Komentarze
I tak pewnie jeden i drugi za jakiś czas dostaną fuchę w Bayernie.
29.05.2026 09:42
Chyba Ginter lekko odjechał.
28.05.2026 15:27
Myślęłem, że jego przyjście to strzał w 10. Początek miał znakomity. Szkoda, że tak szybko Bayern z niego zrezygnował.
28.05.2026 15:26
Po takim sezonie to się nie dziwę. Niech odpoczywają i szlifują formę na mundial.
28.05.2026 15:24
To też było pewne. Korea i Japonia mogą być czarnymi koniami.
28.05.2026 15:21
Ibre mimo wszystko bym zostawił. Niech pokaże na co go stać.
28.05.2026 15:20
Niedobrze. Niech lepiej sobie wszystko wyjaśnią, bo to źle wpłynie na klub.
28.05.2026 15:19
Brawo Harry, a z takimi asystentami jakich ma to tych bramek może być znacznie więcej.
Moim zdaniem to był bardzo dobry sezon. Szkoda LM, ale z sędziami nie wygrasz.
28.05.2026 15:18
Nie. Niech lepiej wezmą kogoś z juniorów. Będzie taki sam efekt, ale młodemu będzie zależało aby się pokazać.
28.05.2026 15:17
To było pewne. Cała podstawowa 11 jedzie na mundial.
28.05.2026 15:16
A może to i lepiej. Na 100% nie jestem do niego przekonany, więc jak nie przejdzie to nie będę z tego powodu płakać.
28.05.2026 15:15
To joker w talii Julka. Myślę, że parę bramek ustrzeli na tym turnieju.
I tak jak gra na prawej obronie to często gna do środka. Dla mnie bez znaczenia gdzie zagra bo na tych dwóch formacjach świetnie się spisuje.
28.05.2026 15:14
Niech dokładnie się wyleczy aby był w 100% gotowy na mundial.
27.05.2026 17:32
Oby znalazł się chętny. 10-15 mln to nie jest jakaś duża kwota.
27.05.2026 17:31
Właśnie. Barcelonę stać na niego?
27.05.2026 17:30
Brawo :)
27.05.2026 13:02
Ja myślę, że VFB to jest dla niego idealna opcja. Dobrze się tam czuje, kibice go lubią, więc jak dla mnie niech tam gra.
27.05.2026 13:01
Super, że Manu jedzie. Szanse Niemiec wzrosły.
27.05.2026 13:00
Godziny niektórych meczy są zabójcze, więc dobrze, że treningi się zaczną po mundialu.
27.05.2026 10:12
Kane musi zostać. Czekam jeszcze, aż Jamal wróci do formy i będziemy mieli zabójczy kwartet.
27.05.2026 10:11
Czas podać sobie ręce i wracać do pracy.
26.05.2026 21:11
Z tego co pamiętam też był kiedyś konflikt między Ulim a Lotharem. Dobrze, że dziadki się pogodzili.
W końcu Kane zdobywa trofea.
26.05.2026 21:08
Niech idzie byle gdzie. Oby tylko nie do Bayernu.
Oby tylko nie odbiło się to zdrowiem.
26.05.2026 21:07
To też była formalność.
Podanie Olise do Kane to miodzio :)
26.05.2026 21:06
No i super. Niech podpisuje.
Boję się, że jak zniosą tą zasadę to zaraz Araby będą kupować Niemieckie kluby.
26.05.2026 21:05
Dobrze, że trafili do nas.
26.05.2026 21:04
Może zostanie u nas jako zmiennik.
Nie mogło być inaczej.
26.05.2026 21:03
Widać jak Niemcy sobie radzą w Liverpool. Karius, Wirtz. Niech już tam żaden Niemiec nie idzie.
25.05.2026 20:35
My i tak praktycznie nic nie wiemy co tam za kulisami się dzieje.
25.05.2026 20:32
Po mundialu wszystko się wyjaśni.
