DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 4

1

I tak pewnie jeden i drugi za jakiś czas dostaną fuchę w Bayernie.

29.05.2026 09:42

2

Chyba Ginter lekko odjechał.

28.05.2026 15:27

1

Myślęłem, że jego przyjście to strzał w 10. Początek miał znakomity. Szkoda, że tak szybko Bayern z niego zrezygnował.

28.05.2026 15:26

2

Po takim sezonie to się nie dziwę. Niech odpoczywają i szlifują formę na mundial.

28.05.2026 15:24

1

To też było pewne. Korea i Japonia mogą być czarnymi koniami.

28.05.2026 15:21

Ibre mimo wszystko bym zostawił. Niech pokaże na co go stać.

28.05.2026 15:20

1

Niedobrze. Niech lepiej sobie wszystko wyjaśnią, bo to źle wpłynie na klub.

28.05.2026 15:19

1

Brawo Harry, a z takimi asystentami jakich ma to tych bramek może być znacznie więcej.

28.05.2026 15:19

1

Moim zdaniem to był bardzo dobry sezon. Szkoda LM, ale z sędziami nie wygrasz.

28.05.2026 15:18

Nie. Niech lepiej wezmą kogoś z juniorów. Będzie taki sam efekt, ale młodemu będzie zależało aby się pokazać.

28.05.2026 15:17

1

To było pewne. Cała podstawowa 11 jedzie na mundial.

28.05.2026 15:16

1

A może to i lepiej. Na 100% nie jestem do niego przekonany, więc jak nie przejdzie to nie będę z tego powodu płakać.

28.05.2026 15:15

1

To joker w talii Julka. Myślę, że parę bramek ustrzeli na tym turnieju.

28.05.2026 15:15

I tak jak gra na prawej obronie to często gna do środka. Dla mnie bez znaczenia gdzie zagra bo na tych dwóch formacjach świetnie się spisuje.

28.05.2026 15:14

2

Niech dokładnie się wyleczy aby był w 100% gotowy na mundial.

27.05.2026 17:32

2

Oby znalazł się chętny. 10-15 mln to nie jest jakaś duża kwota.

27.05.2026 17:31

1

Właśnie. Barcelonę stać na niego?

27.05.2026 17:30

2

Brawo :)

27.05.2026 13:02

1

Ja myślę, że VFB to jest dla niego idealna opcja. Dobrze się tam czuje, kibice go lubią, więc jak dla mnie niech tam gra.

27.05.2026 13:01

1

Super, że Manu jedzie. Szanse Niemiec wzrosły.

27.05.2026 13:00

1

Godziny niektórych meczy są zabójcze, więc dobrze, że treningi się zaczną po mundialu.

27.05.2026 10:12

2

Kane musi zostać. Czekam jeszcze, aż Jamal wróci do formy i będziemy mieli zabójczy kwartet.

27.05.2026 10:11

2

Czas podać sobie ręce i wracać do pracy.

26.05.2026 21:11

2

Z tego co pamiętam też był kiedyś konflikt między Ulim a Lotharem. Dobrze, że dziadki się pogodzili.

26.05.2026 21:11

2

W końcu Kane zdobywa trofea.

26.05.2026 21:08

2

Niech idzie byle gdzie. Oby tylko nie do Bayernu.

26.05.2026 21:08

1

Oby tylko nie odbiło się to zdrowiem.

26.05.2026 21:07

1

To też była formalność.

26.05.2026 21:07

2

Podanie Olise do Kane to miodzio :)

26.05.2026 21:06

2

No i super. Niech podpisuje.

26.05.2026 21:06

Boję się, że jak zniosą tą zasadę to zaraz Araby będą kupować Niemieckie kluby.

26.05.2026 21:05

1

Dobrze, że trafili do nas.

26.05.2026 21:04

Może zostanie u nas jako zmiennik.

26.05.2026 21:04

1

Nie mogło być inaczej.

26.05.2026 21:03

3

Widać jak Niemcy sobie radzą w Liverpool. Karius, Wirtz. Niech już tam żaden Niemiec nie idzie.

25.05.2026 20:35

3

My i tak praktycznie nic nie wiemy co tam za kulisami się dzieje.

25.05.2026 20:32

2

Po mundialu wszystko się wyjaśni.

25.05.2026 20:31

2

Tak jak praktycznie cały czas się nie zgadzałem z Hasanem, to teraz przyznaję mu rację.

25.05.2026 20:30

2

Ja myślę, że to już będzie za rok.

25.05.2026 15:11

Chyba lepiej tego Gordona kupić

25.05.2026 15:11

1

Żadne zaskoczenie. Najlepszy Austriak.

25.05.2026 15:09

Fajnie jakby do nas przyszedł.

25.05.2026 15:09

2

Dla mnie super sezon. Za rok dokładamy LM i będzie git.

25.05.2026 15:08

2

Niech się cieszą, bo VFB nie powinno kończyć w 11.

25.05.2026 15:08

1

Dziwne byłoby gdyby nie został powołany.

25.05.2026 15:07

1

@mithestad @Luca
Ja też.

25.05.2026 15:06

A ja chociaż na sezon bym go zostawił jako zmiennik. Jak się nie będzie nadawać to wtedy go sprzedać.

25.05.2026 15:06

1

Super to wyszło.

