DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 1

1

On sobie na każdej pozycji poradzi.

21.06.2026 20:51

1

Brawo Manu. Jeśli Niemcy dojdą do finału, to już chyba nikt go nie pobije.

21.06.2026 20:51

1

Trzeba go zatrzymać. To nasz motor napędowy.

21.06.2026 20:50

1

Curacao ma szansę na awans. Trzymam za nich kciuki w meczu z WKS.

21.06.2026 09:34

1

Słaby mecz Niemców. Dopiero po zmianach, ta gra zaczynała się kleić. Pytanie cały czas sobie zadaję, co robi Sane w podstawowej 11?

21.06.2026 09:32

1

Lepsze są sparingi właśnie z taki RB Lipsk niż z jakąś drużyną z 3 ligi.

21.06.2026 09:32

1

@Kamil.20
Myślę, że będzie podczas meczu zmieniać pozycję. Raz na skrzydle, na 10, a czasem na szpicy.

21.06.2026 09:31

2

Podoba mi się jego gra. Gość może jeszcze grać jako 10 i skrzydłowy. Myślę, że to będzie dobry zakup.

20.06.2026 12:47

1

Póki rządzi Trump to tak będzie :D

20.06.2026 12:46

Po mundialu pewnie pójdzie do topowego zespołu.

19.06.2026 21:05

2

Ten gol da mu wiarę w siebie.

19.06.2026 21:05

1

Tylko Kane. On zdobędzie ZP.

19.06.2026 21:04

Samych owocnych sukcesów życzę.

19.06.2026 21:04

Ważne aby jakaś kasa za niego była całkiem dobra.

19.06.2026 21:03

Plotka. Temat Cata jest już zamknięty.

19.06.2026 21:03

1

Jeden i drugi do nas przyjdzie.

19.06.2026 13:32

realik niech się wypcha.

19.06.2026 13:31

1

Harry Kane i to tyle gwiazd jakich ma Anglia.

19.06.2026 13:31

1

Wszedłby gdyby wynik był niepewny. A tak to Szwajcarzy rozjechali Katar i Davies nie był potrzebny.

19.06.2026 13:31

1

Gość ciekawy, ale poczekajmy na koniec mundialu.

19.06.2026 13:30

1

I pewnie to tyle na ile Meksyk może sobie pozwolić.

19.06.2026 13:29

1

Gość robi super robotę w klubie.

19.06.2026 13:28

1

Brawo. Super :)

19.06.2026 13:27

1

Tu taj akurat z jego sprzedażą nie będzie problemu.

19.06.2026 13:27

1

Ja myślę, że ten kontrakt będzie trwał dłużej ni do 2029 roku.

19.06.2026 13:26

1

Pierwszy raz słyszę to nazwisko. Powodzenia chłopie,

19.06.2026 13:25

2

Anglia- Chorwacja, to chyba jak do tej pory najlepszy mecz na tym mundialu.

19.06.2026 13:24

1

Oby się znaleźli kupcy, zwłaszcza na Pana S.B.

19.06.2026 13:24

Tylko tą pozycję mamy dobrze obsadzoną. Nie iem czy jest sens kupowanie kogoś na tą pozycję.

18.06.2026 15:43

1

No kto jak nie on. Brawo.

18.06.2026 15:41

1

Zgoda. Trzeba mieć kasę ze sprzedaży, aby pokupować nowych graczy.

18.06.2026 13:53

1

Niech idzie. Płakać po nim nie będę.

18.06.2026 13:52

1

Ja uważam, że Kane zdobędzie ZP.

18.06.2026 13:52

Oby nie było jeszcze za wcześnie. Kolejna długa kontuzja to dla niego jest koniec wielkiej kariery.

18.06.2026 13:51

Dla mnie jak nie Niemcy, to właśnie Anglia lub ktoś kto jeszcze tego pucharu nie zdobył.

18.06.2026 13:51

1

No dla nich te 7 baniek będzie jak zbawienie.

18.06.2026 13:50

Austria dla mnie jest czarnym koniem.

