Brawo Manu. Jeśli Niemcy dojdą do finału, to już chyba nikt go nie pobije.
21.06.2026 20:51
1
Trzeba go zatrzymać. To nasz motor napędowy.
21.06.2026 20:50
1
Curacao ma szansę na awans. Trzymam za nich kciuki w meczu z WKS.
21.06.2026 09:34
1
Słaby mecz Niemców. Dopiero po zmianach, ta gra zaczynała się kleić. Pytanie cały czas sobie zadaję, co robi Sane w podstawowej 11?
21.06.2026 09:32
1
Lepsze są sparingi właśnie z taki RB Lipsk niż z jakąś drużyną z 3 ligi.
21.06.2026 09:32
1
@Kamil.20
Myślę, że będzie podczas meczu zmieniać pozycję. Raz na skrzydle, na 10, a czasem na szpicy.
21.06.2026 09:31
2
Podoba mi się jego gra. Gość może jeszcze grać jako 10 i skrzydłowy. Myślę, że to będzie dobry zakup.
20.06.2026 12:47
1
Póki rządzi Trump to tak będzie :D
20.06.2026 12:46
Po mundialu pewnie pójdzie do topowego zespołu.
19.06.2026 21:05
2
Ten gol da mu wiarę w siebie.
19.06.2026 21:05
1
Tylko Kane. On zdobędzie ZP.
19.06.2026 21:04
Samych owocnych sukcesów życzę.
19.06.2026 21:04
Ważne aby jakaś kasa za niego była całkiem dobra.
19.06.2026 21:03
Plotka. Temat Cata jest już zamknięty.
19.06.2026 21:03
1
Jeden i drugi do nas przyjdzie.
19.06.2026 13:32
realik niech się wypcha.
19.06.2026 13:31
1
Harry Kane i to tyle gwiazd jakich ma Anglia.
19.06.2026 13:31
1
Wszedłby gdyby wynik był niepewny. A tak to Szwajcarzy rozjechali Katar i Davies nie był potrzebny.
19.06.2026 13:31
1
Gość ciekawy, ale poczekajmy na koniec mundialu.
19.06.2026 13:30
1
I pewnie to tyle na ile Meksyk może sobie pozwolić.
19.06.2026 13:29
1
Gość robi super robotę w klubie.
19.06.2026 13:28
1
Brawo. Super :)
19.06.2026 13:27
1
Tu taj akurat z jego sprzedażą nie będzie problemu.
19.06.2026 13:27
1
Ja myślę, że ten kontrakt będzie trwał dłużej ni do 2029 roku.
19.06.2026 13:26
1
Pierwszy raz słyszę to nazwisko. Powodzenia chłopie,
19.06.2026 13:25
2
Anglia- Chorwacja, to chyba jak do tej pory najlepszy mecz na tym mundialu.
19.06.2026 13:24
1
Oby się znaleźli kupcy, zwłaszcza na Pana S.B.
19.06.2026 13:24
Tylko tą pozycję mamy dobrze obsadzoną. Nie iem czy jest sens kupowanie kogoś na tą pozycję.
18.06.2026 15:43
1
No kto jak nie on. Brawo.
18.06.2026 15:41
1
Zgoda. Trzeba mieć kasę ze sprzedaży, aby pokupować nowych graczy.
18.06.2026 13:53
1
Niech idzie. Płakać po nim nie będę.
18.06.2026 13:52
1
Ja uważam, że Kane zdobędzie ZP.
18.06.2026 13:52
Oby nie było jeszcze za wcześnie. Kolejna długa kontuzja to dla niego jest koniec wielkiej kariery.
18.06.2026 13:51
Dla mnie jak nie Niemcy, to właśnie Anglia lub ktoś kto jeszcze tego pucharu nie zdobył.
18.06.2026 13:51
1
No dla nich te 7 baniek będzie jak zbawienie.
18.06.2026 13:50
Austria dla mnie jest czarnym koniem.
