DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 35

My już mamy następcę Manu. Urbig.

30.09.2025 08:30

Witamy i życzymy powodzenia.

30.09.2025 08:29

No i ok. Lepiej aby był gotowy na 100% niż ryzykować kontuzją.

30.09.2025 08:29

Dobrze się się dogadali.

30.09.2025 08:28

Tah mi trochę przypomina grę Jeroma Boatenga.

30.09.2025 08:28

Co dziennie pojawia się ten artykuł o sondzie.

30.09.2025 08:25

Myślę, że już niedługo przyjdzie taki mecz i Mike wystąpi w pierwszej 11. Te parę minut w ostatnim meczu zrobił na mnie wrażenie.

30.09.2025 08:25

Nie ważne czy to jest zespól z Cypru czy z Anglii to gramy na 100%. Nikogo nie można lekceważyć.

30.09.2025 08:24

Już widać tą komunikację między Diazem a innymi piłkarzami. Jeszcze parę treningów i będzie jeszcze lepiej zwłaszcza z skutecznością.

30.09.2025 08:23

Tylko niech nie przesadzają z tymi meczami bo kontuzje mogą przyjść.

28.09.2025 17:59

Może być to ciekawy pomysł.

28.09.2025 17:58

Nick Woltemade za Kane przyjdzie :D :D :D

28.09.2025 17:57

Jak dobra kasa to go sprzedawać, tylko szkoda go trochę będzie. Ale z drugiej strony Upa chce gigantycznej podwyżki na co Bayern nie chce się zgodzić.

28.09.2025 17:56

Czy jest konflikt, czy go nie ma i tak wiele rzeczy jest ukrywanych i nigdy pewnie o tym się nie dowiemy.

28.09.2025 17:55

Jest na emeryturze i niech ona mu służy.

28.09.2025 17:54

1

W drugie połowie zagrał bardzo dobrze. Oby tak dalej :)

28.09.2025 17:52

1

Urbig będzie numerem 1.

27.09.2025 20:13

1

Trzymaj się. Szybkiego powrotu do zdrowia.

27.09.2025 20:12

Takie oceny lubię wystawiać.

27.09.2025 20:10

1

Jest to możliwe ale będzie bardzo ciężko tego dokonać. Powodzenia Harry.

27.09.2025 20:10

1

Każdy potrzebuje odpoczynku. Prędzej czy później zobaczymy Kane siedzącego na ławce.

27.09.2025 20:09

To był bardzo dobry mecz.

27.09.2025 20:08

Dobrze. Niech stawia na młodzież.

27.09.2025 20:07

No i chyba temat ewentualnego transferu upadł.

27.09.2025 20:06

A mi te koszulki z białym M się podobają choć te jednolite czerwone były najlepsze.

27.09.2025 09:45

Wielkie brawa dla bramkarza Werderu. Solidny występ.

27.09.2025 09:44

A to jeszcze nie koniec. Wątpię czy przekroczy 40 bramek w sezonie ale mocno się zbliży się do tej granicy.

27.09.2025 09:43

1

Kane dobrze czuję się w Monachium. Nic nie mówi o odejściu. Ma chyba jeszcze 2 lata ważny kontakt i jeśli forma się utrzyma będzie on przedłużony.

27.09.2025 09:42

4-0. i pięknie :) A mogło być przynajmniej 7-0. Brawo dla bramkarza Werderu.

27.09.2025 09:41

Trochę sceptycznie podchodziłem do zatrudnienia VK. Wołałem aby Flick do nas wrócił. Jednak widać ogromną pracę Kompanego i jak na razie wygląda to wspaniale. Widać jeszcze małe niedociągnięcia ale to da się poprawić :)

27.09.2025 09:40

1

Pamiętam te lata. Bayern wtedy zaszalał na rynku transferowym. Duet Toni- Klose był wspaniały.

26.09.2025 15:13

1

Może w końcu się dogadają.

26.09.2025 15:12

Może dostanie szansę na parę minut jak wynik będzie niezagrożony. Byłby najmłodszym piłkarzem Bayernu, który zagrał w pierwszej drużynie ale raczej nie zobaczymy go. Myślę jednak, że warto to nazwisko zapamiętać.

