Dobrze, że zaczął cenić piłkarzy Bayernu, a nie realiku.
04.06.2026 22:12
1
U nas też nie ma szans na grę.
04.06.2026 22:11
1
Oj, jak mi przykro.
04.06.2026 21:50
Na pewno top 3, a dla mnie on jest najlepszy.
04.06.2026 21:50
Czekam na oficjalne info.
04.06.2026 21:49
1
Myślę, że ten kredyt zaufania już dawno spłacił.
04.06.2026 21:49
1
Jego kariera, dobrze się rozwija. Oby tak dalej.
04.06.2026 21:49
To Bayern nie ma nikogo o podobnych wartościach w campusie?
04.06.2026 21:48
Dobrze byłoby, gdyby do nas przyszedł.
04.06.2026 21:47
Saibari tak, Dest nie.
04.06.2026 21:46
Wolę, aby to Saibari do nas przyszedł.
04.06.2026 21:46
1
Ważne aby był gotowy na 2 mecz w fazie grupowej.
04.06.2026 21:45
1
Oby tylko nie było powtórki z rozrywki.
04.06.2026 21:45
Ok. Ważne, że znalazł klub, gdzie będzie grał.
04.06.2026 21:44
1
A on będzie jeszcze lepszy. Super, że Bayern ma takiego piłkarza.
04.06.2026 21:44
Jako zmiennik dla Kane to tak, ale on się nie zgodzi być numerem 2.
04.06.2026 21:43
Może jeszcze zmieni zdanie.
04.06.2026 21:19
Nie wiem czy warto go ściągać.
04.06.2026 21:19
Browna Bayern chce kupić i pewnie na tym się nie skończy. 11 mamy kompletną i trzeba poszukać dobrych zmienników dla nich.
03.06.2026 15:27
Jako zmiennik dla naszych skrzydeł i 9 to może być.
03.06.2026 15:26
1
Już dawno tylu Niemców nie było w kadrze. A gdyby Gnabry był zdrowy to byłoby ich 8.
03.06.2026 15:25
1
Super. Brawo.
03.06.2026 15:25
1
Dwóch faworytów, ale bardziej obstawiam, że z tej dwójki Kane dostanie ZP.
03.06.2026 15:24
Zgadzam się z Lotharem. Nie daj Boże jeszcze woda sodowa do Karla uderzy.
03.06.2026 15:24
Chciałbym aby do nas przyszedł.
03.06.2026 15:23
1
Pięknie. To mi się podoba.
03.06.2026 15:22
Dużo. To już lepiej wziąć kogoś z campusu.
03.06.2026 15:22
1
No i pięknie.
03.06.2026 15:21
2
Brawo. Zasłużył.
03.06.2026 15:21
Jak Anglia skończy mundial w pierwszej 8 i Kane będzie w top 3 w strzelcach to dostanie ZP.
03.06.2026 15:21
2
Oby tylko po mundialu nie było z jego zdrowiem gorzej.
03.06.2026 15:20
I tak już chyba po ptakach.
03.06.2026 15:19
Jak na obecne warunki transferowe to nie jest dużo, ale dla działaczy Bayernu to jest spora kwota.
03.06.2026 15:19
Powodzenia Dante. Czekamy na wyniki :)
03.06.2026 15:18
1
Brawo Lenart. Oby tak dalej.
02.06.2026 15:44
Może jeszcze zmieni zdanie.
02.06.2026 15:44
1
Myślę, że w Bayernie by się odnalazł.
02.06.2026 15:43
1
Powodzenia. Jak dla mnie to może odejść.
02.06.2026 15:42
1
Może to i lepiej, że sobie odpuścili.
02.06.2026 15:42
1
No i bardzo dobrze :)
02.06.2026 15:41
Ciekawy piłkarz. Ciekawe czy przyjdzie do nas.
02.06.2026 15:41
Chciałbym aby przyszedł do nas.
02.06.2026 15:40
1
I dobrze. Czasem sparingi z takimi zespołami też są potrzebne.
02.06.2026 08:05
Zobaczymy czy któryś w nowym sezonie pokaże się z dobrej strony.
02.06.2026 08:04
Yhy. Może coś z niego będzie. Za jakiś czas mam nadzieję, że zobaczę go w podstawowej 11 Bayernu.
