DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 40

Wierzymy w niego. Jak wróci to 2-3 tyg jeszcze i forma wróci.

22.08.2025 14:20

Nkunku jak odejdzie to nie do Bayernu. On chce grać a u nas byłby tylko zmiennikiem Kane.

22.08.2025 14:20

Myślałem, że na ten sezon Bayern będzie miał bogatszą kadrę.

22.08.2025 14:19

Mi się wydaję, że Wanner jest na tyle odważny, że by odnalazł się w Bayernie. Jako zmiennik byłby idealny.

22.08.2025 14:17

Dobrze, że to tylko wyrostek. Parę dni i wróci do treningów.

22.08.2025 14:17

Strata bliskiej osoby zawsze boli i będzie boleć całe życie. Wiem coś o tym :(

22.08.2025 14:16

Jak kontuzję będą nas omijać to mamy duże szanse bo podstawową 11 mamy znakomitą ale to raczej mało realne, że wszyscy będą cały sezon zdrowi.

22.08.2025 14:15

Szukanie oszczędności kosztem wąskiej drużyny to chyba nie najlepszy pomysł.

22.08.2025 14:10

Już nie mogę się doczekać na nowy sezon a to już dziś :)

22.08.2025 14:07

Może przy tak wąskiej kadrze więcej szans będą dostawać nasza młodzież.

21.08.2025 09:40

1

Nawet pasują im te stroje.

20.08.2025 20:19

1

No i super. Czekamy jeszcze na powrót Alphonso i Jamala.

20.08.2025 20:18

1

Niech mu się tam wiedzie a być może za 2-3 lata wróci do nas i będzie stanowić o sile Bayernu.

20.08.2025 20:17

1

Idzie do PSV i to chyba jest dobry wybór.

20.08.2025 20:16

Pierwsze 3 punkty trafią do Monachium. Nie ma innej opcji choć to nie będzie łatwy mecz.

20.08.2025 15:38

Olisse to był strzał w 10. Pamiętam początek sezonu. Grał słabo ale z każdym meczem robił postępy i koniec sezonu należał do niego.

20.08.2025 15:38

Dla mnie to nowy nowy trener Bayernu. VK ma bezpieczną pozycję w Bayernie ale przyjdzie taki moment wypalenia i wtedy Sandro wskakuje na jego miejsce.

20.08.2025 15:36

Teraz coś bramkarze Niemiec nie błyszczą. Ter Stegen nowy numer 1 po kontuzji już nie jest w takiej formie jak w wcześniej. Nie zdziwię się jak Manu wróci do kadry.

20.08.2025 15:35

Pierwszą 11 jest łatwiej wzmocnić niż ławkę rezerwowych. Ja bym jednak postawił na młodych. Widać po każdym z nich, że rwą się do walki.

20.08.2025 15:34

Tillman w Holandii się odnalazł więc mam nadzieję, że z Wannerem będzie podobnie. Powodzenia chłopie.

20.08.2025 15:31

Bardzo duże ryzyko. Mam nadzieję, że mimo tego transfer będzie udany.

19.08.2025 21:42

1

I w sumie dobrze, że tak się stało.

19.08.2025 21:42

Dużo zrobił dla Bayernu ale przyszedł czas na zmianę pracodawcy.

19.08.2025 21:41

No i super. Brawo dla Drutexu. Wybrali dobrą markę :)

19.08.2025 21:40

Ten najważniejszy Bayern zdobędzie w maju :)

19.08.2025 21:40

W sumie ciężko coś o nim powiedzieć bo grał mało. Mam nadzieję, że nie będzie on drugim Kimem.

19.08.2025 21:39

Nie teraz. Jak przyjdzie to za rok.

19.08.2025 15:09

1

Super. Widać, że chłopak się rozwinął.

19.08.2025 15:09

Jeżeli Wanner będzie dostawał szanse powinien zostać. Jeżeli ma tylko grzać ławkę to niech zostanie wypożyczone. Nawet do PSV.

19.08.2025 15:08

Szkoda, że nie przechodzi do nas.

19.08.2025 15:07

Widać, że chcą się go pozbyć.

19.08.2025 15:07

Leverkusen ma teraz tyle kasy,że mogą kupować ile chcą. Nie zdziwię się jak Nkunku wybierze B04 bo tam by więcej grał.

19.08.2025 15:06

1

Oby zdążyli na Lipsk.

19.08.2025 15:05

Jeszcze wypadałoby wzmocnić ławkę bo 11 jest kompletna.

19.08.2025 15:03

Niech na spokojnie się wykuruję i wtedy na boisko.

19.08.2025 15:03

Do boju dziewczyny.

19.08.2025 15:02

Ja nie stratuję ale powodzenia dla tych co się zgłosili.

19.08.2025 15:02

A tak się spytam. Wiadomo kto będzie 3 kapitanem?
1- Manu
2- Jo
3- ?

19.08.2025 15:02

Jest szansa i byłoby super jakby to Bayern sięgnął po puchar LM.

19.08.2025 14:59

Oby było już dużo mniej tych kontuzji.

19.08.2025 14:59

Niemcy zawsze mieli dobrych bramkarzy ale teraz coś nie można znaleźć następcy dla Manu. Był Ter Stegen ale po kontuzji stracił formę. Są inni ale za słabi. Powrót Manu na MŚ za rok nie byłby taki głupi.

19.08.2025 14:58

Nie mogę się doczekać kiedy wróci na boisko.

19.08.2025 14:57

1

Super. Wracaj do formy chłopie.

