Komentarze
Poczekamy jaką postawą się okaże na mundialu.
12.06.2026 14:24
Też tak uważam.
12.06.2026 14:23
Wróci, ale już nie jako piłkarz.
Stawiałem na Czechów, ale z drugiej strony fajnie jak wygrywa zespół, w którym występuje Bawarski piłkarz.
12.06.2026 14:22
Moim zdaniem nie zagra w 3 pierwszym meczach.
Mam nadzieję, że się szybko wyleczy i pozostanie u nas.
12.06.2026 14:21
Ja jak zwykle czekam na oficjalne info.
W tym roku ZP pójdzie do Harrego.
12.06.2026 14:20
Może po mundialu cena podskoczy i pójdzie za porządne pieniądze.
Jak ma do emerytury zasiedzieć się w drugim zespole to lepiej aby poszedł gdzie indziej.
12.06.2026 14:19
Powodzenia. Tam pewnie będzie częściej grać.
Jak dobra kwota będzie to może odejść.
11.06.2026 15:45
Nie on pierwszy i nie ostatni.
11.06.2026 15:44
W fazie grupowej raczej nie zagra, ale jak Kanada przejdzie dalej to już może być na boisku.
Miło to słyszeć.
11.06.2026 15:43
Myślę, że w nowym sezonie Jamal pokaże na co go stać. On, Olise, Diaz i Kane stworzą zabójczy kwartet.
Może to i lepiej. Jakoś Portugalczycy u nas nie zaistnieli.
11.06.2026 15:42
Dla szejków 200, 300 czy 400 mln to są groszowe sprawy. Bez wahania tyle mogą wydać.
No i dobrze. Niech mu się tam wiedzie.
11.06.2026 15:41
Dobrze, że ma aspiracje i determinacje aby stać się dużo lepszy, Brawo Jamal. Tak trzymaj.
U nas pewnie czas gry miałby podobny.
11.06.2026 15:40
Jeśli się wykuruje i zagra to mam nadzieję, że wróci do nas cały i zdrowy.
10.06.2026 22:12
Myślę, że Jamal po mundialu będzie zadowolony ze swojego występu.
A jest on nam potrzebny?
10.06.2026 22:10
Jak ma przyjść Brown to kogoś trzeba sprzedać.
A jak przychodził miał być gwiazdą Bayernu. Tak kończy 90% młodych talentów, którzy przychodzą do Bayernu.
10.06.2026 15:05
Nie dla psa kiełbasa.
I tak jak gra na prawej obronie to często schodzi do środka. Jo daje sobie rade.
10.06.2026 15:04
Francja będzie groźna. To będzie ciekawy mundial.
10.06.2026 15:03
Po mundialu przejdzie do nas.
10.06.2026 15:02
Ja i tak czekam na oficjalny komunikat.
Może wróci na ostatnie 2-3 lata kariery tak jak zrobił to Lukas Podolski z Górnikiem Zabrze.
No i dobrze. Może ktoś się tam pokaże z dobrej strony.
10.06.2026 15:00
Wszystko się wyjaśni po mundialu.
10.06.2026 14:59
Do boju dziewczyny. Miesiąc laby i do roboty.
To byłoby coś gdyby zostali mistrzami. Potencjał jest, ale to może być za mało. Z brązu będę bardzo zadowolony.
10.06.2026 14:58
Będzie dobrze. Pod okiem Julka zagra mundial życia :)
Też uważam, że realik przepłacił.
10.06.2026 14:57
Olise ma zostać w Bayernie.
09.06.2026 20:46
Brawo Olise.
Liczę, że to Kane będzie królem strzelców, i że dostanie ZP.
09.06.2026 20:45
Byłoby super gdyby do nasz przeszedł.
Czekam na oficjalne info. Wirtz też był już blisko Bayernu.
09.06.2026 20:42
Fajnie jakby przyszedł, ale wpierw trzeba naszą szatnie przewietrzyć.
