Był solidnym obrońcą, Mógł na dłużej u nas zostać.
22.09.2025 15:03
VK wie co robi. Jego decyzje są słuszne.
22.09.2025 15:03
Oceniam tylko ostatnie 60 minut bop rzez F1 mecz zaczął być transmitowany od 60 minuty.
22.09.2025 15:01
Karl dobrze się rozwija i będą z niego ludzie. Dobrze, że mamy kogoś takiego. Czekam na jego pierwszą bramkę.
22.09.2025 15:00
1
@josh1982
Zgadzam się. Zrobił postępy. Rola zmiennika dobrze mu zrobiła bo ma więcej odpoczynku.
21.09.2025 10:11
Niech strzela ile się da choć rekordy GM czy RL chyba nie pobije.
21.09.2025 10:10
Dziewę się piłkarzom zwłaszcza młodym, że wybierają RM.
21.09.2025 10:09
Tak jak zawsze krytykowałem Kima to wczoraj zagrał na prawdę bardzo solidny mecz. Chyba rola zmiennika wyszła mu na dobre.
21.09.2025 10:08
1
4-1 to dobry wynik. Brawo chłopaki.
21.09.2025 10:07
Szkoda, że nie udało się obejrzeć pierwszych 30 min.
21.09.2025 10:06
Jak na razie NJ nic nie pokazał więc wątpię ale dajmy mu jeszcze czas a być może odpali.
21.09.2025 10:05
2-3 lata temu bym się cieszył gdyby do nas przyszedł. Teraz to już chyba nie warto go ściągać.
21.09.2025 10:04
Zgadzam się z przedmówcami. Ważne aby robił dobre liczby na boisku.
21.09.2025 10:03
2
Coś w tym jest :)
20.09.2025 10:03
Ale Kane zostaje więc nie ma sensu szukać nowego napastnika.
20.09.2025 10:03
Moim zdaniem VK powinien zrobić to co robił Alonso w B04. Na Puchary dawał drugiego bramkarza. W PN Urbig mógłby cały czas bronić.
20.09.2025 10:02
Ja uważam, że bardziej wartościowi piłkarze byli do wzięcia chociaż za Jackosona trzyam kciuki. Mam nadzieję, że będziemy mieli z niego pożytek.
20.09.2025 10:00
1
Też chcę aby ją utrzymał.
20.09.2025 09:58
1
Wiedział gdzie jest lepiej :)
20.09.2025 09:58
Będzie ogony grać. Taka jego rola.
20.09.2025 09:57
1
Bardzo się cieszę, że gra u nas. Takiego napastnika potrzebowaliśmy. Jakby poprawił technikę to byłby drugim Elberem.
19.09.2025 11:37
1
Ja bym go zostawił ale tylko za minimalną podwyżką bo i tak już dużo zarabia.
19.09.2025 11:36
Lipa. Oby szybko się wykurował.
19.09.2025 11:34
1
Nic mi nie będzie jak zagra 2-3 mecze na tej obronie. W kadrze przecież tam gra.
19.09.2025 11:33
Wygramy. Musimy wygrać :)
19.09.2025 11:31
Bayern zamiast szukać perełek w europie niech poszuka lepiej perełek w swoim Campusie.
19.09.2025 11:31
On jeszcze sobie pogra. Mam nadzieję tylko, że z korzyścią dla klubu.
19.09.2025 11:30
Dobrze jakby jednak został.
19.09.2025 11:28
Zrobił postęp a nowa pozycja widać mu leży. Barwo chłopie. Nie przestawaj zadziwiać.
19.09.2025 11:28
Jak wróci Jamal i Alphonso to Bayern będzie dużo lepszy.
19.09.2025 11:27
Wszyscy Ci co idą do Arabów to tylko po to aby sobie dorobić do emerytury.
19.09.2025 11:26
Każda wygrana Bayernu cieszy :)
19.09.2025 11:26
1
Piękna sprawa :)
18.09.2025 15:14
No to nie dobrze. Wystawi Boeya. Jak go widzę jak się porusza po boisku to aż oczy od tego bolą.
18.09.2025 15:14
1
Nie ważne ile strzeli ale znów zgranie armatkę :)
18.09.2025 15:13
Jakby co to jestem chętny :D :D :D
18.09.2025 15:12
1
Rośnie nam drugi Ribery :)
18.09.2025 15:12
1
Lubie takie oceny wystawiać :)
18.09.2025 15:10
Super :)
18.09.2025 15:09
Dobrze, że to nic poważnego. A jak jeden mecz w BL będzie musiał opuścić to nie będzie tragedii bo gramy z TSG i powinniśmy bez niego dać radę.
