DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 2

1

Poczekamy jaką postawą się okaże na mundialu.

12.06.2026 14:24

1

Też tak uważam.

12.06.2026 14:23

1

Wróci, ale już nie jako piłkarz.

12.06.2026 14:23

1

Stawiałem na Czechów, ale z drugiej strony fajnie jak wygrywa zespół, w którym występuje Bawarski piłkarz.

12.06.2026 14:22

1

Moim zdaniem nie zagra w 3 pierwszym meczach.

12.06.2026 14:22

1

Mam nadzieję, że się szybko wyleczy i pozostanie u nas.

12.06.2026 14:21

Ja jak zwykle czekam na oficjalne info.

12.06.2026 14:21

1

W tym roku ZP pójdzie do Harrego.

12.06.2026 14:20

1

Może po mundialu cena podskoczy i pójdzie za porządne pieniądze.

12.06.2026 14:20

Jak ma do emerytury zasiedzieć się w drugim zespole to lepiej aby poszedł gdzie indziej.

12.06.2026 14:19

Powodzenia. Tam pewnie będzie częściej grać.

12.06.2026 14:19

Jak dobra kwota będzie to może odejść.

11.06.2026 15:45

Nie on pierwszy i nie ostatni.

11.06.2026 15:44

1

W fazie grupowej raczej nie zagra, ale jak Kanada przejdzie dalej to już może być na boisku.

11.06.2026 15:44

2

Miło to słyszeć.

11.06.2026 15:43

2

Myślę, że w nowym sezonie Jamal pokaże na co go stać. On, Olise, Diaz i Kane stworzą zabójczy kwartet.

11.06.2026 15:43

1

Może to i lepiej. Jakoś Portugalczycy u nas nie zaistnieli.

11.06.2026 15:42

1

Dla szejków 200, 300 czy 400 mln to są groszowe sprawy. Bez wahania tyle mogą wydać.

11.06.2026 15:42

No i dobrze. Niech mu się tam wiedzie.

11.06.2026 15:41

1

Dobrze, że ma aspiracje i determinacje aby stać się dużo lepszy, Brawo Jamal. Tak trzymaj.

11.06.2026 15:41

U nas pewnie czas gry miałby podobny.

11.06.2026 15:40

2

Jeśli się wykuruje i zagra to mam nadzieję, że wróci do nas cały i zdrowy.

10.06.2026 22:12

2

Myślę, że Jamal po mundialu będzie zadowolony ze swojego występu.

10.06.2026 22:12

1

A jest on nam potrzebny?

10.06.2026 22:10

1

Jak ma przyjść Brown to kogoś trzeba sprzedać.

10.06.2026 22:10

A jak przychodził miał być gwiazdą Bayernu. Tak kończy 90% młodych talentów, którzy przychodzą do Bayernu.

10.06.2026 15:05

Nie dla psa kiełbasa.

10.06.2026 15:05

1

I tak jak gra na prawej obronie to często schodzi do środka. Jo daje sobie rade.

10.06.2026 15:04

2

Francja będzie groźna. To będzie ciekawy mundial.

10.06.2026 15:03

1

Po mundialu przejdzie do nas.

10.06.2026 15:02

1

Ja i tak czekam na oficjalny komunikat.

10.06.2026 15:02

1

Może wróci na ostatnie 2-3 lata kariery tak jak zrobił to Lukas Podolski z Górnikiem Zabrze.

10.06.2026 15:02

No i dobrze. Może ktoś się tam pokaże z dobrej strony.

10.06.2026 15:00

1

Wszystko się wyjaśni po mundialu.

10.06.2026 14:59

1

Do boju dziewczyny. Miesiąc laby i do roboty.

10.06.2026 14:59

To byłoby coś gdyby zostali mistrzami. Potencjał jest, ale to może być za mało. Z brązu będę bardzo zadowolony.

10.06.2026 14:58

1

Będzie dobrze. Pod okiem Julka zagra mundial życia :)

10.06.2026 14:58

Też uważam, że realik przepłacił.

10.06.2026 14:57

2

Olise ma zostać w Bayernie.

09.06.2026 20:46

1

Brawo Olise.

09.06.2026 20:46

1

Liczę, że to Kane będzie królem strzelców, i że dostanie ZP.

09.06.2026 20:45

1

Byłoby super gdyby do nasz przeszedł.

09.06.2026 20:45

1

Czekam na oficjalne info. Wirtz też był już blisko Bayernu.

09.06.2026 20:42

Fajnie jakby przyszedł, ale wpierw trzeba naszą szatnie przewietrzyć.

09.06.2026 20:42

1

Prawie każdy transfer Bayernu to niekończąca się saga.

09.06.2026 20:41

1

Manu. Pokaż na tym mundialu klasę.

09.06.2026 20:40

200, 300 a nawet 400 mln nie spowodują, że przejdzie on do realiku.

09.06.2026 20:40

Ja pamiętam jak Pavla męczyły kontuzje. Teraz chyba wyszedł na prostą. Oby każdy z tych młodych już nie musiał tyle czasu spędzać u lekarza.

09.06.2026 20:39

A myślałem, że zostanie i będziemy mieli z niego pożytek, a tu proszę jaka zmiana stanowiska.

09.06.2026 20:38

1

Gdyby przeszedł do PSG to zrobiłby najgłupszą rzecz jaką można zrobić.

