Trybuny to 12 zawodnik więc mamy przewagę, a jedna bramka mniej to niej est tragedia. Damy radę.
06.05.2026 14:58
2
Brakuje Gnabrego. Teraz by się przydał.
06.05.2026 08:19
1
3-1 dla nas
06.05.2026 08:19
2
Ja podziwiam VK, że ogarnął ten burdel po Tuchelu.
06.05.2026 08:18
1
Jak jest chociaż w 70% dobry jak brat to trzeba go do nas sprowadzić.
06.05.2026 08:18
1
Ważniejszy chyba będzie (przy awansie) finał LM.
06.05.2026 08:17
1
Obrońcy dziś muszą być bardzo skupieni. Jak to zrobią to My awansujemy dalej.
06.05.2026 08:17
1
Teraz ciężko znaleźć jakiegoś dobrego skrzydłowego na obronę, zwłaszcza, że Bayern szuka oszczędności.
06.05.2026 08:16
2
Ja już odliczam :)
05.05.2026 15:14
1
Kane bardzo dużo zyskał na przenosinach się do Bayernu.
05.05.2026 15:14
1
Widać cięcia i chyba Laimer będzie musiał odejść.
05.05.2026 15:13
1
Kane nie jest na sprzedaż.
05.05.2026 15:13
1
Co by nie mówić to Hoeness robi świetną pracę w VFB. Mimo mojej sympatii do niego do mam nadzieję, że VK na długo z nami zostanie.
05.05.2026 15:13
1
Panowie. Idziemy po awans.
05.05.2026 15:11
1
Za drogi i pewnie nie zgodzi się być numerem 2.
05.05.2026 15:11
2
Super. Kolejny gracz wraca.
05.05.2026 15:10
2
Będzie inny bo to My wygramy.
05.05.2026 15:10
1
Nie błagam. Niech on czasem nie wraca do nas.
05.05.2026 15:10
Oby to nie był drugi Holger.
05.05.2026 15:09
1
No to coś czuję, że Gordon przejdzie do Bayernu :)
05.05.2026 15:09
1
On by się nam przydał. Szkoda, że tak szybko go odpuścili.
05.05.2026 15:08
1
Koszulki super. Oby przyniosły sukces.
04.05.2026 15:16
1
No to fajnie. Pewnie i tak zacznie od ławki, ale jest duża szansa, że wejdzie na ostatnie 20-30 minut.
04.05.2026 15:15
1
Szkoda. Powodzenia u aptekarzy.
04.05.2026 15:15
1
No niestety. Mimo to brawa za walkę.
04.05.2026 15:14
1
Bayern zagrał na pół gwizdka i dlatego taki wynik padł. Mieli pecha, ale gra się do końca.
04.05.2026 15:14
2
Gdzie jest teraz Chelsea, a gdzie Bayern. Olise nie zrobi kroku w tył.
04.05.2026 15:13
1
I bardzo dobrze. Nie jest nam potrzebny.
04.05.2026 15:12
1
Marzyć, to oni sobie mogą.
04.05.2026 15:11
1
Przyjdzie i będzie zmiennikiem. Dostanie parę meczy w pierwszej 11, ale one nie będą znaczące.
04.05.2026 15:11
1
Do boju. Po awans.
04.05.2026 15:10
1
Walka do końca. Brawo Bayern.
04.05.2026 15:09
1
Powodzenia.
04.05.2026 15:09
1
Z przyjemnością Leonowi dam 1.
03.05.2026 22:29
1
Moim zdaniem on i Gnabry to są najbardziej niedocenieni zawodnicy. Trochę szkoda, że Leon odchodzi bo widać, że znowu jest w gazie.
03.05.2026 22:29
1
Oni już żyją środą. I tym razem to My będziemy górą.
03.05.2026 22:28
1
No i dobrze. Projekt idzie w dobrym kierunku więc po co zmieniać.
03.05.2026 22:26
2
Oni też już mają zapewnionego mistrza. Oszczędzają się na środę.
03.05.2026 22:26
1
Defensywę mamy dobrą. Tylko tą podstawową. Gorzej ze zmiennikami.
03.05.2026 10:31
1
Mi się wydaję, że chyba odejdzie.
03.05.2026 10:30
1
Widać, że druga 11 nie jest mocna. Dobre zmiany dał VK, ale z całym szacunkiem dla przeciwnika to z nimi druga 11 powinna dać radę.
03.05.2026 10:30
3
Bayern ostatnio robi wszystko aby kibic na zawał zszedł.
02.05.2026 20:03
O nim trzeba jak najszybciej zapomnieć Najlepiej zero artykułów o ni
02.05.2026 20:02
1
Kompany przeszarżował tym składem.