18.09.2025 15:09
1
To był świetny mecz. I do tego trafiłem z wynikiem :)
18.09.2025 15:07
No proszę. A to nie jest ostatni mecz Manu więc rekord będzie śrubowany.
18.09.2025 15:01
To, że Bayern odpadł to też melisy pecha. Nie byliśmy gorszą drużyną a VK robi świetną robotę.
18.09.2025 14:57
1
Do boju Panowie.
17.09.2025 20:36
Nikt tego nie rozumie.
17.09.2025 20:35
Wietz, Simons i teraz Wolte. Wielcy piłkarze a i tak poszli gdzie indziej. Szkoda, że Bayern stracił gdzieś to coś co sprawiało, że Bayernowi się nie odmawia.
17.09.2025 20:35
Oby ten transfer wypalił. Tego Jacksonowi i Bayernowi życzę.
17.09.2025 20:33
1
Bayern co roku jest faworytem.
17.09.2025 12:50
1
Skład super. Powinno wystarczyć :)
17.09.2025 12:50
Za wcześnie na wykup. Niech pokaże coś a potem go kupować.
17.09.2025 12:49
Oglądamy i wygrywamy :)
17.09.2025 12:49
Alphonso Davies i Jamal Musiala. Czekamy na Was.
17.09.2025 12:48
3-1 dla nas :)
17.09.2025 12:47
Niech już wraca bo widać, że go brakuje.
17.09.2025 12:47
Harry dziś ustrzeli dublet.
17.09.2025 12:47
Dawno LM nie wygraliśmy i czas to zmienić.
17.09.2025 12:46
Szkoda, że nie przyszedł do nas. Wolę go niż Jacksona.
17.09.2025 12:46
1
Jak co roku. Kiedyś trzeba będzie tam pojechać.
16.09.2025 15:06
1
Franek to był chyba najlepszy transfer jaki Bayern mógł dokonać. Facet sam wygrywał mecze, a jak jeszcze doszedł Arjen no to był wtedy zabójczy duet.
16.09.2025 15:05
Piłkarze teraz pokażą Uliemu, że się mylił :)
16.09.2025 15:04
1
A ja jednak wolę stary system. 8 grup i jechane.
16.09.2025 15:03
Oby tylko Boey go nie zastąpił. Już wolę jakiegoś młokosa z rezerw niż niego.
16.09.2025 15:03
Wszyscy czekamy na en mecz.
16.09.2025 15:02
I dobrze. Widać też, że Gnabry dobrze się czuję na 10.
16.09.2025 15:02
Wszyscy kibice czekają na ten mecz.
16.09.2025 15:01
Jakoś jestem spokojny. Wygramy.
16.09.2025 15:01
Co roku są te same typy i co jakiś czas jest niespodzianka.
16.09.2025 15:01
Taki talent trzeba szlifować. Widać w nim potencjał i lada moment może być podstawowym graczem.
16.09.2025 15:00
Oby tylko Boey nie grał za niego.
16.09.2025 14:59
Kiedyś wszyscy najlepsi szli do Włoch. Potem do Hiszpanii. Teraz do Anglii. No to może za jakiś czas będą szli do Niemiec.
16.09.2025 14:58
Wygramy. Wierzę w to.
15.09.2025 14:20
1
Mamy lepszy zespól niż rok temu więc raczej powinniśmy ominąć baraże.
15.09.2025 14:20
1
Coś czuję, że będziemy górą.
15.09.2025 14:19
Lukeba tak ale co do Guehi to mam małe wątpliwości.
15.09.2025 14:19
On ma umowę do 2029. może lepiej aneks do tego kontraktu no chyba, że przedłużą przynajmniej do 2034r. :)
15.09.2025 14:17
Poczekajmy do wiosny. Wtedy będziemy więcej wiedzieć.
15.09.2025 14:15
Coś za często Bayern zmienia te koszulki. Jedna na 2 sezony i potem zmiana.
15.09.2025 14:14
Transfery ok. Szkoda, że nie wyszło z Wirtzem i szkoda, że Bayern olał sprawę z Simonsem.
15.09.2025 14:14
I dobrze, że do nas nie trafił.
15.09.2025 14:13
Witamy i powodzenia :)
15.09.2025 14:12
Może VK spróbuje ustawić 2 napastników i grę bez 10.
