Polak sam sobie podniósł poprzeczkę i on dobrze o tym wie, więc nie dziwi mnie też, że klub jak i sami kibice oczekują od niego więcej :) FCBM!
07.12.2015 12:33
Kubla -> Czy Polak byłby bardziej ceniony w Madrycie niż w Monachium hmm powątpiewałbym :) FCBM!
07.12.2015 12:29
Lewandowski jeśli odejdzie to na pewno nikt nie będzie za nim płakał, bo taka jest piłka i jak powiedział Lahm odnośnie Guardioli (można to porównać do obecnej sytuacji Lewandowskiego) jeśli Hiszpan odejdzie to Bayern po nim i tak będzie miał topowego trenera i myślę, że to samo tyczy się Polaka :) FCBM!
07.12.2015 12:19
Co do tematu Lewandowskiego i ws. jego podwyżki oraz przejścia do klubu z Madrytu to moim zdaniem wszystko będzie zależało od obecnego sezonu i przede wszystkim to czy Guardiola zostanie, bo zaczyna powoli trochę denerwować fakt, że mówi się jakby Lewandowski był całym Bayernem, a to jest duży błąd. Pamiętamy sytuację z Tonim, że chciał podwyżki, ale wg zarządu jeszcze na nią nie zasługiwał, bo trzeba sobie zapracować na to i jeśli on nie dostał to tym bardziej Lewandowski nie dostanie, a prędzej Muller. Agent Polaka pewnie będzie stawiał takie warunki, że Bayern w myśl zdrowego rozsądku nie zgodzi się na to, a wszystko będzie zależało od Lewandowskiego i to z wielu powodów, bo mówi się, że jakby grał w Madrycie to byłby na pewno w pierwszej trójce plebiscytu FIFA renoma itp. ale tak na dobrą sprawę lepiej mieć najlepiej zarządzany klub na świecie niż większą renomę obecnie i wszystko co za tym idzie, a Bayern prędzej czy później osiągnie to i jest o to spokojny :) FCBM!
07.12.2015 11:54
Obecnie w programie w Cafe Futbol zaczyna się "najezdzanie" na Bayern, bo Lewandowski to i tamto jakby był całym Bayernem i trochę się robi to smieszne, a wg Kowalczyka zaczyna się koniec Arjena w Bayernie, bo nie potrafi się dogadać z Lewandowskim, bo jest indywidualistom, a Guardiola takich nie lubi itp itd głupie gadanie ...FCBM!
06.12.2015 11:23
Szacunek dla BMG, bo wiedzą jak pokonać Bawarczyków i przeciwko nim zawsze się trudno gra co nieraz pokazali i jeszcze jedno nie można przegranej zwalac na kontuzję :) FCBM!
05.12.2015 22:31
I bardzo dobrze, że Real został wykluczony, bo świętych nie ma, a porządek musi być i w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i nie można zawsze poblazac :) FCBM!
04.12.2015 19:12
Na początku pewnie będzie cennym i jednym z pierwszych zmienników :) FCBM!
02.12.2015 14:03
Każda wartościowa osoba w świecie piłki, która trafia do BL sprawia, że ta liga staje się coraz bardziej atrakcyjna, więc trudno tu mówić, że to osłabia ligę niemiecką, a wręcz przeciwnie :) FCBM!
02.12.2015 14:01
Będzie z Franka jeszcze pożytek :) FCBM!
02.12.2015 13:56
Co by się nie działo to wg mnie działacze Bayernu wiedzą już pewnie, że Francuz zostanie na stałe w Bayernie :)
01.12.2015 12:33
Nie było i nie będzie nigdy sprawiedliwości niestety, a plebiscyt Złotej Piłki to jeden Wielki pic na wodę, bo Bayern nawet jak wygra wszystko co jest możliwe to i tak żaden z graczy nie wygra tego nie mówiąc już o reprezentacji, bo Brazylia, Argentyna i Portugalia są cienkie obecnie i jakoś nigdy nie były topowe, a aktualnie to reprezentacja Polski spokojnie by ograła taką Portugalię, a na pewno by nie przegrała :) FCBM!
30.11.2015 17:45
Raczej wszystko wskazuje na to, że przedłuży kontrakt tylko pytanie teraz na ile ? Moim zdaniem maksymalnie na dwa lata (dłuższy kontrakt będzie zaskoczeniem), bo takie warunki postawi mu Bayern, a za tym idzie pewnie większa kasa, bo wykluczam, że to będzie tylko na rok (takie coś nie leży w interesie Bayernu) :) FCBM!
30.11.2015 11:47
Dobrze, że za niedługo będzie przerwa w BL to mam nadzieję, że przede wszystkim Holger jak i Franek dobrze to wykorzystają :) FCBM!
29.11.2015 13:15
Zrobili swoje i tyle w temacie :) FCBM!
29.11.2015 12:53
Wczoraj trafienie Bastiana to nie był pierwszy gol w barwach MU :) FCBM!
