O kurcze. Myślałem, że ona jest nie do ruszenia. Powodzenia i dziękujemy za to co zrobiłaś dla Bayernu.
13.05.2026 09:17
Nie zastanawiać się i brać tego Belga. Poszukać w campusie drugiego Karla i wzmocnić skrzydła obrony. Wtedy mamy dwie dobre 11.
13.05.2026 09:16
Fajny gracz, ale te 90 baniek to przesada.
13.05.2026 09:13
1
Będzie zabawa. Uczta do białego rana.
13.05.2026 09:13
A pamiętam jak przechodził do Bayernu to wszyscy byli nim zachwycenie (zarząd) i miał być nadzieją Bayernu. Ja nie do końca rozumiem politykę transferową młodych tzw talentów.
12.05.2026 21:30
2
Brawo. Podoba mi się taka postawa.
12.05.2026 21:28
3
Gdyby wtedy Davies nie pojechał na zgrupowanie to byłby nadal zdrów i miałby super formę. A teraz federacja Kanady znów ma jakieś pretensje.
12.05.2026 21:28
Myślę, że byłby dla nas wzmocnieniem.
12.05.2026 21:27
Brać go. Leon odchodzi to on go zastąpi.
12.05.2026 21:26
Ciekawy piłkarz, ale tam raczej na tej pozycji mamy bogactwo.
12.05.2026 15:00
Czy Luis zrobił już przelewy dla sędziów co gwizdali w tym dwumeczu?
12.05.2026 15:00
1
Brawo. Gratulacje.
12.05.2026 14:59
1
Ito to dobry gracz, ale chyba Bayern go przerósł.
12.05.2026 14:59
1
Może tylko go obserwowali. Zaprosili na testy i na tym się skończyło.
12.05.2026 14:58
Szkoda jakby odszedł. Chłopak u nas zrobił ogromny skok.
12.05.2026 14:57
1
Po rządach Hasana i Oliego, klub wraca na prawidłowe tory.
12.05.2026 14:57
1
No wiadomo. Nie żaden żółw tylko nasz Olise.
12.05.2026 14:56
1
Zostaną. Jestem tego pewien.
12.05.2026 14:56
2
No panowie. Zakończmy ten sezon pucharem.
12.05.2026 14:56
1
Moim zdaniem jest za słaby na Bayern. Brak szybkości, zwinności i techniki. To jest piłkarz typu dostaw nogę.
12.05.2026 14:55
1
Fajnie jakby ten puchar zdobyli. Tak trochę na otarie łez. Szkoda, że LM nie udało się zdobyć.
12.05.2026 14:54
2
Nie sprzedadzą. A jeśli nawet to najszybciej za rok.
11.05.2026 17:54
Nie wiem czy Uli będzie chciał wydać 90 mln na takiego piłkarza.
11.05.2026 17:54
2
Tyle ile zrobił dla Bayernu to zasługuje na godne pożegnanie.
11.05.2026 17:53
2
Utrzyma ją. Jestem tego pewien.
11.05.2026 15:02
Ja bym jeszcze go usprawnił. A także dodałbym faule poza polem karnym i rzuty rożne.
11.05.2026 15:02
2
VK bardzo dobrze prowadzi drużynę. Jest lepiej niż 2 lata temu. W przyszłym sezonie będziemy jeszcze lepsi.
11.05.2026 15:01
Jako zmiennik to ok. Oby tylko pensja nie była zawyżona.
11.05.2026 15:00
1
Za taki występ to nie dziwię się. Niech chłopak się rozwija bo za rok to będzie nasz numer 1.
11.05.2026 14:59
2
No to niech sobie odpoczywają. Należy im się
11.05.2026 14:59
1
Kadrze by się przydał. Mam cały czas nadzieję, że pojedzie.
11.05.2026 14:58
Zobaczymy co te zmiany przyniosą.
11.05.2026 14:58
1
Pamiętam jego początku. Nerwowość, niepewność, brak decyzji. Teraz to już jest inny bramkarz. Super, że wyrósł nam taki gracz.
11.05.2026 14:58
1
Wszystkich to niepokoi. Oby w następnym sezonie te kontuzje go omijały.
