Największy problem Bundesligi to brak ambicji gonienia Bayernu.
21.06.2026 20:59
2
Jeżeli to jest to co myślę, to ktoś pisał, że większy wstyd wygrać 7:1 z Curacao (czy bardziej dyplomatycznie - stracić z nimi bramkę) niż 0:0 Hiszpanów z WZP xD
21.06.2026 13:14
5
Wbrew Julkowi - dali radę Niemcy
20.06.2026 23:57
3
Ale zepsuli setę.
20.06.2026 23:51
Młody jest.
20.06.2026 23:34
2
Skrzydłowy + napastnik, to jest to czego brakowało Niemcom i czego nie dał uparty jak osioł Nagelsmann
20.06.2026 23:34
2
Mogło być wcześniej wyrównanie, ale Julek uparty, nie wystawi Undava.
20.06.2026 23:31
1
Teraz Niemcy wyciągną na 2:1.
20.06.2026 23:26
1
Patrząc na to, że jego kluczowy piłkarz to przeciętny grajek z przeciętnej Galaty, to chyba niewiele więcej się da
20.06.2026 23:21
2
Jak WKS poprawi celowniki to będzie słabo dla Niemców.
20.06.2026 23:17
2
W sumie fajnie się patrzy na to WKS.
20.06.2026 23:14
2
Spokojnie, zaraz potężny Sane coś strzeli :')
20.06.2026 22:31
2
Pewnie nawet Vidala nie spłacili :')
20.06.2026 21:10
1
@alien666 też widziałem ciekawe spotkania (Maroko - Brazylia, Anglia - Chorwacja), ale:
- bez przesady z pełnymi stadionami
- są murarze też
Ale zdecydowanie tak - nie ogląda się źle.
20.06.2026 15:31
2
On tak rządzi, że zaraz straci Kongres i ten dziadzio z demencją będzie miał mniej do powiedzenia...
20.06.2026 15:28
1
Brawo Uli!
20.06.2026 15:27
1
@Patryk233 za komuny tak do głów wbili, to i do dzisiaj części to zostało.
20.06.2026 12:39
2
"gwiazdki przekonają Olise do realu/PSG" - PSG może jeszcze ma atmosferę, ale real z odklejonym Perezem i Mourinho to jest wiocha teraz.
Szybciej Olise kogoś przekona do Bayernu, bo VK świetną atmosferę zbudował.
19.06.2026 09:44
2
Upa też rewelacyjny mecz zagrał
18.06.2026 09:29
1
Szacun, niesamowita akcja Chorwatow
17.06.2026 22:51
1
Ale buda, Kane!
17.06.2026 22:42
3
Tuchel bez czapki :D
17.06.2026 22:01
4
Jak nie da 50 to przyjdzie ktoś z Premier League i da 70.
17.06.2026 22:00
3
W ogóle fajnie, że w sumie te transfery ogarnięte przed mundialem. Skład już wzmocniony i można teraz działać na rynku bez presji.
17.06.2026 14:05
2
xDDDD
17.06.2026 14:04
3
Zawsze będę pamiętał chamskie zatrzymanie akcji Bayernu w Madrycie w 2025 pod koniec meczu... Wbrew przepisom, bo najpierw daje się dograć akcje, a potem analizować spalonego. Marciniak to dziad
17.06.2026 10:44
1
Podobno Marciniak oszczędził Messiego, który powinien dostać czerwo wczoraj? Oglądał ktoś?
17.06.2026 09:27
1
Wow!
16.06.2026 23:00
1
Piękna akcja
16.06.2026 22:47
1
Ale miał setę potężny Jackson.
16.06.2026 22:44
3
Asysta 10/10 :)
16.06.2026 22:31
2
Jackson blisko :)
16.06.2026 21:28
1
Imbape, Imbape...
16.06.2026 21:15
2
@WayeThe co xD
15.06.2026 20:20
1
Bardzo sprawnie się transfery zapowiadają w tym roku :)
15.06.2026 06:16
1
W NY zamieszki po wygranej Knicksów.
14.06.2026 09:47
Największy aktualnie pajac piłki nożnej wyrównuje...
