DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 39

I tak się koczą negocjacje transferowe obecnych władz. Simonsa też zaprzepaścili, a jakieś Jacksona chcą ściągać.

29.08.2025 12:08

No to ciekawe mecze mamy. Obyśmy wyszli z nich zwycięsko.

28.08.2025 19:17

1

Po 30 minutach powinno być dla nas przynajmniej 5-0.

28.08.2025 19:17

Myślałem, że jak się gra na 3 frontach to trzeba mieć tzw długą ławkę.

28.08.2025 19:16

Spokojnie. Pavlo wróci do formy i też wróci wtedy do kadry.

28.08.2025 19:14

Masakra. Bayern nawet nie potrafi takiego piłkarza sprowadzić. Coraz gorzej u nas z tymi tranferami jest.

28.08.2025 19:13

1

Powiem Wam, że się ucieszyłem jak się dowiedziałem, że Lewy odchodzi z Bayernu.

28.08.2025 19:11

Podobno Real go chce i pewnie chłopak się waha.

28.08.2025 19:09

Wczoraj oprócz jednej dobrej interwencji to jego występ był mega słaby. On i Boey w pierwszej kolejności powinni odejść.

28.08.2025 19:09

Kiedyś musiał być ten pierwszy raz. Każdemu się zdarza a bramkarz rywali był w nieziemskiej formie.

28.08.2025 19:07

1

Obrona słabo. Boey? Co on jeszcze u nas robi.

28.08.2025 09:05

1

Po 30 minutach ten mecz powinien być już rozstrzygnięty.

28.08.2025 09:04

1

Bayern spokojnie mógł zdobyć 7 bramek. Brawo dla bramkarza WB.

28.08.2025 09:03

Masakra.

28.08.2025 09:03

Nie wiem czy on jest tak nam potrzebny.

28.08.2025 09:03

Pachniało sensacją. Dobrze, że udało się wszystko rozstrzygnąć w 90 minut.

28.08.2025 09:02

Var stwierdził, że źle był wykonany rzut wolny i dlatego nie uznał bramki. Nie wiem po co ta afera.

28.08.2025 09:01

1

Niech PSG szuka gdzie indziej.

27.08.2025 20:40

1

Trener powinien decydować kogo chce do klubu. Zarząd może mu tylko doradzić.

27.08.2025 20:39

Chciałbym aby Karl zagrał od początku.

27.08.2025 20:38

I bardzo dobrze.

27.08.2025 20:37

Już tylko na rynku zostały ochłapy więc ten Nkunku nie jest taki zły.

27.08.2025 20:37

Bayern ma rezerwy finansowe więc pewnie z kasą nie jest tak złe.

27.08.2025 20:32

Jeżeli chcemy wygrać LM to nie ważne na kogo trafimy jeśli chcemy te rozgrywki wygrać.

27.08.2025 20:30

Na taki zespół mogliby Karla wystawić w 11.

27.08.2025 20:29

Brać przykład z Uliego.

27.08.2025 20:28

Eleven Sports 1. Oglądamy.

27.08.2025 20:27

Gramy i awansujemy dalej.

27.08.2025 20:27

Boję się, że może odejść.

27.08.2025 20:24

Nawet drugim garniturem powinniśmy wygrać ten mecz.

27.08.2025 20:23

Będzie podobny wynik jak z Lipskiem.

27.08.2025 20:12

Jakieś to rozwianie jest. Nie jest może jakimś mega wybitnym graczem ale też nie jest zły. W sumie można go brać.

27.08.2025 20:11

Obyśmy w tym sezonie doszli dalej niż ostatnio.

27.08.2025 20:09

1

No Eric. Szacun za takie słowa.

26.08.2025 22:00

Karl częściej powinien pojawiać się na boisku.

26.08.2025 21:59

Na Wiesbaden taka 11 wystarczy. Proszę tylko w tym meczu nie grał Boey. A co do Karla to też chętnie bym go zobaczył w pierwszej 11.

26.08.2025 21:59

Za Boey dał bym kogoś innego a reszta 11 jest spoko.

26.08.2025 15:20

Plus taki, że na upartego może zagrać na skrzydle.

26.08.2025 15:19

No i piękne. Taka prostota jest najlepsza.

26.08.2025 15:18

Eeeee. Jestem na NIE.

26.08.2025 15:18

Teraz w PN taka rotacja by się przydała.

26.08.2025 15:17

Ja już nie wierzę w żaden transfer w tym sezonie.

26.08.2025 15:17

Super. Niech wraca do gry.

26.08.2025 15:16

Jeżeli przyjdzie to transfer będzie spóźniony o jakieś 3-4 lata.

26.08.2025 15:16

Zła decyzja. Wzięliby 18 latka z rezerw i gra byłaby na podobnym poziomie.

26.08.2025 15:15

Damy radę.

26.08.2025 15:15

No niestety. Hasan na kontrakty wydawał jak leci. Teraz czas to ukrócić i dlatego taki Sane odszedł bo nie chciał zredukować swojej pensji.

26.08.2025 15:14

Z całym szacunkiem dla rywala ale w tym meczu ja bym dał szansę od pierwszych minut młodym.

