To jeden z tych, który na prawdę zrobił wiele dla swojego rozwoju. Brawo Tom.
21.05.2026 14:45
1
Na spokojnie. Oby na mundial był gotowy i w 100% zdrów.
21.05.2026 14:45
To już lepiej wziąć kogoś z juniorów. Grają trochę gorzej, ale przynajmniej flaki wypruwają, aby dobrze się pokazać.
21.05.2026 14:44
1
Fajnie byłoby go mieć, ale czy warto za taką kasę?
21.05.2026 14:43
2
Dobrze. Trzeba się reklamować.
21.05.2026 14:42
1
Po odbicie pucharu. Do dzieła Bayern.
21.05.2026 14:42
1
Dobrze, że nikt nie ucierpiał.
21.05.2026 14:41
Ktoś się na pewno znajdzie.
21.05.2026 14:41
3
Czekam na bramkę Toma z dystansu.
20.05.2026 21:28
1
Jakoś mnie on nie przekonuje.
20.05.2026 21:26
2
VK jest trenerem Bayernu i tu jest jego dom.
20.05.2026 21:25
2
W Bayernie pięknie się rozwinął.
20.05.2026 21:24
2
Mają Wirtza więc niech zapomną o Olise.
20.05.2026 21:24
Serio nikogo w tym campusie już nie mamy?
20.05.2026 21:23
2
Jakby co to Urbig też sobie da radę w finale.
20.05.2026 21:23
1
Oby mu się udało. Powodzenia.
20.05.2026 21:22
1
Super jakby udało im się dogadać jeszcze przed mundialem.
20.05.2026 21:21
Myślę, że za taką kasę spokojnie znajdzie nowy klub.
20.05.2026 21:20
1
Obecnie w Niemczech jest bida jeśli chodzi o bramkarzy, więc moim zdaniem Manu powinien jechać.
20.05.2026 14:47
U nas raczej by nie zrobił kariery.
20.05.2026 14:46
1
Trochę mi go szkoda. Dużo serca włożył w ten klub. Oby gdzie indziej mu się wiodło.
20.05.2026 14:46
1
On obowiązkowo musi jechać.
20.05.2026 14:45
1
Gdyby Gnabry był zdrowy to byłby 10. Szkoda, że nie będzie mógł zagrać na mundialu.
20.05.2026 14:45
Jak dla mnie może tam iść. Byle nie skończył jak Sule.
20.05.2026 14:44
Fajnie jakby przyszedł, ale Uli nie będzie chciał tyle kasy na niego wydawać.
20.05.2026 14:43
2
To było pewne. Chłopak serio bardzo dobrze się rozwinął.
19.05.2026 15:07
1
Ci dziennikarze sami nie wiedzą kto ma ewentualnie przejść do Bayernu. Piszą to aby był pogłos.
19.05.2026 15:07
1
Nie ważne z jakim numerem będzie grać. Ważne aby na ten mundial pojechał.
19.05.2026 15:06
1
To było pewne. Powodzenia.,
19.05.2026 15:05
Boki obrony, skrzydłowy pomocnik i zmiennik dla Kane. Tu potrzeba wzmocnień.
19.05.2026 15:05
1
Czas odzyskać co prawie zawsze było nasze.
19.05.2026 15:04
San Diego to piękne miasto. Dla mnie ładniejsze niż Los Angeles.
19.05.2026 15:04
1
Obyśmy za rok świętowali zdobycie LM.
19.05.2026 15:03
Gordon jako zmiennik byłby idealny, ale nie kupuje się zawodnika na ławkę za 80-90 mln.
19.05.2026 15:03
1
Bayern ma takie hektary na własność, więc będzie gdzie się bawić.
19.05.2026 15:02
Rafa odchodzi, Davies często ma kontuzję. Myślę, że to byłaby dobra opcja dla Bayernu.
19.05.2026 15:02
1
Niech idzie byle gdzie. Oby tylko nie do Bayernu.
19.05.2026 15:01
1
Spoko meczyk. Ostatnio lanie od nas dostają.
18.05.2026 18:46
1
Ja bym chciał aby on przyszedł. Do działania Bayern.
18.05.2026 18:44
1
Oby Manu zagrał, choć Urbig stanąłby na wysokości zadania.
18.05.2026 15:27
2
Rewelacja. Super :)
18.05.2026 15:26
1
Przecież to oczywiste. Wszyscy to wiedzą.