25.05.2026 15:05

1

Poczekamy, zobaczymy. Ktoś na pewno do nas trafi.

25.05.2026 15:03

1

Kogo to Hasan nie chciał sprowadzić. Dobrze, że już nie rządzi w Bayernie.

25.05.2026 15:03

1

Brawo. Za rok będzie lepiej.

24.05.2026 18:34

1

Kane z 1 :D

24.05.2026 18:33

1

Zawsze pierwszy mecz jest wielką niewiadomą. Mam nadzieję, że ogramy BvB.

24.05.2026 18:32

1

On karierę skończy w Bayernie.

24.05.2026 18:32

Zgadzam się. Ciężko się to oglądało. Mało było co widać.

24.05.2026 18:31

1

Na upartego Manu mógł zagrać, ale nie chciał ryzykować. Teraz noga goi się i Manu przygotowuje się na mundial.

24.05.2026 18:30

1

Początek jego nie był dobry, ale widać, że się wyrobił i teraz dobrze zarządza klubem. Zostanie u nas na 100%.

24.05.2026 18:29

2

No właśnie. Skąd Barca ma kasę na Kane?

24.05.2026 18:28

1

Pięknie Bayern zakończył sezon. Szkoda LM, ale z sędziami nie wygrasz.

24.05.2026 18:28

Może przyjechał oglądać Nubela.

24.05.2026 18:27

1

No i mamy Puchar. Brawo Bayern.

24.05.2026 18:26

1

No i nie udało się. Brawo Bayern.

24.05.2026 18:26

Pep wie, że pewnie jakaś znana kadra szybko odpadnie z mundialu i pewnie będzie chciał ją przejąć.

24.05.2026 18:26

1

Widać, że mu zależy aby został.

24.05.2026 18:25

1

Jakoś jestem spokojny, że zostanie u nas.

23.05.2026 16:35

On ze znalezieniem nowego klubu nie będzie miał problemu.

23.05.2026 16:32

2

Za rok, dwa to będzie kluczowy piłkarz Bayernu.

23.05.2026 16:31

Myślę, że warto będzie go sprowadzić.

23.05.2026 16:30

2

Lubię czytać te ciekawostki.

23.05.2026 16:29

2

Ostatni mecz to nie ma co się oszczędzać.

23.05.2026 16:28

1

Jak zdążę to obejrzę, ale pierwszą połowę pewnie i tak nie zobaczę.

23.05.2026 16:27

Niestety, ale Kovac nie potrafił zapanować nad szatnią.

23.05.2026 16:25

1

Damy radę.

23.05.2026 16:24

1

Idziemy po puchar.

23.05.2026 16:24

3

Zaczynamy odliczanie.

23.05.2026 09:51

To będzie całkiem inny mecz niż te ligowe. Będzie się działo.

23.05.2026 09:51

Wg transfermarkt jest wyceniany na 70 mln. Wątpię, że Bayern da taką sumę.

23.05.2026 09:50

1

Zgadzam się z Owenem, ale Bayern potrzebuje też silne skrzydła w obronie.

23.05.2026 09:48

Szkoda, że nie zagra w BL. Mam nadzieję, że sobie poradzi w Milanie.

23.05.2026 09:46

1

Nie będę po nim płakać.

23.05.2026 09:46

1

W VFB też by się rozwinął, ale dobrze, że jest u nas. Oby tylko ten realik wyleciał mu z głowy.

23.05.2026 09:45

2

Myślę, że Urbig godnie zastąpi Manu.

22.05.2026 14:23

1

To było pewne. Niech tylko wrócą zdrowi.

22.05.2026 14:23

1

Już myślałem, że gość wznowił karierę i przechodzi do nas :D

22.05.2026 14:22

3

Za 2 lata na euro to Urbig będzie numerem 1 kadry.

22.05.2026 14:21

1

Trochę dużo, ale myślę, że chętni się znajdą.

22.05.2026 14:20

Lepiej wziąć kogoś z akademii.

22.05.2026 14:20

Potrzebujemy przynajmniej jednego bocznego obrońcę, więc co chwile będą się pojawiać nazwiska różnych defensorów.

22.05.2026 14:19

1

Stones do kumpel VK, więc coś czuję, że temat tego piłkarza jeszcze wróci.

22.05.2026 14:17

1

Po wygraną :)

22.05.2026 14:17

Zobaczymy czy ich kariery pójdą w dobrą stronę.

21.05.2026 22:10

2

No faktycznie. Urazy go nie omijały.

21.05.2026 22:09

1

Ciekawie jak jego kariera w Bayernie się potoczy.

21.05.2026 22:08

No i ok. Powodzenia.

21.05.2026 22:07

1

Też tak uważam.

21.05.2026 22:06

2

Może jeszcze tuż przed Mundialem jakieś rotacje będą.

21.05.2026 14:51

Moim zdaniem Urbig jest lepszy niż Baumann, Ter Stegen, czy Noubel. Bischof? Jego czas jeszcze nadejdzie.

21.05.2026 14:49

2

Niech BvB się cieszy, że z Kovacem udało się zająć 2 miejsce.

21.05.2026 14:48

Manu wróci i to on będzie numerem 1.

21.05.2026 14:47

1

Oby to leczenie pomogło, a nie jeszcze bardziej zaszkodziło.

21.05.2026 14:46