DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 231

Jutro bym widział taki skład, bo inny nie wchodzi w grę wg mnie: Manu - Rafinha, Dante, Boateng, Alaba - Lahm, Toni - Ribery, Gotze, Arjen - Mandzukic :) FCB!

08.04.2014 13:47

Mecz się zbliża dużymi krokami to angielskie gazeciki piszą pierdoły... FCB!

08.04.2014 10:35

Teraz wszystkie działa na MU :) FCB!

06.04.2014 19:55

W środę po meczu będzie: "Sorry, Manchester United" :) FCB!

05.04.2014 21:01

Coś czuje, że Bawarczycy są bardzo podrażnieni i jak zagrają swoje to MU nie ma szans (to może być istna miazga jak Guardiola nawkłada im do głowy). Jeśli dzisiejsza porażka ma zmierzać do obrony LM to jest na tak :) FCB!

05.04.2014 20:43

Warto zagrać takim składem, który wyjdzie z Manchesterem, bo nie zagra Bastian, Martinez no i Thiago (trzeba sprawdzić parę rozwiązań wg mnie)... FCB!

04.04.2014 22:34

Fcbayerniak -> Pewnie, że skacze, bo po raz kolejny dostali po tyłku, ale sami sobie winni kupując przeciętnych graczy, a co za tym idzie krótka ławka, a później się dziwią... FCB!

02.04.2014 21:30

Fakt, faktem Wacek w głowie po kolei nie ma i wypowiedz taka po raz kolejny nie świadczy dobrze o nim i o samym klubie... FCB!

02.04.2014 21:24

Wacek znów swoje dyrdymały wypowiada, a potem takie zachowanie widzi Klopik i naśladuje... FCB!

02.04.2014 21:18

Piłkarze z krajów bałkańskich to mocne charaktery, więc wątpię by tak szybko odpuścił, bo przychodzi Lewandowski :) FCB!

02.04.2014 19:36

Gomez333 -> Ja się o wynik na AA nie martwię, bo wiem, że spokojnie awansują a wczorajszy wynik to tylko zmarnowanie okazji :) FCB!

02.04.2014 10:54

Na pewno pozostaje niedosyt po meczu, ale gol na wyjeździe jest, a bez Bastiana i Martineza damy rade i nie jest tak tragicznie :) FCB!

02.04.2014 10:33

Przed rewanżem nie ciekawie... FCB!

01.04.2014 22:33

Powoli gra wraca do normy :) FCB!

01.04.2014 22:09

Muszą się zerwać i strzelić brameczkę... FCB!

01.04.2014 22:05

Po co Guardiola wydziwia od początku i daje w ataku Mullera i tak samo Gotze nie pasuje do tego jakby zagrał... FCB!

01.04.2014 22:01

Bayern gra jak Manchester pozwala a na razie tak se jest... FCB!

01.04.2014 21:32

Jak ma odchodzić do MU to mu serdecznie współczuje, bo zrobi kilka kroków do tyłu. MU chce wyłożyć w lecie na transfery 200 mln (mogą wydać pół miliarda i tak nic to nie da) i nie wiem na jakim świecie oni żyją, bo nie w piłkarzach tkwi problem tylko w trenerze, a wg Moyes nie ma autorytetu u piłkarzy tak jak Ferguson przyzwyczaił swoich podopiecznych... FCB!

31.03.2014 20:31

Zgadzam się z poprzednikiem i takie gadanie niektórych piłkarzy to szukanie dziury w całym, bo żaden topowy zespół który gra na wszystkich frontach jedną jedenastką grać nie będzie i rotacja musi być lub nieoczekiwane kontuzje, więc "zmiennicy" będą dostawać szanse na grę prędzej czy później :) FCB!

31.03.2014 20:27

Ja wierzę słowom Karla, że zatrzymają Mario i nawet przyjście Lewandowskiego tego nie zmieni. Może chcieli to napisać pod jutrzejsze prima :) FCB!

31.03.2014 14:26

Ważne by strzelić coś na wyjezdzie, a najlepiej by rywal nic nie strzelił :) FCB!