15.09.2025 14:11
Ja bym przedłużył jeśli reszta sezonu będzie podobna. Szkoda tylko, że tak dużo zrabia.
14.09.2025 19:12
Sędzie chyba nie chciał bardziej pogrążyć HSV.
14.09.2025 19:11
Lukeba. Jestem na tak :)
14.09.2025 19:09
Brawo Luiz. Oby tak dalej.
14.09.2025 19:09
Brawo Tomek.
14.09.2025 15:50
Dziękujemy za wszystko.
14.09.2025 15:48
Niestety ale trochę zjechał z formą. Mam nadzieję, ze ją odbuduje i kontuzje będą go omijać.
Ja w niego wierzę.
14.09.2025 15:48
Powodzenia dla tych co zgłosili
14.09.2025 15:46
100 LAT Tomek.
14.09.2025 15:45
Piękny meczyk.
14.09.2025 15:44
Dziś każdy dostał dobrą ocenę.
14.09.2025 15:40
Oby to nic poważnego nie było. Szkoda, że tak krótko zagrał.
14.09.2025 15:39
Ilu to już było piłkarzy co kończyli z kadrą a potem wracali. Ale tu akurat Manu nie rzuca słow na wiatr i pewnie już go nie zobaczymy w kadrze Niemiec.
14.09.2025 15:39
Aż miło się oglądało ten mecz. Wiem, że HSV nie jest wymagającym przeciwnikiem ale podobało mi się to co wczoraj zobaczyłem.
14.09.2025 15:37
1
Brawo Panowie. Bramka Gnabrego... palce lizać.
13.09.2025 21:42
Super, że młodzi dostali swoje szansy i myślę, że je wykorzystali.
13.09.2025 21:42
Jeżeli mam porównać jakim trenerem był Tuchel a Kompany no to wiadomo kto jest górą. VK dobrą pracę wykonuję i mam nadzieję, że dzięki niemu Bayern będzie zdobywać sukcesy jak to było chociażby za Juppa czy Hansiego.
13.09.2025 21:41
Jest ELEVEN jest Bundesliga :)
13.09.2025 13:54
Mam nadzieję, że zostanie ale jeśli już odejdzie to ja na jego miejscu widziałbym Nico Schlotterbecka.
Był solidnym obrońcą, Mógł na dłużej u nas zostać.
22.09.2025 15:03
VK wie co robi. Jego decyzje są słuszne.
22.09.2025 15:03
Oceniam tylko ostatnie 60 minut bop rzez F1 mecz zaczął być transmitowany od 60 minuty.
22.09.2025 15:01
Karl dobrze się rozwija i będą z niego ludzie. Dobrze, że mamy kogoś takiego. Czekam na jego pierwszą bramkę.
22.09.2025 15:00
@josh1982
Zgadzam się. Zrobił postępy. Rola zmiennika dobrze mu zrobiła bo ma więcej odpoczynku.
21.09.2025 10:11
Niech strzela ile się da choć rekordy GM czy RL chyba nie pobije.
21.09.2025 10:10
Dziewę się piłkarzom zwłaszcza młodym, że wybierają RM.
21.09.2025 10:09
Tak jak zawsze krytykowałem Kima to wczoraj zagrał na prawdę bardzo solidny mecz. Chyba rola zmiennika wyszła mu na dobre.
21.09.2025 10:08
4-1 to dobry wynik. Brawo chłopaki.
21.09.2025 10:07
Szkoda, że nie udało się obejrzeć pierwszych 30 min.
21.09.2025 10:06
Jak na razie NJ nic nie pokazał więc wątpię ale dajmy mu jeszcze czas a być może odpali.
21.09.2025 10:05
2-3 lata temu bym się cieszył gdyby do nas przyszedł. Teraz to już chyba nie warto go ściągać.
21.09.2025 10:04
Zgadzam się z przedmówcami. Ważne aby robił dobre liczby na boisku.
21.09.2025 10:03
Coś w tym jest :)
20.09.2025 10:03
Ale Kane zostaje więc nie ma sensu szukać nowego napastnika.
20.09.2025 10:03
Moim zdaniem VK powinien zrobić to co robił Alonso w B04. Na Puchary dawał drugiego bramkarza. W PN Urbig mógłby cały czas bronić.
20.09.2025 10:02
Ja uważam, że bardziej wartościowi piłkarze byli do wzięcia chociaż za Jackosona trzyam kciuki. Mam nadzieję, że będziemy mieli z niego pożytek.