18.06.2026 13:49
Ciekawe czy jeszcze o nich usłyszymy.
18.06.2026 13:49
1
Oby tylko na mundialu nie nabawił się poważnej kontuzji.
18.06.2026 13:48
1
Takiego piłkarza warto za każde pieniądz zatrzymać w Bayernie.
18.06.2026 13:48
A to jednak zamiast niego wiłabym tego 18 letniego Marokańczyk.a
17.06.2026 13:15
Ja bym go widział w Bayernie, ale też uważam, że to raczej plotka jest. Co nie znaczy aby go nie obserwować. Upa i Tah najmłodsi już nie są, więc co 2-3 lata będzie wymiana przynajmniej jedenego stopera.
17.06.2026 13:14
1
Przecież Barcelony nie stać na niego. Może i kasa na transfer się znajdzie, ale na utrzymanie już nie.
17.06.2026 13:12
2
Pełna zgoda z selekcjonerem Francji.
17.06.2026 13:12
1
I dobrze. Uważam, że nie jest nam potrzebny.
17.06.2026 13:11
1
Początek Olise miał słaby, ale z każdą minutą zaczął grać lepiej. Nagroda za najlepszego piłkarza zasłużona.
17.06.2026 13:11
1
Witamy i życzymy powodzenia.
17.06.2026 13:10
1
No i pięknie. Bayern potrzebuje wzmocnień. Co prawda Saibari to typowa 10, a tam mamy 3 świetnych graczy, ale na ataku i na skrzydle też sobie spokojnie poradzi.
17.06.2026 13:10
1
Super byłoby gdyby podpisał.
17.06.2026 13:09
On ma 15 lat. W tym wieku albo wystrzeli, albo zatrzyma się w miejscu. A z drugie strony, my na serio nie mamy utalentowanych piłkarzy w tym campusie?
17.06.2026 13:08
1
Niech tam JK zajmie się swoimi sprawami. Coś czuje, że on chce zająć miejsce Julka w kadrze.
17.06.2026 13:07
1
W życiu Bayern tyle nie da.
16.06.2026 14:33
1
Oby Musiala w kolejnych meczach się tak pokazał.
16.06.2026 14:32
1
Trochę szkoda tej bramki. Gdyby nie rykoszet Manu by ją wybronił. Ale i tak 7-1 to piękny wynik. Z tego co widzę to na razie Niemcy jako jedyna drużyna miała karny.
16.06.2026 14:32
Ja bym obserwował tego 18 latka z Maroka. Zrobił na mnie duże wrażenie.
16.06.2026 14:30
Też uważam, że to błąd, ale z drugiej strony Herta za duża za niego chciała.
16.06.2026 14:29
1
Ja już czekam na kolejne mecze.
16.06.2026 14:29
Pozbywamy się fajnych piłkarzy, którzy mogli by spokojniej zastąpić starszych kolegów, a kupujemy za kilkadziesiąt baniek piłkarzami więcej siedzi niż gra.
16.06.2026 14:28
Oby to przyniosło efekty.
16.06.2026 14:27
1
Oby to była prawda.
15.06.2026 20:44
Też nie widzę, żeby do nas wrócił.
15.06.2026 20:44
1
Saibari w ostateczności też może grać na skrzydle.
15.06.2026 20:43
Dobrze, że Manu wrócił. Ale na euro 2026 Niemcy muszą wyszkolić nowego Manu.
15.06.2026 20:40
A my się nim interesujemy?
15.06.2026 20:38
Poczekam na oficjalną informację. Z Wirtzem też już byliśmy dogadani.
15.06.2026 20:38
Dobrze jakby przedłużył z Bayernem umowę.
15.06.2026 20:37
1
Myślę, że taka kwota nie będzie problemem dla Bayernu. Niech przychodzi. 11 czeka.
15.06.2026 12:06
1
Po mundialu się dowiemy.