02.06.2026 08:03
Manu da dużo jakości. Niemcy nie są faworytem, ale dzięki Manu mogą daleko dojść. Tak jak 2002 roku gdzie dzięki Kahnowi, Ballackowi i Klose Niemcy zdobyli wicemistrzostwo świata.
02.06.2026 08:02
2
Wirtz, Musiala, Karl. Fajnie ta ofensywna linia pomocy wygląda.
02.06.2026 08:01
1
Fajnie byłoby gdyby do nas przyszedł.
02.06.2026 08:00
Wracamy do starej szkoły. Kupić tanio i go wyszkolić.
01.06.2026 15:26
1
Obojętnie gdzie będzie grać. Byle nie w Bayernie.
01.06.2026 15:26
Jak na razie 3-4 campus wypuścił to robią różnicę. Oby więcej takich tam było.
01.06.2026 15:25
Tylko jak przyjdzie to niech dostaje minuty, a nie cały czas ławka.
01.06.2026 15:25
1
Finlandia nie jest mocna i to tylko był mecz towarzyski. Mimo to gratulację bo Niemcy przez cały mecz dominowali.
01.06.2026 15:24
1
Ta dwójka robi różnicę.
01.06.2026 15:23
1
Cieszy mnie bramka Jamala. Dobrze, że strzelił. To mu doda pewności.
01.06.2026 15:22
1
I tak pewnie po mundialu będą się o niego bić.
01.06.2026 15:22
1
Gratulacje.
01.06.2026 15:20
1
Brawo chłopaki.
01.06.2026 15:20
1
Ciężko się gra 11 na 11+sędzia
01.06.2026 15:19
1
Mi tylko żal, że zamienili Julka na Tuchela.
01.06.2026 15:19
Brawo Olise.
31.05.2026 19:16
2
To był dobry sezon, ale przyszły będzie jeszcze lepszy.
31.05.2026 19:15
1
Pokaż się chłopie z dobrej strony.
31.05.2026 19:15
Co by nie mówić wygrał lepszy. Akurat byłem za Arsenlem, ale jakoś nie przejąłem się tym, że przegrali.
31.05.2026 19:14
2
Niech sobie gra, tylko oby nie w Bayernie.
31.05.2026 19:13
Zobaczymy jak się spiszą, bo w Bayernie słabo to wyszło.
31.05.2026 19:12
Teraz nie ma sensu. Już lepiej dawać szansę jakiemuś młodemu.
31.05.2026 19:11
Ja nadal uważam, że powinien zostać i być zmiennikiem dla Diaza lub Olise.
31.05.2026 19:10
Bardzo dobrze, że Manu wraca. A za 2 lata na euro pierwszym bramkarzem będzie Urbig.
31.05.2026 19:09
1
Gdyby to Bayern grał w finale to by spokojnie pokonałaby Arsenal.
31.05.2026 19:08
Boję się, że będzie niewypałem.
31.05.2026 19:07
Może być ciekawie po tych zmianach. Szkoda tylko, że kalendarz będzie napięty. Oj posypia się kontuzje.
31.05.2026 19:06
1
Powodzenia chłopie. Pokaz na co Cię stać.
31.05.2026 19:01
1
W sumie Marcus Rashford jako zmiennik to może być.
31.05.2026 19:00
1
Oby wrócił z tego mundialu cały i zdrowy.
31.05.2026 18:58
1
On będzie lepszy niż Gotze. Dla mnie Karl to może być objawienie tego mundialu. To as w rękawie Julka.
31.05.2026 18:57
1
Za darmo ok. Oby jeszcze pensja nie była wygórowana.
31.05.2026 18:55
1
Myślę, że VK wyprostuje tego chłopaka i będziemy z niego zadowoleni. Jak dla mnie to może on przyjść.
31.05.2026 18:55
2
Bayern rządzi :D
30.05.2026 09:07
Szkoda, że odszedł bo byłby idealnym zmiennikiem dla Diaza, czy Olise. Tylko pensję jaką otrzymywał Coman była kosmiczna i to zadecydowało, że odszedł.
30.05.2026 09:07
1
Widać, że Bayern zrobił na nim dobry interes.
29.05.2026 20:06
Kim odejdzie, a Brown przyjdzie.
