No i ok. Lepiej aby był gotowy na 100% niż ryzykować kontuzją.
30.09.2025 08:29
Dobrze się się dogadali.
30.09.2025 08:28
Tah mi trochę przypomina grę Jeroma Boatenga.
30.09.2025 08:28
Co dziennie pojawia się ten artykuł o sondzie.
30.09.2025 08:25
Myślę, że już niedługo przyjdzie taki mecz i Mike wystąpi w pierwszej 11. Te parę minut w ostatnim meczu zrobił na mnie wrażenie.
30.09.2025 08:25
Nie ważne czy to jest zespól z Cypru czy z Anglii to gramy na 100%. Nikogo nie można lekceważyć.
30.09.2025 08:24
Już widać tą komunikację między Diazem a innymi piłkarzami. Jeszcze parę treningów i będzie jeszcze lepiej zwłaszcza z skutecznością.
30.09.2025 08:23
Tylko niech nie przesadzają z tymi meczami bo kontuzje mogą przyjść.
28.09.2025 17:59
Może być to ciekawy pomysł.
28.09.2025 17:58
Nick Woltemade za Kane przyjdzie :D :D :D
28.09.2025 17:57
Jak dobra kasa to go sprzedawać, tylko szkoda go trochę będzie. Ale z drugiej strony Upa chce gigantycznej podwyżki na co Bayern nie chce się zgodzić.
28.09.2025 17:56
Czy jest konflikt, czy go nie ma i tak wiele rzeczy jest ukrywanych i nigdy pewnie o tym się nie dowiemy.
28.09.2025 17:55
Jest na emeryturze i niech ona mu służy.
28.09.2025 17:54
1
W drugie połowie zagrał bardzo dobrze. Oby tak dalej :)
28.09.2025 17:52
1
Urbig będzie numerem 1.
27.09.2025 20:13
1
Trzymaj się. Szybkiego powrotu do zdrowia.
27.09.2025 20:12
Takie oceny lubię wystawiać.
27.09.2025 20:10
1
Jest to możliwe ale będzie bardzo ciężko tego dokonać. Powodzenia Harry.
27.09.2025 20:10
1
Każdy potrzebuje odpoczynku. Prędzej czy później zobaczymy Kane siedzącego na ławce.
27.09.2025 20:09
To był bardzo dobry mecz.
27.09.2025 20:08
Dobrze. Niech stawia na młodzież.
27.09.2025 20:07
No i chyba temat ewentualnego transferu upadł.
27.09.2025 20:06
A mi te koszulki z białym M się podobają choć te jednolite czerwone były najlepsze.
27.09.2025 09:45
Wielkie brawa dla bramkarza Werderu. Solidny występ.
27.09.2025 09:44
A to jeszcze nie koniec. Wątpię czy przekroczy 40 bramek w sezonie ale mocno się zbliży się do tej granicy.
27.09.2025 09:43
1
Kane dobrze czuję się w Monachium. Nic nie mówi o odejściu. Ma chyba jeszcze 2 lata ważny kontakt i jeśli forma się utrzyma będzie on przedłużony.
27.09.2025 09:42
4-0. i pięknie :) A mogło być przynajmniej 7-0. Brawo dla bramkarza Werderu.
27.09.2025 09:41
Trochę sceptycznie podchodziłem do zatrudnienia VK. Wołałem aby Flick do nas wrócił. Jednak widać ogromną pracę Kompanego i jak na razie wygląda to wspaniale. Widać jeszcze małe niedociągnięcia ale to da się poprawić :)
27.09.2025 09:40
1
Pamiętam te lata. Bayern wtedy zaszalał na rynku transferowym. Duet Toni- Klose był wspaniały.
26.09.2025 15:13
1
Może w końcu się dogadają.
26.09.2025 15:12
Może dostanie szansę na parę minut jak wynik będzie niezagrożony. Byłby najmłodszym piłkarzem Bayernu, który zagrał w pierwszej drużynie ale raczej nie zobaczymy go. Myślę jednak, że warto to nazwisko zapamiętać.
26.09.2025 15:12
Jak dla mnie to może przyjść.
26.09.2025 13:27
I niech tam już zostanie.
