Komentarze
I tak się koczą negocjacje transferowe obecnych władz. Simonsa też zaprzepaścili, a jakieś Jacksona chcą ściągać.
29.08.2025 12:08
No to ciekawe mecze mamy. Obyśmy wyszli z nich zwycięsko.
28.08.2025 19:17
Po 30 minutach powinno być dla nas przynajmniej 5-0.
Myślałem, że jak się gra na 3 frontach to trzeba mieć tzw długą ławkę.
28.08.2025 19:16
Spokojnie. Pavlo wróci do formy i też wróci wtedy do kadry.
28.08.2025 19:14
Masakra. Bayern nawet nie potrafi takiego piłkarza sprowadzić. Coraz gorzej u nas z tymi tranferami jest.
28.08.2025 19:13
Powiem Wam, że się ucieszyłem jak się dowiedziałem, że Lewy odchodzi z Bayernu.
28.08.2025 19:11
Podobno Real go chce i pewnie chłopak się waha.
28.08.2025 19:09
Wczoraj oprócz jednej dobrej interwencji to jego występ był mega słaby. On i Boey w pierwszej kolejności powinni odejść.
Kiedyś musiał być ten pierwszy raz. Każdemu się zdarza a bramkarz rywali był w nieziemskiej formie.
28.08.2025 19:07
Obrona słabo. Boey? Co on jeszcze u nas robi.
28.08.2025 09:05
Po 30 minutach ten mecz powinien być już rozstrzygnięty.
28.08.2025 09:04
Bayern spokojnie mógł zdobyć 7 bramek. Brawo dla bramkarza WB.
28.08.2025 09:03
Masakra.
Nie wiem czy on jest tak nam potrzebny.
Pachniało sensacją. Dobrze, że udało się wszystko rozstrzygnąć w 90 minut.
28.08.2025 09:02
Var stwierdził, że źle był wykonany rzut wolny i dlatego nie uznał bramki. Nie wiem po co ta afera.
28.08.2025 09:01
Niech PSG szuka gdzie indziej.
27.08.2025 20:40
Trener powinien decydować kogo chce do klubu. Zarząd może mu tylko doradzić.
27.08.2025 20:39
Chciałbym aby Karl zagrał od początku.
27.08.2025 20:38
I bardzo dobrze.
27.08.2025 20:37
Już tylko na rynku zostały ochłapy więc ten Nkunku nie jest taki zły.
Bayern ma rezerwy finansowe więc pewnie z kasą nie jest tak złe.
27.08.2025 20:32
Jeżeli chcemy wygrać LM to nie ważne na kogo trafimy jeśli chcemy te rozgrywki wygrać.
27.08.2025 20:30
Na taki zespół mogliby Karla wystawić w 11.
27.08.2025 20:29
Brać przykład z Uliego.
27.08.2025 20:28
Eleven Sports 1. Oglądamy.
27.08.2025 20:27
Gramy i awansujemy dalej.
Boję się, że może odejść.
27.08.2025 20:24
Nawet drugim garniturem powinniśmy wygrać ten mecz.
27.08.2025 20:23
Będzie podobny wynik jak z Lipskiem.
27.08.2025 20:12
Jakieś to rozwianie jest. Nie jest może jakimś mega wybitnym graczem ale też nie jest zły. W sumie można go brać.
27.08.2025 20:11
Obyśmy w tym sezonie doszli dalej niż ostatnio.
27.08.2025 20:09
No Eric. Szacun za takie słowa.
26.08.2025 22:00
Karl częściej powinien pojawiać się na boisku.
26.08.2025 21:59
Na Wiesbaden taka 11 wystarczy. Proszę tylko w tym meczu nie grał Boey. A co do Karla to też chętnie bym go zobaczył w pierwszej 11.
Za Boey dał bym kogoś innego a reszta 11 jest spoko.
26.08.2025 15:20
Plus taki, że na upartego może zagrać na skrzydle.
26.08.2025 15:19
No i piękne. Taka prostota jest najlepsza.