11.05.2026 14:57
1
Szkoda, że tylko jedną bramkę udało się strzelić.
11.05.2026 14:56
1
Urbig najlepszy.
11.05.2026 14:55
1
Byłem zły, że Wirtz do nas nie przyszedł. Diaz chyba nawet był 3-4 wyborem, a to jest strzał w 10. Chyba już nikt za Wirtzem nie tęskni.
11.05.2026 14:55
1
Upa to jest gość. Dobrze, że mamy takich graczy.
11.05.2026 14:53
1
Mam nadzieję, że nasz Kanadyjczyk w przyszłym sezonie zabłyszczy i kontuzje będą go omijać.
11.05.2026 14:53
1
Olise prawie jak Robben.
10.05.2026 18:50
4
Upa i Tah to jest mur. Wystarczy tylko skrzydła wzmocnić.
10.05.2026 18:50
3
Oby tylko się nie zniechęcił. Trzymamy za Ciebie kciuki.
10.05.2026 18:49
2
Bayern ma ten komfort, że nie musi sprzedawać zawodników, bo potrzebuje pieniędzy.
10.05.2026 18:48
1
Po tak intensywnym sezonie piłkarze mają prawo czuć zmęczenie i grać gorzej.
10.05.2026 18:47
1
Łatwo nie będzie. Szkody jakby Laimer odszedł.
10.05.2026 18:46
1
Jeżeli Bayern wygra puchar to powiem, że ten sezon dla Bayerny był wyśmienity.
10.05.2026 18:45
1
Urbig rośnie na solidnego bramkarza. Mamy już następcę Manu.
10.05.2026 18:45
1
Każdemu się zdarza. I tak armatka trafi do niego.
10.05.2026 18:44
1
Oby tylko nie wrócił do Bayernu.
10.05.2026 18:41
1
Bayern ma dobry skład, ale parę tzw. uzupełnień brakuje.
10.05.2026 18:40
1
Wow. Będzie ciekawie. Oby tylko z tego korzyści były.
10.05.2026 18:39
1
100 lat Don Jupp
10.05.2026 18:39
Pamiętne 5 bramek lewego.
10.05.2026 18:38
1
175 dla przeciętnego Niemca to jest tak źle.
10.05.2026 18:38
1
No niestety, ale Davies stał się piłkarzem szkło. Ale to jeszcze nie powód aby go sprzedawać.
10.05.2026 18:37
Moim zdaniem powinni o niego walczyć.
09.05.2026 12:31
1
Nawet podoba mi się ta 11.
09.05.2026 12:30
1
Elven Sports 2
09.05.2026 12:30
1
Należy im się solidny odpoczynek. Zwłaszcza, że za miesiąc rusza mundial.
09.05.2026 12:29
1
I jednego i drugiego mi szkoda. Liczyłem, że Serge pojedzie na mundial. To duże osłabienie dla kadry.
09.05.2026 12:28
1
Tutaj o wynik jestem spokojny.
09.05.2026 12:26
2
Wzmocnień potrzebujemy na bokach obrony oraz potrzebujemy solidnego zmiennika dla Kane.
09.05.2026 12:26
Vlahović jako zmiennik tak. Choć nie wiem czy w naszym campusie nie będzie kogoś o podobnych wartościach, bo Serb już nie jest tak dobry jak kiedyś.
Co do piłkarzy z Portugali to sceptycznie podchodzę, bo żaden z nich w Bayernie nie zawojował.
09.05.2026 12:25
1
Karuzelę transferową czas zacząć.
09.05.2026 12:23
2
Chyba nawet sam sędzia nie wiedział co robi.
08.05.2026 18:26
2
PSG powinno być wdzięczne za to, że sędzia dam im awans.
08.05.2026 18:25
Myślę, że jako zmiennik byłby idealny. No cóż. Sztab i tak wie lepiej.
08.05.2026 15:27
1
Niestety, ale stał się piłkarzem szkło.
08.05.2026 15:27
3
Damy radę VFB.
08.05.2026 15:26
2
Jeżeli jest w połowie tak dobry jak brat to trzeba go brać.
