DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 6

2

O kurcze. Myślałem, że ona jest nie do ruszenia. Powodzenia i dziękujemy za to co zrobiłaś dla Bayernu.

13.05.2026 09:17

Nie zastanawiać się i brać tego Belga. Poszukać w campusie drugiego Karla i wzmocnić skrzydła obrony. Wtedy mamy dwie dobre 11.

13.05.2026 09:16

Fajny gracz, ale te 90 baniek to przesada.

13.05.2026 09:13

1

Będzie zabawa. Uczta do białego rana.

13.05.2026 09:13

A pamiętam jak przechodził do Bayernu to wszyscy byli nim zachwycenie (zarząd) i miał być nadzieją Bayernu. Ja nie do końca rozumiem politykę transferową młodych tzw talentów.

12.05.2026 21:30

2

Brawo. Podoba mi się taka postawa.

12.05.2026 21:28

3

Gdyby wtedy Davies nie pojechał na zgrupowanie to byłby nadal zdrów i miałby super formę. A teraz federacja Kanady znów ma jakieś pretensje.

12.05.2026 21:28

Myślę, że byłby dla nas wzmocnieniem.

12.05.2026 21:27

Brać go. Leon odchodzi to on go zastąpi.

12.05.2026 21:26

Ciekawy piłkarz, ale tam raczej na tej pozycji mamy bogactwo.

12.05.2026 15:00

Czy Luis zrobił już przelewy dla sędziów co gwizdali w tym dwumeczu?

12.05.2026 15:00

1

Brawo. Gratulacje.

12.05.2026 14:59

1

Ito to dobry gracz, ale chyba Bayern go przerósł.

12.05.2026 14:59

1

Może tylko go obserwowali. Zaprosili na testy i na tym się skończyło.

12.05.2026 14:58

Szkoda jakby odszedł. Chłopak u nas zrobił ogromny skok.

12.05.2026 14:57

1

Po rządach Hasana i Oliego, klub wraca na prawidłowe tory.

12.05.2026 14:57

1

No wiadomo. Nie żaden żółw tylko nasz Olise.

12.05.2026 14:56

1

Zostaną. Jestem tego pewien.

12.05.2026 14:56

2

No panowie. Zakończmy ten sezon pucharem.

12.05.2026 14:56

1

Moim zdaniem jest za słaby na Bayern. Brak szybkości, zwinności i techniki. To jest piłkarz typu dostaw nogę.

12.05.2026 14:55

1

Fajnie jakby ten puchar zdobyli. Tak trochę na otarie łez. Szkoda, że LM nie udało się zdobyć.

12.05.2026 14:54

2

Nie sprzedadzą. A jeśli nawet to najszybciej za rok.

11.05.2026 17:54

Nie wiem czy Uli będzie chciał wydać 90 mln na takiego piłkarza.

11.05.2026 17:54

2

Tyle ile zrobił dla Bayernu to zasługuje na godne pożegnanie.

11.05.2026 17:53

2

Utrzyma ją. Jestem tego pewien.

11.05.2026 15:02

Ja bym jeszcze go usprawnił. A także dodałbym faule poza polem karnym i rzuty rożne.

11.05.2026 15:02

2

VK bardzo dobrze prowadzi drużynę. Jest lepiej niż 2 lata temu. W przyszłym sezonie będziemy jeszcze lepsi.

11.05.2026 15:01

Jako zmiennik to ok. Oby tylko pensja nie była zawyżona.

11.05.2026 15:00

1

Za taki występ to nie dziwię się. Niech chłopak się rozwija bo za rok to będzie nasz numer 1.

11.05.2026 14:59

2

No to niech sobie odpoczywają. Należy im się

11.05.2026 14:59

1

Kadrze by się przydał. Mam cały czas nadzieję, że pojedzie.

11.05.2026 14:58

Zobaczymy co te zmiany przyniosą.

11.05.2026 14:58

1

Pamiętam jego początku. Nerwowość, niepewność, brak decyzji. Teraz to już jest inny bramkarz. Super, że wyrósł nam taki gracz.

11.05.2026 14:58

1

Wszystkich to niepokoi. Oby w następnym sezonie te kontuzje go omijały.