29.11.2015 12:52
Pele -> Embolo z Basel pasuje do Wilków, a coraz częściej się mówi o odejściu Niklasa z Vfl to Dost miałby dobrego konkurenta :) FCBM!
28.11.2015 13:51
Myślę, że będzie powoli wchodził z ławki, a co będzie dalej to zobaczymy :) FCBM!
27.11.2015 13:37
Moim zdaniem w tej jedenastce powinno być 4-5 zawodników Bayernu :) FCBM!
27.11.2015 13:33
W Bayernie zawsze byli i będą z topowi bramkarze na świecie :) FCBM!
26.11.2015 11:29
Dobrze by było gdyby pograł końcówkę sezonu, a ważne będzie jak przepracuje okres zimowy :) FCBM!
26.11.2015 11:27
Do 2018 roku jeszcze dużo czasu, więc spokojnie :) FCBM!
26.11.2015 11:25
Awansować to był obowiązek i dopiero teraz zacznie się gra o coś :) FCBM!
25.11.2015 10:48
Wygrać i awansować :) FCBM!
24.11.2015 11:08
Wczorajszy mecz momentami był bardzo wyrównany, ale to nie było aż tak wymęczone zwycięstwo tylko na pewno solidne i wypracowane :) FCBM!
22.11.2015 12:41
Może dziś być łatwo albo trudno, bo roznie może być, ale koniec końców ważna jest wygrana Bawarczykow :) A co do El Clasico to dla mnie już dawno jest to przereklamowane i nudne przede wszystkim... FCBM!
21.11.2015 15:15
Pilkarze Francji jak i Niemiec przetrzymywani są na stadionie że względów bezpieczenstwa, bo obecnie nie ma możliwości opuszczenia stadionu...FCBM!
14.11.2015 01:49
Prawdopodobnie wg nieoficjalnych info obok Francji inne kraje UE będą zamykać granicę...FCBM!
14.11.2015 01:35
Wiadomo, że każdego nie, ale jakieś 10 % muzułmanów to normalni ludzi, czyli tak czy inaczej islam będzie utożsamiany z terroryzmem...FCBM!
14.11.2015 01:27
Jednak jest zmiana i niestety, ale z sali koncertowej zginęło okolo 100 osób, a liczba ogolna przekracza 100...FCBM!
14.11.2015 01:21
Media podają, że zginęło około 100 ludzi, a połowa z nich z sali koncertowej... FCBM!
14.11.2015 01:17
Niestety, ale przy szturmach w 100 ℅ nie da sie by każdy przeżył...FCBM!
14.11.2015 01:13
Wg francuskich służb planowane są kolejne zamachy we Francji...FCBM!
14.11.2015 01:06
Jeden z terrorystów został schwytany przez Policję z sali koncertowej i mówił, że jest powiązany z Państwem Islamskim...FCBM!
14.11.2015 01:01
Obie Reprezentację nadal uwięzione są na stadionie...FCBM!
14.11.2015 00:57
Trzeba znów wprowadzić kontrolę na granicach europejskich niestety, bo innego wyjścia nie ma i zamknąć granicę z zewnątrz Europy... FCBM!
14.11.2015 00:40
Thomas -> Islamiści uważają się za martwych, czyli z nimi żadnych negocjacji nie ma i nigdy nie będzie... FCBM!
14.11.2015 00:36
Thomas -> Wojsko chyba będzie włączone w operację w odbijaniu zakładników w sali koncertowej... FCBM!
14.11.2015 00:33
Obok Policji Wojsko będzie pomagało w Paryzu, czyli wesoło nie jest...FCBM!
14.11.2015 00:30
Niestety, ale ofiar może być ponad 100... FCBM!
14.11.2015 00:27
Przecież wiadomo, że to chodzi o naloty na Państwo Islamskie czyli głównie na Syrię...FCBM!
14.11.2015 00:23
Prezes -> to pewnie głównym powodem jest to, że Francuzi biorą intensywnie udział w nalotach na Syrię i pewnie też dodatkowo, że we Francji żyje dużo muzulmanow... FCBM!
14.11.2015 00:10
Dla Islamistów inne religię się nie licza, bo każdy jest niewierny i to jest główny powód to co robia niestety...FCBM!
14.11.2015 00:04
Nie wiem czy podczas EURO inne państwa nie będą musiały pomagać Francom w zapezpieczeniu, bo ilu będzie tam bardzo ważnych ludzi... FCBM!
13.11.2015 23:48
Lokus -> No i niech tak grają dalej, żeby nudów nie było pod koniec sezonu dla graczy Bayernu w BL :) FCBM!
10.11.2015 13:50
Niech się wezmą do roboty, bo znów pózniej będzie gadanie, że Bayern grał w innej lidze itp itd :) FCBM!
10.11.2015 13:16
Jest Costa jest Comam oraz Arjen, Franek, Gotze i Muller więc styknie na kilka sezonów :) FCBM!