29.05.2026 20:05
2
Podpiszę. Takiego gracza Bayern potrzebuje.
29.05.2026 20:05
2
Niech walczą. Byle nie trafił do Bayernu.
29.05.2026 20:04
Jak dla mnie to on może przyjść.
29.05.2026 15:01
Szkoda, bo zapowiadał się dobrze. Ale jeśli nie ma w przyszłości w Bayernie to niech idzie tam, gdzie będzie grać.
29.05.2026 15:00
Myślę, że będzie takim wchodzącym zawodnikiem. Poślą go na zmęczonych przeciwników.
29.05.2026 15:00
1
Z grupy pewnie wyjdą, ale dalej co będzie? Zobaczymy. Trzymam za nich kciuki i niech powtórzą wyczyn z 2014 roku.
29.05.2026 14:59
2
Ci co zagrają prawie do końca to pewnie później przyjadą na zgrupowanie.
29.05.2026 14:58
1
Już sobie rezerwuję na ten dzień czas :)
29.05.2026 10:11
1
Teraz jest zaciskanie pasa. Hasan z Kahnem rozdawali kasę na lewo i na prawo i czas to zmienić.
29.05.2026 10:09
1
Szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się.
29.05.2026 10:08
1
Też żadna niespodzianka. Powodzenia Ito. Japonia może być na tym mundialu groźna.
29.05.2026 10:07
1
Cały czas mnie zastanawia skąd Barca ma takie pieniądze?
29.05.2026 10:07
1
Alabę widziałbym ponownie w Bayernie, ale po paru warunkach:
- przychodzi za darmo,
- Pensja max 7-8 mln rocznie,
- Jako tak nazwę zapchaj dziurę,
- Nie brać go w hierarchii kapitana.
29.05.2026 10:06
Mika Godts ok, ale to chyba bardziej zmiennik dla Kane niż dla Diaza.
29.05.2026 10:01
1
On by się nadawał.
29.05.2026 10:00
Jeśli chodzi o jego transfer do Bayernu to jestem za.
29.05.2026 09:57
Co by nie mówić o Ulim to ma chłop nie da skrzywdzić Bayernu.
29.05.2026 09:55
Firma przy DFL mi by nie przeszkadzała. Zasada 50+1 może zostać.
Dobrze, że zaczął cenić piłkarzy Bayernu, a nie realiku.
04.06.2026 22:12
U nas też nie ma szans na grę.
04.06.2026 22:11
Oj, jak mi przykro.
04.06.2026 21:50
Na pewno top 3, a dla mnie on jest najlepszy.
04.06.2026 21:50
Czekam na oficjalne info.
04.06.2026 21:49
Myślę, że ten kredyt zaufania już dawno spłacił.
04.06.2026 21:49
Jego kariera, dobrze się rozwija. Oby tak dalej.
04.06.2026 21:49
To Bayern nie ma nikogo o podobnych wartościach w campusie?
04.06.2026 21:48
Dobrze byłoby, gdyby do nas przyszedł.
04.06.2026 21:47
Saibari tak, Dest nie.
04.06.2026 21:46
Wolę, aby to Saibari do nas przyszedł.
04.06.2026 21:46
Ważne aby był gotowy na 2 mecz w fazie grupowej.
04.06.2026 21:45
Oby tylko nie było powtórki z rozrywki.
04.06.2026 21:45
Ok. Ważne, że znalazł klub, gdzie będzie grał.
04.06.2026 21:44
A on będzie jeszcze lepszy. Super, że Bayern ma takiego piłkarza.
04.06.2026 21:44
Jako zmiennik dla Kane to tak, ale on się nie zgodzi być numerem 2.
04.06.2026 21:43
Może jeszcze zmieni zdanie.
04.06.2026 21:19
Nie wiem czy warto go ściągać.
04.06.2026 21:19
Browna Bayern chce kupić i pewnie na tym się nie skończy. 11 mamy kompletną i trzeba poszukać dobrych zmienników dla nich.
03.06.2026 15:27
Jako zmiennik dla naszych skrzydeł i 9 to może być.
03.06.2026 15:26
Już dawno tylu Niemców nie było w kadrze. A gdyby Gnabry był zdrowy to byłoby ich 8.
03.06.2026 15:25
Super. Brawo.
