DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 7

1

C+ odpalamy i oglądamy.

06.05.2026 14:58

1

Trybuny to 12 zawodnik więc mamy przewagę, a jedna bramka mniej to niej est tragedia. Damy radę.

06.05.2026 14:58

2

Brakuje Gnabrego. Teraz by się przydał.

06.05.2026 08:19

1

3-1 dla nas

06.05.2026 08:19

2

Ja podziwiam VK, że ogarnął ten burdel po Tuchelu.

06.05.2026 08:18

1

Jak jest chociaż w 70% dobry jak brat to trzeba go do nas sprowadzić.

06.05.2026 08:18

1

Ważniejszy chyba będzie (przy awansie) finał LM.

06.05.2026 08:17

1

Obrońcy dziś muszą być bardzo skupieni. Jak to zrobią to My awansujemy dalej.

06.05.2026 08:17

1

Teraz ciężko znaleźć jakiegoś dobrego skrzydłowego na obronę, zwłaszcza, że Bayern szuka oszczędności.

06.05.2026 08:16

2

Ja już odliczam :)

05.05.2026 15:14

1

Kane bardzo dużo zyskał na przenosinach się do Bayernu.

05.05.2026 15:14

1

Widać cięcia i chyba Laimer będzie musiał odejść.

05.05.2026 15:13

1

Kane nie jest na sprzedaż.

05.05.2026 15:13

1

Co by nie mówić to Hoeness robi świetną pracę w VFB. Mimo mojej sympatii do niego do mam nadzieję, że VK na długo z nami zostanie.

05.05.2026 15:13

1

Panowie. Idziemy po awans.

05.05.2026 15:11

1

Za drogi i pewnie nie zgodzi się być numerem 2.

05.05.2026 15:11

2

Super. Kolejny gracz wraca.

05.05.2026 15:10

2

Będzie inny bo to My wygramy.

05.05.2026 15:10

1

Nie błagam. Niech on czasem nie wraca do nas.

05.05.2026 15:10

Oby to nie był drugi Holger.

05.05.2026 15:09

1

No to coś czuję, że Gordon przejdzie do Bayernu :)

05.05.2026 15:09

1

On by się nam przydał. Szkoda, że tak szybko go odpuścili.

05.05.2026 15:08

1

Koszulki super. Oby przyniosły sukces.

04.05.2026 15:16

1

No to fajnie. Pewnie i tak zacznie od ławki, ale jest duża szansa, że wejdzie na ostatnie 20-30 minut.

04.05.2026 15:15

1

Szkoda. Powodzenia u aptekarzy.

04.05.2026 15:15

1

No niestety. Mimo to brawa za walkę.

04.05.2026 15:14

1

Bayern zagrał na pół gwizdka i dlatego taki wynik padł. Mieli pecha, ale gra się do końca.

04.05.2026 15:14

2

Gdzie jest teraz Chelsea, a gdzie Bayern. Olise nie zrobi kroku w tył.

04.05.2026 15:13

1

I bardzo dobrze. Nie jest nam potrzebny.

04.05.2026 15:12

1

Marzyć, to oni sobie mogą.

04.05.2026 15:11

1

Przyjdzie i będzie zmiennikiem. Dostanie parę meczy w pierwszej 11, ale one nie będą znaczące.

04.05.2026 15:11

1

Do boju. Po awans.

04.05.2026 15:10

1

Walka do końca. Brawo Bayern.

04.05.2026 15:09

1

Powodzenia.

04.05.2026 15:09

1

Z przyjemnością Leonowi dam 1.

03.05.2026 22:29

1

Moim zdaniem on i Gnabry to są najbardziej niedocenieni zawodnicy. Trochę szkoda, że Leon odchodzi bo widać, że znowu jest w gazie.

03.05.2026 22:29

1

Oni już żyją środą. I tym razem to My będziemy górą.

03.05.2026 22:28

1

No i dobrze. Projekt idzie w dobrym kierunku więc po co zmieniać.