25.05.2026 20:31
Tak jak praktycznie cały czas się nie zgadzałem z Hasanem, to teraz przyznaję mu rację.
25.05.2026 20:30
Ja myślę, że to już będzie za rok.
25.05.2026 15:11
Chyba lepiej tego Gordona kupić
Żadne zaskoczenie. Najlepszy Austriak.
25.05.2026 15:09
Fajnie jakby do nas przyszedł.
Dla mnie super sezon. Za rok dokładamy LM i będzie git.
25.05.2026 15:08
Niech się cieszą, bo VFB nie powinno kończyć w 11.
Dziwne byłoby gdyby nie został powołany.
25.05.2026 15:07
@mithestad @Luca Ja też.
25.05.2026 15:06
A ja chociaż na sezon bym go zostawił jako zmiennik. Jak się nie będzie nadawać to wtedy go sprzedać.
Super to wyszło.
25.05.2026 15:05
Poczekamy, zobaczymy. Ktoś na pewno do nas trafi.
25.05.2026 15:03
Kogo to Hasan nie chciał sprowadzić. Dobrze, że już nie rządzi w Bayernie.
Brawo. Za rok będzie lepiej.
24.05.2026 18:34
Kane z 1 :D
24.05.2026 18:33
Zawsze pierwszy mecz jest wielką niewiadomą. Mam nadzieję, że ogramy BvB.
24.05.2026 18:32
On karierę skończy w Bayernie.
Zgadzam się. Ciężko się to oglądało. Mało było co widać.
24.05.2026 18:31
Na upartego Manu mógł zagrać, ale nie chciał ryzykować. Teraz noga goi się i Manu przygotowuje się na mundial.
24.05.2026 18:30
Początek jego nie był dobry, ale widać, że się wyrobił i teraz dobrze zarządza klubem. Zostanie u nas na 100%.
24.05.2026 18:29
No właśnie. Skąd Barca ma kasę na Kane?
24.05.2026 18:28
Pięknie Bayern zakończył sezon. Szkoda LM, ale z sędziami nie wygrasz.
Może przyjechał oglądać Nubela.
24.05.2026 18:27
No i mamy Puchar. Brawo Bayern.
24.05.2026 18:26
No i nie udało się. Brawo Bayern.
Pep wie, że pewnie jakaś znana kadra szybko odpadnie z mundialu i pewnie będzie chciał ją przejąć.
Widać, że mu zależy aby został.
24.05.2026 18:25
Jakoś jestem spokojny, że zostanie u nas.
23.05.2026 16:35
On ze znalezieniem nowego klubu nie będzie miał problemu.
23.05.2026 16:32
Za rok, dwa to będzie kluczowy piłkarz Bayernu.
23.05.2026 16:31
Myślę, że warto będzie go sprowadzić.
23.05.2026 16:30
Lubię czytać te ciekawostki.
23.05.2026 16:29
Ostatni mecz to nie ma co się oszczędzać.
23.05.2026 16:28
Jak zdążę to obejrzę, ale pierwszą połowę pewnie i tak nie zobaczę.
23.05.2026 16:27
Niestety, ale Kovac nie potrafił zapanować nad szatnią.
23.05.2026 16:25
Damy radę.
23.05.2026 16:24
Idziemy po puchar.
Zaczynamy odliczanie.
23.05.2026 09:51
To będzie całkiem inny mecz niż te ligowe. Będzie się działo.
Wg transfermarkt jest wyceniany na 70 mln. Wątpię, że Bayern da taką sumę.
23.05.2026 09:50
Zgadzam się z Owenem, ale Bayern potrzebuje też silne skrzydła w obronie.
23.05.2026 09:48
Szkoda, że nie zagra w BL. Mam nadzieję, że sobie poradzi w Milanie.
23.05.2026 09:46
Nie będę po nim płakać.
W VFB też by się rozwinął, ale dobrze, że jest u nas. Oby tylko ten realik wyleciał mu z głowy.
23.05.2026 09:45
Myślę, że Urbig godnie zastąpi Manu.
