejek przed końcem sezonu i dla samego Bayernu dobrze będzie jak BVB, Wilki i może Bayer będą starać się walczyć o mistrzostwo do samego końca... FCBM!
26.08.2015 21:27
Jeśli to prawda z KdB to pewnie Wilki mają upatrzonego gracza na jego miejsce i są w stanie wydać połowę z tego co zarobią na Belgu... FCBM!
26.08.2015 21:21
W obecnej sytuacji z obrońcami to lepiej go mieć niż nie mieć w kadrze :) FCBM!
26.08.2015 12:14
Jeśli przeszedł by do Bayeru i grałby to byłby kluczowym graczem "Aptekarzy" :) FCB!
26.08.2015 12:12
Matilegolas -> Czegoś takiego za kadencji Guardioli na pewno nie będzie :) FCBM!
26.08.2015 12:09
W Bayerze Duńczyk byłby takim drugim Kramerem :) FCBM!
26.08.2015 12:05
I bardzo dobrze, że Bawarczycy wydają rozsądne pieniądze na graczy, bo to zdrowa polityka bez długów z ogromnymi zyskami, a Ci co wydają najwięcej w sensie przepłacają za zawodników to albo już mają albo będą mieli ogromne długi tylko się do tego nigdy nie przyznają... FCBM!
26.08.2015 12:04
To juz jest wiecej niz glupota, ale pogratulowac takiego myslenia jak mowi Boa :) FCBM!
26.08.2015 10:17
Wypozyczenie dla niego to najlepsze rozwiazanie, bo badzmy szczerzy u Guardioli znow nie pogra... FCBM!
26.08.2015 10:15
I są dwie małe niespodzianki dzisiejszego wieczoru: brak Celticu i Basel w fazie grupowej LM... FCBM!
25.08.2015 22:39
Rezerwy Bayernu wygrywają kolejny mecz i tym razem z SpVgg Bayreuth 1-2 po bramkach Greena i młodego Riberiego i obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli za Jahn Regensburg :) FCB!
25.08.2015 22:01
Zawsze jest ciężko zaaklimatyzować się w nowej lidze... FCBM!
25.08.2015 11:53
Guardiola kładzie nacisk na tzw. "dziadka" bo chcę widzieć podczas meczu 1000000 podań, a większość wie o co chodzi... FCBM!
25.08.2015 11:50
LvG te 200 mln za przeproszeniem to powinien przeznaczyć na terapię u psychiatry :) FCBM!
25.08.2015 11:48
Android -> Co innego siatka, a co innego piłka i może Guardiola nie chcę przemęczać zawodników, bo od tego był okres przygotowawczy i chodzi o świeżość na boisku :) FCBM!
25.08.2015 11:46
Holger i Martinez oby tak dalej :) FCBM!
25.08.2015 11:30
Moim zdaniem dojdzie do wypożyczenia, bo pierwszym zmiennikiem jest Rode, a Hojberg pójdzie w ślady Toniego, który ówcześnie grał w Bayerze i wyszło to na ogromny plus :) FCBM!
25.08.2015 11:29
KdB na pewno w tym sezonie nie przejdzie do Bayernu, a jeśli zostanie w Wolfsburgu i będzie prezentował taką samą formę jak w poprzednim sezonie to możliwe jest, że w sezonie 2016/17 będzie to zawodnik Bayernu... FCBM!
24.08.2015 15:30
Pomarzyć fajna rzecz :) FCBM!
24.08.2015 15:27
W obecnym okienku na pewno nie odejdzie, ale w zimowym wszystko możliwe jest jeśli w pierwszym składzie nadal będzie grał przeciętny Alonso... FCBM!
24.08.2015 15:26
Nic dziwnego, że jest coś na rzeczy z Comanem jak patrząc to rzeczywiście na skrzydłach jest marnie jak z obroną, a i Hojbjerg na obronę może się przydać, bo już grał na boku defensywy... FCBM!
24.08.2015 12:08
W obecnej sytuacji najlepiej będzie jak zostanie przynajmniej do stycznia, bo obrona zaczyna się sypać... FCBM!
24.08.2015 12:04
Niech siedzi na tyłku w Wolfsburgu, a nie szuka przygód, bo na to jeszcze przyjedzie czas i nawet się jeszcze nie rozkręcił na dobre (od sukcesu do upadku jest cienka linia)... FCBM!
24.08.2015 12:02
Coś jest nie tak z tymi kontuzjami w Bayernie zaczynając od Holgera po Martineza i Franka kończąc na Benatii (byle by się nie poddawali)... FCBM!
24.08.2015 11:59
Dla mnie byłby to niezrozumiały transfer z jednego powodu, że to obrona kuleje a nie wiadomo w jakiej formie powrócą Holger i Martinez i kiedy powrócą plus do tego problemy Benatii. O ofensywę to się ma co martwić, bo wygląda naprawdę dobrze chyba, że transfer Francuza to miał by być alternatywa dla Lewandowskiego, czyli fałszywa 9, ale tu może grać też Gotze lub Muller... FCBM!
24.08.2015 00:53
Bardzo przeciętny mecz ze strony Bawarczyków dodając do tego brak wykorzystania 100 % sytuacji, ale i tez "Wieśniaki" za dużo nie pozwoliły Bayernowi. Po raz kolejny na duży plus występ Costy i to jest cały Bayern, że sprowadza takich zawodników i chwała im za to, a co do tego Comana to zgadzam się z tym, że teraz jest potrzebny obrońca w trybie awaryjnym, bo na tej pozycji nie ma rotacji, a o ofensywę nie ma się co martwić tylko o obronę patrząc na wczorajszy dziecinny błąd defensorów... FCBM!