14.06.2026 00:36
3
Właśnie Saibari podrożał o 20 milionów :)
14.06.2026 00:25
@Globin93 Stani to dla mnie czwarta opcja na boki. W defensywie dobrze, racja, ale w ofensywie nie daje tyle co Davies czy Laimer.
Jak Davies nie wróci no to właśnie Brown + Laimer na bokach, wygląda to solidnie.
13.06.2026 14:16
Niby może grać też po prawej stronie. Więc jakby grali Davies i Brown mamy mega boki pod taktykę VK, z niezłym zmiennikiem jakim jest Laimer.
13.06.2026 11:36
1
1. Fifa wywaliła takie ceny, że nie każdy może sobie na to pozwolić. Nawet Trump się śmiał, że jest za drogo (że nie kupiłby za tyle jakiegoś biletu).
2. Mniej kibiców z krajów, którym Trump robi wojenki imigracyjne. Znana jest przecież historia tego sędziego z Somalii, którego zatrzymali.
3. Komercha, niski poziomów meczów, fatalne godziny.
13.06.2026 11:35
1
Ja jakieś pojedyncze będę oglądać.
13.06.2026 11:30
1
wysłać to Perezowi! :)
11.06.2026 15:15
Niech se składa.
10.06.2026 20:11
1
@FCB4ever2014 no Gvardiol fajny grajek, ale na wszystko pieniędzy nie będzie. Trzeba trzymać kciuki, żeby Davies ostatecznie wrócił do zdrowia i formy, bo on do systemu VK pasuje bardzo fajnie.
10.06.2026 20:11
1
Generalnie zgadzam się.
10.06.2026 20:08
Trzymam kciuki :) wierzę w tego gościa
10.06.2026 20:07
4
To czekam jeszcze aż Laporta ogarnie jakąś dźwignię i zaproponuje 300 :D
08.06.2026 23:25
1
Ciekawe czy odklejony już dość mocno Perez naprawdę chce ryzykować wydanie na kogokolwiek takiej kwoty, tylko po to, żeby ratować pozycje w realu?
08.06.2026 21:34
1
@Head2007 to nigdy nie przestanie być zabawne :)
08.06.2026 21:33
1
To prawda, ale jednocześnie mają układy i gwarantują LM. To może być magnes, bo na pewno nie styl gry, prezes czy trener.
08.06.2026 08:06
Nie od dziś wiadomo, że Rudiger to burak, przegryw i pajac. A za Mourinho będzie tylko gorzej.
07.06.2026 15:57
1
Przykro. Pewnie chłopak to przeżywa
06.06.2026 08:18
1
Przestańmy wymieniać Gnabry'ego jako zmiennika Kane'a. Kane musi mieć zmiennika przynajmniej na ligowym poziomie.
05.06.2026 06:06
1
XDDDDD
Po ich ostatnich wybrykach - nie żal.
03.06.2026 20:10
1
@fiidoo oficjalkę po dwóch dniach negocjacji za pełną kwotę to może Barcelonka sobie robić, która nie przejmuje się rosnącym długiem. Bayern musi to zrobić z głową.
02.06.2026 13:45
1
Piękna sprawa być przed szczurami w rankingu
01.06.2026 23:00
1
@Danie1 to ja wiem
01.06.2026 21:36
1
Dasz źródło w sumie?
01.06.2026 20:34
1
Barca pewnie się zadłuży, żeby ich ściągnąć. To jest finansowa wydmuszka. Albo Laporta ląduje pod stołem u kogoś i załatwia sprawy w ten sposób.
01.06.2026 05:57
6
@vaterland i podejrzewam, że takie właśnie komentarze poleciały.
01.06.2026 05:56
1
Obawiam się, że będzie trudniej niż teraz. Barcelona się wzmocni, PSG pozostanie mocne (i z pomocą sędziów), jeśli trafimy na real Mourinho to ich przejdziemy, ale nie obejdzie się bez strat - Rudiger dostanie polecenie połamania Kane'a czy Olise i to nas osłabi.