22.05.2026 14:23
To było pewne. Niech tylko wrócą zdrowi.
Już myślałem, że gość wznowił karierę i przechodzi do nas :D
22.05.2026 14:22
Za 2 lata na euro to Urbig będzie numerem 1 kadry.
22.05.2026 14:21
Trochę dużo, ale myślę, że chętni się znajdą.
22.05.2026 14:20
Lepiej wziąć kogoś z akademii.
Potrzebujemy przynajmniej jednego bocznego obrońcę, więc co chwile będą się pojawiać nazwiska różnych defensorów.
22.05.2026 14:19
Stones do kumpel VK, więc coś czuję, że temat tego piłkarza jeszcze wróci.
22.05.2026 14:17
Po wygraną :)
Zobaczymy czy ich kariery pójdą w dobrą stronę.
21.05.2026 22:10
No faktycznie. Urazy go nie omijały.
21.05.2026 22:09
Ciekawie jak jego kariera w Bayernie się potoczy.
21.05.2026 22:08
No i ok. Powodzenia.
21.05.2026 22:07
Też tak uważam.
21.05.2026 22:06
Może jeszcze tuż przed Mundialem jakieś rotacje będą.
21.05.2026 14:51
Moim zdaniem Urbig jest lepszy niż Baumann, Ter Stegen, czy Noubel. Bischof? Jego czas jeszcze nadejdzie.
21.05.2026 14:49
Niech BvB się cieszy, że z Kovacem udało się zająć 2 miejsce.
21.05.2026 14:48
Manu wróci i to on będzie numerem 1.
21.05.2026 14:47
Oby to leczenie pomogło, a nie jeszcze bardziej zaszkodziło.
21.05.2026 14:46
I tak pewnie jeden i drugi za jakiś czas dostaną fuchę w Bayernie.
29.05.2026 09:42
Chyba Ginter lekko odjechał.
28.05.2026 15:27
Myślęłem, że jego przyjście to strzał w 10. Początek miał znakomity. Szkoda, że tak szybko Bayern z niego zrezygnował.
28.05.2026 15:26
Po takim sezonie to się nie dziwę. Niech odpoczywają i szlifują formę na mundial.
28.05.2026 15:24
To też było pewne. Korea i Japonia mogą być czarnymi koniami.
28.05.2026 15:21
Ibre mimo wszystko bym zostawił. Niech pokaże na co go stać.
28.05.2026 15:20
Niedobrze. Niech lepiej sobie wszystko wyjaśnią, bo to źle wpłynie na klub.
28.05.2026 15:19
Brawo Harry, a z takimi asystentami jakich ma to tych bramek może być znacznie więcej.
28.05.2026 15:19
Moim zdaniem to był bardzo dobry sezon. Szkoda LM, ale z sędziami nie wygrasz.
28.05.2026 15:18
Nie. Niech lepiej wezmą kogoś z juniorów. Będzie taki sam efekt, ale młodemu będzie zależało aby się pokazać.
28.05.2026 15:17
To było pewne. Cała podstawowa 11 jedzie na mundial.
28.05.2026 15:16
A może to i lepiej. Na 100% nie jestem do niego przekonany, więc jak nie przejdzie to nie będę z tego powodu płakać.
28.05.2026 15:15
To joker w talii Julka. Myślę, że parę bramek ustrzeli na tym turnieju.
28.05.2026 15:15
I tak jak gra na prawej obronie to często gna do środka. Dla mnie bez znaczenia gdzie zagra bo na tych dwóch formacjach świetnie się spisuje.
28.05.2026 15:14
Niech dokładnie się wyleczy aby był w 100% gotowy na mundial.
27.05.2026 17:32
Oby znalazł się chętny. 10-15 mln to nie jest jakaś duża kwota.
27.05.2026 17:31
Właśnie. Barcelonę stać na niego?
27.05.2026 17:30
Brawo :)
27.05.2026 13:02
Ja myślę, że VFB to jest dla niego idealna opcja. Dobrze się tam czuje, kibice go lubią, więc jak dla mnie niech tam gra.