09.11.2015 13:01
Dziwna wypowiedz i nie pierwsza Watzke, bo to pokazuje jakby się poddawali, a mnie zdobycie mistrzostwa przez Bayern przewagą 20 pkt już nie zadowala... FCBM!
09.11.2015 12:58
Zrobili swoje, a gdyby nie Tytoń mogło być z 7-0 :) FCBM!
07.11.2015 21:15
Są dwie opcje albo ktoś z dwójki Holger - Jan zostanie wypożyczony albo Benatia zostanie sprzedany :) FCBM!
06.11.2015 12:59
Czy nie ma ambicji tego bym nie powiedział, bo dla niego pewnie do zaszczyt uczyć się obok jednego z najlepszych bramkarzy na świecie, a Bayern daje mu taką możliwość :) FCBM!
06.11.2015 10:46
Przegrana w Londynie plus remis z Eintrachtem to dało wymiar gniewu co pokazuje wczorajszy wynik :) FCBM!
05.11.2015 12:43
Co by nie pisano o Bayernie to i tak będzie źle i dobrze by było gdyby znów zaistniał w Bayernie i nie ma to znaczenia na jakim stanowisku byle byłby obecny :) FCBM!
03.11.2015 10:55
Na pewno ważne by nie przegrać w tym spotkaniu :) FCBM!
03.11.2015 10:47
Może mieć problem by wywalczyć sobie miejsce w podstawowej jedenastce przy zaskakującej grze Costy i Comana, ale może być pewnym, a zarazem pierwszym wyborem do wejścia z ławki :) FCBM!
02.11.2015 13:35
Jeśli to prawda to dwuletni kontrakt mógłby być :) FCBM!
02.11.2015 13:27
Tylko on sam to wie, ale wg mnie powinien podpisać kontrakt na max. 3 lata i to będzie wszystkich zadowalało, a to byłoby pewnie jego ostatnie przedłużenie :) FCB!
02.11.2015 12:51
Zobaczymy czy drużyna z Darmstadt będzie łatwa w pokonaniu, a co do Belgów to dobrze ich obserwować, bo teraz mają jedno z utalentowanych pokoleń, a DvB wie pewnie co mówi :) FCBM!
02.11.2015 11:47
Nie poddaje się to dobrze, bo takich zawodników potrzebuje otoczenie Bayernu :) FCBM!
02.11.2015 11:43
Nie pasuje po prostu do Bayernu i tyle... FCBM!
01.11.2015 12:52
Mecz jeden z wielu w tym sezonie i trzeba go wygrać i tyle w temacie :) FCBM!
30.10.2015 17:53
Jeśli tylko o rok chce Hiszpan przedłużyć kontrakt to nie ma co sobie głowę tym zawracac i rozpocząć szukanie nowego trenera... FCBM!
30.10.2015 17:51
Costa i Coman to wg mnie jedne z najbardziej udanych transferów ostatnich lat :) FCB!
29.10.2015 13:09
Taki właśnie jest Arsenal :) FCBM!
29.10.2015 12:56
I niech się tak stanie. Amen :) FCBM!
29.10.2015 11:24
Gra Bayernu zaskoczony nie jestem, a tym że Wilki tak łatwo bez walki oddały ten mecz... FCBM!
28.10.2015 00:25
To będzie zupełnie inny mecz niż ten w lidze, ale pytanie czy łatwiejszy pewnie nie, bo nic dwa razy się nie zdarza, a Wilki tak naprawdę nie mają nic do stracenia :) FCBM!
27.10.2015 10:34
Czyżby to zwiastun podpisania przez Hiszpana nowego kontraktu :) ? FCBM!
24.10.2015 23:36
Mecz do jednej bramki i tyle w temacie :) FCBM!
24.10.2015 19:03
Zgadza się mecz Bayernu na ES głównym i będzie tak przez cztery kolejki :) FCBM!
24.10.2015 15:18
Nie wiem czy ja mam takie odczucie, ale wygrywanie meczów przez Bayern w BL nie ma już takiego smaku jak kiedyś :) FCBM!
24.10.2015 11:37
Szczerze mówiąc to jestem trochę zaskoczony przegraną Bawarczyków, bo myślałem, że najbidniej remis padnie, ale na AA nie będzie można przegrać i to wierzę :) FCBM!
21.10.2015 20:51
Patrząc na wiek i umiejętności to myślę, że Calhanoglu jest lepszy, a w wieku Bośniaka będzie jeszcze lepszy :) FCBM!
21.10.2015 15:19
Szczerze mówiąc to jestem trochę zaskoczony przegraną Bawarczyków, bo myślałem, że najbidniej remis padnie, ale na AA nie będzie można przegrać i to wierzę :) FCBM!
21.10.2015 15:17
W ostateczności remis nie będzie zły :) FCBM!
20.10.2015 11:03
Zgadzam się Bayern w razie w musi mieć alternatywę :) FCBM!
18.10.2015 18:25
Kolejny mecz z serii tzw. nudnych meczy, gdzie trzeba wyrwać zębami zwycięstwo, bo takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo :) FCBM!
