Komentarze użytkownika: CallMeLuCeK Strona 1

Powinniśmy się postarać o Martial'a moim zdaniem dając mu pełne zaufanie wyrośnie u nas na gracza światowej klasy.

Pozdrawiam !

25.08.2018 07:49

Witam !

Zacznę od tego, że to nie był 'topowy' mecz w naszym wykonaniu, a w szczególności druga połowa. Ewidentnie kontuzja Coman'a podcięła nam skrzydła, miejmy nadzieję, że mimo wszystko to nic groźnego. Pierwsze 15 minut, dużo gry wszerz, trochę wrzutek, ataki skrzydłami, ale to było przespane 15 minut moim zdaniem, dopiero po golu Thomas'a otrząsnęliśmy z tego snu i do końca połowy powinno być spokojnie 3-0. Druga połowa bardzo słaba, "Wieśniacy" stłamsili nas pressingiem, intensywnością, oraz tempem gry i założę się, że taki właśnie plan miał Nagelsmann, aby dopiero w drugiej połowie nas zaatakować. Co do pracy sędziów to dzisiaj był po prostu cyrk [...] czerwona kartka na Kingsley'u, spokojne dwie żółte na Thiago, kartka dla Mueller'a za co ? za to, że zawodnik "wieśniaków" przy symulował ? nie wspomnę o karnym dla nas którego nigdy nie powinno być, Ja się tylko spytam po co ten VAR skoro coś takiego nadal zachodzi w meczu. Panowie i Panie dajmy czas naszemu trenerowi, jego plan na Bayern będzie po malutku i sukcesywnie wprowadzany, weźmy pod uwagę, że my jesteśmy przyzwyczajeni do zupełnie innej gry niż Eintracht. Z każdym meczem będziemy coraz bardziej się rozkręcać jestem tego pewien. Co do poszczególnych zawodników, na minus na pewno Boateng, co raz więcej błędów w jego wykonaniu, Martinez też nie zachwycił kilka strat, nie celnych podań, Lewy mimo gola widoczny bardzo, bardzo mało, Ribery podobnie mimo kilku przebłysków. Na plus zdecydowanie Thomas Mueller, Kimmich, Coman. Mecz ciężki, ale jak to mawiają, szczęście sprzyja lepszym.

24.08.2018 23:05

Bardzo podoba mi się podejście trenera Kovaca, musimy dobrze wejść w ten sezon to zawsze dużo daje. Trener musi od naszego składu wymagać jak najwięcej, tak jak kiedyś Pep Guardiola, takie podejście moim zdaniem, daje najlepsze efekty.

23.08.2018 18:09