Dlatego Bayern też musi wrócić silniejszy! PSG (z którego Hoeness kiedyś kpił) ma już dwa trofea i zaraz nas dogoni.
31.05.2026 12:13
2
@bawaria42 mieli lepszą. Ale Kompany nad tym popracuje.
30.05.2026 21:12
3
Jak oglądałem grę Arsenalu to tam niewiele było futbolu.
30.05.2026 21:07
1
Mendes daje paliwo murarzom.
30.05.2026 20:56
2
No i Eze zrobił w gacie.
30.05.2026 20:55
1
Jak Arsenal to przerżnie to są arcyfrajerami.
30.05.2026 20:47
1
Ten wykop bramkarza podsumowuje dzisiaj ofensywną grę Autobusalu.
30.05.2026 20:42
1
@jastrzab123 17:3
30.05.2026 20:30
3
Arsenal 3 strzały, 1 celny. 105 minut gry. Absolutne dno dna.
30.05.2026 20:28
2
Może dlatego zmienili godzinę :D
30.05.2026 20:09
1
No i dogrywka tego "spektaklu".
30.05.2026 20:02
1
@jastrzab123 Arsenal 1 celny strzał cały czas. O czym my mówimy?
30.05.2026 19:55
1
Arsenal to jest taka druga Chelsea z 2012. Obrona solidna, ale oczy bolą...
30.05.2026 19:46
1
Diaz też.
30.05.2026 19:35
1
W ogóle mi nie żal Arsenalu. Ponad godzina gry bez celnego strzału? To jest żałosne.
30.05.2026 19:33
Wow! Celny strzał!
30.05.2026 19:20
1
Byłoby dokładnie to samo, gdyby PSG strzeliło pierwsze. Patrz mecz z Bayernem.
30.05.2026 19:01
1
Nie. Ja jednym okiem patrzę, jestem zajęty, a ktoś wymyślił godzinę 18 zamiast 21... Ale nic nie tracę.
30.05.2026 19:00
1
Nic nie straciłeś.
30.05.2026 18:53
1
i ciągle 1 celny strzał ;)
30.05.2026 18:42
1
@blade87 on się bardzo przysłużył Bayernowi, ale miał wtedy 27-28 lat xD niestety, z czasem był po prostu hamulcowym.
30.05.2026 18:36
2
W Londynie zabrakło nam Diaza, więc kto wie, co by było dzisiaj.
30.05.2026 18:36
Póki co po 30 minutach obie drużyny łącznie 1 celny strzał na bramkę.
30.05.2026 18:33
1
Taka anegdotka w międzyczasie.
Karl w pierwszym sezonie w Bayernie - 9 goli, 8 asyst, 1918 minut na boisku. Gol/asysta co 112 minut.
Coman w ostatnim sezonie w Bayernie - 7 goli, 4 asysty, 1839 minus na boisku. Gol/asysta co 167 minut (!!!).
30.05.2026 18:31
1
BTW gdyby Bayern dzisiaj grał finał z Arsenalem, to wiem, że miałbym przed meczem koszmary z 2012... znowu toporni Londyńczycy... tu mogłoby być podobnie, prowadzilibyśmy grę, a Arsenal oddałby jeden fuksiarski strzał :/
Fajnie, że wtedy Bayern wyciągnął wnioski, wzmocnił się i nikt nie miał do nas podjazdu.
30.05.2026 18:20
1
Chyba lepiej Arsenal, bo buńczuczne słowa Hoenessa w kontekście PSG, jak to pieniądze nie wygrywają LM, źle się zestarzeją...
30.05.2026 18:18
3
UEFA zdecydowała inaczej.
30.05.2026 18:13
2
Patrząc na powołania Julka to będzie trudno. Kto ma mu podać? Sane? XD
30.05.2026 18:12
1
Gdyby to Bayern tak strzelił, to nie byłoby bramki ;) sędzia by odgwizdał, że obrońca Arsenelu dotknął piłki ręką, a opłacony VAR by nie sprawdził, czy faktycznie była ręka, jak to z Laimerem było.
Obawiam się poza tym, że to mógł być ostatni celny strzał Arsenalu w meczu...