18.06.2026 13:49

Ciekawe czy jeszcze o nich usłyszymy.

18.06.2026 13:49

1

Oby tylko na mundialu nie nabawił się poważnej kontuzji.

18.06.2026 13:48

1

Takiego piłkarza warto za każde pieniądz zatrzymać w Bayernie.

18.06.2026 13:48

A to jednak zamiast niego wiłabym tego 18 letniego Marokańczyk.a

17.06.2026 13:15

Ja bym go widział w Bayernie, ale też uważam, że to raczej plotka jest. Co nie znaczy aby go nie obserwować. Upa i Tah najmłodsi już nie są, więc co 2-3 lata będzie wymiana przynajmniej jedenego stopera.

17.06.2026 13:14

1

Przecież Barcelony nie stać na niego. Może i kasa na transfer się znajdzie, ale na utrzymanie już nie.

17.06.2026 13:12

2

Pełna zgoda z selekcjonerem Francji.

17.06.2026 13:12

1

I dobrze. Uważam, że nie jest nam potrzebny.

17.06.2026 13:11

1

Początek Olise miał słaby, ale z każdą minutą zaczął grać lepiej. Nagroda za najlepszego piłkarza zasłużona.

17.06.2026 13:11

1

Witamy i życzymy powodzenia.

17.06.2026 13:10

1

No i pięknie. Bayern potrzebuje wzmocnień. Co prawda Saibari to typowa 10, a tam mamy 3 świetnych graczy, ale na ataku i na skrzydle też sobie spokojnie poradzi.

17.06.2026 13:10

1

Super byłoby gdyby podpisał.

17.06.2026 13:09

On ma 15 lat. W tym wieku albo wystrzeli, albo zatrzyma się w miejscu. A z drugie strony, my na serio nie mamy utalentowanych piłkarzy w tym campusie?

17.06.2026 13:08

1

Niech tam JK zajmie się swoimi sprawami. Coś czuje, że on chce zająć miejsce Julka w kadrze.

17.06.2026 13:07

1

W życiu Bayern tyle nie da.

16.06.2026 14:33

1

Oby Musiala w kolejnych meczach się tak pokazał.

16.06.2026 14:32

1

Trochę szkoda tej bramki. Gdyby nie rykoszet Manu by ją wybronił. Ale i tak 7-1 to piękny wynik. Z tego co widzę to na razie Niemcy jako jedyna drużyna miała karny.

16.06.2026 14:32

Ja bym obserwował tego 18 latka z Maroka. Zrobił na mnie duże wrażenie.

16.06.2026 14:30

Też uważam, że to błąd, ale z drugiej strony Herta za duża za niego chciała.

16.06.2026 14:29

1

Ja już czekam na kolejne mecze.

16.06.2026 14:29

Pozbywamy się fajnych piłkarzy, którzy mogli by spokojniej zastąpić starszych kolegów, a kupujemy za kilkadziesiąt baniek piłkarzami więcej siedzi niż gra.

16.06.2026 14:28

Oby to przyniosło efekty.

16.06.2026 14:27

1

Oby to była prawda.

15.06.2026 20:44

Też nie widzę, żeby do nas wrócił.

15.06.2026 20:44

1

Saibari w ostateczności też może grać na skrzydle.

15.06.2026 20:43

Dobrze, że Manu wrócił. Ale na euro 2026 Niemcy muszą wyszkolić nowego Manu.

15.06.2026 20:40

A my się nim interesujemy?

15.06.2026 20:38

Poczekam na oficjalną informację. Z Wirtzem też już byliśmy dogadani.

15.06.2026 20:38

Dobrze jakby przedłużył z Bayernem umowę.

15.06.2026 20:37

1

Myślę, że taka kwota nie będzie problemem dla Bayernu. Niech przychodzi. 11 czeka.

15.06.2026 12:06

1

Po mundialu się dowiemy.