15.06.2026 12:05
1
Pierwsza połowa była tragiczna. Jeszcze stracona bramka. Natomiast drugą połowę Niemcy ją zdominowali. Jest parę rzeczy do poprawy, bo z taką podstawą Niemcy daleko nie zajadą.
15.06.2026 12:05
1
Wolę aby to Brown przyszedł do na.
15.06.2026 12:03
Japonia może być czarnym koniem tych mistrzostw.
15.06.2026 12:02
Niestety w meczy Niemcy- Francja wynik będzie podobny jak Niemcy - Curaçao, tylko tą 7 będą mieli Francuzi.
15.06.2026 12:02
Ten młody zagrał świetny mecz. Jeżeli dalej będzie się tak spisywać to po mundialu zmieni klub.
15.06.2026 12:00
Zagrał świetnie przeciwko Brazylii. Piękna bramka.
15.06.2026 11:59
1
Upa to obecnie chyba najlepszy środkowy obrońca na świecie. Nie dostanie Złotej Piłki bo jest obrońcą.
15.06.2026 11:59
Harry :D
15.06.2026 11:58
1
Jestem ciekaw występu Niemców. Co prawda przeciwnik nie jest wymagający, ale ten mundial już parę niespodzianek pokazał.
14.06.2026 10:32
1
Nie wiem czy Rashford zgodzi się na rolę zmiennika.
14.06.2026 10:30
A ja bym chciał aby został w BL. Może Lipsk, albo Frankfurt.
14.06.2026 10:29
1
On w tak młodym wieku już osiągnął szczyt. Czy będzie lepiej? To już od niego zależy.
14.06.2026 10:28
Wczoraj/ dzisiaj ładnie zagrał ale Ismael Saibari to typowa 10. Mamy 3 graczy na tą pozycję (Musiala. Gnabry, Karl). Nie wiem czy jest nam, aż tak bardzo potrzebny.
14.06.2026 10:28
1
Pierwszy mecz Niemcy powinni wygrać, ale już ten mundial pokazał niespodzianki.
14.06.2026 10:26
1
Oby pozostał z nami.
14.06.2026 10:25
1
Ile to już piłkarzy było na tzw. prostej. I nic z tego mnie wyszło. Oby tu było inaczej.
14.06.2026 10:25
1
Olise zostanie najlepszym piłkarzem młodego pokolenia.
14.06.2026 10:24
Nie wiem, czy takie coś miało miejsce.
14.06.2026 10:23
1
Powiem, że się męczyłem oglądając ten mecz. Do tej pory najlepszym mecz to Brazylia- Maroko.
14.06.2026 10:21
Oby tam się rozwinął i za rok wróci do nas jako gracz pierwszego zespołu.
14.06.2026 10:20
1
Szkoda, że nie będzie go, bo by się przydał. Jeszcze nie jeden mundial przed nim i mam nadzieję, że będzie na nich błyszczał.
13.06.2026 09:51
1
Myślę, że bliżej jest mu do Włoch niż za ocean.
13.06.2026 09:50
Jako zmiennik Kane by się nadawał.
12.06.2026 20:14
1
Fajnie jak ktoś chwali piłkarzy Bayernu.
12.06.2026 20:13
Wszystko się wyjaśni po mundialu.
12.06.2026 20:13
Szkoda, bo akurat w nim widziałem czołowego piłkarza Bayernu. Ale lepiej dla niego aby poszedł tam, gdzie będzie grać.
12.06.2026 20:12
1
Mam nadzieję, że najpóźniej po mundialu będzie oficjalna informacja.
12.06.2026 20:11
1
Dobrze, że trafił do nas. Gdzie są teraz koguty, a gdzie My :)
12.06.2026 20:10
Powodzenia. Niech Ci się wiedzie.
12.06.2026 20:09
1
Królem strzelców będzie Kane. A z resztą się zgadzam.
12.06.2026 14:26
1
Odchodzi Ito i Rafael, więc taki Brown nam się przyda.
