DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 37

Cesarz i Gerd. Najbardziej zasłużeni w Bayernie aby mieć pomnik.

13.09.2025 13:51

To co się tam dzieje u góry nie wpłynie dobrze na klub i na zespół. Niech się dziady dogadają i niech budują wielki Bayern.

13.09.2025 13:50

Oby Kim i Boey nie zagrali to będzie dobrze.

12.09.2025 15:28

I taki Adin Licina odejdzie do to jakiegoś klubu i słuch po nim zaginie.

12.09.2025 12:30

Powodzenia. Sceptycznie do niego podchodzę ale życzę mu jak najlepiej.

12.09.2025 12:26

1

Dajemy Panowie i zgarniamy 3 punkty.

12.09.2025 12:25

Może sobie obejrzę.

12.09.2025 12:24

Za wcześnie odszedł. Wiem, że chorował ale teraz miałby 80 lat, a w dzisiejszych czasach to nie jest wiek na umieranie.

12.09.2025 12:24

11 czeka. Bo chyba taki numer będzie miał.

12.09.2025 12:23

No i super. Oby Gnabry zagrał bo chłopak jest w gazie.

12.09.2025 12:23

Daję wysoki wynik 6-0.

12.09.2025 12:22

Gość pięknie się rozwija. Mógłby na nas trafić.
Pytanie tylko czy Bayern nie ma kogoś o podobnych predyspozycjach u siebie w campusie. Tam na prawdę są niezłe perełki, które mogłyby zasilić pierwszy zespół.

12.09.2025 12:21

Jestem ciekaw co pokaże.

12.09.2025 12:18

Takiego piłkarza już nie będzie. Nasz Wielki Cesarz.

12.09.2025 11:33

2-3 piłkarzy HSV da do przodu, a reszta będzie bronić dostępu do bramki.

12.09.2025 11:32

Może jego szkółka wypali lepiej niż ten cały campus.

12.09.2025 11:31

Lubiłem Shaqiriego. Grał super i był dobrym zmiennikiem. Grał na skrzydle, na 10 i chyba w jednym meczu grał na 9 (coś mi tam świata, że tak było). Szkoda, że tak szybko od nas odszedł.

11.09.2025 15:14

Ja nie wiem skąd skauci biorą tych graczy.

11.09.2025 15:12

1

Dla mnie gracz ok ale za rozsądne kasę.

11.09.2025 15:12

Oby jak najrzadziej spędzali czas u fizjoterapeutów/ ortopedów.

11.09.2025 15:11

Na spokojnie. Niech wpierw będą zdrowi w 100% a potem na boisko. Powolutku małymi krokami aby znowu coś tam nie strzeliło u nich.

11.09.2025 15:10

Dadzą radę. To są profesjonaliści.

11.09.2025 15:09

Nasz klub jest dumą Bawarii :)

11.09.2025 15:08

Głosujemy :)

11.09.2025 15:07

Niestety. Dla mnie zła data.

11.09.2025 15:07

Jeżeli kontuzje nie będą udręką to możemy wygrać LM. Wróci jeszcze Jamal i Davies (oby w formie byli) i będzie dobrze :)

11.09.2025 15:07

Chyba coś ostatnio Uliemu nie idzie. Niby chce dobrze a wychodzi całkiem inaczej.

10.09.2025 21:16

Bayern to dziecko Uliego. On nie skrzywdzi klubu.

10.09.2025 21:15

Coś mi się wydaję, że Manu może wrócić choć bardziej czekam na powrót Jamala.

10.09.2025 21:14

Powrót Manu do bramki repry to nie jest wcale taki głupi pomysł.

10.09.2025 21:14

Chyba jednak pożegna się ze stanowiskiem.

10.09.2025 21:13

No i super :)

10.09.2025 21:13

A co mają robić? Jak nie będą atakować to na pewno ten mecz przegrają.

10.09.2025 21:12

Oby tylko przez tą kontuzję nie zjechali ze swoimi umiejętnościami.

10.09.2025 21:12

Wolałbym aby to Woltemade do nas trafił niż Jackson.

10.09.2025 21:11

Brawo chłopaki :)

10.09.2025 21:10

Mam nadzieję, że rozwiej moje obawy. Powodzenia.

10.09.2025 21:10

Oby wyprostował naszych chłopaków :)

10.09.2025 21:10

Żałuję, że nie udało się ściągnąć Wirtza albo Simonsa. A tak to te transfery nie są takie złe.

10.09.2025 21:09

Tylko 3 pkt.

09.09.2025 23:47

Może na coś ten campus się przyda.

09.09.2025 23:47

Fajnie jakby do nas trafił. Ale podejrzewam, że jest wielu takich piekarzy jak Yamal.

09.09.2025 23:46

On będzie jeszcze lepszy.

09.09.2025 23:45

Wszystkie brami są piękne.

09.09.2025 23:45

Kimmich rozwinął się i to mocno.

09.09.2025 23:44

Może VK da mu szansę.

09.09.2025 23:44

Pożyjemy, zobaczymy. Mi się wydaję, że jednak zostanie.

09.09.2025 23:43

Z tego co pamiętam to Owen też nie przez całą karierę nie grał w PL.

09.09.2025 23:43

Tylko wygrana i umocnienie się na pozycji lidera.

09.09.2025 23:42

I dobrze. Poszedł tam gdzie może grać.

09.09.2025 23:41

Niech wszyscy z tych zgrupowań wrócą zdrowi.

