Pierwszy powazny sprawdzian przed Bawarczykami i mam nadzieje, ze dadza rade bo jak nie oni to kto :) FCBM!
04.10.2015 11:03
Bayern z mocnymi rywalami może tylko i wyłącznie sam sobie zaszkodzić jeśli jest w formie :) FCBM!
30.09.2015 11:31
Bayern zrobił to co miał zrobić pewnie i do przodu (nic dodać nic ująć). Nie obyło się wczoraj bez niespodzianek i jeśli takie Dinamo ogrywa Arsenal, a wczoraj Bawarczycy rozbili Chorwatów to jakie Arsenal musi być słabe (z sezonu na sezon) i chyba pierwszy raz od jakiegoś czasu Londyńczycy mogą nie wyjść z grupy, a to jest bardzo prawdopodobne, bo Bayern będzie chciał szybko zapewnić sobie awans z grupy i na pewno żadnej taryfy ulgowej nie będzie w dwumeczu :) FCBM!
30.09.2015 11:13
Z BVB to trzeba będzie biegać w tą i z powrotem, bo ich tak szybko się nie zajeździ :) FCBM!
28.09.2015 12:42
Może to taka taktyka na wymęczenie rywala :) FCBM!
28.09.2015 12:33
Wyjątek między Bayernem, a Arsenalem jest taki, że po nich można się wszystkiego spodziewać, bo nigdy nie mieli równej formy i z byle kim potrafią przegrać w przeciwieństwie do Bayernu, a jeśli Bayernowi już coś takiego się zdarzy to raz na jakiś czas :) FCBM!
27.09.2015 13:01
To nie jest tak, że poszczególni piłkarze co mecz będą grać świetnie, bo przyjdą takie spotkania, że będzie to wyglądało przeciętnie i może i nawet słabo, bo to są tylko ludzie jak każdy z Nas :) FCBM!
27.09.2015 12:58
Nie wiem jak Bayern to robi, ale Costa i Coman to są transfery trafione w 10 i to tak naprawdę za niewielki koszt w porównaniu za piłkarzy, których się obecnie kupuje przepłacając kilkanaście dobrych milionów :) FCBM!
27.09.2015 12:39
Kolejny mecz w wykonaniu Bawarczyków, gdzie pierwszą połowa bardzo mizerna, a w drugiej się jak zwykle rrozstrzelali hmm nie wiem czy to taką taktyka na poręczenie rywala :) FCBM!
26.09.2015 21:17
Alonso to powinien grać tylko w przypadku dużych ubytków w defensywie, a nie jak wszyscy są prawie zdrowi (tego się nigdy nie zrozumie niestety)... FCBM!
26.09.2015 15:23
Cieszy powrót Martineza do składu, bo w swojej optymalnej formie wymiatał za czasów Juppa :) FCBM!
26.09.2015 14:58
Jakoś trudno sobie wyobrazić, że chcieli się jego pozbyć mimo, że miał non stop kontuzje, bo tak to można by kilka piłkarzy sprzedać, bo mieli czy mają kontuzje, a to nie w stylu Bayernu... FCBM!
26.09.2015 14:55
Guardiola już pewnie wie jaka będzie najbliższa jego przyszłość, a pozostałym zainteresowanym pozostaje poczekać na tą decyzję :) FCBM!
25.09.2015 21:49
Jutrzejszy mecz może być podobny do tego z Darmstadt, ale ważne by wpadły kolejne 3 pkt :) FCBM!
25.09.2015 11:52
Niech się MU skupi na grze w LM, bo zaczynają się kompromitować... FCBM!
25.09.2015 11:50
Jeśli Thiago przedłużył kontrakt to na 99 % to samo uczyni Guardiola... FCBM!
25.09.2015 11:11
Z tego co piszą to bliżej Jurgenowi do podjęcia pracy w lidze angielskiej i wszystko na to wskazuje, bo tyle lat trenował BVB i rywalizował z Bayernem "na noże" i miałby nagle zostać trenerem Bayernu hmm wątpię, a co do samego Guardioli to chyba raczej zostanie na kolejne lata w Bayernie, bo ma dostać kontrakt nie do odrzucenia od Kalle... FCBM!
25.09.2015 11:09
Bardzo dobrze, że Bayern się ambitnie rozwija i oby tak dalej :) FCBM!
24.09.2015 22:33
Jak skończył się tego lata jak do końca kontraktu pozostało jemu jeszcze ponad pół roku, a mamy obecnie 2015 rok :) FCBM!
24.09.2015 12:27
Byakuyaa -> Święta prawda :) FCBM!
24.09.2015 12:05
Słowa Kalle brzmią tak jakby to był ostatni sezon Guardioli w Bayernie, ale czy to dobrze czy źle to sam nie wiem, bo niby w obwodzie jest Jurgen jak coś... FCBM!
24.09.2015 12:00
To dopiero początek sezonu, więc zobaczymy i nie ma co gdybać :) FCBM!
24.09.2015 11:26
Nic dodać nic ująć :) FCBM!
23.09.2015 11:54
Nie można całej winy za stracenie 5 bramek obwiniać samego Dantego, bo cała drużyna się nie popisała... FCBM!
23.09.2015 11:53
W tym meczu po pięciu bramkach Lewandowskiego wszystko było możliwe i jedną taką sytuacje na 6-1 zablokował właśnie Dante :) FCBM!
