Znowu jakieś zmiany. Mi się podobał format podziału na grupy.
16.08.2025 19:11
Ja bym dał mu szansę w pierwszej drużynie Bayernu.
13.08.2025 15:51
Sprzedać i zapomnieć.
13.08.2025 14:42
Mamy dobrą młodzież i na nich trzeba stawiać. Barcelonie się udało to i nam się uda.
13.08.2025 14:41
Liczę na to, że Harry zdobędzie kolejne trofeum.
13.08.2025 14:40
Nie ma co się targować. Ktoś go chcę to niech go biorą.
13.08.2025 14:39
Simoons, Walte i mamy pakę.
13.08.2025 14:38
Wolę już Wolte.
13.08.2025 14:38
Franz pewnie tam u góry się cieszy z nazwy SP.
13.08.2025 14:38
Mam nadzieję, że będzie z niego pociecha.
13.08.2025 14:37
Jeszcze wzmocnić ławkę i będzie git.
13.08.2025 14:34
A ja chciałbym aby zagrał. Chcę zobaczyć jak sobie radzi.
13.08.2025 14:33
Brawo za wybór.
13.08.2025 14:33
Powodzenia. Ja i tak bym nie mógł jechać.
13.08.2025 14:32
Fajnie, że młodzi coś ustrzelili.
13.08.2025 14:31
@Matilegolas
Popieram w 100%.
13.08.2025 14:30
Lennart Karl. Jak będzie dostawał szansę to będą z niego ludzie.
13.08.2025 14:30
Woltemade. Zapraszamy do Bayernu.
13.08.2025 14:29
Coman myślami w Arabii już jest.
13.08.2025 14:28
"Bayern monitoruje sytuację Xaviego Simonsa"
Bayer nie powinien go monitorować tylko podpisywać z nim kontrakt.
13.08.2025 14:27
Mam nadzieję, że jeszcze jakieś nazwisko do nas przyjdzie.
13.08.2025 14:26
Messi jakoś nie był skłonny do wymiany koszulki.
13.08.2025 14:26
Ja już go nie chcę widzieć w koszulce Bayernu.
13.08.2025 14:25
Grali młodzi i te coś ustrzelili. Brawo.
13.08.2025 14:24
Na 9 go nie widzę a skrzydło jest dla niego.
13.08.2025 14:24
1
No panowie. Sparing springiem ale wygrana by nas ucieszyła.
12.08.2025 15:59
Po odejściu Sane, Tomak i Comana trzeba wzmocnić line ofensywną. Woltemade jak najbardziej jestem na tak i częściowo dziurę mamy zalatana.
Pisałem kiedyś, że Simons jest do wyciągnięcia i też fajnie byłoby gdyby do nas dołączył.
12.08.2025 15:58
Nie możemy go stracić. Mamy Taha o oni by stworzyli parę super stoperów tak jak kiedyś Boa i Matts.
12.08.2025 15:56
1
To co napisałem w ostatnim poście to serdecznie zapraszam Simonsa i Woltemade. Resztę tzw dziury zapełnić młodzieżą i myślę, że z taką paką daleko możemy zajść.
12.08.2025 15:30
Zapraszam Simonsa i Woltemade.
12.08.2025 15:23
Sprawa Woltemade już dawno powinna być wyjaśniona. Za parę dni gramy z VFB a sam Woltemade nie wie w jakiej koszulce zagra.
12.08.2025 15:23
Liczymy na awans do 3 ligi panowie.
12.08.2025 15:21
Jakoś ospale idzie ten numer jeden. Odszedł Coman to czas przyspieszyć ten transfer.
12.08.2025 15:20
Jak pójdzie za 30 baniek to to jest dobry deal.
12.08.2025 15:19
Brawo. Widać, że Tomek żyję grą.
12.08.2025 15:19
Odpuszczę sobie. Ja już odliczam do meczu z VFB i z Lipskiem.
12.08.2025 15:18
100% racja ma KHR.
12.08.2025 15:17
No i dobrze. Niech tam mu się wiedzie.
11.08.2025 20:14
1
Ja bym chciał Simonsa. Cały czas chcę aby ten transfer Doszedł do skutku.
11.08.2025 20:13
1
Gravenberch to bardzo dobry piłkarz. Cieszyłem się jak przychodził do Bayernu. Niestety nie dał rady i Bayern go przerósł. Teraz gra w Anglii i jest tam mu dobrze.