09.06.2026 20:37

1

Jestem na NIE. Mam nadzieję, że to tylko plotka.

09.06.2026 20:36

1

Barcelona ma takie długi więc nie stać ich na sprowadzenie i opłacenie Kane.

08.06.2026 15:13

1

Wolę jedna Browna, ale jak Vusko przyjdzie to też będę zadowolony.

08.06.2026 15:13

1

Bez Kane ta kadra nie istnieje.

08.06.2026 15:12

Bayern ma Musiale i Gnabrego na tą pozycję. W ostateczności może tam grać jeszcze Karl więc chyba bezsensu jest sprowadzanie go.

08.06.2026 15:12

Dla mnie gość super się rozwinął. Trzeba go ściągnąć. On nie tylko jest środkowym obrońcą, ale też może grać na lewej stronie.

08.06.2026 15:09

1

O pierwszy mecz Niemców jestem spokojny, ale co będzie dalej to jest wielka niewiadoma.

08.06.2026 15:09

No ja kibicuję Niemcom, ale jak Anglia zdobędzie tytuł to nie będę płakać.

08.06.2026 15:07

3

Bayern nie puści go nawet za 300 mln.

08.06.2026 15:06

1

Fajnie jakby został, ale pensja ma być rozsądna.

08.06.2026 15:06

1

Sprzedać jak najszybciej i zapomnieć.

08.06.2026 15:05

1

Karl. Trzymaj się. Jeszcze nie jeden mundial przed Tobą.

08.06.2026 15:05

Chyba Saibari byłby najlepszą opcją.

08.06.2026 15:05

3

Czekamy na oficjalne informację kto zasili Bayern.

07.06.2026 19:26

Wolę Kroupiego niż Vlahovica.

07.06.2026 19:25

1

Dla mnie to jest faworyt nr 1 do złotej piłki.

07.06.2026 19:24

1

Olise nie jest na sprzedaż.

07.06.2026 19:24

1

Lepiej, że teraz niż podczas turnieju, choć wolałbym aby był w pełni zdrowy.

07.06.2026 19:24

1

Takich tzw. ciekawostek transferowych będzie więcej,. co roku tak jest.

07.06.2026 19:23

1

Za 4 lata pojedzie i będzie wymiatał. A jeszcze za 2 lata euro. Jego czas jeszcze przyjdzie.

06.06.2026 23:40

1

to jest duża strata dla kadry. On miał być czarnym koniem tych mistrzostw.

06.06.2026 23:39

1

Na spokojnie. Damy radę

06.06.2026 23:38

Nike? Przecież to się gryzie z adidasem, który jest współwłaścicielem Bayernu.

06.06.2026 23:38

1

Ta miał być czarny koń kadry. Myślałem, że to on zgarnie nagrodę za najlepszego gracza młodego pokolenia. Pech :(

06.06.2026 23:37

2

Oby po kontuzji wrócił szybko do formy.

06.06.2026 23:36

1

30 mln to jest minimum za Kima.

06.06.2026 23:36

Dużo nie pograł, ale majstra ma.

06.06.2026 23:35

1

Szkoda mi Karla :(

06.06.2026 23:35

1

Olise dobrze w Monachium się czuję i myślę, że jeszcze przez długie lata będzie u nas grać. Prędzej Musiala i Karl odejdą niż on.

06.06.2026 23:35

Cała obrona jest do przebudowy, więc tych nazwisk będzie wiele.

06.06.2026 23:34

A miał być nadzieją Bayernu. Tak kończy większość talentów, którzy do nas przychodzą

06.06.2026 23:33

1

Trochę dużo, ale myślę, że warto za takiego gracza dać taką kasę.

06.06.2026 23:33

1

No i dobrze. Niech mu się tam wiedzie.

06.06.2026 23:32

1

Teraz minimum te 50 mln trzeba wydać, aby mieć u siebie dobrego zawodnika.

06.06.2026 23:32

1

Jeżeli 50 mln to ja bym go brał.

05.06.2026 19:37

1

Takich graczy potrzebujemy.

05.06.2026 19:37

1

No i dobrze, że się nim nie interesują.

05.06.2026 19:36

1

Gdzie się ten realik pcha. Olise jest nasz.

05.06.2026 19:36

Skoro jest takie zainteresowanie to może warto tego chłopaka sprawdzić.

05.06.2026 19:35

A mi się wydaję, że do nie wywalą.

05.06.2026 19:34

Powodzenia.

05.06.2026 19:34

Saga ciąg dalszy.

05.06.2026 19:33

Raczej plotka.

05.06.2026 19:32

1

Ja trzymam kciuki aby do nas trafił.

05.06.2026 19:32

2

To i dobrze. Niech mu się tam wiedzie. Teraz trzeba się pozbyć resztę szortów Tuchela

05.06.2026 10:50

Dobrze. Niech się skupia na turnieju. Do transferu i tak pewnie dojdzie po mundialu.

05.06.2026 10:49

2

Olise to był strzał w 10.

05.06.2026 10:48

Jako zmiennik by się nadawał. Oby tylko dostawał minuty.

05.06.2026 10:48

1

@mithestad ta, tylko ponad 90% tych talentów to są niewypały. Lepiej brać z campusu.

04.06.2026 22:14

1

Trzymam kciuki, aby do nas przeszedł.

04.06.2026 22:12