23.09.2015 11:49
Po wczorajszym meczu do Guardioli można mieć po raz kolejny jedno zasadnicze zastrzeżenie, że wystawia graczy tam, gdzie nie trzeba myśląc, że zbawi tym świat np. Alaba na środku obrony to jakieś niewytłumaczalne nieporozumienie, bo można było zagrać trzema obrońcami lub Alonso na środku, bo bardziej się tam nadaje, a Alabe dać do przodu a nie grać nim na środku obrony w takim meczu jak wczoraj i efekty były widoczne w pierwszej połowie, ale koniec końców skończyło się szczęśliwie tylko tego szczęścia może kiedyś zabraknąć... FCBM!
23.09.2015 11:32
A kto by się spodziewał takiego rozwoju wydarzeń i chyba sama wróżka by nie wywróżyła czegoś takiego :) FCBM!
22.09.2015 23:50
Pierwsza połowa w wykonaniu Bawarczyków bardzo słaba plus do tego Alaba grał nie na swojej pozycji, a druga połowa to chyba nikt nie wiedział o co chodzi i "mały" szok można delikatnie ująć :) FCBM!
22.09.2015 23:46
Rufus87 -> Plus do tego doszło pewnie wypalenie w BMG jak w przypadku Kloppa w BVB... FCBM!
22.09.2015 11:20
BMG zrobiła jeden kolosalny błąd przed rozpoczęciem sezonu, czyli nie wzmocniła się za bardzo, a jak chce się walczyć na trzech frontach to jest to mus :) FCBM!
22.09.2015 11:15
Bayern jak zwykle z klasą :) FCBM!
22.09.2015 11:11
Kolejny nie łatwy mecz przed Bawarczykami, ale mam nadzieję, że do przodu :) FCBM!
22.09.2015 11:06
Jak czytam, że Bayern ma się bać BVB, bo dobrze grają to wygląda to tak jakby Bawarczycy nic nie znaczyli w niemieckim futbolu, a raczej jest odwrotnie i tym lepiej dla BL i dla całego Bayernu, że BVB się odradza, bo nie będzie żadnych wymówek, że coś tam i oby tak było do ostatniej kolejki, bo kto ma nie dać rady jak Bayern ? :) FCBM!
21.09.2015 19:16
Słowa, słowa i obydwu zobaczymy w składzie za kolejnych 10 czy 15 kolejek... FCBM!
21.09.2015 12:37
Wczorajszy mecz to byla swietna okazja dla niektorych zmiennikow i to moglo sie podobac i cieszyc podczas calego przebiegu spotkania bardziej niz sam wynik :) FCBM!
20.09.2015 11:51
Miła niespodzianka co do wyjściowej jedenastki, bo mało się kto takiej spodziewał :) FCBM!
19.09.2015 14:58
Po wyjściowym składzie widać, że Guardiola chce dać odpocząć tym najlepszym i mam nadzieję, że zmiennicy nie zlekceważą rywala :) FCBM!
19.09.2015 14:48
Co prawda to prawda, bo w piłce nic nie jest pewnego na 100 % :) FCBM!
19.09.2015 14:44
Gabricone -> Fakt po Borku widać zmiany, ale to co robi Hajto to brak słów i w dodatku oprócz, że były piłkarz to i były trener, a robi takie błędy (można się nie znać dobrze na piłce, ale jakieś elementarne zasady trzeba mieć, a u "wielkich fachowców" to kompromitacja jednym słowem)... FCBM!
19.09.2015 14:43
Gabricone -> Tylko pytanie czy coś to da, bo znając życie to pewnie nie, bo oni mają gdzieś to kto co piszę i liczą się układy... FCBM!
19.09.2015 12:35
Tylko Eurosport 2 z jednym wyjątkiem i komentatorem Hajto, który jak zwykle jest nieprzygotowany do jakiejkolwiek transmisji i gada takie bzdury, że na byłego piłkarza nie wypada mu, bo aż żal a z drugiej strony śmieszność w jego wykonaniu... FCBM!
19.09.2015 12:11
Udogodnienia, a za tym idzie nowoczesność kradnie normalne relacje między ludzkie... FCBM!
19.09.2015 11:30
W dzisiejszym meczu tak łatwo być nie musi, ale koniec końców Bawarczycy wg mnie wygrają :) FCBM!
19.09.2015 11:07
Legia to po dzisiejszym meczu to nie ma nawet co liczyc na wyjscie z grupy, bo takie mecze jak dzis to sie wygrywa... FCBM!
17.09.2015 21:30
Bez komentarza :) FCBM!
17.09.2015 18:50
Po meczu w Pireusie można powiedzieć, że Bawarczycy w 100 % zrealizowali swoje zadanie, a to co ostatnio pokazuje Muller to nie jeden gracz ofensywny mógłby mu pozazdrościć :) FCBM!
17.09.2015 11:03
Jak na razie z niemieckich drużyn w LM Wilki trzymają poziom i wg mnie mają duże szansę by wyjść z grupy :) FCBM!
15.09.2015 22:35
Niektórzy trenerzy są niespełna rozumu myśląc, że jak nakupują graczy za grube miliony to wszystko się wygra i do tej grupy zespołów i trenerów dołączył MU i LVG... FCBM!
15.09.2015 22:09
W meczu z FCA widać było po jego wejściu, że ciągnie go do przodu podobnie jak Coste :) FCBM!