27.05.2026 13:01
Super, że Manu jedzie. Szanse Niemiec wzrosły.
27.05.2026 13:00
Godziny niektórych meczy są zabójcze, więc dobrze, że treningi się zaczną po mundialu.
27.05.2026 10:12
Kane musi zostać. Czekam jeszcze, aż Jamal wróci do formy i będziemy mieli zabójczy kwartet.
27.05.2026 10:11
Czas podać sobie ręce i wracać do pracy.
26.05.2026 21:11
Z tego co pamiętam też był kiedyś konflikt między Ulim a Lotharem. Dobrze, że dziadki się pogodzili.
26.05.2026 21:11
W końcu Kane zdobywa trofea.
26.05.2026 21:08
Niech idzie byle gdzie. Oby tylko nie do Bayernu.
26.05.2026 21:08
Oby tylko nie odbiło się to zdrowiem.
26.05.2026 21:07
To też była formalność.
26.05.2026 21:07
Podanie Olise do Kane to miodzio :)
26.05.2026 21:06
No i super. Niech podpisuje.
26.05.2026 21:06
Boję się, że jak zniosą tą zasadę to zaraz Araby będą kupować Niemieckie kluby.
26.05.2026 21:05
Dobrze, że trafili do nas.
26.05.2026 21:04
Może zostanie u nas jako zmiennik.
26.05.2026 21:04
Nie mogło być inaczej.
26.05.2026 21:03
Widać jak Niemcy sobie radzą w Liverpool. Karius, Wirtz. Niech już tam żaden Niemiec nie idzie.
25.05.2026 20:35
My i tak praktycznie nic nie wiemy co tam za kulisami się dzieje.
25.05.2026 20:32
Po mundialu wszystko się wyjaśni.
25.05.2026 20:31
Tak jak praktycznie cały czas się nie zgadzałem z Hasanem, to teraz przyznaję mu rację.
25.05.2026 20:30
Ja myślę, że to już będzie za rok.
25.05.2026 15:11
Chyba lepiej tego Gordona kupić
25.05.2026 15:11
Żadne zaskoczenie. Najlepszy Austriak.
25.05.2026 15:09
Fajnie jakby do nas przyszedł.
25.05.2026 15:09
Dla mnie super sezon. Za rok dokładamy LM i będzie git.
25.05.2026 15:08
Niech się cieszą, bo VFB nie powinno kończyć w 11.
25.05.2026 15:08
Dziwne byłoby gdyby nie został powołany.
25.05.2026 15:07
@mithestad @Luca
Ja też.
25.05.2026 15:06
A ja chociaż na sezon bym go zostawił jako zmiennik. Jak się nie będzie nadawać to wtedy go sprzedać.
25.05.2026 15:06
Super to wyszło.
25.05.2026 15:05
Poczekamy, zobaczymy. Ktoś na pewno do nas trafi.
25.05.2026 15:03
Kogo to Hasan nie chciał sprowadzić. Dobrze, że już nie rządzi w Bayernie.
25.05.2026 15:03
Brawo. Za rok będzie lepiej.
24.05.2026 18:34
Kane z 1 :D
24.05.2026 18:33
Zawsze pierwszy mecz jest wielką niewiadomą. Mam nadzieję, że ogramy BvB.
24.05.2026 18:32
On karierę skończy w Bayernie.
24.05.2026 18:32
Zgadzam się. Ciężko się to oglądało. Mało było co widać.
24.05.2026 18:31
Na upartego Manu mógł zagrać, ale nie chciał ryzykować. Teraz noga goi się i Manu przygotowuje się na mundial.
24.05.2026 18:30
Początek jego nie był dobry, ale widać, że się wyrobił i teraz dobrze zarządza klubem. Zostanie u nas na 100%.
24.05.2026 18:29
No właśnie. Skąd Barca ma kasę na Kane?
24.05.2026 18:28
Pięknie Bayern zakończył sezon. Szkoda LM, ale z sędziami nie wygrasz.
