Życzę mu jak najlepiej i życzę aby potem zarząd stuknął się w łeb, że takiego piłkarza oddali.
04.09.2025 20:45
Szkoda Wirtza, Simonsa i Wolte. Ktoś z tej trójki powinien do nas przyjść i byłoby ok.
04.09.2025 20:45
To był bardzo dobry obrońca. Gdyby nie kontuzje byłby świetnym piłkarzem.
04.09.2025 20:44
Jamal. Wszyscy czekamy na Ciebie.
04.09.2025 20:43
Ooo. Super :) Miło ze strony Tomka.
04.09.2025 20:42
Chłopie. Pokaż się bo dostajesz szansę. Wykorzystaj ją.
04.09.2025 20:42
Powodzenia. Wracać bez żadnej kontuzji.
04.09.2025 20:41
Warto spróbować :)
04.09.2025 20:41
Będzie oglądane.
04.09.2025 20:40
Ooo. To trochę jestem zszokowany ale niech wraca zdrowy.
04.09.2025 20:39
Myślałem, że będzie drugą 9 i będzie dostawać szanse.
04.09.2025 20:39
Bo tegoroczne transfery były szalone.
04.09.2025 20:38
Mówiłem, że zostanie.
04.09.2025 20:38
Jak będzie dalej się tak spisywać to jest szansa na ZP.
04.09.2025 20:38
Temu Panu już podziękujemy.
04.09.2025 20:36
Jeszcze nie jedno "podobne" nazwisko się pojawi.
03.09.2025 15:14
1
Myślałem, że po tułaczkach w innych klubach wróci do Bayernu. Szkoda, że woli kasę od miłości do klubu.
03.09.2025 15:14
1
Czekam z niecierpliwością na jego powrót.
03.09.2025 15:12
1
50 baniek to trochę dużo.
03.09.2025 15:12
1
Powodzenia. Wracać bez żadnej kontuzji.
03.09.2025 15:11
Kogo to już Bayern nie planował na skrzydło.
03.09.2025 15:11
Sam jestem ciekaw jak wypadnie. A może akurat nas zadziwi i w Bayernie wystrzeli i stanie się gwiazdą.
03.09.2025 15:11
Jestem ciekaw co wniesie on do Bayernu.
03.09.2025 15:09
No i dobrze, Oby tak dalej.
03.09.2025 15:08
Gnabry wrócił do formy ale do optymalnej formy jeszcze mu brakuję.
03.09.2025 15:08
To było tak dawno. Było minęło.
03.09.2025 15:07
A ja myślę, że zostanie.
02.09.2025 20:45
Nie wiem czy w historii BL zwolnili trenera po 2 kolejce.
02.09.2025 20:44
To, że Bayern ma wąską kadrę to wie każdy oprócz tych Panów z zarządu.
02.09.2025 20:44
1
Mimo iż sceptycznie to tego transferu podchodzę, to mam nadzieję, żę będziemy mieli z niego pożytek. Wziął 11 a to coś oznacza bo z 11 u nas najlepsi grali.
02.09.2025 15:13
Zgadzam się. Jak kluby mają się rozwijać jak dużo graczy nie tylko wybiera Anglię ale też i do Hiszpanii dużo idzie.
02.09.2025 15:12
Gratulację. Czekamy na kolejne występy, oczywiście z trafieniami.
02.09.2025 15:10
Dobrze, że chociaż przedłużył kontakt.
02.09.2025 15:08
Super. Ładny wynik.
02.09.2025 15:07
I tak wszystkiego nie wiemy co się dzieję tam na szczycie więc ja to wszystko na spokojnie przyjmuję.
02.09.2025 15:07
Ja się cieszę, że do nas nie trafił chociaż wołanym niego niż tego Jacksona.
02.09.2025 15:06
Gratulacje, choć to było pewne.
02.09.2025 15:05
Serio już nikogo nie było na rynku? Boniface był do wzięcia.
02.09.2025 15:05
Po przyjściu Jacksona Lookmann już nam nie jest potrzebny.
02.09.2025 15:04
A Boniface przeszedł do Werderu. Moim zdaniem ob byłby idealnym zmiennikiem dla Kane.
02.09.2025 15:02
Może być ciekawie. Uli ma jasną i ciemną stronę życia.
02.09.2025 15:01
Możemy o nim zapomnieć. Niech tam lepiej poszukają kogoś w campusie. Myślę, że znajdą kogoś kto mógłby spokojnie zastąpić Taha czy Upę.