26.09.2025 13:25
1
Mam nadzieję, że już F1 nie zakłóci meczu Bayernu.
26.09.2025 13:25
Może lepiej nie ryzykować. Boję się, że po meczu z Werderem przerwa będzie dłuższa.
26.09.2025 13:21
Zdrówka panowie. Wracajcie do zdrowia jak najszybciej.
26.09.2025 13:20
Mi tylko żal, że ani Wirtza, ani Simonsa (wystarczyłby jeden z nich) nie udało się ściągnąć. Za to mamy Jacksona, który jak na razie nic nie pokazuje.
26.09.2025 13:20
Już dawno obstawione. Czekamy na 3 punkty.
26.09.2025 13:16
A to akurat dobrze, że do nas nie trafił.
26.09.2025 13:16
Takich piłkarzy jak Wirtz trzeba ściągać.
A przy okazji Wirtza to na razie robi "super" liczby. Mówiłem, że BL jest inna od PL i ciężko jest tam coś zdziałać piłkarzom, którzy grali w Niemczech.
26.09.2025 13:15
Coś czuję, że odejdzie bo Liverpool nie oszczędza jak Bayern i będą mogli dać większą kasę.
26.09.2025 13:13
Mimo tej bramki nadal nie chcę go w Bayernie.
26.09.2025 13:11
Ciekawe co powie zimą lub na wiosnę jak połowa zespołu będzie kontuzję leczyć. Cały czas tym samym składem gramy i daleko w taki sposób nie zajedziemy.
26.09.2025 13:10
To miłe z jego strony.
26.09.2025 13:09
1
Jak patrzę na jego grę to nie powiem czego dostaję. VK za niego może wystawić 17 latka z rezerw i pewnie efekt będzie podobny ale chociaż młody będzie chciał się wykazać i da z siebie 100%.
25.09.2025 14:11
Dobrze, że skupia się na sezonie. Na transfery (oby nie) przyjdzie jeszcze czas.
25.09.2025 14:09
Boję się, że Upa odejdzie bo Bayern szuka oszczędności.
25.09.2025 14:09
Zrobił postępy i już zaczęły się interesować się inne kluby. Mam jednak nadzieję, że zostanie w Bayernie.
25.09.2025 14:08
100 LAT KHR.
25.09.2025 14:07
1
Niestety ale nie dał rady. Próbował i mu nie wyszło.
25.09.2025 09:40
Idziemy po kolejne 3 pkt.
25.09.2025 09:39
Mało realne. Chyba, że zostanie królem strzelców BL i mundialu za rok to może będzie brany wtedy pod uwagę.
25.09.2025 09:39
1
Fajne były kiedyś te kwoty :)
25.09.2025 09:38
1
Kane to coś więcej niż piłkarza. Dobrze, że mamy takiego gracza u siebie.
25.09.2025 09:34
1
Dobra forma się trzyma i niech tak pozostanie.
25.09.2025 09:34
1
Czekamy na Was. Jamal niech też szybko wraca.
25.09.2025 09:33
1
Jak na razie gość nic nie pokazał. Jak tak dalej będzie to oddałbym go bez żalu.
25.09.2025 09:33
Był wicekapitanem w B04 więc to chyba dobry wybór na włączenie go do rady.
25.09.2025 09:33
Powinien całkowicie wyleczyć kontuzję i wtedy niech gra. Może jednak selekcjoner da mu czas aby wyleczył uraz.
25.09.2025 09:31
VK dojrzewa jako trener i robi dobrą robotę w Bayernie.
24.09.2025 15:25
Pewnie czeka na oferty innych klubów. Niestety ale to jest typ piłkarza dla którego liczy się kasa a nie miłość do klubu.
24.09.2025 15:24
On tu już w Monachium zostanie.
24.09.2025 15:22
Ja bym na Werder jeszcze go nie wystawiał. Niech ta kontuzja się w 100% zagoi.
24.09.2025 15:22
Coraz bardziej mi się podoba postawa VK.
24.09.2025 15:20
Zaraz Realiki, Paryżanki i inne zadłużone wynalazki będą miały na niego chrapkę. Szkoda byłoby takiego gracza stracić.