30.05.2026 18:12
@fiidoo ale po co nam środkowy obrońca, jeśli Kim zostanie? Na LM jest solidny duet Tah - Upa. Mamy inne pozycje do wzmocnienia, wychilluj.
29.05.2026 15:57
1
@Comentateiro myślałem tak samo, ale po ich klęsce w dwumeczu z Bayernem wszedłem na polską stronę realu zobaczyć komentarze i o dziwo całkiem wysoki poziom, dużo chłodnej głowy, logiczne wnioski. Autentycznie byłem w szoku. Nie wiem czy tak trafiłem, czy na polskiej stronie prześcieradeł jest równie wysoki poziom jak tutaj.
29.05.2026 15:56
2
@Gwzd44 każdy ktoś przechodzi do realu przesiąka buractwem tego klubu. A teraz jak przychodzi Mourinho to ten pet Rudiger będzie jeszcze gorszy...
29.05.2026 10:50
2
Diaz to był gracz, którego potrzebowaliśmy.
29.05.2026 10:49
1
Zadłużona Barcelona ściąga Gordona, Gvardiola, Alvareza, a jeszcze zaraz Haalanda i Olise :'))
29.05.2026 00:29
4
Skończmy temat Gordona i Farsy. Znajdziemy kogoś innego, a Barcelonka niech tam wali jakieś dźwignie, co jak im znowu wbijemy 7-8 goli to będzie lepiej smakować.
29.05.2026 00:17
2
@FCB4ever2014 jakby negocjacje trwały miesiącami, to można byłoby się zgodzić, ale jest dopiero koniec maja i o nieudolności nie jest jeszcze czas rozmawiać... Nie wygrasz negocjacji, jeśli zadłużony klub rzuca od razu pełną kwotą, a i zawodnik najwyraźniej nie jest zainteresowany grą z ławki.
29.05.2026 00:16
3
Ale Bayernu nie stać na to, żeby na prawo i lewo rzucać hajsem, jak Barcelona, a potem zaciągać dźwignie...
28.05.2026 09:53
2
To jest to, co zrobiliśmy w 2013.
28.05.2026 09:52
1
@Skobry to nie kwestia reform i pucharów, to reszta Europy musi coś zmienić, bo po prostu Anglicy odjeżdżają finansowo.
Największy problem Bundesligi to brak ambicji gonienia Bayernu.
21.06.2026 20:59
Jeżeli to jest to co myślę, to ktoś pisał, że większy wstyd wygrać 7:1 z Curacao (czy bardziej dyplomatycznie - stracić z nimi bramkę) niż 0:0 Hiszpanów z WZP xD
21.06.2026 13:14
Wbrew Julkowi - dali radę Niemcy
20.06.2026 23:57
Ale zepsuli setę.
20.06.2026 23:51
Młody jest.
20.06.2026 23:34
Skrzydłowy + napastnik, to jest to czego brakowało Niemcom i czego nie dał uparty jak osioł Nagelsmann
20.06.2026 23:34
Mogło być wcześniej wyrównanie, ale Julek uparty, nie wystawi Undava.
20.06.2026 23:31
Teraz Niemcy wyciągną na 2:1.
20.06.2026 23:26
Patrząc na to, że jego kluczowy piłkarz to przeciętny grajek z przeciętnej Galaty, to chyba niewiele więcej się da
20.06.2026 23:21
Jak WKS poprawi celowniki to będzie słabo dla Niemców.
20.06.2026 23:17
W sumie fajnie się patrzy na to WKS.
20.06.2026 23:14
Spokojnie, zaraz potężny Sane coś strzeli :')
20.06.2026 22:31
Pewnie nawet Vidala nie spłacili :')
20.06.2026 21:10
@alien666 też widziałem ciekawe spotkania (Maroko - Brazylia, Anglia - Chorwacja), ale:
- bez przesady z pełnymi stadionami
- są murarze też
Ale zdecydowanie tak - nie ogląda się źle.
20.06.2026 15:31
On tak rządzi, że zaraz straci Kongres i ten dziadzio z demencją będzie miał mniej do powiedzenia...