02.09.2025 15:00
Wolałbym Opendę.
01.09.2025 15:23
1
Nie mogę się doczekać jego powrotu. Na Jamala też z niecierpliwością czekam.
01.09.2025 15:23
Istny kabaret z tym wypożyczaniem powstał.
01.09.2025 15:22
Szukamy zastępcy dla Kane. On nie może nim być?
01.09.2025 15:22
Zaraz będą pytać się o Milika. Coraz to lepsze nazwiska się przewijają
01.09.2025 15:20
Żadne zaskoczenie. Oby tylko wrócił zdrowy.
01.09.2025 15:19
Dobre info. Niech wraca do zdrowia a tego Boeya już nie chcę widzieć na boisku. Nie tylko za ten faul ale za samą grę, która jest katastrofalna. Lepiej wystawić jakiegoś z akademii. Styl gry będzie podobny ale młodemu będzie chciało się wykazać.
01.09.2025 15:19
Zaraz skończymy tylko z Kane w ataku i ewentualnie z jakimś 18 latkiem z akademii, który nie wystąpi ani minuty.
01.09.2025 15:17
Doskonale rozumiem. Też miałem dramatyczne lądowanie.
01.09.2025 15:16
Niech Bayern szuka gdzie indziej.
01.09.2025 15:15
Brawo, choć to żadna niespodzianka :)
01.09.2025 15:14
Opende bym widział w Bayernie.
01.09.2025 15:14
Bez Bouea obrona byłaby lepsza.
01.09.2025 15:13
Może to i lepiej.
01.09.2025 15:13
Boniface podobno jest do wzięcia. Jako zmiennik Kane byłby idealny.
01.09.2025 15:12
No to już inny rywal. Jak Bayern się poprawi w obronie i Diaz będzie wykorzystywał swoje szanse to na spokojnie ich przejdziemy.
01.09.2025 15:11
Oceny oszył. W sumie takie sobie.
01.09.2025 15:09
Boniface przechodzi do Werderu, a moim zdaniem byłby świetnym zmiennikiem dla Kane.
01.09.2025 15:09
1
Brawo Manu. Brawo dla Augsburga za rywalizację.
31.08.2025 17:43
Boey już po tamtym sezonie powinien wylecieć. Jest mega słaby. 2 BL to dla niego za wysokie progi.
31.08.2025 17:43
Openda? W sumie jak dla mnie to może być tylko pytanie ile trzeba wydać za rezerwowego. 60-70 mln z pewnością trzeba wyłożyć.
31.08.2025 17:41
1
Prawie wszyscy go już skreślili a ja w niego dalej wierzyłem. Owszem, że to jeszcze nie jest to co kiedyś ale moim zdaniem poczynił duże postępy.
31.08.2025 17:39
Zostanie w Anglii bo tam jest potrzebny.
31.08.2025 17:38
Sacha Boey. Co ten gość jeszcze u nas robi? Przecież to jakaś porażka a nie piłkarz.
31.08.2025 17:38
Ciekawe co wymyślą.
31.08.2025 17:37
Znowu pachniało sensacją. Oby już nigdy tak nie było.
31.08.2025 17:37
Jedyny plus dla Eberla to, że nie zgodził się na kosmiczną kwotę za tego piłkarza. Ale to go nie tłumaczy, ze mamy wąską ławkę.
31.08.2025 17:36
Hans Mueller. To był mega fizjoterapeuta.
31.08.2025 17:36
I jak zwykle co do transferów Bayern zostaję z ręką wiadomo gdzie. Oni chyba nigdy się nie nauczą. Wirtza też stracili przez opieszałość.
31.08.2025 17:35
Mam nadzieję, że już NIGDY Boeya nie zobaczę na boisku w barwach Bayernu.
31.08.2025 17:34
Z jednej strony to dobrze a z drugiej żałosne, że nawet takiego transferu nie mogą załatwić. Rozumiem, że Chelsea traci kluczowego gracza ale to nie tłumaczy opieszałości Bayernu.
31.08.2025 17:33
Oj będzie się działo. I dobrze. Emocje na najwyższym poziomie.
31.08.2025 17:31
2
Ja także rzadko się zgadzam z DH ale tu ma racje.
30.08.2025 16:52
1
11 i wszystko jasne :)
30.08.2025 16:49
Zapowiada się ciekawy mecz.