02.05.2026 20:01
1
W środę będzie powtórka, ale to My teraz będziemy górą i awansujemy do finału.
02.05.2026 20:01
1
Nawet ładne. Coś nowego.
02.05.2026 20:00
1
Chyba Arteta już się obawia. PSG i Bayern są w stanie pokonać Arsenal.
02.05.2026 20:00
1
VK może tego dokonać. Potrójna korona jest bardzo realna.
02.05.2026 19:59
1
A ja bym chciał jego koszulkę :D
02.05.2026 19:58
1
Jak dla mnie to niech przedłuża, ale:
- Tylko na rok
- Ta sama pensja
- Więcej szans dla Urbiga.
Tyle w temacie.
02.05.2026 19:58
2
Widać, że Bayern zaciska pasa. Trzeba podreperować budżet. Budżet który Hasan rozwalił.
01.05.2026 20:30
2
Jak przychodziła to traktowałem ten transfer jako uzupełnienie, a tu się okazała, że to jedne z najlepszych transferów Bayernu.
01.05.2026 20:29
2
No to chyba ważny gracz od nas odejdzie. Rozumiem, że chce zarabiać więcej, ale są jakieś granice.
01.05.2026 20:27
Dziękujemy i powodzenia.
01.05.2026 20:26
Trochę szkoda. Byłby dobrym zmiennikiem, a pod okiem VK jeszcze by się rozwinął.
01.05.2026 20:25
1
Po meczu Niemcy- Hiszpania podczas Euro 2024 to już nie wiem, kiedy jest ręka w polu karnym, a kiedy jej nie ma.
01.05.2026 20:24
1
Nie ważne kto zagra w PSG. Ważne jest aby to Bayern wygrał przynajmniej dwoma bramkami i awansował dalej.
01.05.2026 20:23
2
Niech wracają bo są potrzebni.
01.05.2026 15:48
1
Gdzieś koło 82-84 minuty PSG siadło. Teraz pewnie będzie podobnie i to trzeba wykorzystać.
01.05.2026 15:48
Ja poczekam na inne nazwiska.
01.05.2026 15:47
1
6-0 :D
A co. Dadzą radę tyle ustrzelić.
01.05.2026 15:46
1
Mecz ligowy można "odpuścić". Oszczędzać gwiazdy na PSG. Karl jako zmiennik przy zmęczonych piłkarzach PSG da sobie radę, mimo, iż miał taką długą przerwę.
01.05.2026 15:46
2
Ponoć Widzew Łódź i Wieczysta Kraków szukają nowego napastnika.
01.05.2026 09:57
1
No i dobrze. Boję się, że ciężko byłoby im wkręcić się w filozofię VK.
01.05.2026 09:57
Ja za każdą niemiecką drużynę w pucharach trzymam kciuki. Nawet za BvB.
30.04.2026 22:03
3
Mam nadzieję, że na rewanż będzie gotowy.
30.04.2026 22:03
2
Diego Simeone już boi się trafić na Bayern.
30.04.2026 22:02
1
Będzie dobrze. przejdziemy ich.
30.04.2026 22:01
1
Jednobramkowa zaliczka to prawie żadna zaliczka. Bayern gra u siebie i pewnie wygramy z PSG.
30.04.2026 22:00
2
Chyba coś jest na rzeczy. Fajnie jakby do nas trafił.
30.04.2026 21:59
2
No i bardzo dobrze. Tylko dobrze byłoby gdyby Urbig dostawał więcej szans.
30.04.2026 21:58
1
Będzie to świetne spotkanie, ale to tym razem Bayern będzie górą.
30.04.2026 21:58
2
Gdyby mecz trwał tak jeszcze 10-15 min to byśmy ustrzelili na 5-5. Było widać, że tak od 85 min PSG już sił nie miało.
30.04.2026 14:06
1
To byłoby coś. Leon odszedł by w potrójnej koronie.
30.04.2026 14:05
2
Teraz czas na drugą odsłonę i tam pokażemy kto jest lepszy.
30.04.2026 14:05
1
Nic do niego nie mam, ale nie będę po nim płakać.
30.04.2026 14:04
1
Kim pójdzie, a reszta odejdzie jak się kontrakty skończą.
30.04.2026 14:04
Odchodzi Leon, więc warto tego młodego sprowadzić.
30.04.2026 14:02
1
Również życzę powodzenia.
30.04.2026 14:02
1
Chyba nikt takiego wyniku nie obstawił jak 5-4.
