DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Jurgen1982 Strona 1

@Globin93ale nmecha jeszcze gorzej ;)

27.06.2026 21:40

@alien666 no ja na tym dzisiejszym meczu 3 razy usnąłem ... Starczy walić to nie oglądam ... Pewnie undav strzelił 2 gole w 80 i 85 minucie... Ale potem i tak dostanie ławkę

25.06.2026 22:49

2

Przestań zaraz złapie czerwona i się zbalansuje ;)

25.06.2026 22:46

1

Ich się tak samo świetnie ogląda jak Anglię tuchela ...:p

25.06.2026 22:44

@alien666 nawet Chorwacja ich rozjedzie

25.06.2026 22:25

1

Szczerze to nie kumam co ma w głowie Nagelsman... Havertz nie gra nic, undav wali gol za golem a ten dalej wystawia tego pierwszego, sane nic nie grał dwa pierwsze mecze znowu wychodzi w pierwszym składzie ( dziś strzelił ale dwa poprzednie mecze były koszmarne)... Nmecha też dwa pierwsze mecze niewidoczny, dziury w środku a ten dalej to wystawia.... Kimmicha objeżdżają strasznie na boku a ten dalej go tam wystawia....to jest świetny przepis na gruby wpierdol od pierwszego silniejszego rywala ...

25.06.2026 22:23

1

Mówiłem że tam powinien być kimmich a Niemcy z tyłu na trójkę obrońców xd mają szloterbecka, rudigera i taha + brak prawego obrońcy a ten gra 4 obrońców i na bok daje wolnego kimmicha

25.06.2026 22:17

4

@BavarianDude nie próbuj xd kobiety rozumieją kobiety i się nie lubią :p

25.06.2026 22:14

2

Nie ma czegoś takiego, jest za wysoko noga podniesiona i to jest już przewinienie, dodatkowo był kontakt z głową więc to też jest ale ona machała rękami ze wszystko widziała i nie będzie sprawdzać

25.06.2026 22:11

@WayeThe na var zawsze siedzą inwalidzi. Ja to widziałem od razu przy akcji z dystansu a ona stała 2 metry od akcji więc jej wina i odpowiedzialność

25.06.2026 22:10

Pani sędzina nie widziała faulu xd ważne że miała szansę sedziowac walić tam faule xd

25.06.2026 22:07

A to nie tak że obie ekipy chciały remis żeby mieć pewny awans ?:)

24.06.2026 00:36

2

Żenujący jest nagelsman... Pobije się z sędziami ... Wiadomo że po golu dolicza jeszcze jeden czy dwie minuty a ten się drze, biega, macha łapami...mecz słaby aż w oczy szczypie a ten się zachowuje jakby zdobył coś wielkiego właśnie.....

21.06.2026 00:01

1

Dawaj Leon z dystansu na 2:1 xd

20.06.2026 23:48

@Ananas94 ale jest po równo xd i kobieta też sędziuje żeby było wg nowego przekazu xd

20.06.2026 23:46

@Kris92 akuratnie będzie Tuchel wolny jak wyleci po odpadnięciu Anglii xd

20.06.2026 23:40

Dadzą jeszcze wyższych i bardziej umięśnionych do kopania rywali po nogach ?:)

20.06.2026 23:39

2

Dociągną 1:1 i Julek zadowolony w następnym meczu wyjdzie takim samym składem xd bo działa :p

20.06.2026 23:37

Dokładnie ;)

20.06.2026 23:36

2

A Julek sobie też chyba ostro na wadze przybrał, trochę się lodówka zrobił...