23.08.2015 10:41
Tak poza meczem to Bild podaje, ze Dante ma odejsc do Evertonu za okolo 7 mln... FCBM!
22.08.2015 16:31
Wypozyczenia do Bayeru zawsze wychodza na dobre klubowi jak i samym zawodnikom, a jesli ma nie grac, bo na to sie zanosi (pierwszym zmiennikiem na jego pozycje bedzie Rode)... FCBM!
22.08.2015 16:22
Co mozna napisac o jutrzejszym meczu tylko wygrana i tyle w temacie :) FCBM!
21.08.2015 19:44
Guardiola powoli, ale to powoli zaczyna widziec swoje bledy i zaczyna od konferencji i dobrze, bo lepiej pozno niz wcale :) FCBM!
21.08.2015 14:36
Takie mamy czasy, że i polityka jest w dzisiejszej piłce... FCBM!
21.08.2015 10:42
Dla Guardioli było by to obojętne czy by został czy nie, a wszystko zależało by od samego piłkarza i zarządu. Ważne by dla Hiszpana Alonso grał... FCBM!
21.08.2015 10:40
LvG nie mial takiej wladzy w Bayernie to teraz kozaczy w Manchesterze, bo mysli, ze kasa to wszystko... FCBM!
21.08.2015 07:46
Angielskie media to moga sobie donosic jedynie wode w wiadrze, a co do Guardioli to on z kazdym planuje sezon a pozniej okazuje sie co innego... FCBM!
21.08.2015 07:35
Meisterspieler - zgadza sie wielka mi podnieta, ze stracili 3 bramki jak na wyjezdzie strzelili 4... FCBM!
20.08.2015 22:32
Nie wiem nad czym bylo sie podniecac, ze BVB stracilo bramki jak to bramki stracone u gospodarzy, a nie na wyjezdzie i BVB ma awans juz w kieszeni... FCBM!
20.08.2015 22:14
Na obecną chwilę przy Holgerze i Martinezie trzeba dać duży znak zapytania niestety... FCBM!
20.08.2015 12:31
Żelaznym zmiennikiem to powinien być Alonso, a nie Rode, bo nie ma nawet co porównywać... FCBM!
20.08.2015 12:29
Ja bym na jego miejscu został jeszcze jeden sezon w Wilkach (grają na trzech frontach i to o czymś świadczy), bo musi potwierdzić swoją formę, bo już nie jeden miał dobry sezon i przeszedł do drużyny o klasę wyżej i wiemy jak to się kończy, a później wraca i jest już po ptokoch... FCBM!
20.08.2015 12:25
Pod względem finansowym to Bayern biję na głowę wszystkie kluby, ale inne aspekty są jeszcze do poprawy np. wspomniany klub partnerski (w innych krajach to bardzo dobrze funkcjonuje), gdzie można by wypożyczać zawodników i dla jednego jak i dla drugiego klubu było by to z pożytkiem... FCBM!
20.08.2015 12:18
Z Dante i Alonso bym się pożegnał tylko, że z Brazylijczykiem trochę z żalem, ale biologii nikt nie oszuka plus do tego trzeba chcieć, a temu drugiemu się już widać nie chce i gra tylko z tego powodu, że faworyzuje go Guardiola... FCBM!
20.08.2015 12:15
I bardzo dobrze niech pokaże takiemu Alonso jak się gra w piłkę, bo Hiszpan to ostatnio myśli, że jest na wakacjach w Monachium i nic zupełnie nie gra, a tylko potrafi psuć... FCBM!
20.08.2015 12:13
Ja nie rozumiem i nie będę rozumiał niektórych decyzji Guardioli, bo to pewnie jego decyzja i nie wiem po co on chwali młodych jak później są takie sytuacje, a najlepiej to się nic nie odzywać i może jeden plus z tej całej sytuacji będzie taki, że rezerwy w końcu awansują o klasę wyżej... FCBM!
20.08.2015 12:10
A niech idzie tym lepiej będzie dla Rode i Hojbjerga :) FCBM!
19.08.2015 11:22
Zgadzam się, że obrońca jest potrzebny, bo nie wiadomo kiedy do gry wróci Holger i Martinez i znak zapytania w jakiej będą formie, a z młodymi na razie dać sobie spokój, bo i tak nic nie zdziałają w Bayernie, a Guardiola będzie tylko chwalił i nic poza tym... FCBM!
19.08.2015 11:15
Guardiola od kiedy jest w Bayernie zawsze mówi, że każdy jest w jego planach, a później się okazuje co innego. Jeśli Duńczyk ma grzać ławę, a Alonso ma grać i tak pewnie będzie to niech pójdzie na wypożyczenie... FCBM!
19.08.2015 11:12
Sam sobie na to zasłużył :) FCBM!
15.08.2015 14:39
JudasPriest -> Jest w tym dużo prawdy, bo niby z niego taki profesjonalista, a nawet z drużyną nie ćwiczy karnych i teraz gdzie tu profesjonalizm to ja nie wiem... FCBM!