20.06.2026 15:28
Brawo Uli!
20.06.2026 15:27
@Patryk233 za komuny tak do głów wbili, to i do dzisiaj części to zostało.
20.06.2026 12:39
"gwiazdki przekonają Olise do realu/PSG" - PSG może jeszcze ma atmosferę, ale real z odklejonym Perezem i Mourinho to jest wiocha teraz.
Szybciej Olise kogoś przekona do Bayernu, bo VK świetną atmosferę zbudował.
19.06.2026 09:44
Upa też rewelacyjny mecz zagrał
18.06.2026 09:29
Szacun, niesamowita akcja Chorwatow
17.06.2026 22:51
Ale buda, Kane!
17.06.2026 22:42
Tuchel bez czapki :D
17.06.2026 22:01
Jak nie da 50 to przyjdzie ktoś z Premier League i da 70.
17.06.2026 22:00
W ogóle fajnie, że w sumie te transfery ogarnięte przed mundialem. Skład już wzmocniony i można teraz działać na rynku bez presji.
17.06.2026 14:05
xDDDD
17.06.2026 14:04
Zawsze będę pamiętał chamskie zatrzymanie akcji Bayernu w Madrycie w 2025 pod koniec meczu... Wbrew przepisom, bo najpierw daje się dograć akcje, a potem analizować spalonego. Marciniak to dziad
17.06.2026 10:44
Podobno Marciniak oszczędził Messiego, który powinien dostać czerwo wczoraj? Oglądał ktoś?
17.06.2026 09:27
Wow!
16.06.2026 23:00
Piękna akcja
16.06.2026 22:47
Ale miał setę potężny Jackson.
16.06.2026 22:44
Asysta 10/10 :)
16.06.2026 22:31
Jackson blisko :)
16.06.2026 21:28
Imbape, Imbape...
16.06.2026 21:15
@WayeThe co xD
15.06.2026 20:20
Bardzo sprawnie się transfery zapowiadają w tym roku :)
15.06.2026 06:16
W NY zamieszki po wygranej Knicksów.
14.06.2026 09:47
Największy aktualnie pajac piłki nożnej wyrównuje...
14.06.2026 00:36
Właśnie Saibari podrożał o 20 milionów :)
14.06.2026 00:25
@Globin93 Stani to dla mnie czwarta opcja na boki. W defensywie dobrze, racja, ale w ofensywie nie daje tyle co Davies czy Laimer.
Jak Davies nie wróci no to właśnie Brown + Laimer na bokach, wygląda to solidnie.
13.06.2026 14:16
Niby może grać też po prawej stronie. Więc jakby grali Davies i Brown mamy mega boki pod taktykę VK, z niezłym zmiennikiem jakim jest Laimer.
13.06.2026 11:36
1. Fifa wywaliła takie ceny, że nie każdy może sobie na to pozwolić. Nawet Trump się śmiał, że jest za drogo (że nie kupiłby za tyle jakiegoś biletu).
2. Mniej kibiców z krajów, którym Trump robi wojenki imigracyjne. Znana jest przecież historia tego sędziego z Somalii, którego zatrzymali.
3. Komercha, niski poziomów meczów, fatalne godziny.
13.06.2026 11:35
Ja jakieś pojedyncze będę oglądać.
13.06.2026 11:30
wysłać to Perezowi! :)
11.06.2026 15:15
Niech se składa.
10.06.2026 20:11
@FCB4ever2014 no Gvardiol fajny grajek, ale na wszystko pieniędzy nie będzie. Trzeba trzymać kciuki, żeby Davies ostatecznie wrócił do zdrowia i formy, bo on do systemu VK pasuje bardzo fajnie.
10.06.2026 20:11
Generalnie zgadzam się.
10.06.2026 20:08
Trzymam kciuki :) wierzę w tego gościa
10.06.2026 20:07
To czekam jeszcze aż Laporta ogarnie jakąś dźwignię i zaproponuje 300 :D
08.06.2026 23:25
Ciekawe czy odklejony już dość mocno Perez naprawdę chce ryzykować wydanie na kogokolwiek takiej kwoty, tylko po to, żeby ratować pozycje w realu?