15.09.2015 14:39
Straszna lipa, że w tym sezonie LM nie ma na TVP czy Polsacie jak to było przez ostatnie lata i nawet polskich drużyn w LE nie będą pokazywać na TVP 1 czy 2 i na TVP Sport tylko na Eurosporcie i TVP Regionalnych (dobrze, że te dwa chociaż są) a co do Bayernu to zagra dziś jeden z wielu meczy, który trzeba wygrać i tyle w temacie :) FCBM!
15.09.2015 10:44
Można się dobrze nachapać, a i w LE też premie poszły w górę, czyli warto grać w europejskich pucharach nawet dla przeciętnej drużyny to jest duży zastrzyk gotówki :) FCBM!
15.09.2015 10:39
Anglik może grać na pozycji pomocnika lub napastnika, ale nie wiem czy jest warty zachodu, a jeśli nawet to nie takie talenty były w Bayernie i nic z tego w większości nie wychodziło, a po drugie to pewnie przejdzie do lepszego klubu z PL i słuch o nim zaginie w rezerwach :) FCBM!
14.09.2015 11:04
Jeden sędzia by odgwizdał karnego, a drugi nie i to jest suwerenna decyzja sędziów, bo pewnie nie tylko jednego (ma koło siebie "asystentów")... FCBM!
13.09.2015 12:39
Od kilku sezonow kolejna trudna przeprawa z FCA i widac bylo to we wczorajszym meczu, a karnego tak naprawde nie powinno byc i sedzia podjal taka decyzje, a nie inna :) FCBM!
13.09.2015 10:43
Wygrać przede wszystkim choć może nie być łatwo, ale to zależy jak się mecz ułoży :) FCBM!
12.09.2015 11:17
Stara spiewka Guardioli :) FCBM!
11.09.2015 19:34
Można i się nie cieszyć, ale później widać takie obrazki, że Bawarczycy zdobywają BL pod koniec marca i dostają lanie od Realu w LM i gdzie tu dalsza motywacja jak BL zdobyta, a wiemy że to jest nr 1 dla Bayernu... FCBM!
09.09.2015 11:56
Zawsze jest większa motywacja jak rywal jest silny i to już nie raz udowodniono, a Bayern potrzebuje tego, bo wpadnie we własne sidła :) FCBM!
09.09.2015 11:34
MLS to najlepsza liga dla weteranów piłkarskich, a jak będzie to czas pokaże i mógłby poprawić wykonywanie rzutów karnych :) FCB!
09.09.2015 11:31
Jeszcze niektóre drużyny mają kaca po MŚ i trudno im jeszcze wytrzeźwieć na dobre... FCBM!
07.09.2015 10:45
Powrót do korzeni i oby swoim bezcennym doświadczeniem pomógł Werderowi w lepszej grze :) FCBM!
07.09.2015 10:43
Mimo przegranego meczu to widac progres i to nawet duzy w grze polskiej druzyny i to cieszy, a kadra niemiecka jak zawsze silna :) FCBM!
05.09.2015 19:34
Tak poza eliminacjami to druga druzyna Bayernu wygrala u siebie kolejny ligowy mecz z Fc Memmingen 2-0 po bramkach Pantovica i Weihraucha :) FCBM!
04.09.2015 23:24
Po bramce dla Polski niemieccy zawodnicy zaczeli sie glubic, ale to dobrze dla meczu :) FCBM!
04.09.2015 21:35
Jak Bayern ma pewny wynik w danym meczu to dla mnie Costa moze sie nawet turlac po boisku :) FCBM!
04.09.2015 12:24
Po raz kolejny dziwna sytuacja z Vidalem i mam nadzieję, że ktoś go ustawi w Bayernie, bo dojdzie do tego, że któregoś dnia przyjdzie pijany na trening Bayernu i tu nie chodzi o to, że człowiek ma sobie czasem nie wypić, ale są jakieś zasady, a jak chce ktoś pić to w wolnym czasie od pracy... FCBM!
04.09.2015 10:06
Szansa dla Comana i zobaczymy jaka bedzie jego przydatnosc dla Bayernu... FVBM!
03.09.2015 22:37
Gdy wszyscy będą zdrowi na 100 % to jest moc, a sezon jest długi to pewnie każdy pogra jeśli będzie odpowiednia rotacja :) FCBM!
03.09.2015 15:49
Najpierw Thiago pozniej Alonso, a na koncu Guardiola... FCBM!
03.09.2015 11:07
Tylko grac i wygrywac :) FCBM!
03.09.2015 10:51
Raczej nie inaczej :) FCBM!
03.09.2015 10:50
Ja tam nie mam nic przeciwko, bo to by było z korzyścią dla Bawarczyków :) FCBM!
02.09.2015 11:44
Wiekszosc tego nie zrozumie, ale pieniadze nie dadza sukcesu, a moga tylko ulatwic co nie znaczy, ze przyjdzie sukces :) FCBM!
01.09.2015 19:06
Jedna z pozytywnych postaci w Bayernie, ale powoli było widać, że gra w klubie z Monachium przerasta go i mam nadzieję, że w Wolfsburgu się odbuduje :) FCBM!
01.09.2015 10:23
Co prawda to prawda, ale niestety ktoś ma w tym udział i ma z tego zysk, a przede wszystkim ktoś na to pozwala i nie będę pisał kto, bo każdy się pewnie domyśla... FCBM!