26.08.2025 15:18
Eeeee. Jestem na NIE.
Teraz w PN taka rotacja by się przydała.
26.08.2025 15:17
Ja już nie wierzę w żaden transfer w tym sezonie.
Super. Niech wraca do gry.
26.08.2025 15:16
Jeżeli przyjdzie to transfer będzie spóźniony o jakieś 3-4 lata.
Zła decyzja. Wzięliby 18 latka z rezerw i gra byłaby na podobnym poziomie.
26.08.2025 15:15
Damy radę.
No niestety. Hasan na kontrakty wydawał jak leci. Teraz czas to ukrócić i dlatego taki Sane odszedł bo nie chciał zredukować swojej pensji.
26.08.2025 15:14
Z całym szacunkiem dla rywala ale w tym meczu ja bym dał szansę od pierwszych minut młodym.
26.08.2025 15:13
Jestem innego zdania.
25.08.2025 23:14
Dla mnie dziwny transfer. Nie wiem po co w ogóle go kupowani. Nic do niego nie mam. Mam nadzieję, że znajdzie klub gdzie będzie numerem 1.
25.08.2025 23:13
To chyba nie prawdziwa informacja.
25.08.2025 23:12
Proszę o więcej :D Braw Bayern.
25.08.2025 23:11
Stworzy duet z Wagnerem. Ja to widzę.
Super. Dawno nie widziałem takiej 11 gdzie jest tulu Bawarczyków.
Dla mnie on nadal jest na sprzedaż.
25.08.2025 23:10
Ma dobre plecy i zostanie.
Na ten moment nikogo nie kupi i nikogo nie wypożyczy.
25.08.2025 23:09
Uli ma bardziej poukładane w głowie niż Eberl.
Dobrze, że odpalił. Oby tak dalej.
25.08.2025 23:08
Czas na młodych. Nie ma innego wyjścia. Szkoda, że Wanner odszedł.
25.08.2025 23:07
Dać im przynajmniej rok dłuższy kontrakt.
25.08.2025 23:06
Ten sędzia dziwny jest. Pozwalał na brutalną grę a tu kartka dla Jo. Powinien ją anulować skora nie uznał bramki.
Jak przyjdzie to za rok. Teraz to już po ptakach.
25.08.2025 23:05
Wygramy :)
25.08.2025 23:03
Skoro brama została nieuznana to kartka tez powinna być anulowana. No chyba, że Kimmich lekko obraził sędziego.
25.08.2025 23:02
Taki mini sparing :)
25.08.2025 23:01
Niech ćwiczy. Będą z niego ludzie.
Ja uważam, że lepszym jego kierunkiem byłby Bayern. Zobaczymy czy przejście do Licerpoolu opłaci mu się.
25.08.2025 23:00
Brawo Panie Gerland.
24.08.2025 18:12
A ja cały czas jestem za sprzedażą.
Takie rzeczy się zdarzają. Nie ma co rozpamiętywać.
24.08.2025 18:11
Zawsze uważałem, że coś w nim jest. Jeszcze pokaże na co go stać Trzymam za niego kciuki.
24.08.2025 18:10
Czy to był taki mecz- trening. Ale wygrana cieszy.
Ciekawe kto jeszcze mógłby przejść. Pewnie Nkunku.
24.08.2025 18:09
Tylko, że ta młodzież częściej grzeje ławę niż gra.
24.08.2025 18:08
3 garnitur pewnie wystąpi.
24.08.2025 18:06
Oceny palce lizać :)
23.08.2025 23:33
Brawo chłopaki.
Bardzo dobry mecz. Oby tak dalej grał to będzie rewelacja.
23.08.2025 23:32
Może w końcu pójdą po rozum do głowy i będą więcej stwaiać na młodzież.
23.08.2025 23:31
Ja go nie chcę.
Lipsk próbował ale Bayern w tym meczy był nieziemski.
23.08.2025 23:30
Niech odpocznie i wraca na następny mecz.
