DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 5

1

To jeden z tych, który na prawdę zrobił wiele dla swojego rozwoju. Brawo Tom.

21.05.2026 14:45

1

Na spokojnie. Oby na mundial był gotowy i w 100% zdrów.

21.05.2026 14:45

To już lepiej wziąć kogoś z juniorów. Grają trochę gorzej, ale przynajmniej flaki wypruwają, aby dobrze się pokazać.

21.05.2026 14:44

1

Fajnie byłoby go mieć, ale czy warto za taką kasę?

21.05.2026 14:43

2

Dobrze. Trzeba się reklamować.

21.05.2026 14:42

1

Po odbicie pucharu. Do dzieła Bayern.

21.05.2026 14:42

1

Dobrze, że nikt nie ucierpiał.

21.05.2026 14:41

Ktoś się na pewno znajdzie.

21.05.2026 14:41

3

Czekam na bramkę Toma z dystansu.

20.05.2026 21:28

1

Jakoś mnie on nie przekonuje.

20.05.2026 21:26

2

VK jest trenerem Bayernu i tu jest jego dom.

20.05.2026 21:25

2

W Bayernie pięknie się rozwinął.

20.05.2026 21:24

2

Mają Wirtza więc niech zapomną o Olise.

20.05.2026 21:24

Serio nikogo w tym campusie już nie mamy?

20.05.2026 21:23

2

Jakby co to Urbig też sobie da radę w finale.

20.05.2026 21:23

1

Oby mu się udało. Powodzenia.

20.05.2026 21:22

1

Super jakby udało im się dogadać jeszcze przed mundialem.

20.05.2026 21:21

Myślę, że za taką kasę spokojnie znajdzie nowy klub.

20.05.2026 21:20

1

Obecnie w Niemczech jest bida jeśli chodzi o bramkarzy, więc moim zdaniem Manu powinien jechać.

20.05.2026 14:47

U nas raczej by nie zrobił kariery.

20.05.2026 14:46

1

Trochę mi go szkoda. Dużo serca włożył w ten klub. Oby gdzie indziej mu się wiodło.

20.05.2026 14:46

1

On obowiązkowo musi jechać.

20.05.2026 14:45

1

Gdyby Gnabry był zdrowy to byłby 10. Szkoda, że nie będzie mógł zagrać na mundialu.

20.05.2026 14:45

Jak dla mnie może tam iść. Byle nie skończył jak Sule.

20.05.2026 14:44

Fajnie jakby przyszedł, ale Uli nie będzie chciał tyle kasy na niego wydawać.

20.05.2026 14:43

2

To było pewne. Chłopak serio bardzo dobrze się rozwinął.

19.05.2026 15:07

1

Ci dziennikarze sami nie wiedzą kto ma ewentualnie przejść do Bayernu. Piszą to aby był pogłos.

19.05.2026 15:07

1

Nie ważne z jakim numerem będzie grać. Ważne aby na ten mundial pojechał.

19.05.2026 15:06

1

To było pewne. Powodzenia.,

19.05.2026 15:05

Boki obrony, skrzydłowy pomocnik i zmiennik dla Kane. Tu potrzeba wzmocnień.

19.05.2026 15:05

1

Czas odzyskać co prawie zawsze było nasze.

19.05.2026 15:04

San Diego to piękne miasto. Dla mnie ładniejsze niż Los Angeles.

19.05.2026 15:04

1

Obyśmy za rok świętowali zdobycie LM.

19.05.2026 15:03

Gordon jako zmiennik byłby idealny, ale nie kupuje się zawodnika na ławkę za 80-90 mln.

19.05.2026 15:03

1

Bayern ma takie hektary na własność, więc będzie gdzie się bawić.

19.05.2026 15:02

Rafa odchodzi, Davies często ma kontuzję. Myślę, że to byłaby dobra opcja dla Bayernu.

19.05.2026 15:02

1

Niech idzie byle gdzie. Oby tylko nie do Bayernu.

19.05.2026 15:01

1

Spoko meczyk. Ostatnio lanie od nas dostają.

18.05.2026 18:46

1

Ja bym chciał aby on przyszedł. Do działania Bayern.

18.05.2026 18:44

1

Oby Manu zagrał, choć Urbig stanąłby na wysokości zadania.

18.05.2026 15:27

2

Rewelacja. Super :)

18.05.2026 15:26

1

Przecież to oczywiste. Wszyscy to wiedzą.

18.05.2026 15:26

2

I za parę miejscy następny. Superpuchar.

18.05.2026 15:25

1

Oby to drugie też nam przypadło.

18.05.2026 15:25

2

Gdzie jest Bayern? A gdzie jest TSV?
Wszystko jasne. Zazdroszczą, że to My jesteśmy potęgo, a nie oni.

18.05.2026 15:24

Mam nadzieję, że jednak trafi do nas.

18.05.2026 15:23

1

Wszyscy kibice są dumni z Bayernu.

18.05.2026 15:22

Gratulacje. Ciekawe czy sobie poradzą w 1 BL.

18.05.2026 15:22

1

Póki jest forma to niech gra nawet do 40.

18.05.2026 15:22

1

To był bardzo dobry mecz.

18.05.2026 15:21

1

Oj tam. Zdarza się.

18.05.2026 15:21

1

Pobije go za rok. Kane dla mnie to murowany kandydat do ZP.

17.05.2026 18:27

1

Bawią się w najlepsze :D

17.05.2026 18:26

1

Nikt nie chce aby Manu zagrał w Ameryce. Chcą tylko tego kibice Bayernu i reprezentacji Niemiec.