18.10.2015 10:27
Dajesz, dajesz Holger :) FCBM!
14.10.2015 11:30
Teraz pytanie jakie konkretnie media to podają... ? FCBM!
13.10.2015 11:47
Wytyczył całkiem nowy kierunek na pozycji bramkarza :) FCBM!
12.10.2015 22:42
Reprezentacja Holandii sama sobie winna i tyle w temacie :) FCBM!
12.10.2015 12:04
Wszystko możliwe :) FCBM!
12.10.2015 11:30
Tylko sam jeden Lewandowski nie zawsze będzie wszystko wygrywał i inni też się muszą pokazać, bo jak nie to na EURO 2016 znów marnie to widzę :) FCBM!
12.10.2015 11:05
Po dwóch ostatnich spotkaniach widać, że reprezentacja Niemiec zagrała mecze na dogranie eliminacji tak jakby się im nie chciało, bo niczym szczególnym się nie pokazali, a wzbudziło moje zaskoczenie szczególnie wynik z Irlandią... FCBM!
12.10.2015 10:54
Trzeba mu oddać na pewno to, że gdyby nie jego bramki to awansu polskiej reprezentacji by nie było :) FCBM!
12.10.2015 10:50
Taka kontuzja to zawsze nic miłego dla piłkarza, ale tragedii nie ma do końca, bo jest kim grać, a do składu jeszcze wraca powoli Franek i Arjen :) FCBM!
09.10.2015 20:18
Jeśli Coman nadal będzie się pokazywał z dobrej strony to Bayern pewnie go wykupi :) FCBM!
09.10.2015 10:57
Arjen wraca powoli Franek i Holger też hmm będzie się działo :) FCBM!
09.10.2015 10:55
To jest bardzo (mógłby być) prawdopodobny transfer, bo Niemiec ma 23 lata dopiero i taki obrońca na lata byłby, a Benatia okazuje się powoli niewypałem za grube miliony i pytanie czy Marokańczyk dostanie jeszcze szanse u Guardioli jeśli Hiszpan będzie nadal trenerem Bayernu... FCBM!
09.10.2015 10:51
Manuel i spółka chcą zająć pierwsze miejsce w grupie więc nie ma tu mowy o żadnym podkładaniu się i nawet jak mecz nie idzie zawsze grają do końca i zazwyczaj wygrywają :) FCB!
08.10.2015 19:27
Dobrze jakby reprezentacja Niemiec wygrala dzis, bo by przy okazji zapewnili Polakom awans, a Polacy by nie musieli sie tak spinac i remis z ich strony bylby bardzo dobry :) FCBM!
08.10.2015 16:11
Jeśli Guardiola zostanie na najbliższe trzy lub cztery sezony nie licząc oczywiście obecnego to ja nie widzę żadnego problemu, bo widzę, że Hiszpan powoli rozumie co robił źle :) FCBM!
07.10.2015 11:08
Musi wiedziec, że bliscy są koło niego... FCBM!
06.10.2015 20:39
Ja też się nie spodziewałem, że BVB tak mizernie zagra, bo oczekiwałem po nich więcej, a przecież w meczu w LE z Paokiem grali praktycznie w rezerwowym składzie i tego nie rozumiem jak słabo rozegrali mecz z Bawarczykami... FCBM!
06.10.2015 11:43
Oby kolejne wcześniejsze zdobycie mistrzostwa znów nie odbiło się czkawką :) FCB!
06.10.2015 11:40
Wcale się nie dziwie, bo Bayern jest przykładem mądrej polityki od kilku lat i tym się między innymi wyróżnia, ale się powtarzać nie będę, bo większość dobrze o tym wie :) FCBM!
06.10.2015 11:36
I tak i nie, bo trochę więcej spodziewałem się po BVB i Wilkach i jest to dopiero początek to nie chcę mi się wierzyć, że Bayern zacznie przegrywać, a rywale non stop wygrywać i brak dobrych zmienników widać gołym okiem niestety w tych drużynach :) FCBM!
05.10.2015 10:47
Nie spodziewalem się, że BVB zagra tak mizernie, bo myślałem że postawiła jakiś opór, a tu nic. Wg mnie graczem meczu powinien być Boateng i takie miał przerzuty az milo. Ludzilem sie, że BVB jak i Wilki będą dotrzymywać kroku Bawarczyków, ale widac tak nie będzie :) FCBM!
04.10.2015 22:22
Drużynowo Lewandowski spełnia się i już coś osiągnął, ale indywidualnie jeszcze nie i arena międzynarodowa w przyszłości potwierdzi czy jest genialny czy nie, bo jak to Guardiola mówił ostatnio gdyby nie gracze Bayernu nie strzelał by obecnie tyle bramek :) FCBM!
04.10.2015 12:40
FanGraczyBayern - no tak tylko wg mnie obecnie w lepszej formie jest BVB :) FCBM!