15.08.2015 11:39
Po wczorajszym meczu to ja bym zrobił tylko jedną zmianę czyli Alosno ławka, bo wczoraj było widać kilka razy, że nie daję rady w środku pola i musi faulować, a w przyszłości może to się skończyć czerwienią i jak jest jeszcze możliwość niech Guardiola zapobiega takim sytuacjom :) FCBM!
15.08.2015 11:35
Jakiś mały postęp robi Guardiola co do swoich zmian. bo Alonso zszedł wczoraj wcześniej, bo widać że Hiszpan nie daje rady w środku pola co można było zobaczyć wczoraj, gdzie nie zdarzył za piłkarzem HSV i musiał faulować :) FCBM!
15.08.2015 11:32
Wynik nie robi na mnie dużego wrażenia, bo dobrze wiemy co prezentuje ostatnio HSV i po raz kolejny nie stawili oporu Bawarczykom, a we wczorajszym meczu jeden zawodnik mi zaimponował a jest to Costa (chłop ma dynamit w tyłku i Bayern zrobił na nim złoty interes) :) FCBM!
15.08.2015 11:13
Szkoda, że na tym etapie Bawarczycy trafili na Wilków, bo dla mnie to przedwczesny finał... FCBM!
15.08.2015 11:09
Patryk233 -> Jeśli Guardiola faktycznie tak powiedział do piłkarzy to nic z Bayernem w taki sposób nie zdziała, a później płacze, że w Niemczech go krytykują, bo jak nie mają krytykować za takie zachowanie ? Ale niech robi tak dalej powodzenia i do widzenia po obecnym sezonie... FCBM!
14.08.2015 14:18
Moim zdaniem to będzie bardzo trudny sezon dla Bawarczyków, a to z kilku prostych przyczyn:
1. Wystawianie Lahma w pomocy przez co osłabiona jest obrona.
2. Wystawianie Alonso w pierwszym składzie, a najlepsze miejsce w jego przypadku to rezerwa.
3. Robienie dziwnych zmian w czasie meczu co skutkuje tym, że Bayern przegrywa wygrane mecze.
Podsumowując Guardiola jest zbyt pewny siebie i przez to nie widzi swoich błędów, a jak tak dalej będzie bo nie zanosi się, żeby coś zmienił to na 100 % będzie to ostatni sezon Hiszpana w Bayernie... FCBM!
14.08.2015 11:21
Kamiltitan -> To trochę dziwne mają zwyczaje w Hiszpanii, bo jak to jest w innych ligach to w finale krajowego superpucharu powinna grać druga drużyna poprzedniego sezonu... FCBM!
13.08.2015 22:26
Ja mam pytanie z innej beczki jak to jest możliwe, że drużyna, która nie zdobyła krajowego pucharu i nie zajęła drugiego miejsca w lidze gra w finale krajowego superpucharu z mistrzem kraju ? FCB!
13.08.2015 21:57
Orientuje się ktoś, gdzie będzie można zobaczyć w TV dzisiejszy mecz SPE pomiędzy Barceloną, a Sevilla bo o dziwo nawet na TVP nie pokazują ? FCBM!
11.08.2015 12:47
No właśnie i taka sytuacja dotyczy Alonso nawet jak gra źle to i tak gra i gdzie tu logika ze strony Guardioli to ja nie wiem :) FCBM!
10.08.2015 12:26
Po przegranym czy wygranym meczu zawsze jest to samo, że jest wszystko w porządku wg niego i pewnie nie tylko ja to widzę i tym każdy się różni, bo na swoje zdanie i dobrze, bo inaczej było by nudno :) FCBM!
10.08.2015 12:13
Zabson79 -> Do niczego mi to nie jest potrzebne, ale widzę że nawet krytykować nie można , ale ok zobaczymy co "najlepszy trener na świecie" osiągnie taką gadką na koniec sezonu... FCBM!
10.08.2015 12:03
To rotacją można też nazwać zmianą pozycji i przesunięcie Lahma do pomocy i jakie są efekty ? Mierne, ale Guardiola jak zwykle wie najlepiej, a co z tego wynika jak na razie nic :) FCBM!
10.08.2015 11:57
I w tym jest duży problem, a zarząd na to patrzy i nic z tym nie robi i tylko czekać, aż ktoś następny odejdzie... FCBM!
10.08.2015 11:41
Arturro 2014 -> Ja Guardiole miałem za mądrego człowieka, ale jego wypowiedzi pomeczowe to brak słów. Czego jakoś Sammer może realnie skomentować wszystko, a Hiszpan to buja w obłokach i nic dziwnego, że do dziś nie widzi swoich błędów... FCBM!
10.08.2015 11:39
Guardiola jest jak Chińczyk, który przyjechał do nowego kraju i po każdym meczu wszystko dla niego jest dobrze, piękne, a żadnej konstruktywnej wypowiedzi... FCBM!
10.08.2015 11:24
Angielskie media i wszystko jasne... FCBM!
10.08.2015 10:32
Po takim meczu trudno napisać w jakiej naprawdę formie jest Bayern, bo mecz bez historii a Bawarczycy zrobili to co do nich należy, a moim zdaniem Bayern powinien zagrać bardziej rezerwowo, bo tak czy inaczej ten mecz dużo nie mówi :) FCBM!
09.08.2015 20:41
Nie ma się czym podniecać, bo wygrana być musi i tyle, a Alonso w takich meczach może grać, bo nie będzie miał w czym zaszkodzić drużynie... FCBM!
08.08.2015 15:33
Manuel jako wicekapitan to bardzo dobra decycja, a ja bym jeszcze widział w roli wice Franka, ale jest dobrze jak jest :) FCBM!