20.09.2025 10:00
Też chcę aby ją utrzymał.
20.09.2025 09:58
Wiedział gdzie jest lepiej :)
20.09.2025 09:58
Będzie ogony grać. Taka jego rola.
20.09.2025 09:57
Bardzo się cieszę, że gra u nas. Takiego napastnika potrzebowaliśmy. Jakby poprawił technikę to byłby drugim Elberem.
19.09.2025 11:37
Ja bym go zostawił ale tylko za minimalną podwyżką bo i tak już dużo zarabia.
19.09.2025 11:36
Lipa. Oby szybko się wykurował.
19.09.2025 11:34
Nic mi nie będzie jak zagra 2-3 mecze na tej obronie. W kadrze przecież tam gra.
19.09.2025 11:33
Wygramy. Musimy wygrać :)
19.09.2025 11:31
Bayern zamiast szukać perełek w europie niech poszuka lepiej perełek w swoim Campusie.
19.09.2025 11:31
On jeszcze sobie pogra. Mam nadzieję tylko, że z korzyścią dla klubu.
19.09.2025 11:30
Dobrze jakby jednak został.
19.09.2025 11:28
Zrobił postęp a nowa pozycja widać mu leży. Barwo chłopie. Nie przestawaj zadziwiać.
19.09.2025 11:28
Jak wróci Jamal i Alphonso to Bayern będzie dużo lepszy.
19.09.2025 11:27
Wszyscy Ci co idą do Arabów to tylko po to aby sobie dorobić do emerytury.
19.09.2025 11:26
Każda wygrana Bayernu cieszy :)
19.09.2025 11:26
Piękna sprawa :)
18.09.2025 15:14
No to nie dobrze. Wystawi Boeya. Jak go widzę jak się porusza po boisku to aż oczy od tego bolą.
18.09.2025 15:14
Nie ważne ile strzeli ale znów zgranie armatkę :)
18.09.2025 15:13
Jakby co to jestem chętny :D :D :D
18.09.2025 15:12
Rośnie nam drugi Ribery :)
18.09.2025 15:12
Lubie takie oceny wystawiać :)
18.09.2025 15:10
Super :)
18.09.2025 15:09
Dobrze, że to nic poważnego. A jak jeden mecz w BL będzie musiał opuścić to nie będzie tragedii bo gramy z TSG i powinniśmy bez niego dać radę.
18.09.2025 15:09
To był świetny mecz. I do tego trafiłem z wynikiem :)
18.09.2025 15:07
No proszę. A to nie jest ostatni mecz Manu więc rekord będzie śrubowany.
18.09.2025 15:01
To, że Bayern odpadł to też melisy pecha. Nie byliśmy gorszą drużyną a VK robi świetną robotę.
18.09.2025 14:57
Do boju Panowie.
17.09.2025 20:36
Nikt tego nie rozumie.
17.09.2025 20:35
Wietz, Simons i teraz Wolte. Wielcy piłkarze a i tak poszli gdzie indziej. Szkoda, że Bayern stracił gdzieś to coś co sprawiało, że Bayernowi się nie odmawia.
17.09.2025 20:35
Oby ten transfer wypalił. Tego Jacksonowi i Bayernowi życzę.
17.09.2025 20:33
Bayern co roku jest faworytem.
17.09.2025 12:50
Skład super. Powinno wystarczyć :)
17.09.2025 12:50
Za wcześnie na wykup. Niech pokaże coś a potem go kupować.
17.09.2025 12:49
Oglądamy i wygrywamy :)
17.09.2025 12:49
Alphonso Davies i Jamal Musiala. Czekamy na Was.
17.09.2025 12:48
3-1 dla nas :)
17.09.2025 12:47
Niech już wraca bo widać, że go brakuje.
17.09.2025 12:47
Harry dziś ustrzeli dublet.
17.09.2025 12:47
Dawno LM nie wygraliśmy i czas to zmienić.
17.09.2025 12:46
Szkoda, że nie przyszedł do nas. Wolę go niż Jacksona.
17.09.2025 12:46
Jak co roku. Kiedyś trzeba będzie tam pojechać.
16.09.2025 15:06
Franek to był chyba najlepszy transfer jaki Bayern mógł dokonać. Facet sam wygrywał mecze, a jak jeszcze doszedł Arjen no to był wtedy zabójczy duet.