Polak sam sobie podniósł poprzeczkę i on dobrze o tym wie, więc nie dziwi mnie też, że klub jak i sami kibice oczekują od niego więcej :) FCBM!
07.12.2015 12:33
Kubla -> Czy Polak byłby bardziej ceniony w Madrycie niż w Monachium hmm powątpiewałbym :) FCBM!
07.12.2015 12:29
Lewandowski jeśli odejdzie to na pewno nikt nie będzie za nim płakał, bo taka jest piłka i jak powiedział Lahm odnośnie Guardioli (można to porównać do obecnej sytuacji Lewandowskiego) jeśli Hiszpan odejdzie to Bayern po nim i tak będzie miał topowego trenera i myślę, że to samo tyczy się Polaka :) FCBM!
07.12.2015 12:19
Co do tematu Lewandowskiego i ws. jego podwyżki oraz przejścia do klubu z Madrytu to moim zdaniem wszystko będzie zależało od obecnego sezonu i przede wszystkim to czy Guardiola zostanie, bo zaczyna powoli trochę denerwować fakt, że mówi się jakby Lewandowski był całym Bayernem, a to jest duży błąd. Pamiętamy sytuację z Tonim, że chciał podwyżki, ale wg zarządu jeszcze na nią nie zasługiwał, bo trzeba sobie zapracować na to i jeśli on nie dostał to tym bardziej Lewandowski nie dostanie, a prędzej Muller. Agent Polaka pewnie będzie stawiał takie warunki, że Bayern w myśl zdrowego rozsądku nie zgodzi się na to, a wszystko będzie zależało od Lewandowskiego i to z wielu powodów, bo mówi się, że jakby grał w Madrycie to byłby na pewno w pierwszej trójce plebiscytu FIFA renoma itp. ale tak na dobrą sprawę lepiej mieć najlepiej zarządzany klub na świecie niż większą renomę obecnie i wszystko co za tym idzie, a Bayern prędzej czy później osiągnie to i jest o to spokojny :) FCBM!
07.12.2015 11:54
Obecnie w programie w Cafe Futbol zaczyna się "najezdzanie" na Bayern, bo Lewandowski to i tamto jakby był całym Bayernem i trochę się robi to smieszne, a wg Kowalczyka zaczyna się koniec Arjena w Bayernie, bo nie potrafi się dogadać z Lewandowskim, bo jest indywidualistom, a Guardiola takich nie lubi itp itd głupie gadanie ...FCBM!
06.12.2015 11:23
Szacunek dla BMG, bo wiedzą jak pokonać Bawarczyków i przeciwko nim zawsze się trudno gra co nieraz pokazali i jeszcze jedno nie można przegranej zwalac na kontuzję :) FCBM!
05.12.2015 22:31
I bardzo dobrze, że Real został wykluczony, bo świętych nie ma, a porządek musi być i w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i nie można zawsze poblazac :) FCBM!
04.12.2015 19:12
Na początku pewnie będzie cennym i jednym z pierwszych zmienników :) FCBM!
02.12.2015 14:03
Każda wartościowa osoba w świecie piłki, która trafia do BL sprawia, że ta liga staje się coraz bardziej atrakcyjna, więc trudno tu mówić, że to osłabia ligę niemiecką, a wręcz przeciwnie :) FCBM!
02.12.2015 14:01
Będzie z Franka jeszcze pożytek :) FCBM!
02.12.2015 13:56
Co by się nie działo to wg mnie działacze Bayernu wiedzą już pewnie, że Francuz zostanie na stałe w Bayernie :)
01.12.2015 12:33
Nie było i nie będzie nigdy sprawiedliwości niestety, a plebiscyt Złotej Piłki to jeden Wielki pic na wodę, bo Bayern nawet jak wygra wszystko co jest możliwe to i tak żaden z graczy nie wygra tego nie mówiąc już o reprezentacji, bo Brazylia, Argentyna i Portugalia są cienkie obecnie i jakoś nigdy nie były topowe, a aktualnie to reprezentacja Polski spokojnie by ograła taką Portugalię, a na pewno by nie przegrała :) FCBM!
30.11.2015 17:45
Raczej wszystko wskazuje na to, że przedłuży kontrakt tylko pytanie teraz na ile ? Moim zdaniem maksymalnie na dwa lata (dłuższy kontrakt będzie zaskoczeniem), bo takie warunki postawi mu Bayern, a za tym idzie pewnie większa kasa, bo wykluczam, że to będzie tylko na rok (takie coś nie leży w interesie Bayernu) :) FCBM!
30.11.2015 11:47
Dobrze, że za niedługo będzie przerwa w BL to mam nadzieję, że przede wszystkim Holger jak i Franek dobrze to wykorzystają :) FCBM!
29.11.2015 13:15
Zrobili swoje i tyle w temacie :) FCBM!
29.11.2015 12:53
Wczoraj trafienie Bastiana to nie był pierwszy gol w barwach MU :) FCBM!