01.09.2015 10:21
Prawie każdy piłkarz jak przechodzi do Bayernu to tak mówi, a wcześniej co innego no ale nie trzeba go skreślać od razu, bo oby odpalił jak Costa :) FCBM!
31.08.2015 10:57
Ostateczna decyzja kogo Bayern sprowadza, a kogo nie zalezy od zarzadu, a nie od trenera, bo trener daje tylko propozycje kogo by chcial :) FCBM!
30.08.2015 16:04
Moze to bedzie taki Franck Ribery 2.0 :) FCBM!
30.08.2015 15:41
Nie ma o co sie spinac wazne, ze Costa daje bardzo duzo druzynie, a co do Dante to Bayern juz nie na jego sily i wszystko wskazuje iz Coman bedzie ostatnim wzmocnieniem Bawarczykow w tym okienku... FCBM!
30.08.2015 13:44
Heat -> I zapomniałem wspomnieć o Marokańczyku, czyli nie wygląda to aż tak dobrze w obronie, a co do Schurrle to powinien w końcu odpalić, bo kiedy jak nie teraz :) ? FCBM!
30.08.2015 12:46
Heat -> Trzeba dodać, że obok KdB ma odejść Perisic :) FCBM!
30.08.2015 12:40
Nie chce mi się wierzyć, że przy odejściu Dante Bayernu nie zasili żaden obrońca i przez cały sezon granie do pary z Boatengiem z wolnym jak wóz z węglem Alonso ? Wątpię i w dodatku nie wiadomo kiedy wrócą do pełnej sprawności Holger i Martinez nie pisząc już o Janie ... FCBM!
30.08.2015 12:37
Zobaczymy, ale przy odejsciu Dante wszystko jest mozliwe... FCBM!
30.08.2015 11:08
Wszystko wskazuje na to, ze odejdzie... FCBM!
30.08.2015 11:05
Nic dodac nic ujac :) FCBM!
30.08.2015 11:04
Akcja cud miod i i jeszcze jeden taki Costa by sie przydal i moze nim bedzie Coman, a Tomek zrobil co do niego nalezy :) FCBM!
29.08.2015 18:59
Do pewnego momentu będzie to wyrównany mecz, ale Bawarczycy jak zwykle pod koniec docisną, a co do odejścia Dante to nowy obrońca wg mnie zasili Bayern plus Coman wszystko na to wskazuje :) FCBM!
29.08.2015 11:23
Cały Bayern, czyli wszystko robione po cichu i jak ktoś z Bayernu mówi, że nie będzie żadnych transferów to znaczy, że coś będzie jednak :) FCBM!
28.08.2015 23:42
Zawsze jak ktoś z Bayernu dementował jakieś ewentualne transfery to się okazywało, że na boku było coś szykowało i ja bym poczekał jeszcze te kilka dni to się okaże na 100 % :) FCBM!
28.08.2015 11:03
I bardzo dobrze, bo w Bayerze pewnie pogra więcej i wróci silniejszy z większym doświadczeniem, a przede wszystkim nic nie straci, bo Aptekarze grają w LM :) FCBM!
28.08.2015 11:00
Grupa Bayernu nie jest, az tak trudna, a czy latwo bedzie to boisko zweryfikuje i grupa smierci dla mnie to grupa D ;) FCBM!
27.08.2015 20:37
No to Bayern w grupie F :) FCBM!
27.08.2015 18:08
Riberyy007 - Wtedy to ja nie wiem czy by bylo sie z czego cieszyc czy plakac :) FCBM!
27.08.2015 12:57
Cos przeczuwam, ze to moze byc zwiazane z dluzszym pobytem Guardioli w Bayernie... FCBM!
27.08.2015 12:42
U góry jest chyba błąd, bo na ESP transmisja z losowania zaczyna się o godzinie 18, a co do samego losowania to obstawiam, ze rywalami Bayernu w fazie grupowej bedzie Atletico, Szachtar i Bate :) FCBM!
27.08.2015 11:51
Teraz pytanie kogo Bawarczycy jeszcze sprowadzą czy to tylko plotki i nikogo ? Z jednej strony Coman, a z drugiej obrońca i wcale by się nie zdziwił jeśli mieli by oko na Laporte, bo pewnie radzili się Martineza i powiedział to i owo szefostwu Bayernu o francuskim obrońcy, czyli teoretycznie nie jest to Bask (wiemy jakie jest przywiązanie klubu do rodowitych Basków) i można by było go wyciągnąć tylko jak piszę u góry za 50 mln, ale możliwe, że zbili by do około 35 lub 40 mln i jest jeszcze jedno ale mogą być cyrki z tym transferem tak jak z Martinezem :) FCBM!
27.08.2015 11:47
Mogę się mylić, ale przedłużenie kontraktu przez Thiago zwiastuje, że Guardiola zostanie na dłużej w Bayernie... FCBM!
27.08.2015 11:41
I dobrze, bo w obecnej sytuacji z obrona lepiej go miec niz nie miec :) FCBM!
27.08.2015 00:33
Obstawiam, ze rywalami Bayernu w fazie grupowej bedzie Atletico, Szachtar i Bate :) FCBM!
27.08.2015 00:30
Jutro losowanie fazy gruowej LM jak co roku w Eurosporcie o 18, a LE w piątek na Eurosporcie 2 o 13 :) FCBM!