24.09.2025 09:38
Nikt nie zdobędzie bo nikt na poważnie nie traktuję BL.
24.09.2025 09:37
Powodzenia. Oby praca okazała się owocna.
24.09.2025 09:35
Brawo dziewczyny.
24.09.2025 09:34
I tak potem wspólnie zapalą cygaro i będą świętować sukcesy Bayernu.
24.09.2025 09:34
1
I trzeba było go puścić za każdym razem jak chciał odejść. On i tak BvB i Bayern traktował jak przystanek w karierze.
24.09.2025 09:33
Jamal. Następny do wyzdrowienia będziesz Ty.
24.09.2025 09:32
50+1 to jest hamulec dla arabów, którzy mają chrapkę na niektóre drużyny z BL. z drugie strony trzeba trochę zmienić zasady aby kluby mogły się m.in. bogacić.
24.09.2025 09:31
Niech go biorą. Byle już u nas nie grał.
24.09.2025 09:29
Szkoda bo na takie zespoły (z całym szacunkiem dla Werderu) można stawiać na Urbiga.
24.09.2025 09:28
Jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku i by tak dalej szło. VK robi dobrą robotę w Bayernie.
24.09.2025 09:27
Chłopak dobrze się rozwija. Pamiętam jak stawiał pierwsze kroki w Bayernie a jak gra teraz. Duży postęp i kadra jak najbardziej zasłużona.
24.09.2025 09:26
On już i tak zarabia duże pieniądze. Niech dostanie maks 1 mln za sezon i ani euro więcej.
24.09.2025 09:25
Werder jest nieobliczalny ale myślę ,że damy radę będzie dużo bramek.
24.09.2025 09:24
Ta cała ZP zrobiła się śmieszna. Ja już od dawna przestałem to oglądać i śledzić.
24.09.2025 09:23
Zgadzam się. Tu Kane powinien zakończyć karierę.
23.09.2025 10:43
Wracaj do zdrowia Tomek.
23.09.2025 10:42
No i super :)
23.09.2025 10:42
Werder to niewygodny przeciwnik ale damy radę.
23.09.2025 10:41
A My go chcieliśmy?
23.09.2025 10:41
Jupp oddał Bayern w kwitnącym stanie. Byliśmy walcem. Niestety Pep nie dał rady pociągnąć tego dalej więc pewnie dlatego nie chciał przedłużać kontraktu.
23.09.2025 10:40
To nie ich pierwszy Oktober więc można spać spokojnie.
23.09.2025 10:38
To już kolejny taki gracz. Ciekawe czy zaistnieje jak wróci do Bayernu.
23.09.2025 10:37
Jeżeli faktycznie Kane ma odejść to myślę, że Vlahović mógłby go spokojnie zastąpić.
22.09.2025 15:26
Chłopak jak na swój wiek już dużo potrafi. Do tego on cały czas się rozwija.
22.09.2025 15:25
I dobrze. Pewnie to nie ostatni rekord.
22.09.2025 15:24
Uli zawsze będzie dbać (pewnie z różnym skutkiem) o swoje dziecko :)
22.09.2025 15:23
Ładny szpital mamy w naszej obronie. Kiedyś Leon grał na środku obrony i nawet spisywał się tam dobrze. W razie czego może tam znowu zagrać.
22.09.2025 15:23
Jak na razie nic nie pokazał ale dajemy mu jeszcze czas.
22.09.2025 15:19
Fajnie się oglądało mecz od 30 minuty.
22.09.2025 15:19
Powodzenia dziewczyny.
22.09.2025 15:18
Tak jak pisałem. Kiedyś wszyscy szli do Włoch. Potem do Hiszpanii. A teraz do Anglii. W PL dużo gra obcokrajowców a to źle wpłynie na kadrę.
22.09.2025 15:18
Kadra trochę zjechała z formą ale widać, że Julek co chwile kogoś sprawdza i daje szansę. Do mundialu wszystko się wyprostuje.
22.09.2025 15:17
A Real swoje. Ściąga najlepszych ale jakoś swoich wychowanków nie potrafią promować. Nie lobię Barcelony ale im ten eksperyment z mdłymi udał się.
My już mamy następcę Manu. Urbig.