29.11.2015 12:52
Pele -> Embolo z Basel pasuje do Wilków, a coraz częściej się mówi o odejściu Niklasa z Vfl to Dost miałby dobrego konkurenta :) FCBM!
28.11.2015 13:51
Myślę, że będzie powoli wchodził z ławki, a co będzie dalej to zobaczymy :) FCBM!
27.11.2015 13:37
Moim zdaniem w tej jedenastce powinno być 4-5 zawodników Bayernu :) FCBM!
27.11.2015 13:33
W Bayernie zawsze byli i będą z topowi bramkarze na świecie :) FCBM!
26.11.2015 11:29
Dobrze by było gdyby pograł końcówkę sezonu, a ważne będzie jak przepracuje okres zimowy :) FCBM!
26.11.2015 11:27
Do 2018 roku jeszcze dużo czasu, więc spokojnie :) FCBM!
26.11.2015 11:25
Awansować to był obowiązek i dopiero teraz zacznie się gra o coś :) FCBM!
25.11.2015 10:48
Wygrać i awansować :) FCBM!
24.11.2015 11:08
Wczorajszy mecz momentami był bardzo wyrównany, ale to nie było aż tak wymęczone zwycięstwo tylko na pewno solidne i wypracowane :) FCBM!
22.11.2015 12:41
Może dziś być łatwo albo trudno, bo roznie może być, ale koniec końców ważna jest wygrana Bawarczykow :) A co do El Clasico to dla mnie już dawno jest to przereklamowane i nudne przede wszystkim... FCBM!
21.11.2015 15:15
Pilkarze Francji jak i Niemiec przetrzymywani są na stadionie że względów bezpieczenstwa, bo obecnie nie ma możliwości opuszczenia stadionu...FCBM!
14.11.2015 01:49
Prawdopodobnie wg nieoficjalnych info obok Francji inne kraje UE będą zamykać granicę...FCBM!
14.11.2015 01:35
Wiadomo, że każdego nie, ale jakieś 10 % muzułmanów to normalni ludzi, czyli tak czy inaczej islam będzie utożsamiany z terroryzmem...FCBM!
14.11.2015 01:27
Jednak jest zmiana i niestety, ale z sali koncertowej zginęło okolo 100 osób, a liczba ogolna przekracza 100...FCBM!
14.11.2015 01:21
Media podają, że zginęło około 100 ludzi, a połowa z nich z sali koncertowej... FCBM!
14.11.2015 01:17
Niestety, ale przy szturmach w 100 ℅ nie da sie by każdy przeżył...FCBM!
14.11.2015 01:13
Wg francuskich służb planowane są kolejne zamachy we Francji...FCBM!
14.11.2015 01:06
Jeden z terrorystów został schwytany przez Policję z sali koncertowej i mówił, że jest powiązany z Państwem Islamskim...FCBM!
14.11.2015 01:01
Obie Reprezentację nadal uwięzione są na stadionie...FCBM!
14.11.2015 00:57
Trzeba znów wprowadzić kontrolę na granicach europejskich niestety, bo innego wyjścia nie ma i zamknąć granicę z zewnątrz Europy... FCBM!
14.11.2015 00:40
Thomas -> Islamiści uważają się za martwych, czyli z nimi żadnych negocjacji nie ma i nigdy nie będzie... FCBM!
14.11.2015 00:36
Thomas -> Wojsko chyba będzie włączone w operację w odbijaniu zakładników w sali koncertowej... FCBM!
14.11.2015 00:33
Obok Policji Wojsko będzie pomagało w Paryzu, czyli wesoło nie jest...FCBM!
14.11.2015 00:30
Niestety, ale ofiar może być ponad 100... FCBM!
14.11.2015 00:27
Przecież wiadomo, że to chodzi o naloty na Państwo Islamskie czyli głównie na Syrię...FCBM!
14.11.2015 00:23
Prezes -> to pewnie głównym powodem jest to, że Francuzi biorą intensywnie udział w nalotach na Syrię i pewnie też dodatkowo, że we Francji żyje dużo muzulmanow... FCBM!
14.11.2015 00:10
Dla Islamistów inne religię się nie licza, bo każdy jest niewierny i to jest główny powód to co robia niestety...FCBM!
14.11.2015 00:04
Nie wiem czy podczas EURO inne państwa nie będą musiały pomagać Francom w zapezpieczeniu, bo ilu będzie tam bardzo ważnych ludzi... FCBM!
13.11.2015 23:48
Lokus -> No i niech tak grają dalej, żeby nudów nie było pod koniec sezonu dla graczy Bayernu w BL :) FCBM!
10.11.2015 13:50
Niech się wezmą do roboty, bo znów pózniej będzie gadanie, że Bayern grał w innej lidze itp itd :) FCBM!
10.11.2015 13:16
Jest Costa jest Comam oraz Arjen, Franek, Gotze i Muller więc styknie na kilka sezonów :) FCBM!