08.05.2026 15:26
@karczochy
Bracia Anderson, Laudrup i chociażby De Boer.
08.05.2026 15:26
3
Ja uważam, że Bayern i tak ten sezon może uznać za udany. Taki jaki syf dostał VK i tak szybko go ogarnął to cud. Teraz będzie już tylko lepiej.
08.05.2026 15:24
2
Za rok będzie lepiej.
08.05.2026 14:45
1
Oby w drugiej części szanse dostała młodzież.
08.05.2026 14:45
1
Ciekawe ile araby dali sędziemu, aby gwizdał na ich korzyść.
08.05.2026 14:44
1
Mecz o pietruszkę dla nas, a dla wilków mecz o utrzymanie. Może być ciekawie.
08.05.2026 14:44
1
Brawo Harry.
08.05.2026 14:44
1
O niego jestem spokojny. zostanie.
08.05.2026 14:43
1
Co by nie mówić o Ulim to jednak dobre ma pomysły na Bayern.
08.05.2026 14:43
Miłe słowa, chociaż od słów wolałbym awans.
08.05.2026 14:42
2
Gdyby PSG grało w 10 to raczej My byśmy awansowali dalej.
07.05.2026 14:27
2
Wzmocnimy obronę i puchar będzie nasz.
07.05.2026 14:25
1
Ten sędzia to kumpel Marciniaka :D
Powiem, że ja po Euro 2024, widząc jak sędziowie wykonują swoje obowiązki stwierdziłem, że nie znam zasad jakie obowiązują w tym sporcie.
07.05.2026 14:23
1
Z braku karnego sędzia się wytłumaczy, ale z braku czerwonej dla Mendesa już nie.
07.05.2026 14:22
U nas brakowało skuteczności. PSG szybko zdobyła bramkę i nastawiła się tylko na kontrataki. Gdyby Olise strzelił bramkę z tego pięknego rogala to mecz inaczej by wyglądał.
07.05.2026 14:21
1
I tak trzeba pochwalić Bayern za ten sezon. Na początku pisałem, że Bayern będzie w pierwszej 4 i finał nie będzie nas. Trzeba trochę wzmocnić obronę (zwłaszcza skrzydła) i mieć dobrych zmienników. Wtedy można walczyć na 3 frontach.
07.05.2026 09:08
1
No tu chyba raczej wygramy.
07.05.2026 08:04
3
Trochę o kontrowersjach. W pierwszym i drugim meczu one były na korzyść PSG. Jak mieliśmy awansować jak sędziowie są po stronie arabów s PSG.
Oczywiście, żeby nie było to PSG wczoraj lepiej się prezentował niż Bayern. Niestety.
07.05.2026 08:02
1
I jak tu oceniać mam? Przy tak dysponowanym PSG z pomocą sędziego, to nasi aż tak źle nie wypadli.
07.05.2026 07:58
1
Zdjęcia ok, ale wynik już nie :(
07.05.2026 07:58
1
Podstawowa 11, ale słabo na ławce.
07.05.2026 07:57
1
Hakimiego też bym chętnie w Bayernie zobaczył.
07.05.2026 07:57
1
Nowa umowa jak najbardziej bo parę klubów chce go mieć u siebie.
07.05.2026 07:56
1
Dawno już tak wydrukowanego nie widziałem. Sędzia może podać rękę Kassaiemu z Węgier.
07.05.2026 07:56
1
Pewnie decyzja będzie po sezonie. Jak Bayern zdobędzie potrójną koronę to Manu może odejść w glorii i w chwale.
06.05.2026 15:03
1
Tomek to jest łebski facet. Jak dostanie jakieś stanowisko w Bayernie to spokojnie sobie poradzi. Bayern jeszcze nam może dużo zyskać.
06.05.2026 15:03
1
Ofensywę to mamy również dobrą co PSG, a nawet ciut lepszą. Niestety odstajemy w defensywie.
06.05.2026 15:02
1
No i chyba to jest najlepsze rozwiązanie z tą dwójką po bokach.