30.08.2025 12:15
Serio? Nie ma już lepszych graczy na rynku.
30.08.2025 12:15
1
Powodzenia dziewczyny.
29.08.2025 22:42
1
Czyli skończyło się stawianie na młodzież. No to pięknie.
29.08.2025 22:42
Coś czuję, że będzie ostro.
29.08.2025 22:41
No to czekamy na rozstrzygnięcie.
29.08.2025 22:40
Damy radę. Idziemy po 3 pkt.
29.08.2025 22:40
Bez Kane będzie ciężko ale mimo to bez niego powinniśmy sobie poradzić.
29.08.2025 22:39
Dobrze, że idzie do Milanu chociaż wolę jego niż tego Jacksona.
29.08.2025 22:38
Było tylu fajnych pomocników do wyciągnięcia. Teraz to już same ochłapy zostały.
29.08.2025 22:37
No i dobrze. I tak pewnie za rok, dwa lata Rela będzie go chciał.
29.08.2025 15:13
2
A byli tacy fajni zawodnicy do wyciągnięcia a my bierzemy tzw ochłapy.
29.08.2025 15:08
Ci najlepsi skrzydłowi już mają swoje kluby. Cieszmy się z Diaza bo z tym zarządem to i tak cud, że takiego gracza sprowadzili.
29.08.2025 15:07
Wirtz- nie
Woltemade- nie
Simons- nie
Nkunku- nie
a jakiegoś Jacksona sprowadzają.
Masakra co robi zarząd z transferami.
29.08.2025 15:05
1
Jak nie zapomnę to obejrzę :D
29.08.2025 15:03
Tam jest ina kasa. Niestety większa niż w BL i tu jest problem.
29.08.2025 14:26
1
Derby. Muszą być 3 pkt.
29.08.2025 12:13
Niestety ale Bayern znowu się ośmieszył.
29.08.2025 12:11
Uli nawet zza grobu będzie rządzić Bayernem.
29.08.2025 12:10
Jeszcze dużo mu brakuje to bycia doskonałym ale jest na dobrej drodze i na mnie zrobił spore wrażenie.
Powodzenia i wracajcie zdrowi.
04.09.2025 20:47
Kane to był strzał w 10.
04.09.2025 20:46
Były duże nadzieję, a skończyło się na porażce.
04.09.2025 20:46
Życzę mu jak najlepiej i życzę aby potem zarząd stuknął się w łeb, że takiego piłkarza oddali.
04.09.2025 20:45
Szkoda Wirtza, Simonsa i Wolte. Ktoś z tej trójki powinien do nas przyjść i byłoby ok.
04.09.2025 20:45
To był bardzo dobry obrońca. Gdyby nie kontuzje byłby świetnym piłkarzem.
04.09.2025 20:44
Jamal. Wszyscy czekamy na Ciebie.
04.09.2025 20:43
Ooo. Super :) Miło ze strony Tomka.
04.09.2025 20:42
Chłopie. Pokaż się bo dostajesz szansę. Wykorzystaj ją.
04.09.2025 20:42
Powodzenia. Wracać bez żadnej kontuzji.
04.09.2025 20:41
Warto spróbować :)
04.09.2025 20:41
Będzie oglądane.
04.09.2025 20:40
Ooo. To trochę jestem zszokowany ale niech wraca zdrowy.
04.09.2025 20:39
Myślałem, że będzie drugą 9 i będzie dostawać szanse.
04.09.2025 20:39
Bo tegoroczne transfery były szalone.
04.09.2025 20:38
Mówiłem, że zostanie.
04.09.2025 20:38
Jak będzie dalej się tak spisywać to jest szansa na ZP.
04.09.2025 20:38
Temu Panu już podziękujemy.
04.09.2025 20:36
Jeszcze nie jedno "podobne" nazwisko się pojawi.
03.09.2025 15:14
Myślałem, że po tułaczkach w innych klubach wróci do Bayernu. Szkoda, że woli kasę od miłości do klubu.
03.09.2025 15:14
Czekam z niecierpliwością na jego powrót.
03.09.2025 15:12
50 baniek to trochę dużo.
03.09.2025 15:12
Powodzenia. Wracać bez żadnej kontuzji.
03.09.2025 15:11
Kogo to już Bayern nie planował na skrzydło.
03.09.2025 15:11
Sam jestem ciekaw jak wypadnie. A może akurat nas zadziwi i w Bayernie wystrzeli i stanie się gwiazdą.