09.11.2015 13:01
Dziwna wypowiedz i nie pierwsza Watzke, bo to pokazuje jakby się poddawali, a mnie zdobycie mistrzostwa przez Bayern przewagą 20 pkt już nie zadowala... FCBM!
09.11.2015 12:58
Zrobili swoje, a gdyby nie Tytoń mogło być z 7-0 :) FCBM!
07.11.2015 21:15
Są dwie opcje albo ktoś z dwójki Holger - Jan zostanie wypożyczony albo Benatia zostanie sprzedany :) FCBM!
06.11.2015 12:59
Czy nie ma ambicji tego bym nie powiedział, bo dla niego pewnie do zaszczyt uczyć się obok jednego z najlepszych bramkarzy na świecie, a Bayern daje mu taką możliwość :) FCBM!
06.11.2015 10:46
Przegrana w Londynie plus remis z Eintrachtem to dało wymiar gniewu co pokazuje wczorajszy wynik :) FCBM!
05.11.2015 12:43
Co by nie pisano o Bayernie to i tak będzie źle i dobrze by było gdyby znów zaistniał w Bayernie i nie ma to znaczenia na jakim stanowisku byle byłby obecny :) FCBM!
03.11.2015 10:55
Na pewno ważne by nie przegrać w tym spotkaniu :) FCBM!
03.11.2015 10:47
Może mieć problem by wywalczyć sobie miejsce w podstawowej jedenastce przy zaskakującej grze Costy i Comana, ale może być pewnym, a zarazem pierwszym wyborem do wejścia z ławki :) FCBM!
02.11.2015 13:35
Jeśli to prawda to dwuletni kontrakt mógłby być :) FCBM!
02.11.2015 13:27
Tylko on sam to wie, ale wg mnie powinien podpisać kontrakt na max. 3 lata i to będzie wszystkich zadowalało, a to byłoby pewnie jego ostatnie przedłużenie :) FCB!
02.11.2015 12:51
Zobaczymy czy drużyna z Darmstadt będzie łatwa w pokonaniu, a co do Belgów to dobrze ich obserwować, bo teraz mają jedno z utalentowanych pokoleń, a DvB wie pewnie co mówi :) FCBM!
02.11.2015 11:47
Nie poddaje się to dobrze, bo takich zawodników potrzebuje otoczenie Bayernu :) FCBM!
02.11.2015 11:43
Nie pasuje po prostu do Bayernu i tyle... FCBM!
01.11.2015 12:52
Mecz jeden z wielu w tym sezonie i trzeba go wygrać i tyle w temacie :) FCBM!
30.10.2015 17:53
Jeśli tylko o rok chce Hiszpan przedłużyć kontrakt to nie ma co sobie głowę tym zawracac i rozpocząć szukanie nowego trenera... FCBM!
30.10.2015 17:51
Costa i Coman to wg mnie jedne z najbardziej udanych transferów ostatnich lat :) FCB!
29.10.2015 13:09
Taki właśnie jest Arsenal :) FCBM!
29.10.2015 12:56
I niech się tak stanie. Amen :) FCBM!
29.10.2015 11:24
Gra Bayernu zaskoczony nie jestem, a tym że Wilki tak łatwo bez walki oddały ten mecz... FCBM!
28.10.2015 00:25
To będzie zupełnie inny mecz niż ten w lidze, ale pytanie czy łatwiejszy pewnie nie, bo nic dwa razy się nie zdarza, a Wilki tak naprawdę nie mają nic do stracenia :) FCBM!
27.10.2015 10:34
Czyżby to zwiastun podpisania przez Hiszpana nowego kontraktu :) ? FCBM!
24.10.2015 23:36
Mecz do jednej bramki i tyle w temacie :) FCBM!
24.10.2015 19:03
Zgadza się mecz Bayernu na ES głównym i będzie tak przez cztery kolejki :) FCBM!
24.10.2015 15:18
Nie wiem czy ja mam takie odczucie, ale wygrywanie meczów przez Bayern w BL nie ma już takiego smaku jak kiedyś :) FCBM!
24.10.2015 11:37
Szczerze mówiąc to jestem trochę zaskoczony przegraną Bawarczyków, bo myślałem, że najbidniej remis padnie, ale na AA nie będzie można przegrać i to wierzę :) FCBM!
21.10.2015 20:51
Patrząc na wiek i umiejętności to myślę, że Calhanoglu jest lepszy, a w wieku Bośniaka będzie jeszcze lepszy :) FCBM!
21.10.2015 15:19
Szczerze mówiąc to jestem trochę zaskoczony przegraną Bawarczyków, bo myślałem, że najbidniej remis padnie, ale na AA nie będzie można przegrać i to wierzę :) FCBM!
21.10.2015 15:17
W ostateczności remis nie będzie zły :) FCBM!
20.10.2015 11:03
Zgadzam się Bayern w razie w musi mieć alternatywę :) FCBM!
18.10.2015 18:25
Kolejny mecz z serii tzw. nudnych meczy, gdzie trzeba wyrwać zębami zwycięstwo, bo takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo :) FCBM!