30.09.2025 08:30
Witamy i życzymy powodzenia.
30.09.2025 08:29
No i ok. Lepiej aby był gotowy na 100% niż ryzykować kontuzją.
30.09.2025 08:29
Dobrze się się dogadali.
30.09.2025 08:28
Tah mi trochę przypomina grę Jeroma Boatenga.
30.09.2025 08:28
Co dziennie pojawia się ten artykuł o sondzie.
30.09.2025 08:25
Myślę, że już niedługo przyjdzie taki mecz i Mike wystąpi w pierwszej 11. Te parę minut w ostatnim meczu zrobił na mnie wrażenie.
30.09.2025 08:25
Nie ważne czy to jest zespól z Cypru czy z Anglii to gramy na 100%. Nikogo nie można lekceważyć.
30.09.2025 08:24
Już widać tą komunikację między Diazem a innymi piłkarzami. Jeszcze parę treningów i będzie jeszcze lepiej zwłaszcza z skutecznością.
30.09.2025 08:23
Tylko niech nie przesadzają z tymi meczami bo kontuzje mogą przyjść.
28.09.2025 17:59
Może być to ciekawy pomysł.
28.09.2025 17:58
Nick Woltemade za Kane przyjdzie :D :D :D
28.09.2025 17:57
Jak dobra kasa to go sprzedawać, tylko szkoda go trochę będzie. Ale z drugiej strony Upa chce gigantycznej podwyżki na co Bayern nie chce się zgodzić.
28.09.2025 17:56
Czy jest konflikt, czy go nie ma i tak wiele rzeczy jest ukrywanych i nigdy pewnie o tym się nie dowiemy.
28.09.2025 17:55
Jest na emeryturze i niech ona mu służy.
28.09.2025 17:54
W drugie połowie zagrał bardzo dobrze. Oby tak dalej :)
28.09.2025 17:52
Urbig będzie numerem 1.
27.09.2025 20:13
Trzymaj się. Szybkiego powrotu do zdrowia.
27.09.2025 20:12
Takie oceny lubię wystawiać.
27.09.2025 20:10
Jest to możliwe ale będzie bardzo ciężko tego dokonać. Powodzenia Harry.
27.09.2025 20:10
Każdy potrzebuje odpoczynku. Prędzej czy później zobaczymy Kane siedzącego na ławce.
27.09.2025 20:09
To był bardzo dobry mecz.
27.09.2025 20:08
Dobrze. Niech stawia na młodzież.
27.09.2025 20:07
No i chyba temat ewentualnego transferu upadł.
27.09.2025 20:06
A mi te koszulki z białym M się podobają choć te jednolite czerwone były najlepsze.
27.09.2025 09:45
Wielkie brawa dla bramkarza Werderu. Solidny występ.
27.09.2025 09:44
A to jeszcze nie koniec. Wątpię czy przekroczy 40 bramek w sezonie ale mocno się zbliży się do tej granicy.
27.09.2025 09:43
Kane dobrze czuję się w Monachium. Nic nie mówi o odejściu. Ma chyba jeszcze 2 lata ważny kontakt i jeśli forma się utrzyma będzie on przedłużony.
27.09.2025 09:42
4-0. i pięknie :) A mogło być przynajmniej 7-0. Brawo dla bramkarza Werderu.
27.09.2025 09:41
Trochę sceptycznie podchodziłem do zatrudnienia VK. Wołałem aby Flick do nas wrócił. Jednak widać ogromną pracę Kompanego i jak na razie wygląda to wspaniale. Widać jeszcze małe niedociągnięcia ale to da się poprawić :)
27.09.2025 09:40
Pamiętam te lata. Bayern wtedy zaszalał na rynku transferowym. Duet Toni- Klose był wspaniały.
26.09.2025 15:13
Może w końcu się dogadają.
26.09.2025 15:12
Może dostanie szansę na parę minut jak wynik będzie niezagrożony. Byłby najmłodszym piłkarzem Bayernu, który zagrał w pierwszej drużynie ale raczej nie zobaczymy go. Myślę jednak, że warto to nazwisko zapamiętać.
26.09.2025 15:12
Jak dla mnie to może przyjść.