09.09.2025 23:41

Nie. Ja go w Bayernie nie chcę.

09.09.2025 23:40

Wracaj do zdrowia. Czekamy na występ.

09.09.2025 23:29

Dzieję się tam na górze. Będą zmiany.

09.09.2025 23:29

Bayern go tak szybko nie puści. Poczeka do wygaśnięcia kontaktu i puści go za free.

09.09.2025 23:28

Oby się u nas sprawdził.

09.09.2025 23:27

Uli show.

09.09.2025 23:27

Brawo dziewczyny.

08.09.2025 16:08

Liczymy, że ten transfer będzie strzałem w 10. Ja sceptycznie do tego podchodziłem ale trzymam kciuki aby ten zawodnik dał nam dużo radości.

08.09.2025 16:08

Nie lepiej dać szansę młodym?

08.09.2025 16:07

Olisse to drugi Ribery :)

08.09.2025 16:07

Brawo Józek. Widać, że chłopak się rozwija.

08.09.2025 16:06

Fajnie jakby został.

08.09.2025 16:06

Pierwsza połowa tragiczna. po zmainach gra się zmieniła. Julek jeszcze musi szukać recepty na ten mały kryzys.

08.09.2025 16:05

Powodzenia.

08.09.2025 16:05

Czy te dwa dziadki kiedyś się pogodzą?

08.09.2025 16:04

Czas wykorzystać naszych młodziaków.

08.09.2025 16:04

I tak pewnie nie dowiemy się jakie tam u góry są relacje.

08.09.2025 16:04

Ja wierzę w naszą młodzież i powinni dostawać swoje szanse.

08.09.2025 16:03

I tak najważniejsze (zwłaszcza,że duża kasa poszła), żeby w Bayernie się sprawdził.

08.09.2025 16:03

Teraz powinno być lepiej. Dzisiaj Niemcy wygrają 5-0 :)

07.09.2025 12:24

Ja go nie lubię i nie chcę go w Bayernie

07.09.2025 12:24

Oby mój sceptycyzm co do tego transferu nie potwierdził się. życzę mu jak najlepiej.

07.09.2025 12:23

@Skobry
Ok. Zgoda. Tylko tam była całkiem inna kadra a na Euro 2024 to sędzia dał Hiszpanom awans. Gdyby to Niemcy awansowali to oni by się cieszyli z mistrza.
Julek od roku buduję nową kadrę i potrzeba czasu aby to zaczęło grać a o awans Niemców jestem spokojny.

07.09.2025 12:21

Jest się czym martwić.

06.09.2025 23:43

Oby tylko nic z tego nie wyszło. Ma wrócić do Bayernu zdrowy.

06.09.2025 23:43

1

Mi się wydaję, że to wypadek przy pracy. Teraz powinno być lepiej.
Zatrzymam się na chwilę przy Wirtzu. Chyba moje słowa jak na razie się sprawdzają, że PL nie jest dla niego. 3 mecz i nic. I powoli jego forma przekłada się na reprezentację.

06.09.2025 23:42

Jest wszechstronny i na 10 też daje radę :)

06.09.2025 23:40

To jest czas Uliego :)

06.09.2025 23:40

Olisse był najlepszy :)

06.09.2025 23:40

Gratki :)

06.09.2025 23:39

Jakoś nie mogę na tego gościa patrzeć. Kovac tak nie rozwalił zespołu jak Tuchel.

06.09.2025 23:39

1

Popraw swoje pudła i będzie z ciebie pociecha. Trzymaj się Luis.

06.09.2025 00:39

To było do przewidzenia. Kumpel Uligo to zostaje na stanowisku. Ciekawe kto odjedzie z Bayernu.

06.09.2025 00:38

Do boju chłopaki.

06.09.2025 00:36

Niech idzie jak najdalej od Bayernu. Szkoda, że odrzucili ofertę Juve.

06.09.2025 00:34

Był świetnym zmiennikiem. Szkoda, że odszedł.

06.09.2025 00:34

Tu mam wielki żal do władz Bayernu, że nie sprawdzili Simonsa. Gość nie tylko gra jako 10 ale też wymiata na skrzydle.

06.09.2025 00:32

Akurat tą pozycję mamy dobrze obsadzoną i nie trzeba nam nowego bramkarza.

06.09.2025 00:31

Teraz to takie spotkania będą coś w rodzaju gorące krzesła :D

06.09.2025 00:30

Ma dobrego nauczyciela.

06.09.2025 00:30

Było wiele nazwisk a skoczyło się jak zwykle.

06.09.2025 00:29

To fajnie z jego strony.

06.09.2025 00:28

Powodzenia :)

06.09.2025 00:28

Mi się wydaję, że to wypadek przy pracy. Takie rzeczy się zdarzają. Zobaczycie, że kolejny mecz Niemcy wygrają.

06.09.2025 00:27

Hahaha. Ledwo co przyszedł a już musi zrezygnować z paru meczy.

06.09.2025 00:25

Powodzenia :)

06.09.2025 00:24

Manu już prawie ma 40 na karku a gra jak natchniony. Barwo Manu.

06.09.2025 00:24

Szkoda, że nie dołączył do nas.

06.09.2025 00:23

Sceptycznie podchodzę do tego transferu ale życzę mu wszystkiego dobrego w Bayenie i mam nadzieję, że da nam dużo radości.

06.09.2025 00:22