26.09.2025 15:12

Jak dla mnie to może przyjść.

26.09.2025 13:27

I niech tam już zostanie.

26.09.2025 13:25

1

Mam nadzieję, że już F1 nie zakłóci meczu Bayernu.

26.09.2025 13:25

Może lepiej nie ryzykować. Boję się, że po meczu z Werderem przerwa będzie dłuższa.

26.09.2025 13:21

Zdrówka panowie. Wracajcie do zdrowia jak najszybciej.

26.09.2025 13:20

Mi tylko żal, że ani Wirtza, ani Simonsa (wystarczyłby jeden z nich) nie udało się ściągnąć. Za to mamy Jacksona, który jak na razie nic nie pokazuje.

26.09.2025 13:20

Już dawno obstawione. Czekamy na 3 punkty.

26.09.2025 13:16

A to akurat dobrze, że do nas nie trafił.

26.09.2025 13:16

Takich piłkarzy jak Wirtz trzeba ściągać.
A przy okazji Wirtza to na razie robi "super" liczby. Mówiłem, że BL jest inna od PL i ciężko jest tam coś zdziałać piłkarzom, którzy grali w Niemczech.

26.09.2025 13:15

Coś czuję, że odejdzie bo Liverpool nie oszczędza jak Bayern i będą mogli dać większą kasę.

26.09.2025 13:13

Mimo tej bramki nadal nie chcę go w Bayernie.

26.09.2025 13:11

Ciekawe co powie zimą lub na wiosnę jak połowa zespołu będzie kontuzję leczyć. Cały czas tym samym składem gramy i daleko w taki sposób nie zajedziemy.

26.09.2025 13:10

To miłe z jego strony.

26.09.2025 13:09

1

Jak patrzę na jego grę to nie powiem czego dostaję. VK za niego może wystawić 17 latka z rezerw i pewnie efekt będzie podobny ale chociaż młody będzie chciał się wykazać i da z siebie 100%.

25.09.2025 14:11

Dobrze, że skupia się na sezonie. Na transfery (oby nie) przyjdzie jeszcze czas.

25.09.2025 14:09

Boję się, że Upa odejdzie bo Bayern szuka oszczędności.

25.09.2025 14:09

Zrobił postępy i już zaczęły się interesować się inne kluby. Mam jednak nadzieję, że zostanie w Bayernie.

25.09.2025 14:08

100 LAT KHR.

25.09.2025 14:07

1

Niestety ale nie dał rady. Próbował i mu nie wyszło.

25.09.2025 09:40

Idziemy po kolejne 3 pkt.

25.09.2025 09:39

Mało realne. Chyba, że zostanie królem strzelców BL i mundialu za rok to może będzie brany wtedy pod uwagę.

25.09.2025 09:39

1

Fajne były kiedyś te kwoty :)

25.09.2025 09:38

1

Kane to coś więcej niż piłkarza. Dobrze, że mamy takiego gracza u siebie.

25.09.2025 09:34

1

Dobra forma się trzyma i niech tak pozostanie.

25.09.2025 09:34

1

Czekamy na Was. Jamal niech też szybko wraca.

25.09.2025 09:33

1

Jak na razie gość nic nie pokazał. Jak tak dalej będzie to oddałbym go bez żalu.

25.09.2025 09:33

Był wicekapitanem w B04 więc to chyba dobry wybór na włączenie go do rady.

25.09.2025 09:33

Powinien całkowicie wyleczyć kontuzję i wtedy niech gra. Może jednak selekcjoner da mu czas aby wyleczył uraz.

25.09.2025 09:31

VK dojrzewa jako trener i robi dobrą robotę w Bayernie.

24.09.2025 15:25

Pewnie czeka na oferty innych klubów. Niestety ale to jest typ piłkarza dla którego liczy się kasa a nie miłość do klubu.

24.09.2025 15:24

On tu już w Monachium zostanie.

24.09.2025 15:22

Ja bym na Werder jeszcze go nie wystawiał. Niech ta kontuzja się w 100% zagoi.

24.09.2025 15:22

Coraz bardziej mi się podoba postawa VK.

24.09.2025 15:20

Zaraz Realiki, Paryżanki i inne zadłużone wynalazki będą miały na niego chrapkę. Szkoda byłoby takiego gracza stracić.