06.05.2026 15:00
1
Jak jest potencjał to trzeba go brać. To co już grał nie zachwyca mnie, ale widać, że chłopak się stara.
06.05.2026 15:00
1
Jesteśmy faworytami i trzeba ten fakt wykorzystać.
O kurcze. Myślałem, że ona jest nie do ruszenia. Powodzenia i dziękujemy za to co zrobiłaś dla Bayernu.
13.05.2026 09:17
Nie zastanawiać się i brać tego Belga. Poszukać w campusie drugiego Karla i wzmocnić skrzydła obrony. Wtedy mamy dwie dobre 11.
13.05.2026 09:16
Fajny gracz, ale te 90 baniek to przesada.
13.05.2026 09:13
Będzie zabawa. Uczta do białego rana.
13.05.2026 09:13
A pamiętam jak przechodził do Bayernu to wszyscy byli nim zachwycenie (zarząd) i miał być nadzieją Bayernu. Ja nie do końca rozumiem politykę transferową młodych tzw talentów.
12.05.2026 21:30
Brawo. Podoba mi się taka postawa.
12.05.2026 21:28
Gdyby wtedy Davies nie pojechał na zgrupowanie to byłby nadal zdrów i miałby super formę. A teraz federacja Kanady znów ma jakieś pretensje.
12.05.2026 21:28
Myślę, że byłby dla nas wzmocnieniem.
12.05.2026 21:27
Brać go. Leon odchodzi to on go zastąpi.
12.05.2026 21:26
Ciekawy piłkarz, ale tam raczej na tej pozycji mamy bogactwo.
12.05.2026 15:00
Czy Luis zrobił już przelewy dla sędziów co gwizdali w tym dwumeczu?
12.05.2026 15:00
Brawo. Gratulacje.
12.05.2026 14:59
Ito to dobry gracz, ale chyba Bayern go przerósł.
12.05.2026 14:59
Może tylko go obserwowali. Zaprosili na testy i na tym się skończyło.
12.05.2026 14:58
Szkoda jakby odszedł. Chłopak u nas zrobił ogromny skok.
12.05.2026 14:57
Po rządach Hasana i Oliego, klub wraca na prawidłowe tory.
12.05.2026 14:57
No wiadomo. Nie żaden żółw tylko nasz Olise.
12.05.2026 14:56
Zostaną. Jestem tego pewien.
12.05.2026 14:56
No panowie. Zakończmy ten sezon pucharem.
12.05.2026 14:56
Moim zdaniem jest za słaby na Bayern. Brak szybkości, zwinności i techniki. To jest piłkarz typu dostaw nogę.
12.05.2026 14:55
Fajnie jakby ten puchar zdobyli. Tak trochę na otarie łez. Szkoda, że LM nie udało się zdobyć.
12.05.2026 14:54
Nie sprzedadzą. A jeśli nawet to najszybciej za rok.
11.05.2026 17:54
Nie wiem czy Uli będzie chciał wydać 90 mln na takiego piłkarza.
11.05.2026 17:54
Tyle ile zrobił dla Bayernu to zasługuje na godne pożegnanie.
11.05.2026 17:53
Utrzyma ją. Jestem tego pewien.
11.05.2026 15:02
Ja bym jeszcze go usprawnił. A także dodałbym faule poza polem karnym i rzuty rożne.
11.05.2026 15:02
VK bardzo dobrze prowadzi drużynę. Jest lepiej niż 2 lata temu. W przyszłym sezonie będziemy jeszcze lepsi.
11.05.2026 15:01
Jako zmiennik to ok. Oby tylko pensja nie była zawyżona.
11.05.2026 15:00
Za taki występ to nie dziwię się. Niech chłopak się rozwija bo za rok to będzie nasz numer 1.
11.05.2026 14:59
No to niech sobie odpoczywają. Należy im się
11.05.2026 14:59
Kadrze by się przydał. Mam cały czas nadzieję, że pojedzie.
11.05.2026 14:58
Zobaczymy co te zmiany przyniosą.
11.05.2026 14:58
Pamiętam jego początku. Nerwowość, niepewność, brak decyzji. Teraz to już jest inny bramkarz. Super, że wyrósł nam taki gracz.