Prawie każdy transfer Bayernu to niekończąca się saga.
09.06.2026 20:41
Manu. Pokaż na tym mundialu klasę.
09.06.2026 20:40
200, 300 a nawet 400 mln nie spowodują, że przejdzie on do realiku.
Ja pamiętam jak Pavla męczyły kontuzje. Teraz chyba wyszedł na prostą. Oby każdy z tych młodych już nie musiał tyle czasu spędzać u lekarza.
09.06.2026 20:39
A myślałem, że zostanie i będziemy mieli z niego pożytek, a tu proszę jaka zmiana stanowiska.
09.06.2026 20:38
Gdyby przeszedł do PSG to zrobiłby najgłupszą rzecz jaką można zrobić.
09.06.2026 20:37
Jestem na NIE. Mam nadzieję, że to tylko plotka.
09.06.2026 20:36
Barcelona ma takie długi więc nie stać ich na sprowadzenie i opłacenie Kane.
08.06.2026 15:13
Wolę jedna Browna, ale jak Vusko przyjdzie to też będę zadowolony.
Bez Kane ta kadra nie istnieje.
08.06.2026 15:12
Bayern ma Musiale i Gnabrego na tą pozycję. W ostateczności może tam grać jeszcze Karl więc chyba bezsensu jest sprowadzanie go.
Dla mnie gość super się rozwinął. Trzeba go ściągnąć. On nie tylko jest środkowym obrońcą, ale też może grać na lewej stronie.
08.06.2026 15:09
O pierwszy mecz Niemców jestem spokojny, ale co będzie dalej to jest wielka niewiadoma.
No ja kibicuję Niemcom, ale jak Anglia zdobędzie tytuł to nie będę płakać.
08.06.2026 15:07
Bayern nie puści go nawet za 300 mln.
08.06.2026 15:06
Fajnie jakby został, ale pensja ma być rozsądna.
Sprzedać jak najszybciej i zapomnieć.
08.06.2026 15:05
Karl. Trzymaj się. Jeszcze nie jeden mundial przed Tobą.
Chyba Saibari byłby najlepszą opcją.
Czekamy na oficjalne informację kto zasili Bayern.
07.06.2026 19:26
Wolę Kroupiego niż Vlahovica.
07.06.2026 19:25
Dla mnie to jest faworyt nr 1 do złotej piłki.
07.06.2026 19:24
Olise nie jest na sprzedaż.
Lepiej, że teraz niż podczas turnieju, choć wolałbym aby był w pełni zdrowy.
Takich tzw. ciekawostek transferowych będzie więcej,. co roku tak jest.
07.06.2026 19:23
Za 4 lata pojedzie i będzie wymiatał. A jeszcze za 2 lata euro. Jego czas jeszcze przyjdzie.
06.06.2026 23:40
to jest duża strata dla kadry. On miał być czarnym koniem tych mistrzostw.
06.06.2026 23:39
Na spokojnie. Damy radę
06.06.2026 23:38
Nike? Przecież to się gryzie z adidasem, który jest współwłaścicielem Bayernu.
Ta miał być czarny koń kadry. Myślałem, że to on zgarnie nagrodę za najlepszego gracza młodego pokolenia. Pech :(
06.06.2026 23:37
Oby po kontuzji wrócił szybko do formy.
06.06.2026 23:36
30 mln to jest minimum za Kima.
Dużo nie pograł, ale majstra ma.
06.06.2026 23:35
Szkoda mi Karla :(
Olise dobrze w Monachium się czuję i myślę, że jeszcze przez długie lata będzie u nas grać. Prędzej Musiala i Karl odejdą niż on.
Cała obrona jest do przebudowy, więc tych nazwisk będzie wiele.
06.06.2026 23:34
A miał być nadzieją Bayernu. Tak kończy większość talentów, którzy do nas przychodzą
06.06.2026 23:33
Trochę dużo, ale myślę, że warto za takiego gracza dać taką kasę.