Pierwszy powazny sprawdzian przed Bawarczykami i mam nadzieje, ze dadza rade bo jak nie oni to kto :) FCBM!
04.10.2015 11:03
Bayern z mocnymi rywalami może tylko i wyłącznie sam sobie zaszkodzić jeśli jest w formie :) FCBM!
30.09.2015 11:31
Bayern zrobił to co miał zrobić pewnie i do przodu (nic dodać nic ująć). Nie obyło się wczoraj bez niespodzianek i jeśli takie Dinamo ogrywa Arsenal, a wczoraj Bawarczycy rozbili Chorwatów to jakie Arsenal musi być słabe (z sezonu na sezon) i chyba pierwszy raz od jakiegoś czasu Londyńczycy mogą nie wyjść z grupy, a to jest bardzo prawdopodobne, bo Bayern będzie chciał szybko zapewnić sobie awans z grupy i na pewno żadnej taryfy ulgowej nie będzie w dwumeczu :) FCBM!
30.09.2015 11:13
Z BVB to trzeba będzie biegać w tą i z powrotem, bo ich tak szybko się nie zajeździ :) FCBM!
28.09.2015 12:42
Może to taka taktyka na wymęczenie rywala :) FCBM!
28.09.2015 12:33
Wyjątek między Bayernem, a Arsenalem jest taki, że po nich można się wszystkiego spodziewać, bo nigdy nie mieli równej formy i z byle kim potrafią przegrać w przeciwieństwie do Bayernu, a jeśli Bayernowi już coś takiego się zdarzy to raz na jakiś czas :) FCBM!
27.09.2015 13:01
To nie jest tak, że poszczególni piłkarze co mecz będą grać świetnie, bo przyjdą takie spotkania, że będzie to wyglądało przeciętnie i może i nawet słabo, bo to są tylko ludzie jak każdy z Nas :) FCBM!
27.09.2015 12:58
Nie wiem jak Bayern to robi, ale Costa i Coman to są transfery trafione w 10 i to tak naprawdę za niewielki koszt w porównaniu za piłkarzy, których się obecnie kupuje przepłacając kilkanaście dobrych milionów :) FCBM!
27.09.2015 12:39
Kolejny mecz w wykonaniu Bawarczyków, gdzie pierwszą połowa bardzo mizerna, a w drugiej się jak zwykle rrozstrzelali hmm nie wiem czy to taką taktyka na poręczenie rywala :) FCBM!
26.09.2015 21:17
Alonso to powinien grać tylko w przypadku dużych ubytków w defensywie, a nie jak wszyscy są prawie zdrowi (tego się nigdy nie zrozumie niestety)... FCBM!
26.09.2015 15:23
Cieszy powrót Martineza do składu, bo w swojej optymalnej formie wymiatał za czasów Juppa :) FCBM!
26.09.2015 14:58
Jakoś trudno sobie wyobrazić, że chcieli się jego pozbyć mimo, że miał non stop kontuzje, bo tak to można by kilka piłkarzy sprzedać, bo mieli czy mają kontuzje, a to nie w stylu Bayernu... FCBM!
26.09.2015 14:55
Guardiola już pewnie wie jaka będzie najbliższa jego przyszłość, a pozostałym zainteresowanym pozostaje poczekać na tą decyzję :) FCBM!
25.09.2015 21:49
Jutrzejszy mecz może być podobny do tego z Darmstadt, ale ważne by wpadły kolejne 3 pkt :) FCBM!
25.09.2015 11:52
Niech się MU skupi na grze w LM, bo zaczynają się kompromitować... FCBM!
25.09.2015 11:50
Jeśli Thiago przedłużył kontrakt to na 99 % to samo uczyni Guardiola... FCBM!
25.09.2015 11:11
Z tego co piszą to bliżej Jurgenowi do podjęcia pracy w lidze angielskiej i wszystko na to wskazuje, bo tyle lat trenował BVB i rywalizował z Bayernem "na noże" i miałby nagle zostać trenerem Bayernu hmm wątpię, a co do samego Guardioli to chyba raczej zostanie na kolejne lata w Bayernie, bo ma dostać kontrakt nie do odrzucenia od Kalle... FCBM!
25.09.2015 11:09
Bardzo dobrze, że Bayern się ambitnie rozwija i oby tak dalej :) FCBM!
24.09.2015 22:33
Jak skończył się tego lata jak do końca kontraktu pozostało jemu jeszcze ponad pół roku, a mamy obecnie 2015 rok :) FCBM!
24.09.2015 12:27
Byakuyaa -> Święta prawda :) FCBM!
24.09.2015 12:05
Słowa Kalle brzmią tak jakby to był ostatni sezon Guardioli w Bayernie, ale czy to dobrze czy źle to sam nie wiem, bo niby w obwodzie jest Jurgen jak coś... FCBM!
24.09.2015 12:00
To dopiero początek sezonu, więc zobaczymy i nie ma co gdybać :) FCBM!
24.09.2015 11:26
Nic dodać nic ująć :) FCBM!
23.09.2015 11:54
Nie można całej winy za stracenie 5 bramek obwiniać samego Dantego, bo cała drużyna się nie popisała... FCBM!
23.09.2015 11:53
W tym meczu po pięciu bramkach Lewandowskiego wszystko było możliwe i jedną taką sytuacje na 6-1 zablokował właśnie Dante :) FCBM!