31.03.2014 13:57

Trzeba wykorzystać słabe cechy rywala, bo na tym sport polega :) FCB!

30.03.2014 16:10

Lybbard -> Wiadomo o co chodzi :) FCB!

29.03.2014 20:03

I tak na marginesie, bo nie wiem czy ktoś zauważył albo mi się przewidziało, że Uli był dziś na meczu (siedział koło elity Bayernu) ?

29.03.2014 19:46

Ja tam się ciesze z dzisiejszego remisu i to jeszcze przed meczem z MU. Po pierwsze bardzo dobrze, że zagrali od początku dziś: Starke, DvB, Contento, Xerdan i Claudio (nie przestaje zadziwiać Peruwiańczyk i mam cichą nadzieję, że zostanie na kolejny rok, bo taki piłkarz to coś pięknego), a po drugie pozwoli to piłkarzom zresetować głowy przed decydująca fazą LM (były dziś błędy, ale to są tylko ludzie i jestem spokojny o motywację nad ostatnią prostą w tym sezonie)... FCB!

29.03.2014 19:21

No jeśli taki składzik wyjdzie jak podane poniżej to gitara :) FCB!

29.03.2014 13:26

Oprócz Starke, Contento i Xerdana przydał by się od pierwszych minut Claudio :) FCB!

29.03.2014 11:07

Odejdzie Claudio i jak jeszcze do tego okaże się prawdą, że Mandzu to faktycznie w ataku nie będzie miał z kim rywializować, bo Muller czy Gotze na "9" mnie nie przekonują... FCB!

29.03.2014 10:16

Chciałbym dziś widzieć zmienników w roli głównej :) FCB!

29.03.2014 10:05

Wszystkim wyjdzie awans na dobre :) FCB!

28.03.2014 21:50

Potwierdzić to ponownie w Europie ) FCB!

28.03.2014 21:14

Rezerwy Bayernu wygrały dziś 5 do 2 z Bamberg. Bramki na Bawarczyków strzelili: 2 - Kevin, Schopf i 1 - Patrick :) FCB!

28.03.2014 21:12

A niech się dzieje co chce i tak nie mamy na to wpływu... FCB!

26.03.2014 22:46

To była by dziwna decyzja jakby Mandżu odszedł, zostanie Lewandowski i kto do ataku Gotze czy Muller ? Nie przejdzie to, bo widać w tym sezonie jak to jest z tym... FCB!

26.03.2014 20:08

Pele -> max. 3 piłkarzy odejdzie w lecie wg mnie chyba, że jeszcze dojdzie ktoś z młodszych jak Weiser czy Hojbjerg... FCB!

26.03.2014 19:49

No to obok Lewandowskiego i Rode (?) do Bayernu w takim przypadku zawita nowy obrońca, bo wątpliwe jest by Guardiola dał szanse komuś z drużyny rezerw... FCB!

26.03.2014 18:56

Jurgen widzę, że jednak ugiął się i docenił Bayern :) FCB!

26.03.2014 11:44

Contento, Claudio i DvB na 99 % opuszczą Bayern... FCB!

26.03.2014 11:41

Jeszcze lepiej niż rok temu. Nic dodać, nic ująć i czas na kolejne trofea :) FCB!

25.03.2014 22:20

Czuję powtórkę z poprzedniego sezonu, chociaż istnieje prawdopodobieństwo, że nic dwa razy się nie zdarza, ale jakoś jestem spokojny o ten sezon :) FCB!

25.03.2014 11:10

Halucynek -> Czy taki łatwy to mecz będzie to się okaże na boisku, to LM, a nie BL :) FCB!

21.03.2014 12:37

Tak już poza tematem to na onecie jest ciekawa info na temat letnich transferów BVB, że zamierzają wydać 30 mln (o ile to prawda) jeśli tak to w przyszłym sezonie znów zaczną płakać... FCB!

21.03.2014 12:25

Będzie się działo i przy tej formie MU nie wiem czy jest się z czego cieszyć, bo to jest LM... FCB!