11.05.2026 14:58
Wszystkich to niepokoi. Oby w następnym sezonie te kontuzje go omijały.
11.05.2026 14:57
Szkoda, że tylko jedną bramkę udało się strzelić.
11.05.2026 14:56
Urbig najlepszy.
11.05.2026 14:55
Byłem zły, że Wirtz do nas nie przyszedł. Diaz chyba nawet był 3-4 wyborem, a to jest strzał w 10. Chyba już nikt za Wirtzem nie tęskni.
11.05.2026 14:55
Upa to jest gość. Dobrze, że mamy takich graczy.
11.05.2026 14:53
Mam nadzieję, że nasz Kanadyjczyk w przyszłym sezonie zabłyszczy i kontuzje będą go omijać.
11.05.2026 14:53
Olise prawie jak Robben.
10.05.2026 18:50
Upa i Tah to jest mur. Wystarczy tylko skrzydła wzmocnić.
10.05.2026 18:50
Oby tylko się nie zniechęcił. Trzymamy za Ciebie kciuki.
10.05.2026 18:49
Bayern ma ten komfort, że nie musi sprzedawać zawodników, bo potrzebuje pieniędzy.
10.05.2026 18:48
Po tak intensywnym sezonie piłkarze mają prawo czuć zmęczenie i grać gorzej.
10.05.2026 18:47
Łatwo nie będzie. Szkody jakby Laimer odszedł.
10.05.2026 18:46
Jeżeli Bayern wygra puchar to powiem, że ten sezon dla Bayerny był wyśmienity.
10.05.2026 18:45
Urbig rośnie na solidnego bramkarza. Mamy już następcę Manu.
10.05.2026 18:45
Każdemu się zdarza. I tak armatka trafi do niego.
10.05.2026 18:44
Oby tylko nie wrócił do Bayernu.
10.05.2026 18:41
Bayern ma dobry skład, ale parę tzw. uzupełnień brakuje.
10.05.2026 18:40
Wow. Będzie ciekawie. Oby tylko z tego korzyści były.
10.05.2026 18:39
100 lat Don Jupp
10.05.2026 18:39
Pamiętne 5 bramek lewego.
10.05.2026 18:38
175 dla przeciętnego Niemca to jest tak źle.
10.05.2026 18:38
No niestety, ale Davies stał się piłkarzem szkło. Ale to jeszcze nie powód aby go sprzedawać.
10.05.2026 18:37
Moim zdaniem powinni o niego walczyć.
09.05.2026 12:31
Nawet podoba mi się ta 11.
09.05.2026 12:30
Elven Sports 2
09.05.2026 12:30
Należy im się solidny odpoczynek. Zwłaszcza, że za miesiąc rusza mundial.
09.05.2026 12:29
I jednego i drugiego mi szkoda. Liczyłem, że Serge pojedzie na mundial. To duże osłabienie dla kadry.
09.05.2026 12:28
Tutaj o wynik jestem spokojny.
09.05.2026 12:26
Wzmocnień potrzebujemy na bokach obrony oraz potrzebujemy solidnego zmiennika dla Kane.
09.05.2026 12:26
Vlahović jako zmiennik tak. Choć nie wiem czy w naszym campusie nie będzie kogoś o podobnych wartościach, bo Serb już nie jest tak dobry jak kiedyś.
Co do piłkarzy z Portugali to sceptycznie podchodzę, bo żaden z nich w Bayernie nie zawojował.
09.05.2026 12:25
Karuzelę transferową czas zacząć.
09.05.2026 12:23
Chyba nawet sam sędzia nie wiedział co robi.
08.05.2026 18:26
PSG powinno być wdzięczne za to, że sędzia dam im awans.
08.05.2026 18:25
Myślę, że jako zmiennik byłby idealny. No cóż. Sztab i tak wie lepiej.
08.05.2026 15:27
Niestety, ale stał się piłkarzem szkło.
08.05.2026 15:27
Damy radę VFB.
08.05.2026 15:26
Jeżeli jest w połowie tak dobry jak brat to trzeba go brać.