11.08.2025 20:10
Czekamy na powrót :)
11.08.2025 20:08
Agenci już dawno rządzą piłką tylko wszyscy nie chcą tego widzieć.
11.08.2025 20:07
Oby już kontuzje już go omijały.
11.08.2025 20:06
Temu Panu już dziękujemy. Niewypał jak nic.
11.08.2025 20:06
Tylko Simons.
11.08.2025 20:05
Nkunku- NIE
Simons- TAK
11.08.2025 20:02
Zasłużył. Szkoda, że nie gra u nas :(
11.08.2025 20:02
Klub potrzebuję 11 super i piłkarzy i 11 super zmieników plus 2-3 tak w razie czego i wtedy skład jest komplenty.
11.08.2025 20:01
W końcu.
11.08.2025 19:59
Ja cały czas żałuję, że HF nie jest naszym trenerem ale VK robi dobrą robotę i mam nadzieję, że za jego kadencji Bayern wróci na szczyt.
11.08.2025 19:59
Czekamy na oficjalne info.
11.08.2025 07:49
1
Gratulacje Gwin.
11.08.2025 07:49
1
Nie dam rady ale trzymam kciuki za innych zwłaszcza za kogoś z DieRoten.
11.08.2025 07:48
@Luca
Oraz Stillera.
11.08.2025 07:48
Sprzedać Comana i kupić Simonsa.
10.08.2025 22:57
My chyba na prawdę nie posiadamy żadnej szkółki skoro sięgamy po takich graczy.
10.08.2025 22:56
Marzę, aby nasze diamenty zaistniały w pierwszym zespole.
10.08.2025 22:55
Mam wrażenie, że Bayern najczęściej zmienia koszulki. Jedna na max 2 sezony.
10.08.2025 22:54
Oby transfer doszedł do skutku.
10.08.2025 09:57
Niech go sobie biorą.
10.08.2025 09:57
Wolałem aby to Barcola do nas trafił. Widać, że Liverpool się zbroi ale robi się z niego taki drugi Real Madryt. Brakuję Anglików i ściągają najlepszych.
10.08.2025 09:56
Też nie widzę Bayernu bez Tomka.
10.08.2025 09:54
Mecze towarzyskie się nie liczą. Owszem, że wypada wygrać ale po to one sa aby piłkarze mogli się rozegrać.
10.08.2025 09:53
Super. Niech już go kontuzje omijają szerokim łukiem.
10.08.2025 09:51
Tak prawdę mówiąc to tylko Tuchel chciał go.
10.08.2025 09:50
Oby wyzdrowiał jak najszybciej.
10.08.2025 09:49
Nkunku to już nie jest to co kiedyś. Ewentualnie można go sprowadzić ale pensja max 10-12 mln rocznie i jako zmiennik Kane.
10.08.2025 09:48
Musi się pokazać z dobrej strony aby jak najszybciej zyskać w oczach kibiców.
09.08.2025 12:17
Tam jakieś talenty powstały? Już długo z nimi współpracujemy ale jeszcze nikogo nie widziałem aby grał chociążby w U18.
09.08.2025 12:16
Myślę, że jak przejdzie to za rok chociaż jak Coman odchodzi to może uda się go ściągnąć przed sezonem. Ja bym cały czas próbował ściągnąć Simonsa.
09.08.2025 12:15
Idą zmiany. Oby na lepsze.
09.08.2025 12:13
11 mamy super ale trzeba jeszcze pomyśleć o zmiennikach bo na 3 frontach tą samą 11 nie ujedziemy.
09.08.2025 12:13
Dobrze, że zarząd też się zbroi.
09.08.2025 12:12
No i super. Oby tylko pojawiali się na boisku.
09.08.2025 12:11
Coman ma prawie 30 na karku i dla niego to byłaby bardzo dobra okazja. Myślę, że się skusi i pójdzie tam.
09.08.2025 12:11
Bayern to nie VFB i tutaj dużo więcej się wymaga od piłkarzy.
09.08.2025 12:10
1
Zostanie i z Tahem zrobią super obronę.
08.08.2025 15:28
Dobrze, że jest chętny na Comana. Ale jak odejdzie to trzeba będzie jeszcze kogoś ściągnąć.
08.08.2025 15:28
2
Niech Real się wypcha. Nie mają swoich wychowanków? A racja. Nie mają, bo tam już prawie w ogóle Hiszpanów nie ma. Karl zostaje u nas i będzie walczyć o pierwszą 11.