11.05.2026 14:57

1

Szkoda, że tylko jedną bramkę udało się strzelić.

11.05.2026 14:56

1

Urbig najlepszy.

11.05.2026 14:55

1

Byłem zły, że Wirtz do nas nie przyszedł. Diaz chyba nawet był 3-4 wyborem, a to jest strzał w 10. Chyba już nikt za Wirtzem nie tęskni.

11.05.2026 14:55

1

Upa to jest gość. Dobrze, że mamy takich graczy.

11.05.2026 14:53

1

Mam nadzieję, że nasz Kanadyjczyk w przyszłym sezonie zabłyszczy i kontuzje będą go omijać.

11.05.2026 14:53

1

Olise prawie jak Robben.

10.05.2026 18:50

4

Upa i Tah to jest mur. Wystarczy tylko skrzydła wzmocnić.

10.05.2026 18:50

3

Oby tylko się nie zniechęcił. Trzymamy za Ciebie kciuki.

10.05.2026 18:49

2

Bayern ma ten komfort, że nie musi sprzedawać zawodników, bo potrzebuje pieniędzy.

10.05.2026 18:48

1

Po tak intensywnym sezonie piłkarze mają prawo czuć zmęczenie i grać gorzej.

10.05.2026 18:47

1

Łatwo nie będzie. Szkody jakby Laimer odszedł.

10.05.2026 18:46

1

Jeżeli Bayern wygra puchar to powiem, że ten sezon dla Bayerny był wyśmienity.

10.05.2026 18:45

1

Urbig rośnie na solidnego bramkarza. Mamy już następcę Manu.

10.05.2026 18:45

1

Każdemu się zdarza. I tak armatka trafi do niego.

10.05.2026 18:44

1

Oby tylko nie wrócił do Bayernu.

10.05.2026 18:41

1

Bayern ma dobry skład, ale parę tzw. uzupełnień brakuje.

10.05.2026 18:40

1

Wow. Będzie ciekawie. Oby tylko z tego korzyści były.

10.05.2026 18:39

1

100 lat Don Jupp

10.05.2026 18:39

Pamiętne 5 bramek lewego.

10.05.2026 18:38

1

175 dla przeciętnego Niemca to jest tak źle.

10.05.2026 18:38

1

No niestety, ale Davies stał się piłkarzem szkło. Ale to jeszcze nie powód aby go sprzedawać.

10.05.2026 18:37

Moim zdaniem powinni o niego walczyć.

09.05.2026 12:31

1

Nawet podoba mi się ta 11.

09.05.2026 12:30

1

Elven Sports 2

09.05.2026 12:30

1

Należy im się solidny odpoczynek. Zwłaszcza, że za miesiąc rusza mundial.

09.05.2026 12:29

1

I jednego i drugiego mi szkoda. Liczyłem, że Serge pojedzie na mundial. To duże osłabienie dla kadry.

09.05.2026 12:28

1

Tutaj o wynik jestem spokojny.

09.05.2026 12:26

2

Wzmocnień potrzebujemy na bokach obrony oraz potrzebujemy solidnego zmiennika dla Kane.

09.05.2026 12:26

Vlahović jako zmiennik tak. Choć nie wiem czy w naszym campusie nie będzie kogoś o podobnych wartościach, bo Serb już nie jest tak dobry jak kiedyś.
Co do piłkarzy z Portugali to sceptycznie podchodzę, bo żaden z nich w Bayernie nie zawojował.

09.05.2026 12:25

1

Karuzelę transferową czas zacząć.

09.05.2026 12:23

2

Chyba nawet sam sędzia nie wiedział co robi.

08.05.2026 18:26

2

PSG powinno być wdzięczne za to, że sędzia dam im awans.

08.05.2026 18:25

Myślę, że jako zmiennik byłby idealny. No cóż. Sztab i tak wie lepiej.

08.05.2026 15:27

1

Niestety, ale stał się piłkarzem szkło.

08.05.2026 15:27

3

Damy radę VFB.

08.05.2026 15:26

2

Jeżeli jest w połowie tak dobry jak brat to trzeba go brać.

08.05.2026 15:26

@karczochy
Bracia Anderson, Laudrup i chociażby De Boer.