20.06.2026 23:35

1

Jego ocena też nie będzie za wysoka jak narazie xd wystawienie Sane w 1 składzie to kryminał xd

20.06.2026 23:25

1

Klepania? Przecież to jest wrzuta na skrzydło i huraaaa xd środka nie ma czasem ktoś się tam o piłkę potknie przed polem karnym ;)

20.06.2026 22:54

1

W drugiej zdjąć Brown dać rudiger i grać na 3 obrońców, przesunąć kimmicha do środka pomocy, ewentualnie zamienić Sane na kogoś bardziej odpowiedzialnego z powrotami i WKS nawet nie syknie .... Ale pewnie nagelsman nic nie zmieni i będzie tańczył przy lini bocznej kłócąc się z sędziami

20.06.2026 22:50

@Jelly nagelsman nie ma w składzie na mundialu nominalnego prawego obrony i gra 4 obrońcami więcej nie trzeba komentować

20.06.2026 22:47

Dokładnie :) to samo niżej napisałem xd

20.06.2026 22:40

@Matysbayern bo nie ma środka pola... Pavlo z Mnecha nie istnieją i grają tylko długimi pilkami...

20.06.2026 22:40

Nie są ciency tylko nagelsman się upierdzial 4-4-2 i daje kimmicha na bok obrony gdzie jest wolny... W środku gra niewidoczny typ z Dortmundu , a na skrzydle o zgrozo Sane który był fatalny już w pierwszym meczu...

20.06.2026 22:36

4

Czyli Kane, Olise i Diaz MVP swoich meczy ;) fajna kolejka

18.06.2026 07:59

O ile VW się nie wypisze z interesu

26.05.2026 16:49

@Luca ktoś go musi chcieć w Anglii ;)

26.05.2026 16:48

@hoodykr ale oni już byli kilka razy i spadali... Więc widać że to raczej nie jest miłość tylko konieczność ;)

26.05.2026 16:48

wg mnie pójdzie do portugalii... i to jest jego poziom.

26.05.2026 08:18

@hoodykr nikt mądry nie weźmie, widać że duże kluby jadące na stałym sponsorze który się kruszy zaczynają umierać.... coś czuję że skończą jak Herta, Nurnberg itd.... Poczytaj raz jeszcze co napisałem, że Paderborn to znany poziom zbiorą 15pkt i spadną z hukiem ten klub to jest po prostu za słaby na Bundesligę i ogląda się ich tez fatalnie. Wilki zapracowały sobie na spadek, ale akuratnie Paderborn nie jest klubem który bym chciał oglądać w bundeslidze.

26.05.2026 08:17

1

Dla atrakcyjności ligi to wg mnie gorzej bo jednak Wolfsburg jakiś poziom prezentował, miał słaby sezon ale parę transferów i znowu byliby w środku tabeli, Paderborn to klub który wiadomo że za sezon będzie na 17-18 miejscu i niczego nie wniesie do bundesligi... Co do Grabary i innych to serio myślicie że oni zostaną ? Zaraz pouciekaja jak szczury w większości bo 'nie zasługują' na grę w drugiej lidze i na tym spadku to tylko stracił klub i kibice bo na pewno nie większość zawodników....

26.05.2026 07:44

No ta gra nogami to wzór nie była xd walił te gały okrutnie xd

23.05.2026 22:19

Sędzia powinien dostać kopa w dupę a nie medal :p

23.05.2026 22:15

2

Neuer niech tak nie skacze bo się skontuzjuje :p szkoda mi goretzki xd

23.05.2026 22:09

Śmieszni są xd najgorsze jest to że oni tego nie czują ... A potem powiedzą że stronniczy to oni nie są xd

23.05.2026 22:07

Piękna sprawa xd komentatorzy najpierw zachwycali się kunsztem vfb a teraz nagle Bayernem xd ale to słabe

23.05.2026 22:07

1

Ja bym wjechal z armatka wodna i bym zajebał w tych co trzymają te race ...

23.05.2026 21:26

3

@admin nie ważne czy chodzi czy nie chodzi, na uj zadymic stadion żeby mecze przerywali ? Co to daje ?

23.05.2026 21:20

Ale gol zaliczony ? Bo sędzia tam coś tłumaczył kimmichowi

23.05.2026 21:18

Mamy to, teraz dobić ich druga i trzecia...

