DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 36

Był solidnym obrońcą, Mógł na dłużej u nas zostać.

22.09.2025 15:03

VK wie co robi. Jego decyzje są słuszne.

22.09.2025 15:03

Oceniam tylko ostatnie 60 minut bop rzez F1 mecz zaczął być transmitowany od 60 minuty.

22.09.2025 15:01

Karl dobrze się rozwija i będą z niego ludzie. Dobrze, że mamy kogoś takiego. Czekam na jego pierwszą bramkę.

22.09.2025 15:00

1

@josh1982
Zgadzam się. Zrobił postępy. Rola zmiennika dobrze mu zrobiła bo ma więcej odpoczynku.

21.09.2025 10:11

Niech strzela ile się da choć rekordy GM czy RL chyba nie pobije.

21.09.2025 10:10

Dziewę się piłkarzom zwłaszcza młodym, że wybierają RM.

21.09.2025 10:09

Tak jak zawsze krytykowałem Kima to wczoraj zagrał na prawdę bardzo solidny mecz. Chyba rola zmiennika wyszła mu na dobre.

21.09.2025 10:08

1

4-1 to dobry wynik. Brawo chłopaki.

21.09.2025 10:07

Szkoda, że nie udało się obejrzeć pierwszych 30 min.

21.09.2025 10:06

Jak na razie NJ nic nie pokazał więc wątpię ale dajmy mu jeszcze czas a być może odpali.

21.09.2025 10:05

2-3 lata temu bym się cieszył gdyby do nas przyszedł. Teraz to już chyba nie warto go ściągać.

21.09.2025 10:04

Zgadzam się z przedmówcami. Ważne aby robił dobre liczby na boisku.

21.09.2025 10:03

2

Coś w tym jest :)

20.09.2025 10:03

Ale Kane zostaje więc nie ma sensu szukać nowego napastnika.

20.09.2025 10:03

Moim zdaniem VK powinien zrobić to co robił Alonso w B04. Na Puchary dawał drugiego bramkarza. W PN Urbig mógłby cały czas bronić.

20.09.2025 10:02

Ja uważam, że bardziej wartościowi piłkarze byli do wzięcia chociaż za Jackosona trzyam kciuki. Mam nadzieję, że będziemy mieli z niego pożytek.

20.09.2025 10:00

1

Też chcę aby ją utrzymał.

20.09.2025 09:58

1

Wiedział gdzie jest lepiej :)

20.09.2025 09:58

Będzie ogony grać. Taka jego rola.

20.09.2025 09:57

1

Bardzo się cieszę, że gra u nas. Takiego napastnika potrzebowaliśmy. Jakby poprawił technikę to byłby drugim Elberem.

19.09.2025 11:37

1

Ja bym go zostawił ale tylko za minimalną podwyżką bo i tak już dużo zarabia.

19.09.2025 11:36

Lipa. Oby szybko się wykurował.

19.09.2025 11:34

1

Nic mi nie będzie jak zagra 2-3 mecze na tej obronie. W kadrze przecież tam gra.

19.09.2025 11:33

Wygramy. Musimy wygrać :)

19.09.2025 11:31

Bayern zamiast szukać perełek w europie niech poszuka lepiej perełek w swoim Campusie.

19.09.2025 11:31

On jeszcze sobie pogra. Mam nadzieję tylko, że z korzyścią dla klubu.

19.09.2025 11:30

Dobrze jakby jednak został.

19.09.2025 11:28

Zrobił postęp a nowa pozycja widać mu leży. Barwo chłopie. Nie przestawaj zadziwiać.

19.09.2025 11:28

Jak wróci Jamal i Alphonso to Bayern będzie dużo lepszy.

19.09.2025 11:27

Wszyscy Ci co idą do Arabów to tylko po to aby sobie dorobić do emerytury.

19.09.2025 11:26

Każda wygrana Bayernu cieszy :)

19.09.2025 11:26

1

Piękna sprawa :)

18.09.2025 15:14

No to nie dobrze. Wystawi Boeya. Jak go widzę jak się porusza po boisku to aż oczy od tego bolą.

18.09.2025 15:14

1

Nie ważne ile strzeli ale znów zgranie armatkę :)

18.09.2025 15:13

Jakby co to jestem chętny :D :D :D

18.09.2025 15:12

1

Rośnie nam drugi Ribery :)

18.09.2025 15:12

1

Lubie takie oceny wystawiać :)

18.09.2025 15:10

Super :)

18.09.2025 15:09

Dobrze, że to nic poważnego. A jak jeden mecz w BL będzie musiał opuścić to nie będzie tragedii bo gramy z TSG i powinniśmy bez niego dać radę.

18.09.2025 15:09

1

To był świetny mecz. I do tego trafiłem z wynikiem :)

18.09.2025 15:07

No proszę. A to nie jest ostatni mecz Manu więc rekord będzie śrubowany.

18.09.2025 15:01

To, że Bayern odpadł to też melisy pecha. Nie byliśmy gorszą drużyną a VK robi świetną robotę.

18.09.2025 14:57

1

Do boju Panowie.

17.09.2025 20:36

Nikt tego nie rozumie.

17.09.2025 20:35

Wietz, Simons i teraz Wolte. Wielcy piłkarze a i tak poszli gdzie indziej. Szkoda, że Bayern stracił gdzieś to coś co sprawiało, że Bayernowi się nie odmawia.

17.09.2025 20:35

Oby ten transfer wypalił. Tego Jacksonowi i Bayernowi życzę.

17.09.2025 20:33

1

Bayern co roku jest faworytem.

