DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Sopariev Strona 1

2

Największy problem Bundesligi to brak ambicji gonienia Bayernu.

21.06.2026 20:59

2

Jeżeli to jest to co myślę, to ktoś pisał, że większy wstyd wygrać 7:1 z Curacao (czy bardziej dyplomatycznie - stracić z nimi bramkę) niż 0:0 Hiszpanów z WZP xD

21.06.2026 13:14

5

Wbrew Julkowi - dali radę Niemcy

20.06.2026 23:57

3

Ale zepsuli setę.

20.06.2026 23:51

Młody jest.

20.06.2026 23:34

2

Skrzydłowy + napastnik, to jest to czego brakowało Niemcom i czego nie dał uparty jak osioł Nagelsmann

20.06.2026 23:34

2

Mogło być wcześniej wyrównanie, ale Julek uparty, nie wystawi Undava.

20.06.2026 23:31

1

Teraz Niemcy wyciągną na 2:1.

20.06.2026 23:26

1

Patrząc na to, że jego kluczowy piłkarz to przeciętny grajek z przeciętnej Galaty, to chyba niewiele więcej się da

20.06.2026 23:21

2

Jak WKS poprawi celowniki to będzie słabo dla Niemców.

20.06.2026 23:17

2

W sumie fajnie się patrzy na to WKS.

20.06.2026 23:14

2

Spokojnie, zaraz potężny Sane coś strzeli :')

20.06.2026 22:31

2

Pewnie nawet Vidala nie spłacili :')

20.06.2026 21:10

1

@alien666 też widziałem ciekawe spotkania (Maroko - Brazylia, Anglia - Chorwacja), ale:
- bez przesady z pełnymi stadionami
- są murarze też
Ale zdecydowanie tak - nie ogląda się źle.

20.06.2026 15:31

2

On tak rządzi, że zaraz straci Kongres i ten dziadzio z demencją będzie miał mniej do powiedzenia...

20.06.2026 15:28

1

Brawo Uli!

20.06.2026 15:27

1

@Patryk233 za komuny tak do głów wbili, to i do dzisiaj części to zostało.

20.06.2026 12:39

2

"gwiazdki przekonają Olise do realu/PSG" - PSG może jeszcze ma atmosferę, ale real z odklejonym Perezem i Mourinho to jest wiocha teraz.
Szybciej Olise kogoś przekona do Bayernu, bo VK świetną atmosferę zbudował.

19.06.2026 09:44

2

Upa też rewelacyjny mecz zagrał

18.06.2026 09:29

1

Szacun, niesamowita akcja Chorwatow

17.06.2026 22:51

1

Ale buda, Kane!

17.06.2026 22:42

3

Tuchel bez czapki :D

17.06.2026 22:01

4

Jak nie da 50 to przyjdzie ktoś z Premier League i da 70.

17.06.2026 22:00

3

W ogóle fajnie, że w sumie te transfery ogarnięte przed mundialem. Skład już wzmocniony i można teraz działać na rynku bez presji.

17.06.2026 14:05

2

xDDDD

17.06.2026 14:04

3

Zawsze będę pamiętał chamskie zatrzymanie akcji Bayernu w Madrycie w 2025 pod koniec meczu... Wbrew przepisom, bo najpierw daje się dograć akcje, a potem analizować spalonego. Marciniak to dziad

17.06.2026 10:44

1

Podobno Marciniak oszczędził Messiego, który powinien dostać czerwo wczoraj? Oglądał ktoś?

17.06.2026 09:27

1

Wow!

16.06.2026 23:00

1

Piękna akcja

16.06.2026 22:47

1

Ale miał setę potężny Jackson.

16.06.2026 22:44

3

Asysta 10/10 :)

16.06.2026 22:31

2

Jackson blisko :)

16.06.2026 21:28

1

Imbape, Imbape...

16.06.2026 21:15

2

@WayeThe co xD

15.06.2026 20:20

1

Bardzo sprawnie się transfery zapowiadają w tym roku :)

15.06.2026 06:16

1

W NY zamieszki po wygranej Knicksów.

14.06.2026 09:47

Największy aktualnie pajac piłki nożnej wyrównuje...

14.06.2026 00:36

3

Właśnie Saibari podrożał o 20 milionów :)

14.06.2026 00:25

@Globin93 Stani to dla mnie czwarta opcja na boki. W defensywie dobrze, racja, ale w ofensywie nie daje tyle co Davies czy Laimer.
Jak Davies nie wróci no to właśnie Brown + Laimer na bokach, wygląda to solidnie.

13.06.2026 14:16

Niby może grać też po prawej stronie. Więc jakby grali Davies i Brown mamy mega boki pod taktykę VK, z niezłym zmiennikiem jakim jest Laimer.