08.05.2026 15:26
@karczochy
Bracia Anderson, Laudrup i chociażby De Boer.
08.05.2026 15:26
Ja uważam, że Bayern i tak ten sezon może uznać za udany. Taki jaki syf dostał VK i tak szybko go ogarnął to cud. Teraz będzie już tylko lepiej.
08.05.2026 15:24
Za rok będzie lepiej.
08.05.2026 14:45
Oby w drugiej części szanse dostała młodzież.
08.05.2026 14:45
Ciekawe ile araby dali sędziemu, aby gwizdał na ich korzyść.
08.05.2026 14:44
Mecz o pietruszkę dla nas, a dla wilków mecz o utrzymanie. Może być ciekawie.
08.05.2026 14:44
Brawo Harry.
08.05.2026 14:44
O niego jestem spokojny. zostanie.
08.05.2026 14:43
Co by nie mówić o Ulim to jednak dobre ma pomysły na Bayern.
08.05.2026 14:43
Miłe słowa, chociaż od słów wolałbym awans.
08.05.2026 14:42
Gdyby PSG grało w 10 to raczej My byśmy awansowali dalej.
07.05.2026 14:27
Wzmocnimy obronę i puchar będzie nasz.
07.05.2026 14:25
Ten sędzia to kumpel Marciniaka :D
Powiem, że ja po Euro 2024, widząc jak sędziowie wykonują swoje obowiązki stwierdziłem, że nie znam zasad jakie obowiązują w tym sporcie.
07.05.2026 14:23
Z braku karnego sędzia się wytłumaczy, ale z braku czerwonej dla Mendesa już nie.
07.05.2026 14:22
U nas brakowało skuteczności. PSG szybko zdobyła bramkę i nastawiła się tylko na kontrataki. Gdyby Olise strzelił bramkę z tego pięknego rogala to mecz inaczej by wyglądał.
07.05.2026 14:21
I tak trzeba pochwalić Bayern za ten sezon. Na początku pisałem, że Bayern będzie w pierwszej 4 i finał nie będzie nas. Trzeba trochę wzmocnić obronę (zwłaszcza skrzydła) i mieć dobrych zmienników. Wtedy można walczyć na 3 frontach.
07.05.2026 09:08
No tu chyba raczej wygramy.
07.05.2026 08:04
Trochę o kontrowersjach. W pierwszym i drugim meczu one były na korzyść PSG. Jak mieliśmy awansować jak sędziowie są po stronie arabów s PSG.
Oczywiście, żeby nie było to PSG wczoraj lepiej się prezentował niż Bayern. Niestety.
07.05.2026 08:02
I jak tu oceniać mam? Przy tak dysponowanym PSG z pomocą sędziego, to nasi aż tak źle nie wypadli.
07.05.2026 07:58
Zdjęcia ok, ale wynik już nie :(
07.05.2026 07:58
Podstawowa 11, ale słabo na ławce.
07.05.2026 07:57
Hakimiego też bym chętnie w Bayernie zobaczył.
07.05.2026 07:57
Nowa umowa jak najbardziej bo parę klubów chce go mieć u siebie.
07.05.2026 07:56
Dawno już tak wydrukowanego nie widziałem. Sędzia może podać rękę Kassaiemu z Węgier.
07.05.2026 07:56
Pewnie decyzja będzie po sezonie. Jak Bayern zdobędzie potrójną koronę to Manu może odejść w glorii i w chwale.
06.05.2026 15:03
Tomek to jest łebski facet. Jak dostanie jakieś stanowisko w Bayernie to spokojnie sobie poradzi. Bayern jeszcze nam może dużo zyskać.
06.05.2026 15:03
Ofensywę to mamy również dobrą co PSG, a nawet ciut lepszą. Niestety odstajemy w defensywie.
06.05.2026 15:02
No i chyba to jest najlepsze rozwiązanie z tą dwójką po bokach.
06.05.2026 15:00
Jak jest potencjał to trzeba go brać. To co już grał nie zachwyca mnie, ale widać, że chłopak się stara.
06.05.2026 15:00
Jesteśmy faworytami i trzeba ten fakt wykorzystać.
06.05.2026 14:59