17.09.2025 12:50

1

Skład super. Powinno wystarczyć :)

17.09.2025 12:50

Za wcześnie na wykup. Niech pokaże coś a potem go kupować.

17.09.2025 12:49

Oglądamy i wygrywamy :)

17.09.2025 12:49

Alphonso Davies i Jamal Musiala. Czekamy na Was.

17.09.2025 12:48

3-1 dla nas :)

17.09.2025 12:47

Niech już wraca bo widać, że go brakuje.

17.09.2025 12:47

Harry dziś ustrzeli dublet.

17.09.2025 12:47

Dawno LM nie wygraliśmy i czas to zmienić.

17.09.2025 12:46

Szkoda, że nie przyszedł do nas. Wolę go niż Jacksona.

17.09.2025 12:46

1

Jak co roku. Kiedyś trzeba będzie tam pojechać.

16.09.2025 15:06

1

Franek to był chyba najlepszy transfer jaki Bayern mógł dokonać. Facet sam wygrywał mecze, a jak jeszcze doszedł Arjen no to był wtedy zabójczy duet.

16.09.2025 15:05

Piłkarze teraz pokażą Uliemu, że się mylił :)

16.09.2025 15:04

1

A ja jednak wolę stary system. 8 grup i jechane.

16.09.2025 15:03

Oby tylko Boey go nie zastąpił. Już wolę jakiegoś młokosa z rezerw niż niego.

16.09.2025 15:03

Wszyscy czekamy na en mecz.

16.09.2025 15:02

I dobrze. Widać też, że Gnabry dobrze się czuję na 10.

16.09.2025 15:02

Wszyscy kibice czekają na ten mecz.

16.09.2025 15:01

Jakoś jestem spokojny. Wygramy.

16.09.2025 15:01

Co roku są te same typy i co jakiś czas jest niespodzianka.

16.09.2025 15:01

Taki talent trzeba szlifować. Widać w nim potencjał i lada moment może być podstawowym graczem.

16.09.2025 15:00

Oby tylko Boey nie grał za niego.

16.09.2025 14:59

Kiedyś wszyscy najlepsi szli do Włoch. Potem do Hiszpanii. Teraz do Anglii. No to może za jakiś czas będą szli do Niemiec.

16.09.2025 14:58

Wygramy. Wierzę w to.

15.09.2025 14:20

1

Mamy lepszy zespól niż rok temu więc raczej powinniśmy ominąć baraże.

15.09.2025 14:20

1

Coś czuję, że będziemy górą.

15.09.2025 14:19

Lukeba tak ale co do Guehi to mam małe wątpliwości.

15.09.2025 14:19

On ma umowę do 2029. może lepiej aneks do tego kontraktu no chyba, że przedłużą przynajmniej do 2034r. :)

15.09.2025 14:17

Poczekajmy do wiosny. Wtedy będziemy więcej wiedzieć.

15.09.2025 14:15

Coś za często Bayern zmienia te koszulki. Jedna na 2 sezony i potem zmiana.

15.09.2025 14:14

Transfery ok. Szkoda, że nie wyszło z Wirtzem i szkoda, że Bayern olał sprawę z Simonsem.

15.09.2025 14:14

I dobrze, że do nas nie trafił.

15.09.2025 14:13

Witamy i powodzenia :)

15.09.2025 14:12

Może VK spróbuje ustawić 2 napastników i grę bez 10.

15.09.2025 14:11

Ja bym przedłużył jeśli reszta sezonu będzie podobna. Szkoda tylko, że tak dużo zrabia.

14.09.2025 19:12

Sędzie chyba nie chciał bardziej pogrążyć HSV.

14.09.2025 19:11

Lukeba. Jestem na tak :)

14.09.2025 19:09

Brawo Luiz. Oby tak dalej.

14.09.2025 19:09

Brawo Tomek.

14.09.2025 15:50

Dziękujemy za wszystko.

14.09.2025 15:48

Niestety ale trochę zjechał z formą. Mam nadzieję, ze ją odbuduje i kontuzje będą go omijać.
Ja w niego wierzę.

14.09.2025 15:48

Powodzenia dla tych co zgłosili

14.09.2025 15:46

100 LAT Tomek.

14.09.2025 15:45

Piękny meczyk.

14.09.2025 15:44

Dziś każdy dostał dobrą ocenę.

14.09.2025 15:40

Oby to nic poważnego nie było. Szkoda, że tak krótko zagrał.

14.09.2025 15:39

Ilu to już było piłkarzy co kończyli z kadrą a potem wracali. Ale tu akurat Manu nie rzuca słow na wiatr i pewnie już go nie zobaczymy w kadrze Niemiec.

14.09.2025 15:39

Aż miło się oglądało ten mecz. Wiem, że HSV nie jest wymagającym przeciwnikiem ale podobało mi się to co wczoraj zobaczyłem.

14.09.2025 15:37

1

Brawo Panowie. Bramka Gnabrego... palce lizać.

13.09.2025 21:42

Super, że młodzi dostali swoje szansy i myślę, że je wykorzystali.

13.09.2025 21:42

Jeżeli mam porównać jakim trenerem był Tuchel a Kompany no to wiadomo kto jest górą. VK dobrą pracę wykonuję i mam nadzieję, że dzięki niemu Bayern będzie zdobywać sukcesy jak to było chociażby za Juppa czy Hansiego.

13.09.2025 21:41

Jest ELEVEN jest Bundesliga :)

13.09.2025 13:54

Mam nadzieję, że zostanie ale jeśli już odejdzie to ja na jego miejscu widziałbym Nico Schlotterbecka.

13.09.2025 13:52