03.09.2025 15:11
Jestem ciekaw co wniesie on do Bayernu.
03.09.2025 15:09
No i dobrze, Oby tak dalej.
03.09.2025 15:08
Gnabry wrócił do formy ale do optymalnej formy jeszcze mu brakuję.
03.09.2025 15:08
To było tak dawno. Było minęło.
03.09.2025 15:07
A ja myślę, że zostanie.
02.09.2025 20:45
Nie wiem czy w historii BL zwolnili trenera po 2 kolejce.
02.09.2025 20:44
To, że Bayern ma wąską kadrę to wie każdy oprócz tych Panów z zarządu.
02.09.2025 20:44
Mimo iż sceptycznie to tego transferu podchodzę, to mam nadzieję, żę będziemy mieli z niego pożytek. Wziął 11 a to coś oznacza bo z 11 u nas najlepsi grali.
02.09.2025 15:13
Zgadzam się. Jak kluby mają się rozwijać jak dużo graczy nie tylko wybiera Anglię ale też i do Hiszpanii dużo idzie.
02.09.2025 15:12
Gratulację. Czekamy na kolejne występy, oczywiście z trafieniami.
02.09.2025 15:10
Dobrze, że chociaż przedłużył kontakt.
02.09.2025 15:08
Super. Ładny wynik.
02.09.2025 15:07
I tak wszystkiego nie wiemy co się dzieję tam na szczycie więc ja to wszystko na spokojnie przyjmuję.
02.09.2025 15:07
Ja się cieszę, że do nas nie trafił chociaż wołanym niego niż tego Jacksona.
02.09.2025 15:06
Gratulacje, choć to było pewne.
02.09.2025 15:05
Serio już nikogo nie było na rynku? Boniface był do wzięcia.
02.09.2025 15:05
Po przyjściu Jacksona Lookmann już nam nie jest potrzebny.
02.09.2025 15:04
A Boniface przeszedł do Werderu. Moim zdaniem ob byłby idealnym zmiennikiem dla Kane.
02.09.2025 15:02
Może być ciekawie. Uli ma jasną i ciemną stronę życia.
02.09.2025 15:01
Możemy o nim zapomnieć. Niech tam lepiej poszukają kogoś w campusie. Myślę, że znajdą kogoś kto mógłby spokojnie zastąpić Taha czy Upę.
02.09.2025 15:00
Wolałbym Opendę.
01.09.2025 15:23
Nie mogę się doczekać jego powrotu. Na Jamala też z niecierpliwością czekam.
01.09.2025 15:23
Istny kabaret z tym wypożyczaniem powstał.
01.09.2025 15:22
Szukamy zastępcy dla Kane. On nie może nim być?
01.09.2025 15:22
Zaraz będą pytać się o Milika. Coraz to lepsze nazwiska się przewijają
01.09.2025 15:20
Żadne zaskoczenie. Oby tylko wrócił zdrowy.
01.09.2025 15:19
Dobre info. Niech wraca do zdrowia a tego Boeya już nie chcę widzieć na boisku. Nie tylko za ten faul ale za samą grę, która jest katastrofalna. Lepiej wystawić jakiegoś z akademii. Styl gry będzie podobny ale młodemu będzie chciało się wykazać.
01.09.2025 15:19
Zaraz skończymy tylko z Kane w ataku i ewentualnie z jakimś 18 latkiem z akademii, który nie wystąpi ani minuty.
01.09.2025 15:17
Doskonale rozumiem. Też miałem dramatyczne lądowanie.
01.09.2025 15:16
Niech Bayern szuka gdzie indziej.
01.09.2025 15:15
Brawo, choć to żadna niespodzianka :)
01.09.2025 15:14
Opende bym widział w Bayernie.
01.09.2025 15:14
Bez Bouea obrona byłaby lepsza.
01.09.2025 15:13
Może to i lepiej.
01.09.2025 15:13
Boniface podobno jest do wzięcia. Jako zmiennik Kane byłby idealny.
01.09.2025 15:12
No to już inny rywal. Jak Bayern się poprawi w obronie i Diaz będzie wykorzystywał swoje szanse to na spokojnie ich przejdziemy.
01.09.2025 15:11
Oceny oszył. W sumie takie sobie.
01.09.2025 15:09
Boniface przechodzi do Werderu, a moim zdaniem byłby świetnym zmiennikiem dla Kane.