13.06.2026 11:36

1

1. Fifa wywaliła takie ceny, że nie każdy może sobie na to pozwolić. Nawet Trump się śmiał, że jest za drogo (że nie kupiłby za tyle jakiegoś biletu).
2. Mniej kibiców z krajów, którym Trump robi wojenki imigracyjne. Znana jest przecież historia tego sędziego z Somalii, którego zatrzymali.
3. Komercha, niski poziomów meczów, fatalne godziny.

13.06.2026 11:35

1

Ja jakieś pojedyncze będę oglądać.

13.06.2026 11:30

1

wysłać to Perezowi! :)

11.06.2026 15:15

Niech se składa.

10.06.2026 20:11

1

@FCB4ever2014 no Gvardiol fajny grajek, ale na wszystko pieniędzy nie będzie. Trzeba trzymać kciuki, żeby Davies ostatecznie wrócił do zdrowia i formy, bo on do systemu VK pasuje bardzo fajnie.

10.06.2026 20:11

1

Generalnie zgadzam się.

10.06.2026 20:08

Trzymam kciuki :) wierzę w tego gościa

10.06.2026 20:07

4

To czekam jeszcze aż Laporta ogarnie jakąś dźwignię i zaproponuje 300 :D

08.06.2026 23:25

1

Ciekawe czy odklejony już dość mocno Perez naprawdę chce ryzykować wydanie na kogokolwiek takiej kwoty, tylko po to, żeby ratować pozycje w realu?

08.06.2026 21:34

1

@Head2007 to nigdy nie przestanie być zabawne :)

08.06.2026 21:33

1

To prawda, ale jednocześnie mają układy i gwarantują LM. To może być magnes, bo na pewno nie styl gry, prezes czy trener.

08.06.2026 08:06

Nie od dziś wiadomo, że Rudiger to burak, przegryw i pajac. A za Mourinho będzie tylko gorzej.

07.06.2026 15:57

1

Przykro. Pewnie chłopak to przeżywa

06.06.2026 08:18

1

Przestańmy wymieniać Gnabry'ego jako zmiennika Kane'a. Kane musi mieć zmiennika przynajmniej na ligowym poziomie.

05.06.2026 06:06

1

XDDDDD
Po ich ostatnich wybrykach - nie żal.

03.06.2026 20:10

1

@fiidoo oficjalkę po dwóch dniach negocjacji za pełną kwotę to może Barcelonka sobie robić, która nie przejmuje się rosnącym długiem. Bayern musi to zrobić z głową.

02.06.2026 13:45

1

Piękna sprawa być przed szczurami w rankingu

01.06.2026 23:00

1

@Danie1 to ja wiem

01.06.2026 21:36

1

Dasz źródło w sumie?

01.06.2026 20:34

1

Barca pewnie się zadłuży, żeby ich ściągnąć. To jest finansowa wydmuszka. Albo Laporta ląduje pod stołem u kogoś i załatwia sprawy w ten sposób.

01.06.2026 05:57

6

@vaterland i podejrzewam, że takie właśnie komentarze poleciały.

01.06.2026 05:56

1

Obawiam się, że będzie trudniej niż teraz. Barcelona się wzmocni, PSG pozostanie mocne (i z pomocą sędziów), jeśli trafimy na real Mourinho to ich przejdziemy, ale nie obejdzie się bez strat - Rudiger dostanie polecenie połamania Kane'a czy Olise i to nas osłabi.
Dlatego Bayern też musi wrócić silniejszy! PSG (z którego Hoeness kiedyś kpił) ma już dwa trofea i zaraz nas dogoni.

31.05.2026 12:13

2

@bawaria42 mieli lepszą. Ale Kompany nad tym popracuje.

30.05.2026 21:12

3

Jak oglądałem grę Arsenalu to tam niewiele było futbolu.

30.05.2026 21:07

1

Mendes daje paliwo murarzom.

30.05.2026 20:56

2

No i Eze zrobił w gacie.

30.05.2026 20:55

1

Jak Arsenal to przerżnie to są arcyfrajerami.

30.05.2026 20:47

1

Ten wykop bramkarza podsumowuje dzisiaj ofensywną grę Autobusalu.

30.05.2026 20:42

1

@jastrzab123 17:3

30.05.2026 20:30

3

Arsenal 3 strzały, 1 celny. 105 minut gry. Absolutne dno dna.

30.05.2026 20:28

2

Może dlatego zmienili godzinę :D

30.05.2026 20:09

1

No i dogrywka tego "spektaklu".

30.05.2026 20:02

1

@jastrzab123 Arsenal 1 celny strzał cały czas. O czym my mówimy?

30.05.2026 19:55

1

Arsenal to jest taka druga Chelsea z 2012. Obrona solidna, ale oczy bolą...

30.05.2026 19:46

1

Diaz też.

30.05.2026 19:35

1

W ogóle mi nie żal Arsenalu. Ponad godzina gry bez celnego strzału? To jest żałosne.