03.05.2026 22:26

2

Oni też już mają zapewnionego mistrza. Oszczędzają się na środę.

03.05.2026 22:26

1

Defensywę mamy dobrą. Tylko tą podstawową. Gorzej ze zmiennikami.

03.05.2026 10:31

1

Mi się wydaję, że chyba odejdzie.

03.05.2026 10:30

1

Widać, że druga 11 nie jest mocna. Dobre zmiany dał VK, ale z całym szacunkiem dla przeciwnika to z nimi druga 11 powinna dać radę.

03.05.2026 10:30

3

Bayern ostatnio robi wszystko aby kibic na zawał zszedł.

02.05.2026 20:03

O nim trzeba jak najszybciej zapomnieć Najlepiej zero artykułów o ni

02.05.2026 20:02

1

Kompany przeszarżował tym składem.

02.05.2026 20:01

1

W środę będzie powtórka, ale to My teraz będziemy górą i awansujemy do finału.

02.05.2026 20:01

1

Nawet ładne. Coś nowego.

02.05.2026 20:00

1

Chyba Arteta już się obawia. PSG i Bayern są w stanie pokonać Arsenal.

02.05.2026 20:00

1

VK może tego dokonać. Potrójna korona jest bardzo realna.

02.05.2026 19:59

1

A ja bym chciał jego koszulkę :D

02.05.2026 19:58

1

Jak dla mnie to niech przedłuża, ale:
- Tylko na rok
- Ta sama pensja
- Więcej szans dla Urbiga.
Tyle w temacie.

02.05.2026 19:58

2

Widać, że Bayern zaciska pasa. Trzeba podreperować budżet. Budżet który Hasan rozwalił.

01.05.2026 20:30

2

Jak przychodziła to traktowałem ten transfer jako uzupełnienie, a tu się okazała, że to jedne z najlepszych transferów Bayernu.

01.05.2026 20:29

2

No to chyba ważny gracz od nas odejdzie. Rozumiem, że chce zarabiać więcej, ale są jakieś granice.

01.05.2026 20:27

Dziękujemy i powodzenia.

01.05.2026 20:26

Trochę szkoda. Byłby dobrym zmiennikiem, a pod okiem VK jeszcze by się rozwinął.

01.05.2026 20:25

1

Po meczu Niemcy- Hiszpania podczas Euro 2024 to już nie wiem, kiedy jest ręka w polu karnym, a kiedy jej nie ma.

01.05.2026 20:24

1

Nie ważne kto zagra w PSG. Ważne jest aby to Bayern wygrał przynajmniej dwoma bramkami i awansował dalej.

01.05.2026 20:23

2

Niech wracają bo są potrzebni.

01.05.2026 15:48

1

Gdzieś koło 82-84 minuty PSG siadło. Teraz pewnie będzie podobnie i to trzeba wykorzystać.

01.05.2026 15:48

Ja poczekam na inne nazwiska.

01.05.2026 15:47

1

6-0 :D
A co. Dadzą radę tyle ustrzelić.

01.05.2026 15:46

1

Mecz ligowy można "odpuścić". Oszczędzać gwiazdy na PSG. Karl jako zmiennik przy zmęczonych piłkarzach PSG da sobie radę, mimo, iż miał taką długą przerwę.

01.05.2026 15:46

2

Ponoć Widzew Łódź i Wieczysta Kraków szukają nowego napastnika.

01.05.2026 09:57

1

No i dobrze. Boję się, że ciężko byłoby im wkręcić się w filozofię VK.

01.05.2026 09:57

Ja za każdą niemiecką drużynę w pucharach trzymam kciuki. Nawet za BvB.

30.04.2026 22:03

3

Mam nadzieję, że na rewanż będzie gotowy.

30.04.2026 22:03

2

Diego Simeone już boi się trafić na Bayern.

30.04.2026 22:02

1

Będzie dobrze. przejdziemy ich.