08.08.2015 12:58
Admin -> Guardiola to profesjonalista czy mi się tylko wydaje, bo swoimi zmianami tylko się kompromituje i to nie pierwszy raz Bayern pod jego wodzą przegrywa wygrany mecz... FCBM!
07.08.2015 13:54
Admin -> Jeśli dla Bayernu nie jest ważny to niech gra inna drużyna i sprawa będzie prosta, bo krajowy puchar to zawsze krajowy puchar, a ciekawa jaka była by gadka z jego strony jak Bayern nie zdobędzie BL to pewnie powie, że Bawarczycy już tyle razy zdobyli mistrzostwo, że nic się nie dzieje :) FCB!
07.08.2015 13:40
Jeden puchar już zaprzepaścił, bo nie był dla niego ważny trzeci raz pod rząd... FCBM!
07.08.2015 13:30
Potwierdzam, a tylko sam zarząd może wywalić Guardiole za brak pucharów... FCB!
07.08.2015 13:16
Jeśli by się tak stało to okazało by się, że Guardiola dyskryminuje Niemców...FCBM!
07.08.2015 11:34
W Bayernie Costa z dnia na dzień będzie lepszy i wiadomo, że przytrafią się takie dni, że coś nie będzie szło jak każdemu, ale Bawarczycy trafili tym transferem w 10 :) FCB!
06.08.2015 12:46
Spokojnie na pewno coś znajdzie w Niemczech :) FCB!
06.08.2015 11:37
Towarzystwo wzajemnej adoracji... FCBM!
06.08.2015 11:36
Fajnie jest wygrac ze sklepem, ale to tylko malo znaczacy turniej... FCBM!
05.08.2015 23:47
Sprzedał się dla mamony... FCBM!
05.08.2015 21:50
Obecnie BL ma silną pozycję i z roku na rok umacnia się (m.in stabilna pozycja finansowa), a ciekawe z jakiego powodu Costa wybrał Bayern czy ze względu na klub czy na trenera hmm mam nadzieję, że ze względu na klub :) FCBM!
05.08.2015 13:23
Po co on, na co ? Z tym Comanem to by było tak jak jest teraz z Kurtem czy Julianem, czyli druga drużyna... FCBM!
05.08.2015 12:36
Może problem u Guardioli jest taki z tymi dziwnymi zmianami, że za dużo myśli o piłce i jest spięty, a za mało jest wyluzowany :) FCBM!
04.08.2015 21:58
Jest Thiago, Vidal czy Hojbjerg, a Guardiola zawsze musi dać Alonso w meczach o stawkę, a tak to nie gra zazwyczaj w springach (nie ogarniam tego)... FCBM!
04.08.2015 21:46
Jak na razie dobrze to wygląda tylko szkoda, że ostatnio forma ze sparingów nie przekłada się na mecze o stawkę... FCBM!
04.08.2015 21:42
Bawarczyksm -> Ja tylko stwierdzam fakty co się stało, bo to nie jest normalne w wykonaniu Bayernu, a czy każdy by pisał, że nic się nie stało gdyby to dotyczyło BL (ja rozumiem, że można czegoś nie zdobyć raz czy dwa z rzędu, ale nie trzy, ale pewnie lepiej wygrać jakiś mało znaczący turniej niż wyżej stawiany SPN)... FCBM!
04.08.2015 14:05
Fajnego mieć prezesa klubu, który nie wierzy we własny zespół... FCBM!
04.08.2015 13:58
Jaki Guardiola skład wystawi na dany mecz i jaki gracz na jakiej pozycji będzie grał to żeby obstawić to jak wygrać w lotto :) FCB!
04.08.2015 13:54
Rufus87 -> Zdobycie przez Bayern szybko mistrzostwa tak właśnie na zawodników działa i bardzo w to wierze, że w tym sezonie skończy się to wreszcie, a walka o mistrzostwo będzie trwała do przed ostatniej kolejki, bo to tylko wyjdzie na dobre zawodnikom... FCBM!
04.08.2015 13:48
W takich meczach to niech gra, ale nie ma prawa grać w meczach o stawkę... FCBM!
To już się robi śmieszne wręcz tragiczne patrząc na to, klub z kazachstanu będzie grał w LM i ogrywa jakby nie było Apoel, a polski klub dostaje lanie w LM... FCBM!
26.08.2015 22:42
Przedstawiciel ligi kazachskiej będzie grał po raz pierwszy w fazie grupowej LM, czyli duża niespodzianka jakby nie było :) FCBM!
26.08.2015 22:38
Przedstawiciel ligi kazachskiej będzie grał po raz pierwszy LM, czyli duża niespodzianka jakby nie było... FCBM!
26.08.2015 22:35
Do czego to doszło, żeby liga kazachstańska była lepsza od polskiej, a tylko polska reprezentacja jest lepsza... FCBM!
26.08.2015 22:31
W fazie grupowej może być kolejna niespodzianka, a bardziej sensacja w postaci Fc Astana :) FCBM!
26.08.2015 22:28
Na meczu Bruggi z Manchesterem jest przyszły piłkarz Belgów Karol Linetty i pewnie myśli, gdzie ja będę grać ;p FCBM!
26.08.2015 22:08
Ciekawe kogo sprowadzą za niego, bo pewnie kogoś muszą, bo czeka ich LM :) FCBM!