06.06.2026 23:32
Teraz minimum te 50 mln trzeba wydać, aby mieć u siebie dobrego zawodnika.
Jeżeli 50 mln to ja bym go brał.
05.06.2026 19:37
Takich graczy potrzebujemy.
No i dobrze, że się nim nie interesują.
05.06.2026 19:36
Gdzie się ten realik pcha. Olise jest nasz.
Skoro jest takie zainteresowanie to może warto tego chłopaka sprawdzić.
05.06.2026 19:35
A mi się wydaję, że do nie wywalą.
05.06.2026 19:34
Powodzenia.
Saga ciąg dalszy.
05.06.2026 19:33
Raczej plotka.
05.06.2026 19:32
Ja trzymam kciuki aby do nas trafił.
To i dobrze. Niech mu się tam wiedzie. Teraz trzeba się pozbyć resztę szortów Tuchela
05.06.2026 10:50
Dobrze. Niech się skupia na turnieju. Do transferu i tak pewnie dojdzie po mundialu.
05.06.2026 10:49
Olise to był strzał w 10.
05.06.2026 10:48
Jako zmiennik by się nadawał. Oby tylko dostawał minuty.
@mithestad ta, tylko ponad 90% tych talentów to są niewypały. Lepiej brać z campusu.
04.06.2026 22:14
Trzymam kciuki, aby do nas przeszedł.
04.06.2026 22:12
Poczekamy jaką postawą się okaże na mundialu.
12.06.2026 14:24
Też tak uważam.
12.06.2026 14:23
Wróci, ale już nie jako piłkarz.
12.06.2026 14:23
Stawiałem na Czechów, ale z drugiej strony fajnie jak wygrywa zespół, w którym występuje Bawarski piłkarz.
12.06.2026 14:22
Moim zdaniem nie zagra w 3 pierwszym meczach.
12.06.2026 14:22
Mam nadzieję, że się szybko wyleczy i pozostanie u nas.
12.06.2026 14:21
Ja jak zwykle czekam na oficjalne info.
12.06.2026 14:21
W tym roku ZP pójdzie do Harrego.
12.06.2026 14:20
Może po mundialu cena podskoczy i pójdzie za porządne pieniądze.
12.06.2026 14:20
Jak ma do emerytury zasiedzieć się w drugim zespole to lepiej aby poszedł gdzie indziej.
12.06.2026 14:19
Powodzenia. Tam pewnie będzie częściej grać.
12.06.2026 14:19
Jak dobra kwota będzie to może odejść.
11.06.2026 15:45
Nie on pierwszy i nie ostatni.
11.06.2026 15:44
W fazie grupowej raczej nie zagra, ale jak Kanada przejdzie dalej to już może być na boisku.
11.06.2026 15:44
Miło to słyszeć.
11.06.2026 15:43
Myślę, że w nowym sezonie Jamal pokaże na co go stać. On, Olise, Diaz i Kane stworzą zabójczy kwartet.
11.06.2026 15:43
Może to i lepiej. Jakoś Portugalczycy u nas nie zaistnieli.
11.06.2026 15:42
Dla szejków 200, 300 czy 400 mln to są groszowe sprawy. Bez wahania tyle mogą wydać.
11.06.2026 15:42
No i dobrze. Niech mu się tam wiedzie.
11.06.2026 15:41
Dobrze, że ma aspiracje i determinacje aby stać się dużo lepszy, Brawo Jamal. Tak trzymaj.
11.06.2026 15:41
U nas pewnie czas gry miałby podobny.
11.06.2026 15:40
Jeśli się wykuruje i zagra to mam nadzieję, że wróci do nas cały i zdrowy.
10.06.2026 22:12
Myślę, że Jamal po mundialu będzie zadowolony ze swojego występu.
10.06.2026 22:12
A jest on nam potrzebny?
10.06.2026 22:10
Jak ma przyjść Brown to kogoś trzeba sprzedać.