03.06.2026 15:25
Dwóch faworytów, ale bardziej obstawiam, że z tej dwójki Kane dostanie ZP.
03.06.2026 15:24
Zgadzam się z Lotharem. Nie daj Boże jeszcze woda sodowa do Karla uderzy.
03.06.2026 15:24
Chciałbym aby do nas przyszedł.
03.06.2026 15:23
Pięknie. To mi się podoba.
03.06.2026 15:22
Dużo. To już lepiej wziąć kogoś z campusu.
03.06.2026 15:22
No i pięknie.
03.06.2026 15:21
Brawo. Zasłużył.
03.06.2026 15:21
Jak Anglia skończy mundial w pierwszej 8 i Kane będzie w top 3 w strzelcach to dostanie ZP.
03.06.2026 15:21
Oby tylko po mundialu nie było z jego zdrowiem gorzej.
03.06.2026 15:20
I tak już chyba po ptakach.
03.06.2026 15:19
Jak na obecne warunki transferowe to nie jest dużo, ale dla działaczy Bayernu to jest spora kwota.
03.06.2026 15:19
Powodzenia Dante. Czekamy na wyniki :)
03.06.2026 15:18
Brawo Lenart. Oby tak dalej.
02.06.2026 15:44
Może jeszcze zmieni zdanie.
02.06.2026 15:44
Myślę, że w Bayernie by się odnalazł.
02.06.2026 15:43
Powodzenia. Jak dla mnie to może odejść.
02.06.2026 15:42
Może to i lepiej, że sobie odpuścili.
02.06.2026 15:42
No i bardzo dobrze :)
02.06.2026 15:41
Ciekawy piłkarz. Ciekawe czy przyjdzie do nas.
02.06.2026 15:41
Chciałbym aby przyszedł do nas.
02.06.2026 15:40
I dobrze. Czasem sparingi z takimi zespołami też są potrzebne.
02.06.2026 08:05
Zobaczymy czy któryś w nowym sezonie pokaże się z dobrej strony.
02.06.2026 08:04
Yhy. Może coś z niego będzie. Za jakiś czas mam nadzieję, że zobaczę go w podstawowej 11 Bayernu.
02.06.2026 08:03
Manu da dużo jakości. Niemcy nie są faworytem, ale dzięki Manu mogą daleko dojść. Tak jak 2002 roku gdzie dzięki Kahnowi, Ballackowi i Klose Niemcy zdobyli wicemistrzostwo świata.
02.06.2026 08:02
Wirtz, Musiala, Karl. Fajnie ta ofensywna linia pomocy wygląda.
02.06.2026 08:01
Fajnie byłoby gdyby do nas przyszedł.
02.06.2026 08:00
Wracamy do starej szkoły. Kupić tanio i go wyszkolić.
01.06.2026 15:26
Obojętnie gdzie będzie grać. Byle nie w Bayernie.
01.06.2026 15:26
Jak na razie 3-4 campus wypuścił to robią różnicę. Oby więcej takich tam było.
01.06.2026 15:25
Tylko jak przyjdzie to niech dostaje minuty, a nie cały czas ławka.
01.06.2026 15:25
Finlandia nie jest mocna i to tylko był mecz towarzyski. Mimo to gratulację bo Niemcy przez cały mecz dominowali.
01.06.2026 15:24
Ta dwójka robi różnicę.
01.06.2026 15:23
Cieszy mnie bramka Jamala. Dobrze, że strzelił. To mu doda pewności.
01.06.2026 15:22
I tak pewnie po mundialu będą się o niego bić.
01.06.2026 15:22
Gratulacje.
01.06.2026 15:20
Brawo chłopaki.
01.06.2026 15:20
Ciężko się gra 11 na 11+sędzia
01.06.2026 15:19
Mi tylko żal, że zamienili Julka na Tuchela.
01.06.2026 15:19
Brawo Olise.
31.05.2026 19:16
To był dobry sezon, ale przyszły będzie jeszcze lepszy.
31.05.2026 19:15
Pokaż się chłopie z dobrej strony.
31.05.2026 19:15
Co by nie mówić wygrał lepszy. Akurat byłem za Arsenlem, ale jakoś nie przejąłem się tym, że przegrali.