26.08.2015 21:54
Pele -> Ja coś czytałem, że w przypadku sprzedaży KdB Wilki chcą sprowadzić Mertensa, a pewnie będzie ich na to stać, bo Napoli chce około 30 mln, więc Dante i Rode nie zastąpią Belga... FCBM!
26.08.2015 21:48
Pele -> Zgadza się, ale Depay Depayem, a Bayern wyszedł bardzo dobrze na kupnie Costy, bo teraz to już widać i przede wszystkim za rozsądne pieniądze :) FCBM!
26.08.2015 21:44
Patryk233 -> Wilki nie musiały go sprzedawać i jak piszesz sam zawodnik o tym zdecydował, a Wolfsburg pewnie ma już kogoś na jego miejsce :) FCBM!
26.08.2015 21:39
Rufus87 -> Czy takie szkoda to ja nie wiem, bo Costa błyszczy w Bayernie :) FCBM!
26.08.2015 21:37
Bayer ma jeszcze drugie 45 minut więc spokojnie :) FCB!
26.08.2015 21:35
Prawie każdy piszę, że Wilki i BMG są za cienkie na LM jakby dostali się tam przypadkowo i ja bym ich tak od razu nie skreślał, a co do BL to nudzi mnie to jak Bayern wygrywa mistrzostwo kilka kolejek przed końcem sezonu i dla samego Bayernu dobrze będzie jak BVB, Wilki i może Bayer będą starać się walczyć o mistrzostwo do samego końca... FCBM!
26.08.2015 21:27
Jeśli to prawda z KdB to pewnie Wilki mają upatrzonego gracza na jego miejsce i są w stanie wydać połowę z tego co zarobią na Belgu... FCBM!
26.08.2015 21:21
W obecnej sytuacji z obrońcami to lepiej go mieć niż nie mieć w kadrze :) FCBM!
26.08.2015 12:14
Jeśli przeszedł by do Bayeru i grałby to byłby kluczowym graczem "Aptekarzy" :) FCB!
26.08.2015 12:12
Matilegolas -> Czegoś takiego za kadencji Guardioli na pewno nie będzie :) FCBM!
26.08.2015 12:09
W Bayerze Duńczyk byłby takim drugim Kramerem :) FCBM!
26.08.2015 12:05
I bardzo dobrze, że Bawarczycy wydają rozsądne pieniądze na graczy, bo to zdrowa polityka bez długów z ogromnymi zyskami, a Ci co wydają najwięcej w sensie przepłacają za zawodników to albo już mają albo będą mieli ogromne długi tylko się do tego nigdy nie przyznają... FCBM!
26.08.2015 12:04
To juz jest wiecej niz glupota, ale pogratulowac takiego myslenia jak mowi Boa :) FCBM!
26.08.2015 10:17
Wypozyczenie dla niego to najlepsze rozwiazanie, bo badzmy szczerzy u Guardioli znow nie pogra... FCBM!
26.08.2015 10:15
I są dwie małe niespodzianki dzisiejszego wieczoru: brak Celticu i Basel w fazie grupowej LM... FCBM!
25.08.2015 22:39
Rezerwy Bayernu wygrywają kolejny mecz i tym razem z SpVgg Bayreuth 1-2 po bramkach Greena i młodego Riberiego i obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli za Jahn Regensburg :) FCB!
25.08.2015 22:01
Zawsze jest ciężko zaaklimatyzować się w nowej lidze... FCBM!
25.08.2015 11:53
Guardiola kładzie nacisk na tzw. "dziadka" bo chcę widzieć podczas meczu 1000000 podań, a większość wie o co chodzi... FCBM!
25.08.2015 11:50
LvG te 200 mln za przeproszeniem to powinien przeznaczyć na terapię u psychiatry :) FCBM!
25.08.2015 11:48
Android -> Co innego siatka, a co innego piłka i może Guardiola nie chcę przemęczać zawodników, bo od tego był okres przygotowawczy i chodzi o świeżość na boisku :) FCBM!
25.08.2015 11:46
Holger i Martinez oby tak dalej :) FCBM!
25.08.2015 11:30
Moim zdaniem dojdzie do wypożyczenia, bo pierwszym zmiennikiem jest Rode, a Hojberg pójdzie w ślady Toniego, który ówcześnie grał w Bayerze i wyszło to na ogromny plus :) FCBM!
25.08.2015 11:29
KdB na pewno w tym sezonie nie przejdzie do Bayernu, a jeśli zostanie w Wolfsburgu i będzie prezentował taką samą formę jak w poprzednim sezonie to możliwe jest, że w sezonie 2016/17 będzie to zawodnik Bayernu... FCBM!
24.08.2015 15:30
Pomarzyć fajna rzecz :) FCBM!
24.08.2015 15:27
W obecnym okienku na pewno nie odejdzie, ale w zimowym wszystko możliwe jest jeśli w pierwszym składzie nadal będzie grał przeciętny Alonso... FCBM!
24.08.2015 15:26
Nic dziwnego, że jest coś na rzeczy z Comanem jak patrząc to rzeczywiście na skrzydłach jest marnie jak z obroną, a i Hojbjerg na obronę może się przydać, bo już grał na boku defensywy... FCBM!
24.08.2015 12:08
W obecnej sytuacji najlepiej będzie jak zostanie przynajmniej do stycznia, bo obrona zaczyna się sypać... FCBM!