18.10.2015 10:27
Dajesz, dajesz Holger :) FCBM!
14.10.2015 11:30
Teraz pytanie jakie konkretnie media to podają... ? FCBM!
13.10.2015 11:47
Wytyczył całkiem nowy kierunek na pozycji bramkarza :) FCBM!
12.10.2015 22:42
Reprezentacja Holandii sama sobie winna i tyle w temacie :) FCBM!
12.10.2015 12:04
Wszystko możliwe :) FCBM!
12.10.2015 11:30
Tylko sam jeden Lewandowski nie zawsze będzie wszystko wygrywał i inni też się muszą pokazać, bo jak nie to na EURO 2016 znów marnie to widzę :) FCBM!
12.10.2015 11:05
Po dwóch ostatnich spotkaniach widać, że reprezentacja Niemiec zagrała mecze na dogranie eliminacji tak jakby się im nie chciało, bo niczym szczególnym się nie pokazali, a wzbudziło moje zaskoczenie szczególnie wynik z Irlandią... FCBM!
12.10.2015 10:54
Trzeba mu oddać na pewno to, że gdyby nie jego bramki to awansu polskiej reprezentacji by nie było :) FCBM!
12.10.2015 10:50
Taka kontuzja to zawsze nic miłego dla piłkarza, ale tragedii nie ma do końca, bo jest kim grać, a do składu jeszcze wraca powoli Franek i Arjen :) FCBM!
09.10.2015 20:18
Jeśli Coman nadal będzie się pokazywał z dobrej strony to Bayern pewnie go wykupi :) FCBM!
09.10.2015 10:57
Arjen wraca powoli Franek i Holger też hmm będzie się działo :) FCBM!
09.10.2015 10:55
To jest bardzo (mógłby być) prawdopodobny transfer, bo Niemiec ma 23 lata dopiero i taki obrońca na lata byłby, a Benatia okazuje się powoli niewypałem za grube miliony i pytanie czy Marokańczyk dostanie jeszcze szanse u Guardioli jeśli Hiszpan będzie nadal trenerem Bayernu... FCBM!
09.10.2015 10:51
Manuel i spółka chcą zająć pierwsze miejsce w grupie więc nie ma tu mowy o żadnym podkładaniu się i nawet jak mecz nie idzie zawsze grają do końca i zazwyczaj wygrywają :) FCB!
08.10.2015 19:27
Dobrze jakby reprezentacja Niemiec wygrala dzis, bo by przy okazji zapewnili Polakom awans, a Polacy by nie musieli sie tak spinac i remis z ich strony bylby bardzo dobry :) FCBM!
08.10.2015 16:11
Jeśli Guardiola zostanie na najbliższe trzy lub cztery sezony nie licząc oczywiście obecnego to ja nie widzę żadnego problemu, bo widzę, że Hiszpan powoli rozumie co robił źle :) FCBM!
07.10.2015 11:08
Musi wiedziec, że bliscy są koło niego... FCBM!
06.10.2015 20:39
Ja też się nie spodziewałem, że BVB tak mizernie zagra, bo oczekiwałem po nich więcej, a przecież w meczu w LE z Paokiem grali praktycznie w rezerwowym składzie i tego nie rozumiem jak słabo rozegrali mecz z Bawarczykami... FCBM!
06.10.2015 11:43
Oby kolejne wcześniejsze zdobycie mistrzostwa znów nie odbiło się czkawką :) FCB!
06.10.2015 11:40
Wcale się nie dziwie, bo Bayern jest przykładem mądrej polityki od kilku lat i tym się między innymi wyróżnia, ale się powtarzać nie będę, bo większość dobrze o tym wie :) FCBM!
06.10.2015 11:36
I tak i nie, bo trochę więcej spodziewałem się po BVB i Wilkach i jest to dopiero początek to nie chcę mi się wierzyć, że Bayern zacznie przegrywać, a rywale non stop wygrywać i brak dobrych zmienników widać gołym okiem niestety w tych drużynach :) FCBM!
05.10.2015 10:47
Nie spodziewalem się, że BVB zagra tak mizernie, bo myślałem że postawiła jakiś opór, a tu nic. Wg mnie graczem meczu powinien być Boateng i takie miał przerzuty az milo. Ludzilem sie, że BVB jak i Wilki będą dotrzymywać kroku Bawarczyków, ale widac tak nie będzie :) FCBM!
04.10.2015 22:22
Drużynowo Lewandowski spełnia się i już coś osiągnął, ale indywidualnie jeszcze nie i arena międzynarodowa w przyszłości potwierdzi czy jest genialny czy nie, bo jak to Guardiola mówił ostatnio gdyby nie gracze Bayernu nie strzelał by obecnie tyle bramek :) FCBM!
04.10.2015 12:40
FanGraczyBayern - no tak tylko wg mnie obecnie w lepszej formie jest BVB :) FCBM!
04.10.2015 11:32