18.05.2026 15:26
2
I za parę miejscy następny. Superpuchar.
18.05.2026 15:25
1
Oby to drugie też nam przypadło.
18.05.2026 15:25
2
Gdzie jest Bayern? A gdzie jest TSV?
Wszystko jasne. Zazdroszczą, że to My jesteśmy potęgo, a nie oni.
18.05.2026 15:24
Mam nadzieję, że jednak trafi do nas.
18.05.2026 15:23
1
Wszyscy kibice są dumni z Bayernu.
18.05.2026 15:22
Gratulacje. Ciekawe czy sobie poradzą w 1 BL.
18.05.2026 15:22
1
Póki jest forma to niech gra nawet do 40.
18.05.2026 15:22
1
To był bardzo dobry mecz.
18.05.2026 15:21
1
Oj tam. Zdarza się.
18.05.2026 15:21
1
Pobije go za rok. Kane dla mnie to murowany kandydat do ZP.
17.05.2026 18:27
1
Bawią się w najlepsze :D
17.05.2026 18:26
1
Nikt nie chce aby Manu zagrał w Ameryce. Chcą tylko tego kibice Bayernu i reprezentacji Niemiec.
17.05.2026 18:26
Oby do finału Manu wyzdrowiał.
17.05.2026 18:25
Trafi do Widzewa, albo to Wieczystej :D
Szkoda, że odchodzi. Dla mnie to chciałbym, aby został w Niemczech. Może Lipsk, albo Frankfurt?
17.05.2026 18:24
1
Kane, Kane, Kane :)
17.05.2026 18:22
1
Coś jest na rzeczy i mam nadzieję, że Manu zagra na MŚ.
17.05.2026 18:22
To już było pewne od dawna. Nawet gdyby Manu odszedł i on by wrócił to byłby bramkarzem nr 2.
17.05.2026 18:21
1
Dobrze, że go Jaonas zmienił. Widać, że Manu chce zagrać w finale PN.
17.05.2026 18:21
1
To był bardzo dobry sezon. Szkoda LM, ale PN zapewne będzie nasz. Tego im życzę.
17.05.2026 18:20
1
Brawo. Zasłużył.
17.05.2026 18:19
Szkoda mi go. Dobrze, że dostał przepięknie pożegnanie.
17.05.2026 18:19
3
Ja miałem wtedy 16 lat. Pamiętam, że poryczałem się i nie chciałem iść następnego dnia do szkoły. Tyle lat już minęło, a ja to pamiętam.
A teraz zobaczcie gdzie jest wielkie MU, a gdzie My :)
17.05.2026 18:17
1
Ok. Wczoraj mało pokazał, ale ja widzę postęp. Niech trenuje dalej i na pewno wróci do najwyższej formy.
17.05.2026 18:14
Prędzej czy później jakiś rodak VK zawita w Bayernie.
16.05.2026 09:49
3
Super, że podpisał. Niech tylko Urbig dostaje więcej szans. Niech np. występuje we wszystkich meczach Pucharu Niemiec.
16.05.2026 09:48
1
Brawo Manu. Dobra decyzja.
15.05.2026 20:35
1
Obu tylko nie wrócił do nas.
15.05.2026 20:34
1
Jego domem jest Bayern i tu zostanie.
15.05.2026 20:34
Trochę drogo. Nie wiem czy Uli będzie chciał tyle kasy wydać.
15.05.2026 20:33
1
Otrzymał szansę i wykorzystał nią. Jest młody, więc on może być jeszcze lepszy.
15.05.2026 20:32
I tak kończy 95% naszych tzw. młodych talentów.
15.05.2026 20:31
1
Brawo dziewczyny.
15.05.2026 20:31
1
Coś czuję, że na mundialu zobaczymy całkiem odmienionego Musialę.
15.05.2026 10:49
1
Na szczęcie na dopłata nie zaboli Bayernu.
15.05.2026 10:48
To było pewne. Francja ma chyba najmocniejszą ekipę.
15.05.2026 10:47
1
Mecz o nic, ale Bayern wysoko wygra dla kibiców.
15.05.2026 10:46
1
Niemcy zawsze mieli super bramkarzy. Tylko ostatnio coś jest na takich deficyt. Ter Stegen stracił formę przez kontuzję, a Baumann jest nie pewny. Już chyba Urbig od niego jest lepszy.