26.09.2025 13:27
I niech tam już zostanie.
26.09.2025 13:25
Mam nadzieję, że już F1 nie zakłóci meczu Bayernu.
26.09.2025 13:25
Może lepiej nie ryzykować. Boję się, że po meczu z Werderem przerwa będzie dłuższa.
26.09.2025 13:21
Zdrówka panowie. Wracajcie do zdrowia jak najszybciej.
26.09.2025 13:20
Mi tylko żal, że ani Wirtza, ani Simonsa (wystarczyłby jeden z nich) nie udało się ściągnąć. Za to mamy Jacksona, który jak na razie nic nie pokazuje.
26.09.2025 13:20
Już dawno obstawione. Czekamy na 3 punkty.
26.09.2025 13:16
A to akurat dobrze, że do nas nie trafił.
26.09.2025 13:16
Takich piłkarzy jak Wirtz trzeba ściągać.
A przy okazji Wirtza to na razie robi "super" liczby. Mówiłem, że BL jest inna od PL i ciężko jest tam coś zdziałać piłkarzom, którzy grali w Niemczech.
26.09.2025 13:15
Coś czuję, że odejdzie bo Liverpool nie oszczędza jak Bayern i będą mogli dać większą kasę.
26.09.2025 13:13
Mimo tej bramki nadal nie chcę go w Bayernie.
26.09.2025 13:11
Ciekawe co powie zimą lub na wiosnę jak połowa zespołu będzie kontuzję leczyć. Cały czas tym samym składem gramy i daleko w taki sposób nie zajedziemy.
26.09.2025 13:10
To miłe z jego strony.
26.09.2025 13:09
Jak patrzę na jego grę to nie powiem czego dostaję. VK za niego może wystawić 17 latka z rezerw i pewnie efekt będzie podobny ale chociaż młody będzie chciał się wykazać i da z siebie 100%.
25.09.2025 14:11
Dobrze, że skupia się na sezonie. Na transfery (oby nie) przyjdzie jeszcze czas.
25.09.2025 14:09
Boję się, że Upa odejdzie bo Bayern szuka oszczędności.
25.09.2025 14:09
Zrobił postępy i już zaczęły się interesować się inne kluby. Mam jednak nadzieję, że zostanie w Bayernie.
25.09.2025 14:08
100 LAT KHR.
25.09.2025 14:07
Niestety ale nie dał rady. Próbował i mu nie wyszło.
25.09.2025 09:40
Idziemy po kolejne 3 pkt.
25.09.2025 09:39
Mało realne. Chyba, że zostanie królem strzelców BL i mundialu za rok to może będzie brany wtedy pod uwagę.
25.09.2025 09:39
Fajne były kiedyś te kwoty :)
25.09.2025 09:38
Kane to coś więcej niż piłkarza. Dobrze, że mamy takiego gracza u siebie.
25.09.2025 09:34
Dobra forma się trzyma i niech tak pozostanie.
25.09.2025 09:34
Czekamy na Was. Jamal niech też szybko wraca.
25.09.2025 09:33
Jak na razie gość nic nie pokazał. Jak tak dalej będzie to oddałbym go bez żalu.
25.09.2025 09:33
Był wicekapitanem w B04 więc to chyba dobry wybór na włączenie go do rady.
25.09.2025 09:33
Powinien całkowicie wyleczyć kontuzję i wtedy niech gra. Może jednak selekcjoner da mu czas aby wyleczył uraz.
25.09.2025 09:31
VK dojrzewa jako trener i robi dobrą robotę w Bayernie.
24.09.2025 15:25
Pewnie czeka na oferty innych klubów. Niestety ale to jest typ piłkarza dla którego liczy się kasa a nie miłość do klubu.
24.09.2025 15:24
On tu już w Monachium zostanie.
24.09.2025 15:22
Ja bym na Werder jeszcze go nie wystawiał. Niech ta kontuzja się w 100% zagoi.
24.09.2025 15:22
Coraz bardziej mi się podoba postawa VK.
24.09.2025 15:20
Zaraz Realiki, Paryżanki i inne zadłużone wynalazki będą miały na niego chrapkę. Szkoda byłoby takiego gracza stracić.