24.08.2015 12:04
Niech siedzi na tyłku w Wolfsburgu, a nie szuka przygód, bo na to jeszcze przyjedzie czas i nawet się jeszcze nie rozkręcił na dobre (od sukcesu do upadku jest cienka linia)... FCBM!
24.08.2015 12:02
Coś jest nie tak z tymi kontuzjami w Bayernie zaczynając od Holgera po Martineza i Franka kończąc na Benatii (byle by się nie poddawali)... FCBM!
24.08.2015 11:59
Dla mnie byłby to niezrozumiały transfer z jednego powodu, że to obrona kuleje a nie wiadomo w jakiej formie powrócą Holger i Martinez i kiedy powrócą plus do tego problemy Benatii. O ofensywę to się ma co martwić, bo wygląda naprawdę dobrze chyba, że transfer Francuza to miał by być alternatywa dla Lewandowskiego, czyli fałszywa 9, ale tu może grać też Gotze lub Muller... FCBM!
24.08.2015 00:53
Bardzo przeciętny mecz ze strony Bawarczyków dodając do tego brak wykorzystania 100 % sytuacji, ale i tez "Wieśniaki" za dużo nie pozwoliły Bayernowi. Po raz kolejny na duży plus występ Costy i to jest cały Bayern, że sprowadza takich zawodników i chwała im za to, a co do tego Comana to zgadzam się z tym, że teraz jest potrzebny obrońca w trybie awaryjnym, bo na tej pozycji nie ma rotacji, a o ofensywę nie ma się co martwić tylko o obronę patrząc na wczorajszy dziecinny błąd defensorów... FCBM!
23.08.2015 10:41
Tak poza meczem to Bild podaje, ze Dante ma odejsc do Evertonu za okolo 7 mln... FCBM!
22.08.2015 16:31
Wypozyczenia do Bayeru zawsze wychodza na dobre klubowi jak i samym zawodnikom, a jesli ma nie grac, bo na to sie zanosi (pierwszym zmiennikiem na jego pozycje bedzie Rode)... FCBM!
22.08.2015 16:22
Co mozna napisac o jutrzejszym meczu tylko wygrana i tyle w temacie :) FCBM!
21.08.2015 19:44
Guardiola powoli, ale to powoli zaczyna widziec swoje bledy i zaczyna od konferencji i dobrze, bo lepiej pozno niz wcale :) FCBM!
21.08.2015 14:36
Takie mamy czasy, że i polityka jest w dzisiejszej piłce... FCBM!
21.08.2015 10:42
Dla Guardioli było by to obojętne czy by został czy nie, a wszystko zależało by od samego piłkarza i zarządu. Ważne by dla Hiszpana Alonso grał... FCBM!
21.08.2015 10:40
LvG nie mial takiej wladzy w Bayernie to teraz kozaczy w Manchesterze, bo mysli, ze kasa to wszystko... FCBM!
21.08.2015 07:46
Angielskie media to moga sobie donosic jedynie wode w wiadrze, a co do Guardioli to on z kazdym planuje sezon a pozniej okazuje sie co innego... FCBM!
21.08.2015 07:35
Meisterspieler - zgadza sie wielka mi podnieta, ze stracili 3 bramki jak na wyjezdzie strzelili 4... FCBM!
20.08.2015 22:32
Nie wiem nad czym bylo sie podniecac, ze BVB stracilo bramki jak to bramki stracone u gospodarzy, a nie na wyjezdzie i BVB ma awans juz w kieszeni... FCBM!
20.08.2015 22:14
Na obecną chwilę przy Holgerze i Martinezie trzeba dać duży znak zapytania niestety... FCBM!
20.08.2015 12:31
Żelaznym zmiennikiem to powinien być Alonso, a nie Rode, bo nie ma nawet co porównywać... FCBM!
20.08.2015 12:29
Ja bym na jego miejscu został jeszcze jeden sezon w Wilkach (grają na trzech frontach i to o czymś świadczy), bo musi potwierdzić swoją formę, bo już nie jeden miał dobry sezon i przeszedł do drużyny o klasę wyżej i wiemy jak to się kończy, a później wraca i jest już po ptokoch... FCBM!
20.08.2015 12:25
Pod względem finansowym to Bayern biję na głowę wszystkie kluby, ale inne aspekty są jeszcze do poprawy np. wspomniany klub partnerski (w innych krajach to bardzo dobrze funkcjonuje), gdzie można by wypożyczać zawodników i dla jednego jak i dla drugiego klubu było by to z pożytkiem... FCBM!
20.08.2015 12:18
Z Dante i Alonso bym się pożegnał tylko, że z Brazylijczykiem trochę z żalem, ale biologii nikt nie oszuka plus do tego trzeba chcieć, a temu drugiemu się już widać nie chce i gra tylko z tego powodu, że faworyzuje go Guardiola... FCBM!
20.08.2015 12:15
I bardzo dobrze niech pokaże takiemu Alonso jak się gra w piłkę, bo Hiszpan to ostatnio myśli, że jest na wakacjach w Monachium i nic zupełnie nie gra, a tylko potrafi psuć... FCBM!
20.08.2015 12:13
Ja nie rozumiem i nie będę rozumiał niektórych decyzji Guardioli, bo to pewnie jego decyzja i nie wiem po co on chwali młodych jak później są takie sytuacje, a najlepiej to się nic nie odzywać i może jeden plus z tej całej sytuacji będzie taki, że rezerwy w końcu awansują o klasę wyżej... FCBM!