08.08.2025 14:16
1
Tak jak pisze @Piter1985
On już przepadł i już go w Bayernie nie zobaczymy.
08.08.2025 14:14
1
I dobrze, że go Bayern nie wziął.
08.08.2025 14:13
Niech idzie i niech nie wraca.
08.08.2025 14:12
Pierwszą 11 mamy ok. Czas aby trochę uzbroić się w zmienników.
08.08.2025 14:12
Czekamy na podpis i na popisy jego w nowym sezonie.
08.08.2025 14:11
Trochę szkoda ale jeżeli np. taki Karl wystrzeli to Woltemate nie będzie nam potrzebny.
08.08.2025 14:11
Aż nie mogę się doczekać pierwszego meczu Bayernu.
08.08.2025 14:09
Mimo iż to towarzyski mecz to miło się go oglądało.
08.08.2025 14:09
Powodzenia.
08.08.2025 14:08
Kurde. Ten chłopak mi zaimponował swoją grą. Mam nadzieję, że częściej będziemy go oglądać.
08.08.2025 14:08
Ale 4-0 to dobry prognostyk na nowy sezon. Brawo Bayern.
08.08.2025 14:07
Też wolę Woltemade.
07.08.2025 22:19
Kiedyś Bayern kupował kogo chciał a teraz widać jest z tym duży problem :(
07.08.2025 22:18
I pewnie nagrodę znów zgarnie gracz ofensywny.
07.08.2025 22:17
4-0 Piękny wynik
07.08.2025 22:17
Czas na zmiany. Oby na lepsze.
07.08.2025 22:16
Tak jak pisze @tapczan. Przy niemieckiej pensji to te karnety aż tak drogie nie są.
07.08.2025 22:15
Woltemade jeśli zmieni barwy to będzie to w przyszłym sezonie.
07.08.2025 22:14
1
Do boju Tah. Liczymy na Ciebie.
07.08.2025 14:32
A ja bym zaryzykował i dawał mu szansę. Chłopak ma potencjał.
07.08.2025 14:30
Woltemade albo Simons. Chętnie ich powitam w Bayernie.
Znowu jakieś zmiany. Mi się podobał format podziału na grupy.
16.08.2025 19:11
Ja bym dał mu szansę w pierwszej drużynie Bayernu.
13.08.2025 15:51
Sprzedać i zapomnieć.
13.08.2025 14:42
Mamy dobrą młodzież i na nich trzeba stawiać. Barcelonie się udało to i nam się uda.
13.08.2025 14:41
Liczę na to, że Harry zdobędzie kolejne trofeum.
13.08.2025 14:40
Nie ma co się targować. Ktoś go chcę to niech go biorą.
13.08.2025 14:39
Simoons, Walte i mamy pakę.
13.08.2025 14:38
Wolę już Wolte.
13.08.2025 14:38
Franz pewnie tam u góry się cieszy z nazwy SP.
13.08.2025 14:38
Mam nadzieję, że będzie z niego pociecha.
13.08.2025 14:37
Jeszcze wzmocnić ławkę i będzie git.
13.08.2025 14:34
A ja chciałbym aby zagrał. Chcę zobaczyć jak sobie radzi.
13.08.2025 14:33
Brawo za wybór.
13.08.2025 14:33
Powodzenia. Ja i tak bym nie mógł jechać.
13.08.2025 14:32
Fajnie, że młodzi coś ustrzelili.
13.08.2025 14:31
@Matilegolas
Popieram w 100%.
13.08.2025 14:30
Lennart Karl. Jak będzie dostawał szansę to będą z niego ludzie.
13.08.2025 14:30
Woltemade. Zapraszamy do Bayernu.
13.08.2025 14:29
Coman myślami w Arabii już jest.
13.08.2025 14:28
"Bayern monitoruje sytuację Xaviego Simonsa"
Bayer nie powinien go monitorować tylko podpisywać z nim kontrakt.
13.08.2025 14:27
Mam nadzieję, że jeszcze jakieś nazwisko do nas przyjdzie.
13.08.2025 14:26
Messi jakoś nie był skłonny do wymiany koszulki.
13.08.2025 14:26
Ja już go nie chcę widzieć w koszulce Bayernu.
13.08.2025 14:25
Grali młodzi i te coś ustrzelili. Brawo.