23.08.2025 23:29
Jak na 20 minut gry moim zdaniem pokazał się z bardzo dobrej strony.
23.08.2025 23:28
Fajny meczyk. Więcej takich proszę.
Mi się podobało :)
I dobrze. VAR to wychwycił i słusznie, że nie uznali.
23.08.2025 23:27
Nie wiem co robi zarząd. Cieszyłem się jak przychodzili teraz tego żałuję. Owszem. Jest lepiej niż za Hasana ale nadal daleko od ideału.
Dobry skład a jeszcze lepszy wynik.
23.08.2025 23:25
Super. Już się bałem, że na koszulce będą linie lotnicze ZEA.
Mam nadzieję, że teraz w barwach PSV pokaże swoje możliwości i będzie z niego świetny piłkarz.
23.08.2025 23:24
Ja bym powiedział zabójczy kwartet. Tym czwartek to Musiala
23.08.2025 23:23
Słabo poszło. Może dalej będzie lepiej.
23.08.2025 23:22
Ciekawie się to zapowiada.
22.08.2025 14:24
ELEVEN SPORTS. Odliczamy.
Powodzenia. Mam nadzieję, że zobaczymy jego w koszulce Bayernu.
22.08.2025 14:23
Z tej trójki to żaden ale jeżeli już to niech to będzie Nkunku.
Hasan i Oli trochę szastali kasą i są tego efekty. Teraz trzeba od początku budować budżet.
22.08.2025 14:22
Mnie on nie przekonuje.
22.08.2025 14:21
Jak niska pensja będzie można go wziąć jako zmiennika.
I tak się koczą negocjacje transferowe obecnych władz. Simonsa też zaprzepaścili, a jakieś Jacksona chcą ściągać.
29.08.2025 12:08
No to ciekawe mecze mamy. Obyśmy wyszli z nich zwycięsko.
28.08.2025 19:17
Po 30 minutach powinno być dla nas przynajmniej 5-0.
28.08.2025 19:17
Myślałem, że jak się gra na 3 frontach to trzeba mieć tzw długą ławkę.
28.08.2025 19:16
Spokojnie. Pavlo wróci do formy i też wróci wtedy do kadry.
28.08.2025 19:14
Masakra. Bayern nawet nie potrafi takiego piłkarza sprowadzić. Coraz gorzej u nas z tymi tranferami jest.
28.08.2025 19:13
Powiem Wam, że się ucieszyłem jak się dowiedziałem, że Lewy odchodzi z Bayernu.
28.08.2025 19:11
Podobno Real go chce i pewnie chłopak się waha.
28.08.2025 19:09
Wczoraj oprócz jednej dobrej interwencji to jego występ był mega słaby. On i Boey w pierwszej kolejności powinni odejść.
28.08.2025 19:09
Kiedyś musiał być ten pierwszy raz. Każdemu się zdarza a bramkarz rywali był w nieziemskiej formie.
28.08.2025 19:07
Obrona słabo. Boey? Co on jeszcze u nas robi.
28.08.2025 09:05
Po 30 minutach ten mecz powinien być już rozstrzygnięty.
28.08.2025 09:04
Bayern spokojnie mógł zdobyć 7 bramek. Brawo dla bramkarza WB.
28.08.2025 09:03
Masakra.
28.08.2025 09:03
Nie wiem czy on jest tak nam potrzebny.
28.08.2025 09:03
Pachniało sensacją. Dobrze, że udało się wszystko rozstrzygnąć w 90 minut.
28.08.2025 09:02
Var stwierdził, że źle był wykonany rzut wolny i dlatego nie uznał bramki. Nie wiem po co ta afera.
28.08.2025 09:01
Niech PSG szuka gdzie indziej.
27.08.2025 20:40
Trener powinien decydować kogo chce do klubu. Zarząd może mu tylko doradzić.
27.08.2025 20:39
Chciałbym aby Karl zagrał od początku.
27.08.2025 20:38
I bardzo dobrze.