08.06.2026 21:34
@Head2007 to nigdy nie przestanie być zabawne :)
08.06.2026 21:33
To prawda, ale jednocześnie mają układy i gwarantują LM. To może być magnes, bo na pewno nie styl gry, prezes czy trener.
08.06.2026 08:06
Nie od dziś wiadomo, że Rudiger to burak, przegryw i pajac. A za Mourinho będzie tylko gorzej.
07.06.2026 15:57
Przykro. Pewnie chłopak to przeżywa
06.06.2026 08:18
Przestańmy wymieniać Gnabry'ego jako zmiennika Kane'a. Kane musi mieć zmiennika przynajmniej na ligowym poziomie.
05.06.2026 06:06
XDDDDD
Po ich ostatnich wybrykach - nie żal.
03.06.2026 20:10
@fiidoo oficjalkę po dwóch dniach negocjacji za pełną kwotę to może Barcelonka sobie robić, która nie przejmuje się rosnącym długiem. Bayern musi to zrobić z głową.
02.06.2026 13:45
Piękna sprawa być przed szczurami w rankingu
01.06.2026 23:00
@Danie1 to ja wiem
01.06.2026 21:36
Dasz źródło w sumie?
01.06.2026 20:34
Barca pewnie się zadłuży, żeby ich ściągnąć. To jest finansowa wydmuszka. Albo Laporta ląduje pod stołem u kogoś i załatwia sprawy w ten sposób.
01.06.2026 05:57
@vaterland i podejrzewam, że takie właśnie komentarze poleciały.
01.06.2026 05:56
Obawiam się, że będzie trudniej niż teraz. Barcelona się wzmocni, PSG pozostanie mocne (i z pomocą sędziów), jeśli trafimy na real Mourinho to ich przejdziemy, ale nie obejdzie się bez strat - Rudiger dostanie polecenie połamania Kane'a czy Olise i to nas osłabi.
Dlatego Bayern też musi wrócić silniejszy! PSG (z którego Hoeness kiedyś kpił) ma już dwa trofea i zaraz nas dogoni.
31.05.2026 12:13
@bawaria42 mieli lepszą. Ale Kompany nad tym popracuje.
30.05.2026 21:12
Jak oglądałem grę Arsenalu to tam niewiele było futbolu.
30.05.2026 21:07
Mendes daje paliwo murarzom.
30.05.2026 20:56
No i Eze zrobił w gacie.
30.05.2026 20:55
Jak Arsenal to przerżnie to są arcyfrajerami.
30.05.2026 20:47
Ten wykop bramkarza podsumowuje dzisiaj ofensywną grę Autobusalu.
30.05.2026 20:42
@jastrzab123 17:3
30.05.2026 20:30
Arsenal 3 strzały, 1 celny. 105 minut gry. Absolutne dno dna.
30.05.2026 20:28
Może dlatego zmienili godzinę :D
30.05.2026 20:09
No i dogrywka tego "spektaklu".
30.05.2026 20:02
@jastrzab123 Arsenal 1 celny strzał cały czas. O czym my mówimy?
30.05.2026 19:55
Arsenal to jest taka druga Chelsea z 2012. Obrona solidna, ale oczy bolą...
30.05.2026 19:46
Diaz też.
30.05.2026 19:35
W ogóle mi nie żal Arsenalu. Ponad godzina gry bez celnego strzału? To jest żałosne.
30.05.2026 19:33
Wow! Celny strzał!
30.05.2026 19:20
Byłoby dokładnie to samo, gdyby PSG strzeliło pierwsze. Patrz mecz z Bayernem.
30.05.2026 19:01
Nie. Ja jednym okiem patrzę, jestem zajęty, a ktoś wymyślił godzinę 18 zamiast 21... Ale nic nie tracę.
30.05.2026 19:00
Nic nie straciłeś.
30.05.2026 18:53
i ciągle 1 celny strzał ;)
30.05.2026 18:42
@blade87 on się bardzo przysłużył Bayernowi, ale miał wtedy 27-28 lat xD niestety, z czasem był po prostu hamulcowym.