12.06.2026 14:25
2
Olise jest nasz i on jest zadowolony, że tutaj gra.
On sobie na każdej pozycji poradzi.
21.06.2026 20:51
Brawo Manu. Jeśli Niemcy dojdą do finału, to już chyba nikt go nie pobije.
21.06.2026 20:51
Trzeba go zatrzymać. To nasz motor napędowy.
21.06.2026 20:50
Curacao ma szansę na awans. Trzymam za nich kciuki w meczu z WKS.
21.06.2026 09:34
Słaby mecz Niemców. Dopiero po zmianach, ta gra zaczynała się kleić. Pytanie cały czas sobie zadaję, co robi Sane w podstawowej 11?
21.06.2026 09:32
Lepsze są sparingi właśnie z taki RB Lipsk niż z jakąś drużyną z 3 ligi.
21.06.2026 09:32
@Kamil.20
Myślę, że będzie podczas meczu zmieniać pozycję. Raz na skrzydle, na 10, a czasem na szpicy.
21.06.2026 09:31
Podoba mi się jego gra. Gość może jeszcze grać jako 10 i skrzydłowy. Myślę, że to będzie dobry zakup.
20.06.2026 12:47
Póki rządzi Trump to tak będzie :D
20.06.2026 12:46
Po mundialu pewnie pójdzie do topowego zespołu.
19.06.2026 21:05
Ten gol da mu wiarę w siebie.
19.06.2026 21:05
Tylko Kane. On zdobędzie ZP.
19.06.2026 21:04
Samych owocnych sukcesów życzę.
19.06.2026 21:04
Ważne aby jakaś kasa za niego była całkiem dobra.
19.06.2026 21:03
Plotka. Temat Cata jest już zamknięty.
19.06.2026 21:03
Jeden i drugi do nas przyjdzie.
19.06.2026 13:32
realik niech się wypcha.
19.06.2026 13:31
Harry Kane i to tyle gwiazd jakich ma Anglia.
19.06.2026 13:31
Wszedłby gdyby wynik był niepewny. A tak to Szwajcarzy rozjechali Katar i Davies nie był potrzebny.
19.06.2026 13:31
Gość ciekawy, ale poczekajmy na koniec mundialu.
19.06.2026 13:30
I pewnie to tyle na ile Meksyk może sobie pozwolić.
19.06.2026 13:29
Gość robi super robotę w klubie.
19.06.2026 13:28
Brawo. Super :)
19.06.2026 13:27
Tu taj akurat z jego sprzedażą nie będzie problemu.
19.06.2026 13:27
Ja myślę, że ten kontrakt będzie trwał dłużej ni do 2029 roku.
19.06.2026 13:26
Pierwszy raz słyszę to nazwisko. Powodzenia chłopie,
19.06.2026 13:25
Anglia- Chorwacja, to chyba jak do tej pory najlepszy mecz na tym mundialu.
19.06.2026 13:24
Oby się znaleźli kupcy, zwłaszcza na Pana S.B.
19.06.2026 13:24
Tylko tą pozycję mamy dobrze obsadzoną. Nie iem czy jest sens kupowanie kogoś na tą pozycję.
18.06.2026 15:43
No kto jak nie on. Brawo.
18.06.2026 15:41
Zgoda. Trzeba mieć kasę ze sprzedaży, aby pokupować nowych graczy.
18.06.2026 13:53
Niech idzie. Płakać po nim nie będę.
18.06.2026 13:52
Ja uważam, że Kane zdobędzie ZP.
18.06.2026 13:52
Oby nie było jeszcze za wcześnie. Kolejna długa kontuzja to dla niego jest koniec wielkiej kariery.
18.06.2026 13:51
Dla mnie jak nie Niemcy, to właśnie Anglia lub ktoś kto jeszcze tego pucharu nie zdobył.
18.06.2026 13:51
No dla nich te 7 baniek będzie jak zbawienie.