10.06.2026 22:10
A jak przychodził miał być gwiazdą Bayernu. Tak kończy 90% młodych talentów, którzy przychodzą do Bayernu.
10.06.2026 15:05
Nie dla psa kiełbasa.
10.06.2026 15:05
I tak jak gra na prawej obronie to często schodzi do środka. Jo daje sobie rade.
10.06.2026 15:04
Francja będzie groźna. To będzie ciekawy mundial.
10.06.2026 15:03
Po mundialu przejdzie do nas.
10.06.2026 15:02
Ja i tak czekam na oficjalny komunikat.
10.06.2026 15:02
Może wróci na ostatnie 2-3 lata kariery tak jak zrobił to Lukas Podolski z Górnikiem Zabrze.
10.06.2026 15:02
No i dobrze. Może ktoś się tam pokaże z dobrej strony.
10.06.2026 15:00
Wszystko się wyjaśni po mundialu.
10.06.2026 14:59
Do boju dziewczyny. Miesiąc laby i do roboty.
10.06.2026 14:59
To byłoby coś gdyby zostali mistrzami. Potencjał jest, ale to może być za mało. Z brązu będę bardzo zadowolony.
10.06.2026 14:58
Będzie dobrze. Pod okiem Julka zagra mundial życia :)
10.06.2026 14:58
Też uważam, że realik przepłacił.
10.06.2026 14:57
Olise ma zostać w Bayernie.
09.06.2026 20:46
Brawo Olise.
09.06.2026 20:46
Liczę, że to Kane będzie królem strzelców, i że dostanie ZP.
09.06.2026 20:45
Byłoby super gdyby do nasz przeszedł.
09.06.2026 20:45
Czekam na oficjalne info. Wirtz też był już blisko Bayernu.
09.06.2026 20:42
Fajnie jakby przyszedł, ale wpierw trzeba naszą szatnie przewietrzyć.
09.06.2026 20:42
Prawie każdy transfer Bayernu to niekończąca się saga.
09.06.2026 20:41
Manu. Pokaż na tym mundialu klasę.
09.06.2026 20:40
200, 300 a nawet 400 mln nie spowodują, że przejdzie on do realiku.
09.06.2026 20:40
Ja pamiętam jak Pavla męczyły kontuzje. Teraz chyba wyszedł na prostą. Oby każdy z tych młodych już nie musiał tyle czasu spędzać u lekarza.
09.06.2026 20:39
A myślałem, że zostanie i będziemy mieli z niego pożytek, a tu proszę jaka zmiana stanowiska.
09.06.2026 20:38
Gdyby przeszedł do PSG to zrobiłby najgłupszą rzecz jaką można zrobić.
09.06.2026 20:37
Jestem na NIE. Mam nadzieję, że to tylko plotka.
09.06.2026 20:36
Barcelona ma takie długi więc nie stać ich na sprowadzenie i opłacenie Kane.
08.06.2026 15:13
Wolę jedna Browna, ale jak Vusko przyjdzie to też będę zadowolony.
08.06.2026 15:13
Bez Kane ta kadra nie istnieje.
08.06.2026 15:12
Bayern ma Musiale i Gnabrego na tą pozycję. W ostateczności może tam grać jeszcze Karl więc chyba bezsensu jest sprowadzanie go.
08.06.2026 15:12
Dla mnie gość super się rozwinął. Trzeba go ściągnąć. On nie tylko jest środkowym obrońcą, ale też może grać na lewej stronie.
08.06.2026 15:09
O pierwszy mecz Niemców jestem spokojny, ale co będzie dalej to jest wielka niewiadoma.
08.06.2026 15:09
No ja kibicuję Niemcom, ale jak Anglia zdobędzie tytuł to nie będę płakać.
08.06.2026 15:07
Bayern nie puści go nawet za 300 mln.
08.06.2026 15:06
Fajnie jakby został, ale pensja ma być rozsądna.