30.05.2026 18:36
W Londynie zabrakło nam Diaza, więc kto wie, co by było dzisiaj.
30.05.2026 18:36
Póki co po 30 minutach obie drużyny łącznie 1 celny strzał na bramkę.
30.05.2026 18:33
Taka anegdotka w międzyczasie.
Karl w pierwszym sezonie w Bayernie - 9 goli, 8 asyst, 1918 minut na boisku. Gol/asysta co 112 minut.
Coman w ostatnim sezonie w Bayernie - 7 goli, 4 asysty, 1839 minus na boisku. Gol/asysta co 167 minut (!!!).
30.05.2026 18:31
BTW gdyby Bayern dzisiaj grał finał z Arsenalem, to wiem, że miałbym przed meczem koszmary z 2012... znowu toporni Londyńczycy... tu mogłoby być podobnie, prowadzilibyśmy grę, a Arsenal oddałby jeden fuksiarski strzał :/
Fajnie, że wtedy Bayern wyciągnął wnioski, wzmocnił się i nikt nie miał do nas podjazdu.
30.05.2026 18:20
Chyba lepiej Arsenal, bo buńczuczne słowa Hoenessa w kontekście PSG, jak to pieniądze nie wygrywają LM, źle się zestarzeją...
30.05.2026 18:18
UEFA zdecydowała inaczej.
30.05.2026 18:13
Patrząc na powołania Julka to będzie trudno. Kto ma mu podać? Sane? XD
30.05.2026 18:12
Gdyby to Bayern tak strzelił, to nie byłoby bramki ;) sędzia by odgwizdał, że obrońca Arsenelu dotknął piłki ręką, a opłacony VAR by nie sprawdził, czy faktycznie była ręka, jak to z Laimerem było.
Obawiam się poza tym, że to mógł być ostatni celny strzał Arsenalu w meczu...
30.05.2026 18:12
@fiidoo ale po co nam środkowy obrońca, jeśli Kim zostanie? Na LM jest solidny duet Tah - Upa. Mamy inne pozycje do wzmocnienia, wychilluj.
29.05.2026 15:57
@Comentateiro myślałem tak samo, ale po ich klęsce w dwumeczu z Bayernem wszedłem na polską stronę realu zobaczyć komentarze i o dziwo całkiem wysoki poziom, dużo chłodnej głowy, logiczne wnioski. Autentycznie byłem w szoku. Nie wiem czy tak trafiłem, czy na polskiej stronie prześcieradeł jest równie wysoki poziom jak tutaj.
29.05.2026 15:56
@Gwzd44 każdy ktoś przechodzi do realu przesiąka buractwem tego klubu. A teraz jak przychodzi Mourinho to ten pet Rudiger będzie jeszcze gorszy...
29.05.2026 10:50
Diaz to był gracz, którego potrzebowaliśmy.
29.05.2026 10:49
Zadłużona Barcelona ściąga Gordona, Gvardiola, Alvareza, a jeszcze zaraz Haalanda i Olise :'))
29.05.2026 00:29
Skończmy temat Gordona i Farsy. Znajdziemy kogoś innego, a Barcelonka niech tam wali jakieś dźwignie, co jak im znowu wbijemy 7-8 goli to będzie lepiej smakować.
29.05.2026 00:17
@FCB4ever2014 jakby negocjacje trwały miesiącami, to można byłoby się zgodzić, ale jest dopiero koniec maja i o nieudolności nie jest jeszcze czas rozmawiać... Nie wygrasz negocjacji, jeśli zadłużony klub rzuca od razu pełną kwotą, a i zawodnik najwyraźniej nie jest zainteresowany grą z ławki.
29.05.2026 00:16
Ale Bayernu nie stać na to, żeby na prawo i lewo rzucać hajsem, jak Barcelona, a potem zaciągać dźwignie...
28.05.2026 09:53
To jest to, co zrobiliśmy w 2013.
28.05.2026 09:52
@Skobry to nie kwestia reform i pucharów, to reszta Europy musi coś zmienić, bo po prostu Anglicy odjeżdżają finansowo.
28.05.2026 09:52