24.05.2026 18:28
Może przyjechał oglądać Nubela.
24.05.2026 18:27
No i mamy Puchar. Brawo Bayern.
24.05.2026 18:26
No i nie udało się. Brawo Bayern.
24.05.2026 18:26
Pep wie, że pewnie jakaś znana kadra szybko odpadnie z mundialu i pewnie będzie chciał ją przejąć.
24.05.2026 18:26
Widać, że mu zależy aby został.
24.05.2026 18:25
Jakoś jestem spokojny, że zostanie u nas.
23.05.2026 16:35
On ze znalezieniem nowego klubu nie będzie miał problemu.
23.05.2026 16:32
Za rok, dwa to będzie kluczowy piłkarz Bayernu.
23.05.2026 16:31
Myślę, że warto będzie go sprowadzić.
23.05.2026 16:30
Lubię czytać te ciekawostki.
23.05.2026 16:29
Ostatni mecz to nie ma co się oszczędzać.
23.05.2026 16:28
Jak zdążę to obejrzę, ale pierwszą połowę pewnie i tak nie zobaczę.
23.05.2026 16:27
Niestety, ale Kovac nie potrafił zapanować nad szatnią.
23.05.2026 16:25
Damy radę.
23.05.2026 16:24
Idziemy po puchar.
23.05.2026 16:24
Zaczynamy odliczanie.
23.05.2026 09:51
To będzie całkiem inny mecz niż te ligowe. Będzie się działo.
23.05.2026 09:51
Wg transfermarkt jest wyceniany na 70 mln. Wątpię, że Bayern da taką sumę.
23.05.2026 09:50
Zgadzam się z Owenem, ale Bayern potrzebuje też silne skrzydła w obronie.
23.05.2026 09:48
Szkoda, że nie zagra w BL. Mam nadzieję, że sobie poradzi w Milanie.
23.05.2026 09:46
Nie będę po nim płakać.
23.05.2026 09:46
W VFB też by się rozwinął, ale dobrze, że jest u nas. Oby tylko ten realik wyleciał mu z głowy.
23.05.2026 09:45
Myślę, że Urbig godnie zastąpi Manu.
22.05.2026 14:23
To było pewne. Niech tylko wrócą zdrowi.
22.05.2026 14:23
Już myślałem, że gość wznowił karierę i przechodzi do nas :D
22.05.2026 14:22
Za 2 lata na euro to Urbig będzie numerem 1 kadry.
22.05.2026 14:21
Trochę dużo, ale myślę, że chętni się znajdą.
22.05.2026 14:20
Lepiej wziąć kogoś z akademii.
22.05.2026 14:20
Potrzebujemy przynajmniej jednego bocznego obrońcę, więc co chwile będą się pojawiać nazwiska różnych defensorów.
22.05.2026 14:19
Stones do kumpel VK, więc coś czuję, że temat tego piłkarza jeszcze wróci.
22.05.2026 14:17
Po wygraną :)
22.05.2026 14:17
Zobaczymy czy ich kariery pójdą w dobrą stronę.
21.05.2026 22:10
No faktycznie. Urazy go nie omijały.
21.05.2026 22:09
Ciekawie jak jego kariera w Bayernie się potoczy.
21.05.2026 22:08
No i ok. Powodzenia.
21.05.2026 22:07
Też tak uważam.
21.05.2026 22:06
Może jeszcze tuż przed Mundialem jakieś rotacje będą.
21.05.2026 14:51
Moim zdaniem Urbig jest lepszy niż Baumann, Ter Stegen, czy Noubel. Bischof? Jego czas jeszcze nadejdzie.
21.05.2026 14:49
Niech BvB się cieszy, że z Kovacem udało się zająć 2 miejsce.
21.05.2026 14:48
Manu wróci i to on będzie numerem 1.
21.05.2026 14:47
Oby to leczenie pomogło, a nie jeszcze bardziej zaszkodziło.
21.05.2026 14:46