08.06.2026 15:06
Sprzedać jak najszybciej i zapomnieć.
08.06.2026 15:05
Karl. Trzymaj się. Jeszcze nie jeden mundial przed Tobą.
08.06.2026 15:05
Chyba Saibari byłby najlepszą opcją.
08.06.2026 15:05
Czekamy na oficjalne informację kto zasili Bayern.
07.06.2026 19:26
Wolę Kroupiego niż Vlahovica.
07.06.2026 19:25
Dla mnie to jest faworyt nr 1 do złotej piłki.
07.06.2026 19:24
Olise nie jest na sprzedaż.
07.06.2026 19:24
Lepiej, że teraz niż podczas turnieju, choć wolałbym aby był w pełni zdrowy.
07.06.2026 19:24
Takich tzw. ciekawostek transferowych będzie więcej,. co roku tak jest.
07.06.2026 19:23
Za 4 lata pojedzie i będzie wymiatał. A jeszcze za 2 lata euro. Jego czas jeszcze przyjdzie.
06.06.2026 23:40
to jest duża strata dla kadry. On miał być czarnym koniem tych mistrzostw.
06.06.2026 23:39
Na spokojnie. Damy radę
06.06.2026 23:38
Nike? Przecież to się gryzie z adidasem, który jest współwłaścicielem Bayernu.
06.06.2026 23:38
Ta miał być czarny koń kadry. Myślałem, że to on zgarnie nagrodę za najlepszego gracza młodego pokolenia. Pech :(
06.06.2026 23:37
Oby po kontuzji wrócił szybko do formy.
06.06.2026 23:36
30 mln to jest minimum za Kima.
06.06.2026 23:36
Dużo nie pograł, ale majstra ma.
06.06.2026 23:35
Szkoda mi Karla :(
06.06.2026 23:35
Olise dobrze w Monachium się czuję i myślę, że jeszcze przez długie lata będzie u nas grać. Prędzej Musiala i Karl odejdą niż on.
06.06.2026 23:35
Cała obrona jest do przebudowy, więc tych nazwisk będzie wiele.
06.06.2026 23:34
A miał być nadzieją Bayernu. Tak kończy większość talentów, którzy do nas przychodzą
06.06.2026 23:33
Trochę dużo, ale myślę, że warto za takiego gracza dać taką kasę.
06.06.2026 23:33
No i dobrze. Niech mu się tam wiedzie.
06.06.2026 23:32
Teraz minimum te 50 mln trzeba wydać, aby mieć u siebie dobrego zawodnika.
06.06.2026 23:32
Jeżeli 50 mln to ja bym go brał.
05.06.2026 19:37
Takich graczy potrzebujemy.
05.06.2026 19:37
No i dobrze, że się nim nie interesują.
05.06.2026 19:36
Gdzie się ten realik pcha. Olise jest nasz.
05.06.2026 19:36
Skoro jest takie zainteresowanie to może warto tego chłopaka sprawdzić.
05.06.2026 19:35
A mi się wydaję, że do nie wywalą.
05.06.2026 19:34
Powodzenia.
05.06.2026 19:34
Saga ciąg dalszy.
05.06.2026 19:33
Raczej plotka.
05.06.2026 19:32
Ja trzymam kciuki aby do nas trafił.
05.06.2026 19:32
To i dobrze. Niech mu się tam wiedzie. Teraz trzeba się pozbyć resztę szortów Tuchela
05.06.2026 10:50
Dobrze. Niech się skupia na turnieju. Do transferu i tak pewnie dojdzie po mundialu.
05.06.2026 10:49
Olise to był strzał w 10.
05.06.2026 10:48
Jako zmiennik by się nadawał. Oby tylko dostawał minuty.
05.06.2026 10:48
@mithestad ta, tylko ponad 90% tych talentów to są niewypały. Lepiej brać z campusu.
04.06.2026 22:14
Trzymam kciuki, aby do nas przeszedł.
04.06.2026 22:12