30.04.2026 14:01
1
Dla nich to jest duża strata. Obyś my nie stracili przed rewanżem ważnego gracza.
30.04.2026 14:00
1
W rewanżu już takiego strzelania nie będzie. Myślę, że Bayern wygra 3-1.
30.04.2026 14:00
1
Bo to już jest inny Bayern. Dużo lepszy niż za czasów Lucasa.
30.04.2026 13:59
1
Trochę szkoda, że odchodzi. Leon. Powodzenie w Mediolanie.
30.04.2026 13:58
2
Brawo dla Bayernu, że udało się podnieść po stracie 5 bramki. Abyśmy teraz w rewanżu mieli 2 bramki więcej i szykowali się na finał.
29.04.2026 16:36
2
Czekamy na rewanż. Odrobimy straty.
29.04.2026 16:35
2
Moim zdaniem Pavlo jak na niego to solidnie zagrał.
29.04.2026 16:35
5
Ja wierzę, że to Bayern awansuje dalej.
29.04.2026 16:34
2
Kibice to 12 zawodnik. Damy radę. Przejdziemy PSG.
29.04.2026 16:34
4
Krytykowaliśmy realik, że sędzia popełnił błąd z czerwoną kartką. I co robimy? Dokładnie to samo. Stało się i nic już tego nie zmieni. Mamy jedna bramkę w tył i to nie jest tragedia. Na AA jesteśmy mocni i mam nadzieję, że straty będą odrobione i to my awansujemy dalej.
29.04.2026 16:33
1
To może być za dużo dla Bayernu, ale takie są teraz ceny na rynku transferowym.
29.04.2026 16:28
2
Będzie ciężko PSG na AA. To jest nasz atut i trzeba to wykorzystać.
29.04.2026 16:27
1
Szczerze mówiąc myślałem, że po stracie 5 bramki Bayern już się nie podniesie.
29.04.2026 16:27
1
Powinni zmienić przepisy. Od razu przypomina mi się mecz Niemcy- Hiszpania na euro.
29.04.2026 16:26
2
Takie mecze chce się oglądać.
29.04.2026 16:24
1
Obrona słabo, a ofensywa super.
29.04.2026 16:23
1
Mecz był kosmiczny.
29.04.2026 16:22
1
To był mega mecz. Takie chce się oglądać. Oby na AA było podobnie z tą różnicą, że to my wygramy :)
29.04.2026 16:22
1
Było minęło. I tak myślę, że strata jednobramkowa nie jest zła. Gramy u siebie i musimy to wygrać.
C+ odpalamy i oglądamy.
06.05.2026 14:58
Trybuny to 12 zawodnik więc mamy przewagę, a jedna bramka mniej to niej est tragedia. Damy radę.
06.05.2026 14:58
Brakuje Gnabrego. Teraz by się przydał.
06.05.2026 08:19
3-1 dla nas
06.05.2026 08:19
Ja podziwiam VK, że ogarnął ten burdel po Tuchelu.
06.05.2026 08:18
Jak jest chociaż w 70% dobry jak brat to trzeba go do nas sprowadzić.
06.05.2026 08:18
Ważniejszy chyba będzie (przy awansie) finał LM.
06.05.2026 08:17
Obrońcy dziś muszą być bardzo skupieni. Jak to zrobią to My awansujemy dalej.
06.05.2026 08:17
Teraz ciężko znaleźć jakiegoś dobrego skrzydłowego na obronę, zwłaszcza, że Bayern szuka oszczędności.
06.05.2026 08:16
Ja już odliczam :)
05.05.2026 15:14
Kane bardzo dużo zyskał na przenosinach się do Bayernu.
05.05.2026 15:14
Widać cięcia i chyba Laimer będzie musiał odejść.
05.05.2026 15:13
Kane nie jest na sprzedaż.
05.05.2026 15:13
Co by nie mówić to Hoeness robi świetną pracę w VFB. Mimo mojej sympatii do niego do mam nadzieję, że VK na długo z nami zostanie.
05.05.2026 15:13
Panowie. Idziemy po awans.
05.05.2026 15:11
Za drogi i pewnie nie zgodzi się być numerem 2.
05.05.2026 15:11
Super. Kolejny gracz wraca.
05.05.2026 15:10
Będzie inny bo to My wygramy.
05.05.2026 15:10
Nie błagam. Niech on czasem nie wraca do nas.
05.05.2026 15:10
Oby to nie był drugi Holger.
05.05.2026 15:09
No to coś czuję, że Gordon przejdzie do Bayernu :)
05.05.2026 15:09
On by się nam przydał. Szkoda, że tak szybko go odpuścili.