24.09.2025 09:38
Nikt nie zdobędzie bo nikt na poważnie nie traktuję BL.
24.09.2025 09:37
Powodzenia. Oby praca okazała się owocna.
24.09.2025 09:35
Brawo dziewczyny.
24.09.2025 09:34
I tak potem wspólnie zapalą cygaro i będą świętować sukcesy Bayernu.
24.09.2025 09:34
I trzeba było go puścić za każdym razem jak chciał odejść. On i tak BvB i Bayern traktował jak przystanek w karierze.
24.09.2025 09:33
Jamal. Następny do wyzdrowienia będziesz Ty.
24.09.2025 09:32
50+1 to jest hamulec dla arabów, którzy mają chrapkę na niektóre drużyny z BL. z drugie strony trzeba trochę zmienić zasady aby kluby mogły się m.in. bogacić.
24.09.2025 09:31
Niech go biorą. Byle już u nas nie grał.
24.09.2025 09:29
Szkoda bo na takie zespoły (z całym szacunkiem dla Werderu) można stawiać na Urbiga.
24.09.2025 09:28
Jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku i by tak dalej szło. VK robi dobrą robotę w Bayernie.
24.09.2025 09:27
Chłopak dobrze się rozwija. Pamiętam jak stawiał pierwsze kroki w Bayernie a jak gra teraz. Duży postęp i kadra jak najbardziej zasłużona.
24.09.2025 09:26
On już i tak zarabia duże pieniądze. Niech dostanie maks 1 mln za sezon i ani euro więcej.
24.09.2025 09:25
Werder jest nieobliczalny ale myślę ,że damy radę będzie dużo bramek.
24.09.2025 09:24
Ta cała ZP zrobiła się śmieszna. Ja już od dawna przestałem to oglądać i śledzić.
24.09.2025 09:23
Zgadzam się. Tu Kane powinien zakończyć karierę.
23.09.2025 10:43
Wracaj do zdrowia Tomek.
23.09.2025 10:42
No i super :)
23.09.2025 10:42
Werder to niewygodny przeciwnik ale damy radę.
23.09.2025 10:41
A My go chcieliśmy?
23.09.2025 10:41
Jupp oddał Bayern w kwitnącym stanie. Byliśmy walcem. Niestety Pep nie dał rady pociągnąć tego dalej więc pewnie dlatego nie chciał przedłużać kontraktu.
23.09.2025 10:40
To nie ich pierwszy Oktober więc można spać spokojnie.
23.09.2025 10:38
To już kolejny taki gracz. Ciekawe czy zaistnieje jak wróci do Bayernu.
23.09.2025 10:37
Jeżeli faktycznie Kane ma odejść to myślę, że Vlahović mógłby go spokojnie zastąpić.
22.09.2025 15:26
Chłopak jak na swój wiek już dużo potrafi. Do tego on cały czas się rozwija.
22.09.2025 15:25
I dobrze. Pewnie to nie ostatni rekord.
22.09.2025 15:24
Uli zawsze będzie dbać (pewnie z różnym skutkiem) o swoje dziecko :)
22.09.2025 15:23
Ładny szpital mamy w naszej obronie. Kiedyś Leon grał na środku obrony i nawet spisywał się tam dobrze. W razie czego może tam znowu zagrać.
22.09.2025 15:23
Jak na razie nic nie pokazał ale dajemy mu jeszcze czas.
22.09.2025 15:19
Fajnie się oglądało mecz od 30 minuty.
22.09.2025 15:19
Powodzenia dziewczyny.
22.09.2025 15:18
Tak jak pisałem. Kiedyś wszyscy szli do Włoch. Potem do Hiszpanii. A teraz do Anglii. W PL dużo gra obcokrajowców a to źle wpłynie na kadrę.
22.09.2025 15:18
Kadra trochę zjechała z formą ale widać, że Julek co chwile kogoś sprawdza i daje szansę. Do mundialu wszystko się wyprostuje.
22.09.2025 15:17
A Real swoje. Ściąga najlepszych ale jakoś swoich wychowanków nie potrafią promować. Nie lobię Barcelony ale im ten eksperyment z mdłymi udał się.
22.09.2025 15:05