13.08.2025 14:24
Na 9 go nie widzę a skrzydło jest dla niego.
13.08.2025 14:24
No panowie. Sparing springiem ale wygrana by nas ucieszyła.
12.08.2025 15:59
Po odejściu Sane, Tomak i Comana trzeba wzmocnić line ofensywną. Woltemade jak najbardziej jestem na tak i częściowo dziurę mamy zalatana.
Pisałem kiedyś, że Simons jest do wyciągnięcia i też fajnie byłoby gdyby do nas dołączył.
12.08.2025 15:58
Nie możemy go stracić. Mamy Taha o oni by stworzyli parę super stoperów tak jak kiedyś Boa i Matts.
12.08.2025 15:56
To co napisałem w ostatnim poście to serdecznie zapraszam Simonsa i Woltemade. Resztę tzw dziury zapełnić młodzieżą i myślę, że z taką paką daleko możemy zajść.
12.08.2025 15:30
Zapraszam Simonsa i Woltemade.
12.08.2025 15:23
Sprawa Woltemade już dawno powinna być wyjaśniona. Za parę dni gramy z VFB a sam Woltemade nie wie w jakiej koszulce zagra.
12.08.2025 15:23
Liczymy na awans do 3 ligi panowie.
12.08.2025 15:21
Jakoś ospale idzie ten numer jeden. Odszedł Coman to czas przyspieszyć ten transfer.
12.08.2025 15:20
Jak pójdzie za 30 baniek to to jest dobry deal.
12.08.2025 15:19
Brawo. Widać, że Tomek żyję grą.
12.08.2025 15:19
Odpuszczę sobie. Ja już odliczam do meczu z VFB i z Lipskiem.
12.08.2025 15:18
100% racja ma KHR.
12.08.2025 15:17
No i dobrze. Niech tam mu się wiedzie.
11.08.2025 20:14
Ja bym chciał Simonsa. Cały czas chcę aby ten transfer Doszedł do skutku.
11.08.2025 20:13
Gravenberch to bardzo dobry piłkarz. Cieszyłem się jak przychodził do Bayernu. Niestety nie dał rady i Bayern go przerósł. Teraz gra w Anglii i jest tam mu dobrze.
11.08.2025 20:10
Czekamy na powrót :)
11.08.2025 20:08
Agenci już dawno rządzą piłką tylko wszyscy nie chcą tego widzieć.
11.08.2025 20:07
Oby już kontuzje już go omijały.
11.08.2025 20:06
Temu Panu już dziękujemy. Niewypał jak nic.
11.08.2025 20:06
Tylko Simons.
11.08.2025 20:05
Nkunku- NIE
Simons- TAK
11.08.2025 20:02
Zasłużył. Szkoda, że nie gra u nas :(
11.08.2025 20:02
Klub potrzebuję 11 super i piłkarzy i 11 super zmieników plus 2-3 tak w razie czego i wtedy skład jest komplenty.
11.08.2025 20:01
W końcu.
11.08.2025 19:59
Ja cały czas żałuję, że HF nie jest naszym trenerem ale VK robi dobrą robotę i mam nadzieję, że za jego kadencji Bayern wróci na szczyt.
11.08.2025 19:59
Czekamy na oficjalne info.
11.08.2025 07:49
Gratulacje Gwin.
11.08.2025 07:49
Nie dam rady ale trzymam kciuki za innych zwłaszcza za kogoś z DieRoten.
11.08.2025 07:48
@Luca
Oraz Stillera.
11.08.2025 07:48
Sprzedać Comana i kupić Simonsa.
10.08.2025 22:57
My chyba na prawdę nie posiadamy żadnej szkółki skoro sięgamy po takich graczy.
10.08.2025 22:56
Marzę, aby nasze diamenty zaistniały w pierwszym zespole.
10.08.2025 22:55
Mam wrażenie, że Bayern najczęściej zmienia koszulki. Jedna na max 2 sezony.
10.08.2025 22:54
Oby transfer doszedł do skutku.
10.08.2025 09:57
Niech go sobie biorą.
10.08.2025 09:57
Wolałem aby to Barcola do nas trafił. Widać, że Liverpool się zbroi ale robi się z niego taki drugi Real Madryt. Brakuję Anglików i ściągają najlepszych.
10.08.2025 09:56
Też nie widzę Bayernu bez Tomka.