Jeżeli Niemcy myślą o trofeum bo Manu musi stać na bramce. On jest gwarancją sukcesu.
15.05.2026 10:46
Ja bym go z chęcią widział w Bayernie.
15.05.2026 10:44
1
Obejrzę i ocenię.
15.05.2026 10:43
1
On nigdzie się nie wybiera. Zostaje w Monachium.
15.05.2026 10:43
No i pięknie. Mamy trzech znakomitych bramkarzy.
15.05.2026 10:42
Nie ma co wierzyć dziennikarzom. Zaraz agent np. Jana Bednarka będzie na wakacjach w Monachium to już będą pisać, że Bayern spotkała się z agentem Bednarka.
Ja czekam na oficjalne stanowisko klubu.
15.05.2026 10:42
1
Powodzenia dziewczyny.
15.05.2026 10:39
1
Kontrakt pewnie podpisze po mundialu.
15.05.2026 10:39
Ja byłbym za, tylko ani on, ani Tah, ani Upa nie zgodzą się na ławkę. Chyba, że VK chce zmienić taktykę na 3 środkowych obrońców.
15.05.2026 10:39
1
Zostanie w Monachium. Jakoś o jego los jestem spokojny.
15.05.2026 10:37
To będzie całkiem inny mecz niż też ligowy. VFB jest mocne i to będzie zacięty mecz.
15.05.2026 10:37
1
W Bayernie ma większe szanse na wypromowanie się.
15.05.2026 10:36
1
Zgadzam się. Niech młodzi się wykażą.
14.05.2026 08:35
1
No i super. Kasa do Bayerny też pewnie z tego wydarzenia trafi.
14.05.2026 08:34
3
I dobrze. Niech podpisuje.
13.05.2026 22:25
1
A mi się wydaje, że zostaną.
13.05.2026 22:24
1
To byłoby najrozsądniejsze wyjście.
13.05.2026 22:24
1
Ja poczekam na oficjalne info.
13.05.2026 22:24
1
Chłopak wykonuje świetną robotę. Oby tak dalej.
13.05.2026 22:23
1
Kim i Ito są na wylocie, więc trzeba kogoś poszukać na ich miejsce. Ja bym go brał.
To jeden z tych, który na prawdę zrobił wiele dla swojego rozwoju. Brawo Tom.
21.05.2026 14:45
Na spokojnie. Oby na mundial był gotowy i w 100% zdrów.
21.05.2026 14:45
To już lepiej wziąć kogoś z juniorów. Grają trochę gorzej, ale przynajmniej flaki wypruwają, aby dobrze się pokazać.
21.05.2026 14:44
Fajnie byłoby go mieć, ale czy warto za taką kasę?
21.05.2026 14:43
Dobrze. Trzeba się reklamować.
21.05.2026 14:42
Po odbicie pucharu. Do dzieła Bayern.
21.05.2026 14:42
Dobrze, że nikt nie ucierpiał.
21.05.2026 14:41
Ktoś się na pewno znajdzie.
21.05.2026 14:41
Czekam na bramkę Toma z dystansu.
20.05.2026 21:28
Jakoś mnie on nie przekonuje.
20.05.2026 21:26
VK jest trenerem Bayernu i tu jest jego dom.
20.05.2026 21:25
W Bayernie pięknie się rozwinął.
20.05.2026 21:24
Mają Wirtza więc niech zapomną o Olise.
20.05.2026 21:24
Serio nikogo w tym campusie już nie mamy?
20.05.2026 21:23
Jakby co to Urbig też sobie da radę w finale.
20.05.2026 21:23
Oby mu się udało. Powodzenia.
20.05.2026 21:22
Super jakby udało im się dogadać jeszcze przed mundialem.
20.05.2026 21:21
Myślę, że za taką kasę spokojnie znajdzie nowy klub.
20.05.2026 21:20
Obecnie w Niemczech jest bida jeśli chodzi o bramkarzy, więc moim zdaniem Manu powinien jechać.
20.05.2026 14:47
U nas raczej by nie zrobił kariery.
20.05.2026 14:46
Trochę mi go szkoda. Dużo serca włożył w ten klub. Oby gdzie indziej mu się wiodło.
20.05.2026 14:46
On obowiązkowo musi jechać.