27.08.2025 20:37
Już tylko na rynku zostały ochłapy więc ten Nkunku nie jest taki zły.
27.08.2025 20:37
Bayern ma rezerwy finansowe więc pewnie z kasą nie jest tak złe.
27.08.2025 20:32
Jeżeli chcemy wygrać LM to nie ważne na kogo trafimy jeśli chcemy te rozgrywki wygrać.
27.08.2025 20:30
Na taki zespół mogliby Karla wystawić w 11.
27.08.2025 20:29
Brać przykład z Uliego.
27.08.2025 20:28
Eleven Sports 1. Oglądamy.
27.08.2025 20:27
Gramy i awansujemy dalej.
27.08.2025 20:27
Boję się, że może odejść.
27.08.2025 20:24
Nawet drugim garniturem powinniśmy wygrać ten mecz.
27.08.2025 20:23
Będzie podobny wynik jak z Lipskiem.
27.08.2025 20:12
Jakieś to rozwianie jest. Nie jest może jakimś mega wybitnym graczem ale też nie jest zły. W sumie można go brać.
27.08.2025 20:11
Obyśmy w tym sezonie doszli dalej niż ostatnio.
27.08.2025 20:09
No Eric. Szacun za takie słowa.
26.08.2025 22:00
Karl częściej powinien pojawiać się na boisku.
26.08.2025 21:59
Na Wiesbaden taka 11 wystarczy. Proszę tylko w tym meczu nie grał Boey. A co do Karla to też chętnie bym go zobaczył w pierwszej 11.
26.08.2025 21:59
Za Boey dał bym kogoś innego a reszta 11 jest spoko.
26.08.2025 15:20
Plus taki, że na upartego może zagrać na skrzydle.
26.08.2025 15:19
No i piękne. Taka prostota jest najlepsza.
26.08.2025 15:18
Eeeee. Jestem na NIE.
26.08.2025 15:18
Teraz w PN taka rotacja by się przydała.
26.08.2025 15:17
Ja już nie wierzę w żaden transfer w tym sezonie.
26.08.2025 15:17
Super. Niech wraca do gry.
26.08.2025 15:16
Jeżeli przyjdzie to transfer będzie spóźniony o jakieś 3-4 lata.
26.08.2025 15:16
Zła decyzja. Wzięliby 18 latka z rezerw i gra byłaby na podobnym poziomie.
26.08.2025 15:15
Damy radę.
26.08.2025 15:15
No niestety. Hasan na kontrakty wydawał jak leci. Teraz czas to ukrócić i dlatego taki Sane odszedł bo nie chciał zredukować swojej pensji.
26.08.2025 15:14
Z całym szacunkiem dla rywala ale w tym meczu ja bym dał szansę od pierwszych minut młodym.
26.08.2025 15:13
Jestem innego zdania.
25.08.2025 23:14
Dla mnie dziwny transfer. Nie wiem po co w ogóle go kupowani. Nic do niego nie mam. Mam nadzieję, że znajdzie klub gdzie będzie numerem 1.
25.08.2025 23:13
To chyba nie prawdziwa informacja.
25.08.2025 23:12
Proszę o więcej :D Braw Bayern.
25.08.2025 23:11
Stworzy duet z Wagnerem. Ja to widzę.
25.08.2025 23:11
Super. Dawno nie widziałem takiej 11 gdzie jest tulu Bawarczyków.
25.08.2025 23:11
Dla mnie on nadal jest na sprzedaż.
25.08.2025 23:10
Ma dobre plecy i zostanie.
25.08.2025 23:10
Na ten moment nikogo nie kupi i nikogo nie wypożyczy.
25.08.2025 23:09
Uli ma bardziej poukładane w głowie niż Eberl.
25.08.2025 23:09
Dobrze, że odpalił. Oby tak dalej.
25.08.2025 23:08
Czas na młodych. Nie ma innego wyjścia. Szkoda, że Wanner odszedł.