05.05.2026 15:08
Koszulki super. Oby przyniosły sukces.
04.05.2026 15:16
No to fajnie. Pewnie i tak zacznie od ławki, ale jest duża szansa, że wejdzie na ostatnie 20-30 minut.
04.05.2026 15:15
Szkoda. Powodzenia u aptekarzy.
04.05.2026 15:15
No niestety. Mimo to brawa za walkę.
04.05.2026 15:14
Bayern zagrał na pół gwizdka i dlatego taki wynik padł. Mieli pecha, ale gra się do końca.
04.05.2026 15:14
Gdzie jest teraz Chelsea, a gdzie Bayern. Olise nie zrobi kroku w tył.
04.05.2026 15:13
I bardzo dobrze. Nie jest nam potrzebny.
04.05.2026 15:12
Marzyć, to oni sobie mogą.
04.05.2026 15:11
Przyjdzie i będzie zmiennikiem. Dostanie parę meczy w pierwszej 11, ale one nie będą znaczące.
04.05.2026 15:11
Do boju. Po awans.
04.05.2026 15:10
Walka do końca. Brawo Bayern.
04.05.2026 15:09
Powodzenia.
04.05.2026 15:09
Z przyjemnością Leonowi dam 1.
03.05.2026 22:29
Moim zdaniem on i Gnabry to są najbardziej niedocenieni zawodnicy. Trochę szkoda, że Leon odchodzi bo widać, że znowu jest w gazie.
03.05.2026 22:29
Oni już żyją środą. I tym razem to My będziemy górą.
03.05.2026 22:28
No i dobrze. Projekt idzie w dobrym kierunku więc po co zmieniać.
03.05.2026 22:26
Oni też już mają zapewnionego mistrza. Oszczędzają się na środę.
03.05.2026 22:26
Defensywę mamy dobrą. Tylko tą podstawową. Gorzej ze zmiennikami.
03.05.2026 10:31
Mi się wydaję, że chyba odejdzie.
03.05.2026 10:30
Widać, że druga 11 nie jest mocna. Dobre zmiany dał VK, ale z całym szacunkiem dla przeciwnika to z nimi druga 11 powinna dać radę.
03.05.2026 10:30
Bayern ostatnio robi wszystko aby kibic na zawał zszedł.
02.05.2026 20:03
O nim trzeba jak najszybciej zapomnieć Najlepiej zero artykułów o ni
02.05.2026 20:02
Kompany przeszarżował tym składem.
02.05.2026 20:01
W środę będzie powtórka, ale to My teraz będziemy górą i awansujemy do finału.
02.05.2026 20:01
Nawet ładne. Coś nowego.
02.05.2026 20:00
Chyba Arteta już się obawia. PSG i Bayern są w stanie pokonać Arsenal.
02.05.2026 20:00
VK może tego dokonać. Potrójna korona jest bardzo realna.
02.05.2026 19:59
A ja bym chciał jego koszulkę :D
02.05.2026 19:58
Jak dla mnie to niech przedłuża, ale:
- Tylko na rok
- Ta sama pensja
- Więcej szans dla Urbiga.
Tyle w temacie.
02.05.2026 19:58
Widać, że Bayern zaciska pasa. Trzeba podreperować budżet. Budżet który Hasan rozwalił.
01.05.2026 20:30
Jak przychodziła to traktowałem ten transfer jako uzupełnienie, a tu się okazała, że to jedne z najlepszych transferów Bayernu.
01.05.2026 20:29
No to chyba ważny gracz od nas odejdzie. Rozumiem, że chce zarabiać więcej, ale są jakieś granice.
01.05.2026 20:27
Dziękujemy i powodzenia.
01.05.2026 20:26
Trochę szkoda. Byłby dobrym zmiennikiem, a pod okiem VK jeszcze by się rozwinął.
01.05.2026 20:25
Po meczu Niemcy- Hiszpania podczas Euro 2024 to już nie wiem, kiedy jest ręka w polu karnym, a kiedy jej nie ma.
01.05.2026 20:24
Nie ważne kto zagra w PSG. Ważne jest aby to Bayern wygrał przynajmniej dwoma bramkami i awansował dalej.
01.05.2026 20:23
Niech wracają bo są potrzebni.
01.05.2026 15:48
Gdzieś koło 82-84 minuty PSG siadło. Teraz pewnie będzie podobnie i to trzeba wykorzystać.
01.05.2026 15:48
Ja poczekam na inne nazwiska.
01.05.2026 15:47
6-0 :D
A co. Dadzą radę tyle ustrzelić.