24.09.2025 09:38

Nikt nie zdobędzie bo nikt na poważnie nie traktuję BL.

24.09.2025 09:37

Powodzenia. Oby praca okazała się owocna.

24.09.2025 09:35

Brawo dziewczyny.

24.09.2025 09:34

I tak potem wspólnie zapalą cygaro i będą świętować sukcesy Bayernu.

24.09.2025 09:34

1

I trzeba było go puścić za każdym razem jak chciał odejść. On i tak BvB i Bayern traktował jak przystanek w karierze.

24.09.2025 09:33

Jamal. Następny do wyzdrowienia będziesz Ty.

24.09.2025 09:32

50+1 to jest hamulec dla arabów, którzy mają chrapkę na niektóre drużyny z BL. z drugie strony trzeba trochę zmienić zasady aby kluby mogły się m.in. bogacić.

24.09.2025 09:31

Niech go biorą. Byle już u nas nie grał.

24.09.2025 09:29

Szkoda bo na takie zespoły (z całym szacunkiem dla Werderu) można stawiać na Urbiga.

24.09.2025 09:28

Jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku i by tak dalej szło. VK robi dobrą robotę w Bayernie.

24.09.2025 09:27

Chłopak dobrze się rozwija. Pamiętam jak stawiał pierwsze kroki w Bayernie a jak gra teraz. Duży postęp i kadra jak najbardziej zasłużona.

24.09.2025 09:26

On już i tak zarabia duże pieniądze. Niech dostanie maks 1 mln za sezon i ani euro więcej.

24.09.2025 09:25

Werder jest nieobliczalny ale myślę ,że damy radę będzie dużo bramek.

24.09.2025 09:24

Ta cała ZP zrobiła się śmieszna. Ja już od dawna przestałem to oglądać i śledzić.

24.09.2025 09:23

Zgadzam się. Tu Kane powinien zakończyć karierę.

23.09.2025 10:43

Wracaj do zdrowia Tomek.

23.09.2025 10:42

No i super :)

23.09.2025 10:42

Werder to niewygodny przeciwnik ale damy radę.

23.09.2025 10:41

A My go chcieliśmy?

23.09.2025 10:41

Jupp oddał Bayern w kwitnącym stanie. Byliśmy walcem. Niestety Pep nie dał rady pociągnąć tego dalej więc pewnie dlatego nie chciał przedłużać kontraktu.

23.09.2025 10:40

To nie ich pierwszy Oktober więc można spać spokojnie.

23.09.2025 10:38

To już kolejny taki gracz. Ciekawe czy zaistnieje jak wróci do Bayernu.

23.09.2025 10:37

Jeżeli faktycznie Kane ma odejść to myślę, że Vlahović mógłby go spokojnie zastąpić.

22.09.2025 15:26

Chłopak jak na swój wiek już dużo potrafi. Do tego on cały czas się rozwija.

22.09.2025 15:25

I dobrze. Pewnie to nie ostatni rekord.

22.09.2025 15:24

Uli zawsze będzie dbać (pewnie z różnym skutkiem) o swoje dziecko :)

22.09.2025 15:23

Ładny szpital mamy w naszej obronie. Kiedyś Leon grał na środku obrony i nawet spisywał się tam dobrze. W razie czego może tam znowu zagrać.

22.09.2025 15:23

Jak na razie nic nie pokazał ale dajemy mu jeszcze czas.

22.09.2025 15:19

Fajnie się oglądało mecz od 30 minuty.

22.09.2025 15:19

Powodzenia dziewczyny.

22.09.2025 15:18

Tak jak pisałem. Kiedyś wszyscy szli do Włoch. Potem do Hiszpanii. A teraz do Anglii. W PL dużo gra obcokrajowców a to źle wpłynie na kadrę.

22.09.2025 15:18

Kadra trochę zjechała z formą ale widać, że Julek co chwile kogoś sprawdza i daje szansę. Do mundialu wszystko się wyprostuje.

22.09.2025 15:17

A Real swoje. Ściąga najlepszych ale jakoś swoich wychowanków nie potrafią promować. Nie lobię Barcelony ale im ten eksperyment z mdłymi udał się.

22.09.2025 15:05