23.05.2026 21:16

1

@jastrzab123 a po mnie nie, puchar to puchar xd

23.05.2026 21:06

Minę miał okrutna :p bałbym się go z taką mina :p

23.05.2026 21:05

1

Oby się obudzili bo nerwy mnie nosza xd

23.05.2026 21:04

1

@misza xd

23.05.2026 20:57

1

Ale jak rozgrywa xd

23.05.2026 20:55

3

Oni grają agresywnie i każda akcję przerywają faulami a sędzia daje nas kopać, zmieniliby taktykę jakby mieli już że 4 żółte kartki... A tak realizują ja dalej, co kontra to kosa w nogi, nawet od tyłu dwoma nogami a sędzia gra pajaca i udaje że ostrzega poraz 25 ...

23.05.2026 20:54

Ktoś mi wytłumaczy jak stemple czy flizgi dwoma nogami od tyłu nie kończą się kartka ? On ma mózg ?

23.05.2026 20:49

No dobra odchodzi Goretzka, Jackson, Guereiro ... A kto przychodzi? Xd Jackson to się nawet cieszę, Guereiro nie mam zdania człowiek cień niby był ale jakby nic dobrego czy złego nie zrobil... Sporo osób mówi że dobrze że Leon odchodzi ale kto za niego ? Czy jak zwykle jakoś to będzie lub kogoś ze szkółki się wyjmie ? :p

17.05.2026 01:16

Co kupę się zachciało Manuelowi ?:p bo nie widac było żeby utykał ani nic ;)

16.05.2026 16:56

Cyrk robi bo sam jest umoczony na maxa, tyle meczy które były po real a on tylko płacze że go okradają xd w lm to wiele razy nas okradli kosztem realu który strzelał gole że spalonych czy czerwone kartki bez kontaktu ale to 'czysty przypadek' real w tym nie maczał palców lol. Real jest tak samo brudny jak Barca tylko jeszcze się nie dał złapać za rękę

15.05.2026 10:09

Hujnia, szkoda tego karnego z dupy w pierwszym meczu dla nich bo byłaby dogrywka

06.05.2026 22:57

Eh....

06.05.2026 22:36

Dajcie znać bo nie mam gdzie oglądać ... Co się stało ?

06.05.2026 21:33

Mega głupie zdanie "Przyszedł za darmo…Nic byśmy nie stracili"... stracilibyśmy to, że chcąc sprowadzić nowego pewnie trzeba by było wydać znowu z 50 mln... pytanie czy te 2 mln więcej na wynagrodzeniu się zrekompensuje płacąc za nowego zawodnika dużą kwotę odstępnego? nie zawsze się znajdzie za friko zawodnika o odpowiedniej jakości...

02.05.2026 22:54

1

trafił do metz i leci do drugiej ligi z nimi ;) gość miał fart ze tu trafił i sobie parę lat zobaczył jak wygląda gra w topowym klubie ;)

02.05.2026 22:50

Oni i tak ten pkt to powinni całować z każdej strony...bo mieli i tak turbo fart... Słupków ostukalismy tyle że tu mogło być dużo dużo więcej...

02.05.2026 17:33

1

Uf xd

02.05.2026 17:31

Drugi bo wcześniej innemu walnął z piachy

02.05.2026 17:25

1

Bramkarz demoluje swoich a nam czas ucieka .... Bo w poprzedniej akcji walnął piacha w tył głowy innego

02.05.2026 17:24

@Alistair ale jednak słabo :)

02.05.2026 17:19

Ten sędzia to gwizda jak chce xd i rośnie frustracja

02.05.2026 17:16

@Comentateiro nie weź dwie dla siebie ;)

02.05.2026 17:12

Chyba wreszcie umoczymy...