31.05.2026 19:14
Niech sobie gra, tylko oby nie w Bayernie.
31.05.2026 19:13
Zobaczymy jak się spiszą, bo w Bayernie słabo to wyszło.
31.05.2026 19:12
Teraz nie ma sensu. Już lepiej dawać szansę jakiemuś młodemu.
31.05.2026 19:11
Ja nadal uważam, że powinien zostać i być zmiennikiem dla Diaza lub Olise.
31.05.2026 19:10
Bardzo dobrze, że Manu wraca. A za 2 lata na euro pierwszym bramkarzem będzie Urbig.
31.05.2026 19:09
Gdyby to Bayern grał w finale to by spokojnie pokonałaby Arsenal.
31.05.2026 19:08
Boję się, że będzie niewypałem.
31.05.2026 19:07
Może być ciekawie po tych zmianach. Szkoda tylko, że kalendarz będzie napięty. Oj posypia się kontuzje.
31.05.2026 19:06
Powodzenia chłopie. Pokaz na co Cię stać.
31.05.2026 19:01
W sumie Marcus Rashford jako zmiennik to może być.
31.05.2026 19:00
Oby wrócił z tego mundialu cały i zdrowy.
31.05.2026 18:58
On będzie lepszy niż Gotze. Dla mnie Karl to może być objawienie tego mundialu. To as w rękawie Julka.
31.05.2026 18:57
Za darmo ok. Oby jeszcze pensja nie była wygórowana.
31.05.2026 18:55
Myślę, że VK wyprostuje tego chłopaka i będziemy z niego zadowoleni. Jak dla mnie to może on przyjść.
31.05.2026 18:55
Bayern rządzi :D
30.05.2026 09:07
Szkoda, że odszedł bo byłby idealnym zmiennikiem dla Diaza, czy Olise. Tylko pensję jaką otrzymywał Coman była kosmiczna i to zadecydowało, że odszedł.
30.05.2026 09:07
Widać, że Bayern zrobił na nim dobry interes.
29.05.2026 20:06
Kim odejdzie, a Brown przyjdzie.
29.05.2026 20:05
Podpiszę. Takiego gracza Bayern potrzebuje.
29.05.2026 20:05
Niech walczą. Byle nie trafił do Bayernu.
29.05.2026 20:04
Jak dla mnie to on może przyjść.
29.05.2026 15:01
Szkoda, bo zapowiadał się dobrze. Ale jeśli nie ma w przyszłości w Bayernie to niech idzie tam, gdzie będzie grać.
29.05.2026 15:00
Myślę, że będzie takim wchodzącym zawodnikiem. Poślą go na zmęczonych przeciwników.
29.05.2026 15:00
Z grupy pewnie wyjdą, ale dalej co będzie? Zobaczymy. Trzymam za nich kciuki i niech powtórzą wyczyn z 2014 roku.
29.05.2026 14:59
Ci co zagrają prawie do końca to pewnie później przyjadą na zgrupowanie.
29.05.2026 14:58
Już sobie rezerwuję na ten dzień czas :)
29.05.2026 10:11
Teraz jest zaciskanie pasa. Hasan z Kahnem rozdawali kasę na lewo i na prawo i czas to zmienić.
29.05.2026 10:09
Szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się.
29.05.2026 10:08
Też żadna niespodzianka. Powodzenia Ito. Japonia może być na tym mundialu groźna.
29.05.2026 10:07
Cały czas mnie zastanawia skąd Barca ma takie pieniądze?
29.05.2026 10:07
Alabę widziałbym ponownie w Bayernie, ale po paru warunkach:
- przychodzi za darmo,
- Pensja max 7-8 mln rocznie,
- Jako tak nazwę zapchaj dziurę,
- Nie brać go w hierarchii kapitana.
29.05.2026 10:06
Mika Godts ok, ale to chyba bardziej zmiennik dla Kane niż dla Diaza.
29.05.2026 10:01
On by się nadawał.
29.05.2026 10:00
Jeśli chodzi o jego transfer do Bayernu to jestem za.
29.05.2026 09:57
Co by nie mówić o Ulim to ma chłop nie da skrzywdzić Bayernu.
29.05.2026 09:55
Firma przy DFL mi by nie przeszkadzała. Zasada 50+1 może zostać.
29.05.2026 09:44