08.05.2026 15:26

3

Ja uważam, że Bayern i tak ten sezon może uznać za udany. Taki jaki syf dostał VK i tak szybko go ogarnął to cud. Teraz będzie już tylko lepiej.

08.05.2026 15:24

2

Za rok będzie lepiej.

08.05.2026 14:45

1

Oby w drugiej części szanse dostała młodzież.

08.05.2026 14:45

1

Ciekawe ile araby dali sędziemu, aby gwizdał na ich korzyść.

08.05.2026 14:44

1

Mecz o pietruszkę dla nas, a dla wilków mecz o utrzymanie. Może być ciekawie.

08.05.2026 14:44

1

Brawo Harry.

08.05.2026 14:44

1

O niego jestem spokojny. zostanie.

08.05.2026 14:43

1

Co by nie mówić o Ulim to jednak dobre ma pomysły na Bayern.

08.05.2026 14:43

Miłe słowa, chociaż od słów wolałbym awans.

08.05.2026 14:42

2

Gdyby PSG grało w 10 to raczej My byśmy awansowali dalej.

07.05.2026 14:27

2

Wzmocnimy obronę i puchar będzie nasz.

07.05.2026 14:25

1

Ten sędzia to kumpel Marciniaka :D
Powiem, że ja po Euro 2024, widząc jak sędziowie wykonują swoje obowiązki stwierdziłem, że nie znam zasad jakie obowiązują w tym sporcie.

07.05.2026 14:23

1

Z braku karnego sędzia się wytłumaczy, ale z braku czerwonej dla Mendesa już nie.

07.05.2026 14:22

U nas brakowało skuteczności. PSG szybko zdobyła bramkę i nastawiła się tylko na kontrataki. Gdyby Olise strzelił bramkę z tego pięknego rogala to mecz inaczej by wyglądał.

07.05.2026 14:21

1

I tak trzeba pochwalić Bayern za ten sezon. Na początku pisałem, że Bayern będzie w pierwszej 4 i finał nie będzie nas. Trzeba trochę wzmocnić obronę (zwłaszcza skrzydła) i mieć dobrych zmienników. Wtedy można walczyć na 3 frontach.

07.05.2026 09:08

1

No tu chyba raczej wygramy.

07.05.2026 08:04

3

Trochę o kontrowersjach. W pierwszym i drugim meczu one były na korzyść PSG. Jak mieliśmy awansować jak sędziowie są po stronie arabów s PSG.
Oczywiście, żeby nie było to PSG wczoraj lepiej się prezentował niż Bayern. Niestety.

07.05.2026 08:02

1

I jak tu oceniać mam? Przy tak dysponowanym PSG z pomocą sędziego, to nasi aż tak źle nie wypadli.

07.05.2026 07:58

1

Zdjęcia ok, ale wynik już nie :(

07.05.2026 07:58

1

Podstawowa 11, ale słabo na ławce.

07.05.2026 07:57

1

Hakimiego też bym chętnie w Bayernie zobaczył.

07.05.2026 07:57

1

Nowa umowa jak najbardziej bo parę klubów chce go mieć u siebie.

07.05.2026 07:56

1

Dawno już tak wydrukowanego nie widziałem. Sędzia może podać rękę Kassaiemu z Węgier.

07.05.2026 07:56

1

Pewnie decyzja będzie po sezonie. Jak Bayern zdobędzie potrójną koronę to Manu może odejść w glorii i w chwale.

06.05.2026 15:03

1

Tomek to jest łebski facet. Jak dostanie jakieś stanowisko w Bayernie to spokojnie sobie poradzi. Bayern jeszcze nam może dużo zyskać.

06.05.2026 15:03

1

Ofensywę to mamy również dobrą co PSG, a nawet ciut lepszą. Niestety odstajemy w defensywie.

06.05.2026 15:02

1

No i chyba to jest najlepsze rozwiązanie z tą dwójką po bokach.

06.05.2026 15:00

1

Jak jest potencjał to trzeba go brać. To co już grał nie zachwyca mnie, ale widać, że chłopak się stara.

06.05.2026 15:00

1

Jesteśmy faworytami i trzeba ten fakt wykorzystać.

06.05.2026 14:59