20.05.2026 14:45
Gdyby Gnabry był zdrowy to byłby 10. Szkoda, że nie będzie mógł zagrać na mundialu.
20.05.2026 14:45
Jak dla mnie może tam iść. Byle nie skończył jak Sule.
20.05.2026 14:44
Fajnie jakby przyszedł, ale Uli nie będzie chciał tyle kasy na niego wydawać.
20.05.2026 14:43
To było pewne. Chłopak serio bardzo dobrze się rozwinął.
19.05.2026 15:07
Ci dziennikarze sami nie wiedzą kto ma ewentualnie przejść do Bayernu. Piszą to aby był pogłos.
19.05.2026 15:07
Nie ważne z jakim numerem będzie grać. Ważne aby na ten mundial pojechał.
19.05.2026 15:06
To było pewne. Powodzenia.,
19.05.2026 15:05
Boki obrony, skrzydłowy pomocnik i zmiennik dla Kane. Tu potrzeba wzmocnień.
19.05.2026 15:05
Czas odzyskać co prawie zawsze było nasze.
19.05.2026 15:04
San Diego to piękne miasto. Dla mnie ładniejsze niż Los Angeles.
19.05.2026 15:04
Obyśmy za rok świętowali zdobycie LM.
19.05.2026 15:03
Gordon jako zmiennik byłby idealny, ale nie kupuje się zawodnika na ławkę za 80-90 mln.
19.05.2026 15:03
Bayern ma takie hektary na własność, więc będzie gdzie się bawić.
19.05.2026 15:02
Rafa odchodzi, Davies często ma kontuzję. Myślę, że to byłaby dobra opcja dla Bayernu.
19.05.2026 15:02
Niech idzie byle gdzie. Oby tylko nie do Bayernu.
19.05.2026 15:01
Spoko meczyk. Ostatnio lanie od nas dostają.
18.05.2026 18:46
Ja bym chciał aby on przyszedł. Do działania Bayern.
18.05.2026 18:44
Oby Manu zagrał, choć Urbig stanąłby na wysokości zadania.
18.05.2026 15:27
Rewelacja. Super :)
18.05.2026 15:26
Przecież to oczywiste. Wszyscy to wiedzą.
18.05.2026 15:26
I za parę miejscy następny. Superpuchar.
18.05.2026 15:25
Oby to drugie też nam przypadło.
18.05.2026 15:25
Gdzie jest Bayern? A gdzie jest TSV?
Wszystko jasne. Zazdroszczą, że to My jesteśmy potęgo, a nie oni.
18.05.2026 15:24
Mam nadzieję, że jednak trafi do nas.
18.05.2026 15:23
Wszyscy kibice są dumni z Bayernu.
18.05.2026 15:22
Gratulacje. Ciekawe czy sobie poradzą w 1 BL.
18.05.2026 15:22
Póki jest forma to niech gra nawet do 40.
18.05.2026 15:22
To był bardzo dobry mecz.
18.05.2026 15:21
Oj tam. Zdarza się.
18.05.2026 15:21
Pobije go za rok. Kane dla mnie to murowany kandydat do ZP.
17.05.2026 18:27
Bawią się w najlepsze :D
17.05.2026 18:26
Nikt nie chce aby Manu zagrał w Ameryce. Chcą tylko tego kibice Bayernu i reprezentacji Niemiec.
17.05.2026 18:26
Oby do finału Manu wyzdrowiał.
17.05.2026 18:25
Trafi do Widzewa, albo to Wieczystej :D
Szkoda, że odchodzi. Dla mnie to chciałbym, aby został w Niemczech. Może Lipsk, albo Frankfurt?
17.05.2026 18:24
Kane, Kane, Kane :)
17.05.2026 18:22
Coś jest na rzeczy i mam nadzieję, że Manu zagra na MŚ.
17.05.2026 18:22
To już było pewne od dawna. Nawet gdyby Manu odszedł i on by wrócił to byłby bramkarzem nr 2.
17.05.2026 18:21
Dobrze, że go Jaonas zmienił. Widać, że Manu chce zagrać w finale PN.
17.05.2026 18:21
To był bardzo dobry sezon. Szkoda LM, ale PN zapewne będzie nasz. Tego im życzę.
17.05.2026 18:20
Brawo. Zasłużył.
17.05.2026 18:19
Szkoda mi go. Dobrze, że dostał przepięknie pożegnanie.