18.06.2026 13:50
Austria dla mnie jest czarnym koniem.
18.06.2026 13:49
Ciekawe czy jeszcze o nich usłyszymy.
18.06.2026 13:49
Oby tylko na mundialu nie nabawił się poważnej kontuzji.
18.06.2026 13:48
Takiego piłkarza warto za każde pieniądz zatrzymać w Bayernie.
18.06.2026 13:48
A to jednak zamiast niego wiłabym tego 18 letniego Marokańczyk.a
17.06.2026 13:15
Ja bym go widział w Bayernie, ale też uważam, że to raczej plotka jest. Co nie znaczy aby go nie obserwować. Upa i Tah najmłodsi już nie są, więc co 2-3 lata będzie wymiana przynajmniej jedenego stopera.
17.06.2026 13:14
Przecież Barcelony nie stać na niego. Może i kasa na transfer się znajdzie, ale na utrzymanie już nie.
17.06.2026 13:12
Pełna zgoda z selekcjonerem Francji.
17.06.2026 13:12
I dobrze. Uważam, że nie jest nam potrzebny.
17.06.2026 13:11
Początek Olise miał słaby, ale z każdą minutą zaczął grać lepiej. Nagroda za najlepszego piłkarza zasłużona.
17.06.2026 13:11
Witamy i życzymy powodzenia.
17.06.2026 13:10
No i pięknie. Bayern potrzebuje wzmocnień. Co prawda Saibari to typowa 10, a tam mamy 3 świetnych graczy, ale na ataku i na skrzydle też sobie spokojnie poradzi.
17.06.2026 13:10
Super byłoby gdyby podpisał.
17.06.2026 13:09
On ma 15 lat. W tym wieku albo wystrzeli, albo zatrzyma się w miejscu. A z drugie strony, my na serio nie mamy utalentowanych piłkarzy w tym campusie?
17.06.2026 13:08
Niech tam JK zajmie się swoimi sprawami. Coś czuje, że on chce zająć miejsce Julka w kadrze.
17.06.2026 13:07
W życiu Bayern tyle nie da.
16.06.2026 14:33
Oby Musiala w kolejnych meczach się tak pokazał.
16.06.2026 14:32
Trochę szkoda tej bramki. Gdyby nie rykoszet Manu by ją wybronił. Ale i tak 7-1 to piękny wynik. Z tego co widzę to na razie Niemcy jako jedyna drużyna miała karny.
16.06.2026 14:32
Ja bym obserwował tego 18 latka z Maroka. Zrobił na mnie duże wrażenie.
16.06.2026 14:30
Też uważam, że to błąd, ale z drugiej strony Herta za duża za niego chciała.
16.06.2026 14:29
Ja już czekam na kolejne mecze.
16.06.2026 14:29
Pozbywamy się fajnych piłkarzy, którzy mogli by spokojniej zastąpić starszych kolegów, a kupujemy za kilkadziesiąt baniek piłkarzami więcej siedzi niż gra.
16.06.2026 14:28
Oby to przyniosło efekty.
16.06.2026 14:27
Oby to była prawda.
15.06.2026 20:44
Też nie widzę, żeby do nas wrócił.
15.06.2026 20:44
Saibari w ostateczności też może grać na skrzydle.
15.06.2026 20:43
Dobrze, że Manu wrócił. Ale na euro 2026 Niemcy muszą wyszkolić nowego Manu.
15.06.2026 20:40
A my się nim interesujemy?
15.06.2026 20:38
Poczekam na oficjalną informację. Z Wirtzem też już byliśmy dogadani.
15.06.2026 20:38
Dobrze jakby przedłużył z Bayernem umowę.
15.06.2026 20:37
Myślę, że taka kwota nie będzie problemem dla Bayernu. Niech przychodzi. 11 czeka.
15.06.2026 12:06
Po mundialu się dowiemy.