26.08.2025 15:13

Jestem innego zdania.

25.08.2025 23:14

Dla mnie dziwny transfer. Nie wiem po co w ogóle go kupowani. Nic do niego nie mam. Mam nadzieję, że znajdzie klub gdzie będzie numerem 1.

25.08.2025 23:13

1

To chyba nie prawdziwa informacja.

25.08.2025 23:12

1

Proszę o więcej :D Braw Bayern.

25.08.2025 23:11

Stworzy duet z Wagnerem. Ja to widzę.

25.08.2025 23:11

1

Super. Dawno nie widziałem takiej 11 gdzie jest tulu Bawarczyków.

25.08.2025 23:11

Dla mnie on nadal jest na sprzedaż.

25.08.2025 23:10

Ma dobre plecy i zostanie.

25.08.2025 23:10

Na ten moment nikogo nie kupi i nikogo nie wypożyczy.

25.08.2025 23:09

Uli ma bardziej poukładane w głowie niż Eberl.

25.08.2025 23:09

1

Dobrze, że odpalił. Oby tak dalej.

25.08.2025 23:08

Czas na młodych. Nie ma innego wyjścia. Szkoda, że Wanner odszedł.

25.08.2025 23:07

Dać im przynajmniej rok dłuższy kontrakt.

25.08.2025 23:06

Ten sędzia dziwny jest. Pozwalał na brutalną grę a tu kartka dla Jo. Powinien ją anulować skora nie uznał bramki.

25.08.2025 23:06

Jak przyjdzie to za rok. Teraz to już po ptakach.

25.08.2025 23:05

Wygramy :)

25.08.2025 23:03

Skoro brama została nieuznana to kartka tez powinna być anulowana. No chyba, że Kimmich lekko obraził sędziego.

25.08.2025 23:02

Taki mini sparing :)

25.08.2025 23:01

Niech ćwiczy. Będą z niego ludzie.

25.08.2025 23:01

Ja uważam, że lepszym jego kierunkiem byłby Bayern. Zobaczymy czy przejście do Licerpoolu opłaci mu się.

25.08.2025 23:00

Brawo Panie Gerland.

24.08.2025 18:12

A ja cały czas jestem za sprzedażą.

24.08.2025 18:12

Takie rzeczy się zdarzają. Nie ma co rozpamiętywać.

24.08.2025 18:11

1

Zawsze uważałem, że coś w nim jest. Jeszcze pokaże na co go stać Trzymam za niego kciuki.

24.08.2025 18:10

Czy to był taki mecz- trening. Ale wygrana cieszy.

24.08.2025 18:10

Ciekawe kto jeszcze mógłby przejść. Pewnie Nkunku.

24.08.2025 18:09

Tylko, że ta młodzież częściej grzeje ławę niż gra.

24.08.2025 18:08

3 garnitur pewnie wystąpi.

24.08.2025 18:06

Oceny palce lizać :)

23.08.2025 23:33

1

Brawo chłopaki.

23.08.2025 23:33

1

Bardzo dobry mecz. Oby tak dalej grał to będzie rewelacja.

23.08.2025 23:32

Może w końcu pójdą po rozum do głowy i będą więcej stwaiać na młodzież.

23.08.2025 23:31

Ja go nie chcę.

23.08.2025 23:31

Lipsk próbował ale Bayern w tym meczy był nieziemski.

23.08.2025 23:30

Niech odpocznie i wraca na następny mecz.

23.08.2025 23:29

Jak na 20 minut gry moim zdaniem pokazał się z bardzo dobrej strony.

23.08.2025 23:28

Fajny meczyk. Więcej takich proszę.

23.08.2025 23:28

Mi się podobało :)

23.08.2025 23:28

I dobrze. VAR to wychwycił i słusznie, że nie uznali.

23.08.2025 23:27

Nie wiem co robi zarząd. Cieszyłem się jak przychodzili teraz tego żałuję. Owszem. Jest lepiej niż za Hasana ale nadal daleko od ideału.

23.08.2025 23:27

Dobry skład a jeszcze lepszy wynik.

23.08.2025 23:25

Super. Już się bałem, że na koszulce będą linie lotnicze ZEA.

23.08.2025 23:25

Mam nadzieję, że teraz w barwach PSV pokaże swoje możliwości i będzie z niego świetny piłkarz.

23.08.2025 23:24

Ja bym powiedział zabójczy kwartet. Tym czwartek to Musiala

23.08.2025 23:23

Słabo poszło. Może dalej będzie lepiej.

23.08.2025 23:22

Ciekawie się to zapowiada.

22.08.2025 14:24

1

ELEVEN SPORTS. Odliczamy.

22.08.2025 14:24

Powodzenia. Mam nadzieję, że zobaczymy jego w koszulce Bayernu.

22.08.2025 14:23

Z tej trójki to żaden ale jeżeli już to niech to będzie Nkunku.

22.08.2025 14:23

1

Hasan i Oli trochę szastali kasą i są tego efekty. Teraz trzeba od początku budować budżet.

22.08.2025 14:22

Mnie on nie przekonuje.

22.08.2025 14:21

Jak niska pensja będzie można go wziąć jako zmiennika.

22.08.2025 14:21