25.08.2025 23:07
Dać im przynajmniej rok dłuższy kontrakt.
25.08.2025 23:06
Ten sędzia dziwny jest. Pozwalał na brutalną grę a tu kartka dla Jo. Powinien ją anulować skora nie uznał bramki.
25.08.2025 23:06
Jak przyjdzie to za rok. Teraz to już po ptakach.
25.08.2025 23:05
Wygramy :)
25.08.2025 23:03
Skoro brama została nieuznana to kartka tez powinna być anulowana. No chyba, że Kimmich lekko obraził sędziego.
25.08.2025 23:02
Taki mini sparing :)
25.08.2025 23:01
Niech ćwiczy. Będą z niego ludzie.
25.08.2025 23:01
Ja uważam, że lepszym jego kierunkiem byłby Bayern. Zobaczymy czy przejście do Licerpoolu opłaci mu się.
25.08.2025 23:00
Brawo Panie Gerland.
24.08.2025 18:12
A ja cały czas jestem za sprzedażą.
24.08.2025 18:12
Takie rzeczy się zdarzają. Nie ma co rozpamiętywać.
24.08.2025 18:11
Zawsze uważałem, że coś w nim jest. Jeszcze pokaże na co go stać Trzymam za niego kciuki.
24.08.2025 18:10
Czy to był taki mecz- trening. Ale wygrana cieszy.
24.08.2025 18:10
Ciekawe kto jeszcze mógłby przejść. Pewnie Nkunku.
24.08.2025 18:09
Tylko, że ta młodzież częściej grzeje ławę niż gra.
24.08.2025 18:08
3 garnitur pewnie wystąpi.
24.08.2025 18:06
Oceny palce lizać :)
23.08.2025 23:33
Brawo chłopaki.
23.08.2025 23:33
Bardzo dobry mecz. Oby tak dalej grał to będzie rewelacja.
23.08.2025 23:32
Może w końcu pójdą po rozum do głowy i będą więcej stwaiać na młodzież.
23.08.2025 23:31
Ja go nie chcę.
23.08.2025 23:31
Lipsk próbował ale Bayern w tym meczy był nieziemski.
23.08.2025 23:30
Niech odpocznie i wraca na następny mecz.
23.08.2025 23:29
Jak na 20 minut gry moim zdaniem pokazał się z bardzo dobrej strony.
23.08.2025 23:28
Fajny meczyk. Więcej takich proszę.
23.08.2025 23:28
Mi się podobało :)
23.08.2025 23:28
I dobrze. VAR to wychwycił i słusznie, że nie uznali.
23.08.2025 23:27
Nie wiem co robi zarząd. Cieszyłem się jak przychodzili teraz tego żałuję. Owszem. Jest lepiej niż za Hasana ale nadal daleko od ideału.
23.08.2025 23:27
Dobry skład a jeszcze lepszy wynik.
23.08.2025 23:25
Super. Już się bałem, że na koszulce będą linie lotnicze ZEA.
23.08.2025 23:25
Mam nadzieję, że teraz w barwach PSV pokaże swoje możliwości i będzie z niego świetny piłkarz.
23.08.2025 23:24
Ja bym powiedział zabójczy kwartet. Tym czwartek to Musiala
23.08.2025 23:23
Słabo poszło. Może dalej będzie lepiej.
23.08.2025 23:22
Ciekawie się to zapowiada.
22.08.2025 14:24
ELEVEN SPORTS. Odliczamy.
22.08.2025 14:24
Powodzenia. Mam nadzieję, że zobaczymy jego w koszulce Bayernu.
22.08.2025 14:23
Z tej trójki to żaden ale jeżeli już to niech to będzie Nkunku.
22.08.2025 14:23
Hasan i Oli trochę szastali kasą i są tego efekty. Teraz trzeba od początku budować budżet.
22.08.2025 14:22
Mnie on nie przekonuje.
22.08.2025 14:21
Jak niska pensja będzie można go wziąć jako zmiennika.
22.08.2025 14:21