DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 3

1

Dobrze, że zaczął cenić piłkarzy Bayernu, a nie realiku.

04.06.2026 22:12

1

U nas też nie ma szans na grę.

04.06.2026 22:11

1

Oj, jak mi przykro.

04.06.2026 21:50

Na pewno top 3, a dla mnie on jest najlepszy.

04.06.2026 21:50

Czekam na oficjalne info.

04.06.2026 21:49

1

Myślę, że ten kredyt zaufania już dawno spłacił.

04.06.2026 21:49

1

Jego kariera, dobrze się rozwija. Oby tak dalej.

04.06.2026 21:49

To Bayern nie ma nikogo o podobnych wartościach w campusie?

04.06.2026 21:48

Dobrze byłoby, gdyby do nas przyszedł.

04.06.2026 21:47

Saibari tak, Dest nie.

04.06.2026 21:46

Wolę, aby to Saibari do nas przyszedł.

04.06.2026 21:46

1

Ważne aby był gotowy na 2 mecz w fazie grupowej.

04.06.2026 21:45

1

Oby tylko nie było powtórki z rozrywki.

04.06.2026 21:45

Ok. Ważne, że znalazł klub, gdzie będzie grał.

04.06.2026 21:44

1

A on będzie jeszcze lepszy. Super, że Bayern ma takiego piłkarza.

04.06.2026 21:44

Jako zmiennik dla Kane to tak, ale on się nie zgodzi być numerem 2.

04.06.2026 21:43

Może jeszcze zmieni zdanie.

04.06.2026 21:19

Nie wiem czy warto go ściągać.

04.06.2026 21:19

Browna Bayern chce kupić i pewnie na tym się nie skończy. 11 mamy kompletną i trzeba poszukać dobrych zmienników dla nich.

03.06.2026 15:27

Jako zmiennik dla naszych skrzydeł i 9 to może być.

03.06.2026 15:26

1

Już dawno tylu Niemców nie było w kadrze. A gdyby Gnabry był zdrowy to byłoby ich 8.

03.06.2026 15:25

1

Super. Brawo.

03.06.2026 15:25

1

Dwóch faworytów, ale bardziej obstawiam, że z tej dwójki Kane dostanie ZP.

03.06.2026 15:24

Zgadzam się z Lotharem. Nie daj Boże jeszcze woda sodowa do Karla uderzy.

03.06.2026 15:24

Chciałbym aby do nas przyszedł.

03.06.2026 15:23

1

Pięknie. To mi się podoba.

03.06.2026 15:22

Dużo. To już lepiej wziąć kogoś z campusu.

03.06.2026 15:22

1

No i pięknie.

03.06.2026 15:21

2

Brawo. Zasłużył.

03.06.2026 15:21

Jak Anglia skończy mundial w pierwszej 8 i Kane będzie w top 3 w strzelcach to dostanie ZP.

03.06.2026 15:21

2

Oby tylko po mundialu nie było z jego zdrowiem gorzej.

03.06.2026 15:20

I tak już chyba po ptakach.

03.06.2026 15:19

Jak na obecne warunki transferowe to nie jest dużo, ale dla działaczy Bayernu to jest spora kwota.

03.06.2026 15:19

Powodzenia Dante. Czekamy na wyniki :)

03.06.2026 15:18

1

Brawo Lenart. Oby tak dalej.

02.06.2026 15:44

Może jeszcze zmieni zdanie.

02.06.2026 15:44

1

Myślę, że w Bayernie by się odnalazł.

02.06.2026 15:43

1

Powodzenia. Jak dla mnie to może odejść.

02.06.2026 15:42

1

Może to i lepiej, że sobie odpuścili.

02.06.2026 15:42

1

No i bardzo dobrze :)

02.06.2026 15:41

Ciekawy piłkarz. Ciekawe czy przyjdzie do nas.

02.06.2026 15:41

Chciałbym aby przyszedł do nas.

02.06.2026 15:40

1

I dobrze. Czasem sparingi z takimi zespołami też są potrzebne.

02.06.2026 08:05

Zobaczymy czy któryś w nowym sezonie pokaże się z dobrej strony.

02.06.2026 08:04

Yhy. Może coś z niego będzie. Za jakiś czas mam nadzieję, że zobaczę go w podstawowej 11 Bayernu.

02.06.2026 08:03

Manu da dużo jakości. Niemcy nie są faworytem, ale dzięki Manu mogą daleko dojść. Tak jak 2002 roku gdzie dzięki Kahnowi, Ballackowi i Klose Niemcy zdobyli wicemistrzostwo świata.

02.06.2026 08:02

2

Wirtz, Musiala, Karl. Fajnie ta ofensywna linia pomocy wygląda.

02.06.2026 08:01

1

Fajnie byłoby gdyby do nas przyszedł.

02.06.2026 08:00

Wracamy do starej szkoły. Kupić tanio i go wyszkolić.

01.06.2026 15:26

1

Obojętnie gdzie będzie grać. Byle nie w Bayernie.

01.06.2026 15:26

Jak na razie 3-4 campus wypuścił to robią różnicę. Oby więcej takich tam było.

01.06.2026 15:25

Tylko jak przyjdzie to niech dostaje minuty, a nie cały czas ławka.

01.06.2026 15:25

1

Finlandia nie jest mocna i to tylko był mecz towarzyski. Mimo to gratulację bo Niemcy przez cały mecz dominowali.