23.09.2015 11:49
Po wczorajszym meczu do Guardioli można mieć po raz kolejny jedno zasadnicze zastrzeżenie, że wystawia graczy tam, gdzie nie trzeba myśląc, że zbawi tym świat np. Alaba na środku obrony to jakieś niewytłumaczalne nieporozumienie, bo można było zagrać trzema obrońcami lub Alonso na środku, bo bardziej się tam nadaje, a Alabe dać do przodu a nie grać nim na środku obrony w takim meczu jak wczoraj i efekty były widoczne w pierwszej połowie, ale koniec końców skończyło się szczęśliwie tylko tego szczęścia może kiedyś zabraknąć... FCBM!
23.09.2015 11:32
A kto by się spodziewał takiego rozwoju wydarzeń i chyba sama wróżka by nie wywróżyła czegoś takiego :) FCBM!
22.09.2015 23:50
Pierwsza połowa w wykonaniu Bawarczyków bardzo słaba plus do tego Alaba grał nie na swojej pozycji, a druga połowa to chyba nikt nie wiedział o co chodzi i "mały" szok można delikatnie ująć :) FCBM!
22.09.2015 23:46
Rufus87 -> Plus do tego doszło pewnie wypalenie w BMG jak w przypadku Kloppa w BVB... FCBM!
22.09.2015 11:20
BMG zrobiła jeden kolosalny błąd przed rozpoczęciem sezonu, czyli nie wzmocniła się za bardzo, a jak chce się walczyć na trzech frontach to jest to mus :) FCBM!
22.09.2015 11:15
Bayern jak zwykle z klasą :) FCBM!
22.09.2015 11:11
Kolejny nie łatwy mecz przed Bawarczykami, ale mam nadzieję, że do przodu :) FCBM!
22.09.2015 11:06
Jak czytam, że Bayern ma się bać BVB, bo dobrze grają to wygląda to tak jakby Bawarczycy nic nie znaczyli w niemieckim futbolu, a raczej jest odwrotnie i tym lepiej dla BL i dla całego Bayernu, że BVB się odradza, bo nie będzie żadnych wymówek, że coś tam i oby tak było do ostatniej kolejki, bo kto ma nie dać rady jak Bayern ? :) FCBM!
21.09.2015 19:16
Słowa, słowa i obydwu zobaczymy w składzie za kolejnych 10 czy 15 kolejek... FCBM!
21.09.2015 12:37
Wczorajszy mecz to byla swietna okazja dla niektorych zmiennikow i to moglo sie podobac i cieszyc podczas calego przebiegu spotkania bardziej niz sam wynik :) FCBM!
20.09.2015 11:51
Miła niespodzianka co do wyjściowej jedenastki, bo mało się kto takiej spodziewał :) FCBM!
19.09.2015 14:58
Po wyjściowym składzie widać, że Guardiola chce dać odpocząć tym najlepszym i mam nadzieję, że zmiennicy nie zlekceważą rywala :) FCBM!
19.09.2015 14:48
Co prawda to prawda, bo w piłce nic nie jest pewnego na 100 % :) FCBM!
19.09.2015 14:44
Gabricone -> Fakt po Borku widać zmiany, ale to co robi Hajto to brak słów i w dodatku oprócz, że były piłkarz to i były trener, a robi takie błędy (można się nie znać dobrze na piłce, ale jakieś elementarne zasady trzeba mieć, a u "wielkich fachowców" to kompromitacja jednym słowem)... FCBM!
19.09.2015 14:43
Gabricone -> Tylko pytanie czy coś to da, bo znając życie to pewnie nie, bo oni mają gdzieś to kto co piszę i liczą się układy... FCBM!
19.09.2015 12:35
Tylko Eurosport 2 z jednym wyjątkiem i komentatorem Hajto, który jak zwykle jest nieprzygotowany do jakiejkolwiek transmisji i gada takie bzdury, że na byłego piłkarza nie wypada mu, bo aż żal a z drugiej strony śmieszność w jego wykonaniu... FCBM!
19.09.2015 12:11
Udogodnienia, a za tym idzie nowoczesność kradnie normalne relacje między ludzkie... FCBM!
19.09.2015 11:30
W dzisiejszym meczu tak łatwo być nie musi, ale koniec końców Bawarczycy wg mnie wygrają :) FCBM!
19.09.2015 11:07
Legia to po dzisiejszym meczu to nie ma nawet co liczyc na wyjscie z grupy, bo takie mecze jak dzis to sie wygrywa... FCBM!
17.09.2015 21:30
Bez komentarza :) FCBM!
17.09.2015 18:50
Po meczu w Pireusie można powiedzieć, że Bawarczycy w 100 % zrealizowali swoje zadanie, a to co ostatnio pokazuje Muller to nie jeden gracz ofensywny mógłby mu pozazdrościć :) FCBM!
17.09.2015 11:03
Jak na razie z niemieckich drużyn w LM Wilki trzymają poziom i wg mnie mają duże szansę by wyjść z grupy :) FCBM!
15.09.2015 22:35
Niektórzy trenerzy są niespełna rozumu myśląc, że jak nakupują graczy za grube miliony to wszystko się wygra i do tej grupy zespołów i trenerów dołączył MU i LVG... FCBM!
15.09.2015 22:09
W meczu z FCA widać było po jego wejściu, że ciągnie go do przodu podobnie jak Coste :) FCBM!