15.06.2026 12:05
Pierwsza połowa była tragiczna. Jeszcze stracona bramka. Natomiast drugą połowę Niemcy ją zdominowali. Jest parę rzeczy do poprawy, bo z taką podstawą Niemcy daleko nie zajadą.
15.06.2026 12:05
Wolę aby to Brown przyszedł do na.
15.06.2026 12:03
Japonia może być czarnym koniem tych mistrzostw.
15.06.2026 12:02
Niestety w meczy Niemcy- Francja wynik będzie podobny jak Niemcy - Curaçao, tylko tą 7 będą mieli Francuzi.
15.06.2026 12:02
Ten młody zagrał świetny mecz. Jeżeli dalej będzie się tak spisywać to po mundialu zmieni klub.
15.06.2026 12:00
Zagrał świetnie przeciwko Brazylii. Piękna bramka.
15.06.2026 11:59
Upa to obecnie chyba najlepszy środkowy obrońca na świecie. Nie dostanie Złotej Piłki bo jest obrońcą.
15.06.2026 11:59
Harry :D
15.06.2026 11:58
Jestem ciekaw występu Niemców. Co prawda przeciwnik nie jest wymagający, ale ten mundial już parę niespodzianek pokazał.
14.06.2026 10:32
Nie wiem czy Rashford zgodzi się na rolę zmiennika.
14.06.2026 10:30
A ja bym chciał aby został w BL. Może Lipsk, albo Frankfurt.
14.06.2026 10:29
On w tak młodym wieku już osiągnął szczyt. Czy będzie lepiej? To już od niego zależy.
14.06.2026 10:28
Wczoraj/ dzisiaj ładnie zagrał ale Ismael Saibari to typowa 10. Mamy 3 graczy na tą pozycję (Musiala. Gnabry, Karl). Nie wiem czy jest nam, aż tak bardzo potrzebny.
14.06.2026 10:28
Pierwszy mecz Niemcy powinni wygrać, ale już ten mundial pokazał niespodzianki.
14.06.2026 10:26
Oby pozostał z nami.
14.06.2026 10:25
Ile to już piłkarzy było na tzw. prostej. I nic z tego mnie wyszło. Oby tu było inaczej.
14.06.2026 10:25
Olise zostanie najlepszym piłkarzem młodego pokolenia.
14.06.2026 10:24
Nie wiem, czy takie coś miało miejsce.
14.06.2026 10:23
Powiem, że się męczyłem oglądając ten mecz. Do tej pory najlepszym mecz to Brazylia- Maroko.
14.06.2026 10:21
Oby tam się rozwinął i za rok wróci do nas jako gracz pierwszego zespołu.
14.06.2026 10:20
Szkoda, że nie będzie go, bo by się przydał. Jeszcze nie jeden mundial przed nim i mam nadzieję, że będzie na nich błyszczał.
13.06.2026 09:51
Myślę, że bliżej jest mu do Włoch niż za ocean.
13.06.2026 09:50
Jako zmiennik Kane by się nadawał.
12.06.2026 20:14
Fajnie jak ktoś chwali piłkarzy Bayernu.
12.06.2026 20:13
Wszystko się wyjaśni po mundialu.
12.06.2026 20:13
Szkoda, bo akurat w nim widziałem czołowego piłkarza Bayernu. Ale lepiej dla niego aby poszedł tam, gdzie będzie grać.
12.06.2026 20:12
Mam nadzieję, że najpóźniej po mundialu będzie oficjalna informacja.
12.06.2026 20:11
Dobrze, że trafił do nas. Gdzie są teraz koguty, a gdzie My :)
12.06.2026 20:10
Powodzenia. Niech Ci się wiedzie.
12.06.2026 20:09
Królem strzelców będzie Kane. A z resztą się zgadzam.
12.06.2026 14:26
Odchodzi Ito i Rafael, więc taki Brown nam się przyda.
12.06.2026 14:25
Olise jest nasz i on jest zadowolony, że tutaj gra.
12.06.2026 14:25