01.09.2025 15:09
Brawo Manu. Brawo dla Augsburga za rywalizację.
31.08.2025 17:43
Boey już po tamtym sezonie powinien wylecieć. Jest mega słaby. 2 BL to dla niego za wysokie progi.
31.08.2025 17:43
Openda? W sumie jak dla mnie to może być tylko pytanie ile trzeba wydać za rezerwowego. 60-70 mln z pewnością trzeba wyłożyć.
31.08.2025 17:41
Prawie wszyscy go już skreślili a ja w niego dalej wierzyłem. Owszem, że to jeszcze nie jest to co kiedyś ale moim zdaniem poczynił duże postępy.
31.08.2025 17:39
Zostanie w Anglii bo tam jest potrzebny.
31.08.2025 17:38
Sacha Boey. Co ten gość jeszcze u nas robi? Przecież to jakaś porażka a nie piłkarz.
31.08.2025 17:38
Ciekawe co wymyślą.
31.08.2025 17:37
Znowu pachniało sensacją. Oby już nigdy tak nie było.
31.08.2025 17:37
Jedyny plus dla Eberla to, że nie zgodził się na kosmiczną kwotę za tego piłkarza. Ale to go nie tłumaczy, ze mamy wąską ławkę.
31.08.2025 17:36
Hans Mueller. To był mega fizjoterapeuta.
31.08.2025 17:36
I jak zwykle co do transferów Bayern zostaję z ręką wiadomo gdzie. Oni chyba nigdy się nie nauczą. Wirtza też stracili przez opieszałość.
31.08.2025 17:35
Mam nadzieję, że już NIGDY Boeya nie zobaczę na boisku w barwach Bayernu.
31.08.2025 17:34
Z jednej strony to dobrze a z drugiej żałosne, że nawet takiego transferu nie mogą załatwić. Rozumiem, że Chelsea traci kluczowego gracza ale to nie tłumaczy opieszałości Bayernu.
31.08.2025 17:33
Oj będzie się działo. I dobrze. Emocje na najwyższym poziomie.
31.08.2025 17:31
Ja także rzadko się zgadzam z DH ale tu ma racje.
30.08.2025 16:52
11 i wszystko jasne :)
30.08.2025 16:49
Zapowiada się ciekawy mecz.
30.08.2025 12:15
Serio? Nie ma już lepszych graczy na rynku.
30.08.2025 12:15
Powodzenia dziewczyny.
29.08.2025 22:42
Czyli skończyło się stawianie na młodzież. No to pięknie.
29.08.2025 22:42
Coś czuję, że będzie ostro.
29.08.2025 22:41
No to czekamy na rozstrzygnięcie.
29.08.2025 22:40
Damy radę. Idziemy po 3 pkt.
29.08.2025 22:40
Bez Kane będzie ciężko ale mimo to bez niego powinniśmy sobie poradzić.
29.08.2025 22:39
Dobrze, że idzie do Milanu chociaż wolę jego niż tego Jacksona.
29.08.2025 22:38
Było tylu fajnych pomocników do wyciągnięcia. Teraz to już same ochłapy zostały.
29.08.2025 22:37
No i dobrze. I tak pewnie za rok, dwa lata Rela będzie go chciał.
29.08.2025 15:13
A byli tacy fajni zawodnicy do wyciągnięcia a my bierzemy tzw ochłapy.
29.08.2025 15:08
Ci najlepsi skrzydłowi już mają swoje kluby. Cieszmy się z Diaza bo z tym zarządem to i tak cud, że takiego gracza sprowadzili.
29.08.2025 15:07
Wirtz- nie
Woltemade- nie
Simons- nie
Nkunku- nie
a jakiegoś Jacksona sprowadzają.
Masakra co robi zarząd z transferami.
29.08.2025 15:05
Jak nie zapomnę to obejrzę :D
29.08.2025 15:03
Tam jest ina kasa. Niestety większa niż w BL i tu jest problem.
29.08.2025 14:26
Derby. Muszą być 3 pkt.
29.08.2025 12:13
Niestety ale Bayern znowu się ośmieszył.
29.08.2025 12:11
Uli nawet zza grobu będzie rządzić Bayernem.
29.08.2025 12:10
Jeszcze dużo mu brakuje to bycia doskonałym ale jest na dobrej drodze i na mnie zrobił spore wrażenie.
29.08.2025 12:09
Ciekawe zestawienie. Będzie się działo.
29.08.2025 12:08