30.04.2026 22:01

1

Jednobramkowa zaliczka to prawie żadna zaliczka. Bayern gra u siebie i pewnie wygramy z PSG.

30.04.2026 22:00

2

Chyba coś jest na rzeczy. Fajnie jakby do nas trafił.

30.04.2026 21:59

2

No i bardzo dobrze. Tylko dobrze byłoby gdyby Urbig dostawał więcej szans.

30.04.2026 21:58

1

Będzie to świetne spotkanie, ale to tym razem Bayern będzie górą.

30.04.2026 21:58

2

Gdyby mecz trwał tak jeszcze 10-15 min to byśmy ustrzelili na 5-5. Było widać, że tak od 85 min PSG już sił nie miało.

30.04.2026 14:06

1

To byłoby coś. Leon odszedł by w potrójnej koronie.

30.04.2026 14:05

2

Teraz czas na drugą odsłonę i tam pokażemy kto jest lepszy.

30.04.2026 14:05

1

Nic do niego nie mam, ale nie będę po nim płakać.

30.04.2026 14:04

1

Kim pójdzie, a reszta odejdzie jak się kontrakty skończą.

30.04.2026 14:04

Odchodzi Leon, więc warto tego młodego sprowadzić.

30.04.2026 14:02

1

Również życzę powodzenia.

30.04.2026 14:02

1

Chyba nikt takiego wyniku nie obstawił jak 5-4.

30.04.2026 14:01

1

Dla nich to jest duża strata. Obyś my nie stracili przed rewanżem ważnego gracza.

30.04.2026 14:00

1

W rewanżu już takiego strzelania nie będzie. Myślę, że Bayern wygra 3-1.

30.04.2026 14:00

1

Bo to już jest inny Bayern. Dużo lepszy niż za czasów Lucasa.

30.04.2026 13:59

1

Trochę szkoda, że odchodzi. Leon. Powodzenie w Mediolanie.

30.04.2026 13:58

2

Brawo dla Bayernu, że udało się podnieść po stracie 5 bramki. Abyśmy teraz w rewanżu mieli 2 bramki więcej i szykowali się na finał.

29.04.2026 16:36

2

Czekamy na rewanż. Odrobimy straty.

29.04.2026 16:35

2

Moim zdaniem Pavlo jak na niego to solidnie zagrał.

29.04.2026 16:35

5

Ja wierzę, że to Bayern awansuje dalej.

29.04.2026 16:34

2

Kibice to 12 zawodnik. Damy radę. Przejdziemy PSG.

29.04.2026 16:34

4

Krytykowaliśmy realik, że sędzia popełnił błąd z czerwoną kartką. I co robimy? Dokładnie to samo. Stało się i nic już tego nie zmieni. Mamy jedna bramkę w tył i to nie jest tragedia. Na AA jesteśmy mocni i mam nadzieję, że straty będą odrobione i to my awansujemy dalej.

29.04.2026 16:33

1

To może być za dużo dla Bayernu, ale takie są teraz ceny na rynku transferowym.

29.04.2026 16:28

2

Będzie ciężko PSG na AA. To jest nasz atut i trzeba to wykorzystać.

29.04.2026 16:27

1

Szczerze mówiąc myślałem, że po stracie 5 bramki Bayern już się nie podniesie.

29.04.2026 16:27

1

Powinni zmienić przepisy. Od razu przypomina mi się mecz Niemcy- Hiszpania na euro.

29.04.2026 16:26

2

Takie mecze chce się oglądać.

29.04.2026 16:24

1

Obrona słabo, a ofensywa super.

29.04.2026 16:23

1

Mecz był kosmiczny.

29.04.2026 16:22

1

To był mega mecz. Takie chce się oglądać. Oby na AA było podobnie z tą różnicą, że to my wygramy :)

29.04.2026 16:22

1

Było minęło. I tak myślę, że strata jednobramkowa nie jest zła. Gramy u siebie i musimy to wygrać.

29.04.2026 16:21