20.08.2015 12:10
A niech idzie tym lepiej będzie dla Rode i Hojbjerga :) FCBM!
19.08.2015 11:22
Zgadzam się, że obrońca jest potrzebny, bo nie wiadomo kiedy do gry wróci Holger i Martinez i znak zapytania w jakiej będą formie, a z młodymi na razie dać sobie spokój, bo i tak nic nie zdziałają w Bayernie, a Guardiola będzie tylko chwalił i nic poza tym... FCBM!
19.08.2015 11:15
Guardiola od kiedy jest w Bayernie zawsze mówi, że każdy jest w jego planach, a później się okazuje co innego. Jeśli Duńczyk ma grzać ławę, a Alonso ma grać i tak pewnie będzie to niech pójdzie na wypożyczenie... FCBM!
19.08.2015 11:12
Sam sobie na to zasłużył :) FCBM!
15.08.2015 14:39
JudasPriest -> Jest w tym dużo prawdy, bo niby z niego taki profesjonalista, a nawet z drużyną nie ćwiczy karnych i teraz gdzie tu profesjonalizm to ja nie wiem... FCBM!
15.08.2015 11:39
Po wczorajszym meczu to ja bym zrobił tylko jedną zmianę czyli Alosno ławka, bo wczoraj było widać kilka razy, że nie daję rady w środku pola i musi faulować, a w przyszłości może to się skończyć czerwienią i jak jest jeszcze możliwość niech Guardiola zapobiega takim sytuacjom :) FCBM!
15.08.2015 11:35
Jakiś mały postęp robi Guardiola co do swoich zmian. bo Alonso zszedł wczoraj wcześniej, bo widać że Hiszpan nie daje rady w środku pola co można było zobaczyć wczoraj, gdzie nie zdarzył za piłkarzem HSV i musiał faulować :) FCBM!
15.08.2015 11:32
Wynik nie robi na mnie dużego wrażenia, bo dobrze wiemy co prezentuje ostatnio HSV i po raz kolejny nie stawili oporu Bawarczykom, a we wczorajszym meczu jeden zawodnik mi zaimponował a jest to Costa (chłop ma dynamit w tyłku i Bayern zrobił na nim złoty interes) :) FCBM!
15.08.2015 11:13
Szkoda, że na tym etapie Bawarczycy trafili na Wilków, bo dla mnie to przedwczesny finał... FCBM!
15.08.2015 11:09
Patryk233 -> Jeśli Guardiola faktycznie tak powiedział do piłkarzy to nic z Bayernem w taki sposób nie zdziała, a później płacze, że w Niemczech go krytykują, bo jak nie mają krytykować za takie zachowanie ? Ale niech robi tak dalej powodzenia i do widzenia po obecnym sezonie... FCBM!
14.08.2015 14:18
Moim zdaniem to będzie bardzo trudny sezon dla Bawarczyków, a to z kilku prostych przyczyn:
1. Wystawianie Lahma w pomocy przez co osłabiona jest obrona.
2. Wystawianie Alonso w pierwszym składzie, a najlepsze miejsce w jego przypadku to rezerwa.
3. Robienie dziwnych zmian w czasie meczu co skutkuje tym, że Bayern przegrywa wygrane mecze.
Podsumowując Guardiola jest zbyt pewny siebie i przez to nie widzi swoich błędów, a jak tak dalej będzie bo nie zanosi się, żeby coś zmienił to na 100 % będzie to ostatni sezon Hiszpana w Bayernie... FCBM!
14.08.2015 11:21
Kamiltitan -> To trochę dziwne mają zwyczaje w Hiszpanii, bo jak to jest w innych ligach to w finale krajowego superpucharu powinna grać druga drużyna poprzedniego sezonu... FCBM!
13.08.2015 22:26
Ja mam pytanie z innej beczki jak to jest możliwe, że drużyna, która nie zdobyła krajowego pucharu i nie zajęła drugiego miejsca w lidze gra w finale krajowego superpucharu z mistrzem kraju ? FCB!
13.08.2015 21:57
Orientuje się ktoś, gdzie będzie można zobaczyć w TV dzisiejszy mecz SPE pomiędzy Barceloną, a Sevilla bo o dziwo nawet na TVP nie pokazują ? FCBM!
11.08.2015 12:47
No właśnie i taka sytuacja dotyczy Alonso nawet jak gra źle to i tak gra i gdzie tu logika ze strony Guardioli to ja nie wiem :) FCBM!
10.08.2015 12:26
Po przegranym czy wygranym meczu zawsze jest to samo, że jest wszystko w porządku wg niego i pewnie nie tylko ja to widzę i tym każdy się różni, bo na swoje zdanie i dobrze, bo inaczej było by nudno :) FCBM!
10.08.2015 12:13
Zabson79 -> Do niczego mi to nie jest potrzebne, ale widzę że nawet krytykować nie można , ale ok zobaczymy co "najlepszy trener na świecie" osiągnie taką gadką na koniec sezonu... FCBM!
10.08.2015 12:03
To rotacją można też nazwać zmianą pozycji i przesunięcie Lahma do pomocy i jakie są efekty ? Mierne, ale Guardiola jak zwykle wie najlepiej, a co z tego wynika jak na razie nic :) FCBM!
10.08.2015 11:57
I w tym jest duży problem, a zarząd na to patrzy i nic z tym nie robi i tylko czekać, aż ktoś następny odejdzie... FCBM!