02.05.2026 17:10

Nie wykorzystane sytuację się mszczą

02.05.2026 17:07

Haha trener rywali ma powoli udar xd

Trzeba im szybko strzelić gola bo zaczynają żenująco grać na czas xd

02.05.2026 16:50

A o co chodzi z Robbenem że się pojawil na trybunach ? Będzie jakaś posadka czy przyszedł pooglądać mecz po prostu ;)

02.05.2026 16:41

Mógł ich wpuścić dopiero w 75 minucie ;) trochę za szybko może być rezerwy coś ugraly jeszcze

02.05.2026 16:37

1

Wyobrażam sobie taką sytuacje, że jutro do siebie wołają po kolei graczy:
a) Ile tam chciałeś Konrad zarabiać? :D ciulu nie jesteś w stanie zrobić różnicy nawet z haindenheim...
b) chciałeś Jonas wiecej grać? :D chłopie nałapałeś jak dziad do wora w 3 meczach więcej goli niż Neuer w reszte meczy w tym sezonie ;P
c) Kim/Ito? marzy się gra w pierwszym składzie ? :D za marzenia nie karają.....
d) I'm sorry, Ms. Jackson, ohh, I am for real ;P
e) Musiala nie ten chłop po kontuzji...
f) Pavlovic jak nie ma koło siebie kogoś solidnego to też się poziomem dostosowuje
g) Ndiaye - młody niech się ogrywa ale jeździec bez głowy na ten moment :D

02.05.2026 16:31

Mając takie imię to mu jest głupio całe życie xd

02.05.2026 16:14

Ronaldo mu się odpalił xd

02.05.2026 16:14

Ale kontra xd OMG

02.05.2026 16:11

I tu się trudno nie zgodzić ... Tracimy gole seriami z każdym

02.05.2026 16:11

Lubię te teksty o skupieniu na PSG xd a teraz się rozproszyli xd po prostu ławkę mamy słaba i tyle co tydzień mocza dupę i trzeba ich ratować

02.05.2026 16:00

Będzie 0-4 dla nich j wtedy zaczniemy grać i skoczy się 5-4 :p

02.05.2026 15:57

Czy jest jakaś drużyna w bl która nam nie strzeli ?:) eh ostatnio kolekcjonerem goli jesteśmy xd

02.05.2026 15:55

Oby się ogarnął bo skończy jak pavard...

02.05.2026 07:38

Ten mbappe mógł nie odchodzic z PSG, z nim było słabsi :p

28.04.2026 22:13

Czyli 3 celne strzały i 3 gole...

28.04.2026 21:52

@alien666 a czytają ?

25.04.2026 19:56

1

I teraz zabawa konkurs xd jesteś trenerem Mainz i właśnie wchodzisz do szatni po 2 połowie i co mówisz ?:)xd

25.04.2026 17:39

Haha xd

25.04.2026 17:38

2

Turku kończ ten mecz xd

25.04.2026 17:27

1

To co z haidenhaim do polowy 0-4 i jedziemy z powrotem ?:) 2 z Freiburgiem, 3 z Mainz ...xd

25.04.2026 17:19

1

Alez mentalny rollercoaster mają zawodnicy i kibice Mainz xd

25.04.2026 17:14

Czyli kto ? :) uważasz że wynik by byl bez Olise, musiała, Kane ?

25.04.2026 17:13

1

Haha xd

25.04.2026 17:11

2

Ma tego tak dużo że może się podzielić też w innych meczach xd

25.04.2026 17:04

1

Olise xs

25.04.2026 17:03

Ndiaye już nie ma sił, laimer też z kartką głupio się z sędzia kłóci .... Całkowicie bez sensu

25.04.2026 17:02

A który komentator nas lubi ?:)

25.04.2026 16:56

Jackson miał do wyboru z 4 opcje i wlanal w rywala

25.04.2026 16:54

1

@jastrzab123 to samo zauważyłem że jego mowa ciała jest po prostu jakby był trupem

25.04.2026 16:47

Guereiro fatalny ...

25.04.2026 16:47

@jastrzab123 a no w sumie ;)

25.04.2026 16:45

W ogólnie czemu musiala nie gra ? On z PSG pewnie też nie wejdzie od pierwszego gwizdka to czemu się tu relaksuje ?

25.04.2026 16:43

Dziwi mnie że jak mu gramy to sędziowie mają jakiś współczynnik 0.05 na kartki dla rywali, ewidentne faule na kartki i sędzia nic.....

25.04.2026 16:40

1

Jak się bawić to się bawić, drzwi wywalił, nowe wstawić .... A nie brać w ryj z cieniasami ...

25.04.2026 16:36