18.08.2025 15:20

1

Niech dostaje więcej szans a będziemy mieli z niego pożytek :)

18.08.2025 15:20

Zajadą tych piłkarzy.

18.08.2025 15:18

1

Jak kontuzję będą nas omijać to mamy szansę na LM.

18.08.2025 15:18

1

Oby się rozkręcił na dobre.

18.08.2025 15:17

1

Zaraz się okaże, że za darmo go puściliśmy.

18.08.2025 15:17

Jakby nie patrzeć każde trofeum cieszy.

18.08.2025 15:16

Mam nadzieję, że jednak nie przejdzie do nas. Dosyć już Francuzów mamy w sensie, że cały czas kogoś od nich kupujemy.

18.08.2025 15:16

Masakra. Widziałem jak grał przeciwko VFB i to była tragedia. Niech odejdzie jak najszybciej bo nie mogę patrzeć na jego grę.

18.08.2025 15:14

Mówiłem, że to walczak a niektórzy już go chcieli sprzedawać. Dobrze, że walczy i super, że błyszczy formą.

18.08.2025 15:13

Wolę dać jakiemuś młodemu pograć nić wydawać kasę na Nkunku.

18.08.2025 15:12

Finanse Bayernu są starannie analizowane i dlatego Bayern nie ma długów. Hasan był trochę rozrzutny ale to już się skończyło i wszystko powoli wraca na normalne tory.

18.08.2025 15:11

Brawo Bayern.

17.08.2025 20:15

1

Niech młodzi zapychają tzw. dziurę a może akurat ktoś wystrzeli.

17.08.2025 20:15

1

Oby już więcej kontuzji nie było a Ci co muszą pauzować to niech szybko wracają do zdrowia.

17.08.2025 20:14

Wracaj chłopie i pokaż swoją wartość bo na dużo Cię stać.

17.08.2025 20:12

No i dobrze. Może teraz częściej Karla będziemy widzieć?

17.08.2025 20:11

Jest dobrze. I teraz przynajmniej 2 trofea prosimy. Najlepiej to BL i LM :)

17.08.2025 20:10

Jak dla mnie do Manu najlepszy. Uratował wynik.

17.08.2025 20:08

Nawet dobry mecz to był. Brawo Bayern.

17.08.2025 20:07

No i dali radę. Brawo chłopaki.

17.08.2025 20:07

Idziemy po zwycięstwo.

16.08.2025 19:43

1

Wolałbym aby to Wolte do nas przyszedł niż on.

16.08.2025 19:43

Za rok go zgarniemy. O ile będzie tego wart.

16.08.2025 19:42

Kolejny fajny piłkarz przeszedł nam koło nosa.

16.08.2025 19:42

1

Idziemy po puchar :)

16.08.2025 19:41

1

On nie est na sprzedaż.

16.08.2025 19:41

Bardzo dobrze. Niech wraca do pełnych treningów.

16.08.2025 19:31

Wygramy bo jesteśmy najlepsi :)

16.08.2025 19:30

Aby Bayern na tym transferze się nie przejechał.

16.08.2025 19:30

Już to od dawna pisałem, że Woltemade za rok zmieni barwy klubowe.

16.08.2025 19:29

Ważne, że odszedł.

16.08.2025 19:29

1

Liczymy na dobry występ.

16.08.2025 19:28

Powodzenia :)

16.08.2025 19:28

1

Alphonso Davies i Jamal Musiala. Na nich najbardziej czekam aż wrócą do gry.

16.08.2025 19:28

No to oglądamy :)

16.08.2025 19:27

Powodzenia i dziękujemy :)

16.08.2025 19:27

Idziemy po Puchar. Wygramy bez 2 zdań.

16.08.2025 19:26

Niech zespól gra swoje, a sukces przyjdzie.

16.08.2025 19:25

Skład wygląda OK :)

16.08.2025 19:24

Niech mu się tam wiedzie. Teraz czas aby dawać szansę Karlowi.

16.08.2025 19:24

Jakieś 5 lat opóźnienia aby kupić Nkunku.

16.08.2025 19:23

Jak długo mają czekać? teraz jest czas aby odmłodzić zespół.

16.08.2025 19:23

Ja bym cały czas jestem za tym aby Simonsa kupić.

16.08.2025 19:22

Wolę aby Woltemade przeszedł.

16.08.2025 19:22

Nie. Józek zrobił świetną robot aby się rozwinąć i powinien zostać u nas.

16.08.2025 19:19

Sezon zaraz się zacznie o chłopak nie wie gdzie zagra.

16.08.2025 19:19

Czas na młodzież. Mam nadzieję, ze ten sezon wykreuje jakiś młodzików.

16.08.2025 19:18

Oby tylko dostawał szansę a będzie z niego świetny piłkarz.

16.08.2025 19:17

Super. Czekamy.

16.08.2025 19:17

Niech tylko Diaz się zgra z drużyną i powinno być dobrze.

16.08.2025 19:16

Ważne, że jest zysk.

16.08.2025 19:16

Już dajcie z nim spokój. Wolte zagra w tym sezonie barwach VFB. Może za rok uda się nam go ściągnąć.

16.08.2025 19:15

Jesteśmy lepsi i wygramy ten puchar.

16.08.2025 19:14

Tak naprawdę to byli lepsi do wyhaczenia a bierzemy ochłapy. Diaz był jeszcze w miarę dobrą decyzją.

16.08.2025 19:14

A ja bym dał szansę Karlowi.

16.08.2025 19:12

On już w sumie odszedł.

16.08.2025 19:12

Mam nadzieję, że Kane zdobędzie kolejny tytuł.

16.08.2025 19:12