16.09.2025 15:05
Piłkarze teraz pokażą Uliemu, że się mylił :)
16.09.2025 15:04
A ja jednak wolę stary system. 8 grup i jechane.
16.09.2025 15:03
Oby tylko Boey go nie zastąpił. Już wolę jakiegoś młokosa z rezerw niż niego.
16.09.2025 15:03
Wszyscy czekamy na en mecz.
16.09.2025 15:02
I dobrze. Widać też, że Gnabry dobrze się czuję na 10.
16.09.2025 15:02
Wszyscy kibice czekają na ten mecz.
16.09.2025 15:01
Jakoś jestem spokojny. Wygramy.
16.09.2025 15:01
Co roku są te same typy i co jakiś czas jest niespodzianka.
16.09.2025 15:01
Taki talent trzeba szlifować. Widać w nim potencjał i lada moment może być podstawowym graczem.
16.09.2025 15:00
Oby tylko Boey nie grał za niego.
16.09.2025 14:59
Kiedyś wszyscy najlepsi szli do Włoch. Potem do Hiszpanii. Teraz do Anglii. No to może za jakiś czas będą szli do Niemiec.
16.09.2025 14:58
Wygramy. Wierzę w to.
15.09.2025 14:20
Mamy lepszy zespól niż rok temu więc raczej powinniśmy ominąć baraże.
15.09.2025 14:20
Coś czuję, że będziemy górą.
15.09.2025 14:19
Lukeba tak ale co do Guehi to mam małe wątpliwości.
15.09.2025 14:19
On ma umowę do 2029. może lepiej aneks do tego kontraktu no chyba, że przedłużą przynajmniej do 2034r. :)
15.09.2025 14:17
Poczekajmy do wiosny. Wtedy będziemy więcej wiedzieć.
15.09.2025 14:15
Coś za często Bayern zmienia te koszulki. Jedna na 2 sezony i potem zmiana.
15.09.2025 14:14
Transfery ok. Szkoda, że nie wyszło z Wirtzem i szkoda, że Bayern olał sprawę z Simonsem.
15.09.2025 14:14
I dobrze, że do nas nie trafił.
15.09.2025 14:13
Witamy i powodzenia :)
15.09.2025 14:12
Może VK spróbuje ustawić 2 napastników i grę bez 10.
15.09.2025 14:11
Ja bym przedłużył jeśli reszta sezonu będzie podobna. Szkoda tylko, że tak dużo zrabia.
14.09.2025 19:12
Sędzie chyba nie chciał bardziej pogrążyć HSV.
14.09.2025 19:11
Lukeba. Jestem na tak :)
14.09.2025 19:09
Brawo Luiz. Oby tak dalej.
14.09.2025 19:09
Brawo Tomek.
14.09.2025 15:50
Dziękujemy za wszystko.
14.09.2025 15:48
Niestety ale trochę zjechał z formą. Mam nadzieję, ze ją odbuduje i kontuzje będą go omijać.
Ja w niego wierzę.
14.09.2025 15:48
Powodzenia dla tych co zgłosili
14.09.2025 15:46
100 LAT Tomek.
14.09.2025 15:45
Piękny meczyk.
14.09.2025 15:44
Dziś każdy dostał dobrą ocenę.
14.09.2025 15:40
Oby to nic poważnego nie było. Szkoda, że tak krótko zagrał.
14.09.2025 15:39
Ilu to już było piłkarzy co kończyli z kadrą a potem wracali. Ale tu akurat Manu nie rzuca słow na wiatr i pewnie już go nie zobaczymy w kadrze Niemiec.
14.09.2025 15:39
Aż miło się oglądało ten mecz. Wiem, że HSV nie jest wymagającym przeciwnikiem ale podobało mi się to co wczoraj zobaczyłem.
14.09.2025 15:37
Brawo Panowie. Bramka Gnabrego... palce lizać.
13.09.2025 21:42
Super, że młodzi dostali swoje szansy i myślę, że je wykorzystali.
13.09.2025 21:42
Jeżeli mam porównać jakim trenerem był Tuchel a Kompany no to wiadomo kto jest górą. VK dobrą pracę wykonuję i mam nadzieję, że dzięki niemu Bayern będzie zdobywać sukcesy jak to było chociażby za Juppa czy Hansiego.
13.09.2025 21:41
Jest ELEVEN jest Bundesliga :)
13.09.2025 13:54
Mam nadzieję, że zostanie ale jeśli już odejdzie to ja na jego miejscu widziałbym Nico Schlotterbecka.
13.09.2025 13:52