01.06.2026 15:24

1

Ta dwójka robi różnicę.

01.06.2026 15:23

1

Cieszy mnie bramka Jamala. Dobrze, że strzelił. To mu doda pewności.

01.06.2026 15:22

1

I tak pewnie po mundialu będą się o niego bić.

01.06.2026 15:22

1

Gratulacje.

01.06.2026 15:20

1

Brawo chłopaki.

01.06.2026 15:20

1

Ciężko się gra 11 na 11+sędzia

01.06.2026 15:19

1

Mi tylko żal, że zamienili Julka na Tuchela.

01.06.2026 15:19

Brawo Olise.

31.05.2026 19:16

2

To był dobry sezon, ale przyszły będzie jeszcze lepszy.

31.05.2026 19:15

1

Pokaż się chłopie z dobrej strony.

31.05.2026 19:15

Co by nie mówić wygrał lepszy. Akurat byłem za Arsenlem, ale jakoś nie przejąłem się tym, że przegrali.

31.05.2026 19:14

2

Niech sobie gra, tylko oby nie w Bayernie.

31.05.2026 19:13

Zobaczymy jak się spiszą, bo w Bayernie słabo to wyszło.

31.05.2026 19:12

Teraz nie ma sensu. Już lepiej dawać szansę jakiemuś młodemu.

31.05.2026 19:11

Ja nadal uważam, że powinien zostać i być zmiennikiem dla Diaza lub Olise.

31.05.2026 19:10

Bardzo dobrze, że Manu wraca. A za 2 lata na euro pierwszym bramkarzem będzie Urbig.

31.05.2026 19:09

1

Gdyby to Bayern grał w finale to by spokojnie pokonałaby Arsenal.

31.05.2026 19:08

Boję się, że będzie niewypałem.

31.05.2026 19:07

Może być ciekawie po tych zmianach. Szkoda tylko, że kalendarz będzie napięty. Oj posypia się kontuzje.

31.05.2026 19:06

1

Powodzenia chłopie. Pokaz na co Cię stać.

31.05.2026 19:01

1

W sumie Marcus Rashford jako zmiennik to może być.

31.05.2026 19:00

1

Oby wrócił z tego mundialu cały i zdrowy.

31.05.2026 18:58

1

On będzie lepszy niż Gotze. Dla mnie Karl to może być objawienie tego mundialu. To as w rękawie Julka.

31.05.2026 18:57

1

Za darmo ok. Oby jeszcze pensja nie była wygórowana.

31.05.2026 18:55

1

Myślę, że VK wyprostuje tego chłopaka i będziemy z niego zadowoleni. Jak dla mnie to może on przyjść.

31.05.2026 18:55

2

Bayern rządzi :D

30.05.2026 09:07

Szkoda, że odszedł bo byłby idealnym zmiennikiem dla Diaza, czy Olise. Tylko pensję jaką otrzymywał Coman była kosmiczna i to zadecydowało, że odszedł.

30.05.2026 09:07

1

Widać, że Bayern zrobił na nim dobry interes.

29.05.2026 20:06

Kim odejdzie, a Brown przyjdzie.

29.05.2026 20:05

2

Podpiszę. Takiego gracza Bayern potrzebuje.

29.05.2026 20:05

2

Niech walczą. Byle nie trafił do Bayernu.

29.05.2026 20:04

Jak dla mnie to on może przyjść.

29.05.2026 15:01

Szkoda, bo zapowiadał się dobrze. Ale jeśli nie ma w przyszłości w Bayernie to niech idzie tam, gdzie będzie grać.

29.05.2026 15:00

Myślę, że będzie takim wchodzącym zawodnikiem. Poślą go na zmęczonych przeciwników.

29.05.2026 15:00

1

Z grupy pewnie wyjdą, ale dalej co będzie? Zobaczymy. Trzymam za nich kciuki i niech powtórzą wyczyn z 2014 roku.

29.05.2026 14:59

2

Ci co zagrają prawie do końca to pewnie później przyjadą na zgrupowanie.

29.05.2026 14:58

1

Już sobie rezerwuję na ten dzień czas :)

29.05.2026 10:11

1

Teraz jest zaciskanie pasa. Hasan z Kahnem rozdawali kasę na lewo i na prawo i czas to zmienić.

29.05.2026 10:09

1

Szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się.

29.05.2026 10:08

1

Też żadna niespodzianka. Powodzenia Ito. Japonia może być na tym mundialu groźna.

29.05.2026 10:07

1

Cały czas mnie zastanawia skąd Barca ma takie pieniądze?

29.05.2026 10:07

1

Alabę widziałbym ponownie w Bayernie, ale po paru warunkach:
- przychodzi za darmo,
- Pensja max 7-8 mln rocznie,
- Jako tak nazwę zapchaj dziurę,
- Nie brać go w hierarchii kapitana.

29.05.2026 10:06

Mika Godts ok, ale to chyba bardziej zmiennik dla Kane niż dla Diaza.

29.05.2026 10:01

1

On by się nadawał.

29.05.2026 10:00

Jeśli chodzi o jego transfer do Bayernu to jestem za.

29.05.2026 09:57

Co by nie mówić o Ulim to ma chłop nie da skrzywdzić Bayernu.

29.05.2026 09:55

Firma przy DFL mi by nie przeszkadzała. Zasada 50+1 może zostać.

29.05.2026 09:44