21.03.2014 12:15

Zanim wróci do pierwszej drużyny powinien powoli ogrywać się w drużynie rezerw :) FCB!

20.03.2014 12:27

Moim zdaniem Bayern trafi kogoś z dwójki Chelsea - Real... FCB!

19.03.2014 12:12

Ma swój na pewno wkład dzisiejszego Bayernu :) FCB!

19.03.2014 12:10

Denerwujące już te porównania między Realem a Bayernem... FCB!

19.03.2014 12:09

Nic dodać, nic ująć :) FCB!

16.03.2014 15:18

Uli więcej stworzył niż nie jeden Szejk czy Rosjanin w klubie, który nigdy czegoś takiego nie dokona... FCB!

16.03.2014 13:12

No tak jakby Bayern nie wygrywał to by było ciekawie. Widzę, że nawet Cesarzowi nie dogodzi... FCB!

15.03.2014 22:47

Fcbayerniak -. Niczyja to wina nie jest jak wyłącznie BVB, Bayeru czy Schalke. Czego takie Atletico w LH daje wciąż radę, a kadry nie mają nie wiadomo jakiej (wiem, że liga lidze nie równa, ale takie BVB może mieć do siebie pretensje, że Bayern tak odjechał)... FCB!

15.03.2014 22:43

Bez większego porywu, ale ważne że do przodu :) FCB!

15.03.2014 20:45

Wszystko zależy od Guardioli, Sammera no i oczywiście od samego piłkarza... FCB!

15.03.2014 12:17

Pozostaje tylko wygrać i wierzę, że piłkarze od teraz na boisku pokażą jaki naprawdę jest Bayern... FCB!

15.03.2014 12:15

Zgadzam się tylko Hopfner i nikt inny... FCB!

15.03.2014 12:11

Powrócisz silniejszy i ja w to wierzę... FCB!

15.03.2014 12:08

Stało się to co się stało, a po drugie nie fajnie kogoś pouczać, bo każdy z Nas mógłby być na jego miejscu... FCB!

14.03.2014 21:34

Mam tylko nadzieję, że wiezienie go nie załamie, a jeszcze bardziej wzmocni i wróci mocniejszy... FCB!

14.03.2014 15:31

Zgadzam się pewnie całego wyroku nie odbędzie, a i po tym na pewno znajdzie się miejsce dla niego w Bayernie... FCB!

14.03.2014 15:05

Aha, czyli wszystko jasne... FCB!

14.03.2014 14:44

Adi -> Myślę, że to będzie Hopfner, a Kaiser wskoczy na jego miejsce dotychczasowe miejsce... FCB!

14.03.2014 14:38

Jakaś część historii Bayernu się skończyła... FCB!

14.03.2014 13:25

Jak się czyta oświadczenie Uliego to aż łza się w oku kręci...Każdy w życiu popełnia błędy mniejsze czy większe, a jesteśmy tylko ludzmi...Niech moc będzie z Tobą Uli i nie tylko ja, ale i większość bawarskich kibiców będzie miało Cie w głowie... FCB!

14.03.2014 13:23

Alaba ma rację, bo rekordy to drugorzędna sprawa tak naprawdę :) FCB!

13.03.2014 22:03

Heat -> Przecież to wiadomo prędzej czy pózniej zaczną się komentarze z ich strony... FCB!

13.03.2014 20:21

Macio - Pewnie w tym przypadku tak zrobi i będzie jakieś nadzwyczajne posiedzenie RN... FCB!

13.03.2014 14:45

Pewnie teraz przez to żółtasy mają ubaw po pachy... FCB!

13.03.2014 14:43

Po przeczytaniu tej wiadomości to tak mi się nasunęło na myśl, że jakiś etap historii Bayernu powoli się kończy... FCB!

13.03.2014 14:34

Prawnicy Uliego tak szybko się nie poddadzą i to jeszcze potrwa (ciekawe jak to ma się do tego co zrobił Messi)... FCB!

13.03.2014 14:27

Bayern nie zagrał wczoraj koncertowo i już jest słabszy niż za Juppa heh śmiech na sali... FCB!