10.08.2025 09:54
Mecze towarzyskie się nie liczą. Owszem, że wypada wygrać ale po to one sa aby piłkarze mogli się rozegrać.
10.08.2025 09:53
Super. Niech już go kontuzje omijają szerokim łukiem.
10.08.2025 09:51
Tak prawdę mówiąc to tylko Tuchel chciał go.
10.08.2025 09:50
Oby wyzdrowiał jak najszybciej.
10.08.2025 09:49
Nkunku to już nie jest to co kiedyś. Ewentualnie można go sprowadzić ale pensja max 10-12 mln rocznie i jako zmiennik Kane.
10.08.2025 09:48
Musi się pokazać z dobrej strony aby jak najszybciej zyskać w oczach kibiców.
09.08.2025 12:17
Tam jakieś talenty powstały? Już długo z nimi współpracujemy ale jeszcze nikogo nie widziałem aby grał chociążby w U18.
09.08.2025 12:16
Myślę, że jak przejdzie to za rok chociaż jak Coman odchodzi to może uda się go ściągnąć przed sezonem. Ja bym cały czas próbował ściągnąć Simonsa.
09.08.2025 12:15
Idą zmiany. Oby na lepsze.
09.08.2025 12:13
11 mamy super ale trzeba jeszcze pomyśleć o zmiennikach bo na 3 frontach tą samą 11 nie ujedziemy.
09.08.2025 12:13
Dobrze, że zarząd też się zbroi.
09.08.2025 12:12
No i super. Oby tylko pojawiali się na boisku.
09.08.2025 12:11
Coman ma prawie 30 na karku i dla niego to byłaby bardzo dobra okazja. Myślę, że się skusi i pójdzie tam.
09.08.2025 12:11
Bayern to nie VFB i tutaj dużo więcej się wymaga od piłkarzy.
09.08.2025 12:10
Zostanie i z Tahem zrobią super obronę.
08.08.2025 15:28
Dobrze, że jest chętny na Comana. Ale jak odejdzie to trzeba będzie jeszcze kogoś ściągnąć.
08.08.2025 15:28
Niech Real się wypcha. Nie mają swoich wychowanków? A racja. Nie mają, bo tam już prawie w ogóle Hiszpanów nie ma. Karl zostaje u nas i będzie walczyć o pierwszą 11.
08.08.2025 14:16
Tak jak pisze @Piter1985
On już przepadł i już go w Bayernie nie zobaczymy.
08.08.2025 14:14
I dobrze, że go Bayern nie wziął.
08.08.2025 14:13
Niech idzie i niech nie wraca.
08.08.2025 14:12
Pierwszą 11 mamy ok. Czas aby trochę uzbroić się w zmienników.
08.08.2025 14:12
Czekamy na podpis i na popisy jego w nowym sezonie.
08.08.2025 14:11
Trochę szkoda ale jeżeli np. taki Karl wystrzeli to Woltemate nie będzie nam potrzebny.
08.08.2025 14:11
Aż nie mogę się doczekać pierwszego meczu Bayernu.
08.08.2025 14:09
Mimo iż to towarzyski mecz to miło się go oglądało.
08.08.2025 14:09
Powodzenia.
08.08.2025 14:08
Kurde. Ten chłopak mi zaimponował swoją grą. Mam nadzieję, że częściej będziemy go oglądać.
08.08.2025 14:08
Ale 4-0 to dobry prognostyk na nowy sezon. Brawo Bayern.
08.08.2025 14:07
Też wolę Woltemade.
07.08.2025 22:19
Kiedyś Bayern kupował kogo chciał a teraz widać jest z tym duży problem :(
07.08.2025 22:18
I pewnie nagrodę znów zgarnie gracz ofensywny.
07.08.2025 22:17
4-0 Piękny wynik
07.08.2025 22:17
Czas na zmiany. Oby na lepsze.
07.08.2025 22:16
Tak jak pisze @tapczan. Przy niemieckiej pensji to te karnety aż tak drogie nie są.
07.08.2025 22:15
Woltemade jeśli zmieni barwy to będzie to w przyszłym sezonie.
07.08.2025 22:14
Do boju Tah. Liczymy na Ciebie.
07.08.2025 14:32
A ja bym zaryzykował i dawał mu szansę. Chłopak ma potencjał.
07.08.2025 14:30
Woltemade albo Simons. Chętnie ich powitam w Bayernie.
07.08.2025 14:30