17.05.2026 18:26

Oby do finału Manu wyzdrowiał.

17.05.2026 18:25

Trafi do Widzewa, albo to Wieczystej :D
Szkoda, że odchodzi. Dla mnie to chciałbym, aby został w Niemczech. Może Lipsk, albo Frankfurt?

17.05.2026 18:24

1

Kane, Kane, Kane :)

17.05.2026 18:22

1

Coś jest na rzeczy i mam nadzieję, że Manu zagra na MŚ.

17.05.2026 18:22

To już było pewne od dawna. Nawet gdyby Manu odszedł i on by wrócił to byłby bramkarzem nr 2.

17.05.2026 18:21

1

Dobrze, że go Jaonas zmienił. Widać, że Manu chce zagrać w finale PN.

17.05.2026 18:21

1

To był bardzo dobry sezon. Szkoda LM, ale PN zapewne będzie nasz. Tego im życzę.

17.05.2026 18:20

1

Brawo. Zasłużył.

17.05.2026 18:19

Szkoda mi go. Dobrze, że dostał przepięknie pożegnanie.

17.05.2026 18:19

3

Ja miałem wtedy 16 lat. Pamiętam, że poryczałem się i nie chciałem iść następnego dnia do szkoły. Tyle lat już minęło, a ja to pamiętam.
A teraz zobaczcie gdzie jest wielkie MU, a gdzie My :)

17.05.2026 18:17

1

Ok. Wczoraj mało pokazał, ale ja widzę postęp. Niech trenuje dalej i na pewno wróci do najwyższej formy.

17.05.2026 18:14

Prędzej czy później jakiś rodak VK zawita w Bayernie.

16.05.2026 09:49

3

Super, że podpisał. Niech tylko Urbig dostaje więcej szans. Niech np. występuje we wszystkich meczach Pucharu Niemiec.

16.05.2026 09:48

1

Brawo Manu. Dobra decyzja.

15.05.2026 20:35

1

Obu tylko nie wrócił do nas.

15.05.2026 20:34

1

Jego domem jest Bayern i tu zostanie.

15.05.2026 20:34

Trochę drogo. Nie wiem czy Uli będzie chciał tyle kasy wydać.

15.05.2026 20:33

1

Otrzymał szansę i wykorzystał nią. Jest młody, więc on może być jeszcze lepszy.

15.05.2026 20:32

I tak kończy 95% naszych tzw. młodych talentów.

15.05.2026 20:31

1

Brawo dziewczyny.

15.05.2026 20:31

1

Coś czuję, że na mundialu zobaczymy całkiem odmienionego Musialę.

15.05.2026 10:49

1

Na szczęcie na dopłata nie zaboli Bayernu.

15.05.2026 10:48

To było pewne. Francja ma chyba najmocniejszą ekipę.

15.05.2026 10:47

1

Mecz o nic, ale Bayern wysoko wygra dla kibiców.

15.05.2026 10:46

1

Niemcy zawsze mieli super bramkarzy. Tylko ostatnio coś jest na takich deficyt. Ter Stegen stracił formę przez kontuzję, a Baumann jest nie pewny. Już chyba Urbig od niego jest lepszy.
Jeżeli Niemcy myślą o trofeum bo Manu musi stać na bramce. On jest gwarancją sukcesu.

15.05.2026 10:46

Ja bym go z chęcią widział w Bayernie.

15.05.2026 10:44

1

Obejrzę i ocenię.

15.05.2026 10:43

1

On nigdzie się nie wybiera. Zostaje w Monachium.

15.05.2026 10:43

No i pięknie. Mamy trzech znakomitych bramkarzy.

15.05.2026 10:42

Nie ma co wierzyć dziennikarzom. Zaraz agent np. Jana Bednarka będzie na wakacjach w Monachium to już będą pisać, że Bayern spotkała się z agentem Bednarka.
Ja czekam na oficjalne stanowisko klubu.

15.05.2026 10:42

1

Powodzenia dziewczyny.

15.05.2026 10:39

1

Kontrakt pewnie podpisze po mundialu.

15.05.2026 10:39

Ja byłbym za, tylko ani on, ani Tah, ani Upa nie zgodzą się na ławkę. Chyba, że VK chce zmienić taktykę na 3 środkowych obrońców.

15.05.2026 10:39

1

Zostanie w Monachium. Jakoś o jego los jestem spokojny.

15.05.2026 10:37

To będzie całkiem inny mecz niż też ligowy. VFB jest mocne i to będzie zacięty mecz.

15.05.2026 10:37

1

W Bayernie ma większe szanse na wypromowanie się.

15.05.2026 10:36

1

Zgadzam się. Niech młodzi się wykażą.

14.05.2026 08:35

1

No i super. Kasa do Bayerny też pewnie z tego wydarzenia trafi.

14.05.2026 08:34

3

I dobrze. Niech podpisuje.

13.05.2026 22:25

1

A mi się wydaje, że zostaną.

13.05.2026 22:24

1

To byłoby najrozsądniejsze wyjście.

13.05.2026 22:24

1

Ja poczekam na oficjalne info.

13.05.2026 22:24

1

Chłopak wykonuje świetną robotę. Oby tak dalej.

13.05.2026 22:23

1

Kim i Ito są na wylocie, więc trzeba kogoś poszukać na ich miejsce. Ja bym go brał.

13.05.2026 22:23

1

Jak dla mnie to może odejść.

13.05.2026 22:21

1

Bayern powinien o niego walczyć.

13.05.2026 22:21