15.09.2015 14:39
Straszna lipa, że w tym sezonie LM nie ma na TVP czy Polsacie jak to było przez ostatnie lata i nawet polskich drużyn w LE nie będą pokazywać na TVP 1 czy 2 i na TVP Sport tylko na Eurosporcie i TVP Regionalnych (dobrze, że te dwa chociaż są) a co do Bayernu to zagra dziś jeden z wielu meczy, który trzeba wygrać i tyle w temacie :) FCBM!
15.09.2015 10:44
Można się dobrze nachapać, a i w LE też premie poszły w górę, czyli warto grać w europejskich pucharach nawet dla przeciętnej drużyny to jest duży zastrzyk gotówki :) FCBM!
15.09.2015 10:39
Anglik może grać na pozycji pomocnika lub napastnika, ale nie wiem czy jest warty zachodu, a jeśli nawet to nie takie talenty były w Bayernie i nic z tego w większości nie wychodziło, a po drugie to pewnie przejdzie do lepszego klubu z PL i słuch o nim zaginie w rezerwach :) FCBM!
14.09.2015 11:04
Jeden sędzia by odgwizdał karnego, a drugi nie i to jest suwerenna decyzja sędziów, bo pewnie nie tylko jednego (ma koło siebie "asystentów")... FCBM!
13.09.2015 12:39
Od kilku sezonow kolejna trudna przeprawa z FCA i widac bylo to we wczorajszym meczu, a karnego tak naprawde nie powinno byc i sedzia podjal taka decyzje, a nie inna :) FCBM!
13.09.2015 10:43
Wygrać przede wszystkim choć może nie być łatwo, ale to zależy jak się mecz ułoży :) FCBM!
12.09.2015 11:17
Stara spiewka Guardioli :) FCBM!
11.09.2015 19:34
Można i się nie cieszyć, ale później widać takie obrazki, że Bawarczycy zdobywają BL pod koniec marca i dostają lanie od Realu w LM i gdzie tu dalsza motywacja jak BL zdobyta, a wiemy że to jest nr 1 dla Bayernu... FCBM!
09.09.2015 11:56
Zawsze jest większa motywacja jak rywal jest silny i to już nie raz udowodniono, a Bayern potrzebuje tego, bo wpadnie we własne sidła :) FCBM!
09.09.2015 11:34
MLS to najlepsza liga dla weteranów piłkarskich, a jak będzie to czas pokaże i mógłby poprawić wykonywanie rzutów karnych :) FCB!
09.09.2015 11:31
Jeszcze niektóre drużyny mają kaca po MŚ i trudno im jeszcze wytrzeźwieć na dobre... FCBM!
07.09.2015 10:45
Powrót do korzeni i oby swoim bezcennym doświadczeniem pomógł Werderowi w lepszej grze :) FCBM!
07.09.2015 10:43
Mimo przegranego meczu to widac progres i to nawet duzy w grze polskiej druzyny i to cieszy, a kadra niemiecka jak zawsze silna :) FCBM!
05.09.2015 19:34
Tak poza eliminacjami to druga druzyna Bayernu wygrala u siebie kolejny ligowy mecz z Fc Memmingen 2-0 po bramkach Pantovica i Weihraucha :) FCBM!
04.09.2015 23:24
Po bramce dla Polski niemieccy zawodnicy zaczeli sie glubic, ale to dobrze dla meczu :) FCBM!
04.09.2015 21:35
Jak Bayern ma pewny wynik w danym meczu to dla mnie Costa moze sie nawet turlac po boisku :) FCBM!
04.09.2015 12:24
Po raz kolejny dziwna sytuacja z Vidalem i mam nadzieję, że ktoś go ustawi w Bayernie, bo dojdzie do tego, że któregoś dnia przyjdzie pijany na trening Bayernu i tu nie chodzi o to, że człowiek ma sobie czasem nie wypić, ale są jakieś zasady, a jak chce ktoś pić to w wolnym czasie od pracy... FCBM!
04.09.2015 10:06
Szansa dla Comana i zobaczymy jaka bedzie jego przydatnosc dla Bayernu... FVBM!
03.09.2015 22:37
Gdy wszyscy będą zdrowi na 100 % to jest moc, a sezon jest długi to pewnie każdy pogra jeśli będzie odpowiednia rotacja :) FCBM!
03.09.2015 15:49
Najpierw Thiago pozniej Alonso, a na koncu Guardiola... FCBM!
03.09.2015 11:07
Tylko grac i wygrywac :) FCBM!
03.09.2015 10:51
Raczej nie inaczej :) FCBM!
03.09.2015 10:50
Ja tam nie mam nic przeciwko, bo to by było z korzyścią dla Bawarczyków :) FCBM!
02.09.2015 11:44
Wiekszosc tego nie zrozumie, ale pieniadze nie dadza sukcesu, a moga tylko ulatwic co nie znaczy, ze przyjdzie sukces :) FCBM!
01.09.2015 19:06
Jedna z pozytywnych postaci w Bayernie, ale powoli było widać, że gra w klubie z Monachium przerasta go i mam nadzieję, że w Wolfsburgu się odbuduje :) FCBM!
01.09.2015 10:23
Co prawda to prawda, ale niestety ktoś ma w tym udział i ma z tego zysk, a przede wszystkim ktoś na to pozwala i nie będę pisał kto, bo każdy się pewnie domyśla... FCBM!