30.05.2026 19:33

Wow! Celny strzał!

30.05.2026 19:20

1

Byłoby dokładnie to samo, gdyby PSG strzeliło pierwsze. Patrz mecz z Bayernem.

30.05.2026 19:01

1

Nie. Ja jednym okiem patrzę, jestem zajęty, a ktoś wymyślił godzinę 18 zamiast 21... Ale nic nie tracę.

30.05.2026 19:00

1

Nic nie straciłeś.

30.05.2026 18:53

1

i ciągle 1 celny strzał ;)

30.05.2026 18:42

1

@blade87 on się bardzo przysłużył Bayernowi, ale miał wtedy 27-28 lat xD niestety, z czasem był po prostu hamulcowym.

30.05.2026 18:36

2

W Londynie zabrakło nam Diaza, więc kto wie, co by było dzisiaj.

30.05.2026 18:36

Póki co po 30 minutach obie drużyny łącznie 1 celny strzał na bramkę.

30.05.2026 18:33

1

Taka anegdotka w międzyczasie.

Karl w pierwszym sezonie w Bayernie - 9 goli, 8 asyst, 1918 minut na boisku. Gol/asysta co 112 minut.
Coman w ostatnim sezonie w Bayernie - 7 goli, 4 asysty, 1839 minus na boisku. Gol/asysta co 167 minut (!!!).

30.05.2026 18:31

1

BTW gdyby Bayern dzisiaj grał finał z Arsenalem, to wiem, że miałbym przed meczem koszmary z 2012... znowu toporni Londyńczycy... tu mogłoby być podobnie, prowadzilibyśmy grę, a Arsenal oddałby jeden fuksiarski strzał :/
Fajnie, że wtedy Bayern wyciągnął wnioski, wzmocnił się i nikt nie miał do nas podjazdu.

30.05.2026 18:20

1

Chyba lepiej Arsenal, bo buńczuczne słowa Hoenessa w kontekście PSG, jak to pieniądze nie wygrywają LM, źle się zestarzeją...

30.05.2026 18:18

3

UEFA zdecydowała inaczej.

30.05.2026 18:13

2

Patrząc na powołania Julka to będzie trudno. Kto ma mu podać? Sane? XD

30.05.2026 18:12

1

Gdyby to Bayern tak strzelił, to nie byłoby bramki ;) sędzia by odgwizdał, że obrońca Arsenelu dotknął piłki ręką, a opłacony VAR by nie sprawdził, czy faktycznie była ręka, jak to z Laimerem było.

Obawiam się poza tym, że to mógł być ostatni celny strzał Arsenalu w meczu...

30.05.2026 18:12

@fiidoo ale po co nam środkowy obrońca, jeśli Kim zostanie? Na LM jest solidny duet Tah - Upa. Mamy inne pozycje do wzmocnienia, wychilluj.

29.05.2026 15:57

1

@Comentateiro myślałem tak samo, ale po ich klęsce w dwumeczu z Bayernem wszedłem na polską stronę realu zobaczyć komentarze i o dziwo całkiem wysoki poziom, dużo chłodnej głowy, logiczne wnioski. Autentycznie byłem w szoku. Nie wiem czy tak trafiłem, czy na polskiej stronie prześcieradeł jest równie wysoki poziom jak tutaj.

29.05.2026 15:56

2

@Gwzd44 każdy ktoś przechodzi do realu przesiąka buractwem tego klubu. A teraz jak przychodzi Mourinho to ten pet Rudiger będzie jeszcze gorszy...

29.05.2026 10:50

2

Diaz to był gracz, którego potrzebowaliśmy.

29.05.2026 10:49

1

Zadłużona Barcelona ściąga Gordona, Gvardiola, Alvareza, a jeszcze zaraz Haalanda i Olise :'))

29.05.2026 00:29

4

Skończmy temat Gordona i Farsy. Znajdziemy kogoś innego, a Barcelonka niech tam wali jakieś dźwignie, co jak im znowu wbijemy 7-8 goli to będzie lepiej smakować.

29.05.2026 00:17

2

@FCB4ever2014 jakby negocjacje trwały miesiącami, to można byłoby się zgodzić, ale jest dopiero koniec maja i o nieudolności nie jest jeszcze czas rozmawiać... Nie wygrasz negocjacji, jeśli zadłużony klub rzuca od razu pełną kwotą, a i zawodnik najwyraźniej nie jest zainteresowany grą z ławki.

29.05.2026 00:16

3

Ale Bayernu nie stać na to, żeby na prawo i lewo rzucać hajsem, jak Barcelona, a potem zaciągać dźwignie...

28.05.2026 09:53

2

To jest to, co zrobiliśmy w 2013.

28.05.2026 09:52

1

@Skobry to nie kwestia reform i pucharów, to reszta Europy musi coś zmienić, bo po prostu Anglicy odjeżdżają finansowo.

28.05.2026 09:52