01.05.2026 15:46
Mecz ligowy można "odpuścić". Oszczędzać gwiazdy na PSG. Karl jako zmiennik przy zmęczonych piłkarzach PSG da sobie radę, mimo, iż miał taką długą przerwę.
01.05.2026 15:46
Ponoć Widzew Łódź i Wieczysta Kraków szukają nowego napastnika.
01.05.2026 09:57
No i dobrze. Boję się, że ciężko byłoby im wkręcić się w filozofię VK.
01.05.2026 09:57
Ja za każdą niemiecką drużynę w pucharach trzymam kciuki. Nawet za BvB.
30.04.2026 22:03
Mam nadzieję, że na rewanż będzie gotowy.
30.04.2026 22:03
Diego Simeone już boi się trafić na Bayern.
30.04.2026 22:02
Będzie dobrze. przejdziemy ich.
30.04.2026 22:01
Jednobramkowa zaliczka to prawie żadna zaliczka. Bayern gra u siebie i pewnie wygramy z PSG.
30.04.2026 22:00
Chyba coś jest na rzeczy. Fajnie jakby do nas trafił.
30.04.2026 21:59
No i bardzo dobrze. Tylko dobrze byłoby gdyby Urbig dostawał więcej szans.
30.04.2026 21:58
Będzie to świetne spotkanie, ale to tym razem Bayern będzie górą.
30.04.2026 21:58
Gdyby mecz trwał tak jeszcze 10-15 min to byśmy ustrzelili na 5-5. Było widać, że tak od 85 min PSG już sił nie miało.
30.04.2026 14:06
To byłoby coś. Leon odszedł by w potrójnej koronie.
30.04.2026 14:05
Teraz czas na drugą odsłonę i tam pokażemy kto jest lepszy.
30.04.2026 14:05
Nic do niego nie mam, ale nie będę po nim płakać.
30.04.2026 14:04
Kim pójdzie, a reszta odejdzie jak się kontrakty skończą.
30.04.2026 14:04
Odchodzi Leon, więc warto tego młodego sprowadzić.
30.04.2026 14:02
Również życzę powodzenia.
30.04.2026 14:02
Chyba nikt takiego wyniku nie obstawił jak 5-4.
30.04.2026 14:01
Dla nich to jest duża strata. Obyś my nie stracili przed rewanżem ważnego gracza.
30.04.2026 14:00
W rewanżu już takiego strzelania nie będzie. Myślę, że Bayern wygra 3-1.
30.04.2026 14:00
Bo to już jest inny Bayern. Dużo lepszy niż za czasów Lucasa.
30.04.2026 13:59
Trochę szkoda, że odchodzi. Leon. Powodzenie w Mediolanie.
30.04.2026 13:58
Brawo dla Bayernu, że udało się podnieść po stracie 5 bramki. Abyśmy teraz w rewanżu mieli 2 bramki więcej i szykowali się na finał.
29.04.2026 16:36
Czekamy na rewanż. Odrobimy straty.
29.04.2026 16:35
Moim zdaniem Pavlo jak na niego to solidnie zagrał.
29.04.2026 16:35
Ja wierzę, że to Bayern awansuje dalej.
29.04.2026 16:34
Kibice to 12 zawodnik. Damy radę. Przejdziemy PSG.
29.04.2026 16:34
Krytykowaliśmy realik, że sędzia popełnił błąd z czerwoną kartką. I co robimy? Dokładnie to samo. Stało się i nic już tego nie zmieni. Mamy jedna bramkę w tył i to nie jest tragedia. Na AA jesteśmy mocni i mam nadzieję, że straty będą odrobione i to my awansujemy dalej.
29.04.2026 16:33
To może być za dużo dla Bayernu, ale takie są teraz ceny na rynku transferowym.
29.04.2026 16:28
Będzie ciężko PSG na AA. To jest nasz atut i trzeba to wykorzystać.
29.04.2026 16:27
Szczerze mówiąc myślałem, że po stracie 5 bramki Bayern już się nie podniesie.
29.04.2026 16:27
Powinni zmienić przepisy. Od razu przypomina mi się mecz Niemcy- Hiszpania na euro.
29.04.2026 16:26
Takie mecze chce się oglądać.
29.04.2026 16:24
Obrona słabo, a ofensywa super.
29.04.2026 16:23
Mecz był kosmiczny.
29.04.2026 16:22
To był mega mecz. Takie chce się oglądać. Oby na AA było podobnie z tą różnicą, że to my wygramy :)
29.04.2026 16:22
Było minęło. I tak myślę, że strata jednobramkowa nie jest zła. Gramy u siebie i musimy to wygrać.
29.04.2026 16:21