12.03.2014 18:55

To tym bardziej Bayern się nie boi, bo niby czego ? Jeśli wczorajszy mecz ma być wyznacznikiem formy Bayernu to ktoś się grubo myli... FCB!

12.03.2014 11:23

Jeśli nie jest pewny tego czy Bayern jest gotów wygrać LM w tym roku to ja jestem na pewno pewny, że Arsenal odpadł i może tylko powąchać to trofeum jak co roku i tyle w temacie... FCB!

12.03.2014 11:11

Jakiś najlepszy mecz w wykonaniu Bayernu to nie był i jeden wniosek po tym meczu to muszą poprawić rzuty karne, bo jak by przyszło co do czego to może być lipa :) FCB!

11.03.2014 22:44

Błąd i nic innego... FCB!

11.03.2014 22:00

Bastiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :) FCB!

11.03.2014 21:58

Jak na razie do pierwszej połowy wyrównanie wg mnie :) FCB!

11.03.2014 21:35

I z takim składem dopełnić tylko formalności :) FCB!

11.03.2014 20:06

Nadzieja umiera ostatnia... FCB!

10.03.2014 18:20

Oby do tego nie doszło, bo zaczną się głupie komentarze ze strony pewnie m.in. "żółtków" (lepiej nawet nie myśleć)... FCB!

10.03.2014 18:19

Wątpię by chciał grać w LE... FCB!

10.03.2014 13:59

Z Watkze przeszło na Klopp'a... FCB!

07.03.2014 23:25

Wątpię by Bayern zapłacił taką kwotę... FCB!

07.03.2014 11:01

Wszystko zależy od niego... FCB!

07.03.2014 10:45

I tu się zgadzam z Mourinho :) FCB!

07.03.2014 10:42

Zagadka się wyjaśniła :) FCB!

05.03.2014 18:45

Rode prawdopodobnie podpiszę z Bayernem 4-letni kontrakt i możliwe jest ściągnięcie do Bayernu piłkarza z Fc Barcelony, Martina Montoyi, któremu kończy się kontrakt i raczej nie przedłuży go z obecnym klubem... FCB!

05.03.2014 10:55

Jak nie Watzke to teraz Wenger daje gorzkie żale... FCB!

04.03.2014 22:18

Jakoś przez 2 lata mogli rywalizować z Bayernem, a teraz sami takimi wypowiedziami się poddają ;) FCB!

04.03.2014 19:45

Taki temat będzie dopóki, dopóty Toni nie przedłuży kontraktu z Bayernem... FCB!

04.03.2014 13:50

Zgadzam się, niech już Bayern da spokój BVB, bo taką sytuacją BL stanie się powoli nudna jak w Hiszpanii, a tego nikt nie chce... FCB!

04.03.2014 12:34

Oczywiście, że dobrze radzi :) FCB!

04.03.2014 12:26

Jeśli mówi, że latem to daje to coś do myślenia, dlaczego chce czekać do lata... FCB!

03.03.2014 20:07

Była jakiś czas temu info, że Bayern nie jest nim zainteresowany :) FCB!

03.03.2014 11:35

Trzeba mieć gadane i wyobraznie by po takich meczach wiedzieć co powiedzieć, bo prawie się powtarzają niektóre słowa :) FCB!

01.03.2014 23:06

I kto by pomyślał rok temu za Juppa, że Bayern może grać jeszcze lepiej :) FCB!

01.03.2014 22:40

Jakoś LvG nie bał się wtedy stawiać na Holger czy Mullera, a Guardiola jakoś za bardzo tego nie robi... FCB!

28.02.2014 20:50

I właśnie w tym jest problem, bo w takim razie po co Bayernowi szkółka jak rzadko stawiają na swoich (tylko jednostki)... FCB!

28.02.2014 14:33

Dziwna sprawa z tym transferem :) FCB!

28.02.2014 14:27

Pierwsze słyszę o tym zawodniku :) FCB!

28.02.2014 14:16

Kolejne gorzkie żale Wacka pfff... FCB!

27.02.2014 13:32