01.09.2015 10:21
Prawie każdy piłkarz jak przechodzi do Bayernu to tak mówi, a wcześniej co innego no ale nie trzeba go skreślać od razu, bo oby odpalił jak Costa :) FCBM!
31.08.2015 10:57
Ostateczna decyzja kogo Bayern sprowadza, a kogo nie zalezy od zarzadu, a nie od trenera, bo trener daje tylko propozycje kogo by chcial :) FCBM!
30.08.2015 16:04
Moze to bedzie taki Franck Ribery 2.0 :) FCBM!
30.08.2015 15:41
Nie ma o co sie spinac wazne, ze Costa daje bardzo duzo druzynie, a co do Dante to Bayern juz nie na jego sily i wszystko wskazuje iz Coman bedzie ostatnim wzmocnieniem Bawarczykow w tym okienku... FCBM!
30.08.2015 13:44
Heat -> I zapomniałem wspomnieć o Marokańczyku, czyli nie wygląda to aż tak dobrze w obronie, a co do Schurrle to powinien w końcu odpalić, bo kiedy jak nie teraz :) ? FCBM!
30.08.2015 12:46
Heat -> Trzeba dodać, że obok KdB ma odejść Perisic :) FCBM!
30.08.2015 12:40
Nie chce mi się wierzyć, że przy odejściu Dante Bayernu nie zasili żaden obrońca i przez cały sezon granie do pary z Boatengiem z wolnym jak wóz z węglem Alonso ? Wątpię i w dodatku nie wiadomo kiedy wrócą do pełnej sprawności Holger i Martinez nie pisząc już o Janie ... FCBM!
30.08.2015 12:37
Zobaczymy, ale przy odejsciu Dante wszystko jest mozliwe... FCBM!
30.08.2015 11:08
Wszystko wskazuje na to, ze odejdzie... FCBM!
30.08.2015 11:05
Nic dodac nic ujac :) FCBM!
30.08.2015 11:04
Akcja cud miod i i jeszcze jeden taki Costa by sie przydal i moze nim bedzie Coman, a Tomek zrobil co do niego nalezy :) FCBM!
29.08.2015 18:59
Do pewnego momentu będzie to wyrównany mecz, ale Bawarczycy jak zwykle pod koniec docisną, a co do odejścia Dante to nowy obrońca wg mnie zasili Bayern plus Coman wszystko na to wskazuje :) FCBM!
29.08.2015 11:23
Cały Bayern, czyli wszystko robione po cichu i jak ktoś z Bayernu mówi, że nie będzie żadnych transferów to znaczy, że coś będzie jednak :) FCBM!
28.08.2015 23:42
Zawsze jak ktoś z Bayernu dementował jakieś ewentualne transfery to się okazywało, że na boku było coś szykowało i ja bym poczekał jeszcze te kilka dni to się okaże na 100 % :) FCBM!
28.08.2015 11:03
I bardzo dobrze, bo w Bayerze pewnie pogra więcej i wróci silniejszy z większym doświadczeniem, a przede wszystkim nic nie straci, bo Aptekarze grają w LM :) FCBM!
28.08.2015 11:00
Grupa Bayernu nie jest, az tak trudna, a czy latwo bedzie to boisko zweryfikuje i grupa smierci dla mnie to grupa D ;) FCBM!
27.08.2015 20:37
No to Bayern w grupie F :) FCBM!
27.08.2015 18:08
Riberyy007 - Wtedy to ja nie wiem czy by bylo sie z czego cieszyc czy plakac :) FCBM!
27.08.2015 12:57
Cos przeczuwam, ze to moze byc zwiazane z dluzszym pobytem Guardioli w Bayernie... FCBM!
27.08.2015 12:42
U góry jest chyba błąd, bo na ESP transmisja z losowania zaczyna się o godzinie 18, a co do samego losowania to obstawiam, ze rywalami Bayernu w fazie grupowej bedzie Atletico, Szachtar i Bate :) FCBM!
27.08.2015 11:51
Teraz pytanie kogo Bawarczycy jeszcze sprowadzą czy to tylko plotki i nikogo ? Z jednej strony Coman, a z drugiej obrońca i wcale by się nie zdziwił jeśli mieli by oko na Laporte, bo pewnie radzili się Martineza i powiedział to i owo szefostwu Bayernu o francuskim obrońcy, czyli teoretycznie nie jest to Bask (wiemy jakie jest przywiązanie klubu do rodowitych Basków) i można by było go wyciągnąć tylko jak piszę u góry za 50 mln, ale możliwe, że zbili by do około 35 lub 40 mln i jest jeszcze jedno ale mogą być cyrki z tym transferem tak jak z Martinezem :) FCBM!
27.08.2015 11:47
Mogę się mylić, ale przedłużenie kontraktu przez Thiago zwiastuje, że Guardiola zostanie na dłużej w Bayernie... FCBM!
27.08.2015 11:41
I dobrze, bo w obecnej sytuacji z obrona lepiej go miec niz nie miec :) FCBM!
27.08.2015 00:33
Obstawiam, ze rywalami Bayernu w fazie grupowej bedzie Atletico, Szachtar i Bate :) FCBM!
27.08.2015 00:30
Jutro losowanie fazy gruowej LM jak co roku w Eurosporcie o 18, a LE w piątek na Eurosporcie 2 o 13 :) FCBM!
26.08.2015 22:45