15.06.2026 12:05

1

Pierwsza połowa była tragiczna. Jeszcze stracona bramka. Natomiast drugą połowę Niemcy ją zdominowali. Jest parę rzeczy do poprawy, bo z taką podstawą Niemcy daleko nie zajadą.

15.06.2026 12:05

1

Wolę aby to Brown przyszedł do na.

15.06.2026 12:03

Japonia może być czarnym koniem tych mistrzostw.

15.06.2026 12:02

Niestety w meczy Niemcy- Francja wynik będzie podobny jak Niemcy - Curaçao, tylko tą 7 będą mieli Francuzi.

15.06.2026 12:02

Ten młody zagrał świetny mecz. Jeżeli dalej będzie się tak spisywać to po mundialu zmieni klub.

15.06.2026 12:00

Zagrał świetnie przeciwko Brazylii. Piękna bramka.

15.06.2026 11:59

1

Upa to obecnie chyba najlepszy środkowy obrońca na świecie. Nie dostanie Złotej Piłki bo jest obrońcą.

15.06.2026 11:59

Harry :D

15.06.2026 11:58

1

Jestem ciekaw występu Niemców. Co prawda przeciwnik nie jest wymagający, ale ten mundial już parę niespodzianek pokazał.

14.06.2026 10:32

1

Nie wiem czy Rashford zgodzi się na rolę zmiennika.

14.06.2026 10:30

A ja bym chciał aby został w BL. Może Lipsk, albo Frankfurt.

14.06.2026 10:29

1

On w tak młodym wieku już osiągnął szczyt. Czy będzie lepiej? To już od niego zależy.

14.06.2026 10:28

Wczoraj/ dzisiaj ładnie zagrał ale Ismael Saibari to typowa 10. Mamy 3 graczy na tą pozycję (Musiala. Gnabry, Karl). Nie wiem czy jest nam, aż tak bardzo potrzebny.

14.06.2026 10:28

1

Pierwszy mecz Niemcy powinni wygrać, ale już ten mundial pokazał niespodzianki.

14.06.2026 10:26

1

Oby pozostał z nami.

14.06.2026 10:25

1

Ile to już piłkarzy było na tzw. prostej. I nic z tego mnie wyszło. Oby tu było inaczej.

14.06.2026 10:25

1

Olise zostanie najlepszym piłkarzem młodego pokolenia.

14.06.2026 10:24

Nie wiem, czy takie coś miało miejsce.

14.06.2026 10:23

1

Powiem, że się męczyłem oglądając ten mecz. Do tej pory najlepszym mecz to Brazylia- Maroko.

14.06.2026 10:21

Oby tam się rozwinął i za rok wróci do nas jako gracz pierwszego zespołu.

14.06.2026 10:20

1

Szkoda, że nie będzie go, bo by się przydał. Jeszcze nie jeden mundial przed nim i mam nadzieję, że będzie na nich błyszczał.

13.06.2026 09:51

1

Myślę, że bliżej jest mu do Włoch niż za ocean.

13.06.2026 09:50

Jako zmiennik Kane by się nadawał.

12.06.2026 20:14

1

Fajnie jak ktoś chwali piłkarzy Bayernu.

12.06.2026 20:13

Wszystko się wyjaśni po mundialu.

12.06.2026 20:13

Szkoda, bo akurat w nim widziałem czołowego piłkarza Bayernu. Ale lepiej dla niego aby poszedł tam, gdzie będzie grać.

12.06.2026 20:12

1

Mam nadzieję, że najpóźniej po mundialu będzie oficjalna informacja.

12.06.2026 20:11

1

Dobrze, że trafił do nas. Gdzie są teraz koguty, a gdzie My :)

12.06.2026 20:10

Powodzenia. Niech Ci się wiedzie.

12.06.2026 20:09

1

Królem strzelców będzie Kane. A z resztą się zgadzam.

12.06.2026 14:26

1

Odchodzi Ito i Rafael, więc taki Brown nam się przyda.

12.06.2026 14:25

2

Olise jest nasz i on jest zadowolony, że tutaj gra.

12.06.2026 14:25