17.05.2026 18:19
Ja miałem wtedy 16 lat. Pamiętam, że poryczałem się i nie chciałem iść następnego dnia do szkoły. Tyle lat już minęło, a ja to pamiętam.
A teraz zobaczcie gdzie jest wielkie MU, a gdzie My :)
17.05.2026 18:17
Ok. Wczoraj mało pokazał, ale ja widzę postęp. Niech trenuje dalej i na pewno wróci do najwyższej formy.
17.05.2026 18:14
Prędzej czy później jakiś rodak VK zawita w Bayernie.
16.05.2026 09:49
Super, że podpisał. Niech tylko Urbig dostaje więcej szans. Niech np. występuje we wszystkich meczach Pucharu Niemiec.
16.05.2026 09:48
Brawo Manu. Dobra decyzja.
15.05.2026 20:35
Obu tylko nie wrócił do nas.
15.05.2026 20:34
Jego domem jest Bayern i tu zostanie.
15.05.2026 20:34
Trochę drogo. Nie wiem czy Uli będzie chciał tyle kasy wydać.
15.05.2026 20:33
Otrzymał szansę i wykorzystał nią. Jest młody, więc on może być jeszcze lepszy.
15.05.2026 20:32
I tak kończy 95% naszych tzw. młodych talentów.
15.05.2026 20:31
Brawo dziewczyny.
15.05.2026 20:31
Coś czuję, że na mundialu zobaczymy całkiem odmienionego Musialę.
15.05.2026 10:49
Na szczęcie na dopłata nie zaboli Bayernu.
15.05.2026 10:48
To było pewne. Francja ma chyba najmocniejszą ekipę.
15.05.2026 10:47
Mecz o nic, ale Bayern wysoko wygra dla kibiców.
15.05.2026 10:46
Niemcy zawsze mieli super bramkarzy. Tylko ostatnio coś jest na takich deficyt. Ter Stegen stracił formę przez kontuzję, a Baumann jest nie pewny. Już chyba Urbig od niego jest lepszy.
Jeżeli Niemcy myślą o trofeum bo Manu musi stać na bramce. On jest gwarancją sukcesu.
15.05.2026 10:46
Ja bym go z chęcią widział w Bayernie.
15.05.2026 10:44
Obejrzę i ocenię.
15.05.2026 10:43
On nigdzie się nie wybiera. Zostaje w Monachium.
15.05.2026 10:43
No i pięknie. Mamy trzech znakomitych bramkarzy.
15.05.2026 10:42
Nie ma co wierzyć dziennikarzom. Zaraz agent np. Jana Bednarka będzie na wakacjach w Monachium to już będą pisać, że Bayern spotkała się z agentem Bednarka.
Ja czekam na oficjalne stanowisko klubu.
15.05.2026 10:42
Powodzenia dziewczyny.
15.05.2026 10:39
Kontrakt pewnie podpisze po mundialu.
15.05.2026 10:39
Ja byłbym za, tylko ani on, ani Tah, ani Upa nie zgodzą się na ławkę. Chyba, że VK chce zmienić taktykę na 3 środkowych obrońców.
15.05.2026 10:39
Zostanie w Monachium. Jakoś o jego los jestem spokojny.
15.05.2026 10:37
To będzie całkiem inny mecz niż też ligowy. VFB jest mocne i to będzie zacięty mecz.
15.05.2026 10:37
W Bayernie ma większe szanse na wypromowanie się.
15.05.2026 10:36
Zgadzam się. Niech młodzi się wykażą.
14.05.2026 08:35
No i super. Kasa do Bayerny też pewnie z tego wydarzenia trafi.
14.05.2026 08:34
I dobrze. Niech podpisuje.
13.05.2026 22:25
A mi się wydaje, że zostaną.
13.05.2026 22:24
To byłoby najrozsądniejsze wyjście.
13.05.2026 22:24
Ja poczekam na oficjalne info.
13.05.2026 22:24
Chłopak wykonuje świetną robotę. Oby tak dalej.
13.05.2026 22:23
Kim i Ito są na wylocie, więc trzeba kogoś poszukać na ich miejsce. Ja bym go brał.
13.05.2026 22:23
Jak dla mnie to może odejść.
13.05.2026 22:21
Bayern powinien o niego walczyć.
13.05.2026 22:21