10.08.2015 11:41
Arturro 2014 -> Ja Guardiole miałem za mądrego człowieka, ale jego wypowiedzi pomeczowe to brak słów. Czego jakoś Sammer może realnie skomentować wszystko, a Hiszpan to buja w obłokach i nic dziwnego, że do dziś nie widzi swoich błędów... FCBM!
10.08.2015 11:39
Guardiola jest jak Chińczyk, który przyjechał do nowego kraju i po każdym meczu wszystko dla niego jest dobrze, piękne, a żadnej konstruktywnej wypowiedzi... FCBM!
10.08.2015 11:24
Angielskie media i wszystko jasne... FCBM!
10.08.2015 10:32
Po takim meczu trudno napisać w jakiej naprawdę formie jest Bayern, bo mecz bez historii a Bawarczycy zrobili to co do nich należy, a moim zdaniem Bayern powinien zagrać bardziej rezerwowo, bo tak czy inaczej ten mecz dużo nie mówi :) FCBM!
09.08.2015 20:41
Nie ma się czym podniecać, bo wygrana być musi i tyle, a Alonso w takich meczach może grać, bo nie będzie miał w czym zaszkodzić drużynie... FCBM!
08.08.2015 15:33
Manuel jako wicekapitan to bardzo dobra decycja, a ja bym jeszcze widział w roli wice Franka, ale jest dobrze jak jest :) FCBM!
08.08.2015 12:58
Admin -> Guardiola to profesjonalista czy mi się tylko wydaje, bo swoimi zmianami tylko się kompromituje i to nie pierwszy raz Bayern pod jego wodzą przegrywa wygrany mecz... FCBM!
07.08.2015 13:54
Admin -> Jeśli dla Bayernu nie jest ważny to niech gra inna drużyna i sprawa będzie prosta, bo krajowy puchar to zawsze krajowy puchar, a ciekawa jaka była by gadka z jego strony jak Bayern nie zdobędzie BL to pewnie powie, że Bawarczycy już tyle razy zdobyli mistrzostwo, że nic się nie dzieje :) FCB!
07.08.2015 13:40
Jeden puchar już zaprzepaścił, bo nie był dla niego ważny trzeci raz pod rząd... FCBM!
07.08.2015 13:30
Potwierdzam, a tylko sam zarząd może wywalić Guardiole za brak pucharów... FCB!
07.08.2015 13:16
Jeśli by się tak stało to okazało by się, że Guardiola dyskryminuje Niemców...FCBM!
07.08.2015 11:34
W Bayernie Costa z dnia na dzień będzie lepszy i wiadomo, że przytrafią się takie dni, że coś nie będzie szło jak każdemu, ale Bawarczycy trafili tym transferem w 10 :) FCB!
06.08.2015 12:46
Spokojnie na pewno coś znajdzie w Niemczech :) FCB!
06.08.2015 11:37
Towarzystwo wzajemnej adoracji... FCBM!
06.08.2015 11:36
Fajnie jest wygrac ze sklepem, ale to tylko malo znaczacy turniej... FCBM!
05.08.2015 23:47
Sprzedał się dla mamony... FCBM!
05.08.2015 21:50
Obecnie BL ma silną pozycję i z roku na rok umacnia się (m.in stabilna pozycja finansowa), a ciekawe z jakiego powodu Costa wybrał Bayern czy ze względu na klub czy na trenera hmm mam nadzieję, że ze względu na klub :) FCBM!
05.08.2015 13:23
Po co on, na co ? Z tym Comanem to by było tak jak jest teraz z Kurtem czy Julianem, czyli druga drużyna... FCBM!
05.08.2015 12:36
Może problem u Guardioli jest taki z tymi dziwnymi zmianami, że za dużo myśli o piłce i jest spięty, a za mało jest wyluzowany :) FCBM!
04.08.2015 21:58
Jest Thiago, Vidal czy Hojbjerg, a Guardiola zawsze musi dać Alonso w meczach o stawkę, a tak to nie gra zazwyczaj w springach (nie ogarniam tego)... FCBM!
04.08.2015 21:46
Jak na razie dobrze to wygląda tylko szkoda, że ostatnio forma ze sparingów nie przekłada się na mecze o stawkę... FCBM!
04.08.2015 21:42
Bawarczyksm -> Ja tylko stwierdzam fakty co się stało, bo to nie jest normalne w wykonaniu Bayernu, a czy każdy by pisał, że nic się nie stało gdyby to dotyczyło BL (ja rozumiem, że można czegoś nie zdobyć raz czy dwa z rzędu, ale nie trzy, ale pewnie lepiej wygrać jakiś mało znaczący turniej niż wyżej stawiany SPN)... FCBM!
04.08.2015 14:05
Fajnego mieć prezesa klubu, który nie wierzy we własny zespół... FCBM!
04.08.2015 13:58
Jaki Guardiola skład wystawi na dany mecz i jaki gracz na jakiej pozycji będzie grał to żeby obstawić to jak wygrać w lotto :) FCB!
04.08.2015 13:54
Rufus87 -> Zdobycie przez Bayern szybko mistrzostwa tak właśnie na zawodników działa i bardzo w to wierze, że w tym sezonie skończy się to wreszcie, a walka o mistrzostwo będzie trwała do przed ostatniej kolejki, bo to tylko wyjdzie na dobre zawodnikom... FCBM!
04.08.2015 13:48
W takich meczach to niech gra, ale nie ma prawa grać w meczach o stawkę... FCBM!
04.08.2015 12:35